SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Haberleri

10:07
Çamlı Sahili'nin Kiralanması Tepki Muğla'nın Marmaris İlçesi, Çamlı Mahallesi'ndeki Kleopatra Adası'na (Sedir Adası) yolcu taşıyan teknelerin bulunduğu 10 hektarlık alanın Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 'B tipi mesire yeri' olarak 29 yıllığına kiraya verilmesine tepkiler sürüyor.
Çamlı Sahili'nin Kiralanması Tepki
17:49
Marmaris Doğal Sit Alanlarının Yeniden Belirlenecek Olmasına Çevreci Tepkisi Marmaris Turizm ve Çevre Gönüllüleri Grubu Başkanı Filiz Ersan, "Muğla İli Doğal SİT Alanlarının Ekolojik Temelli Bilimsel Araştırma Projesi" ile ilgili çalışmaların güvenilirliği konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.
Marmaris Doğal Sit Alanlarının Yeniden Belirlenecek Olmasına Çevreci Tepkisi
17:30
Çevrecilerden "Sit Alanlarının" Yeniden Belirlenmesine Tepki Çevrecilerden "sit alanlarının" yeniden belirlenmesine tepki- Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelindeki doğal sit alanlarının yeniden tespit edilmesi amacıyla başlatılan çalışmaya, Marmaris'teki bazı çevreciler tepki gösterdi- Marmaris Çevre ve Turizm Gönüllüleri Grubu Başkanı Ersan: - "Bölgenin doğal güzelliklerini koruyan kalkan ortadan kaldırılmak isteniyor" Marmaris'te bazı çevreciler, bölgedeki sit alanlarının yeniden belirlenecek olmasından endişe
Çevrecilerden 'Sit Alanlarının' Yeniden Belirlenmesine Tepki
16:17
Muğla'daki Mers Virüsü Şüphesi Sağlık Bakanlığı Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürü Hatipoğlu, Muğla'da MERS virüsü şüphesiyle tedavi altına alınan kişinin test sonucunun negatif çıktığını bildirdi.
Muğla'daki Mers Virüsü Şüphesi
16:08
Doğal Sit Alanlarının Yeniden Belirlenecek Olmasına Çevreci Tepkisi Marmaris Turizm ve Çevre Gönüllüleri Grubu Başkanı Filiz Ersan, 'Muğla İli Doğal SİT Alanlarının Ekolojik Temelli Bilimsel Araştırma Projesi' ile ilgili çalışmaların güvenilirliği konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.
Doğal Sit Alanlarının Yeniden Belirlenecek Olmasına Çevreci Tepkisi
14:25
Çevrecilerden "Sit Alanlarının" Yeniden Belirlenmesine Tepki Marmaris'te bazı çevreciler, bölgedeki sit alanlarının yeniden belirlenecek olmasından endişe duyduklarını belirtti.
12:05
Muğla, Yarı Yıl Tatilinde de Tatilcilerin Gözdesi Kayak ve termal turizm dışında alternatifler arayan macera tutkunları ve doğaseverler, yarı yıl tatilini Muğla ve ilçelerinde geçiriyor.
Muğla, Yarı Yıl Tatilinde de Tatilcilerin Gözdesi
11:51
Muğla, Yarı Yıl Tatilinde de Tatilcilerin Gözdesi Kayak ve termal turizm dışında alternatifler arayan macera tutkunları ve doğaseverler, yarı yıl tatilini Muğla ve ilçelerinde geçiriyor.
