SON DAKİKA MANİSA MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Manisa Merkez Haberleri

12:55
Hastanenin Yemeğinin Temin Eden Firmanın Usulsüzlük Yaptığı İddiası Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi’nde hasta, hasta yakını ve personele verilen yemekleri temin eden firma hakkında, et alımında usulsüzlük yaptığı iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
17:32
Yarıyıl Tatili Manisa il genelinde toplam 246 bin öğrenci bugün karnelerini aldı.
14:37
2015 Mercedes Benz Ege Kupası TFF İcra Kurulu Üyesi Koşar: "Önümüzdeki yıl 4 ülkeyi daha alıp, 12 takımla branşında, kulvarında tipik bir dünya kupası haline gelecek"
14:11
Arıtma Tesislerinde Geri Sayım Başladı Arıtma tesislerinin yapılacağı alanlarda incelemelerin gerçekleştiğini belirten MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, ihale süreçlerinin hızla başlatılacağını söyledi.
16:25
Şoförler Odası Başkanlarına Yeni Yönetmelikler Anlatıldı Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ve MESOB ortaklaşa düzenlediği toplantıda Şoförler Odası Başkanlarına yeni yönetmelikler ile ilgili bilgi verildi.
14:18
2015 Mercedes Benz Ege Kupası TFF İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Koşar: "Bu yıl 19 ile 24 Ocak tarihlerin arasında Manisa'da düzenlenecek turnuvaya Türkiye, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Norveç, Fransa, ABD ve Yunanistan U16 Milli takımları katılacak"
14:04
2015 Mercedes Benz Ege Kupası Manisa'da TFF İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, 2015 Mercedes Benz Ege Kupası'nın 8 ülkenin U16 takımının katılımıyla 19-24 Ocak tarihleri arasında Manisa'da gerçekleştirileceğini bildirdi.
2015 Mercedes Benz Ege Kupası Manisa'da
18:32
Manisa Valisi Bektaş'ın Yeni Yılın İlk Ziyareti Gazeteciler Cemiyetine Manisa'da yeni yıl ziyaretlerine başlayan Vali Erdoğan Bektaş, yeni yılın ilk ziyaretini Manisa Gazeteciler Cemiyetine gerçekleştirdi.
Manisa Valisi Bektaş'ın Yeni Yılın İlk Ziyareti Gazeteciler Cemiyetine
18:11
Hastane Mr'sız Kaldı, Hastalar Tepki Gösterdi Manisa Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren MR (Manyetik Rezonans) Görüntüleme Merkezi’nin yapılan ihale sonucu el değiştirme sürecinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle 5 gündür faaliyet göstermemesi birçok hastayı mağdur etti.
Hastane Mr'sız Kaldı, Hastalar Tepki Gösterdi
16:05
Kar Yağışının Çiftçilere Verdiği Zarar Belli Oldu Manisa merkez ve ilçelerinde 30-31 Aralık 2014 tarihleri arasında meydana gelen yoğun kar yağışı nedeni ile zarara uğrayan çiftçilerin hasar tespit çalışmaları tamamlandı.
Kar Yağışının Çiftçilere Verdiği Zarar Belli Oldu
16:55
Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nin İhalesi 22 Ocak'ta AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi’nin ihalesinin, 22 Ocak 2015 tarihinde yapılacağını bildirdi.
Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nin İhalesi 22 Ocak'ta
12:10
Manisa'da Yılın İlk Bebeğine 'Feza' İsmi Verildi Manisa’da yılın ilk bebeği Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi bünyesinde Morris Şinasi Çocuk Kliniği ve hizmet binasında dünyaya geldi.
Manisa'da Yılın İlk Bebeğine 'Feza' İsmi Verildi
16:59
Yaşlı Kadın Yunusemre Belediyesi ile Güvende Harabe bir evde yaşam mücadelesi veren 88 yaşındaki Yıldız Badire Alaca’ya, Yunusemre Belediyesi yardım eli uzattı.
