SON DAKİKA MANİSA HABERLERİ

Son Dakika Manisa Haberleri

 • 26 Mart 2017 11:19 Avrupa ile Yaşanan Gerginlik Üreticileri Tedirgin Etti Avrupa ile Yaşanan Gerginlik Üreticileri Tedirgin Etti Bir yandan don tehlikesiyle sıkıntılı günler geçiren Manisalı üzüm üreticileri, bir yandan da ürünün yüzde 85’ini ihraç ettiği Avrupa ülkeleriyle yaşanan gerginlikler nedeniyle tedirgin.
 • 26 Mart 2017 11:00 Manisa Yerleşim Içinde Kalan Kanalet ve Kuyular Istenmiyor Yerleşim içinde kalan kanalet ve kuyular istenmiyorMANİSA'nın Şehzadeler İlçesi'ndeki 2 mahalle arasında kalan, tarım arazilerinin yerleşim yerine dönüşmesiyle birlikte artık kullanılmayan 2 kilometrelik 1 kanalet ile su kuyuları vatandaşlar tarafından istenmiyor.
 • 26 Mart 2017 10:56 Sancaklıbozköy Kiraz Pazarı Açılış İçin Gün Sayıyor Sancaklıbozköy Kiraz Pazarı Açılış İçin Gün Sayıyor Şehzadeler Belediyesi’nin Sancaklıbozköy Mahallesinde yaptığı Kiraz Pazarı projesinde sona doğru geliniyor.
 • 26 Mart 2017 10:51 Avrupa ile Yaşanan Gerginlik Üreticileri Tedirgin Etti Avrupa ile Yaşanan Gerginlik Üreticileri Tedirgin Etti Avrupa ile yaşanan gerginlik üreticileri tedirgin etti Manisalı üzüm üreticileri ihracatın yüzde 85'ini yaptığı Avrupa ülkeleriyle yaşanan gerginliğin tedirginliğini yaşıyor Manisa Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İbrahim Demran: "Dış politikada yaşanan gerginlikler, tamamen ihracata bağlı...
 • 26 Mart 2017 10:38 Bulgaristan Seçimleri İçin 5 Binden Fazla Oy Kullanıldı- Manisa'da 5 Binden Fazla Bulgaristan... Bulgaristan Seçimleri İçin 5 Binden Fazla Oy Kullanıldı- Manisa'da 5 Binden Fazla Bulgaristan... Bulgaristan seçimleri için 5 binden fazla oy kullanıldı Manisa'da 5 binden fazla Bulgaristan vatandaşı Türk sandık başına gitti Manisa'daki tek sandıkta Balıkesir ve İzmir'in bazı ilçelerinden de çifte vatandaşlar oylarını kullanacakMANİSA - Bulgaristan'daki parlamento seçimleri için...
 • 26 Mart 2017 10:36 Dünyanın Geleceği İçin Işıklar Azaltıldı Dünyanın Geleceği İçin Işıklar Azaltıldı Manisa’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Forum Magnesia, 25 Mart Cumartesi akşamı tüm ışıklarını bir saat süreyle azaltarak iklim değişikliğiyle mücadelede toplumsal bilince katkıda bulunmayı amaçlayan ‘Dünya Saati’ etkinliğine destek verdi.
 • 26 Mart 2017 10:31 Bulgaristan Seçimleri İçin Oy Kullandılar Bulgaristan Seçimleri İçin Oy Kullandılar Bulgaristan’daki parlamento seçimleri için Manisa’daki Bulgar vatandaşı olan Türkler sandık başına gitti.
 • 25 Mart 2017 20:09 Kırşehir'de Kariyer Günleri Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "Kariyer Günü" etkinliği düzenlendi.
 • 25 Mart 2017 18:14 Manisa Büyükşehir, Kırıkhan'ı Rahat Geçti Manisa Büyükşehir, Kırıkhan'ı Rahat Geçti Manisa Büyükşehir Belediyespor, play-off yolunda en önemli rakiplerinden birisi olan Kırıkhanspor’u deplasmanda 2-0 mağlup ederek, haftalar sonra deplasman galibiyetiyle tanıştı.
 • 25 Mart 2017 17:36 Evinde Ölü Bulundu Evinde Ölü Bulundu MANİSA'nın Turgutlu İlçesi'nde 72 yaşındaki İbrahim İşler, evinde ölü bulundu.
 • 25 Mart 2017 17:13 Bir Tır'ın Karıştığı Kaza Anı Güvenlik Kamerasına Böyle Yansıdı Bir Tır'ın Karıştığı Kaza Anı Güvenlik Kamerasına Böyle Yansıdı Bir tır'ın karıştığı Kaza anı güvenlik kamerasına böyle yansıdıMANİSA - Manisa'nın Kula ilçesinde 22 Mart Çarşamba günü akşam saatlerinde bir tır ile bir aracın karıştığı kaza bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
 • 25 Mart 2017 16:13 Dağlıca Şehidi Yatakdere Anısına Fidan Dikildi Dağlıca Şehidi Yatakdere Anısına Fidan Dikildi Manisa’nın Salihli ilçesinde Orman Haftası etkinlikleri kapsamında, Taytan Şehit Özgür Yatakdere İlkokulu ve Salihli Belediyesi işbirliği ile 2015 yılında Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Dağlıca bölgesinde PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit olan Muhabere Uzman Onbaşı Özgür...
