SON DAKİKA MASUM TÜRKER HABERLERİ

Son Dakika Masum Türker Haberleri

16:25
Perinçek, AİHM Önüne Destek İçin Gelen Gruba Hitap Etti Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde bugün görülen Perinçek-İsviçre davası için Türkiye’den ve Avrupa’nın farklı ülkelerinden yüzlerce kişi Strasbourg’a geldi.
Perinçek, AİHM Önüne Destek İçin Gelen Gruba Hitap Etti
15:32
Doğu Perinçek: 'Bu Olay Türk Milletini Birleştirdi' İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek’in ‘Ermeni soykırımı emperyalist bir yalandır’ sözü nedeniyle davalık olduğu İsviçre’nin temyiz başvurusunu görüşen AİHM Büyük Daire, davanın ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.
Doğu Perinçek: 'Bu Olay Türk Milletini Birleştirdi'
15:19
Perinçek: " Bu Olay Türk Milletini Birleştirdi" İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ‘Ermeni soykırımı yalandır’ dediği için kendisini mahkum eden İsviçre ile Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Büyük Daire’de görülen temyiz duruşmasının ardından açıklama yaptı.
Perinçek: ' Bu Olay Türk Milletini Birleştirdi'
11:56
Perinçek AİHM'de İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in İsviçre'de verdiği konferanslarda, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni soykırımı emperyalist bir yalandır demesi üzerine bu ülke yargısınca 'ırkçı ayrımcılık' gerekçesiyle cezaya çarptırılması üzerine, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) ise 'ifade özgürlüğü' vurgusu yaparak İsviçre'yi haksız bulduğu Perinçek-İsviçre davasının temyiz duruşması bugün yapılıyor.
Perinçek AİHM'de
11:41
Aktüel Görüntüler - Perinçek AİHM'de Aktüel GÖRÜNTÜLER - Perinçek AİHM'deDHA DIŞ HABER - AKTÜEL GÖRÜNTÜLER - Perinçek AİHM'de.
Aktüel Görüntüler - Perinçek AİHM'de
11:34
Doğu Perinçek'e Siyasilerden Destek İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in ‘Ermeni soykırımı yalandır’ dediği için kendisini mahkum eden İsviçre ile Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Büyük Daire'de görülen temyiz duruşmasına birçok siyasi destek verdi.
Doğu Perinçek'e Siyasilerden Destek
11:33
Doğu Perinçek'e Siyasilerden Destek İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in ‘Ermeni soykırımı yalandır’ dediği için kendisini mahkum eden İsviçre ile Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Büyük Daire’de görülen temyiz duruşmasına birçok siyasi destek verdi.
Doğu Perinçek'e Siyasilerden Destek
12:17
AİHM'deki Perinçek Davası İşçi Partisi Genel Başkanı Perinçek, yarın görülecek dava için Fransa'nın Strazburg kentine gitti Perinçek: "Ön yargıların taşlaştığı durumlarda adil karar vermek zordur"
11:08
Doğu Perinçek AİHM'deki Dava İçin Strazburg'a Gitti İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek ve beraberindeki yaklaşık 200 partili 1915 olaylarına ilişkin AİHM'de yarın görülecek dava için bugün Fransa'nın Strazburg kentine gitti.
Doğu Perinçek AİHM'deki Dava İçin Strazburg'a Gitti
10:21
Doğu Perinçek AİHM'deki Dava İçin Strazburg'a Gitti * İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Avrupa'nın büyük özgürlük geleneğine, Fransız özgürlüklerine dayanıyoruz.
Doğu Perinçek AİHM'deki Dava İçin Strazburg'a Gitti
09:07
Perinçek AİHM'de Görülecek Dava İçin Strazburg'a Gidiyor 1915 olaylarına ilişkin AİHM'de yarın görülecek dava için Strazburg'a giden Doğu Perinçek Sahiba Gökçen Havalimanında basın açıklaması yaptı.
