SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ

Son Dakika Marmaris Haberleri

13:51
Marmaris'te Bürokratların Gözde Kampı Yıkılıyor Marmaris'te paylaşılamadığı için kurumlar arasında davalara konu olan ve 10 yıldır atıl durumda bekletilen eski Köy Hizmetleri Kampının yıkımına başlandı.
12:15
Cami Hoparlöründen Ezan Yerine Şarkı Yankılandı Muğla'nın Marmaris ilçesinde, üç kız çocuğu girdikleri Sarıana Camisinde, imam odasındaki açık unutulan mikrofondan şarkı söyledi.
Cami Hoparlöründen Ezan Yerine Şarkı Yankılandı
12:06
Marmaris'te İngiliz Kadının Kapkaç Yalanı Ortaya Çıktı Muğla’nın Marmaris ilçesinde, kapkaça uğradığını söyleyerek bir bakkal dükkanına sığınan İngiliz kadının, yalan söylediği otaya çıktı.
Marmaris'te İngiliz Kadının Kapkaç Yalanı Ortaya Çıktı
11:16
Cami Hoparlöründen Ezan Yerine Şarkı Yankılandı Muğla'da üç kız çocuğu girdikleri Sarıana Camii'nde, imam odasındaki açık unutulan mikrofondan şarkı söyledi. Şarkıyı duyan vatandaşlar, minareye dikkat kesildi.
Cami Hoparlöründen Ezan Yerine Şarkı Yankılandı
11:06
İngiliz Kadının Kapkaç İddiası Yalan Çıktı Marmaris'te, beş gün önce bir markete sığınarak kapkaç yöntemiyle çantasının çalındığını iddia eden Carole Janes Bayliss'in, yalan söylediği tespit edildi.
İngiliz Kadının Kapkaç İddiası Yalan Çıktı
15:41
Muğla'nın Sit Çilesi 2016 Yılında Bitiyor Türkiye’nin en fazla doğal sit alanının bulunduğu Muğla’da, 40 yıldan bu yana bölge halkının en önemli sorunu haline gelen konu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü’nün başlattığı proje ile 2016 yılında çözüme kavuşacak.
Muğla'nın Sit Çilesi 2016 Yılında Bitiyor
15:37
İztuzu Plajı ile İlgili Tartışmalar İztuzu Plajı ile ilgili tartışmalar- Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü İyimaya: - "İztuzu'nun özel bir şirkete verilmesi, devredilmesi veya imara açılması gibi bir durum yok"- "Bir yanlışın sürmesini asla istemeyiz ama yapılan iş ve işlemlerde aksayan herhangi bir yön yok. Bunu hukuk söyleyecektir" Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Osman İyimaya, İztuzu Plajı ile ilgili, "Eğer bir yanlış varsa, bundan dönmek devletin erdemidir.
İztuzu Plajı ile İlgili Tartışmalar
14:36
İztuzu Plajı ile İlgili Tartışmalar Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü İyimaya: "İztuzu'nun özel bir şirkete verilmesi, devredilmesi veya imara açılması gibi bir durum yok" "Bir yanlışın sürmesini asla istemeyiz ama yapılan iş ve işlemlerde aksayan herhangi bir yön yok. Bunu hukuk söyleyecektir"
14:33
Köylünün 40 Yıllık Sit Alanı Çilesi Bitiyor Türkiye genelindeki doğal sit alanlarının yeniden tespit edilmesi için Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü proje başlattı.
Köylünün 40 Yıllık Sit Alanı Çilesi Bitiyor
14:20
Marmaris Türkiye'nin Koruma Alanları Yeniden Belirlenecek Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Osman İyimaya, bir yıl içinde 16 Özel Çevre Koruma (ÖÇK) Bölgesi'nin yanı sıra tüm alanların bilimsel olarak incelenip, korunması gereken yerlerin yeniden belirlenip, derecelendirileceğini söyledi.
Marmaris Türkiye'nin Koruma Alanları Yeniden Belirlenecek
13:47
Köylünün 40 Yıllık Sit Alanı Çilesi Bitiyor Türkiye genelindeki doğal sit alanlarının yeniden tespit edilmesi için Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü proje başlattı.
12:12
Kayada Hayat Bulan Kızılçam Anıt Ağaç Olacak Marmaris’te dağlık alanda kayadan çıkan çam ağacı görenleri şaşırtıyor.
