03:2900
SON DAKİKA MANİSA MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Manisa Merkez Haberleri

   

  Manisa Kanseri Yeniyor

  İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli'nin kişisel olarak yürüttüğü "Annem Kanseri Yendi" projesi kapsamında 2012 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile birlikte alınarak, Sağlık Bakanlığı’na hibe edilen mobil mamografi aracıyla Manisa’da yaş ortalaması 48 olan 2 bin 164 kadında kanser taraması yapıldı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Bimeks'ten İzmir'e Altıncı Mağaza

  Bimeks'ten İzmir'e Altıncı Mağaza

  Altı il merkezi ve ilçede yaptığı eşzamanlı açılışlarla mağaza sayısını 126'ya çıkaran Bimeks, Darty mağazaları tabela dönüşümleri kapsamında İzmir Balçova Migros AVM Teknoport’ta 6. mağazasını açtı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Bimeks 1 Günde 6 Mağaza Açtı

  Bimeks 1 Günde 6 Mağaza Açtı

  Teknoloji perakendecisi Bimeks, Balıkesir dahil 6 mağazanın açılışını eş zamanlı olarak gerçekleştirerek mağaza sayısını 126'ya çıkardı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Manisa'nın 60 Yıllık Rüyası Gerçek Oluyor

  Manisa'nın 60 Yıllık Rüyası Gerçek Oluyor

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Manisa'nın Alaşehir ilçesinde bakanlık tarafından yaptırılan 26 tesis için düzenlenen törene katıldı. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Manisa Adayı Tanrıverdi, Projeleri Tanıttı

  AK Parti Manisa Adayı Tanrıverdi, Projeleri Tanıttı

  Ak Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, '45 Dev Projesini' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AB Bakanı Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu ve AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın katıldığı törenle açıkladı. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  Bakan Eroğlu ve Çavuşoğlu'dan Tanrıverdi'ye Destek

  Bakan Eroğlu ve Çavuşoğlu'dan Tanrıverdi'ye Destek

  Yıldırım, "BİRLİKTE YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞ VAR" Proje tanıtım töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Tanrıverdi'ye destek vermek için geldiğini söyledi. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  Anne Adaylarına Doğumdan Önce Ücretsiz Eğitim Veriliyor

  Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi Gebe Okulu’nda, bilinçli gebelik dönemi geçirmek ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek isteyen anne adaylarına ücretsiz eğitim veriliyor. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

 

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç -

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç -

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Sporcu kardeşlerimize sesleniyorum, yaptığınız sporu ahlaklıca yapın, hiçbir şekilde rekabeti doğal olmayan yollardan yapmayın çünkü ahlaklı elde edilen her başarı gerçek başarıdır" dedi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Manisa Spor Salonu'nun Temel Atma Töreni Yapıldı

  Manisa Spor Salonu'nun Temel Atma Töreni Yapıldı

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Sporcu kardeşlerimize sesleniyorum, yaptığınız sporu ahlaklıca yapın, rekabeti hiçbir şekilde doğal olmayan yollardan yapmayın çünkü ahlaklı elde edilen her başarı gerçek başarıdır" Bakan Kılıç'ın talebiyle salonun teslim tarihi yaklaşık 2 ay önceye alınarak 29 Ekim olarak belirlendi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri