SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Haberleri

 • 11:24Karşı Şeride Geçen Otomobil Ciple ÇarpıştıKarşı Şeride Geçen Otomobil Ciple ÇarpıştıMuğla'da yağmurdan kayganlaşan zeminde karşı şeride geçen otomobil ciple çarpıştı. Her 2 sürücünün de yara almadan atlattığı kaza anı cipteki araç kamerasınca kaydedildi.
 • 13:40Ketob, Emıtt Fuarında Yapılan Anket Sonuçlarını AçıklandıKetob, Emıtt Fuarında Yapılan Anket Sonuçlarını AçıklandıKemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB), İstanbul EMITT fuarında yapılan turizm anketi sonuçlarını açıklandı.
 • 11:28Turizmcilerden Zorunlu Sine-i Millet DönüşüTurizmcilerden Zorunlu Sine-i Millet DönüşüMuğla'nın gözde turizm cenneti Marmaris İlçesi, bu yıl Rusya ve İngiltere pazarında yaşanan rezervasyon düşüşlerini kapatmak için yerli turiste yöneldi.
 • 23:08Marmaris'ten Dünya'ya Müzikle Barış KöprüsüMarmaris'ten Dünya'ya Müzikle Barış KöprüsüMarmaris Filarmoni Derneğinin hazırladığı Müzikle Barış köprüsü” projesi Başbakanlık ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da desteklenerek uygulanmaya başlıyor.
 • 23:0296 Yaşında Ameliyat Oldu96 Yaşında Ameliyat OlduMarmaris’te düşme sonucu sol kalça kemiği kırılan 96 yaşındaki Remziye Özyalçın, UşakMarmaris Yücelen Hastanesin’de geçirdiği başarılı ameliyat sonrası sağlığına kavuşarak hastaneden yürüyerek çıktı.
 • 13:57Tarihi Bedesten'in İçme Suyu Hattı YenileniyorTarihi Bedesten'in İçme Suyu Hattı YenileniyorMuğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, Anadolu’da 13. Yüzyıldan bu yana değerli eşya, ipek ve kumaş alım satımının yapıldığı yer olarak hizmet veren Marmaris’te ki tarihi Bedesten etrafındaki içme suyu ve kanalizasyon hattını yeniliyor.
 • 13:51Terfi Merkezindeki Patlama Riski ÖnlendiTerfi Merkezindeki Patlama Riski ÖnlendiMuğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından işletilen ve Marmaris Atıksu tesisine atıksuyu pompalayan 5 Nolu Terfi Merkezinin elektrik aksamında sorun oluştu.
 • 12:05Muğla'nın İmalat Sanayi Envanteri OluşturuluyorMuğla'nın İmalat Sanayi Envanteri OluşturuluyorGüney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)’nın Doğrudan Faaliyet Desteği programına başvuru yapan Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) ‘Muğla İli İmalat Sanayi Envanteri Projesi’ için düğmeye bastı.
 • 11:55Muğla'nın İmalat Sanayisi Envanteri OluşturuluyorMuğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO)'nun Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) destekli projesi olan "Muğla İli İmalat Sanayi Envanteri" çalışmalarına başlandı.
 • 11:26Karşı Şeride Geçen Otomobil Ciple ÇarpıştıKarşı Şeride Geçen Otomobil Ciple ÇarpıştıMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, yağmurdan kayganlaşan zeminde karşı şeride geçen otomobil ciple çarpıştı.
 • 10:37Adana Tohm Sporcuları 15 Madalya ile DöndüAdana Tohm Sporcuları 15 Madalya ile DöndüAdana Yüzme Karması geçtiğimiz hafta Muğla’nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirilen “Olimpik Kulaçlar Türkiye Şampiyonası”ndan toplam 15 madalya ile döndü.
 • 09:5452. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Parkuru Değişiyor24 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında yapılacak 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun parkuru değişti.
 • 23:53Marmaris'te 30 Dakikada, 3 İşyerine Giren 3 Çocuk TutuklandıMarmaris'te 30 Dakikada, 3 İşyerine Giren 3 Çocuk Tutuklandımuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, 3 ayrı iş yerinde yaşanan hırsızlık olayına karıştığı güvenlik kameraları ve parmak izi ile tespit edilen M.U.(16), E.B. (16) ve B.B. (16) tutuklandı.
