SON DAKİKA MAVİKENT HABERLERİ

Son Dakika Mavikent Haberleri

10:58
DSİ'den Kumluca İlçesinde Yerinde Tespit DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Bölge Müdür Yardımcıları Oğuz Kasap, Tuncay Aykan, Osman Ertürk ve şube müdürleri ile birlikte Kumluca ilçesinde geçtiğimiz günlerde yağan yoğun yağışlardan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu.
DSİ'den Kumluca İlçesinde Yerinde Tespit
09:58
Kumluca'da Yaşanan Su Baskınları Belediye Başkanı Çetinkaya "Yaşadığımız afetten ders çıkartarak, bir daha yaşanmaması için çalışıyoruz." dedi.
Kumluca'da Yaşanan Su Baskınları
17:01
Deniz Baykal: Tarım Sigortası Sistemi İşlemiyor Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde fırtına ve yağmur nedeniyle zarar gören alanları inceleyen CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, tarım sigortası sisteminin işlemediğini, sistemin yeniden gözden geçirilerek aksaklıklarının giderilmesi gerektiğini söyledi.
Deniz Baykal: Tarım Sigortası Sistemi İşlemiyor
12:32
Demre ve Kumluca'da Fırtına ve Sel Demre ve Kumluca'daki Tarım Alanlarını Vurdu Antalya'da etkili olan fırtına ve şiddetli yağmur örtü altı üretim yapılan tarım arazilerini vurdu.
Demre ve Kumluca'da Fırtına ve Sel Demre ve Kumluca'daki Tarım Alanlarını Vurdu
22:12
Kuvvetli Yağış Antalya'yı Felç Etti Kumluca'da sağanak sonrası meydana gelen heyelan nedeniyle Altınyaka Mahallesine ulaşım sağlanamıyor.
18:35
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları Antalya'da önceki akşamdan dün öğle saatlerine kadar etkili olan fırtına ve kuvvetli yağışın ardından kent genelinde temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı.
Antalya'da Kuvvetli Fırtınanın Ardından Temizlik ve Onarım Çalışmaları
16:31
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Fırtına ve kuvvetli yağışın etkisinin azalmasıyla Antalya'da temizlik ve onarım çalışmalarına başlandı Meteoroloji verilerine göre dün saat 08.00 ile bugün saat 08.00 arasında en çok yağışı Kaş ilçesi aldı Kaş ilçesinde selin etkisiyle Çerçiler Mahallesi'nde yolun bir bölümünün çökmesi sonucu hasar oluştu Kumluca'daki Alakır Çayı üzerinde bulunan Alakır Barajı'nda doluluk oranı yüzde 98,8'e ulaştı, baraj suları bentlerin üzerinden taşmaya başladı.
18:13
Seralar Su Altında Kaldı Antalya'daki kuvvetli yağış ve fırtına- Aksu ilçesinde evlerinde mahsur kalan vatandaşlar botlarla kurtarıldı- Kumluca ilçesinde hortum bazı seralara zarar verdi- Finike-Demre Karayolu düşen kaya parçaları nedeniyle ulaşıma kapandı- Demre'de Beymelek Hali'nin çatısı uçtu Antalya'nın Aksu, Kumluca, Finike ve Demre ilçelerinde kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle günlük hayat olumsuz etkilendi.
Seralar Su Altında Kaldı
18:12
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve yağmur yaşamı felç etti, okullar tatil edildi (ek) DEMRE'DE GEMİ KARAYA OTURDU Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki sahil kıyısında bulunan Finike- Demre karayolu dev dalgalar nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
17:45
Antalya'daki Kuvvetli Yağış ve Fırtına Aksu ilçesinde evlerinde mahsur kalan vatandaşlar botlarla kurtarıldı Kumluca ilçesinde hortum bazı seralara zarar verdi Finike Demre Karayolu düşen kaya parçaları nedeniyle ulaşıma kapandı Demre'de Beymelek Hali'nin çatısı uçtu.
17:34
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (11) Demre'de GEMİ KARAYA OTURDU Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki sahil kıyısında bulunan Finike- Demre karayolu dev dalgalar nedeniyle çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (11)
16:40
Serası Sular Altında Kalan Adam Gözyaşlarını Tutamadı Antalya’nın Kumluca ilçesinde dün geceden bu yana devam eden sağanak yağmur ve fırtına üreticilere zor anlar yaşatıyor.
Serası Sular Altında Kalan Adam Gözyaşlarını Tutamadı
13:05
Antalya Şiddetli Yağmur ve Fırtınaya Teslim Antalya'nın Kumluca ilçesinde şiddetli yağmur ve fırtına seralar bölgesinde etkili oldu.
Antalya Şiddetli Yağmur ve Fırtınaya Teslim
12:53
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (6) Kumluca'da SERALARI SU BASTI Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde etkili olan fırtına ve yağmur Mavikent, Hacıveliler ve Göksu mahallelerinde seralarla evlerde su baskınlarına neden oldu.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (6)
16:21
Şahinbey'in Projelerine Ziyaretçi Akını Şahinbey Belediyesi’nin yaptığı projeleri yurt dışından ve şehir dışından gelen heyetlerde dahil 41 bin 815 kişi gezdi.
