SON DAKİKA MARMARİS BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Belediyesi Haberleri

 • 21:38 Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kale Sokakta şenlikten görüntüler Organizasyon sorumlusu İbrahim Onat'ın açıklaması Marmaris Belediyesi Huzurevi'nde kalan 88 yaşındaki Sevgi Koyuncu'nun açıklaması 88 yaşında bisiklete binen sevgi nine görüntüsü "Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" Marmaris Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen "7. Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" başladı.
 • 18:14 Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" Marmaris Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen "7. Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" başladı.
 • 14:56 Marmaris, Alternatif Pazar Arayışlarına Devam Ediyor Son yıllarda Lübnan ve Ürdün’den Ege kıyılarına yönelik artan turizm hareketini göz önünde bulunduran Marmaris Belediyesi, 25-28 Nisan tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen “Arabian Travel Market/ATM” isimli fuarda yer aldı.
 • 14:35 Marmaris Rally Turkey'e Ev Sahipliği Yapacak Marmaris Rally Turkey'e Ev Sahipliği Yapacak Türkiye’nin en eski ve en köklü uluslararası otomobil sporları organizasyonu Türkiye Rallisi, 13-15 Mayıs tarihlerinde bu yıl 45. kez Marmaris Rally Turkey adıyla ilk kez Marmaris’te düzenlenecek.
 • 15:22 Efsane Yüzücü Efsane Yüzücü "Adam Walker" Marmaris'e Geliyor Dünyanın en zorlu 7 açık denizini yüzerek geçmeyi başaran ve ‘Man vs Ocean’ isimli kitabıyla tüm dünyada yankı uyandıran İngiliz açık su yüzücüsü Adam Walker, Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek ‘AUDI Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’ için 2. kez Marmaris’e geliyor.
 • 13:40 Marmaris, Ortadoğu'da Alternatif Pazar Arayışında Lübnan ve Ürdün'den Marmaris'e yönelik artan turizm hareketini göz önünde bulunduran Marmaris Belediyesi, Dubai Emirliği'nde düzenlenen "Arabian Travel Market/ATM" fuarında yer aldı.
 • 11:04 Sığla Almanya'da Tanıtılacak Sığla Almanya'da Tanıtılacak Fürthlü Botanik uzmanı Angelika Schaff, sığla ağacı üzerine araştırma yapmak için Marmaris Belediyesi’nin davetlisi olarak ilçeye geldi.
 • 10:18 Güney Ege, Dubai Turizm Furarında Yerini Aldı Güney Ege, Dubai Turizm Furarında Yerini Aldı Dubai'de, 25-28 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen Arabian Travel Market Turizm Fuarı'nda, Güney Ege standı turizm profesyonellerinin büyük ilgisini çekti.
 • 08:35 Güney Ege, Dubai Turizm Fuarı'nda Yerini Aldı 25- 28 Nisan tarihleri arasında Dubai'de gerçekleştirilen Turizm Fuarı'nda, GEKA tarafından tahsis edilen Güney Ege standı turizm profesyonelleri tarafından ilgiyle karşılandı.
 • 11:04 Bin 900 Yıllık Çınara Gözleri Gibi Bakıyorlar Muğla'nın Marmaris ilçesine bağlı Bayır Mahallesi'nde bulunan ve bin 900 yaşında olduğu belirtilen dev çınar ağacını görmek için mahalleye gelen yerli ve yabancı turistler, yöre ekonomisine önemli katkıda bulunuyor.
 • 11:01 Türkiye Rallisi İlk Kez Marmaris'te Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından organize edilen Türkiye Rallisi, bu yıl ilk kez Marmaris'te düzenlenecek.
 • 11:00 En Büyük Ralli Marmaris'te Türkiye'nin en eski ve en köklü uluslararası motorsporları organizasyonu olan Türkiye Rallisi, bu yıl 13-15 Mayıs tarihlerinde offroad ve klasik otomobil yarışları ile birlikte ilk kez Marmaris’te gerçekleştiriliyor.
