SON DAKİKA MANSUR YAVAŞ HABERLERİ

Son Dakika Mansur Yavaş Haberleri


MANSUR YAVAŞ

ADAY - CHP - ANKARA - BÜYÜKŞEHİR

1955 yılında Beypazarı'nda doğan Mansur Yavaş; ilk, orta, lise öğrenimini Beypazarı'nda yaptıktan sonra 1983 yılında İstanbul Üniversitesi'nden mezun oldu. 18 Nisan 1999 seçimlerinde Beypazarı Belediye Başkanı oldu.

28 Mart 2004 yılında ikinci kez... Devamı

15:59
Abdüllatif Şener CHP'ye Yeşil Işık Yaktı Şener, "2015 seçimlerinde CHP'den aday olacak mısınız" sorusuna "Şu an erken bir tarih. Henüz verilmiş bir kararım yok" diyerek açık kapı bıraktı.
Abdüllatif Şener CHP'ye Yeşil Işık Yaktı
14:32
Sarıgül'den Mansur Yavaş'a Sürpriz Teklif Yerel seçimlerde Ankara'da Melih Gökçek'i zorlayan Mansur Yavaş'ın, 2015 seçimlerine Sarıgül'le birlikte gireceği iddiası siyaset arenasına bomba gibi düştü.
Sarıgül'den Mansur Yavaş'a Sürpriz Teklif
17:07
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen "Veda Programı"Na Katıldı (2) CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İlk görev seçim. Partiyi bir tartışma ortamı olmadan kucağımızdaki paketleri de bagajları da adı lazım değil, neden söz ettiğimi anlıyorsunuz, bir kenara koyarak ve onların yeni sorunlar yaratmasına fırsat vermeyerek seçime götüreceğiz" açıklamasında bulundu.
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen 'Veda Programı'Na Katıldı (2)
17:01
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen "Veda Programı"Na Katıldı (1) CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İlk görev seçim. Partiyi bir tartışma ortamı olmadan kucağımızdaki paketleri de bagajları da adı lazım değil, neden söz ettiğimi anlıyorsunuz, bir kenara koyarak ve onların yeni sorunlar yaratmasına fırsat vermeyerek seçime götüreceğiz" açıklamasında bulundu.
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen 'Veda Programı'Na Katıldı (1)
16:39
Karayalçın İçin "Veda Programı" CHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın: "İlk görev seçim. Partiyi bir tartışma ortamı olmadan kucağımızdaki paketleri de bagajları da adı lazım değil, neden söz ettiğimi anlıyorsunuz, bir kenara koyarak ve onların yeni sorunlar yaratmasına fırsat vermeyerek seçime götüreceğiz" "Ben bir daha 'Ankara'dan belediye.
15:14
Ford'un Ankara Bayisi Kartaş Yeni 3S Tesisini Hizmete Açtı Ford Otosan'ın Ankara Bayisi Kartaş; müşterilerine satış, servis ve yedek parça hizmetlerini aynı çatı altında vermek için inşa ettiği 3S tesisini hizmete açtı.
07:34
17 İsim Barajı Aşmak İçin Birleşecek Genel seçim gündemi ısınırken meclis dışı muhalefet içerisinde ilginç gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı. LDP; Yavaş, Tarhan ve Bal'a birleşme teklifi götürdü.
17 İsim Barajı Aşmak İçin Birleşecek
15:29
Ford'un Ankara Bayisi Kartaş Yeni 3s Tesisini Hizmete Açtı Ford Otosan'ın Ankara Bayisi Kartaş; müşterilerine satış, servis ve yedek parça hizmetlerini aynı çatı altında vermek için inşa ettiği 3S tesisini hizmete açtı.
Ford'un Ankara Bayisi Kartaş Yeni 3s Tesisini Hizmete Açtı
14:10
Mansur Yavaş: Hedefi Yüzde 50 Olan Bir Oluşumda Yer Alırım Baraj kaygısı olan bir partiyle hareket etmeyeceğini söyleyen Yavaş, hedefi yüzde 50 olan bir oluşumda yer alabileceğini, aksi takdirde siyaseti bırakacağını belirtti.
Mansur Yavaş: Hedefi Yüzde 50 Olan Bir Oluşumda Yer Alırım
15:20
2015 Seçimleri Öncesi Bir Parti Daha mı Kuruluyor Ankara kulislerinde; Haşim Kılıç, Hilmi Özkök, Mansur Yavaş, Ali Bardakoğlu ve Kemal Derviş gibi isimlerin bir araya gelerek yeni parti kuracağı konuşuluyor.