Muğla, Yarı Yıl Tatilinde de Tatilcilerin Gözdesi
16:23
Otelcilerden "Su Zammı" Tepkisi Otelcilerden "su zammı" tepkisi- Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı MUSKİ tarafından suya yapılan zam, otelcileri kızdırdı- GETOB Başkanı Bülbüloğlu: - "Bu zam oranı kabul edilebilir gibi değil. Böyle bir artış dünyada yok. Damacanayla su alsak neredeyse daha ucuza gelecek" Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu, Muğla Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MUSKİ) tarafından yapılan su zammına tepki göstererek, "Bu zam oranı kabul edilebilir
Otelcilerden 'Su Zammı' Tepkisi
16:07
Keçi Adası'ndaki İnşaat Faaliyetleri Çevrecileri Kızdırdı Muğla’nın Marmaris Körfezi’ndeki Keçi adasındaki inşaat faaliyetleri, çevreci derneğinin tepkisine yol açtı.
Keçi Adası'ndaki İnşaat Faaliyetleri Çevrecileri Kızdırdı
14:39
Otelcilerden "Su Zammı" Tepkisi Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı MUSKİ tarafından suya yapılan zam, otelcileri kızdırdı.
Otelcilerden 'Su Zammı' Tepkisi
13:58
Arnavutluk'un "İlk ve Tek" Fotoğraf Arşivi: Marubi Arnavutluk'un "ilk ve tek" fotoğraf arşivi: Marubi- İşkodra'daki 158 yıllık Marubi Fotoğraf Arşivi, barındırdığı 500 bin fotoğrafla Arnavutluk tarihine ve kültürüne ışık tutuyor- İtalya'dan Arnavutluk'a göç eden Pietro Marubi tarafından kurulan fotoğraf stüdyosuna dayanan arşivde, 1856-1989 yılları arasında çekilen önemli kareler sergileniyor- Marubi Fotoğraf Arşivi Müdürü Bedeni: - "Arnavutluk'un önemli devlet adamlarının fotoğrafları var. Enver Hoca'nın fotoğrafları da bu arşivde.
Arnavutluk'un 'İlk ve Tek' Fotoğraf Arşivi: Marubi
12:00
Marmaris'te Deniz Fenerinde 5 Saatlik Eylem Marmaris'te deniz fenerinde 5 saatlik eylem Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS(Muğla), (DHA) - MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde, kullanılmayan bir deniz fenerinin kilitli kapısını kırıp, korkuluklarla çevrili üstteki bölüme çıkan, psikolojik sorunlarının bulunduğu belirtilen 34 yaşındaki Yakup Keçeli, ayrı yaşadığı ve Alanya'da oturan Rus eşinin kendisine kızını gösterilmediği gerekçesiyle suya atlayarak intihar edeceğini söyledi.
Marmaris'te Deniz Fenerinde 5 Saatlik Eylem
11:41
Marmaris'te Deniz Fenerinde 5 Saatlik Eylem Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, kullanılmayan bir deniz fenerinin kilitli kapısını kırıp, korkuluklarla çevrili üstteki bölüme çıkan, psikolojik sorunlarının bulunduğu belirtilen 34 yaşındaki Yakup Keçeli, ayrı yaşadığı ve Alanya'da oturan Rus eşinin kendisine kızını gösterilmediği gerekçesiyle suya atlayarak intihar edeceğini söyledi.
Marmaris'te Deniz Fenerinde 5 Saatlik Eylem
11:41
Turizm Merkezlerinde Esnaf Enflasyonu Muğla'nın gözde turizm merkezleri Bodrum, Marmaris ve Fethiye'de esnaf sayısındaki artış dikkat çekiyor.
Turizm Merkezlerinde Esnaf Enflasyonu
16:46
Muğla'da Bir Hastada Mers Şüphesi Suudi Arabistan’a, Umre görevini yerine getirmek için giden Muğla’nın Marmaris ilçesinde oturan B.S. (51) isimli bayan, Umre dönüşü ateş ve titremelerinin dinmemesi üzerine Marmaris Devlet Hastanesi'ne başvurdu.
Muğla'da Bir Hastada Mers Şüphesi
16:43
Muğla'da Bir Hastada Mers Şüphesi Muğla'nın Marmaris ilçesinde oturan B.S. isimli bayan, Umre dönüşü ateş ve titremelerinin dinmemesi üzerine Marmaris Devlet Hastanesine başvurdu.
Muğla'da Bir Hastada Mers Şüphesi
16:08
Marmaris'te 30 Bin Şişe Kaçak İçki İmha Edildi İlçede devam eden mahkemeler nedeniyle Gümrük Muhafaza Müdürlüğünün ambarında bekletilen 30 bin şişe kaçak içki, geçen yıl imha edildi.
Marmaris'te 30 Bin Şişe Kaçak İçki İmha Edildi
16:07
Muğla'da Mers Virüsü Şüphesi Marmaris'te bir kişi MERS virüsü şüphesiyle gözlem altına alındı.
Muğla'da Mers Virüsü Şüphesi
13:17
Türkiye'de İnsanlar, Gazete Okumaya Sadece 24 Dakika Ayırıyor Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi, Basın İlan Kurumu(BİK) Genel Kurul Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kavaklı, Türkiye'de insanların gazete okuma süresinin 24 dakikayı geçmediğini açıkladı.
Türkiye'de İnsanlar, Gazete Okumaya Sadece 24 Dakika Ayırıyor
22:53
Marmaris MHP'de Kemal Kalemci Dönemi MUĞLA(İHA)-MHP Marmaris İlçe Teşkilatı olağan kongresinde Kemal Kalemci başkan seçildi.
Marmaris MHP'de Kemal Kalemci Dönemi
11:02
Marmaris, Spor Turizminde Söz Sahibi Olmaya Aday Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Marmaris, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 12 milyon lira bütçe ayrılarak yapılacak stat, spor salonu ve gençlik merkezi sayesinde spor turizmini hareketlendirecek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kocabıyık: "Marmaris, tarihinin spor.
16:14
Uğur Mumcu'nun Öldürülüşünün 22. Yılı Uğur Mumcu'nun öldürülüşünün 22. yılı- Mumcu'nun öldürülüşünün 22. yılında Marmaris'te anıldı- Uğur Mumcu'yu Anma Platformu Sözcüsü Balcı: - "Bugün olduğu gibi o dönem de devletin içine sızmış olan karanlık güçlerin, Türkiye'nin gelişmesine nasıl engel olduklarına tanıklık ettik"- Gazeteci Uğur Mumcu, öldürülüşünün 22. yılında Marmaris'te düzenlenen törenle anıldı.
Uğur Mumcu'nun Öldürülüşünün 22. Yılı
15:06
Uğur Mumcu'nun Öldürülüşünün 22. Yılı Mumcu'nun öldürülüşünün 22. yılında Marmaris'te anıldı Uğur Mumcu'yu Anma Platformu Sözcüsü Balcı: "Bugün olduğu gibi o dönem de devletin içine sızmış olan karanlık güçlerin, Türkiye'nin gelişmesine nasıl engel olduklarına tanıklık ettik"
14:50
Uğur Mumcu Marmaris'te Anıldı Cumhuriyet Gazetesi yazarı Uğur Mumcu, ülke genelinde olduğu gibi Marmaris’te de anıldı.
Uğur Mumcu Marmaris'te Anıldı
12:33
Muğla'da Dört Mevsim Patates Yetiştirilecek Muğla'da son yıllarda patates üretiminin çiftçinin yüzünü güldürmesi sonucu kentte yıl boyunca bu ürünün yetiştirilmesi için çalışma yürütülüyor.
Muğla'da Dört Mevsim Patates Yetiştirilecek
12:12
Marmaris'te Suudi Kral İçin Bayraklar Yarıya İndi Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz El Suud'un vefatı sebebiyle Türkiye'de 1 günlük yas ilan edildi.
Marmaris'te Suudi Kral İçin Bayraklar Yarıya İndi
11:38
Fırtına ve Yağmur Marmaris'te Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'nın Marmaris ilçesinde, gece başlayan ve 1 saat süren fırtına ile ardından gelen sağanak yağmur, yaşamı olumsuz etkiledi.
