SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Haberleri

 • 02:51Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele düzenlenen saldırıda helikopterde bulunan ve yaralanan Deniz Kurmay Yüzbaşı Haldun Gülmez, Muğla'da tutuklandı.
 • 01:51Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Konya'daDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) yapılanmasıyla ilgili olarak, "Türkiye'dekileri temizleyeceğiz, yurt dışına kaçanları da geri getireceğiz.
 • 01:20Muğla Darbe Gecesi 2 Polisi Şehit EtmişMuğla Darbe Gecesi 2 Polisi Şehit EtmişMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı oteli basan askerlerden olduğu belirtilen ve olay günü skorsky helikopterde kullandığı ağır makineli tüfekle 2 polisi şehit ettiği ileri sürülen Deniz Kurmay Yüzbaşı Haldun Gülmez, Muğla'da çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 01:15Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMuğla'da vatandaşlar "demokrasi nöbeti" tutmaya devam ediyorMenteşe ilçesinde, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde ellerinde Türk bayraklarıyla toplanan vatandaşlar, saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı okudu.
 • 00:52Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMuğla'da vatandaşlar "demokrasi nöbeti" tutmaya devam ediyorMenteşe ilçesinde, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde ellerinde Türk bayraklarıyla toplanan vatandaşlar, saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı okudu.
 • 00:11Bodrum'da Askeri HareketlilikBodrum'da Askeri HareketlilikMuğla'nın Bodrum ilçesi Göltürbükü Mahallesi Cennet Koyu bölgesinde, havadan 2 helikopter, denizden sahil güvenlik ekipleri ve karadan jandarma ekipleri arama çalışması yapıyor.
 • 00:07Darbe Gecesi 2 Polisi Şehit EtmişDarbe Gecesi 2 Polisi Şehit EtmişMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı oteli basan askerlerden olduğu belirtilen ve olay günü skorsky helikopterde kullandığı ağır makineli tüfekle 2 polisi şehit ettiği ileri sürülen Deniz Kurmay Yüzbaşı Haldun Gülmez, Muğla'da çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 23:37Bodrum'da Askeri HareketlilikMuğla'nın Bodrum ilçesi Göltürbükü Mahallesi Cennet Koyu bölgesinde, havadan 2 helikopter, denizden sahil güvenlik ekipleri ve karadan jandarma ekipleri arama çalışması yapıyor.
 • 22:49Marmaris'te Firari Askerlere Ait Telefonlar ve Hücum Yelekleri Bulundu (4)Marmaris'te Firari Askerlere Ait Telefonlar ve Hücum Yelekleri Bulundu (4)Teknelerde KİMLİK KONTROLUMarmaris'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan darbecileri arama faaliyetleri havadan, karadan ve denizden tüm hızıyla devam ediyor.
 • 22:39Marmaris'te Kaçak Darbecileri Arama Operasyonu SürüyorMarmaris'te Kaçak Darbecileri Arama Operasyonu SürüyorMarmaris'te kaçak darbecileri arama operasyonu sürüyorMarmaris'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan darbecileri arama faaliyetleri havadan, karadan ve denizden tüm hızıyla devam ediyor.
 • 22:18Cennet Koyun'da Darbeci Askerlerin Bulunması İçin Operasyon BaşlatıldıCennet Koyun'da Darbeci Askerlerin Bulunması İçin Operasyon BaşlatıldıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oteline saldıran ve darbe girişimi sonrası kaçan 10 darbeci askeri bulmak için Cennet Koyu'nda helikopter destekli operasyon başlatıldı.
 • 22:18Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından gözaltına alınan askerlerden 40'ının eşinin, 2010'daki KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin soruşturmanın şüphelileri arasında olduğu öğrenildi.
 • 21:22Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiCumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmalarında, Polis Özel Harekat ekipleri de etkili bir şekilde görev alıyor.
 • 20:29Marmaris'te Darbeci Askerleri Arama Çalışmaları SürüyorMarmaris'te Darbeci Askerleri Arama Çalışmaları SürüyorFETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oteline saldıran darbeci askerleri yakalama çalışmaları 9’uncu gününe girdi.
 • 20:15Türkiye Atletizm Federasyonundan Açıklama AçıklamasıTürkiye Atletizm Federasyonu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'teki oteline yapılan saldırıda yer alan Dz. Ütğm Ali Sarıbey'in federasyonlarıyla ilgisinin bulunmadığını açıkladı.