 • 09:17 Marmaris'te Salsa Rüzgarı Esti Marmaris'te Salsa Rüzgarı Esti Muğla’nın Marmaris ilçesinde düzenlenen Kulüplerarası Türkiye Salsa Şampiyonası’da 250 dansçı dereceye girmek için performans sergiledi.
 • 20:38 Marmaris'te Barınak ve Sokak Hayvanları Yararına Konferans Verildi Marmaris ilçesinde yazar Fadime Çelik, sokak ve barınak hayvanları yararına bir konferans verdi.
 • 14:38 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali Muğla'nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirilen okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali sona erdi.
 • 13:54 Muğla'da Sıcak Hava Etkili Oluyor Hava sıcaklığının 22 derece ölçüldüğü Muğla ve ilçelerinde, yerli ve yabancı turistler serinlemek için sahillere akın etti.
 • 15:13 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali, Muğla'nın Marmaris ilçesinde devam ediyor.
 • 16:35 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Küçükler yüzme Türkiye finalinden detaylar Yüzme il temsilcisi Hilmi Kısa ile röportaj - Marmaris'te düzenlenen Türkiye finaline, 30 il ve KKTC'den toplam 232 sporcu katılıyor Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali, Muğla'nın Marmaris ilçesinde başladı.
 • 14:55 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali, Muğla'nın Marmaris ilçesinde başladı.
 • 10:51 Marmaris Çinliler Yatırım İçin Türkiye'ye Gelecek Marmaris Çinliler Yatırım İçin Türkiye'ye Gelecek Çinliler yatırım için Türkiye'ye gelecekÇin Halk Cumhuriyeti'nin Jinan kentinden Türkiye'ye, milyonlarca dolarlık yatırım yapma planıyla işadamı topluluğunun geleceği açıklandı.
 • 10:14 Çinliler Yatırım İçin Türkiye'ye Gelecek Çinliler Yatırım İçin Türkiye'ye Gelecek Çin Halk Cumhuriyeti'nin Jinan kentinden Türkiye'ye, milyonlarca dolarlık yatırım yapma planıyla işadamı topluluğunun geleceği açıklandı.
 • 12:33 Kumsallar Yaza Hazırlanıyor Kumsallar Yaza Hazırlanıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sahillerden detay görüntü Otelcilerle röportajlar Otelden detay görüntüler Tadilat çalışmaları Kumsallar yaza hazırlanıyor Türkiye'nin bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip şehri Muğla'daki turistik tesisler, plajlar ve işletmelerde yeni turizm sezonu için hazırlıklar sürüyor Bodrum'da 30 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren otel ve gece kulübü sahibi Kılıç: "Geçmişte Bodrum, İrlanda, İngiltere uyruklu turistlere daha çok hizmet ediyordu, ancak bu sene o bölgelerde biraz düşüş beklentisi var. Ama onun yerine Romanya, Bulgaristan, Çekoslovakya, Polonya ve İran'dan gelecek turistlerden bir artış gözüküyor.
 • 11:42 Bu Yaz Yerli Turistte Artış Bekleniyor Bu Yaz Yerli Turistte Artış Bekleniyor Muğla'nın turistik ilçeleri Bodrum, Fethiye, Marmaris, Datça, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerindeki turistik tesisler ile plajlar ve işletmeler de yeni sezon hazırlıklarını tamamlamak üzere."ERKEN REZERVASYONLARIN SÜRESİ UZATILDI"Gümbet Mahallesi'nde butik otel sahibi ve Bodrum Esnaf ve Sanayici İşadamları Derneği (BESİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Özyurt da terör olayları yüzünden yabancı piyasada bir miktar daralmanın olabileceğini anlattı.
 • 11:06 Kumsallar Yaza Hazırlanıyor Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Muğla'da, turistik tesisler ile plaj ve işletmelerde hazırlıklar devam ederken, yerli ve yabancı turistlere hizmet vermek için hummalı bir çalışma yürütülüyor.
