10:2000
SON DAKİKA MASUM TURKER HABERLERİ

Son Dakika Masum Turker Haberleri

   

  DSP Genel Başkanı Türker, KKTC Başbakanı Yorgancıoğlu'nu Ziyaret Etti

  DSP Genel Başkanı Türker, KKTC Başbakanı Yorgancıoğlu'nu Ziyaret Etti

  DSP Genel Başkanı Masum Türker, Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları nedeniyle gittiği KKTC'de, KKTC Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu'nu ziyaret etti. (Dün 10:05)

   

  KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu: '20 Temmuz bizim yeniden doğuş günümüz' -

  KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu: "20 Temmuz bizim yeniden doğuş günümüz" -

  KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Kıbrıs Türkü için 20 Temmuz'un yeniden doğuş ve coşku günleri olduğunu belirterek, 40 yıl önce Anavatan Türkiye'nin gerçekleştirdiği Barış Harekatı'yla Kıbrıs Türk halkının toplu mezarlara gömülmekten ve esaretten kurtulduğunu söyledi. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  KKTC'de, Barış ve Özgürlük Bayramı Kutlamaları

  KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu: "20 Temmuz bizim yeniden doğuş günümüz. 40 yıl önce Anavatan Türkiye’nin gerçekleştirdiği Barış Harekatı’yla Kıbrıs Türk halkı toplu mezarlara gömülmekten ve esaretten kurtuldu" "Ekonomik gelişmelerinden gurur duyduğumuz Türkiye ile el ele, gönül gönüle kardeşçe çok daha güzel günlere erişeceğiz" "Cumhurbaşkanı Gül, Kıbrıs Türk halkının sıkıntılarının aşılması, daha güzel yarınlar için elinden gelen ne varsa yapmaya çalıştı. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de Barış ve Özgürlük Bayramı Törenlerine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de Barış ve Özgürlük Bayramı Törenlerine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun daveti üzerine, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı'nın 40. yıl dönümü kutlamaları nedeniyle KKTC'ye gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Boğaz Şehitliği, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarında düzenlenen törenlerden önce Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığını ziyaret etti. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de

  Gül, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı dolayısıyla Boğaz Şehitliği, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarında düzenlenen törenlere katıldı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Gyv Başkanı Yeşil: İnsanlığa Hizmet Etmekten Başka Bir Niyetimiz Yok

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın (GYV), 'Evrensel Barışa Doğru' temalı iftar yemeğinin Ankara ayağında hoşgörü, diyalog ve birlikte yaşam mesajları verildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.07.2014 10:20:22. #1.11#