Perinçek AİHM'de Görülecek Dava İçin Strazburg'a Gidiyor
19:20
AİHM'deki Perinçek Davası DSP Genel Başkanı Türker, Perinçek'e destek için Strasbourg'a gidecek.
19:06
DSP Genel Başkanı Türker, Perinçek'e Destek İçin Strazburg'a Gidecek DSP Genel Başkanı Masum Türker, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’e destek olmak amacıyla Strazburg’a gidecek.
16:39
Yunanistan'daki Erken Seçimler DSP Genel Başkanı Türker, Yunanistan'da seçimlerde birinci gelen SYRIZA'nın lideri Çipras'ı kutladı.
Yunanistan'daki Erken Seçimler
15:25
DSP Genel Başkanı Masum Türker, Syriza Lideri Aleksis Çipras'a Kutlama Mesajı Gönderdi DSP Genel Başkanı Masum Türker, SYRİZA lideri Aleksis Çipras’a bir mesaj göndererek seçimlerde elde ettiği başarıyı kutladı.
23:11
Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı (1) Hizmet-İş'in kuruluşunun 36. yılı- Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" dedi.
Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı (1)
23:08
Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı (2) Hizmet-İş'in kuruluşunun 36. yılı- Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" dedi.
Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı (2)
22:32
Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı Hak İş Genel Başkanı Arslan: "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var"
17:49
Uğur Mumcu'nun Öldürülüşünün 22. Yılı DSP Genel Başkanı Türker: ''Türkiye’nin bağımsızlığının sürekliliği için mücadele eden Mumcu’nun fikirleri ve yaptığı önemli araştırmalar, karanlık günleri egemen kılmak isteyenlerin üzerine gerçeğin ışığını tutmakta, onları hala köşeye kıstırmaktadır''
17:20
DSP Genel Başkanı Türker: "Gerçek Bir Vatansever Olan Mumcu'yu Saygıyla Anıyorum" DSP Genel Başkanı Masum Türker, Uğur Mumcu’nun öldürülüşünün 22. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, “Ülkemiz için mücadele eden, bu uğurda canını veren, gerçek bir vatansever olan demokrasi şehidimiz Uğur Mumcu’yu saygıyla anıyorum” dedi.
13:49
Afyonkarahisar'daki Mühimmat Deposu Patlamasının Davası Afyonkarahisar'da 25 askerin şehit olduğu, 8'i asker 11 kişinin yaralandığı mühimmat deposu patlamasına ilişkin davanın görülmesine devam edildi.
13:48
Cephanelik Patlaması Davasında Yeniden Keşif Kararı Afyonkarahisar'da 5 Eylül 2012 tarihinde meydana gelen 25 askerin şehit olduğu mühimmat deposundaki patlamayla ilgili davada, tutuksuz sanıklar Kıdemli Albay Veysel Özbay, Binbaşı Ali Duran ve Üsteğmen Tuncay Aydın'ın yargılanmalarına Eskişehir'de devam edildi.
Cephanelik Patlaması Davasında Yeniden Keşif Kararı
12:07
Afyonkarahisar'daki Mühimmat Deposu Patlaması 5 Eylül 2012 tarihinde Afyonkarahisar'da 25 askerin şehit olduğu, 11 kişinin ise yaralandığı mühimmat deposunda meydana gelen patlamanın duruşmasına devam edildi.
Afyonkarahisar'daki Mühimmat Deposu Patlaması
00:29
DSP Genel Başkanı Türker'den Bakanlar Kurulu Yorumu Açıklaması DSP Genel Başkanı Masum Türker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığı’nda toplanan Bakanlar Kurulu toplantısıyla ilgili, “Cumhurbaşkanı’nın böyle bir toplantıyı sürekli yapacağını düşünmüyorum” dedi.