 • 20:05Havada, Denizde ve Karada AranıyorlarHavada, Denizde ve Karada AranıyorlarFethullahçı terör örgütü tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı otele yapılan saldırı sonrası firar eden ve halen bulunamayan 17 darbeci askerin arama çalışmaları devam ediyor.
 • 19:33Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmalarında, Polis Özel Harekat ekipleri de görev alıyor.
 • 18:29Marmaris'te Firari Askerlere Ait Telefonlar ve Hücum Yelekleri Bulundu (3)Marmaris'te Firari Askerlere Ait Telefonlar ve Hücum Yelekleri Bulundu (3)Marmaris İLÇE MERKEZNDE OPERASYONTürk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki FETÖ üyelerinin gerçekleştirdiği darbe girişiminde, Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan'a saldıran özel timin firari üyelerinin yakalanması için Marmaris'te operasyonlar kesintisiz devam ediliyor.
 • 18:16Marmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma Geçirildi 3Marmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma Geçirildi 3Marmaris'teki su sporu istasyonları alarma geçirildi 3(Tür: Yurt)
 • 17:22Marmaris'te Firari Askerlere Ait Telefonlar ve Hücum Yelekleri Bulundu (2)Marmaris'te Firari Askerlere Ait Telefonlar ve Hücum Yelekleri Bulundu (2)Darbeciler, HER YERDE ARANIYORDarbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tatil yaptığı otele saldıran özel timin firari üyelerinin yakalanması için Marmaris'in her noktasında operasyon devam ediyor.
 • 16:38Marmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki su sporu istasyonları alarma geçirildiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele saldırı düzenleyen ve bir süre sonra kaçan askerlerin Yunan adalarına kaçma ihtimaline karşı su sporları istasyonlarında tedbirler artırıldı.
 • 16:38Marmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki su sporu istasyonları alarma geçirildiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele saldırı düzenleyen ve bir süre sonra kaçan askerlerin Yunan adalarına kaçma ihtimaline karşı su sporları istasyonlarında tedbirler artırıldı.
 • 16:09Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından, Muğla'nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen askerleri yakalamak için başlatılan arama çalışmaları havadan, karadan ve denizden sürüyor.
 • 15:49Marmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'teki Su Sporu İstasyonları Alarma GeçirildiMarmaris'te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele saldırı düzenleyen ve bir süre sonra kaçan askerlerin Yunan adalarına kaçma olasılığına karşı su sporları istasyonlarında önlemler artırıldı.
 • 15:05Yarı Denizaltıyla Ege'nin Derinliklerine YolculukYarı Denizaltıyla Ege'nin Derinliklerine YolculukTürkiye'nin gözde turistik merkezlerinden Muğla'nın Marmaris ilçesinde turlar düzenleyen yarı denizaltı, yerli ve yabancı tatilcileri Ege'nin derinliklerinde yolculuğa çıkarıyor.
 • 14:06Yarı Denizaltıyla Ege'nin Derinliklerine YolculukTürkiye'nin gözde turistik merkezlerinden Muğla'nın Marmaris ilçesinde turistler, yarı denizaltıyla düzenlenen turlarla Ege'nin derinliklerinde yolculuğa çıkıyor.
 • 13:20Fetö'cü Subay, Ordu Milli Atlet ÇıktıDarbe girişimi gecesi Marmaris'teki otele saldırı düzenleyen FETÖ'cü askerler arasında yer alan Üsteğmen Ali Sarıbey'in ordu milli atlet olduğu ve Dünya Ordulararası Şampiyonluğu bulunduğu ortaya çıktı.
 • 13:18Foça'daki Askeri Üsse Büyük Operasyon! 201 Asker GözaltındaFoça'daki Askeri Üsse Büyük Operasyon! 201 Asker GözaltındaDarbe girişiminin ardından yürütülen soruşturmada Foça Donanma Deniz Üs Komutanlığı'ndaki operasyonda 201 asker gözaltına alındı.
 • 13:04Paralel Yapının Kan Kusturduğu İş Adamı Konuştu AçıklamasıParalel Yapının Kan Kusturduğu İş Adamı Konuştu Açıklaması17-25 operasyonu ile yargılanan ve mal varlığı dondurulan bir iş adamı olan Cengiz Aktürk, Zaman gazetesine abone olmadığı için tetikçi savcıların düğmeye bastığını, FETÖ/PDY’nin kendisini 3 yıl boyunca izlediğini, ofisinden 3 tane böcek çıktığını ve hakkında binlerce sayfa dosya hazırlandığını söyledi.
 • 12:54Marmaris'te Gözaltı ve Kapatmalar Devam EdiyorMarmaris'te Gözaltı ve Kapatmalar Devam EdiyorDarbe girişiminın ardından Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde başlatılan soruşturma kapsamında 1 müftü, 1 komiser yardımcısı ve 1 trafik polisi görevinden uzaklaştırılırken, Samanyolu Televizyonu ve Burç Radyo vericilerinin sinyalleri kesilerek mühürlendi.
 • 12:47Yozgat-Bakan Bozdağ Bu Fetö Kullanışlı Bir Maşa Olma Vasfını KaybetmiştirYozgat-Bakan Bozdağ Bu Fetö Kullanışlı Bir Maşa Olma Vasfını KaybetmiştirBakan Bozdağ Bu FETÖ kullanışlı bir maşa olma vasfını kaybetmiştirADALET Bakanı Bekir Bozdağ, Fetullah Gülen'in artık maşa olma vasfını yitirdiğini belirterek, Türk Milletinin Gülen'in gerçek yüzünü gördüğünü söyledi.
 • 12:42Marmaris'te Firari Askerlere Ait Cep Telefonu ve Hücum Yelekleri BulunduMarmaris'te Firari Askerlere Ait Cep Telefonu ve Hücum Yelekleri BulunduDarbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan'ın kaldığı Marmaris'teki otele saldıran özel timin firari üyelerinin yakalanması için operasyonlar devam ederken, firari askerlere ait 6 cep telefonu ile hücum yelekleri bulundu.
 • 12:41Darbeciler Otel Saldırısında Erdoğan'ın Çalışma Ofisini Hedef AldıDarbeciler Otel Saldırısında Erdoğan'ın Çalışma Ofisini Hedef Aldı15 Temmuz günü darbe girişimi sırasında, Marmaris'te saldırdıkları otelde Erdoğan'ın tatili süresince çalışma ofisi olarak kullandığı bölüm de büyük hasar gördü.
 • 12:27Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Muğla'nın Marmaris ilçesinde kaldığı otelde suikast düzenlemek için gelen ve saldırının ardından ormanlık alana kaçan darbeci askerlere ait yeni malzemeler bulunduğu bildirildi.
 • 12:26Marmaris Otel Saldırısında Cumhurbaşkanı? Nın Çalışma Ofisi Büyük Hasar GördüMarmaris Otel Saldırısında Cumhurbaşkanı? Nın Çalışma Ofisi Büyük Hasar GördüDarbe girişimi sırasında saldırıya uğrayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tatilini yaptığı Marmaris'teki otelde çatışma izleri saldırının boyutunu gözler önüne serdi.
 • 11:56Marmaris'te Aranan Askerlere Ait Telefonlar ve Hücum Yelekleri BulunduMarmaris'te Aranan Askerlere Ait Telefonlar ve Hücum Yelekleri BulunduDarbe girişiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı öldürmek için görevlendirilen TİM'i arama çalışmaları sürüyor. Son olarak cep telefonları hücum yelekleri ormanlık alanda bulundu.
 • 11:56Bingöl Darbeci Subay Milli Atlet ÇıktıBingöl Darbeci Subay Milli Atlet ÇıktıDarbe girişimi sırasında Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konakladığı otele saldırı düzenleyen askerler arasında yer alan ve güvenlik güçlerinin yol kontrolü sırasında yakalanan Üsteğmen Ali Sarıbey'in milli atlet olduğu ve Dünya Ordulararası Şampiyonluğu bulunduğu ortaya çıktı.
 • 11:38Marmaris Ukrayna Pazarı Turizmcinin Yüzünü GüldürdüMarmaris Ukrayna Pazarı Turizmcinin Yüzünü GüldürdüÜlke turizminin son olarak, başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimiyle olumsuz etkilenmesi turist sayısında düşüşlere yol açtı.
 • 11:26Muğla'da Ay-Yıldızlı 'Demokrasi Nöbeti'Muğla'da Ay-Yıldızlı 'Demokrasi Nöbeti'Bir grup Fethullahçı terör örgütü mensubu askerin 15 Temmuz’daki darbe girişimi sonrası Marmaris’te halka ‘Sokağa çıkın’ çağrısını yapmasının ardından Türkiye’nin her bölgesinde başlayan ‘Demokrasi nöbeti’ Muğla’da da vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ile her gece demokrasi nöbetini gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürüyor.
