08:1300
SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Haberleri

  5 Milyar İğnesi Var

  5 Milyar İğnesi Var

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde, dalış yapan bir grubun karşılaştığı dev bir denizanası suyun altında hareketli dakikaların yaşanmasına sebep oldu. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar

  Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar

  Çemişgezek'te TOKİ'nin yaptığı konutlar- Bir grup vatandaş, TOKİ'nin yaptığı konutlardan satın aldığı gerekçesiyle eleştirilen AK Parti İstanbul Milletvekili ve hemşehrileri Mustafa Ataş'a "Evim evindir Mustafa Ataş" yazılı pankartlarla destek verdi- Eski Çemişgezek Belediye Başkanı Yıldız: "Çemişgezek TOKİ evlerinde bir milletvekilimizin halkımızın teveccühüyle almış olduğu bu evi, bir yolsuzluk, bir rant olarak ifade etmek mümkün değildir"TUNCELİ (AA) - Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde bir (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar

  Bir grup vatandaş, TOKİ'nin yaptığı konutlardan satın aldığı gerekçesiyle eleştirilen AK Parti İstanbul Milletvekili ve hemşehrileri Mustafa Ataş'a "Evim evindir Mustafa Ataş" yazılı pankartlarla destek verdi Eski Çemişgezek Belediye Başkanı Yıldız: "Çemişgezek TOKİ evlerinde bir milletvekilimizin halkımızın. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ege Denizi'nde Tehlikeli Yakınlaşma

  Ege Denizi'nde Tehlikeli Yakınlaşma

  Bodrum'un Turgutreis ve Akyarlar mahallelerinin açıklarında avlanan Türk balıkçıları, Yunan Sahil Güvenlik botu taciz ederken, bölgede ortaya çıkan Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı denizaltı heyecana neden oldu. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Yunan Sahil Güvenlik Botunun Karşısına Türk Denizaltı Çıktı

  Yunan Sahil Güvenlik Botunun Karşısına Türk Denizaltı Çıktı

  Ege'de Yunan sahil güvenlik botu, Türk balıkçıları taciz ederken bir anda ortaya Türk denizaltı çıktı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kızkumu Plajı'nda "Çay İkramlı" Yıkım

  Plajda "çay ikramlı" yıkım- Efsanevi olduğuna inanılan Kızkumu Plajı'nın da yer aldığı koydaki tesisin kaçak olduğu gerekçesiyle Marmaris Belediyesi ekipleri tarafından yıkımı gerçekleştirildi- Çok sayıda zabıta ve jandarma ekibinin güvenlik önemli aldığı plajdaki yıkım sırasında iş yeri çalışanları, ekipleri engellemek yerine çay ikramda bulunduMUĞLA (AA) - Marmaris'in Kızkumu Plajı'ndaki kaçak olduğu belirtilen tesis, belediye görevlilerince yıkıldı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Plajda 'Çay İkramlı' Yıkım

  Plajda "Çay İkramlı" Yıkım

  Marmaris'in Kızkumu Plajı'ndaki kaçak olduğu belirtilen tesis, belediye görevlilerince yıkıldı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Müezzinoğlu: '2023'te Türkiye, Yakın Coğrafyasındaki 1,5 Milyar İnsanın Sağlık Turizminde Merkez...

  Müezzinoğlu: "2023'te Türkiye, Yakın Coğrafyasındaki 1,5 Milyar İnsanın Sağlık Turizminde Merkez...