Yaşlı Kadın Yunusemre Belediyesi ile Güvende
14:34
Manisa'da Güvenlik Kamerası Tartışması Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, hiçbir esnafa güvenlik kamerası takmaları konusunda baskı yapmadıklarını sadece insanların huzur ve asayişleri için güvenlik kamerası takmaları konusunda tavsiyelerde bulunduklarını söyledi.
Manisa'da Güvenlik Kamerası Tartışması
11:18
Manisa'da Kurum, Kuruluş ve Esanfa Kamera Zorunluluğu Getirildi Manisa Valiliği, il genelinde bütün esnaf, kurum ve kuruluşlar için güvenlik kamerası kurma zorunluluğu getirdi.
15:34
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, Kanal 35 Televizyonunda Özgür Hancıoğlu'nun hazırlayıp sunduğu 'Gündem Özel Siyaset' programının konuğu oldu.
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar
10:51
9 Ay Önce Vuruldu, Doğum Gününde Öldü Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, arkadaşı tarafından pompalı tüfekle 9 ay önce vurulan 29 yaşındaki Cavit Çilek, doğum günü olan dün evde aniden fenalaşınca yeniden götürüldüğü hastanede yaşamını yitirdi.
9 Ay Önce Vuruldu, Doğum Gününde Öldü
15:05
Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nin İhalesi 22 Ocak'ta AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, 400 yataklı Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi’nin ihalesinin 22 Ocak 2015 tarihinde yapılacağını bildirdi.
Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nin İhalesi 22 Ocak'ta
13:54
Manisa'da Bisikletliler İçin 'Mavi Yol' Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, şehirde bisiklet kullanımının artması ve bisiklet tutkunlarının şehir içerisinde daha güvenli yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla ‘Mavi Yol’ projesini hayata geçirdi.
Manisa'da Bisikletliler İçin 'Mavi Yol'
13:50
Bisikletlere 'Mavi Yol' Uygulaması İlk etapta 8,6 kilometrelik alanda yapılan çalışma, önümüzdeki günlerde bisikletin en çok kullanıldığı bölgelerde devam edecek.
Bisikletlere 'Mavi Yol' Uygulaması
17:54
Tedaş, Şehitliğin Elektriğini Kesti' Manisa'nın Alaşehir ilçesi Killik Mahallesi'nde bulunan İstiklal Şehitliği'nin elektriğinin TEDAŞ tarafından kesildiği iddia edildi.
13:17
Kasaplar Eğitimden Geçti Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Manisa merkezde faaliyet gösteren 47 kasaba eğitim verdi.
Kasaplar Eğitimden Geçti
13:11
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu'nun, Gediz Nehri'nin bir türlü temizlenememesiyle alakalı basın açıklamalarına, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu adına cevap geldi.
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı
12:43
Gediz Havzası Koruma Eylem Planı Orman ve Su İşleri Bakanlığı: "İlgili kanunlar ve mevzuatlar çerçevesinde atıksu arıtma tesislerinin yapılması ve işletilmesi belediyelerin vazifesi olduğu halde, Bakanlığımız Gediz Havzası’nın kurtarılması maksadıyla gerekli bütün adımları atmış ve tedbirleri almıştır" "Gediz Havzası'nda yer alan İzmir,
16:41
Bu Kez Kadın Sığınma Evinden Kaçtı Manisa’nın Yunusemre İlçesi Yarhasanlar Mahallesinde park etmiş bir araç içinde 7 aydır yaşayan M.T., girdiği kadın sığınma evinden kaçtı.
Bu Kez Kadın Sığınma Evinden Kaçtı
15:06
Yedi Aydır Otomobilde Yatan Kız Girdiği Kadın Sığınma Evinden Kaçtı Manisa’nın Yunusemre İlçesi Yarhasanlar Mahallesinde park etmiş bir araç içinde 7 aydır yaşayan M.T., girdiği kadın sığınma evinden kaçtı.