DSP Genel Başkanı Türker'den Bakanlar Kurulu Yorumu Açıklaması
23:57
Ankara Ymm Oda Başkanı Başağaç Açıklaması "Yeminli mali müşavirlikte çok ağır sorumluluklar var. Bu sorumlulukların daha sınırlandırılabilir ve uygulanabilir bir hale gelmesini istiyoruz"
Ankara Ymm Oda Başkanı Başağaç Açıklaması
17:52
DSP Genel Başkanı Türker: "Tarımda Dışa Bağımlı Hale Geldik" DSP Genel Başkanı Masum Türker, Türkiye’nin tarımda dışa bağımlı hale geldiğini söyledi.
14:13
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü DSP Genel Başkanı Türker: "Basının özgür olması için ne gerekiyorsa yapılmalı, anayasal güvencelerine dokunulmamalı, gazetecilerin özlük hakları ve sendikalaşmaları konusunda yapıcı adımlar atılmalıdır"
18:13
DSP Genel Başkanı Türker Açıklaması "Muhalefet liderine ayakkabı fırlatılması, demokratik yaşamın sindirilmediğini göstermektir"
17:35
DSP Başkanı Türker, Kılıçdaroğlu'na Ayakkabı Fırlatılmasını Kınadı DSP Genel Başkanı Masum Türker, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ayakkabı fırlatılmasını kınayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
16:42
DSP Genel Başkanı Türker: "Terörün Dini Olmaz" DSP Genel Başkanı Masum Türker, Fransa’da Charlie Hebdo dergisine yapılan saldırı ile ilgili yaptığı açıklamada, terörün dininin olmadığını söyledi.
16:53
DSP Genel Başkanı Türker: "Devlet Çiftçinin Sigortası Olmalıdır" DSP Genel Başkanı Masum Türker, devletin çiftçinin sigortası olması gerektiğini belirterek, “Devlet, üreticinin mallarını satabileceği ve haklarını koruyacak bir mekanizma oluşturmalıdır.
16:47
14. Ulusal Tarım ve Gıda Kongresi 14. Ulusal Tarım ve Gıda Kongresi-Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: -"2015 yılı içerisinde bu meselenin (üretici ve tüketici fiyatları arasındaki makas) çözümüne dönük inşallah ciddi sonuçlar alacağız"-"Tarım Havzaları projesinin ikinci etabını 2015 yılı içerisinde hayata geçireceğiz" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, üretici ve tüketici fiyatları arasındaki makasın daraltılmasına ilişkin, "2015 yılı içerisinde meselenin çözümüne dönük inşallah ciddi sonuçlar alacağız" dedi.
14. Ulusal Tarım ve Gıda Kongresi
15:53
14. Ulusal Tarım ve Gıda Kongresi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "2015 yılı içerisinde bu meselenin (üretici ve tüketici fiyatları arasındaki makas) çözümüne dönük inşallah ciddi sonuçlar alacağız" "Tarım Havzaları projesinin ikinci etabını 2015 yılı içerisinde hayata geçireceğiz"
14:18
DSP Genel Başkanı Türker'in Yeni Yıl Mesajı DSP Genel Başkanı Masum Türker, yayınladığı yeni yıl mesajında, “Yeni yıl ile birlikte demokrasiye ve özgürlüğe olan inancımızı tazeleyerek, vatandaşlarımızın beklentilerine ve arayışlarına cevap vereceğiz” dedi.
15:50
Türker: "Filistin Sorunu Çözülmelidir" Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, DSP Genel Başkanı Masum Türker’i ziyaret etti.
15:40
DSP Genel Başkanı Türker Açıklaması "Çok iyi bilinmelidir ki Filistin sorunu çözülürse Ortadoğu'daki birçok sorun çözülür"
09:25
DSP Genel Başkanı Türker: "Eğitim Çalışanları Ülkenin Geleceğini İnşa Eden Kişilerdir" DSP Genel Başkanı Masum Türker, Eğitim-İş Sendikası’nı ziyaret ederek, “Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü”nün son durağı olan Tandoğan meydanındaki polis müdahalesi nedeniyle, Eğitim-İş Sendikası Genel Başkanı Veli Demir’e geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
DSP Genel Başkanı Türker: 'Eğitim Çalışanları Ülkenin Geleceğini İnşa Eden Kişilerdir'
19:02
DSP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Açıklaması "Dünya'da en yüksek seçim barajı Türkiye'de uygulanıyor"
10:34
TBMM'de 2014 Böyle Geçti Bedelli askerlik, sözleşmeli er ve erbaşla ilgili düzenlemeleri kapsayan yasa teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
14:20
DSP Genel Başkanı Türker: Medyanın Bütününe İndirilmiş Bir Darbe DSP Genel Başkanı Masum Türker, Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın gözaltına alınmasını, 'medyanın bütününe indirilmiş bir darbe’ olarak nitelendirdi.