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muğla'da hastane temeli attı (2)- Bakan Müezzinoğlu: "2023'te Türkiye, yakın coğrafyasındaki 1,5 milyar insanın sağlık turizminde merkez ülkesi olacak"- "Muğla'da ihalesini yaptığımız hastanelerin karşılığı 200 milyon lira. 2002'deki Türkiye gelenindeki sağlık yatırımlarının toplam bedeli şu anda Muğla'daki hastaneler için ayrılan bütçe kadar bile değildi"MUĞLA (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "2023'te Türkiye, yakın coğrafyasındaki 1,5 milyar insanın sağlık (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muğla'da Hastane Temeli Attı

  Bakan Müezzinoğlu: "2023'te Türkiye, yakın coğrafyasındaki 1,5 milyar insanın sağlık turizminde merkez ülkesi olacak" "Muğla'da ihalesini yaptığımız hastanelerin karşılığı 200 milyon lira. 2002'deki Türkiye gelenindeki sağlık yatırımlarının toplam bedeli şu anda Muğla'daki hastaneler için ayrılan bütçe. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Ahu Hastanesi Şeker Hastalığına Dikkat Çekti

  Ahu Hastanesi Şeker Hastalığına Dikkat Çekti

  Marmaris Özel Ahu Hastanesi, 14 Kasım Dünya Diyabet (Şeker Hastalığı) Günü etkinlikleri kapsamında, Yat Marin ve Netsel Marina’da bilgilendirme yaptı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Marmaris İlçe Kongresi Gerçekleşti

  AK Parti Marmaris İlçe Kongresi Gerçekleşti

  AK Parti Marmaris 5. olağan kongresi gerçekleşti. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Marmaris İlçe Kongresi

  AK Parti Marmaris İlçe Teşkilatı'nın 5. Olağan Kongresi'nde, mevcut ilçe başkanı Hasan Engin, tek aday oldu. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Marmaris Yeşilçam Günleri

  "Marmaris Yeşilçam Günleri" etkinliğinde, Türk sineması emektarları sanatseverlerle bir araya geldi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Karadayı, Marmaris'ten 2 Milyon Liraya Arsa Aldı

  Karadayı, Marmaris'ten 2 Milyon Liraya Arsa Aldı

  Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, yaz tatilini geçirdiği Marmaris''in cennet köşesi Selimiye'de 2 milyon liraya arsa satın aldı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Fotoğrafçılık Festivali, Başlamadan Marmaris'i Gerdi

  Fotoğrafçılık Festivali, Başlamadan Marmaris'i Gerdi

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde Marmaris, Köyceğiz, Datça Turizm Altyapı Birliği (MARTAB) tarafından düzenlenen 1. Uluslararası Fotoğrafçılık Festivali’nde sergilenecek fotoğraflar arasında terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan ve PKK flamalarının olduğunu da gören vatandaşlar, fotoğrafı çöpe atmak isteyince görevlilerle vatandaşlar arasında gerginlik yaşandı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Fotoğraf Festivali Öncesi PKK Gerginliği

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde, ilk defa düzenlenen Uluslararası Fotoğrafçılık Festivali öncesi terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan ve PKK bayrağının bulunduğu bir fotoğrafın standa konması tepkilere neden oldu. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Marmaris'e Yarım Saat Yağan Sağanak Hayatı Felç Etti

  Marmaris'e Yarım Saat Yağan Sağanak Hayatı Felç Etti

  Marmaris'te, gece boyunca yağan sağanak yağmur tepeler ve yüksek kesimlerden nehir ve kanallar aracılığıyla gelen çamur, denizi kahverengiye boyadı. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Muğla'da Sağanak Günlük Yaşamı Olumsuz Etkiledi

  Muğla'da Sağanak Günlük Yaşamı Olumsuz Etkiledi

  Muğla ve ilçelerinde gece başlayan ve sabaha karşı etkisini arttıran yağmur, günlük yaşamı olumsuz etkiledi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Pakistan Deniz Kuvvetleri Gemisi Antalya Limanı'nı Ziyaret Etti

  Türkiyede deniz tatbikatına katılan Pakistan Deniz Kuvvetleri gemisi, Marmaris’teki Aksaz Deniz Üssü’nü ve Antalya Limanı'nı ziyaret etti. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.11.2014 08:13:01. #1.12#