 • 25 Mart 2017 16:04 Kaza Anı Güvenlik Kameralarına Yansıdı Kaza Anı Güvenlik Kameralarına Yansıdı Manisa’nın Kula ilçesinde 22 Mart Çarşamba günü akşam saatlerinde bir tır ile bir aracın karıştığı kaza bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
 • 25 Mart 2017 16:01 CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, halk oylamasına ilişkin, "Biz eğer işsizliğe 'hayır' diyorsak, biz eğer ekonomik adaletsizliğe 'hayır' diyorsak, biz eğer yoksulluğa, yokluğa 'hayır' diyorsak, cebimizin erimesine 'hayır' diyorsak, o zaman sandıkta da hep beraber 'hayır'...
 • 25 Mart 2017 15:46 Umut Oran'dan 'Konut Alana Vatandaşlık' Eleştirisi SOSYALİST Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran, 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesinde yürüttüğü 'Hayır' kampanyası kapsamında Manisa'ya geldi.
 • 25 Mart 2017 15:41 AK Parti'den Makedon Göçmenleriyle Buluşma AK Parti'den Makedon Göçmenleriyle Buluşma AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, "Bizim getirmek istediğimiz sistem o gün geçerli olmuş olsaydı, Ahmet Necdet Sezer o kitapçığı fırlatamazdı" dedi.
 • 25 Mart 2017 14:45 Umut Oran'dan 'Konut Alana Vatandaşlık' Eleştirisi Umut Oran'dan 'Konut Alana Vatandaşlık' Eleştirisi SOSYALİST Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran, 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesinde yürüttüğü 'Hayır' kampanyası kapsamında Manisa'ya geldi.
 • 25 Mart 2017 14:40 Umut Oran'dan 'Konut Alana Vatandaşlık' Eleştirisi Umut Oran'dan 'Konut Alana Vatandaşlık' Eleştirisi Umut Oran'dan 'konut alana vatandaşlık' eleştirisiSOSYALİST Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran, 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesinde yürüttüğü 'Hayır' kampanyası kapsamında Manisa'ya geldi.
 • 25 Mart 2017 14:15 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, halk oylamasına ilişkin, "Biz eğer işsizliğe 'hayır' diyorsak, biz eğer ekonomik adaletsizliğe 'hayır' diyorsak, biz eğer yoksulluğa, yokluğa 'hayır' diyorsak, cebimizin erimesine 'hayır' diyorsak, o zaman sandıkta da hep beraber 'hayır'...
 • 25 Mart 2017 12:30 Şehit ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Dövüş Sporları Eğitimi Şehit ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Dövüş Sporları Eğitimi MANİSA'da 10 yıldır faaliyet gösteren bir spor kulübü, şehit ve gazi ailelerine ücretsiz boks, tekvando, kick boks eğitimi başlattı.
 • 25 Mart 2017 12:24 Manisa Şehit ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Dövüş Sporları Eğitimi Manisa Şehit ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Dövüş Sporları Eğitimi Manisa'da 10 yıldır faaliyet gösteren Yükselen İhtisas Spor Kulübü, şehit ve gazi ailelerine ücretsiz boks, tekvando, kick boks eğitimi başlattı.
 • 25 Mart 2017 11:55 Salihli Belediyespor'da Hedef Bal Salihli Belediyespor'da Hedef Bal Salihli Belediyespor, Pazar günü deplasmanda konuk olacağı Sarıgöl Belediyespor’a deplasmanda yenerek Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) bir adım daha yaklaşmak istiyor.
 • 25 Mart 2017 10:05 Şehit ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Dövüş Sporları Eğitimi Şehit ve Gazi Ailelerine Ücretsiz Dövüş Sporları Eğitimi MANİSA'da 10 yıldır faaliyet gösteren bir spor kulübü, şehit ve gazi ailelerine ücretsiz boks, tekvando, kick boks eğitimi başlattı.
 • 25 Mart 2017 09:11 Üzüm Üreticileri Tetikte Üzüm Üreticileri Tetikte Üzüm üreticileri tetikte Manisa'da geçen hafta yaşanan don olayının ardından üzüm üreticileri nisan ayının ilk haftasını bekliyor Manisa Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İbrahim Demran: "Bu dönemde yaşanacak don olayında ürünün zararından bahsetmek mümkün değildir" "Hiç kimse '2017 yılı...
 • 25 Mart 2017 01:44 İki Araba Kafa Kafaya Çarpıştı, 2 Kişi Yaralı İki Araba Kafa Kafaya Çarpıştı, 2 Kişi Yaralı Manisa’nın Turgutlu ilçesinde meydana gelen kazada 2 araba kafa kafaya çarpıştı, kazada 2 kişi yaralandı.