Yedi Aydır Otomobilde Yatan Kız Girdiği Kadın Sığınma Evinden Kaçtı
15:51
Başkan Ergün'den Büyükşehire Yakışır Basın Buluşması MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, merkez ve ilçelerde görev yapan basın mensuplarını ağırladı.
12:59
Arınç, Bedelli Askerlikten Gelen Paranın Nereye Harcanacağını Açıkladı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bedelli askerlikten gelen paranın savunma sanayiine aktarılacağını söyledi.
Arınç, Bedelli Askerlikten Gelen Paranın Nereye Harcanacağını Açıkladı
15:20
Ak Partili Soma Komisyonu Üyesi Milletvekilleri Raporu Değerlendirdi Tbmm Soma Maden Kazalarını Araştırma Komisyonu tarafından hafta içerisinde açıklanan raporla ilgili Soma Komisyonu üyeleri Ak Parti Manisa Milletvekilleri Selçuk Özdağ ile Muzaffer Yurttaş değerlendirme yaptı.
Ak Partili Soma Komisyonu Üyesi Milletvekilleri Raporu Değerlendirdi
12:42
Aksa Doğal Gaz Çağrı Merkezi Yenilendi Aksa Doğal Gaz, çağrı merkezini yenileyerek hizmetlerini abonelerinin Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri 44 44 187 nolu hatta birleştirdi.
09:48
Gediz Nehri'ni Kirleten Kurum ve Kuruluşlar Hakkında Dava Açılacak Ege Bölgesi'nin en önemli su kaynaklarından biri olan Gediz Nehri'ni kirleten bütün kurum ve kuruluşlar tespit edilerek, haklarında dava açılacak.
Gediz Nehri'ni Kirleten Kurum ve Kuruluşlar Hakkında Dava Açılacak
18:49
Gediz Nehri'ni Kirletenlere Hukuki Savaş Manisa Barosu Çevre Şehircilik ve Hayvan Hakları Komisyonu, Gediz Havzası Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma Çevre ve Kalkınma Vakfı (GEMA) yetkilileri, Gediz Nehri'ni kirleten kurumları tespit edip dava açacaklarını söyledi.
Gediz Nehri'ni Kirletenlere Hukuki Savaş
15:53
Saruhan-Der 4'üncü Yılını Kutladı Saruhanlı Köy ve Beldeleri Yardımlaşma Dayanışma Eğitim Kültür ve Spor Derneği’nin(Saruhan-Der) kuruluşunun 4’üncü yıl dönümü dolayısıyla 2 bin kişilik hayır yemeği organize edildi.
Saruhan-Der 4'üncü Yılını Kutladı
19:16
Manisa'da Hamile Eşini Öldürdüğü İddia Edilen Zanlı Yargılanıyor Manisa'da 8 aylık hamile eşini darp ederek öldürdüğü iddia edilen Semih Ç'nin yargılanmasına başlandı.
18:54
Manisa'da 8 Aylık Hamile Karısını Öldüren Zanlı Yargılanıyor Manisa'da 8 aylık hamile eşi Burcu Ç'yi darp ederek öldürüldüğü iddia edilen Semih Ç'nin, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.
15:12
Bayer Traktör, Saruhanlı Plazası'nı Hizmete Açtı Manisa Merkez ve Turgutlu’da New Holland’ı temsil eden Bayer Motorlu Kara Taşıtları, Saruhanlı ile 3’üncü hizmet noktasını bölge çiftçisinin hizmetine sunuyor.
14:12
New Holland Yeni Plazalarla Gücüne Güç Katıyor Bayer Traktör Saruhanlı Plaza; satış, servis, yedek parça, ekipman satış, 2.El ve Zirai Danışmanlık hizmetleri verecek.
New Holland Yeni Plazalarla Gücüne Güç Katıyor
17:34
Manisa'da Kadın Koop Kursları İlgi Görüyor Kurulduğu günden bu yana kadınların üretime katılmalarına katkı sağlayan Manisa Merkez Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (Kadın Koop), yeni dönemde de kurslara devam ediyor.
