19:0600
SON DAKİKA MEHMET ALİ BİLİCİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Ali Bilici Haberleri

   

  Hıradağı Ailesi'nin Acı Günü

  Hıradağı Ailesi'nin Acı Günü

  Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İmam Gazali Hıradağının vefat eden annesi Zübeyde Hıradağı toprağa verildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Öztürk ve Çelikcan Büyükşehire Talip Oldu

  Başkan Öztürk ve Çelikcan Büyükşehire Talip Oldu

  Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk ile Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan AK Parti'den belediye başkanı olmak için başvuruda bulundu. (03 Kasım 2013 Pazar )

   

  Adana'da AK Parti'den Başkanlık İçin 7 Aday Adayı

  AKP'de 30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimler için Adana'da Büyükşehir ve ilçe belediyeleri için 121 kişi başvuru dosyalarını teslim etti. (03 Kasım 2013 Pazar )

   

 

  Bilici Yatırım, Sermayesinin Yüzde 33'ünü Halka Arz Ediyor

  Bilici Yatırım, Sermayesinin Yüzde 33'ünü Halka Arz Ediyor

  Adana'nın 14 Yıl Aradan Sonra Halka Açılan İlk Firması Bilici Yatırım, İMKB'de Sermayesinin Yüzde 33'ünü Halka Arz Edecek. (29 Mart 2011 Salı )

   

  Bilici Yatırım'ın Halka Arzı

  Adana'da Kurulu Bilici Yatırım'ın Kayıtlı Sermaye Tavanının 300 Milyon Lira Olarak Belirlendiği ve Bunun Yüzde 33'ünü Halka Arz Edeceği Bildirildi. (29 Mart 2011 Salı )

   

  Bilici Yatırım, Danışmanlık İçin Deniz Yatırım ile Anlaştı

  Bilici Yatırım, Danışmanlık İçin Deniz Yatırım ile Anlaştı

  Adana'da Faaliyet Yürüten Bilici Yatırım, Halka Arz Danışmanlığı ve Aracılığı İçin Deniz Yatırım Menkul Kıymetler ile Anlaştı. (08 Mart 2011 Salı )

   

  Bilici Yatırım'ın Halka Arzı

  Halka Açılmaya Hazırlanan Bilici Yatırım, Danışmanlık ve Aracılık Hizmeti İçin, Halka Arzlar Konusunda Deniz Yatırım'la Anlaştı. (08 Mart 2011 Salı )

   

  Halka Arz Yolundaki Bilici Yatırım, Deniz Yatırım ile El Sıkıştı

  Halka Arz Yolundaki Bilici Yatırım, Deniz Yatırım ile El Sıkıştı

  Halka Açılma Yönündeki Hazırlıkları Devam Eden Bilici Yatırım, Halka Arz Danışmanlığı ve Aracılığı İçin Deniz Yatırım Menkul Kıymetler ile Anlaştı. (08 Mart 2011 Salı )

   

  Bilici: Ne Ergenekon'un Üyesiyim Ne de Masonların Adamı

  Bilici: Ne Ergenekon'un Üyesiyim Ne de Masonların Adamı

  Mehmet Ali Bilici, O Dönem Adaylığını Hazm Edemeyenlerin Çeşitli Dedikodular Çıkardığını Belirterek, "Ne Ergenekon'un Üyesiyim Ne de Masonların Adamı." Dedi. (24 Şubat 2011 Perşembe )

   

  Bilici Group, Halka Arz Çalışmalarını Tamamladı

  Adana'da Kurulu Bulunan ve Yaklaşık 20 Ülkeye İhracat Gerçekleştiren Tekstil Sektörünün Önemli Kuruluşlarından Bilici Group'un Halka Arz Çalışmalarını Tamamladığı Bildirildi (03 Ocak 2011 Pazartesi )

   

  Özgümüş, Hakkında Beraat Kararı

  Ümit Özgümüş'ün, İçişleri Bakanlığı Tarafından Görevinden Uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak'ın Oğlu Gökhan Durak'ın Açtığı Hakaret Davasından Beraat Ettiği Bildirildi (29 Aralık 2010 Çarşamba )

   

  Vali Atış: Yatırımlarda Yaşadığım Heyecanı Adanalılarda Görmüyorum

  Adana Valisi İlhan Atış, Son Birkaç Yılda Kentte Yapılan Yatırımlardan Büyük Heyecan Duyduğunu Söyledi. (10 Kasım 2010 Çarşamba )

   

  Bilici Holding Türkiye'nin En Büyük Zeytin Bahçesini Kuruyor

  Bilici Holding, Birleşmiş Milletler Modeli ile Oluşturduğu 100 Bin Ağaçlık Zeytin Bahçesinin Ürünlerine Talep Artınca Ağaç Sayısını 250 Bin'e Çıkarma Kararı Aldı. (02 Kasım 2010 Salı )

   

  Aytaç Durak'ın Süresi 2 Ay Daha Uzatıldı

  İçişleri Bakanlığı Tarafından Hakkındaki İddiaların Araştırılması İçin Açığa Alınan Adana Belediye Başkanı Aytaç Durak'ın 'Açıkta Kalma' Süresi 2 Ay Daha Uzatıldı. (30 Eylül 2010 Perşembe )

   

  Aytaç Durak, Açığa Alınma Süresinin Uzatılmasını Eleştirdi

  İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından 28 Mart'ta açığa alınan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, açıkta bulunduğu 6 aylık sürede 52 müfettişin inceleme yaptığını belirterek, "2 müfettiş daha geldi, süre 2 ay daha uzatıldı. (29 Eylül 2010 Çarşamba )

   

  Bilici Holding Halka Açılıyor

  Adana'da Pamuk Ekiminden, Kumaş Üretimine, İplik, Büküm, Dokuma ve Boya Tesisleriyle Tekstil Sektöründe Önemli Bir Yeri Olan Bilici Group, Holdingleşmenin Ardından Halka Arz Olacak. Misis Tekstil ve Biltaş'ı Aynı Çatı Altında Birleştiren Bilici Holding, Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) Onayının Ardından Halka Arz Olacak. (16 Eylül 2010 Perşembe )

   

  Adana Basınında Bugün

  Adana'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Günaydın: 'İsrail'den İnsani Yardım Gemisine Alçak Saldırı' 'Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım' Kampanyası Kapsamında Gazze'ye Doğru Seyreden Gemilere İsrail Askerleri Tarafından Operasyon Düzenlendi (01 Haziran 2010 Salı )

   

  Adana'da Seçimlerin Yenilenmesi İçin İstifa Hazırlığı

  Rüşvet, Yolsuzluk ve İmar Rantı ile Gündeme Gelen Adana'da CHP'li Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 29 Mart 2009'da Yapılan Yerel Seçimlerin Tekrarlanması İçin İstifaya Hazır Olduğunu Söyledi. (30 Mart 2010 Salı )

   

  AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilici, 1 Yıl 2 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı

  AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Bilici'nin, Yargılandığı İstanbul Bakırköy 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nce Başkan Aytaç Durak'a 'Hakaret' Suçundan 1 Yıl 2 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldığı Belirtildi. (24 Ocak 2010 Pazar )

   

  Biliciler, Ceyhan'a Liman ve Depolama Alanları Yapacak

  Biliciler, Ceyhan'a Liman ve Depolama Alanları Yapacak

  Adana ve Ceyhan'da Yaklaşık 12 Bin Dönüm Arazisi Olan Biliciler, Doğup Büyüdükleri Ceyhan'a Yatırım Yapmaya Hazırlanıyor. (24 Ocak 2010 Pazar )

   

  Bilici Group, İplik Fabrikasını Yüzde 50 Büyütüyor 150 Kişiye İstihdam Oluşturacak

  Bilici Group, İplik Fabrikasını Yüzde 50 Büyütüyor 150 Kişiye İstihdam Oluşturacak

  Tarım ve Tekstil Alanındaki Yatırımları Sonrası Amerika ve Avrupa Başta Olmak Üzere 18 Ülkeye İhracat Yapan Bilici Group, Artan Talep Sonrası Osmaniye'deki İplik Fabrikasında Yüzde 50 Kapasite Artırımına Gidiyor. (20 Ocak 2010 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek: 'Demokratik Açılım' Fitne Tohumlarını Temizlemeyi Amaçlıyor

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek: "Demokratik Açılım" Fitne Tohumlarını Temizlemeyi Amaçlıyor

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, Halk Arasında Demokratik Açılım Olarak Belirtilen Milli Birlik Projesi'nin Fitne Tohumlarını Temizlemeyi Amaçladığını Söyledi. (10 Eylül 2009 Perşembe )

   

  Aytaç Durak: Şahsıma İftira Atanlarla Mahkemede Hesaplaşacağım

  Aytaç Durak: Şahsıma İftira Atanlarla Mahkemede Hesaplaşacağım

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, 29 Mart Yerel Seçimlerinde Mal Varlığıyla İlgili Ulusal Gazetelere İlan Veren AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Bilici'yi Mahkemeye Verdi. (30 Temmuz 2009 Perşembe )

   

  AK Parti Adana Adayı Bilici: Durak'ın Yüreği Yetiyorsa İstifa Etsin

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Adana'daki Seçimler ve Başkan Aytaç Durak Hakkındaki Sözleri Kentte Tartışmalara Sebep Oldu. (29 Nisan 2009 Çarşamba )

   

  Mehmet Ali Bilici: Gizli Kapaklı İşlerde Benim İşim Olmaz

  Mehmet Ali Bilici: Gizli Kapaklı İşlerde Benim İşim Olmaz

  Yerel Seçimlerinde AK Parti'den Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Olan Mehmet Ali Bilici, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklanan Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın Organize Ettiği Toplantılara Katıldığı Yönündeki İddialarla İlgili Açıklama Yaptı. (21 Nisan 2009 Salı )

   

  AKP'li Bilici: Bugün Olsa Yine Giderim

  Eski Bakan Yaşar Okuyan'ın Gündeme Getirdiği, Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın Toplantılarına Katılan AKP'liler Arasında Adı Geçen Yerel Seçimde AKP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Bilici, "Benim Katıldığım Gizli Bir Toplantı Değildi. Sayın Kamran İnan'ın Konuşması Vardı. Bugün Konuşsa Yine Giderim" Dedi. (21 Nisan 2009 Salı )

   

  İşte Haberal'ın Toplantılarına Katılan 3 AKP'li

  Eski Bakan Okuyan, Prof. Mehmet Haberal'ın Toplantıların Gizli Olmadığını, AKP'lilerin de Katıldığını Söylemiş Ama İsim Vermemişti. Kulislerde İse Okuyan'ın Kastettiği AKP'lilerin Zafer Çağlayan, Ülkü Güney ve 29 Mart'taki AKP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Bilici Olduğunu Öne Sürüldü... (21 Nisan 2009 Salı )

   

  Ysk, Adana İtirazlarını Reddetti

  Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimlerine Yapılan İtirazları Reddetti. (20 Nisan 2009 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 19:06:47. #1.13#