Şahinbey'in Projelerine Ziyaretçi Akını
14:48
Mavikent Konutları'na "Mavi Çarşı" Şahinbey Belediyesi tarafından Mavikent Konutları yanına yaptırılan Mavi Çarşı inşaatında son aşamaya gelindiği bildirildi.
11:02
Mavikent'e Yapılacak Olan Cami İçin Toplantı Düzenlendi Antalya’nın Kumluca ilçesi Mavikent Mahallesi siteler mevkine yapılacak cami için Kumluca Belediyesi’nde toplantı düzenlendi.
Mavikent'e Yapılacak Olan Cami İçin Toplantı Düzenlendi
17:41
Mavikent'e Hayırseverler Cami Yaptıracak Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Mavikent Mahallesi siteler mevkine yapılacak cami için Kumluca Belediyesinde toplantı düzenlendi.
14:37
Kumluca Mavikent'te İnşa Edilecek Cami Arazisinde İnceleme Yapıldı Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Mavikent Mahallesinde inşa edilecek caminin arazisinde incelemelerde bulundu.
Kumluca Mavikent'te İnşa Edilecek Cami Arazisinde İnceleme Yapıldı
14:43
Beykonak Mahallesi'nde Kaldırım ve Çevre Düzenlemesi Yapılacak Kumluca'nın Beykonak Mahallesi'nde kaldırım ve çevre düzenlemesi yapılacak.
Beykonak Mahallesi'nde Kaldırım ve Çevre Düzenlemesi Yapılacak
08:36
Antalya'yı Dolu Vurdu Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Mavikent Mahallesinde fırtına ve yağmurun dolu yağışına dönüşmesi seralara ve portakal bahçelerine zarar verdi.
Antalya'yı Dolu Vurdu
08:28
Antalya'yı Dolu Vurdu Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Mavikent Mahallesinde fırtına ve yağmurun dolu yağışına dönüşmesi seralara ve portakal bahçelerine zarar verdi.
Antalya'yı Dolu Vurdu
10:14
Kumluca Belediyesi Beykonak Hizmet Binası Açıldı Kumluca Belediyesi Beykonak Hizmet Binası düzenlenen törenle hizmete girdi.
Kumluca Belediyesi Beykonak Hizmet Binası Açıldı
16:02
Kumluca AK Parti'de Delege Seçimleri AK Parti Kumluca İlçe Teşkilatı tarafından 14 Kasım’da yapılacak olan 5. Olağan Genel Kurul öncesinde oy kullanacak delegelerin seçimi yapılıyor.
Kumluca AK Parti'de Delege Seçimleri
16:45
'Mavikent" Gaziantep Valisi Ata ve Başkan Tahmazoğlu'nu Ağırladı Gaziantep Valisi Erdal Ata ve Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, dar gelirli vatandaşlar için yapılan Mavikent Konutlarını ve yapımı halen devam eden cami, okul ve Mavikent çarşısı inşaatını ziyaret etti.
'Mavikent' Gaziantep Valisi Ata ve Başkan Tahmazoğlu'nu Ağırladı
14:59
AK Parti Kumluca İlçe Teşkilatı Kongresi 14 Kasım'da AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer, düzenlediği basın toplantısında 5’inci olağan kongre süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.
AK Parti Kumluca İlçe Teşkilatı Kongresi 14 Kasım'da
14:50
Gizem, Tartıştığı Eşini Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde barda çalışan 21 yaşındaki Gizem Şahin, bir süredir ayrı yaşadığı eşi 20 yaşındaki Okan Şahin'i anne ve babasına küfrettiği gerekçesiyle kalbinden bıçaklayıp öldürdü.
Gizem, Tartıştığı Eşini Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü
10:44
Kumluca'da Kanal Temizliği Başladı Kumluca Belediyesi ilçe genelindeki kanallarda temizlik çalışması başlattı.
Kumluca'da Kanal Temizliği Başladı
12:44
Ege Denizinde 200 Kaçak Kurtarıldı Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekipleri, yasadışı yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışanlara yönelik sürdürdüğü çalışmalarda 200 göçmeni kurtardı.
13:47
Şahinbey Belediyesi, Hizmeti Vatandaştan Önce Götürüyor Hizmet akışında alışılagelmiş ezberleri bozan Şahinbey Belediyesi, yeni kurulan mahallelerden biri olan Bülbülzade Mahallesinde, konut alanları daha yapım aşamasındayken imar yollarını açarak hizmeti vatandaştan önce götürüyor.
Şahinbey Belediyesi, Hizmeti Vatandaştan Önce Götürüyor
18:01
Bahçeli'den Erdoğan'a: 'Hasbelkader Başbakan Oldun, Orada Kal' (2) Fethullah GÜLEN GEL TÜRKİYE'YE BUNLARLA YÜZLEŞ MHP lideri Devlet Bahçeli, Kırşehir'in Kaman İlçesi Kurancılı Beldesi'nde MHP'li belediyeyi ziyaret etti.