 • 23:53Marmaris'te 30 Dakika Üç İşyeri Soyan Çocuklar TutuklandıMarmaris'te 30 Dakika Üç İşyeri Soyan Çocuklar TutuklandıMarmaris'te 30 dakika üç işyeri soyan çocuklar tutuklandı Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, üç ayrı iş yerinde yaşanan hırsızlık olayına karıştığı güvenlik kameraları ve parmak izi ile tespit edilen 18 yaşından küçük 4 çocuktan 3'ü polis tarafından yakalandı.
 • 16:30Marmaris'te Moloz MesaisiMarmaris'te Moloz MesaisiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, turizm sezonunun bitip inşaat sezonun başlamasının ardından ormanlık alanlar ve dere yatakları, moloz atıklarıyla doldu.
 • 16:14Türkiye'ye Ruslardan Sonra Şimdi de İngiliz Turist ŞokuTürkiye'ye Ruslardan Sonra Şimdi de İngiliz Turist ŞokuTürkiye'deki terör olayları ve Rusya krizinin ardından Ruslardan sonra İngiliz turistler de Türkiye'den uzaklaşıyor. Kruvaziyer gemilerindeki iptaller yüzde 95'e ulaştı.
 • 15:08Marmaris'te Moloz MesaisiMarmaris'te Moloz MesaisiMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde, turizm sezonunun bitip inşaat sezonun başlamasının ardından ormanlık alanlar ve dere yatakları, moloz atıklarıyla doldu.
 • 13:05Ruslar'dan Sonra İngiliz Turist Sayısında Düşüş BekleniyorRuslar'dan Sonra İngiliz Turist Sayısında Düşüş BekleniyorTürkiye'de son günlerdeki terör olayları ve Rusya ile yaşanan uçak krizi nedeniyle İngiliz turist sayısında da düşüş bekleniyor.
 • 03:10HSYK'ya Ait Atama KararıHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na (HSYK) ait atama kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 10:29Marmaris Kıyılarında Balon Balığı TehlikesiMarmaris Kıyılarında Balon Balığı TehlikesiMarmaris kıyılarında balon balığı tehlikesi MUĞLA'nın Marmaris ilçesi açıklarında sıklıkla ağlara ve oltalara balon balığının takılması, tedirginlik yarattı.
 • 10:29Marmaris Savaş Mağduru Hayvanların Suriyeli AnnesiMarmaris Savaş Mağduru Hayvanların Suriyeli AnnesiSavaş mağduru hayvanların Suriyeli annesi Suriyeli Rawaa Kilani, ülkesindeki iç savaşta yaralanan sokak hayvanlarını tedavi ettirip, sahiplendirerek Avrupa'nın çeşitli ülkelerine gönderiyor.
 • 10:25Marmaris Kıyılarında Balon Balığı TehlikesiMarmaris Kıyılarında Balon Balığı TehlikesiMarmaris açıklarında sıklıkla ağlara ve oltalara takılan balon balığı tedirginlik yarattı. Yavru balıklarla beslenen tür ekolojik dengeyi bozuyor.
 • 08:42Savaştan Kaçırdığı 150 Kediyi Avrupa'da SahiplendirdiSavaştan Kaçırdığı 150 Kediyi Avrupa'da SahiplendirdiSuriye’deki savaştan kaçarak Türkiye’ye gelen Rawaa Kilani isimli kadın, ülkesindeki yaralı köpekleri de tedavi ettirerek Avrupa’da sahiplendiriyor.
 • 20:41Muğla Büyükşehir İdari Hizmet Ek Binası'nın Temeli AtıldıMuğla Büyükşehir İdari Hizmet Ek Binası'nın Temeli AtıldıMuğla Büyükşehir Belediyesi idari ek hizmet binasının temeli, düzenlenen törenle atıldı.
 • 15:22Düzelterek Yeniden/ Düzelterek Yeniden/ "Mng Kargo Sailing Team" Katıldığı İlk Yarışta Birinci OlduMıyc Kış Trofesi 1. ayak yarışlarında "yelkenler fora" diyen "MNG Kargo Sailing Team" kendi klasmanında rakiplerini geride bırakarak yarışı önde bitirdi.
 • 14:46Kenan Evren'in Evi SatıldıKenan Evren'in Evi Satıldı7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren’in Muğla’nın Marmaris ilçesindeki lüks villası 900 bin liraya aileye yakın bir iş adamı tarafından satın alındı.
 • 14:03Kenan Evren'in "Beyazevi" Satıldı7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in, Marmaris ilçesinde yaklaşık 17 yıl yaşadığı ve İzmir'e taşınmasının ardından satışa çıkardığı "Beyazev" isimli lüks villası, satışa çıktıktan 9 yıl sonra alıcı buldu.