Fırtına ve Yağmur Marmaris'te Hayatı Olumsuz Etkiledi
11:05
Muğla'da Her Mevsim Patates Yetiştirilecek Muğla'da son yıllarda patates üretiminin çiftçinin yüzünü güldürmesi sonucu kentte yıl boyunca bu ürünün yetiştirilmesi için çalışma yürütülüyor.
10:45
Fırtına ve Yağmur Marmaris'te Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'nın Marmaris ilçesinde, gece başlayan ve 1 saat süren fırtına ile ardından gelen sağanak yağmur, yaşamı olumsuz etkiledi.
Fırtına ve Yağmur Marmaris'te Hayatı Olumsuz Etkiledi
10:16
Marmaris'te İnşaata Giren Öfkeli Kadın Tuğlaları Fırlattı Muğla’nın Marmaris ilçesinde, psikolojik sorunları olduğu öne sürülen kadın, bir inşaata girerek tuğlaları etrafa fırlattı.
Marmaris'te İnşaata Giren Öfkeli Kadın Tuğlaları Fırlattı
19:23
Marmaris'te 13 Bin Öğrenci Karne Heyecanı Yaşadı Muğlan’ın Marmaris ilçesinde 13 bin öğrenci karne coşkusu yaşadı.
Marmaris'te 13 Bin Öğrenci Karne Heyecanı Yaşadı
18:23
Marmaris - Dalgayı Gören Sörfçüler Fırsatı Kaçırmadı Dalgayı gören sörfçüler fırsatı kaçırmadı Marmaris'te, hızı saatte 35 kilometreye kadar ulaşan lodosta yükselen dalgaları gören sörfçüler, denize koştu.
Marmaris - Dalgayı Gören Sörfçüler Fırsatı Kaçırmadı
17:15
Dalgayı Gören Sörfçüler Fırsatı Kaçırmadı Marmaris'te, hızı saatte 35 kilometreye kadar ulaşan lodosta yükselen dalgaları gören sörfçüler, denize koştu.
Dalgayı Gören Sörfçüler Fırsatı Kaçırmadı
15:11
Marmaris'teki Etek Krizi Meclis'e Taşındı CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, Marmaris ilçesinde bulunan Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi'nde bir süredir yaşanan etek krizinin TBMM'ye taşındı.
12:39
Marmaris Sanayi Esnafı'na Eğitim Semineri Düzenlendi Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası, sanayi esnafına iş sağlığı ve güvenliği hakkında eğitim semineri düzenledi.
Marmaris Sanayi Esnafı'na Eğitim Semineri Düzenlendi
12:39
Başkan Acar'ın Öğrencilere Yarı Yıl Tatil Mesajı Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 23 Ocak cuma günü yarı yıl tatiline giren tüm öğrenci ve öğretmenleri tebrik ederek, güzel bir tatil diledi.
Başkan Acar'ın Öğrencilere Yarı Yıl Tatil Mesajı
11:57
Kruvaziyer Turizminde Tercih Karadeniz Oldu İstanbul, Kuşadası ve İzmir gibi Türkiye'nin önemli limanlarına gelen yolcu sayısında kayıplar yaşanırken, Karadeniz kıyılarını ziyaret eden turist sayısı 2 kat arttı.
11:00
Marmaris Minik Ellerden Sokak Hayvanları İçin Ev Minik ellerden sokak hayvanları için ev MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'ndeki Çizmeli Kedi Kreşinde öğrenim gören 5-6 yaş çocuklar, sokak hayvanları için minik elleriyle kedi ve köpek kulübesi yaptı.