2015 Seçimleri Öncesi Bir Parti Daha mı Kuruluyor
15:45
Mansur Yavaş ve Günay'dan İdris Naim Şahin'e Ret İdris Naim Şahin'in kuracağı partide görev alacakları konuşulan Mansur Yavaş ve Ertuğrul Günay, "Bu konuyla ilgili herhangi bir irtibatımız yok" açıklamasını yaptı.
Mansur Yavaş ve Günay'dan İdris Naim Şahin'e Ret
15:05
Mansur Yavaş: Hiç Bir Siyasi ile İrtibatım ya da Çalışmam Bulunmuyor CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mansur Yavaş, İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin'in kuracağı partiye katılacağı yönündeki iddialar üzerine yazılı açıklama yaptı.
09:49
11 Kasım Gündemden Haberler Ve Gazete Manşetleri Türkiye'nin gündemini belirleyen gazete manşetleri ve haberler. Gündemden sıcak gelişmelerin yer aldığı haberleri sizler için derledik. Ayrıca 11 Kasım Salı gününün gazete manşetlerini de haberimizde bulabilirsiniz.
09:42
Mansur Yavaş Saf mı Değiştiriyor ? Kulislerde, yeni parti için kolları sıvayan İdris Naim Şahin'in 30 Mart yerel seçimlerinin en çok konuşulan isimlerinden Mansur Yavaş'ı transfer edeceği konuşuluyor.
Mansur Yavaş Saf mı Değiştiriyor ?
08:34
Mansur Yavaş, Şahin'in Partisine mi Geçiyor Kulislerde, yeni parti için kolları sıvayan İdris Naim Şahin'in 30 Mart yerel seçimlerinin en çok konuşulan isimlerinden Mansur Yavaş'ı transfer edeceği konuşuluyor.
Mansur Yavaş, Şahin'in Partisine mi Geçiyor
17:42
Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın Kızının Nikah Törenine Katıldı Görüntü GEÇİLİYOR Haber: ANKARA, (DHA) (Tür: Ankara)
Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın Kızının Nikah Törenine Katıldı
16:38
Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın Kızının Nikah Törenine Katıldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın kızının Ankara'da gerçekleşen nikah törenine katıldı.
Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın Kızının Nikah Törenine Katıldı
15:21
Kılıçdaroğlu: Başbakan ile Görüştüm, Çok Mutluyum CHP lideri, gazetecilerin rehine olayı sorusuna, "Çok mutluyum, Başbakan'la telefonda görüştüm. Onların özgürlüğüne kavuşmaları büyük bir mutluluk" şeklinde cevap verdi.
Kılıçdaroğlu: Başbakan ile Görüştüm, Çok Mutluyum
18:47
Eğitim Sevdalısı Öğretmen Son Yolculuğuna Uğurlandı Kocatepe Camiinde düzenlenen cenaze törenine Hüseyin Hüsnü Tekışık'ın eşi Ayten Tekışık, kızları Betül Tekışık Turan, Işık Tekışık ve Işıl Karabıyık, damadı Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Eski Başkanı Erol Ünal Karabıyık ve yakınları başta olmak üzere, eski Meclis Başkanı Köksal Toptan, eski bakan Saffet Arıkan Bedük, AK Parti İstanbul Milletvekili Ünal Kacır, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, CHP eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, eski rektörler, eğitim
Eğitim Sevdalısı Öğretmen Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:36
Eğitim Sevdalısı Öğretmen Tekışık, Ankara'da Son Yolculuğuna Uğurlandı Ankara'da hayatını kaybeden eğitim sevdalısı öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık, Kocatepe Caminde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Eğitim Sevdalısı Öğretmen Tekışık, Ankara'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:09
Efsane Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Son Yolculuğuna Uğurlandı Ankara’da 86 yaşında hayatını kaybeden eğitimci-yazar, öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık, Kocatepe Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Efsane Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:31
Aym, Mansur Yavaş Kararının Gerekçesini Yayınladı Anayasa Mahkemesi’nin (AYM), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Büyükşehir Belediyesi adayı olan Mansur Yavaş’ın 30 Mart yerel seçimlerine ilişkin yaptığı bireysel başvuruyu reddetmesi ile ilgili gerekçeli kararı Resmi Gazate’de yayımlandı.
Aym, Mansur Yavaş Kararının Gerekçesini Yayınladı
12:38
Mansur Yavaş'ın Bireysel Başvurusunu Ret Gerekçesi Anayasa Mahkemesinin, CHP ile son yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterdiği Mansur Yavaş'ın bireysel başvurularını reddine ilişkin kararının gerekçesi Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı Gerekçede, "Anayasa'nın 127. maddesi uyarınca mahalli idare niteliğinde olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimiyle ilgili ihlal iddialarının bireysel başvuru konusu yapılamayacağı" kaydedildi.
07:43
AYM, 3 Kritik Konuda Kararını Açıkladı Anayasa Mahkemesi, Mansur Yavaş, Recep Tayyip Erdoğan ve Aziz Yıldırım hakkında verdiği kararları açıkladı.
AYM, 3 Kritik Konuda Kararını Açıkladı
11:39
Muharrem İnce, Tarihi CHP Kurultayı'nda Sert Mesajlar Verdi CHP Genel Başkan adayı Muharrem İnce, kurultay konuşmasında CHP'nin yerel seçimlerdeki Başkent adayı Mansur Yavaş'ı sert sözlerle eleştirdi.
Muharrem İnce, Tarihi CHP Kurultayı'nda Sert Mesajlar Verdi
08:52
Kılıçdaroğlu: Yumruk Masaya İnecek, Yollar Ayrılacak Kurultayda genel başkanlık için Muharrem İnce ile yarışacak Kılıçdaroğlu "Yumruk masaya inecek. Toplum tabanı da bunu istiyor. Mikrofonu bulan çıkıp konuşmasın" dedi.
Kılıçdaroğlu: Yumruk Masaya İnecek, Yollar Ayrılacak
08:12
Kılıçdaroğlu: Muharrem İnce'yi Tasfiye Etmeyeceğiz CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin partiden tasfiye edilip edilmeyeceği şeklindeki soruya "Hayır. Niye tasfiye edelim?" yanıtını verdi.
Kılıçdaroğlu: Muharrem İnce'yi Tasfiye Etmeyeceğiz
21:23
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması "(25 Aralık soruşturmasına verilen takipsizlik) Sayın Davutoğlu, AKP kongresinde, 'yolsuzluk yapanların gerekirse ellerini kırarız' demişti.
14:19
Muharrem İnce 300 Delegeyi Buldu Köşk seçimleri sonrası Kılıçdaroğlu'nun istifasını isteyip genel başkanlık için adaylığını açıklayan İnce, aday olması için yeterli sayı olan 300 delegeyi buldu.
Muharrem İnce 300 Delegeyi Buldu
11:35
MYP'li Faruk Evirgen, Devlet Bahçeli'yi Uyardı Muhafazakar Yükseliş Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve MHP kurucularından Hukukçu Faruk Evirgen, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye kurultay çağrısında bulundu.
MYP'li Faruk Evirgen, Devlet Bahçeli'yi Uyardı
09:51
Mansur Yavaş, İnce ve Kılıçdaroğlu'nu Karşı Karşıya Getirdi CHP'de kızışan kurultay savaşında Muharrem İnce'nin yerel seçimlerin flaş ismi Mansur Yavaş için harekete geçmesi Kılıçdaroğlu'nu endişelendirdi.
Mansur Yavaş, İnce ve Kılıçdaroğlu'nu Karşı Karşıya Getirdi
14:44
CHP'li Güneş: Erdoğan'ı da Aday Göstersek Oy Alamazdık CHP Kocaeli Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Hurşit Güneş yazdığı kitapta CHP'nin neden iktidar olamadığını seçim kazanamadığını sorguladı.
CHP'li Güneş: Erdoğan'ı da Aday Göstersek Oy Alamazdık
21:04
Seçimlerde Şaibe İddiası Erdoğan'ın büyük ara fark ile seçimleri önde bitirmesi, CHP'li seçmen tarafından şaibe iddialarının yine bu seçimlerde gündeme getirilmesine sebep oldu.
Seçimlerde Şaibe İddiası
22:36
Kılıçdaroğlu: ''Yazılı metin geçiyor, onu bile doğru dürüst okuyamıyor'' - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun beş dil bildiğini belirterek, "Erdoğan takılıyor, 'biz oraya tercüman mı seçeceğiz.
Kılıçdaroğlu: ''Yazılı metin geçiyor, onu bile doğru dürüst okuyamıyor'' -
21:48
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması "Beş yabancı dili biliyor, Erdoğan takılıyor, 'biz oraya tercüman mı seçeceğiz.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
17:53
Ekmeleddin İhsanoğlu: Şiir Okuma Yarışması Yapmıyoruz Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, kendisini şiir konusunda eleştiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Ankara’da “Şiir okuma yarışması yapmıyoruz” diye cevap verdi.
Ekmeleddin İhsanoğlu: Şiir Okuma Yarışması Yapmıyoruz
14:35
İhsanoğlu'ndan Başbakan'a "Bilal Erdoğan" Göndermesi Ekmeleddin İhsanoğlu, Erdoğan'ın İstiklal Marşı'yla ilgili eleştirilerine "İnsan kendi evladından bahsederken helali haramı karıştırabiliyor" sözleriyle yanıt verdi.
