SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Haberleri

 • 26 Ağustos 2016 21:45İskoç Lordu'nun Mega Yatı İskoç Lordu'nun Mega Yatı "Sea Walk" Marmaris'teİskoç Lordu İrwine Laidlaw’ın ultra lüks yatı ’Sea Walk’, Muğla’nın Marmaris ilçesine demirledi.
 • 26 Ağustos 2016 15:35Muğla'da Uyuşturucu OperasyonuMarmaris'de, uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen 2 kişi tutuklandı.
 • 26 Ağustos 2016 15:20Marmaris CHP'den Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırıya TepkiMarmaris CHP'den Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırıya TepkiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris İlçe teşkilatı Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınamak için bir basın açıklaması yaptı.
 • 26 Ağustos 2016 14:01İçmeler'de Tekne Turlarına Yoğun İlgiİçmeler'de Tekne Turlarına Yoğun İlgiGüney Ege’nin gözde tatil merkezi Marmaris’in, 6 kilometrelik mavi bayraklı plajları ile ünlü İçmeler mahallesinde, günübirlik tekne turları yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor.
 • 26 Ağustos 2016 12:31Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna SaldırıCHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik Artvin'de düzenlenen saldırıya ilişkin, "Böyle bir ülkede terörün olmasını kabul etmiyoruz, dolayısıyla terörle hep birlikte mücadele etmeliyiz, sen ben ayrımı yapmadan." dedi.
 • 25 Ağustos 2016 13:24Bosna'da 'İnsanlık' Her Şeyden Daha Önemli"İlk filmi "Tarafsız Bölge" (No Man's Land) ile dünya çapında tanınan yönetmen ve senarist Danis Tanovic, "İstanbul'u uluslararası medyanın televizyon haberlerinden izleyenler, sadece bombaları görür.
 • 25 Ağustos 2016 12:28İzmir Darbe Girişiminin Merkezlerinden Çiğli'deki Hava Üssü'nde, Eğitimlere Başlandıİzmir Darbe Girişiminin Merkezlerinden Çiğli'deki Hava Üssü'nde, Eğitimlere BaşlandıTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki FETÖ/PDY üyelerinin darbe girişiminde, önemli merkezlerden birisi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele yapılan saldırının da planlandığı İzmir'in Çiğli İlçesi'ndeki 2'nci Ana Jet Üs Komutanlığı oldu.
 • 25 Ağustos 2016 11:36Marmaris Firari Yüzbaşının Kız Kardeşi TutuklandıFetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele saldırı düzenleyen grupta bulunan darbeci askerlerden firari Yüzbaşı Burkay Karatepe’nin kız kardeşi Ayşe Nurala Karatepe tutuklandı.
 • 25 Ağustos 2016 10:55Marmaris'te Uyuşturucu OperasyonuMarmaris'te, polis tarafından yapılan operasyonunda, iki farklı türde 857 sentetik uyarıcı hap ele geçirildi.
 • 25 Ağustos 2016 10:25Derin Dondurucuda Uyuşturucu TicaretiDerin Dondurucuda Uyuşturucu TicaretiMuğla’nın Marmaris ilçesinde bir kişinin evinde yapılan aramada kavanoza gizlenmiş derin dondurucu içinde çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.
 • 25 Ağustos 2016 09:23Darbe Girişiminin Merkezlerinden Çiğli'deki Hava Üssü'nde, Eğitimlere BaşlandıDarbe Girişiminin Merkezlerinden Çiğli'deki Hava Üssü'nde, Eğitimlere BaşlandıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele yapılan saldırının da planlandığı İzmir'in Çiğli ilçesindeki 2'nci Ana Jet Üs Komutanlığı'nda eğitim uçuşlarına yeniden başlandı.
 • 25 Ağustos 2016 08:34Belçim Bilgin, Oğlunu da Alıp Londra'ya YerleşecekBelçim Bilgin, Oğlunu da Alıp Londra'ya YerleşecekKariyerine yurt dışında devam etme kararı alan Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin, oğlu Rodin'i alıp Londra'ya yerleşecek.
 • 25 Ağustos 2016 00:21Marmaris'te Uyuşturucu OperasyonuMarmaris'te Uyuşturucu OperasyonuMUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde, polisin bir eve yaptığı baskında piyasa değeri 100 bin lira olan 775 Extacy ve 82 Captagon uyuşturucu hap ele geçirildi.
 • 24 Ağustos 2016 15:40Şehit Polis Eker'in 40 Mevlidi OkutulduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te konakladığı otele 15 Temmuz'da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından düzenlenen saldırı esnasında şehit olan Polis Nedip Cengiz Eker'in 40 mevlidi okutuldu.