 • 10:49Marmaris- Cumhurbaşkanı'nın Korumalarının Kaldığı Odada Saldırının İzleri -ÖzelMarmaris- Cumhurbaşkanı'nın Korumalarının Kaldığı Odada Saldırının İzleri -ÖzelMarmaris- Cumhurbaşkanı'nın korumalarının kaldığı odada saldırının izleri -Özel(Tür: Yurt)
 • 10:21Darbeci Subay, Dünya Şampiyonu Milli Atlet ÇıktıDarbeci Subay, Dünya Şampiyonu Milli Atlet ÇıktıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın konakladığı otele saldırı düzenleyen askerler arasında bulunan Üsteğmen Ali Sarıbey'in milli atlet olduğu ve Dünya Ordulararası Şampiyonluğu bulunduğu ortaya çıktı.
 • 03:12Darbe Gecesi Kaybolan Gencin Çürümüş Cesedi BulunduDarbe Gecesi Kaybolan Gencin Çürümüş Cesedi BulunduMuğla'lanın Marmaris ilçesinde 15 Temmuz darbe gecesi kaybolan kaybolan 23 yaşındaki Ramazan Eren, evinin karşısındaki ormanlık alanda ölü bulundu.
 • 17:21İşte Erdoğan'ın Darbe Gecesi Yayınlanmayan Konuşması!İşte Erdoğan'ın Darbe Gecesi Yayınlanmayan Konuşması!Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın darbe girişimi gecesi kaldığı otelde yerel gazetecilere yaptığı ancak sadece Periscope üzerinden yapılan ve yayınlanamayan açıklaması ortaya çıktı.
 • 10:40Kaçan Darbeci Askerlere Kaçan Darbeci Askerlere "Kıskaç" OperasyonuFETÖ'nün darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından konakladığı otele saldıran askerlerin yakalanması için "Kıskaç" operasyonu başlatıldı.
 • 08:58Erdoğan'dan Helikopter Pilotuna: Mertçe Söyleyin Kimden Yanasınız?Erdoğan'dan Helikopter Pilotuna: Mertçe Söyleyin Kimden Yanasınız?Darbe girişimi sürerken Erdoğan kendisini götürmeye gelen helikopter pilotlarına "Bana mertçe söyleyin, kimden yanasınız?" diye sordu. Pilotların cevabı ise "Sizden yanayız. Öleceksek de birlikte öleceğiz." oldu.
 • 07:47Erdoğan'ın Korumalarını Garson KurtardıErdoğan'ın Korumalarını Garson KurtardıErdoğan'ın otelden ayrılmasının ardından 3 helikopterle darbeci SAT ve MAK timleri otele baskın düzenledi. Kelepçelenen polisleri ise durumu fark eden bir garson kurtardı.
 • 06:11Darbeci Askerler, Erdoğan'ın Otelinin Yerini Çevredekilere SormuşDarbeci Askerler, Erdoğan'ın Otelinin Yerini Çevredekilere Sormuş'Karma Timi' askerlerin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te konakladığı otelden ayrılmasının ardından yaptığı saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı.
 • 15:56Firari Askerleri Yakalamak İçin Yeni Plan DevredeFirari Askerleri Yakalamak İçin Yeni Plan DevredeDarbe teşebbüsünde, Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan'a saldıran özel TİM'in firari üyelerinin yakalanması için insansız hava araçları devreye sokuldu.
 • 12:20Bozdağ: Gerekli Önlemler Alındı, Öcalan'ın Sağlığıyla İlgili Sorun YokBozdağ: Gerekli Önlemler Alındı, Öcalan'ın Sağlığıyla İlgili Sorun YokAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, İmralı Cezaevi'nde tutuklu bulunan PKK lideri Abdullah Öcalan'a ilişkin, "İmralı'da gerekli önlemler alındı. Öcalan'ın sağlığıyla ilgili sorun yok" dedi.
 • 10:13Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Kızdıran Teklif: Benim Yunan Adalarında Ne İşim VarCumhurbaşkanı Erdoğan'ı Kızdıran Teklif: Benim Yunan Adalarında Ne İşim VarCumhurbaşkanı Erdoğan'ın, kaldığı otelin sahibi Serkan Yazıcı'nın 'Ben sizi Yunan adalarına götürürüm' teklifine sinirlenerek, "Benim Yunan adalarında ne işim var" dediği ortaya çıktı.