05:1500
SON DAKİKA MEB HABERLERİ

Son Dakika MEB Haberleri

  İşletme ve İktisat Fakültelerine Faizsiz Finans Dersi

  Üniversitelerin işletme ve iktisat fakültelerinde İslam ekonomisi ve faizsiz finans, ilahiyat fakültelerinde ise ekonomi ve finans alanlarında seçmeli veya zorunlu dersler programlara konulacak Belirlenecek bir üniversitede faizsiz finans alanında çalışacak bir enstitü ya da araştırma merkezi kurulacak Finans alanındaki 100 akademik araştırmaya 2 milyon, bilgi ve tecrübe artırımı amacıyla finans merkezlerine 200 akademisyenin kısa süreli çalışma ziyareti için 2 milyon, finans alanında 50 (Dün 14:49)

   

  UMEM'e Firmaların İlgisi Az

  Muğla'da turizmcilerin Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri Beceri10 Projesine yeterince ilgi göstermediği belirtildi. (Dün 14:07)

   

  Başkan Barakazi'den Ebru Kursuna Ziyaret

  Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, belediye bünyesinde açılan Ebru kursunu ziyaret ederek öğrencilerle birlikte Ebru sanatını icra etti. (Dün 13:55)

   

  Hüsrevpaşa İlk ve Ortaokulu'ndan Eş Başkan Çoban'a Ziyaret

  Hüsrevpaşa İlk ve Ortaokulu'ndan Eş Başkan Çoban'a Ziyaret

  Van’ın İpekyolu ilçesindeki Hüsrevpaşa İlk ve Ortaokulu Müdürü Naci Aslan, beraberindekilerle Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Hatice Çoban’ı makamında ziyaret etti. (Dün 13:49)

   

  Finans Sektörüne Ulusal Meslek Standartları Gelecek

  Mesleki Yeterlilik Kurumu sorumluluğunda finans sektöründe iş ve eğitim dünyası için gerekli olan ulusal meslek standartları ve ulusal yeterlilikleri yürürlüğe konulacak. (Dün 13:40)

   

  Reçeteler Kontrol Altına Alınıyor

  Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planı'na göre, Reçete Bilgi Sisteminin işlerliği artırılacak, akılcı ilaç kullanımı konusunda il bazında değerlendirmeler yapılarak, tüm hekimlerin reçeteleri kontrol edilecek Bu kapsamda hekimlere kendi reçeteleriyle ilgili bilgilendirme yapılacak ve yıllık değerlendirme sonuçları raporlanacak Hekimlerin kendi reçetelerine ilişkin bilgilendirilmelerine ek olarak, riskli olduğu tespit edilen ilişkiler ve işlemler için uyarı, cezai işlem şeklinde bir (Dün 12:24)

   

  Şanlıurfalı 500 Öğrenci Trafik Güvenliği Eğitimi Alacak

  Şanlıurfalı 500 Öğrenci Trafik Güvenliği Eğitimi Alacak

  Otomobil markası Renault, Şanlıurfa'da 500'ü aşkın ilkokul öğrencisine trafik güvenliği eğitimi verecek. (Dün 12:16)

   

  Osmanlıca, İktidarın Siyasi Emellerine Alet Edilmek İstendi'

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, '17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası’ öncesinde gündemi değiştirmek konusunda oldukça deneyimli olan iktidar çevrelerinin Osmanlıca’yı siyasi emellerine alet etmek istediğini söyledi. (Dün 11:29)

   

  Sonuçlar Açıkandı mı ? MEB Ehliyet Sınav Sonuçları Detayları

  Sonuçlar Açıkandı mı ? MEB Ehliyet Sınav Sonuçları Detayları

  MEB Ehliyet Sınav Sonuçları hakkında detaylar. Milli Eğitim Bakanlığı'nın kontrolünde gerçekleştirilen Ehliyet Sınavı sonuçları yine bu kurum tarafından açıklanacak. MEB tarafından yapılacak açıklamalar Ehliyet Sınavında ter döken adaylar için çok şey ifade ediyor. Günlerce hazırlandıkları sınav sonrası sonuçları dört gözle bekleyen adaylar MEB tarafından yapılacak açıklamalara kilitlendi. (Dün 10:39)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 05:15:42. #1.12#