 • 24 Ağustos 2016 15:17İçişleri Bakanı Ala: İçişleri Bakanı Ala: "Verilen Koordinatlar Değil Başka Yerlere Operasyon Yapıyor"İçişleri Bakanı Efkan Ala, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ihanetlerine ilişkin, "Çok önemli istihbarat verilmiş olmasına rağmen, sınır ötesinde işin gereğini yapmayan hain FETÖ elemanı terörist çıktı ortaya, bu kişi bu işlerin başındaki yani verilen koordinatları değerlendirmeyen kişi, çok önemli iki istihbaratı değerlendirmeyen kişi, o işin başında, o hareketin başında, o ikisi sonra Sayın Cumhurbaşkanımızı Marmaris'te almaya giden ve suikast için giden kişi general." dedi.
 • 24 Ağustos 2016 14:25İçişleri Bakanı Ala: İçişleri Bakanı Ala: "Bundan Sonra da Bir Değil Bir Kaç Khk Daha Çıkabilir"İçişleri Bakanı Efkan Ala, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ihanetlerine ilişkin, "Çok önemli istihbarat verilmiş olmasına rağmen, sınır ötesinde işin gereğini yapmayan hain FETÖ elemanı terörist çıktı ortaya, bu kişi bu işlerin başındaki yani verilen koordinatları değerlendirmeyen kişi, çok önemli iki istihbaratı değerlendirmeyen kişi, o işin başında, o hareketin başında, o ikisi sonra Sayın Cumhurbaşkanımızı Marmaris'te almaya giden ve suikast için giden kişi general." dedi.
 • 24 Ağustos 2016 13:35Bakan Ala, Aa Editör Masasına Konuk Olduİçişleri Bakanı Efkan Ala, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ihanetlerine ilişkin, "Çok önemli istihbarat verilmiş olmasına rağmen, sınır ötesinde işin gereğini yapmayan hain FETÖ elemanı terörist çıktı ortaya, bu kişi bu işlerin başındaki yani verilen koordinatları değerlendirmeyen kişi, çok önemli iki istihbaratı değerlendirmeyen kişi, o işin başında, o hareketin başında, o ikisi sonra Sayın Cumhurbaşkanımızı Marmaris'te almaya giden ve suikast için giden kişi general." dedi.
 • 24 Ağustos 2016 12:45Tika'dan Türkiye Aleyhindeki Makaleye CevapTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, Hindistan'ın prestijli düşünce kuruluşlarından Gateway House'un internet sitesinde, darbe girişiminin ardından yayımlanan Türkiye aleyhindeki yazıya karşı darbe girişiminin iç yüzünü anlatan "Türkiye darbe sonrasında her zamankinden daha güçlü" başlıklı bir makale kaleme aldı.
 • 24 Ağustos 2016 10:46Demokrasi Platformu Terörü KınadıDemokrasi Platformu Terörü KınadıMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde Gaziantep'te meydana gelen terör saldırısını kınamak için biraraya gelen 'Demokrasi Platformu' üyeleri iktidar aleyhine sloganlar attı.
 • 23 Ağustos 2016 22:41Marmaris'te 5 Kişi, Fetö'den TutuklandıMarmaris'te 5 Kişi, Fetö'den TutuklandıMUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde, Fetulahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 10 gün önce gözaltına alınan 7 kişiden 5'i tutuklandı.
 • 23 Ağustos 2016 22:22Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaMarmaris'te Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 7 işadamından 5'i tutuklandı.
 • 23 Ağustos 2016 21:11Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaMarmaris'te Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 5 işadamı tutuklandı.
 • 23 Ağustos 2016 20:54Muhsin Yazıcıoğlu Davasında Takipsizlik Kararı VerilmesiMuhsin Yazıcıoğlu Davasında Takipsizlik Kararı VerilmesiHelikopter kazasında hayatını kaybeden BBP'nin merhum Genel Başkanı Yazıcıoğlu'nun da aralarında bulunduğu 5 kişiden biri olan BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ'ın ağabeyi Ahmet Üstündağ ve bazı aileler, bir süre önce takipsizlik kararı verilen davanın yeniden açılması durumunda müdahil olmak için başvuruda bulundu.
 • 23 Ağustos 2016 18:26Muhsin Yazıcıoğlu Soruşturmasında Takipsizlik Kararı VerilmesiMuhsin Yazıcıoğlu Soruşturmasında Takipsizlik Kararı VerilmesiKahramanmaraş'ta 2009 yılında helikopterin düşmesi sonucu BBP'nin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraber yaşamını yitirenlerden Erhan Üstündağ ve Yüksel Yancı'nın ailesi, müdahillik dilekçesi verdi.
