10:2800
SON DAKİKA MARMARİS BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Belediyesi Haberleri

   

  Marmaris Eğitime Kulaç Atacak

  Marmaris Eğitime Kulaç Atacak

  Marmaris Belediye Gençlik Spor Kulübü tarafından düzenlenen 2. Marmaris Açık Su Yüzme yarışları bu yıl " Aydınlık Türkiye için Eğitime Kulaç Atıyoruz" sloganıyla 26 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Aynı Eylemde Liseliye Ceza, Üniversiteliye Beraat

  Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, ilik kanseri tedavisi görürken yaşamını yitiren Fransız vatandaşı 84 yaşındaki Louis Auguste Thomas, eşinin isteği üzerine Hıristiyan olmasına rağmen İslami kurallara göre defnedildi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Marmaris Sahilleri Renklendi

  Marmaris Sahilleri Renklendi

  Yurdun bir çok bölgesinde elverişsiz hava şartları hüküm sürerken Muğla’nın turistlik İlçesi Marmaris’te hava sıcaklığının 27 dereceye kadar yükselmesiyle yerli ve yabancı turistler sahillerde deniz keyfi yaptı. (07 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

 • Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda! Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor.

 • Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi

  Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi Korel, geçtiğimiz günlerde makyajsız fotoğrafıyla çok beğenilen Tuba Büyüküstün'e, doğal ve makyajsız hali ile nispet yaptı.

 • Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı!

  Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı! Türkvizyon yarışmasında jürilik yapan Akçıl yarışmacılara 1 puan verdi. Diğer jüri üyeleri de finalde Türkiye'ye 1 puanla karşılık verince yarışmacımız 15. sıraya düştü.

[Hata Bildir]
23.11.2014 10:28:40. #1.12#