SON DAKİKA MEHMET CELİK/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Celik/biyografisi Haberleri

 • 16:45 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat'tan İlk Kongre Yorumu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat'tan İlk Kongre Yorumu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat, Başbakan Davutoğlu’nun görevi bırakması ve kongre sürecinde olan AK Parti için, genel başkan yardımcıları arasında ilk yorumu yaptı.
 • 16:05 Gaziantep Şehit Polis Mehmet Öter İçin Tören Düzenlendi-3 Gaziantep Şehit Polis Mehmet Öter İçin Tören Düzenlendi-3 Gaziantep Şehit polis Mehmet Öter için tören düzenlendi-3(Tür: Yurt)
 • 16:04 Fatih Sultan Mehmet Anıldı Fatih Sultan Mehmet Anıldı (Tür: İstanbul)
 • 15:38 Mehmet Aurelio: Mehmet Aurelio: "Türkiye'nin Euro 2016'da Şansı Büyük" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Göztepe'nin antrenmanından detay görüntüler Göztepe'nin teknik direktörü Mehmet Aurelio ile röportaj "Türkiye'nin EURO 2016'da şansı büyük" Futbolculuk hayatında A Milli Takım'la 37 maça çıkan Mehmet Aurelio, ilk teknik direktörlük deneyimini PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe'de yaşadı Göztepe Teknik Direktörü Aurelio: "Türk Milli Takımı Fatih Terim'in sevdiği gibi güçlü, cesaretçi ve savaşçı oyunculardan kurulu. İnşallah EURO 2008'de olduğu gibi 2016'da da başarılı olacaktır" ALİ KORKMAZ - PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe'nin teknik direktörü Mehmet Aurelio, Türk futbolunun her gün geliştiğini ve büyük oyuncular yetiştirdiğini belirterek EURO 2016'da da milli takımın şampiyonaya iz bırakacağına inandığını belirtti.
 • 15:07 Bakan Çelik ve Fao Heyeti, Expo'yu Gezdi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Genel Direktörü Jose Graziano da Silva, EXPO 2016 Antalya sergi alanını gezdi.
 • 15:03 Şehit Polis Memuru Mehmet Öter İçin Tören Şehit Polis Memuru Mehmet Öter İçin Tören GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehit naaşının getirilişi Şehidin yakınlarının tabuta sarılması Gaziantep'teki terör saldırısı Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü önünde bomba yüklü araçla 1 Mayıs'ta gerçekleştirilen terör saldırısında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Mehmet Öter için Gaziantep'te tören düzenlendi Şehidin eşi Aycan Öter: "16 yıllık eşimle gurur duyuyorum.
 • 14:59 Gaziantep Şehit Polis Mehmet Öter İçin Tören Düzenlendi-2 Gaziantep Şehit Polis Mehmet Öter İçin Tören Düzenlendi-2 Gaziantep Şehit polis Mehmet Öter için tören düzenlendi-2(Tür: Yurt)
 • 14:52 Bakan Çelik: Her 2 Saniyede Bir Futbol Sahası Büyüklüğünde Tarım Arazisi Yok Oluyor Bakan Çelik: Her 2 Saniyede Bir Futbol Sahası Büyüklüğünde Tarım Arazisi Yok Oluyor Tarım Bakanı Faruk Çelik, her 2 saniyede bir futbol sahası büyüklüğünde tarım arazisinin yok olduğunu belirterek, "Gıda arzını sağlayamazsak dünya kitlesel göçlere sahne olabilecek." dedi.
 • 14:51 Gıda,tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik - Rusya'ya Heyet Gönderilmesi Gıda,tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik - Rusya'ya Heyet Gönderilmesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik'in açıklamaları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: "(Rusya'ya heyet gönderilmesi) Büyük ihtimalle onlarla ilgili bir engellemenin olmayacağı şeklinde bir izlenimle arkadaşlarımız döndüler.