DSP Genel Başkanı Türker: Medyanın Bütününe İndirilmiş Bir Darbe
14:02
DSP Genel Başkanı Masum Türker Adana'da Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Dr. Masum Türker, Türkiye’de toplumun köylere kadar ayrıştığı bir dönem yaşandığını söyledi.
DSP Genel Başkanı Masum Türker Adana'da
13:41
DSP Lideri Türker: Operasyonlar Başka Gazete Sahiplerine de Yönelecek DSP Genel Başkanı Masum Türker, 14 Aralık operasyonundan sonra başka gazete sahiplerine yönelik de operasyon yapılacağını ileri sürdü.
DSP Lideri Türker: Operasyonlar Başka Gazete Sahiplerine de Yönelecek
13:24
DSP Genel Başkanı Türker, Adana'da Açıklaması ''Ülkemizde sermaye el değiştiriyor, yeni yeni vurguncular ortaya çıkıyor.
13:11
Bakan Yıldız: Ruslar'a Askeri Üs Verileceği İddiası Yalan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Akkuyu Nükleer Santrali ile ilgili olarak Ruslara Akdeniz'i kontrol edebilecek bir askeri üs verileceği ve görüşmeler yapıldığı iddialarını yalanladı.
Bakan Yıldız: Ruslar'a Askeri Üs Verileceği İddiası Yalan
12:32
DSP Lideri Türker: Operasyonlar Başka Gazete Sahiplerine de Yönelecek Dsp Genel Başkanı Masum Türker, 14 Aralık operasyonundan sonra başka gazete sahiplerine yönelik de operasyon yapılacağını ileri sürdü.
DSP Lideri Türker: Operasyonlar Başka Gazete Sahiplerine de Yönelecek
16:34
DSP Genel Başkanı Masum Türker: "17 Aralık, Yolsuzluk ve Yoksulluk Günüdür" DSP Genel Başkanı Masum Türker, 17 Aralık’ın yolsuzluk ve yoksulluk günü olduğunu söyledi.
10:54
DSP Genel Başkanı Masum Türker: Operasyon Medya Darbesidir Dsp Genel Başkanı Masum Türker, '14 Aralık' operasyonları değerlendirmek üzere katıldığı Samanyolu Haber TV canlı yayınında, yapılan operasyonların medya darbesi olduğunu ve Türkiye'de insan hak ve özgürlüklerinin sona erdiğini söyledi.
DSP Genel Başkanı Masum Türker: Operasyon Medya Darbesidir
16:31
DSP Genel Başkanı Türker Açıklaması DSP Genel Başkanı Masum Türker, ’Paralel yapı’ operasyonuyla ilgili “Bu operasyon basın özgürlüğünü kısıtlamaya yöneliktir” dedi.
16:19
DSP Genel Başkanı Türker, Parti Meclisi Bildirisini Açıkladı Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Masum Türker, bugün toplanan Parti Meclisi bildirisini açıkladı.
15:09
Masum Türker: Karanlıkların Aydınlatılmasını Önlemeye Yönelik DSP Genel Başkanı Masum Türker, medya kuruluşlarına yönelik başlatılan operasyonu, 'Karanlıkların aydınlatılmasını önlemeye yönelik' olduğunu ifade etti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:19:23. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MASUM TÜRKER HABERLERİ
[Hata Bildir]