Marmaris Minik Ellerden Sokak Hayvanları İçin Ev
08:54
Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Bodrum Kaş arasında fırtına, Muğla ve bazı ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
19:15
Ortaca Çam Ağacına Çarpan Otomobildeki 2 Kişi Yaralandı Çam ağacına çarpan otomobildeki 2 kişi yaralandı MUĞLA'nın Ortaca İlçesi'nde çam ağacına çarpıp hurdaya dönen otomobildeki 2 kişi, araçtan fırlayarak yaralandı.
Ortaca Çam Ağacına Çarpan Otomobildeki 2 Kişi Yaralandı
18:59
Atıl Bırakılan Gizli Cennet Yıkılıyor Muğla’nın gözde turizm ilçesi Marmaris’te, yıllardır atıl halde bırakılan eski köy hizmetleri kampının yıkımına başlandı.
Atıl Bırakılan Gizli Cennet Yıkılıyor
18:38
Çam Ağacına Çarpan Otomobildeki 2 Kişi Yaralandı Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde çam ağacına çarpıp hurdaya dönen otomobildeki 2 kişi, araçtan fırlayarak yaralandı.
Çam Ağacına Çarpan Otomobildeki 2 Kişi Yaralandı
17:13
Marmaris'te Sahte ve Gümrük Kaçağı İçki Ele Geçirildi Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde bir eve düzenlenen operasyonda, 502 litre sahte votka ve cin, çeşitli markalarda viski ağırlıklı 113 şişe gümrük kaçağı alkollü içki ele geçirildi.
Marmaris'te Sahte ve Gümrük Kaçağı İçki Ele Geçirildi
17:10
Bodrum Yunanlı Balıkçılar Türk Denizaltısını Görünce Döndü Bodrum'un Gümüşlük Mahallesi'ne 4.5 mil uzaklıktaki Kardak Kayalıkları'na gelerek Türk karasularına yönelen iki Yunan balıkçı teknesi, devriye görevindeki Türk denizaltısı ile 'Tayfun' isimli hücumbotu görünce kendi karasularına döndü.
Bodrum Yunanlı Balıkçılar Türk Denizaltısını Görünce Döndü
16:49
Marmaris'te 3 Adaylı MHP Kongresi Hafta Sonu Gerçekleşecek MHP Marmaris İlçe Başkanlığında 25 Ocak Pazar günü yapılacak olan kongrede aday sayısı 3'e çıktı.
Marmaris'te 3 Adaylı MHP Kongresi Hafta Sonu Gerçekleşecek
16:18
Marmaris'te Türkü Eşliğinde Ali İsmail Korkmaz Protestosu Eskişehir’deki Gezi olaylarında hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın davasında verilen kararı yetersiz bulan Birleşik Haziran Hareketi Marmaris Platformu üyesi grup, Muğla’nın Marmaris ilçesinde protesto eylemi gerçekleştirdi.
Marmaris'te Türkü Eşliğinde Ali İsmail Korkmaz Protestosu
16:16
Suat Esin, CHP'den Vekil Adaylığını Açıkladı Muğla'nın Marmaris ilçesinde eski İl Genel Meclis Üyesi Suat Esin, haziran ayında yapılacak genel seçimlerde milletvekilliliği aday adaylığını açıkladı.
Suat Esin, CHP'den Vekil Adaylığını Açıkladı
15:31
Suat Esin Aday Adaylığını Açıkladı İki dönem CHP Marmaris İl Genel Meclis Üyeliği yapan Suat Esin, Haziran ayında yapılacak Milletvekilliği genel seçimlerinde aday adayı olduğunu açıkladı.
Suat Esin Aday Adaylığını Açıkladı
14:26
Yunanlı Balıkçılar Türk Denizaltısını Görünce Döndü Bodrum'da Kardak Kayalıkları'na gelerek Türk karasularına yönelen iki Yunan balıkçı teknesi, devriyedeki Türk denizaltını görünce geri döndü
Yunanlı Balıkçılar Türk Denizaltısını Görünce Döndü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:22:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ
[Hata Bildir]