 • 14:46 Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Açıklaması Yıldız Teknik Üniversitesi öncülüğünde bu yıl 4.’sü düzenlenen Genç Türkiye Zirvesi İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde başladı.
 • 14:30 Şehit Polis Memuru Mehmet Öter İçin Tören (2) Şehit Polis Memuru Mehmet Öter İçin Tören (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren'in konuşması Şehit için dua edilmesi Şehidin yakınlarının ağlaması Şehidin eşi Aycan Öter'in konuşması Şehidin 5 yaşındaki kızı Esmanur'un konuşması Şehit naaşının taşınması Gaziantep'teki terör saldırısı Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü önünde bomba yüklü araçla 1 Mayıs'ta gerçekleştirilen terör saldırısında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Mehmet Öter için Gaziantep'te tören düzenlendi Şehidin eşi Aycan Öter: "16 yıllık eşimle gurur duyuyorum.
 • 13:35 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rusya'nın talebi üzerine gönderilen heyetin, ambargo uygulanan ürünlere yönelik bir engellemenin olmayacağı şeklinde izlenimle döndüğünü belirterek, "Bu yönüyle bu teknik heyetlerin iletişimi devam ediyor, devam edecek.
 • 12:39 Antalya Bakan Çelik: Her 2 Saniyede Bir Futbol Sahası Büyüklüğünde Tarım Arazisi Yok Oluyor Antalya Bakan Çelik: Her 2 Saniyede Bir Futbol Sahası Büyüklüğünde Tarım Arazisi Yok Oluyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2050 yılında nüfusu beslemek için tarımsal üretimin yüzde 60 artması gerektiğini, ancak her 2 saniyede bir futbol sahası büyüklüğünde tarım arazisinin yok olduğunu belirterek, 'Eğer gelecek nesiller için sürdürülebilir gıda arzını sağlayamazsak dünyamız kitlesel insan göçlerine sahne olabilecek" dedi.
 • 12:11 Şehit Polis Memuru Mehmet Öter'in Baba Evinde Yas Var Şehit Polis Memuru Mehmet Öter'in Baba Evinde Yas Var GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehidin baba evine gelen polis ve yakınlarından görüntüler Polislerin ve şehit yakınlarının baba evine Türk bayrağı asması Haberi alan komşunun ağlaması Şehidin yakınının açıklaması Şehidin baba evinden detaylar Gaziantep'teki terör saldırısı İl Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen bombalı araç saldırısında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Öter'in şehadet haberi, memleketi Elazığ'a ulaştı Gaziantep'teki terör saldırısında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Mehmet Öter'in memleketi Elazığ'da yas var. Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü önünde bombalı araçla düzenlenen saldırıda yaralanan ve tedavi gördüğü Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Araştırma Hastanesindeki müdahaleye rağmen kurtarılamayan Öter'in şehadet haberi, Üniversite Mahallesi Yunus Emre Bulvarı'nda bulunan baba evine ulaştı.
 • 12:02 Bakan Çelik: Her 2 Saniyede Bir Futbol Sahası Büyüklüğünde Tarım Arazisi Yok Oluyor Bakan Çelik: Her 2 Saniyede Bir Futbol Sahası Büyüklüğünde Tarım Arazisi Yok Oluyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2050 yılında nüfusu beslemek için tarımsal üretimin yüzde 60 artması gerektiğini, ancak her 2 saniyede bir futbol sahası büyüklüğünde tarım arazisinin yok olduğunu belirterek, "Eğer gelecek nesiller için sürdürülebilir gıda arzını sağlayamazsak dünyamız kitlesel insan göçlerine sahne olabilecek" dedi.
 • 11:55 Gaziantep Şehit Polis Mehmet Öter İçin Tören Düzenlendi, Gaziantep Şehit Polis Mehmet Öter İçin Tören Düzenlendi, Gaziantep Şehit polis Mehmet Öter için tören düzenlendi,(Tür: Yurt)
 • 11:50 Fao'nun 30. Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı - Bakan Faruk Çelik Fao'nun 30. Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı - Bakan Faruk Çelik GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Faruk Çelik'in açıklamaları FAO Genel Direktörü Silva'nın açıklamaları - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: "Yapılan projeksiyonlara göre, 2050 yılında oluşacak nüfusu beslemek için tarımsal üretimin yüzde 60 artması gerekiyor" "İki saniyede bir futbol sahası büyüklüğünde, 7 dekar tarım arazisi yok oluyor.
 • 11:32 Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Anneler Gününü Kutladı Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Anneler Gününü Kutladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yayımladığı mesajla annelerin gününü kutladı.
 • 11:22 Mehmet Şimşek Forum İstanbul 2016'da Konuştu 1 Mehmet Şimşek Forum İstanbul 2016'da Konuştu 1 (Tür: İstanbul)
 • 10:48 Mehmet Topal'ın Bacağındaki Şişlikler Dikkat Çekti Mehmet Topal'ın Bacağındaki Şişlikler Dikkat Çekti Torku Konyaspor maçında Fenerbahçeli Mehmet Topal'ın bacağındaki şişlikler, taraftarları şaşkına çevirdi.
 • 09:46 Mehmet Şimşek: Turizmdeki Düşüş Cari Açığı Büyütecek Mehmet Şimşek: Turizmdeki Düşüş Cari Açığı Büyütecek Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Cari açığı bu sene yüzde 4'ün altına çekmeyi hedefliyorduk, turizm yüzünden olmayabilir" dedi.
 • 08:42 Piyasanın Gözü Mehmet Şimşek'in Durumunda, Gidecek mi Kalacak mı Piyasanın Gözü Mehmet Şimşek'in Durumunda, Gidecek mi Kalacak mı Piyasanın gözü kulağı yeni başbakanın isminin açıklanması ile kabinede ekonomiden sorumlu bakanlıkların nasıl şekilleneceğinde. Piyasaların kilitlendiği bakan ise Mehmet Şimşek
 • 08:09 Mehmet Topal, Fenerbahçe'de Kalmak İstiyor Mehmet Topal, Fenerbahçe'de Kalmak İstiyor Fenerbahçe'nin tecrübeli oyuncusu Mehmet Topal, Sevilla'nın teklifini geri çevirdi. Topal, Sarı-Lacivertli ekipte kalmak istiyor.
 • 00:38 Sağlık Bakanı Mehmet Müezzin Oğlu Macaristan'da Temaslarda Bulundu Sağlık Bakanı Mehmet Müezzin Oğlu Macaristan'da Temaslarda Bulundu Türkiye-Macaristan Karma Ekonomik Komisyon 4. Dönem Toplantısı için Budapeşte’ye gelen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Macaristan Dış Ticaret ve Dışişleri Bakanı Peter Szijjarto, Macaristan Başbakanı Viktor Orban ve İnsan Kaynakları Bakanı Zoltan Balog ile de bir araya geldi.
 • 22:47 Bakan Çelik, Şanlıurfa Sıra Gecesi?nde Bakan Çelik, Şanlıurfa Sıra Gecesi?nde Expo 2016 Antalya'yı 160 bin kişi ziyaret etti (EK)BAKAN ÇELİK, ŞANLIURFA SIRA GECESİ'NDEGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, EXPO 2106 Antalya Kongre Merkezi'nde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenen 'Urfa Günü' etkinliğine katıldı.
 • 20:47 Bakan Çelik, Expo Yönetim Kurulu'nda Konuştu Bakan Çelik, Expo Yönetim Kurulu'nda Konuştu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in konuşması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı'na başkanlık etti.
 • 18:16 AK Parti'de Olağanüstü Kongre Kararı - Bakan Faruk Çelik AK Parti'de Olağanüstü Kongre Kararı - Bakan Faruk Çelik GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in konuşması AK Parti'de olağanüstü kongre kararı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: "Gerçekten başlarken de kardeşlik hukuku içerisinde başlayan bir süreci Sayın Başbakanımız yaşadılar.
 • 17:48 Antalya Bakan Çelik: AK Parti Örnek Olmaya Devam Ediyor Antalya Bakan Çelik: AK Parti Örnek Olmaya Devam Ediyor Bakan Çelik: Ak Parti örnek olmaya devam ediyorGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, partisinde olağanüstü kongre kararı alınmasına ilişkin "Mühim olan, bu değişimler olurken hangi çerçevede olduğudur.
 • 17:24 Bakan Çelik: AK Parti Örnek Olmaya Devam Ediyor Bakan Çelik: AK Parti Örnek Olmaya Devam Ediyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, partisinde olağanüstü kongre kararı alınmasına ilişkin "Mühim olan, bu değişimler olurken hangi çerçevede olduğudur.
 • 17:05 Cumhurbaşkanı Başdanışman Mehmet Uçum: Cumhurbaşkanı Başdanışman Mehmet Uçum: "Erdoğan'ın Telkinleri ve Pelikan Dosyası Doğru Olabilir" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Mehmet Uçum “Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” adlı konferansta gündeme dair açıklamalarda bulundu.
 • 15:42 Şahin Bey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Açıklaması Şahin Bey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Açıklaması Şahinbey Belediyesi Çanakkale’nin 100. Yıl etkinliklerinde başlattığı ve bu yılda devam ettirdiği “Gaziler Diyarından, Şehitler Diyarına” projesinde Çanakkale’ye gidecek öğrenciler Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun da katıldığı toplantıyla bilgilendirildi.
 • 12:22 Mehmet Yağcıklı: Yarım Kalan Emet Devlet Hastanesi Binası İçin 30 Mayıs'ta İhale Yapılacak Mehmet Yağcıklı: Yarım Kalan Emet Devlet Hastanesi Binası İçin 30 Mayıs'ta İhale Yapılacak AK Parti Emet İlçe Başkanı Mehmet Yağcıklı, yapımı devam ederken yüklenici firmanın işi bırakması ile yarıda kalan 60 yataklı Emet Devlet Hastanesi binasının kalan bölümü için 30 Mayıs günü ihale yapılacağını bildirdi.
 • 12:06 Çelik Sektöründen Dört Ayda 5,5 Milyon Tonluk İhracat Türk çelik sektörü Avrupa Birliği ve Kuzey Afrika ülkelerinde yaşanan miktar bazındaki ihracat artışlarına rağmen yılın dört aylık döneminde değer bazında düşüş yaşadı.
 • 12:02 Viranşehir Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinde Bilim Fuarı Açıldı Viranşehir Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinde Bilim Fuarı Açıldı Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 4006 Bilim Fuarı, Şanlıurfa Viranşehir’de ilçesinde ilçesindeki Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinde yapılan törenle açıldı.
 • 11:33 BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben'in röportajı - BDDK Başkanı Akben: "Yaşanan terör olayları sebebiyle karamsar olmaya gerek yok. Türkiye'nin önü açıktır.
 • 11:05 Çelik sektöründen dört ayda 5,5 milyon tonluk ihracat Türk çelik sektörü Avrupa Birliği ve Kuzey Afrika ülkelerinde yaşanan miktar bazındaki ihracat artışlarına rağmen yılın dört aylık döneminde düşüşün önüne geçemedi.
 • 11:01 Bakan Çelik: "Okullarda Kuru Üzüm Dağıtımına Bugün Başlandı" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bugün itibariyle 33 ildeki bin 750 okulda kuru üzüm dağıtımına başlandığını belirtti.
 • 10:29 Özel Sporcu Zafer Çelik Türkiye Birincisi Oldu Özel Sporcu Zafer Çelik Türkiye Birincisi Oldu Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, özel sporcuların başarısında okul yöneticilerinin çabalarının inkar edilemeyeceğini söyledi.
 • 10:28 Mehmet Topal ve Gökhan Gönül, Fenerbahçe'de Kalma Kararı Aldı Mehmet Topal ve Gökhan Gönül, Fenerbahçe'de Kalma Kararı Aldı Fenerbahçe'de yönetim, Mehmet Topal ve Gökhan Gönül'ün takımda kalmasına karar verdi, iki oyuncu da teklifi kabul etti.