 • 12:30Marmaris Kenan Evren'in Marmaris'teki 'Beyazevi' SatıldıMarmaris Kenan Evren'in Marmaris'teki 'Beyazevi' SatıldıEski cumhurbaşkanlarından Kenan Evren'in Muğla'nın Marmaris'te uzun süre yaşadığı ve 2007'den beri satışta olan 'Beyazev' isimli villa nihayet satıldı.
 • 12:14MNG Kargo Yelken Takımı Birinci OlduMNG Kargo Yelken Takımı Birinci OlduMıyc Kış Trofesi 1. ayak yarışlarında "yelkenler fora" diyen "MNG Kargo Sailing Team" kendi klasmanında rakiplerini geride bırakarak yarışı önde bitirdi.
 • 12:11Kenan Evren'in Yıllardır Satılamayan Evi Sonunda SatıldıKenan Evren'in Yıllardır Satılamayan Evi Sonunda SatıldıEski cumhurbaşkanlarından Kenan Evren'in Muğla Marmaris'te uzun süre yaşadığı ve 2007'den beri satışta olan 'Beyazev' isimli villası nihayet satıldı.
 • 11:45Yüzücüler Başarılarını Bozbey ile PaylaştıYüzücüler Başarılarını Bozbey ile PaylaştıNilüfer Belediyespor Yüzme Takımı, Marmaris’te düzenlenen Olimpik Kulaçlar Şampiyonası finallerinde elde ettikleri başarının sevincini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile paylaştı.
 • 19:47Mülteci Faciası; 27 Ölü (3)Mülteci Faciası; 27 Ölü (3)Cesetler OTOPSİ İÇİN ADLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLDİ Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne bağlı Altınoluk Mahallesi'nde yaşanan mülteci faciasında yaşamını yitiren 27 kişinin cesetleri, üç ayrı cenaze aracıyla otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi.
 • 19:37Cesetler Otopsi İçin Adli Tıp Kurumuna GönderildiCesetler Otopsi İçin Adli Tıp Kurumuna GönderildiBalıkesir'in Edremit İlçesi'ne bağlı Altınoluk Mahallesi'nde yaşanan mülteci faciasında yaşamını yitiren 27 kişinin cesetleri, üç ayrı cenaze aracıyla otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi.
 • 17:43Muğla'da Son 1 Ayda 1100 Mülteci YakalandıMuğla'da Son 1 Ayda 1100 Mülteci YakalandıMuğla'da son bir ay içinde gerçekleştirilen operasyon ve denetimlerde çeşitli milletlerden 1100 mültecinin yakalandığı açıklandı.
 • 13:13Muğla'da Son Bir Ayda Bin 100 Kaçak Göçmen YakalandıMuğla Valisi Amir Çiçek, düzensiz göç hareketlerine yönelik çalışmalar sonucu son bir ayda Bodrum, Fethiye, Marmaris ilçelerinde, yurtdışına çıkmaya çalışan bin 100 kaçak göçmen ve 41 göçmen kaçakçılığı zanlısının yakalandığını bildirdi.
 • 12:48Milas Muğla'nın Et Tavuğu MerkeziMilas Muğla'nın Et Tavuğu MerkeziTürkiye İstatistik Kurumu Denizli Bölge Müdürlüğü’nün verilerine göre Muğla genelinde 31 Aralık 2015 tarihi itibari ile toplam 785 bin 345 adet kümes havyanı bulunuyor.
 • 11:12Milyon Dolarlık Yatlar Mavi Yolculuğa HazırlanıyorDeniz tutkunlarına lüks otel odalarını aratmayan konforuyla hizmet veren milyon dolarlık yatlar, bakım ve onarımdan geçirilerek turizm sezonuna hazırlanıyor.
 • 20:24Yasa Dışı Geçiş Operasyonları - MuğlaYasa Dışı Geçiş Operasyonları - MuğlaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sığınmacılardan görüntü -Yakalanan kaçaklar -Sahil Güvenlik ekiplerinden görüntü (arşiv görüntüler) - Vali Çiçek: -"Son 2 günde düzensiz göç hareketlerine yönelik yol kontrolleri, operasyonlar ve uygulamalar neticesinde, Bodrum, Fethiye ve Marmaris'te yasa dışı yollarla ülkemizden ayrılmak üzere olan Suriye ve Irak uyruklu 139 kişi yakalandı" "Son bir aydaki operasyonlarda Bodrum, Fethiye, Marmaris, Milas'ta 35 olayda bin 100 göçmen yakalandı.
 • 19:32Muğla'daki Yasa Dışı Geçiş OperasyonlarıMuğla Valisi Amir Çiçek, düzensiz göç hareketlerine yönelik çalışmalar sonucu son 2 günde Bodrum, Fethiye, Marmaris ilçelerinde, yasa dışı yollarla ülkeden ayrılma girişiminde bulunan 139 Suriye ve Irak uyruklunun yakalandığını bildirdi.
 • 15:19Psakd Genel Başkanı Gani Kaplan AçıklamasıPsakd Genel Başkanı Gani Kaplan AçıklamasıPir Sultan Abdal Kültür Derneği (PSAKD) Genel Başkanı Gani Kaplan, "Barışın sağlanma noktasında Ege’nin mutlaka ses çıkarması gerekiyor" dedi.
 • 15:01Marmaris'e Yeni Devlet Hastanesi YapılacakMUĞLA( AA) - AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Marmaris'te yeni Devlet Hastanesi yapımı için Milli Parklarla yer anlaşması yaptıklarını bildirdi.
 • 11:21Sunshine' Ekibi Dalgalarla Mücadelede Çok İddialıSunshine' Ekibi Dalgalarla Mücadelede Çok İddialıBodrum'da denize açılıp eğitimlerini sürdüren yelken tutkunu 'Sunshine' ekibi önümüzdeki yıl Rodos'ta yapılacak olan Rodos Uluslararası Yelken Yarışmaları'nda ilk üçe girmeyi hedefledi.
 • 10:45Kayıp-kaçak Bedelinde Yüzde 30 Geri AlınabilirKayıp-kaçak Bedelinde Yüzde 30 Geri AlınabilirMarmaris Barosu’na bağlı Av. Sevin Çağlayan, elektrik faturalarında tüketiciden "kayıp-kaçak", "dağıtım bedeli", "iletim bedeli", "perakende satış hizmeti" ve "sayaç bedeli" olarak alınan ücretlerin iadesinin doğru dava açılması durumunda yüzde 30’unun geri alınabileceğini belirtti.
 • 20:18Muğla'nın Doğa Turizmi Master Planı HazırlandıMuğla'nın Doğa Turizmi Master Planı HazırlandıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Muğla’da gerçekleşen 16 adet yatırımın yanında ‘Muğla’da Doğa Turizmi ve Master Planı’nın da hazırlandığını açıkladı.
 • 19:55Sutopu: Minik Erkekler Kış KupasıTürkiye Sutopu Federasyonu tarafından düzenlenen Minik Erkekler Kış Kupası sona erdi.
 • 19:22Muğla'ya 13 Yılda 5 Milyar TL YatırımMuğla'ya 13 Yılda 5 Milyar TL YatırımOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 38 milyon lirayı bulan yatırımların temelini atma ve açılışlarını yapmak için geldiği Muğla’da Türkiye’de 2019 yılına kadar yapılacak 1071 Göletin bitirilmesi için tarih ve sat verdi.
 • 14:41Ambulans Minibüsle Çarpıştı: 4 YaralıAmbulans Minibüsle Çarpıştı: 4 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kaza yerinden detay Devrilen ambulans detay -Ambulansın kurtarılması -Yaralıların ambulansa götürülmesi Muğla'da ambulans minibüsle çarpıştı: 4 yaralı Muğla'nın Menteşe ilçesinde, hasta nakil ambulansıyla minibüsün çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
 • 14:25Muğla'da Jandarma "Kaçak" Geçişlere İzin VermiyorMuğla ve ilçelerinde hava ve deniz şartlarındaki olumsuzluklar nedeniyle yasa dışı geçişler sırasında daha fazla ölüm yaşanmaması için denetimler sıklaştırıldı.
 • 13:55Muğla'da Ambulans Minibüsle Çarpıştı: 4 YaralıMuğla'nın Menteşe ilçesinde, hasta nakil ambulansıyla minibüsün çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
 • 13:03Marmaris Akut 15 Yılda 110 Can KurtardıMarmaris Akut 15 Yılda 110 Can KurtardıMarmaris Arama Kurtarma ekibi (AKUT)-Kurulduğu 2001 yılından bu yana 125 operasyon gerçekleştirerek 110 can kurtardı.