04:4300
SON DAKİKA MASUM TURKER HABERLERİ

Son Dakika Masum Turker Haberleri

  DSP Genel Başkanı Türker'in Ramazan Bayramı Mesajı

  DSP Genel Başkanı Masum Türker, “Ramazan bayramına, Gazze’de yaşanan katliam; Musul’da teröristler tarafından alıkonan konsolosluk mensupları ve aileleri ile Irak ve Suriye’de tehlike içinde yaşayan Türkmenlerin can güvenliği dolayısıyla buruk giriyoruz” dedi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Ramazan Bayramı

  DSP Genel Başkanı Türker: "Gazze’deki katliamın durmasını, teröristlerin elinde bulunan konsolosluk mensupları ve ailelerin serbest kalmalarını, Türkmenlerin güven içinde olmalarını diliyorum" (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Masum Türker: Ramazan Bayramı'na Buruk Giriyoruz

  DSP Genel Başkanı Masum Türker, “Ramazan Bayramı'na; Gazze’de yaşanan katliam, Musul’da teröristler tarafından alıkonan konsolosluk mensupları ve aileleri ile Irak ve Suriye’de tehlike içinde yaşayan Türkmenlerin can güvenliği dolayısıyla buruk giriyoruz. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  DSP Lideri Türker: Ramazan Bayramına Buruk Gireceğiz

  DSP Genel Başkanı Masum Türker, Ramazan Bayramına, Gazze'de yaşanan katliam; Musul'da teröristler tarafından alıkonan konsolosluk mensupları ve aileleri ile Irak ve Suriye'de tehlike içinde yaşayan Türkmenlerin can güvenliği dolayısıyla buruk gireceklerini belirtti. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  DSP'de Vatandaşla Bayramlaşma 29 Temmuz Günü Saat 14.00'te

  DSP'de Vatandaşla Bayramlaşma 29 Temmuz Günü Saat 14.00'te

  DSP Genel Başkanı Masum Türker, bayramın birinci günü olan 28 Temmuz'da İstanbul'da olacak. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  DSP Lideri Türker'den İlhan İçin Taziye Mesajı

  DSP Genel Başkanı Masum Türker, "Ulusumuzun gönlünde taht kurmuş olan usta tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan'ın vefatını öğrenmiş olmaktan dolayı büyük üzüntü duydum" dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Çolpan İlhan'ın Vefatı

  Çolpan İlhan'ın Vefatı

  DSP Genel Başkanı Türker, sanatçı Çolpan İlhan'ın vefatı dolayısıyla mesaj yayımladı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  DSP Genel Başkanı Masum Türker Açıklaması

  DSP Genel Başkanı Masum Türker, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Sınırlı Seçim Gözlem Heyeti temsilcisi Vadim Zhdanovich'i kabul etti. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Liderlerin Bayram Programı

  Cumhurbaşkanı Gül'ün, Ramazan Bayramı'nı Ankara'da cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın İstanbul'da karşılaması bekleniyor CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Bahçeli bayramın ilk günü Ankara'da olacak Cumhurbaşkanı adaylarından İhsanoğlu bayramın birinci gününü İstanbul'da geçirecek, Demirtaş ise Uludere'ye gidecek. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  KKTC'de, Barış ve Özgürlük Bayramı Kutlamaları

  KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu: "20 Temmuz bizim yeniden doğuş günümüz. 40 yıl önce Anavatan Türkiye’nin gerçekleştirdiği Barış Harekatı’yla Kıbrıs Türk halkı toplu mezarlara gömülmekten ve esaretten kurtuldu" "Ekonomik gelişmelerinden gurur duyduğumuz Türkiye ile el ele, gönül gönüle kardeşçe çok daha güzel günlere erişeceğiz" "Cumhurbaşkanı Gül, Kıbrıs Türk halkının sıkıntılarının aşılması, daha güzel yarınlar için elinden gelen ne varsa yapmaya çalıştı. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de Barış ve Özgürlük Bayramı Törenlerine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de Barış ve Özgürlük Bayramı Törenlerine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun daveti üzerine, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı'nın 40. yıl dönümü kutlamaları nedeniyle KKTC'ye gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Boğaz Şehitliği, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarında düzenlenen törenlerden önce Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığını ziyaret etti. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de

  Gül, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı dolayısıyla Boğaz Şehitliği, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarında düzenlenen törenlere katıldı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Gyv Başkanı Yeşil: İnsanlığa Hizmet Etmekten Başka Bir Niyetimiz Yok

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın (GYV), 'Evrensel Barışa Doğru' temalı iftar yemeğinin Ankara ayağında hoşgörü, diyalog ve birlikte yaşam mesajları verildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 04:43:44. #1.12#