Bahçeli'den Erdoğan'a: 'Hasbelkader Başbakan Oldun, Orada Kal' (2)
17:12
Gaziantep'te Yapımı Biten Cami Törenle İbadete Açıldı Gaziantep'te, merkez Şahinbey İlçesi'nde Kaleoğlu ailesi tarafından yaptırılan cami törenle hizmete açıldı.
Gaziantep'te Yapımı Biten Cami Törenle İbadete Açıldı
12:42
Mavikent Konutlarında Ramazan Coşkusu Ramazan etkinliklerini mahallelere taşıyan ve halkın büyük takdirini toplayan Şahinbey Belediyesi, Mavikent konutlarında etkinlik düzenledi.
Mavikent Konutlarında Ramazan Coşkusu
15:40
Kumluca Mavikent'te Yaz Spor Okulu Açıldı Kumluca'ya bağlı Mavikent Mahallesinde belediye tarafından düzenlenen yaz spor okulunun açılışı yapıldı.
Kumluca Mavikent'te Yaz Spor Okulu Açıldı
15:09
Güneykent Camisi Açıldı Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Güneykent Camisi’nin açılış törenine katıldı.
Güneykent Camisi Açıldı
13:33
Minikler Çevre Temizliği Yaptı Antalya’nın Kumluca ilçesi Mavikent Mahallesi’nde bulunan Ramazan Abacı İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, öğretmenleri Serpil Başpınar önderliğinde sahil temizliği gerçekleştirdiler.
Minikler Çevre Temizliği Yaptı
10:01
Kumluca Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Yapıldı Kumluca Belediye Meclisi temmuz ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirildi.
Kumluca Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Yapıldı
12:47
Belediye Çocukları Yaz Spor Okulunda Buluşturuyor Kumluca Belediyespor Kulübü tarafından düzenlenen yaz spor okulunda 150 öğrenci antrenörlerin gözetiminde eğitim alıyor.
Belediye Çocukları Yaz Spor Okulunda Buluşturuyor
09:38
Orman Genel Müdürü Üzmez Yangın Bölgesinde Antalya’nın Kumluca İlçesine bağlı Adrasan Mahallesinde meydana gelen orman yangını için Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez gece 00.30 sıralarında Adrasan’a geldi.
Orman Genel Müdürü Üzmez Yangın Bölgesinde
08:30
Orman Genel Müdürü Üzmez Yangın Bölgesinde Antalya’nın Kumluca İlçesine bağlı Adrasan Mahallesinde meydana gelen orman yangını için Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez gece 00.30 sıralarında Adrasan’a geldi.
Orman Genel Müdürü Üzmez Yangın Bölgesinde
19:53
Kumluca Belediyesi, Yaz Futbol Okulu Açtı Kumluca Belediyesi tarafından açılan yaz futbol okuluna 150 öğrenci katıldı.
11:48
Ramazan Nedeniyle Kabotaj Bayramına Erken Kutlama Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, Ramazan ayı nedeniyle öne alınarak bugün kutlandı.
11:40
Ramazan Nedeniyle Kabotaj Bayramına Erken Kutlama Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, Ramazan ayı nedeniyle öne alınarak kutlandı.
Ramazan Nedeniyle Kabotaj Bayramına Erken Kutlama
11:03
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Antalya’nın Kumluca İlçe Belediyesi tarafından organize edilen 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinlikleri, Mavikent Mahallesi Karaöz mevkiinde gerçekleştirildi.
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı
01:08
"Mavikent Deniz Şenliği" - Kumluca Belediyesince Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen "Mavikent Deniz Şenliği", renkli görüntülere sahne oldu.
'Mavikent Deniz Şenliği' -
21:36
Mavikent Deniz Şenliği" Kumluca Belediyesinin düzenlediği şenlikte, yağlı direkten bayrak alma yarışı yapıldı.
Mavikent Deniz Şenliği'
16:35
Kabotaj Bayramı Ramazan Ayı Dolayısıyla Erken Kutlanacak Kumluca'da 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinlikleri, bu yıl Ramazan Bayramı dolayısıyla bu erken kutlanacak.
Kabotaj Bayramı Ramazan Ayı Dolayısıyla Erken Kutlanacak
15:29
Zabıta Ekiplerinden Fırın Denetimi Kumluca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki fırınlarda denetim gerçekleştirdi.
Zabıta Ekiplerinden Fırın Denetimi
15:12
Kumluca'da Zabıtadan Fırın Denetimi Antalya’nın Kumluca ilçesinde zabıta ekipleri ilçedeki fırınlarda denetim gerçekleştirdi.
Kumluca'da Zabıtadan Fırın Denetimi
16:26
Tahmazoğlu: "Çamlıca Konutlarında Satışlar Devam Ediyor" Nuripazarbaşı bölgesinde yapımı tamamlanan Çamlıca konutlarında satış ve takasların devam ettiğini kaydeden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ilk etap yapımı tamamlanan 386 konutun 215 adedinin satışının yapıldığını ve kalan konutların satışının devam ettiğini söyledi.
Tahmazoğlu: 'Çamlıca Konutlarında Satışlar Devam Ediyor'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:23:00. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAVİKENT HABERLERİ
[Hata Bildir]