 • 18:13 Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar (2) Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar (2) Gıda VE SU SAVAŞLARIBirleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün (FAO) Antalya'da toplanan 30'uncu Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı'nda öğle saatlerinde 'Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri' başlığının tartışıldığı yuvarlak masa toplantısı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in başkanlığında toplandı.
 • 15:40 Bakan Çelik: Türk ve Rus Çiftçisinin Cezalandırılmaya Çalışılması Doğru Değildir Bakan Çelik: Türk ve Rus Çiftçisinin Cezalandırılmaya Çalışılması Doğru Değildir Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rus uçağının düşürülmesinin ardından tarım sektöründe yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak, "Bu mesele fevri ele alınacak bir mesele değil. Kaldı ki bugün tarımla ilgili hal esnafıyla birlikteyiz.
 • 14:45 Antalya Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar Antalya Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar Bakan Çelik: Gıda arzını sağlayamazsak Suriye trajedileri artarGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Gelecek nesiller için sürdürülebilir gıda arzını sağlayamazsak, Suriye'deki trajedi benzerleri dünyanın pek çok yerinde yaşanabilir" dedi.
 • 14:02 Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar Bakan Çelik: Gıda Arzını Sağlayamazsak Suriye Trajedileri Artar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Gelecek nesiller için sürdürülebilir gıda arzını sağlayamazsak, Suriye'deki trajedi benzerleri dünyanın pek çok yerinde yaşanabilir" dedi.
 • 13:26 Bakan Çelik: Bakan Çelik: "500 Milyon İnsan Obez İken, 800 Milyon İnsan Aç" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “Geçen yıl tarımsal hasılamız 55 milyar dolar, tarımsal ürün ihracatımız 17 milyar dolara ulaştı.
 • 12:56 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu'nda değişiklik yapan kanunun uygulamalarıyla ilgili işlemlerin kısa sürede sonuçlandırılabilmesi için hazırlanan yazılım programının bu yıl hizmete alınacağını bildirdi.
 • 12:47 Bucaspor'da Mehmet Ayrılıyor Bucaspor'da Mehmet Ayrılıyor Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta son maçta kümede kalan Bucaspor'da sözleşmeleri sona eren futbolcular ayrılık mesajları vermeye devam ediyor.
 • 11:22 Antalya Bakan Çelik?ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Antalya Bakan Çelik?ten Mecliste Kavga Edenlere Turplu Gönderme Bakan Çelik'ten mecliste kavga edenlere turplu göndermeANTALYA Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Kompleksi'ni gezen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir esnafta sopa uzunluğundaki turpu görünce, "Bunu mecliste kavga edenlere mi göndereceksiniz" diye espri yaptı.
 • 11:10 Çelik: Çelik: "Rusya ile Yaşanan Sorun Dünyanın Sonu Değildir" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye ile Rusya arasında yaşanan uçak krizinin bir tarım meselesi olmadığını belirterek "Milletlerin onuru önemlidir, her devlet onuruyla yaşar. Rusya ile aramızda sorun yaşanması dünyanın sonu değildir" dedi.
 • 10:34 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rusya ile yaşanan krizin üretim ve tarımın dışında bir konu olduğunu belirterek, "Bunun faturasının tarıma kesilmesi doğru değil. Burada Türk çiftçisinin ve Rus çiftçisinin cezalandırılması doğru değildir.
 • 08:59 Sevilla Sportif Direktörü: Mehmet Topal Takımında Kalmaya Karar Verdi Sevilla Sportif Direktörü: Mehmet Topal Takımında Kalmaya Karar Verdi Sevilla'nın Sportif Direktörü Monchi, Mehmet Topal'la ilgili soruya "Takımında kalmaya karar verdi. Geçen haftaya kadar menajeri ile görüşmelerimiz vardı." dedi.