SON DAKİKA MARDİN HABERLERİ

Son Dakika Mardin Haberleri

12:13
Uyuşturucu Operasyonu Mardin'de uyuşturucu operasyonu- Bir tırda yapılan aramada 11 kilo 300 gram esrar ele geçirildi, 8 kişi tutuklandı Mardin'de 11 kilo 300 gram esrar ele geçirildi, 8 kişi tutuklandı.
Uyuşturucu Operasyonu
12:12
Mardin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı Mardin’de Kobani kutlamaları sırasında 5 yaşındaki bir çocuk, nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla yaralandı.
Mardin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı
11:47
Mardin'de 11 Kilo Esrar Ele Geçirildi Mardin Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından düzenlenen operasyonda 11 kilo 300 gram esrar ele geçirildi.
Mardin'de 11 Kilo Esrar Ele Geçirildi
11:46
Mardin'de Uyuşturucu Operasyonu Bir tırda yapılan aramada 11 kilo 300 gram esrar ele geçirildi, 8 kişi tutuklandı.
11:42
Öğrencilerin Tercihi "Güneydoğu'nun Uludağı" Oldu Yarıyıl tatilini fırsat bilen öğrenciler, "Güneydoğu'nun Uludağı" olarak nitelendirilen Karacadağ Kayak Merkezinde karın tadını çıkarıyor.
11:04
AK Parti Mardin İl Başkanı Uncu, Rektör Ağırakça'yı Ziyaret Etti AK Parti Mardin İl Başkanı Bahattin Uncu, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Ahmet Ağırakça'yı makamında ziyaret etti.
AK Parti Mardin İl Başkanı Uncu, Rektör Ağırakça'yı Ziyaret Etti
11:04
Kızıltepe Ticaret Borsası İşlemleri Kızıltepe Ticaret Borsası'nda işlem gören ürünlerin fiyatları şöyle gerçekleşti.
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
23:29
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/ IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/
22:18
Dargeçit'te Kobani Kutlamaları Kobani’nin Kürt güçlerinin eline geçmesi Mardin’nin Dargeçit ilçesinde de kutlandı.
Dargeçit'te Kobani Kutlamaları
22:16
Van, Hakkari, Muş ve Bitlis'te Kobani Kutlaması IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Van, Hakkari, Muş ve Bitlis'te kutlama yapıldı.
Van, Hakkari, Muş ve Bitlis'te Kobani Kutlaması
22:13
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar esnasında evinin önünde oynayan 5 yaşındaki çocuk, silahla yaralandı İl Emniyet Müdürlüğü, kutlama amaçlı ateşlenen silahlardan çıkan mermi ile meydana geldiği değerlendirilen ateşli silahla yaralanma olayı ile ilgili çalışmaların devam ettiğini bildirdi.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
22:05
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
22:02
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3) Batman'da AK PARTİ FLAMALARI İNDİRİLDİ Batman'da DBP il binası ile belediye binasının bulunduğu Cumhuriyet Caddesi üzerinde toplanan kalabalık, havai fişekler atıp, PKK ve YPG flamaları ile Abdullah Öcalan posterleri açtı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3)
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Dargeçit Zabıta Ekiplerinden Pazarcılara Denetim Mardin Dargeçit Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, pazarda satış yapan tezgah sahiplerini denetledi.
Dargeçit Zabıta Ekiplerinden Pazarcılara Denetim
21:32
Nusaybin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı Suriye'nin kuzeyinde bulunan Kobani kasabasının YPG tarafından kontrol altına alınması birçok ilde olduğu gibi Mardin'de de kutlandı.
Nusaybin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı
21:10
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (2) Kutlamalar BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (2)
19:53
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması 26 Ocak Dünya Gümrük Günü, Şırnak’ın Silopi ilçesinde çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması
19:48
Kamışlı'da Kobani Kutlaması Kobani’nin Kürt güçlerinin eline geçtiği yolundaki haberler, Kamışlı’da havaya sıkılan kurşunlarla kutlandı.
Kamışlı'da Kobani Kutlaması
19:28
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi Peşmerge ve YPG'nin IŞİD'i Kobani'den temizlemesi Diyarbakır, İstanbul ve Hakkari gibi çeşitli illerde büyük sevinçle karşılandı. Vatandaşlar halay çekerek kutlama yaptı.
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi
18:19
Baro Heyeti Cizre'deydi Bölge Baro Başkanları, Batman Barosu öncülüğünde Cizre'de incelemelerde bulundu.
Baro Heyeti Cizre'deydi
18:06
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin'in Nusaybin ilçesinde Küçük Sanayi sitesinde park halindeki bir Vinç ve bir kamyon dün gece kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kundaklanarak yakıldı.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı
17:03
Otomobilde Kaçak Telefon Ele Geçti: 2 Gözaltı – ŞANLIURFA'da, polisin şüphe üzerinde durdurduğu otomobilin motor bölümünde, bin 40 akıllı cep telefonu ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.
Otomobilde Kaçak Telefon Ele Geçti: 2 Gözaltı
15:59
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "8 Ocak 2015 tarihi itibariyle 6 bin 994 Yezidi barınma merkezine yerleştirilmiştir"
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması
15:37
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Yakıldı Mardin'in Nusaybin ilçesinde park halindeki iki araç ateşe verildi.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Yakıldı
15:24
Maliye Binası Yakıldı, Faturası Sanayiciye Çıktı Mardin'in Kızıltepe ilçesinde 6-7 Ekim'deki Kobani olaylarında ateşe verilen maliye binası hizmete girmediği için işadamları, vergi iadelerini alamıyor.
