13:1800
SON DAKİKA MARMARA EREĞLİSİ HABERLERİ

Son Dakika Marmara Ereğlisi Haberleri

  Sigara Parası Vermeyen Arkadaşını Bıçakla Öldürdü

  Sigara Parası Vermeyen Arkadaşını Bıçakla Öldürdü

  – TEKİRDAĞ'ın Marmara Ereğlisi İlçesi Yeniçiftlik Mahallesi'nde kamp bekçisi 65 yaşındaki Hasan Demirkıran, birlialkol aldığı arkadaşı Fuat Balkan tarafından, sigara parası tartışmasında bıçaklanarak öldürüldü. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tekirdağ'da Ücretsiz Kanser Taramaları Başladı

  Tekirdağ'da Ücretsiz Kanser Taramaları Başladı

  Sağlık Bakanlığının başlattığı kanser tarama programı kapsamında Tekirdağ'da kanser taramaları ücretsiz olarak aile hekimlikleri ve KETEM'de yapılıyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine Dikkat

  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ ve Çorlu İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Trakları Merak Edenler Bu Müzeyi Ziyaret Etmeli"

  Trak uygarlığından kalan eserler Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi'nde sergileniyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Tekirdağ'da Hemşireye Şiddete Sağlık Sen'den Tepki

  Tekirdağ'da Hemşireye Şiddete Sağlık Sen'den Tepki

  Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan Yasemin Yıldırım’a uygulanan şiddete Tekirdağ Sağlık Sen’den tepki geldi. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Botaş'ın İskele Ayakları İlave Dolphin Yapımı İhalesi

  BOTAŞ'ın Marmara Ereğlisi'nde yapılacak "İskele Ayakları İlave Dolphin Yapımı İşi" ihalesinde, en düşük teklifi 6 milyon 764 bin dolar ile Metear Deniz İşleri ve Ticaret AŞ verdi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:18:54. #1.12#