SON DAKİKA MARMARİS BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Belediyesi Haberleri

 • 19:59 Aquamasters Yüzme Maratonu Sona Erdi Aquamasters Yüzme Maratonu Sona Erdi Muğla’nın Marmaris ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Martı Hotel Açık Su Yüzme Maratonu ile sona erdi.
 • 16:18 Cennet Koydaki Kaçak Yapılar Yıkıldı Cennet Koydaki Kaçak Yapılar Yıkıldı Muğla'nın Marmaris İlçesi, kırsal Taşlıca Mahallesi Asardibi Mevkisi'ndeki doğal SİT alanında olan koydaki kaçak yapılar, belediye ekipleri tarafından yıkıldı.
 • 15:54 Marmaris Cennet Koydaki Kaçak Yapılar Yıkıldı Marmaris Cennet Koydaki Kaçak Yapılar Yıkıldı Muğla'nın Marmaris ilçesi kırsal Taşlıca Mahallesi, Asardibi Mevkisi'ndeki doğal SİT alanında olan cennet koydaki kaçak yapılar, belediye ekipleri tarafından yıkıldı.
 • 00:21 Marmaris'te On Binler Fener Alayında Tek Yürek Oldu Marmaris'te On Binler Fener Alayında Tek Yürek Oldu Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, Belediye tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen fener alayına, aralarında yabancı halk oyunları ekiplerinin de bulunduğu yaklaşık 10 bin kişi katıldı.
 • 23:27 Marmaris'te Fener Alayına 10 Bin Kişi Katıldı Marmaris'te Fener Alayına 10 Bin Kişi Katıldı Muğla’nın Marmaris ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen fener alayına yaklaşık 10 bin kişi katıldı.
 • 22:27 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Muğla, Bodrum ve Marmaris ilçelerinde fener alayı düzenlendi.
 • 21:24 Marmaris'in İlk Bisiklet Yolu Açıldı Marmaris Belediyesince bisiklet kullanıcıların güvenli seyri için bisiklet yolu açıldı.
 • 20:53 Marmaris Bisiklet Yolu Hizmete Açıldı Marmaris Bisiklet Yolu Hizmete Açıldı Marmaris Belediyesi tarafından 6,5 milyon liraya mal olan 5,5 kilometrelik bisiklet yolu projesinin açılışı gerçekleştirildi.
 • 18:03 Marmaris Uluslararası Aquamasters Heyecanı Başladı Marmaris Uluslararası Aquamasters Heyecanı Başladı Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası Muğla’nın Marmaris ilçesinde başladı.
 • 16:16 Marmaris'te Azeri Seyahat Acenteleri ve Gazeteciler Ağırlandı Muğla'nın Marmaris ilçesinde alternatif pazar arayışları kapsamında Azerbaycan'dan seyahat acentesi yetkilileri ve gazeteciler ağırlandı.
 • 17:19 Aroma'dan Yüzme Sporuna Destek Aroma'dan Yüzme Sporuna Destek Spora verdiği destekle öne çıkan Aroma, Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonasının içecek sponsoru oldu.
 • 17:59 Türkiye Ralli Şampiyonası Marmaris'te Başladı Türkiye Ralli Şampiyonası Marmaris'te Başladı Muğla’nın Marmaris ilçesinde bu yıl 45. kez düzenlenen Türkiye Ralli Şampiyonası başladı.
 • 17:08 Marmaris Auto Sport Fest'te Sembolik Start Verildi Marmaris Auto Sport Fest'te Sembolik Start Verildi Marmaris Auto Sport Fest'te sembolik start verildiMUSTAFA AKIN MARMARİS(MUĞLA),(DHA)Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından düzenlenen Marmaris Auto Sport Fest adı altındaki organizasyonda sembolik start verildi.
 • 22:55 Marmaris'te, Hem Yıl Sonu Sergisi Açtı Marmaris'te, Hem Yıl Sonu Sergisi Açtı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sergiden detaylar Marmaris'te, HEM yıl sonu sergisi açtı Marmaris Halk Eğitim Merkezince "Herkes İçin Hayat Boyu Eğitim" sloganıyla açılan yıl sonu sergisinde 7 bin eser yer aldı.
 • 20:42 Marmaris'te, Hem Yıl Sonu Sergisi Açtı Marmaris Halk Eğitim Merkezince "Herkes İçin Hayat Boyu Eğitim" sloganıyla açılan yıl sonu sergisinde 7 bin eser yer aldı.
 • 13:03 Marmaris'te Engelli Asker Adaylarına Kına Gecesi Marmaris'te Engelli Asker Adaylarına Kına Gecesi Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde bir günlüğüne temsili askerlik yapacak olan 5 engelli gence, öncesinde kına gecesi düzenlendi.
 • 12:54 Marmaris'te Engelli Asker Adaylarına Kına Gecesi Marmaris'te Engelli Asker Adaylarına Kına Gecesi Marmaris'te engelli asker adaylarına kına gecesiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde bir günlüğüne temsili askerlik yapacak olan beş engelli gence, öncesinde kına gecesi düzenlendi.
 • 09:48 Marmaris Auto Sport Fest Başlıyor Road ve klasik otomobil yarışları ile birlikte bu yıl ilk kez Marmaris'te gerçekleştirilecek.
 • 00:11 Engelli Gençler İçin Engelli Gençler İçin "Asker Kınası Gecesi" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Engelli gençlere yakılan asker kınası Pasta kesilmesi Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) Şennur Ünlü açıklaması Engelli gençler için "Asker Kınası Gecesi" Marmaris'te bir günlük temsili askerlik yapacak 5 engelli gence kına yakıldı Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından Engelliler Haftası dolayısıyla bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı.
 • 23:14 Engelli Gençler İçin "Asker Kınası Gecesi" Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER) tarafından Engelliler Haftası dolayısıyla bir günlük askere gidecek 5 engelli gence asker kınası yakıldı.
 • 09:58 Marmaris'te Rekor Hayvan Kısırlaştırması Marmaris'te Rekor Hayvan Kısırlaştırması Marmaris Belediyesi ve Hayvanları Koruma Derneği işbirliği ile ilçede 4 ay gibi kısa bir sürede rekor sayıda sokak hayvanı kısırlaştırıldı.
 • 15:48 Büro Sandalyesinden Akülü Sandalyeye Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER), okuduğu lisede rahat hareket edebilmek için büro sandalyesi kullanan bedensel engelli öğrenciye, akülü tekerlekli sandalye hediye etti.
 • 16:45 Marmaris Auto Sport Fest" Başlıyor "Marmaris Auto Sport Fest" kapsamında "Marmaris Rally Turkey", "Marmaris Offroad" ve "Tarihi Batı Anadolu Klasik Otomobil" yarışlarının Muğla'nın Marmaris ilçesinde düzenleneceği bildirildi.
 • 19:40 Bilekleriyle Yazdı Engellilere Bağışladı Omurilik felci nedeniyle tekerlekli sandalyeye bağımlı yaşayan Çetin Korkut, ellerini kullanamamasına rağmen bilekleriyle yazdığı son kitabının sergi gelirini, Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneğine (MENDER) bağışladı.
 • 10:11 Sezon Öncesi Marmaris'te Deniz Dibi Temizliği Sezon Öncesi Marmaris'te Deniz Dibi Temizliği Marmaris belediyesi'nin öncülüğünde, Sahil Güvenlik ekipleri ile gönüllü dalgıçların katılımıyla deniz dibi temizliği yaptı.
 • 10:01 Marmaris Sezon Öncesi Marmaris'te Deniz Dibi Temizliği Marmaris Sezon Öncesi Marmaris'te Deniz Dibi Temizliği Sezon öncesi Marmaris'te deniz dibi temizliğiMUĞLA'nın Marmaris Belediyesi'nin öncülüğünde, Sahil Güvenlik ekipleri ile gönüllü dalgıçların katılımıyla deniz dibi temizliği yapıldı.
 • 19:53 Çin'li İşadamları Yatırım ve Ortaklık İçin Marmaris'te Çin'li İşadamları Yatırım ve Ortaklık İçin Marmaris'te GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çinli işadamlarının Marmarisli işadamları ile toplantısından görüntüler Marmaris Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt'in açıklaması Marmaris Belediye Yardımcısı Dursun Kaplan'ın açıklaması Jinan Qinglian Group Co. şirketinden Wang Jian He açıklaması GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu açıklaması. Çinli işadamları yatırım ve ortaklık için Marmaris'te Marmaris'in Çin'deki kardeş şehri Jinan'da faaliyet gösteren bir grup iş adamı, yatırım ve ortaklık görüşmeleri için ilçeye geldi Muğla'nın Marmaris ilçesinin Çin'deki kardeş şehri Jinan'dan bir grup iş adamı, yatırım ve ortaklık görüşmeleri için ilçeye geldi.
 • 10:03 Marmaris Tarihi Kalıntıların Bulunduğu Doğal Sit Kapsamındaki Cennet Koya Kepçeler Girdi Marmaris Tarihi Kalıntıların Bulunduğu Doğal Sit Kapsamındaki Cennet Koya Kepçeler Girdi Tarihi kalıntıların bulunduğu doğal SİT kapsamındaki cennet koya kepçeler girdiMUĞLA'nın Marmaris İlçesi, kırsal Taşlıca Mahallesi, Asardibi Mevkisi'ndeki sadece denizden ulaşımın olduğu tarihi kalıntıların da bulunduğu 1'inci derece doğal SİT alanı cennet koya, izinsiz olarak yol açılıp, bir çok yapı için çalışma yapıldığı belirlendi.
 • 21:38 Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kale Sokakta şenlikten görüntüler Organizasyon sorumlusu İbrahim Onat'ın açıklaması Marmaris Belediyesi Huzurevi'nde kalan 88 yaşındaki Sevgi Koyuncu'nun açıklaması 88 yaşında bisiklete binen sevgi nine görüntüsü "Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" Marmaris Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen "7. Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" başladı.
 • 18:14 Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" Marmaris Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen "7. Dünyanın İncisi Marmaris Bisiklet Hıdırellez ve Bahar Şenliği" başladı.
 • 14:56 Marmaris, Alternatif Pazar Arayışlarına Devam Ediyor Son yıllarda Lübnan ve Ürdün’den Ege kıyılarına yönelik artan turizm hareketini göz önünde bulunduran Marmaris Belediyesi, 25-28 Nisan tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen “Arabian Travel Market/ATM” isimli fuarda yer aldı.
 • 14:35 Marmaris Rally Turkey'e Ev Sahipliği Yapacak Marmaris Rally Turkey'e Ev Sahipliği Yapacak Türkiye’nin en eski ve en köklü uluslararası otomobil sporları organizasyonu Türkiye Rallisi, 13-15 Mayıs tarihlerinde bu yıl 45. kez Marmaris Rally Turkey adıyla ilk kez Marmaris’te düzenlenecek.
 • 15:22 Efsane Yüzücü Efsane Yüzücü "Adam Walker" Marmaris'e Geliyor Dünyanın en zorlu 7 açık denizini yüzerek geçmeyi başaran ve ‘Man vs Ocean’ isimli kitabıyla tüm dünyada yankı uyandıran İngiliz açık su yüzücüsü Adam Walker, Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek ‘AUDI Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’ için 2. kez Marmaris’e geliyor.
 • 13:40 Marmaris, Ortadoğu'da Alternatif Pazar Arayışında Lübnan ve Ürdün'den Marmaris'e yönelik artan turizm hareketini göz önünde bulunduran Marmaris Belediyesi, Dubai Emirliği'nde düzenlenen "Arabian Travel Market/ATM" fuarında yer aldı.
 • 11:04 Sığla Almanya'da Tanıtılacak Sığla Almanya'da Tanıtılacak Fürthlü Botanik uzmanı Angelika Schaff, sığla ağacı üzerine araştırma yapmak için Marmaris Belediyesi’nin davetlisi olarak ilçeye geldi.
 • 10:18 Güney Ege, Dubai Turizm Furarında Yerini Aldı Güney Ege, Dubai Turizm Furarında Yerini Aldı Dubai'de, 25-28 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen Arabian Travel Market Turizm Fuarı'nda, Güney Ege standı turizm profesyonellerinin büyük ilgisini çekti.
 • 08:35 Güney Ege, Dubai Turizm Fuarı'nda Yerini Aldı 25- 28 Nisan tarihleri arasında Dubai'de gerçekleştirilen Turizm Fuarı'nda, GEKA tarafından tahsis edilen Güney Ege standı turizm profesyonelleri tarafından ilgiyle karşılandı.
 • 11:04 Bin 900 Yıllık Çınara Gözleri Gibi Bakıyorlar Muğla'nın Marmaris ilçesine bağlı Bayır Mahallesi'nde bulunan ve bin 900 yaşında olduğu belirtilen dev çınar ağacını görmek için mahalleye gelen yerli ve yabancı turistler, yöre ekonomisine önemli katkıda bulunuyor.
 • 11:01 Türkiye Rallisi İlk Kez Marmaris'te Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından organize edilen Türkiye Rallisi, bu yıl ilk kez Marmaris'te düzenlenecek.
 • 11:00 En Büyük Ralli Marmaris'te Türkiye'nin en eski ve en köklü uluslararası motorsporları organizasyonu olan Türkiye Rallisi, bu yıl 13-15 Mayıs tarihlerinde offroad ve klasik otomobil yarışları ile birlikte ilk kez Marmaris’te gerçekleştiriliyor.
 • 09:17 Marmaris'te Salsa Rüzgarı Esti Marmaris'te Salsa Rüzgarı Esti Muğla’nın Marmaris ilçesinde düzenlenen Kulüplerarası Türkiye Salsa Şampiyonası’da 250 dansçı dereceye girmek için performans sergiledi.
 • 20:38 Marmaris'te Barınak ve Sokak Hayvanları Yararına Konferans Verildi Marmaris ilçesinde yazar Fadime Çelik, sokak ve barınak hayvanları yararına bir konferans verdi.
 • 14:38 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali Muğla'nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirilen okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali sona erdi.
 • 13:54 Muğla'da Sıcak Hava Etkili Oluyor Hava sıcaklığının 22 derece ölçüldüğü Muğla ve ilçelerinde, yerli ve yabancı turistler serinlemek için sahillere akın etti.
 • 15:13 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali, Muğla'nın Marmaris ilçesinde devam ediyor.
 • 16:35 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Küçükler yüzme Türkiye finalinden detaylar Yüzme il temsilcisi Hilmi Kısa ile röportaj - Marmaris'te düzenlenen Türkiye finaline, 30 il ve KKTC'den toplam 232 sporcu katılıyor Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali, Muğla'nın Marmaris ilçesinde başladı.
 • 14:55 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Finali Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali, Muğla'nın Marmaris ilçesinde başladı.
 • 10:51 Marmaris Çinliler Yatırım İçin Türkiye'ye Gelecek Marmaris Çinliler Yatırım İçin Türkiye'ye Gelecek Çinliler yatırım için Türkiye'ye gelecekÇin Halk Cumhuriyeti'nin Jinan kentinden Türkiye'ye, milyonlarca dolarlık yatırım yapma planıyla işadamı topluluğunun geleceği açıklandı.
 • 10:14 Çinliler Yatırım İçin Türkiye'ye Gelecek Çinliler Yatırım İçin Türkiye'ye Gelecek Çin Halk Cumhuriyeti'nin Jinan kentinden Türkiye'ye, milyonlarca dolarlık yatırım yapma planıyla işadamı topluluğunun geleceği açıklandı.
 • 12:33 Kumsallar Yaza Hazırlanıyor Kumsallar Yaza Hazırlanıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sahillerden detay görüntü Otelcilerle röportajlar Otelden detay görüntüler Tadilat çalışmaları Kumsallar yaza hazırlanıyor Türkiye'nin bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip şehri Muğla'daki turistik tesisler, plajlar ve işletmelerde yeni turizm sezonu için hazırlıklar sürüyor Bodrum'da 30 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren otel ve gece kulübü sahibi Kılıç: "Geçmişte Bodrum, İrlanda, İngiltere uyruklu turistlere daha çok hizmet ediyordu, ancak bu sene o bölgelerde biraz düşüş beklentisi var. Ama onun yerine Romanya, Bulgaristan, Çekoslovakya, Polonya ve İran'dan gelecek turistlerden bir artış gözüküyor.