20:5800
SON DAKİKA MEB HABERLERİ

Son Dakika MEB Haberleri

   

  Saü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İşbirliği

  Saü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İşbirliği

  Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mühendislik Fakültesi ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yürütülecek eğitim faaliyetleriyle ilgili bir işbirliği protokolü imzalandı. (Bugün 19:13)

   

  Rum Yönetiminin Müzakereleri Askıya Alması

  Yunanistan Dışişleri Bakan Venizelos: "Türkiye Barbaros’u Doğu Akdeniz’e göndermekle Kıbrıs’taki diyalogu sabote ediyor” (Bugün 19:02)

   

  Güney Kıbrıs Alarmda

  Türkiye’nin, Barbaros Hayreddin Paşa Sismik Araştırma Gemisi’nin sismik araştırma yapacağı Doğu Akdeniz’de bazı bölgeler konusunda yayınladığı Navtex’ın ardından Kıbrıs Rum Yönetimi’nin alarmda olduğu, bazı üçüncü ülkelerle birlikte Türk gemilerinin hareketlerini yakından izlediği belirtildi. (Bugün 15:25)

   

  Takviye Kursları Sınava Hazırlamayacak (1)

  Takviye Kursları Sınava Hazırlamayacak (1)

  Takviye kursları sınava hazırlamayacak-MEB Müsteşar Yardımcısı Büyük: -"Takviye ve yetiştirme kurslarında, sınavlara hazırlık adı altında test çözme gibi bir şey olmayacak. (Dün 14:13)

   

  Mutlu Çocuk Kütüphanesi Öğrencileri Bekliyor

  Mutlu Çocuk Kütüphanesi Öğrencileri Bekliyor

  Osmaniye Belediyesi tarafından ilköğretim okulu öğrencilerine yönelik kurulan 'Mutlu Çocuk Kütüphanesi' binlerce kitabı ile yeni sezonda öğrencileri bekliyor. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Tevfik Delice: Meb, Müdür Mülakatlarını Kayıt Altına Almalı

  Tevfik Delice: Meb, Müdür Mülakatlarını Kayıt Altına Almalı

  Aktif Eğitim Sen Kırıkkale Temsilcisi Tevfik Delice, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumları yöneticilerinin görevlendirilmesi sırasında geçtiğimiz ağustos ayının ilk yarısında yapılan müdürlük performans değerlendirmelerinde yaşanan usulsüzlüklerin, taraflı ve haksız uygulamaların hala gündemdeki yerini koruduğunu söyledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kıbrıs Açıkları Tatbikat Alanına Dönecek

  Barbaros Hayreddin Paşa sismik araştırma gemisinin araştırmaları için Türkiye tarafından yayımlanan Seyir Duyurusu'nun (Navtex) yürürlüğe gireceği 20 Ekim ve civarında Rusya, İsrail ve Rum Yönetimi’nin Kıbrıs çevresinde bir dizi tatbikat icra edeceği haber verildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türk Eğitim Sen: AKP'nin Sözde 'Çözüm Süreci' Tuş Oldu

  Türk Eğitim Sen: AKP'nin Sözde 'Çözüm Süreci' Tuş Oldu

  Türk Eğitim Sen Antalya 2 Nolu Şube Başkanı Fethi Kurt, AKP hükümetinin tüm tahribata rağmen ısrarla sürdürdüğü sözde çözüm projesinin son olaylarla tuş olduğunu söyledi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Güney Kıbrıs Halkı Müzakerelerin Askıya Alınmasından Memnun

  Güney Kıbrıs halkı, Güney Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis’in KKTC ile müzakereleri askıya almasına destek verdi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 20:58:57. #1.13#