03:0400
SON DAKİKA MARMARA EREĞLİSİ HABERLERİ

Son Dakika Marmara Ereğlisi Haberleri

   

  Dev LNG Tankeri Çanakkale Boğazını Kapattı

  Çanakkale Boğazı, 274 metrelik sıvılaştırılmış doğal gaz tankerinin geçişi nedeniyle transit gemi geçişlerine kapatıldı. (Dün 09:25)

   

  Veliköy Çpl Bir Üst Tura Çıktı

  Veliköy Çpl Bir Üst Tura Çıktı

  Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde eğitim veren Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi Futbol Takımı, Marmara Ereğlisi Çok Programlı Lisesi Futbol Takımı’nı yenerek bir üst tura çıktı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Eski Bakan Güler'den 'Ev' Sorusuna Şaşırtan Yanıt

  Eski Bakan Güler'den 'Ev' Sorusuna Şaşırtan Yanıt

  Meclis Soruşturma Komisyonu'na ifade veren Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, oğlunun üzerindeki bir ev için "Rahmetli annemin halen oturmakta olduğu evdir" dedi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Silivri'de Tekne Alabora Oldu

  İstanbul Valiliği, Silivri açıklarında alabora olan teknedeki bir kişinin kurtarıldığını, diğerini arama çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Silivri'de Tekne Alabora Oldu: 1 Kişi Kayıp

  İstanbul valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, akşam saatlerinde içinde iki kişiyle denize açılan bir teknenin alabora olduğu, bir kişi kurtarılırken diğer kişiyi arama çalışmalarının devam ettiği belirtildi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Valilikten Alabora Olan Tekneye İlişkin Açıklama

  İstanbul Valiliği, Silivri açıklarında alabora olan teknedeki 1 kişinin sağ olarak kurtarıldığını diğer şahsın bulunması için başlatılan çalışmaların sürdürüldüğünü bildirdi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Marmara Ereğlisi'nde Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü

  Marmara Ereğlisi'nde Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü

  Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesinde otomobilin 30 metrelik uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen trafik kazasında, bir kişi hayatını kaybetti. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Otomobil Uçuruma Yuvarlandı, Sürücü Öldü

  Otomobil Uçuruma Yuvarlandı, Sürücü Öldü

  Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi İlçesi'nde yaklaşık 30 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobilin sürücüsü 22 yaşındaki Mustafa Bilgi yaşamını yitirdi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çanakkale Boğazında Arızalanan LNG Tankeri

  Çanakkale Boğazında Arızalanan LNG Tankeri

  Çanakkale Boğazından geçişi sırasında makineleri arıza yapan LNG taşıyan tanker, arızanın giderilmesi ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından yoluna devam ediyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 03:04:06. #1.12#