 • 16:55 Süs Havuzları Şehirlere Estetik Katıyor Süs Havuzları Şehirlere Estetik Katıyor Biytaş, ışıklı gösteri ve süs havuzları ile şehirlere değer katıyor.
 • 15:01 Marmaris'te Yön Levhaları Yine Hedef Tahtası Oldu Marmaris'te Yön Levhaları Yine Hedef Tahtası Oldu Marmaris'te, Bisiklet Rotaları Projesi kapsamında dikilen levhaların hedef tahtası olarak kullanılıp kurşunlanmasına, vatandaşlar ve bisiklet tutkunları tepki gösterdi.
 • 15:11 Marmaris'te Öğrenciler Huzurevini Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Öğrencilerin yaşlılara çiçek sunması, kitap okuması, şarkılar söylemesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan Konuşması Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel'in eşi Hülya hanımın konuşması Çocuklar huzurevi sakinleri ile birlikte şarkı şarkı söylemeleri oyun oynaması. Marmaris'te öğrenciler huzurevini ziyaret etti MUĞLA (AA) – Marmaris ilçesinde huzurevini ziyaret eden öğrenciler, yaşlılara kitap okudu, canlı müzik eşliğinde şarkılar söyledi.
 • 14:36 Marmaris'te Öğrenciler Huzurevini Ziyaret Etti MUĞLA (AA) – Marmaris ilçesinde huzurevini ziyaret eden öğrenciler, yaşlılara kitap okudu, canlı müzik eşliğinde şarkılar söyledi.
 • 12:06 Başkan Acar, Tarihi Çarşıda İncelemelerde Bulundu Başkan Acar, Tarihi Çarşıda İncelemelerde Bulundu Marmaris Belediyesi, turizm sezonu öncesi tarihi çeşme meydanı ve çarşısında başlatılan iyileştirme çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 11:13 Usta Oyunculardan 'Adalet, Sizsiniz' Oyunu Usta Oyunculardan 'Adalet, Sizsiniz' Oyunu Usta oyuncular Rutkay Aziz ile Taner Barlas'ın rol aldığı tek perdelik 'Adalet, Sizsiniz' adlı tiyatro oyunu, Marmaris'te sahnelendi.
 • 10:36 Marmaris - Usta Oyunculardan 'Adalet, Sizsiniz' Oyunu Marmaris - Usta Oyunculardan 'Adalet, Sizsiniz' Oyunu Usta oyunculardan 'Adalet, Sizsiniz' oyunuUsta oyuncular Rutkay Aziz ile Taner Barlas'ın rol aldığı tek perdelik 'Adalet, Sizsiniz' adlı tiyatro oyunu, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde sahnelendi.
 • 23:30 Marmaris 3. Tiyatro Günleri Marmaris 3. Tiyatro Günleri kapsamında "Adalet Sizsiniz" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 17:11 Öğrenciler İşçilerle Plaj Temizledi MUĞLA (AA) – Marmaris'te üniversite öğrencileri ile belediye temizlik işçileri, Yalancı boğaz mevkisinde plaj temizliği gerçekleştirdi.
 • 10:51 Marmaris - Liselilerin Döner Bıçaklı Kavgası Güvenlik Kamerasında Marmaris - Liselilerin Döner Bıçaklı Kavgası Güvenlik Kamerasında Liselilerin döner bıçaklı kavgası güvenlik kamerasındaMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, kız yüzünden çıktığı öne sürülen sözlü tartışmada bir grup liseli döner bıçaklı, tekmeli ve yumruklu kavga etti.
 • 10:27 Liselilerin Döner Bıçaklı Kavgası Güvenlik Kamerasında Liselilerin Döner Bıçaklı Kavgası Güvenlik Kamerasında Marmaris'te kız arkadaş konusunda çıktığı öne sürülen tartışmada bir grup lise öğrencisi döner bıçağı, tekme ve yumrukla kavga etti.
 • 23:27 8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Antalya 8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Antalya GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yürüyüşten dertaylar Antalya ve Muğla'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında meşaleli yürüyüş düzenlendi.
 • 21:35 Marmaris'te Kadınlar Hakları İçin Yürüdü Marmaris'te Kadınlar Hakları İçin Yürüdü Marmaris'te kadınlar hakları için yürüdüMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde kadınlar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde pankartlar ve sloganlar eşliğinde yürüdü.
 • 21:30 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Antalya ve Muğla'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında meşaleli yürüyüş düzenlendi.
 • 20:11 Marmaris'te Kadınlar Hakları İçin Yürüdü Marmaris'te Kadınlar Hakları İçin Yürüdü Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kadınlar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde pankartlar ve sloganlar eşliğinde yürüdü.
 • 20:58 Stk'lar Kadınlar Günü'nü Kutlayacak Marmaris ilçesindeki sivil toplum kuruluşları ve Marmaris Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü bir dizi etkinlikle kutlayacak.
 • 12:43 Marmaris Kitap Günleri Başladı Marmaris Kitap Günleri Başladı Marmaris Belediyesi’nin düzenlediği “Marmaris Kitap Günleri” etkinliği başladı.
 • 16:17 Marmaris'te İşlek Caddelere Dekoratif Çöp Sepeti Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe merkezi ve ana arterlere dekoratif çöp sepetleri yerleştirildi.
 • 09:47 Üniversiteliler İmece Usulü Temizlik Yaptı Üniversiteliler İmece Usulü Temizlik Yaptı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü öğrencileri ile Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları "Daha Temiz Bir Çevre ve Çevre Bilinci" sosyal sorumluluk projesi kapsamında halk plajında temizlik yaptı.
 • 16:22 Trafik Kurallarını Oynayarak Öğreniyorlar Marmaris'te açılan "Trafik Eğitim Parkı"nda çocuklara oyun oynarken trafik kurallarını öğrenme imkanı sağlanıyor.
 • 16:12 Marmaris'te Plaj Temizliği Muğla'nın Marmaris ilçesinde üniversite öğrencileri ile belediye temizlik işçileri plaj temizliği gerçekleştirdi.
 • 11:28 Turizmcilerden Zorunlu Sine-i Millet Dönüşü Turizmcilerden Zorunlu Sine-i Millet Dönüşü Muğla'nın gözde turizm cenneti Marmaris İlçesi, bu yıl Rusya ve İngiltere pazarında yaşanan rezervasyon düşüşlerini kapatmak için yerli turiste yöneldi.
 • 16:30 Marmaris'te Moloz Mesaisi Marmaris'te Moloz Mesaisi Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, turizm sezonunun bitip inşaat sezonun başlamasının ardından ormanlık alanlar ve dere yatakları, moloz atıklarıyla doldu.
 • 15:08 Marmaris'te Moloz Mesaisi Marmaris'te Moloz Mesaisi Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, turizm sezonunun bitip inşaat sezonun başlamasının ardından ormanlık alanlar ve dere yatakları, moloz atıklarıyla doldu.
 • 18:22 Ege'nin İncileri İstanbul'da Görücüye Çıktı Ege'nin İncileri İstanbul'da Görücüye Çıktı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMİTT) ülke turizminin can damarı olarak görülen Bodrum, Marmaris ve Fethiye belediyeleri stantlarıyla ilgi odağı oldu.
 • 16:43 NATO Komutanları, Marmaris'te Ziyaretlerde Bulundu NATO Komutanları, Marmaris'te Ziyaretlerde Bulundu Akdeniz’de yapılacak tatbikat öncesi Aksaz Deniz Üs Komutanlığı’na liman ziyaretinde bulunan NATO Daimi Deniz Grubu, Marmaris Belediyesi’ni de ziyaret etti.