 • 23 Ağustos 2016 18:12Fetö'den İzmir'de 650 Kişi TutuklandıFetö'den İzmir'de 650 Kişi TutuklandıİZMİR ve ilçelerinde 15 Temmuz darbe girişiminde örgüt üyesi oldukları iddiasıyla 2 bin 500 kişi hakkında adliyelerde işlem yapıldığı, şimdiye kadar 650 kişinin tutuklandığı açıklandı.
 • 23 Ağustos 2016 14:34Kapatılan Okulların Öğrencilerinin Durumu NetleştiKapatılan Okulların Öğrencilerinin Durumu Netleşti15 Temmuz darbe girişimi sonrası Fetullahçı Terör Örgütüne ait ilk, orta ve lise olmak üzere 14 okul kapatılmış ve binaları da Milli Emlak Müdürlüğü’ne devredilmişti.
 • 23 Ağustos 2016 11:49Kamuda İzin Yasağının Kalkması Güney Ege'de Turizmi CanlandırdıKamuda İzin Yasağının Kalkması Güney Ege'de Turizmi CanlandırdıDURMUŞ GENÇ/ALİ BALLI - FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından kamu personeline yönelik konulan izin yasağının kaldırılmasıyla Güney Ege'deki turistik tesisler dolmaya başladı.
 • 23 Ağustos 2016 11:15İzin Yasağının Kalkması Güney Ege'de Turizmi CanlandırdıDURMUŞ GENÇ/ALİ BALLI - FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından kamu personeline yönelik konulan izin yasağının kaldırılmasıyla Güney Ege'deki turistik tesisler dolmaya başladı.
 • 23 Ağustos 2016 10:055 Ay Önce Rezervasyon Yaptıran Engelli Genç ve Ailesi Otele Alınmadı5 Ay Önce Rezervasyon Yaptıran Engelli Genç ve Ailesi Otele AlınmadıBursa'da yaşayan bedensel engelli Feyyaz Kayacı'nın hayalini kurduğu, internetten 5 ay önce rezervasyon yaptırdığı Marmaris tatili, yer kalmadığı gerekçesiyle otele alınmayınca kabusa döndü.
 • 23 Ağustos 2016 07:23Suikast Timindeki Astsubay: Erdoğan'ı Alacağız Dediler, Görevi Kabul Etmeyen OlmadıSuikast Timindeki Astsubay: Erdoğan'ı Alacağız Dediler, Görevi Kabul Etmeyen OlmadıMarmaris'e giden darbeci suikastçı timdeki astsubay, otel baskınını anlattı, "Bu görevi kabul etmeyen kimse olmadı." dedi.
 • 22 Ağustos 2016 12:11Marmaris'te El Konulan Okula Şehit Adı VerilecekMarmaris'te 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan polis Nedip Cengiz Eker'in adının, ilçede FETÖ soruşturması kapsamında el konulan okula verilmesi teklif edildi.
 • 22 Ağustos 2016 11:40Manisaspor'da Rota Sait KarafırtınalarManisaspor'da Rota Sait KarafırtınalarTFF 1'inci Lig'de sezona Elazığspor galibiyetiyle başlayan Manisaspor'da transfer yasağının kalkmamasına tepki göstererek maçtan bir gün önce istifa eden Mehmet Altıparmak'ın yerine teknik direktör arayışını sürdürüyor.
 • 22 Ağustos 2016 09:44Marmaris'te Otomobil Akaryakıt Tankerine Çarptı; 1 YaralıMarmaris'te Otomobil Akaryakıt Tankerine Çarptı; 1 YaralıMuğla’nın Marmaris ilçesinde otomobilin park halindeki akaryakıt tankerine çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
 • 21 Ağustos 2016 00:17Caretta Carettalar Bu Kez İçmeler'den Denize UlaştıCaretta Carettalar Bu Kez İçmeler'den Denize UlaştıMuğla'nın Marmaris ilçesinde plaja caretta carettanın bıraktığı yumurtalardan çıkan yavrular, Pamukkale Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Eyüp Başkale nezaretinde denize ulaştırıldı.
 • 20 Ağustos 2016 23:59Caretta Carettalar Bu Kez İçmeler'den Denize UlaştıCaretta Carettalar Bu Kez İçmeler'den Denize UlaştıMuğla'nın Marmaris ilçesinde plaja caretta carettanın bıraktığı yumurtalardan çıkan yavrular, Pamukkale Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Eyüp Başkale nezaretinde denize ulaştırıldı.
 • 20 Ağustos 2016 21:31Anadoluı Ateşi 15.yıl Özel GösterimAnadoluı Ateşi 15.yıl Özel GösterimAnadolu Ateşi'nin 15. yılına özel muhteşem gösterisi 21 Ağustos'ta Marmaris'te.