Kayada Hayat Bulan Kızılçam Anıt Ağaç Olacak
12:02
İngilizler Marmaris'ten, Marmaris de İngilizlerden Vazgeçmiyor Yılda 700 bin kadar İngiliz'in tatilini geçirdiği Marmaris'in, gelecek sezon da İngilizlerin en önemli tatil adresi olması bekleniyor GETOB Başkanı Bülbüloğlu: "İngilizler Marmaris'i keşfetti.
11:53
Marmaris Tarihi Değirmen Bakımsızlıktan Yıkıldı Muğla'nın Marmaris İlçesi Turgut Mahallesindeki turistik şelale içinde bulunan koruma altındaki tarihi su değirmen bakımsızlıktan yıkıldı.
Marmaris Tarihi Değirmen Bakımsızlıktan Yıkıldı
10:10
Tarihi Değirmen Bakımsızlıktan Yıkıldı Muğla'nın Marmaris İlçesi Turgut Mahallesindeki turistik şelale içinde bulunan koruma altındaki tarihi su değirmeni bakımsızlıktan yıkıldı.
Tarihi Değirmen Bakımsızlıktan Yıkıldı
19:11
Muğla'da Hırsızlığa 2 Tutuklama Muğla ve ilçelerinde, GSM operatörlerine ait baz istasyonlarındaki akü ve kabloları çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 3 kişiden 2'si tutuklandı.
Muğla'da Hırsızlığa 2 Tutuklama
16:31
Önce Taktılar Sonra Çaldılar Muğla’nın Ula, Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ilçelerinden 76, Edirne’ ve Tekirdağ’ın Çorlu ilçelerinden baz istasyonlarındaki piyasa değeri Bin lira olan 96 adet aküyü çalan iki şüpheli Akyaka Jandarma ekiplerinin operasyonu ile yakalandı.
Önce Taktılar Sonra Çaldılar
16:30
Muğla'da Baz İstasyonlarını Soyan Hırsızlar Tutuklandı Muğla ve ilçelerinde, GSM operatörlerine ait baz istasyonlarındaki akü ve kabloları çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.
Muğla'da Baz İstasyonlarını Soyan Hırsızlar Tutuklandı
16:08
Baz İstasyonu Fareleri Tutuklandı Muğla, Edirne ve Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinden 96 adet akü ile 65 bin TL değerinde 1 ton bakır kablo çalan iki şahıs tutuklandı.
Baz İstasyonu Fareleri Tutuklandı
15:40
Güney Egeli Turizmciler, Hollanda Pazarından Umutlu Hollanda fuarından umutlu dönen Güney Egeli turizmciler, yaşanan olumsuzluklara rağmen, bu pazarda geçen yılın rakamlarının yakalanmasını beklediklerini bildirdi.
11:23
Marmaris'teki İskele İhalesine Durdurma Kararı Verildi Muğla'nın Marmaris ilçesi Selimiye Mahallesi'nde, Muğla Çevre Eğitim Vakfı (MUÇEV) İktisadi İşletmesi tarafından 19 Ocak 2015 tarihinde ihale çıkarılacak iskele ihalesine, 1. Asliye hukuk Mahkemesi tarafından durdurma kararı verildi.
Marmaris'teki İskele İhalesine Durdurma Kararı Verildi
10:39
Marmaris İzinsiz İskele, İhalesi Ertelendi İzinsiz iskele, ihalesi ertelendi MUĞLA'nın büyükşehir olmasının ardından her türlü tasarrufu Muğla Çevre Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi'ne (MUÇEV) devredilen ve kaçak olduğu iddiası ile eski iki muhtarın Marmaris 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılandığı Marmaris'in Selimiye Mahallesi'ndeki yüzer iskele ile Karacasöğüt Mahallesi'ndeki iskelenin 19 Ocak Pazartesi günü yapılacağı duyurulan kiralama ihalesi son anda ertelendi.
Marmaris İzinsiz İskele, İhalesi Ertelendi
10:19
İzinsiz İskele, İhalesi Ertelendi Marmaris'in Selimiye Mahallesi'ndeki yüzer iskele ile Karacasöğüt Mahallesi'ndeki iskelenin dünkü kiralama ihalesi son anda ertelendi.
İzinsiz İskele, İhalesi Ertelendi
22:51
Marmaris'te Öğrencilerden 'Eteğime Dokunma' Eylemi Marmaris'te öğrencilerden 'Eteğime dokunma' eylemi TÜRKİYE Liseliler Birliği (TLB) üyesi gençler, Marmaris'te Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi'nde kız öğrencilerin etek boyuna müdahale edildiği gerekçesiyle basın açıklaması yaptı.
