17:3400
SON DAKİKA MEHMET BAYRAKTAR HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Bayraktar Haberleri


... Devamı

   

  Bağımsız Sağlık-Sen Başkanı Bayraktar: Sağlık Çalışanlarına Şiddeti Kınıyoruz

  Bağımsız Sağlık-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktar, 2 yıl önce Gaziantep'te bir hasta yakını tarafından bıçaklanarak öldürülen Dr. Ersin Arslan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarına uygulanan şiddeti bir kez daha kınadı. (Dün 13:07)

   

  Halkın Sağlığı Bozuldu: Hastaneye Başvurular Yüzde 71 Arttı

  Halkın Sağlığı Bozuldu: Hastaneye Başvurular Yüzde 71 Arttı

  Türkiye'de hissedilir derecede artan gerilim ortamı vatandaşta stres, depresyon, psikolojik bunalım ve kronik birçok rahatsızlığı tetiklerken, bu şikayetlerle vatandaş hastanelere akın etti. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  İstanbul'daki 2. "Kck" Davasında Tahliyeler

  Terör örgütü PKK'nın üst yapılanması KCK'ya yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, çoğunluğu avukat, 10'u tutuklu, 50 sanığın yargılandığı davada, tutuklu sanıkların tümü tahliye edildi Bu karar, tedbir olarak uygulanması gereken tutukluluğun infaza dönüştüğü ve sanıkların belli iş sahibi olmaları gerekçesiyle alındı. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Kck Davasında 10 Tahliye

  Tutukluluk süresini 5 yılla sınırlandıran yeni kanunun kapsamında İstanbul’daki KCK davasında tutuklu 9’u avukat 10 sanık tahliye edildi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Avukatların Yargılandığı Kck Davasında Tutuklu Kalmadı

  Özel yetkili Mahkemelerin kapatılması ve tutukluluk süresini 5 yılla sınırlayan yeni kanunun yürürlüğe girmesinin ardından KCK davasından tutuklu 9 avukat ile bir yazar tahliye edildi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  İstanbul'daki KCK Davasında 10 Tahliye

  İstanbul'daki KCK Davasında 10 Tahliye

  Tutukluluk süresini 5 yılla sınırlayan yeni kanunun yürürlüğe girmesinin ardından KCK davasından tutuklu 9 avukat ile bir gazeteci tahliye edildi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Bask'tan Başbakan'a Mektup

  Bask'tan Başbakan'a Mektup

  BASK'tan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gönderilen mektupta, kamu görevlilerinin ekonomik, sosyal, mesleki ve sendikal sorunlarını çözmek amacıyla hareke geçilmesi gerektiği vurgulandı.Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu... (20 Ekim 2013 Pazar )

   

  Birgi'de İncir Festivali

  Birgi'de İncir Festivali

  Ödemiş'in Birgi Belediyesince düzenlenen "İrimağzı İncir Hasadı" Kültür ve Turizm Festivali ile etkinliklerle dolu bir hafta sonu yaşadı. (23 Eylül 2013 Pazartesi )

   

  İstanbul'daki 2. 'Kck' Davası

  İstanbul'daki 2. "Kck" Davası

  Mahkeme heyeti, tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına karar verdi (17 Eylül 2013 Salı )

   

  Kck Davasında Savcı, Mütalaa İçin Süre İstedi

  Kck Davasında Savcı, Mütalaa İçin Süre İstedi

  Terör örgütü KCK'ya yönelik çoğunluğunu avukatların oluşturduğu 50 sanıklı davada mütalaa aşamasına gelindi. (17 Eylül 2013 Salı )

   

  Rize'de Boğulma Tehlikesi

  Rize'nin Çayeli ilçesinde serinlemek için denize giren çocuk boğulma tehlikesi geçirdi (08 Eylül 2013 Pazar )

   

  Ankara İş Dünyası VIA Green'de Buluşuyor

  Ankara İş Dünyası VIA Green'de Buluşuyor

  Ankara'nın modern ofis projesi VIA Green, başkent iş dünyasının yeni buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. (26 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Gülbaharhatun Koleji Basınla İftarda Buluştu

  YGS, LYS ve SBS'de son yıllarda gösterdiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Gülbaharhatun Eğitim Kurumları, basın mensuplarına iftar verdi. (01 Ağustos 2013 Perşembe )

   

  Selçuklu Spor Okullarında Eğitimler Sürüyor

  Selçuklu Spor Okullarında Eğitimler Sürüyor

  Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından açılan Yaz Spor Okulları'na kayıt yaptıran bin 435 öğrenci ile birlikte toplam 2 bin 217 sporcuya verilen eğitim çalışmaları devam ediyor. (22 Temmuz 2013 Pazartesi )

   

  5.uluslararası Ramazan Etkinlikleri Başladı

  5.uluslararası Ramazan Etkinlikleri Başladı

  Keçiören Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği Uluslararası Ramazan Etkinlikleri bu yıl beşinci defa kapılarını açtı. (10 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  Samsunspor Besim Durmuş'la Yollarını Ayırdı

  Samsunspor Besim Durmuş'la Yollarını Ayırdı

  PTT 1. Lig takımlarından Samsunspor'un Teknik Direktörü Besim Durmuş'un sözleşmesi karşılıklı anlaşarak fesih edildi (01 Temmuz 2013 Pazartesi )

   

  Samsunspor'da Durmuş'un Sözleşmesi Feshedildi

  Samsunspor'da Durmuş'un Sözleşmesi Feshedildi

  Samsunspor, geçen sezon takımı çalıştıran Teknik Direktör Besim Durmuş ile sözleşmenin karşılıklı feshi ile yollarını ayırdı. (01 Temmuz 2013 Pazartesi )

   

  Besim Durmuş Veda Etti

  Besim Durmuş Veda Etti

  Samsunspor, geçen sezon takımı çalıştıran teknik direktör Besim Durmuş ile karşılıklı olarak sözleşmeyi feshetti.2012-2013 sezonun ilk yarısında Erhan Altın'dan boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Besim Durmuş ile bugün Samsunspor... (01 Temmuz 2013 Pazartesi )

   

  Kirazlar Birincilik İçin Yarıştı

  Kirazlar Birincilik İçin Yarıştı

  Tokat'ın Zile ilçesinde düzenlenen geleneksel kiraz festivali etkinliklerinde kirazlar birincilik için yarıştı. (17 Haziran 2013 Pazartesi )

   

 

  Kiraz Birinciliği İçin Yarıştılar

  Kiraz Birinciliği İçin Yarıştılar

  Zile Belediyesi Geleneksel Kiraz Festivali etkinliklerinde, kirazlar birincilik için yarıştı. (17 Haziran 2013 Pazartesi )

   

  ViaGreen'den Çevreye Katkı

  ViaGreen'den Çevreye Katkı

  Maliye Bakan Yardımcısı Cantimur: "Bayraktar İnşaat sayesinde benim de dikili bir ağacım oldu" (03 Haziran 2013 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri