SON DAKİKA MARDİN MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Mardin Merkez Haberleri

15:04
Mardin Dedektör Köpekler, Mardin'de 11 Kilo Esrar Yakaladı Mardin'de düzenlenen ve narkotik köpeklerin de katıldığı operasyonda, 11 kilo 300 gram esrar ele geçirilirken, olayla ilgili gözaltına alınan 8 kişi tutuklandı.
Mardin Dedektör Köpekler, Mardin'de 11 Kilo Esrar Yakaladı
13:41
Mardin'de 11 Kilo Esrar Ele Geçirildi, 8 Kişi Tutuklandı Mardin'de narkotik köpeklerin de katıldığı operasyonda, 11 kilo 300 gram esrar ele geçirilirken, gözaltına alınan 8 şüpheli tutuklandı.
Mardin'de 11 Kilo Esrar Ele Geçirildi, 8 Kişi Tutuklandı
12:43
Mardin'de Uyuşturucu Operasyonu Mardin’de düzenlenen ve 11 kilo 300 gram esrar maddesinin ele geçirildiği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 8 kişi tutuklandı.
Mardin'de Uyuşturucu Operasyonu
12:16
Esnaf ve Sanatkârın Kredi Sevinci Mardin’de birçok küçük esnaf, yeni esnaf kredisinin müjdesinin sevincini yaşıyor.
Esnaf ve Sanatkârın Kredi Sevinci
09:59
Mardin'de Şüpheli Paket Paniği Mardin'de bomba olduğu şüphesi ile ihbar edilen paket, bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatıldı.
Mardin'de Şüpheli Paket Paniği
09:53
Mardin'de Şüpheli Paket Paniği Mardin’de bomba olduğu şüphesi ile ihbar edilen paket, bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatıldı.
Mardin'de Şüpheli Paket Paniği
17:51
Dedaş Binası Yıkılacak Mardin Artuklu Belediyesi Eş Başkanı M. Emin Irmak, DEDAŞ Mardin İl Müdürlüğü Binası’nın kaçak olduğunu ve binayı yıkacaklarını söyledi.
Dedaş Binası Yıkılacak
17:01
Marsu, Dedaş'a Açtığı Davayı Kazandı Mardin Büyük şehir Belediyesi MARSU Genel Müdürlüğü’nün DEDAŞ aleyhinde açtığı davada, elektrik kesintisine tedbiren son verilmesine kararı verildi.
16:01
Askerin Tıraş Ettiği Öğrencilere Karne Konseri Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı Akıncılar köyü Ortaokulu'nda okuyan öğrencilere sivil ve köy karakolundaki asker kuaförler tarafından saç bakımı yapıldıktan sonra düzenlenen Türkçe, Kürtçe konserle, karneleri dağıtıldı.
Askerin Tıraş Ettiği Öğrencilere Karne Konseri
15:55
Emin Irmak :Dedaş Binasını Yıkacağız Mardin'de DEDAŞ'ın borçlardan dolayı Mardin Büyükşehir Belediyesi ve belediyeye ait tesislerinde elektrik kesintisi uygulamasına Belediyeden misilleme gecikmedi.
Emin Irmak :Dedaş Binasını Yıkacağız
15:53
Kızıltepe Ulu Cami'nin Restorasyonu AK Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ, Artuklular tarafından yaklaşık 800 yıl önce inşa edilen Kızıltepe Ulu Cami'nin restorasyon çalışmalarına bu yıl başlanacağını bildirdi.
Kızıltepe Ulu Cami'nin Restorasyonu
15:31
Mardin'de Belediyeden, Dedaş'a Kaçak Bina Misillemesi mardin'de, DEDAŞ'ın borçlardan dolayı Mardin Büyükşehir Belediyesi ve belediyeye ait tesislerinde elektrik kesintisi uygulamasına misilleme geldi.
Mardin'de Belediyeden, Dedaş'a Kaçak Bina Misillemesi
14:37
Artuklu Belediyesi Su Kesintisi Kaynaklı Hastalıklar İçin Rapor İstedi Artuklu Belediyesi Eş Başkanı Emin Irmak, su kesintisinden dolayı halkın karşı karşıya kalacağı salgın hastalıklara karşı Halk Sağlığı İl Müdürlüğü'nden rapor istedi.
19:39
Mardin Diyarbakır'da Belediye, Dedaş'ın Girişini Kanal Kazıp Kapattı Diyarbakır'da Belediye, DEDAŞ'ın girişini kanal kazıp kapattı (3) MARDİN BELEDİYESİ DE, DEDAŞ'IN ÖNÜNDE KANAL KAZDI Mardin merkez ve ilçelerine içme suyu sağlayan pompa istasyonlarındaki enerjiyi kesen DEDAŞ ile Mardin Büyükşehir Belediyesi arasındaki, 'su ve elektrik kesintisi' tartışması, Mardin Büyükşehir Belediyesi'nin DEDAŞ binası önünde kanal kazmasıyla yeni boyuta taşındı.
Mardin Diyarbakır'da Belediye, Dedaş'ın Girişini Kanal Kazıp Kapattı
19:29
Mardin Belediyesi de Dedaş'ın Önünde Kanal Kazdı Mardin'e içme suyu sağlayan pompa istasyonlarındaki enerjiyi kesen DEDAŞ`ın,elektrik kesinti uygulaması yeni bir boyuta taşındı.
Mardin Belediyesi de Dedaş'ın Önünde Kanal Kazdı
15:48
Derik'te Acil Koordinasyon Kurulunun Güçlendirilmesi Toplantısı Yapıldı Mardin’in Derik ilçesi Aydın Ayaydın Öğretmenevi’nde BM Kadın Dostu Kentler Ortak Programı tarafından finansmanı sağlanan Acil Koordinasyon Kurulunun Güçlendirilmesi Projesi 2 toplantısı yapıldı.
Derik'te Acil Koordinasyon Kurulunun Güçlendirilmesi Toplantısı Yapıldı
20:17
Mardin'de Çarşaflı 2 Erkekten 1'i Yakalandı Mardin'de polisin şüphelenmesi sonucu kimlik sorduğu, çarşaf giyen kadın kılığındaki 2 şüpheli şahıstan biri gözaltına alındı.
Mardin'de Çarşaflı 2 Erkekten 1'i Yakalandı
18:30
Mardin'de Çarşaf Giyen Bir Erkek Yakalandı Mardin’de çarşaf giyen kadın kılığındaki 2 şüpheli şahıstan biri polis tarafından gözaltına alındı.
17:47
İl ve İlçe Belediyeleri, Elektrik Kesintisini Protesto Etti Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, elektrik kesintisini protesto etti- Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, Mardin merkez ve ilçelere içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi MARSU Müdürlüğü su kuyularına ait pompaların elektriğinin DEPSAŞ tarafından kesilmesini protesto etti.
İl ve İlçe Belediyeleri, Elektrik Kesintisini Protesto Etti
17:13
Mardin Merkez ve İlçelerine Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor Dha YURT - Mardin merkez ve ilçelerine elektrik borcu yüzünden su verilemiyor MARDİN'de Büyükşehir Belediyesi dahil tüm ilçe belediyelerine içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) pompaj istasyonuna giden elektrikler, belediye borçları yüzünden kesildi.
Mardin Merkez ve İlçelerine Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor
16:42
Mardin Merkez ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor Mardin'de kente içme suyu sağlayan Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) pompaj istasyonuna giden elektrikler, belediye borçları yüzünden kesildi.
Mardin Merkez ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor
13:32
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü Siverek Belediyesi DEDAŞ'ın yaptığı elektrik kesintilerine misilleme olarak firmanın binasını mühürledi. Diyarbakır'da ise şirket elektrikleri kesince sular da gitti.
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
15:58
Mardin'e Mevsimin İlk Karı Yağdı Mardin'de öğlen saatlerinde başlayan kar yağışı, kenti etkisi altına aldı.
Mardin'e Mevsimin İlk Karı Yağdı
15:34
Mardin'e Yılın İlk Karı Yağdı Mardin’de öğlen saatlerinde başlayan kar yağışı, kenti etkisi altına aldı.
14:50
Süryaniler Vaftiz Bayramını Kutladı Mardin'de bulunan Süryaniler, Vaftiz Bayramını kutladı.
Süryaniler Vaftiz Bayramını Kutladı
21:31
Mevlid Kandili'nde Camiler Doldu Taştı Hazreti Muhammed’in doğum yıl dönümü olan Mevlid Kandili'nde tüm yurtta camiler doldu taştı.
Mevlid Kandili'nde Camiler Doldu Taştı
20:18
Mardin'de Camiler Doldu, Taştı Mardin'de camiler peygamber efendimizin Mevlit Kandilini ihya etmek isteyen Müslümanlar ile dolup taştı.
Mardin'de Camiler Doldu, Taştı
23:10
Nusaybin'de Ypg'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde YPG'li 'Nuhat Nisebin' kod adlı Nurettin Arı'nın cenaze töreninden sonra yüzü maskeli bir grup, el yapımı patlayıcı, molotof kokteyli, taş ve havai fişeklerle polise saldırdı.
Nusaybin'de Ypg'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı
18:34
Nusaybin'de YPG'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı Nusaybin'de YPG'li Nurettin Arı'nın cenaze töreninden sonra yüzü maskeli bir grup, el yapımı patlayıcı, molotof kokteyli, taş ve havai fişeklerle polise saldırdı.
Nusaybin'de YPG'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı
17:20
Nusaybin'de YPG'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı Nusaybin'de YPG'li Nurettin Arı'nın cenaze töreninden sonra yüzü maskeli bir grup, el yapımı patlayıcı, molotof kokteyli, taş ve havai fişeklerle polise saldırdı.
Nusaybin'de YPG'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı
16:57
Mardin'de İnternet Kafe Sahiplerine Eğitim Verildi Mardin’in Artuklu İlçe Kaymakamlığı, internet toplu kullanım sağlayıcılarına yönelik bilgilendirme eğitimi düzenledi.
Mardin'de İnternet Kafe Sahiplerine Eğitim Verildi
17:13
Mardin Çatom'da Sertifika Töreni Mardin’de bilgisayar kursunu tamamlayan 18 kadına sertifika verildi.
Mardin Çatom'da Sertifika Töreni
15:26
Hüda-Par Artuklu İlçe Kongresi Yapıldı Mardin merkez Artuklu ilçesinde Hür Dava Partisi (Hüda-Par) 1. Olağan Kongresi yapıldı.
Hüda-Par Artuklu İlçe Kongresi Yapıldı
17:19
Camiye 500 Bin Liralık Restorasyon Mardin’de 500 bin lira harcanarak yenilenen Yenişehir Kuba Cami, düzenlenen törenle tekrar ibadete açıldı.
Camiye 500 Bin Liralık Restorasyon
15:12
Artuklu İnsan Hakları Kurulu İlk Toplantısını Yaptı Mardin merkez Artuklu İlçe İnsan Hakları Kurulu birbirinden farklı kesim ve mesleklere sahip üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Artuklu İnsan Hakları Kurulu İlk Toplantısını Yaptı
15:56
Şampiyonlar, Dakar Rallisi'nin Tanıtım Startını Gerçekleştirdi Dakar Rallisi organizasyona katılacak Türkiye şampiyonu sporcular Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir, Batman’daki tanıtım startının ardından Mardin’e geldi.
Şampiyonlar, Dakar Rallisi'nin Tanıtım Startını Gerçekleştirdi
15:48
Mescid-İ Aksa Medresesi'nin Temeli Atıldı Mardin İstasyon Mahallesi’nde 350 metrekare alan üzere inşa edileceği, yaklaşık 40 kişiye dini-ahlaki eğitim ve öğretimin verileceği Mescid-i Aksa Medresesi’nin temeli atıldı.