Manisa'da Kadın Koop Kursları İlgi Görüyor
11:49
4 Ton İhracat Yapan Manisa'da Ayva Hasadı Başladı Türkiye, ayva üretiminde 128 bin tonla dünyada birinci sırada yer alıyor.
16:14
Alaşehir'in Yeni Terminal ve Hal Binası 2015 Programına Alındı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Alaşehir ilçesinin en önemli ihtiyaçlarından yeni terminal ve hal binasını 2015 yılı programına aldıklarını bildirdi.
Alaşehir'in Yeni Terminal ve Hal Binası 2015 Programına Alındı
14:09
Müsiad'ın İstişare Toplantıları Devam Ediyor Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesinin istişare toplantıları devam ediyor.
Müsiad'ın İstişare Toplantıları Devam Ediyor
16:10
Kredi ve Yurtlar Kurumunda Kariyer Günleri Başladı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda her dönem geleneksel hale gelen ‘Kariyer Günleri’nin 2014-2015 öğrenim dönemi ilk toplantısı Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal’ın katılımıyla Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsündeki Kredi ve Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdunda gerçekleştirildi.
Kredi ve Yurtlar Kurumunda Kariyer Günleri Başladı
09:14
MASMEK'in Hünerli Hanımlarından El Sanatları Sergisi MANİSA Büyükşehir Belediyesi MASMEK El Sanatları Bölümü kursiyerleri açtıkları dönem sonu sergisi ile hünerlerini sergiledi.
MASMEK'in Hünerli Hanımlarından El Sanatları Sergisi
10:53
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Askeri Tören ile Uğurlandı Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Kale Mahallesinde ikamet eden 61 yaşındaki Kıbrıs Gazisi İbrahim Zeybek geçirdiği kalp Krizi sonucu yaşamını yitirdi.
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Askeri Tören ile Uğurlandı
19:28
Kıbrıs Gazisi Yaşamını Yitirdi Manisa'nın Salihli'de İlçesi'nde yaşayan Kıbrıs Gazisi 61 yaşındaki İbrahim Zeybek, kalp krizinden yaşamını yitirdi.
Kıbrıs Gazisi Yaşamını Yitirdi
17:57
Manisa Spor Tesisi Zengini Oluyor Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Savaş Duman, kentteki 19 spor tesisi için toplam 115 milyon 650 bin TL yatırım yapıldığını açıkladı.
Manisa Spor Tesisi Zengini Oluyor
15:11
Terhisine 23 Gün Kala Kalp Krizinden Şehit Oldu Şırnak İç Güvenlik Eğitim ve Tatbikat Komutanlığında vatani görevini yapan Komando Ramazan Kaya, kalp krizi geçirerek şehit oldu.
Terhisine 23 Gün Kala Kalp Krizinden Şehit Oldu
15:49
8 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası Manisa'da 8 kişinin öldüğü trafik kazası- Manisa İl Sağlık Müdürü Kaplan: "Kazadan sağ kurtulan Ecenur Kardaşlı'nın sağlık durumu iyi"MANİSA (AA) - Manisa İl Sağlık Müdürü Metin Kaplan, 8 kişinin vefat ettiği trafik kazasından yaralı olarak kurtulan Ecenur Kardaşlı'nın durumunun iyi olduğunu bildirdi.
8 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası
15:29
Manisa'da 8 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası Manisa İl Sağlık Müdürü Kaplan: "Kazadan sağ kurtulan Ecenur Kardaşlı'nın sağlık durumu iyi"
Manisa'da 8 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası
14:15
Manisa'daki Katliam Gibi Kazadan Bir Tek O Kurtuldu Manisa’nın Akhisar ilçesinde, sekiz kişinin öldüğü ve iki ailenin yok olduğu kazadan kurtulan tek kişi olan 11 yaşındaki minik Ece Nur Kardaşlı ailesini kaybettiğinden habersiz anlattıkları yürekleri burktu.
Manisa'daki Katliam Gibi Kazadan Bir Tek O Kurtuldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:25:21. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MANİSA MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]