Maliye Binası Yakıldı, Faturası Sanayiciye Çıktı
15:09
Bir Paket de Sen Al' Kampanyasına Eş Başkanlar Desteği Şengal ve Kobanê için başlatılan "Bir Paket de Sen Al" kampanyasına Eş Başkanlar Gültan Kışanak ve Fırat Anlı gıda paketleri satın alarak destek verdi.
Bir Paket de Sen Al' Kampanyasına Eş Başkanlar Desteği
14:52
Nusaybin'de İki Araç Ateşe Verildi Mardin'in Nusaybin ilçesinde park halindeki iki araç ateşe verildi.
Nusaybin'de İki Araç Ateşe Verildi
14:29
Emniyet Müdürleri Pekcan ve Şahin'den Mardin Valisi Taşkesen'e Ziyaret İçişleri Bakanlığı’nın atama kararıyla Mardin İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanarak geçtiğimiz günlerde yapılan devir teslim töreninden sonra bugün görevine başlayan Mardin İl Emniyet Müdürü Lütfullah Uğur Pekcan ve eski İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahin Vali Mustafa Taşkesen’i makamında ziyaret etti.
Emniyet Müdürleri Pekcan ve Şahin'den Mardin Valisi Taşkesen'e Ziyaret
14:12
Midyat'ta Sentetik Uyuşturucu Hap Satan 4 Kişi Yakalandı Mardin’in Midyat ilçesinde sentetik uyuşturucu hap satışı yapan 4 zanlı yakalandı.
Midyat'ta Sentetik Uyuşturucu Hap Satan 4 Kişi Yakalandı
13:27
Demirtaş: Kenan Evren'in Barajı Tarumar Olacak Partisinin Urfa il kongresine katılan HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, seçim barajı eleştirilerine yönelik "Evren'in barajı tarumar olacak' dedi.
Demirtaş: Kenan Evren'in Barajı Tarumar Olacak
13:16
Mardin'de Otobüslerde 4 Dilde Anons Yapılacak Mardin’de çözüm sürecine katkı sağlamak amacıyla otobüslerde anonsların dört dilde yapılacağı belirtildi.
Mardin'de Otobüslerde 4 Dilde Anons Yapılacak
12:46
Mardinli Şeflerin Olimpiyat Heyecanı Mardin’de Gastronomi Meslek Eğitiminin Geliştirilmesi Projesi kapsamında eğitim gören aşçılar, İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Mutfak Olimpiyatları’nda yarışacak.
Mardinli Şeflerin Olimpiyat Heyecanı
12:11
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin'in Nusaybin ilçesinde Küçük Sanayi sitesinde park halindeki bir vinç ve bir kamyon dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kundaklandı.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı
11:59
Kızıltepe Ticaret Borsası İşlemleri Kızıltepe Ticaret Borsası'nda işlem gören ürünlerin fiyatları şöyle gerçekleşti.
Kızıltepe Ticaret Borsası İşlemleri
11:47
Hüda Par Kızıltepe İlçe Kongresi Yapıldı Hür Dava Partisi Mardin'in Kızıltepe ilçe teşkilatı, 1. olağan kongresini gerçekleştirdi.
Hüda Par Kızıltepe İlçe Kongresi Yapıldı
11:44
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin’in Nusaybin ilçesinde park halindeki vinç ve kamyon kundaklandı.
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı
11:10
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin’in Nusaybin ilçesinde park halindeki vinç ve kamyon kundaklandı.
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı
07:43
4 Ayrı Örgüt, Türkiye'ye 35 Canlı Bomba Gönderdi Sultanahmet'te patlayan canlı bombadan sonra Emniyet, DHKP-C, MLKP, TKPM-L/TİKKO ve Devrimci Karargah'a mensup 6'sı kadın 35 teröriste karşı alarma geçti.
4 Ayrı Örgüt, Türkiye'ye 35 Canlı Bomba Gönderdi
22:50
Fuarın Gözdesi Karacadağ Pirinci 19. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı'nda Diyarbakır stantında dağıtılan Karacadağ Pirinciyle yapılan pilav katılımcıların ilgi odağı oldu.
Fuarın Gözdesi Karacadağ Pirinci
17:38
Demirtaş: "Zihinlerdeki Barajı Yıkın" HDP Şanlıurfa İl Kongresi- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "Zihinlerdeki barajı yıkın.
Demirtaş: 'Zihinlerdeki Barajı Yıkın'
17:12
Voleybol Anadolu Yıldızlar Ligi Adıyaman'da düzenlenen müsabakalarda, yarı finale adını yazdıran takımlar belli oldu.
17:10
Gürsel Tekin: Polisim Destan Yazdı Diyenler, Çocuk Katliamlarının Merkezidir Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın destan yazdı dediği polisleri bugün sürgün ettiğini söyledi.
17:06
Hdp Şanlıurfa İl Kongresi Eş Genel Başkan Demirtaş: "Zihinlerdeki barajı yıkın.
16:51
Demirtaş: Tekçi Zihniyet Hakim Olursa Evvela İslamiyeti Bitireceklerdir HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Eğer tekçi zihniyet hakim olursa, benden olmayana, benim gibi düşünmeyene, benim gibi namaz kılmayana Müslüman demem tekçi anlayışı hakim olursa evvela İslamiyeti bitireceklerdir.
Demirtaş: Tekçi Zihniyet Hakim Olursa Evvela İslamiyeti Bitireceklerdir
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:19:21. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MARDİN HABERLERİ
[Hata Bildir]