Marmaris'te Öğrencilerden 'Eteğime Dokunma' Eylemi
17:52
Marmaris'te Öğrencilerden 'Eteğime Dokunma' Eylemi TLB üyesi gençler, Marmaris'te Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesinde kız öğrencilerin etek boyuna müdahale edildiği gerekçesiyle basın açıklaması yaptı.
Marmaris'te Öğrencilerden 'Eteğime Dokunma' Eylemi
17:15
Liselilerden 'Eteğime Dokunma' Eylemi Muğla'nın Marmaris ilçesinde bulunan Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi’nde kız öğrencilerin okul yönetimi tarafından "diz üstü etek" giymeyin uyarısına, öğrenciler eylemle cevap verdi.
Liselilerden 'Eteğime Dokunma' Eylemi
15:29
Martab Finlandiya Fuarında “Dünya’nın Buluşma Noktası” sloganıyla Kuzey Avrupa’nın en büyük turizm fuarı olan Matka Nordic Finlandiya Turizm Fuarı 15 Ocak 2015 tarihinde Helsinki’nin Messukeskus bölgesinde yer alan Helsinki Fuar Merkezi’nde kapılarını bir kez daha turizm profesyonellerine açtı.
Martab Finlandiya Fuarında
11:49
Marmaris Azmağın Yatağını Genişletip, Ağaçları Köklediler Muğla'nın Marmaris İlçesi, Çamlı Mahallesi'ndeki Gelibolu Azmağı'nda, Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından sel taşkınlarını önlemek için yapılan temizlik çalışmaları kapsamında, azmak yatağının genişletilip, çeşitli türlerde onlarca ağaca zarar verilmesi tepkilere neden oldu.
Marmaris Azmağın Yatağını Genişletip, Ağaçları Köklediler
11:06
Artık "Aman Ormancı" Değil "Canım Ormancı" Diyorlar Muğla'da orman alanlarının arıcılara açılması, çam balı üretimini arttırdı.
Artık 'Aman Ormancı' Değil 'Canım Ormancı' Diyorlar
19:19
Yelken: Bodrum Bayk Kış Trofesi 1. Ayak Yarışları Rüzgarın az olması nedeniyle sadece offs hore yarışı gerçekleştirilebildi.
11:37
Kapkaç Mağduru İngiliz Kadın Markete Sığındı Marmaris'te, bir markete sığınan İngiliz vatandaşı 53 yaşındaki Carole Janes Bayliss, çantasının bir kişi karafından kapkaç yöntemiyle çalındığını iddia etti.
Kapkaç Mağduru İngiliz Kadın Markete Sığındı
09:33
Kapkaça Uğrayan İngiliz Kadın Markete Sığındı Muğla’nın Marmaris ilçesinde evine giden 53 yaşındaki İngiliz Carole Janes Bayliss kapkaça uğradığını iddia ederek bir markete sığındı.
Kapkaça Uğrayan İngiliz Kadın Markete Sığındı
08:30
Isıtıcı Kısa Devre Yaptı, 2 Odalı Ev Küle Döndü Marmaris'te elektrikli ısıtıcı kablosunun kısa devre yapması sonucu çıkan yangında 2 odalı ev tamamen yandı.
Isıtıcı Kısa Devre Yaptı, 2 Odalı Ev Küle Döndü
02:31
Marmaris - Kısa Devre Yapan Isıtıcı Daireyi Kül Etti Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, elektrikli ısıtıcı kablosunun kısa devre yapması sonucu çıkan yangında can kaybı yaşanmazken, iki odalı ev tamamen yandı.
Marmaris - Kısa Devre Yapan Isıtıcı Daireyi Kül Etti
18:34
Genel Başkan Yardımcılarından Başkan Kocadon'a Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcıları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u Ortakent Yahşi’deki makamında ziyaret etti.
Genel Başkan Yardımcılarından Başkan Kocadon'a Ziyaret
13:43
Marmarisli Gazeteci Rus Meslektaşı ile Hayatını Birleştirdi Marmarisli gazeteci İsmail Uçkan, bir süre önce tanıştığı Rus meslektaşı Elena Krupina (45)ile hayatını birleştirdi.