İhsanoğlu'ndan Başbakan'a 'Bilal Erdoğan' Göndermesi
13:12
İhsanoğlu: Kediler 15 Dakikalığına Trafolara Koşabilir Bugün TRT'de programa katılacak olan Ekmeleddin İhsanoğlu, "Kediler 15 dakikalığına trafolara koşabilir. :)" tweti attı.
İhsanoğlu: Kediler 15 Dakikalığına Trafolara Koşabilir
20:16
Mansur Yavaş, Anayasa Mahkemesi'nin Kararını Değerlendirdi 30 Mart seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mansur Yavaş, Anayasa Mahkemesi'ne seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı bireysel başvurunun reddedilmesinin ardından açıklama yaptı.
18:05
Yavaş: AYM Kararından Yerel Seçimlerde Her Şey Serbest Anlamı Çıkıyor CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yavaş, yerel seçim sonuçları için başvurduğu AYM'nin ret cevabı için "Yerel seçimlerde her şey serbest anlamı çıkıyor." dedi.
Yavaş: AYM Kararından Yerel Seçimlerde Her Şey Serbest Anlamı Çıkıyor
17:29
Aym'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimine İlişkin Kararı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: "Sonuçtan hiçbir şey çıkmayacağını bildikleri halde hem CHP'nin adayı hem CHP tabanını ayakta tutmak için böyle bir yönteme başvurmuştu" "Karar Ankaramız için hayırlı olsun"
16:11
Anayasa Mahkemesinden 3 Önemli Karar Anayasa Mahkemesi, CHP'nin Ankara Belediye Başkanı Adayı Mansur Yavaş'ın yerel seçimlerde hakkının ihlal edildiğine ilişkin bireysel başvurusunu reddetti.
15:32
AYM, Mansur Yavaş'ın İtirazını Reddetti AYM, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın 30 Mart yerel seçimlerine yönelik yaptığı itirazı reddetti.
AYM, Mansur Yavaş'ın İtirazını Reddetti
15:25
Mansur Yavaş'ın Bütün Umutları Tükendi Anayasa Mahkemesi, CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'ın yerel seçim sonuçlarına yönelik yaptığı başvuruları reddetti.
Mansur Yavaş'ın Bütün Umutları Tükendi
15:13
Anayasa Mahkemesinden Mansur Yavaş ve CHP'li Tanal'a Ret AYM, Mansur Yavaş ile CHP'nin yerel seçim sonuçlarında hak ihlallerinin yaşandığına ve Erdoğan'ın Köşk adayı olamayacağına dair başvurularını reddetti.
Anayasa Mahkemesinden Mansur Yavaş ve CHP'li Tanal'a Ret
09:52
Mansur Yavaş'tan Ekmeleddin İhsanoğlu'na Bağış Yerel seçimlerde CHP'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olan Mansur Yavaş, Ekmeleddin İhsanoğlu'na 9 bin lira bağışta bulundu.
Mansur Yavaş'tan Ekmeleddin İhsanoğlu'na Bağış
17:12
İhsanoğlu: "Cumhurbaşkanının, birlik ve beraberlik ruhunu Çankaya'ya taşıması lazım" - Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Halkın iradesiyle seçilen cumhurbaşkanının, halkın birlik ve beraberlik ruhunu Çankaya'ya taşıması, milleti bir arada tutması, içeride huzuru, yurt dışında itibarı sağlaması lazım" dedi.
İhsanoğlu: 'Cumhurbaşkanının, birlik ve beraberlik ruhunu Çankaya'ya taşıması lazım' -
17:02
İhsanoğlu: "İslamın 6'ncı şartı, haddini bilmektir" - Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Halkın iradesiyle seçilen cumhurbaşkanının, halkın birlik ve beraberlik ruhunu Çankaya'ya taşıması, milleti bir arada tutması, içeride huzuru, yurt dışında itibarı sağlaması lazım" dedi.
İhsanoğlu: 'İslamın 6'ncı şartı, haddini bilmektir' -
17:02
İhsanoğlu - Ayasofya Müzesi'nin yeniden camiye dönüştürülmesi tartışmaları - Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Halkın iradesiyle seçilen cumhurbaşkanının, halkın birlik ve beraberlik ruhunu Çankaya'ya taşıması, milleti bir arada tutması, içeride huzuru, yurt dışında itibarı sağlaması lazım" dedi.
İhsanoğlu - Ayasofya Müzesi'nin yeniden camiye dönüştürülmesi tartışmaları -
16:09
İhsanoğlu: İslamın 6'ncı Şartı Haddini Bilmektir Bursa'ya gelen CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Vakur insanların hali başkadır." dedi.
İhsanoğlu: İslamın 6'ncı Şartı Haddini Bilmektir
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:09:41. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MANSUR YAVAŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]