SON DAKİKA MARMARİS BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Belediyesi Haberleri

21:39
En Kısa Orucun Tutulduğu Muğla, İftar Açtı 16 saat 34 dakika ile Türkiye'de en kısa orucun tutulduğu Muğla'da ramazan ayı dolayısıyla kurulan iftar çadırlarında vatandaşlar ve tatilciler iftarlarını yaptı.
En Kısa Orucun Tutulduğu Muğla, İftar Açtı
18:59
Başkan Acar, Birleşik Krallık Büyükelçisi'nin Misafiri Oldu Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, bölgeye en çok turist gönderen Birleşik Krallık’ın Ankara Büyükelçisi Richard Moore’un misafiri olarak Ankara’daydı.Başkan Acar ilk olarak Kraliçe Elizabeth’in doğum günü nedeniyle Birleşik Krallık’ta ve yurtdışı temsilciliklerinde milli gün olarak kutlanan 19 Haziran günü Büyükelçilik bahçesinde düzenlenen resepsiyona katıldı.
Başkan Acar, Birleşik Krallık Büyükelçisi'nin Misafiri Oldu
18:52
Özgür Kıyat Marmaris'te Gençleri Coşturdu Özgür Kıyat ve özel orkestrası, Ege Hatırası Yaz Konserleri kapsamında Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde sahneye çıktı.
Özgür Kıyat Marmaris'te Gençleri Coşturdu
13:36
"Mavi bayraklı" mahalle - Marmaris'in İçmeler Mahallesi'ndeki bütün plajların mavi bayrak ödüllü olması dikkati çekiyor.
'Mavi bayraklı' mahalle -
12:53
Mavi Bayraklı" Mahalle Muğla'nın Marmaris ilçesi İçmeler Mahallesi'ndeki 8 plajın tamamı mavi bayrak almaya hak kazandı Düzenlenen törenin ardından 2 otelin plajında mavi bayraklar dalgalanmaya başladı Marmaris Belediye Başkan Vekili Gökovalı: "Marmaris'in plajlarında mavi bayrakları gururla dalgalandırıyoruz.
Mavi Bayraklı' Mahalle
15:32
Marmaris Yat Limanı "Yat Şov" Alanı Gibi Yat turizmi ve mavi turun en önemli merkezlerinden olan Marmaris'te, marinaların yanı sıra Yat Limanı da çok sayıda lüks yatı konuk ediyor.
Marmaris Yat Limanı 'Yat Şov' Alanı Gibi
16:04
Milli Park Kampında "Katır " Kurtarma Operasyonu Muğla’nın Marmaris ilçesinde, Milli Parklar Müdürlüğü’ne ait bir kampta kullanılmayan su kuyusuna düşen bir katır , tatilciler ve belediye görevlileri tarafından kurtarılarak kedi barınağında tedavi altına alındı.
Milli Park Kampında 'Katır ' Kurtarma Operasyonu
03:15
Balyoz Hükümlüsü Sarı, "Asrın İftirası" Yazılı Tişört Giydi Balyoz'dan 21 aydır tutuklu bulunan Deniz Kurmay Albay Mesut Zafer Sarı tahliyeden sonra "Asrın iftirası" yazılı tişörtle basının karşısına geçti.
Balyoz Hükümlüsü Sarı, 'Asrın İftirası' Yazılı Tişört Giydi
02:07
Balyoz Hükümlüsü Kurmay Albay Sarı, 'Asrın İftirası' Yazılı Tişort Giydi Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde bulunan NATO'ya bağlı Aksaz Deniz Üs Komutanlığı'nda kurmay başkanlığı görevini yürütürken Balyoz davasında tutuklanarak cezaevine konulan Deniz Kurmay Kıdemli Albay Mesut Zafer Sarı, tahliyesinin andından Marmaris'te çoşkuya karşılandı.
12:52
Marmaris'te 50 Milyonluk Kamp Tartışması İçmeler'de uzun yıllardır atıl bekletilen Köy Hizmetleri Kampı'nın MELSA isimli şirkete devredilmesi tepkilere yol açtı Marmaris Belediye Başkanı Acar: "Bana göre yanlış bir karar verildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:31:19. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MARMARİS BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]