Marmarisli Gazeteci Rus Meslektaşı ile Hayatını Birleştirdi
13:42
Marmaris 112 İstasyonu Organ Bağışı Kampanyasında Türkiye Üçüncüsü Oldu Muğla İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Temmuz ayında düzenlenen organ bağışı kampanyasında Türkiye sıralamasında üçüncülük elde eden Armutalan 112 sağlık ekibi ve Marmaris İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Töreyenler, Kaymakam Celalettin Yüksel’i ziyaret etti.
Marmaris 112 İstasyonu Organ Bağışı Kampanyasında Türkiye Üçüncüsü Oldu
11:20
NATO Tatbikat Yazışmaları Çöpte Bulundu Kanada Kraliyet Deniz Kuvvetleri'ne bağlı HMCS Toronto savaş gemisinin ormana atılan çöpleri arasında, NATO tatbikat ayrıntıları bulundu.
NATO Tatbikat Yazışmaları Çöpte Bulundu
09:42
Kanada Savaş Gemisi'nin NATO Tatbikat Yazışmaları Çöpte Bulundu Muğla’nın Marmaris ilçesinde Aksaz Deniz Üs Komutanlığı’na liman ziyareti için gelen Kanada Kraliyet Deniz Kuvvetleri’ne bağlı HMCS Toronto savaş gemisinin ormana atılan çöpleri arasında, NATO tatbikat ayrıntıları bulundu.
Kanada Savaş Gemisi'nin NATO Tatbikat Yazışmaları Çöpte Bulundu
17:53
Muğla'daki "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu Muğla'daki "insan kaçakçılığı" operasyonu- Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı tarafından basınla paylaşılan görüntülerde, organizatörün arızalanan teknedeki kaçakları bırakıp denize atlayarak kaçmaya çalışması da yer alıyor Datça ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Simi Adası'na geçmeye çalışan yabancı uyruklu 5 kişi ile bu kişilere yardım eden bir Türk organizatörün yakalanmasıyla ilgili görüntüler basınla paylaşıldı.
Muğla'daki 'İnsan Kaçakçılığı' Operasyonu
15:39
Muğla'daki "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı tarafından basınla paylaşılan görüntülerde, organizatörün arızalanan teknedeki kaçakları bırakıp denize atlayarak kaçmaya çalışması da yer alıyor.
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
14:15
Datça'da İnsan Kaçakçılığı Operasyonu Muğla'nın Datça ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'a geçmeye çalışan yabancı uyruklu 5 kişi ile bu kişilere yardım eden bir Türk organizatör yakalandı.
Datça'da İnsan Kaçakçılığı Operasyonu
11:44
Muğla'da "İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu Datça ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Simi Adasına geçmeye çalışan yabancı uyruklu 5 kişi ile bu kişilere yardım eden bir Türk organizatör yakalandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
19:53
Gizli Bilgi Belge Davası 4. Gününde İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesinde 357 tutuksuz sanığın yargılandığı 'gizli bilgi ve belge bulundurma' davasının duruşması 4. gün de devam etti.
Gizli Bilgi Belge Davası 4. Gününde
18:02
Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası İzmir'de 357 sanığın yargılandığı “Gizli bilgi ve belge bulundurma” davasında, sanık Onur Süer’in Marmaris’teki evinde yapılan aramaya katılan polis memuru tanık olarak dinlenildi.
17:26
"Kocamın Bana Aşık Oluşuna Aşık Oldum" Kendine has, şık giyim tarzı ile her daim konuşulan Işıl Reçber, çok yakın zamanda sürpriz projeler ile ekranlarda olacağının ipuçlarını vererek MAG okuyucuları için samimi açıklamalarda bulundu.
'Kocamın Bana Aşık Oluşuna Aşık Oldum'
11:42
Meslekteki Erkek Hegemonyasını Yıkmak İstiyorlar Marmaris'te ev hanımlarının son dönemde aşçılık mesleğine gösterdiği yoğun ilgi dikkati çekiyor.
Meslekteki Erkek Hegemonyasını Yıkmak İstiyorlar
10:56
Marmaris'te Badem Ağaçları Şaşırttı Muğla'nın Marmaris ilçesi Söğüt Mahallesi'nde badem ağaçları soğuk giden havalara rağmen erken davranıp, çiçek açıp çağla vermeye başladı.
Marmaris'te Badem Ağaçları Şaşırttı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:24:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MARMARİS HABERLERİ
[Hata Bildir]