Mescid-İ Aksa Medresesi'nin Temeli Atıldı
16:40
Demirtaş: Gülen Cemaati Özür Dilemeli Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Gülen Cemaatinin geçmişte iktidarla bir olup, Kürt siyasetçilerine KCK adı altında kumpaslar kurduğunu ileri sürerek, cemaatin özür dileyip özeleştiri yapmasını istedi.
Demirtaş: Gülen Cemaati Özür Dilemeli
15:38
Demirtaş, Mardin'de Partisinin Olağan Kongresi'ne Katıldı Mardin’de partisinin 1. Olağan Kongresi’ne katılan HDP Eş Genel Başkanı Selhattin Demirtaş, Gülen cemaatinin geçmişte yaptığı kumpaslardan dolayı özeleştiri yaparak özür dilemesini isteyerek, iktidara yürüdüklerini söyledi.
Demirtaş, Mardin'de Partisinin Olağan Kongresi'ne Katıldı
18:30
Mardin'de 'Kobani' Tutuklamaları Mardin’in Artuklu ilçesinde, Kobani bahanesiyle düzenlenen eylemlere katılarak olay çıkardıkları iddiasıyla gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen 4 kişi, tutuklanarak cezaevine konuldular.
Mardin'de 'Kobani' Tutuklamaları
09:31
Mardin'de Yoğun Sis Hayatı Olumsuz Etkiledi Mardin’de 2 gündür etkili olan sis kara ulaşımını olumsuz etkiledi.
Mardin'de Yoğun Sis Hayatı Olumsuz Etkiledi
10:42
Kızıltepe Ulu Caminin Restorasyonu AK Parti Mardin Milletvekili Akdağ, Artuklular tarafından 800 yıl önce inşa edilen Kızıltepe Ulu Caminin restorasyon çalışmalarına 2015 yılında başlanacağını söyledi.
Kızıltepe Ulu Caminin Restorasyonu
16:31
Mardin'de Sivil Polis Çocukları Döverken Görüntülendi Mardin'de, 3 gün önce biri resmi 4 polis, yasları 10 ila 14 arasında olduğu tahmin edilen 4 çocuğu tekme tokat döverken,görüntülendi.
Mardin'de Sivil Polis Çocukları Döverken Görüntülendi
10:33
El Yapımı Bomba Elinde Patladı Mardin’de elinde el yapımı patlayıcı infilak eden çocuk yaralandı.
El Yapımı Bomba Elinde Patladı
10:59
Dika, 'Dicle Nehri Sahil Parkı' Projesini Kabul Etti Şırnak’ın Cizre İlçe Belediyesi’nin ’Dicle Nehri Sahil Parkı’ projesi Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) tarafından kabul edildi.
Dika, 'Dicle Nehri Sahil Parkı' Projesini Kabul Etti
17:25
Mardin'de Bir Faili Meçhul Cinayet Daha Aydınlandı Mardin’in Kızıltepe ilçesi Aysun köyündeki kuyuda geçen yıl yapılan kazıda elde edilen kemiklerin kime ait olduğu Adli Tıp Kurumu tarafından tespit edildi.
Mardin'de Bir Faili Meçhul Cinayet Daha Aydınlandı
14:16
İsrail'e Bir Tepki de Mardin'den Mescid-i Aksa’ya yönelik İsrail’in saldırıları Mardin’de düzenlenen eylemle kınandı.
İsrail'e Bir Tepki de Mardin'den
18:17
Mardin'de 5 Kişi Tutuklandı Mardin merkez Artuklu ilçesinde Kobani eylemlerinde gözaltına alınan 52 kişiden 4’ü serbest bırakıldı, 5’i tutuklandı.
Mardin'de 5 Kişi Tutuklandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:20:24. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MARDİN MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]