 • 20 Ağustos 2016 17:34Kapatılan Özel Okula Şehit Polisin İsmi VerildiKapatılan Özel Okula Şehit Polisin İsmi VerildiTunceli'de Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Özel Munzur Kolejinin binasının, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde şehit düşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koruma ekibindeki Polis Memuru Nedip Cengiz Eker'in adının verildiği ortaokul olarak hizmet vereceği bildirildi.
 • 20 Ağustos 2016 16:31Tunceli'de Kapatılan Özel Okula Şehit Polisin İsmi VerildiTunceli'de Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Özel Munzur Kolejinin binasının, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde şehit düşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koruma ekibindeki Polis Memuru Nedip Cengiz Eker'in adının verildiği ortaokul olarak hizmet vereceği bildirildi.
 • 20 Ağustos 2016 14:47Fetö'nün Kapatılan Okuluna Tuncelili Şehidin İsmi VerildiFetö'nün Kapatılan Okuluna Tuncelili Şehidin İsmi VerildiTunceli’de kapatılan Fetulahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) ait ortaokula darbe girişimi sırasında şehit olan Tuncelili polis memuru Nedip Cengiz Eker’in ismi verildi.
 • 20 Ağustos 2016 14:32Başbakan Yıldırım: "Ohal'i Kendimize İlan Ediyoruz, Vatandaşa Değil"Başbakan Binali Yıldırım, "Türkiye, silahlı bir darbe girişimine silahsız bir güçle darbe vuran ülkenin adıdır" dedi.
 • 20 Ağustos 2016 14:17Kompozit Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi Açılış TöreniBaşbakan Binali Yıldırım, "Türkiye, dünya demokrasi tarihinde hiçbir ulusa nasip olmayacak bir darbe girişimini, silahlı darbe girişimini, silahsız güçle, darbecilere darbeyi vuran bir ülkenin adıdır.
 • 20 Ağustos 2016 13:45Olimpik Havuza Kaçak Su SoruşturmasıOlimpik Havuza Kaçak Su SoruşturmasıMuğla’nın Marmaris İlçesinde bir spor kulübün işlettiği, yarı olimpik yüzme havuzunun suyu ödenmeyen fatura yüzünden kesildi.
 • 19 Ağustos 2016 18:32Caretta Caretta Yumurtaları İçin Nöbet TutuyorlarCaretta Caretta Yumurtaları İçin Nöbet TutuyorlarMarmaris ilçesinde plaja caretta carettanın bıraktığı yumurtalardan çıkacak yavrular için Kent Konseyi Çevre Çalışma Grubu üyeleri beş gündür nöbet tutuyor.
 • 19 Ağustos 2016 18:31Kapalı Yüzme Havuzunun Suyu, Borcu Nedeniyle KesildiKapalı Yüzme Havuzunun Suyu, Borcu Nedeniyle KesildiMARMARİS'teki kapalı yüzme havuzunun suyu, borcu nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) tarafından kesildi.
 • 19 Ağustos 2016 17:04Caretta Caretta Yumurtaları İçin Nöbet TutuyorlarMarmaris ilçesinde plaja caretta carettanın bıraktığı yumurtalardan çıkacak yavrular için Kent Konseyi Çevre Çalışma Grubu üyeleri beş gündür nöbet tutuyor.
 • 19 Ağustos 2016 16:59Muğla'da Uyuşturucu OperasyonuMuğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Bodrum ve Marmaris ilçelerinde, Uyuşturucuyla Mücadele Eylem Planı çevresinde gerçekleştirilen yol denetimlerinde 11 kişi gözaltına alındı.
 • 19 Ağustos 2016 11:03Tatilcinin Bayram Rotası Antalya, Muğla ve İzmirTürkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Kurban Bayramı rezervasyonlarında en yüksek talebin Antalya, Muğla ve İzmir'e geldiğini bildirdi.
 • 18 Ağustos 2016 18:24Marmaris'te Cumhurbaşkanı'nın Kaldığı Otele Saldıran 11 Darbeci Asker Tutuklandı - Ek FotoğraflarMarmaris'te Cumhurbaşkanı'nın Kaldığı Otele Saldıran 11 Darbeci Asker Tutuklandı - Ek Fotoğraflar
 • 18 Ağustos 2016 18:14Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiCumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast girişiminde bulunmak için Marmaris'te konakladığı otele saldırı gerçekleştiren askerlerden 11'i daha tutuklandı.
 • 18 Ağustos 2016 17:48Fetö'nün Suikast Timi TutuklandıFetö'nün Suikast Timi TutuklandıMarmaris ' te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ' ın kaldığı otele dü;zenlenen saldırı sonrası ç;ıkan ç;atışmanın ardından firar eden 11 kişilik suikast timi ç;ıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Ankara ' ya gö;nderildi.... Ayrıntılar: