01:4800
SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Haberleri

  Muğla'da Kruvaziyer Turizmi

  Muğla'da Kruvaziyer Turizmi

  Bahama Bayraklı Albatros ve Malta Bayraklı Europa-2 isimli yolcu gemileri aynı gün Marmaris'e geldi. (Dün 14:46)

   

  Marmaris Uluslararası Yarış Haftası

  Marmaris Uluslararası Yarış Haftası

  Çeyrek asırdır devam eden yarışlara bu yıl 17 ülkeden 150 teknede yaklaşık bin 500 yelkenci katılıyor. (Dün 14:13)

   

  O Polis Siyah Poşet İftirasını Mahkemede Anlatacak

  İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde geçen hafta pazartesi gününden bu yana devam eden 357 tutuksuz sanığın bulunduğu, tehdit ve şantajla gizli askeri bilgi ve belge ele geçirme davası, ara kararların açıklanmasıyla sona erdi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  "Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası

  İzmir'de "gizli bilgi ve belge bulundurma" davasında, mahkeme heyeti verdiği ara kararla Milli Savunma Bakanlığı'nın müdahillik talebini kabul etti. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Milli Savunma Bakanlığı, Gizli Bilgi, Belge Bulundurma Davasına Müdahil Oldu

  Milli Savunma Bakanlığı, Gizli Bilgi, Belge Bulundurma Davasına Müdahil Oldu

  İzmir'de, muvazzaf asker ve sivil 357 sanığın yargılandığı 'Gizli bilgi ve belge bulundurma' davasında, savcının mütalaasının ardından, 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi heyeti de ara kararlarını açıkladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İşkur, 9 Ayda 650 Bin Kişiye İş Buldu

  İşkur, 9 Ayda 650 Bin Kişiye İş Buldu

  Türkiye İŞKUR Genel Müdürlüğü İstatistik Dairesi Başkanı Gökdere: "2014'ün 9 ayında yaklaşık 650 bin kişi işe yerleştirildi" "Dünyada işsiz sayısı 202 milyona ulaştı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Turizmde İş Çok, Çalışacak Eleman Yok

  Marmaris'te düzenlenen "İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı"nda işveren ile iş gücünün nasıl buluşturulacağı konuşuldu Fuarın açılış töreninde yapılan konuşmalarda, Muğla'da özellikle turizm sektöründe elaman açığı olduğu kaydedildi Muğla Valisi Çiçek: "Muğla'da özellikle turizm sektöründe çalışacak iş. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Polis, Turizm Merkezlerinde Hanutçulara Göz Açtırmadı

  Polis, turizm merkezlerinde hanutçulara göz açtırmadı- Bodrum, Marmaris ve Fethiye ilçelerinde oluşturulan kameralı güven timleri, hanutçuluk yaptığı tespit edilen 146 iş yeri hakkında işlem yaptı- Muğla Emniyet Müdürü Tipioğlu: - "Yaptığımız çalışmalar sayesinde hanutçuluk bu turizm sezonunda bölgemizde yüzde 80 oranında azaldı"MUĞLA (AA) - Bodrum, Marmaris ve Fethiye ilçelerinde turistlerin en fazla şikayetçi oldukları konuların başında gelen hanutçuluğun önüne geçilmesi için oluşturulan (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Ayaydın: 2015 Seçimlerinde İktidara Adayız

  CHP'li Ayaydın: 2015 Seçimlerinde İktidara Adayız

  Muğla'nın Marmaris İlçesi'ne gelen CHP Genel Başkan Danışmanı ve İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın, partisinin 2015 genel seçimlerine hazır olduğunu belirtti. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Muğla'da Bonzai Uyuşturucuyla Etkin Mücadele Başlatıldı

  Ülke genelinde ticareti ve kullanımı her geçen gün hızla yayılan sentetik uyuşturucu bonzai maddesinin Muğla'ya girişini önlemek amacıyla çalışmalar yürütülüyor. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hunatçulara Kameralı Suçüstü

  Hunatçulara Kameralı Suçüstü

  Her yaz sezonunda Muğla’ya gelen yabancı turistler üzerinde yapılan şikayet anketlerinde ilk sırayı alan hanutçuluğa karşı Muğla polisi, geçen yaz sezonunda ilginç bir uygulamaya imza attı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Polis, Turizm Merkezlerinde Hanutçulara Göz Açtırmadı

  Bodrum, Marmaris ve Fethiye ilçelerinde oluşturulan kameralı güven timleri, hanutçuluk yaptığı tespit edilen 146 iş yeri hakkında işlem yaptı Muğla Emniyet Müdürü Tipioğlu: "Yaptığımız çalışmalar sayesinde hanutçuluk bu turizm sezonunda bölgemizde yüzde 80 oranında azaldı" (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kruvaziyer Turizminde Daralma Yavaşladı

  Kruvaziyer Turizminde Daralma Yavaşladı

  Türkiye'nin, 9 ayda ağırladığı kruvaziyer yolcu sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 19,5 azalıp, 1 milyon 360 bin 4 oldu. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  'Kadir Baba' İçin Yetkililer Harekete Geçti

  "Kadir Baba" İçin Yetkililer Harekete Geçti

  Marmaris'te "Kadir Baba" ismiyle tanınan ve yakınları ilgilenmediği için arkadaşı tarafından bakılan 72 yaşındaki alzheimer hastası, bakımevine yerleştirildi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Muğla'da 'İnsan Kaçakçılığı' Operasyonu

  Muğla'da "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu

  Datça ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Simi Adası'na geçmeye çalışan yabancı uyruklu 89 kişi ile bu kişilere yardım eden 2 Azeri organizatör yakalandı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Muğla, Her Yıl 3 Milyonun Üzerinde Yabancı Turist Ağırlıyor

  Muğla, Her Yıl 3 Milyonun Üzerinde Yabancı Turist Ağırlıyor

  Turizm çeşitliliği ve muhteşem doğasıyla yerli ve yabancı misafirlere unutulmaz bir tatil imkanı sunan Muğla, her yıl 3 milyonun üzerinde yabancı turisti ağırlıyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Muğla'da "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu

  Datça ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Simi Adası'na geçmeye çalışan, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu yabancı uyruklu 89 kişi ile bu kişilere yardım eden 2 Azeri organizatör yakalandı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Muğla'da "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu

  Datça ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Simi Adası'na geçmeye çalışan, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu Suriye uyruklu 41 kişi ile bu kişilere yardım eden 2 Azeri organizatör yakalandı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Muğla Kıyılarından 263 Ton Atık Toplandı

  Muğla Kıyılarından 263 Ton Atık Toplandı

  Muğla'da yaz aylarında binlerce turistin ziyaret ettiği sahil ve koylardaki atıklar toplanarak, atık kabul tesislerine gönderiliyor Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Göcek, Marmaris ve Datça Liman başkanlığı sınırları içerisindeki koylardan 3 tekneyle 3 ayda 263 ton katı atık toplandı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Marmaris'te Alzheimer Hastasına Arkadaşı Sahip Çıktı

  Marmaris'te Alzheimer Hastasına Arkadaşı Sahip Çıktı

  Marmaris'te yakınlarının ilgilenmediği 72 yaşındaki alzheimer hastasına arkadaşı bakıyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Rus Askerler Marmaris'te

  Aksaz Deniz Üssüne liman ziyareti yapan savaş gemisinde görevli Rus askerler, çarşı iznine çıktı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Gökova Körfezinin Cennet Koyları Havadan Görüntülendi

  Tarihi özellikleriyle her yıl 3 milyonun üzerinde yabancı turisti çeken Muğla, bünyesinde barındırdığı doğal güzelliklerle de farklı düşlere ev sahipliği yapıyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 01:48:00. #1.11#