SON DAKİKA MEHMET EMİN ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Emin Şimşek Haberleri


MEHMET EMİN ŞİMŞEK

1964'te Muş'ta doğdu. İnşaat mühendisi; Fırat Üniversitesi inşaat Mühendisliği'ni bitirdi. 2002-2007 yılları arasında il Başkanlığı görevinde bulundu. Çok sayıda kamu yatırımına mühendislik hizmeti verdi. İngilizce biliyor. Evli. ... Devamı

08:08
CHP seçimini yaptı! İşte sonuçlar CHP, 12 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerine yönelik olarak 29 ilde ön seçim yaptı.
CHP seçimini yaptı! İşte sonuçlar
11:22
HSYK'dan İdari Yargıya Atamalar Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Tarafından İdari Yargı Hakimliklerine Atamalar Yapıldı.
12:05
Tanışma Yemeği Artvin Valisi Mustafa Yemlihalıoğlu, Artvin Aşağımaden ve Yukarımaden Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nce Düzenlenen Tanışma Yemeğine Katıldı.
18:10
Maliye Bakanı Şimşek: Tsunaminin Ekonomik Etkileri Sınırlı ve Geçici Olur Batman'a Gelen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Japonya'da Meydana Gelen Deprem ve Tsunaminin, Dünya ve Türkiye Ekonomisine Etkilerinin Sınırlı ve Geçici Olacağını İfade Etti.
Maliye Bakanı Şimşek: Tsunaminin Ekonomik Etkileri Sınırlı ve Geçici Olur
10:20
Kıraç: Türk Doktorların Kamerunda 8 Bin Hastaya Bakması Gurur Verici İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Kamerun'da 20 Türk Doktorun 8 Bin Hastaya Bakması ve 50 Kritik Ameliyata Katılmasının Kendilerini Gururlandırdığını Söyledi.
Kıraç: Türk Doktorların Kamerunda 8 Bin Hastaya Bakması Gurur Verici
10:37
Eğitim-Sen’den Başkan Akdoğan’a Ziyaret Eğitim-Sen Niğde Şubesi Yeni Yönetimi Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı Ziyaret Etti.
Eğitim-Sen’den Başkan Akdoğan’a Ziyaret
14:02
Foça Kış Dörtlüsü Briç Turnuvası Sona Erdi Foça Belediyespor Briç Şubesince Düzenlenen 'Foça Kış Dörtlüsü Briç Turnuvası' Sona Erdi
09:11
Gül Döneminde Bütçe Artış Gösterdi Şimşek,Cumhurbaşkanlığı Bütçelerinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Döneminde Yıllar İtibarıyla Artış Gösterdiğini Belirtti.
18:31
Keçiborlu'da Kur'an ve Ezan Okuma Yarışması Düzenlendi Keçiborlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Arasında "Kuran-ı Kerim ve Ezanı Güzel Okuma" Yarışması Düzenlendi
Keçiborlu'da Kur'an ve Ezan Okuma Yarışması Düzenlendi
10:31
Yargıtay ve Danıştay'a Atama HSYK'nın Hakim ve Savcı Atamalarına İlişkin Kararı Resmi Gazete'de Yayımlandı.
Yargıtay ve Danıştay'a Atama
12:41
Beşiktaşlı Yusuf Kayseri Erciyesspor'da Beşiktaşlı Yusuf Kayseri Erciyesspor'da
Beşiktaşlı Yusuf Kayseri Erciyesspor'da
14:51
Batman'a 6 Milyon 610 Bin Lira Ek Ödenek Gönderildi AK Parti Batman Milletvekilleri Ahmet İnal ve M. Emin Ekmen Tarafından Yapılan Açıklamada, Hükümetin Batman'a 6 Milyon 610 Bin Lira Ek Ödenek Gönderdiği Belirtildi.
05:26
Anka, 29 Aralık 2010 Çarşamba Gündemi Anka, Ankara Haber Ajansı A.ş.
13:01
Batman Basınında Bugün Batman'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Batman: 'Vali, İlçelerde' Vali Ahmet Turhan, Tekel Binalarını Okula Dönüştürme Projeleri Kapsamında Sason ve Kozluk İlçelerinde İncelemelerde Bulundu
21:54
İşte Türkiye'nin Borcu Maliye Bakanı Şimşek Açıkladı
İşte Türkiye'nin Borcu
09:22
Adliye'de Dehşet Anları İstanbul'daki Kadıköy Adliyesi Dün Silah Sesleriyle Yankılandı.
Adliye'de Dehşet Anları
17:14
Otopark Kumandasından Silah Kadıköy Adliyesinde Duruşma Salonunun İçinde Hasmını Gözönden Vuran Adamdan Çıkan Silah Hayrete Düşürdü.
Otopark Kumandasından Silah
16:13
İşte O Silah Kadıköy'de Özel Yapım Bir Tabancayla Girdiği Duruşma Salonunda Hasmını Vurdu.
İşte O Silah
16:01
Özel Bilge Koleji Aşure Şenliği Düzenledi Antalya'nın Gazipaşa İlçesinden Faaliyet Gösteren Özel Bilge Koleji, 7. Aşure Şenliği'nde Güney Afrikalı Misafirleriyle Gazipaşa Protokolünü Ağırladı.
16:01
Adliyede Hasmını Vurdu Kadıköy'de görülen cinayet davasının tutuklu sanığı Mehmet Emin Soylu, duruşmayı izlemeye gelen bir kişi tarafından salona sokulan özel düzenekli bir silahla vuruldu
16:01
Özel Düzenek Silahla Hasmını Vurdu Kadıköy Adliyesi'nde Görülen Cinayet Davasının Duruşmasına Giren Hasan Ç., Kumanda İçine Yaptığı Özel Düzenek Silahla, Sanık Mehmet Emin Soylu'yu Gözünden Vurdu.
15:51
(Geniş Metin ) Adliyede Hasmını Vurdu (Geniş Metin ) Adliyede Hasmını Vurdu
12:04
Kadıköy Adliyesi'nde İnfaz Duruşma Salonuna Silahla Giren Sanık Bir Kişiyi Vurdu.
Kadıköy Adliyesi'nde İnfaz
11:18
'Açım' Diyerek Girdiği İş Yerinde Telefon Çaldı Bir Tekstil Atölyesinde İş İsteyerek Sabah Çalışmaya Başlayan Bir Kişi, Öğlen Yemeği Arasında Çalışanlardan Birinin Cep Telefonunu Çalarken Güvenlik Kameralarına Yakalandı.
12:32
Enka Kültür Sanat 22. Yıl Kış Etkinlikleri 2009 Yılında Bir Araya Gelen Topluluk Nardis, Hayal Kahvesi, Jazzstop Gibi Kulüplerdeki Performanslarının Yanı Sıra İzmir Ve Lefkoşa Konserleriyle De İlgi Topladı.
Enka Kültür Sanat 22. Yıl Kış Etkinlikleri
14:13
Alacakların Yeniden Yapılandırması (1):31 Temmuz Öncesi Vergi Alacakları Yapılandırma Kapsamında Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun Tasarısı'nın Vergi ve Gümrük Vergisi Alacaklarında 31 Temmuz 2010'dan, Sosyal Güvenlik Kurumu Primlerinde Haziran 2010 ve Öncesi Dönemi Kapsayacağını Açıkladı.
Alacakların Yeniden Yapılandırması (1):31 Temmuz Öncesi Vergi Alacakları Yapılandırma Kapsamında
18:28
HSYK Atamaları Yaptı Anayasa Değişikliğinin Ardından Oluşan Yeni HSYK, Unvanlı Hakim ve Savcı Atamalarını Tamamladı.
HSYK Atamaları Yaptı
22:40
YÖK Rektör Adaylarını Belirledi YÖK'te Seçim Sonucunda, 15 Üniversitenin Rektör Adayı, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Onayına Sunmak Üzere Belirlendi.
YÖK Rektör Adaylarını Belirledi
19:53
YÖK Genel Kurulu Toplantısı YÖK Genel Kurulu Toplantısında Devlet Üniversitelerinin 18, Vakıf Üniversitelerinin 19 Fakültesine Dekan Ataması Yapıldı
12:08
Bütçe Maratonu Başladı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, 2011 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı'nın Tümü Üzerindeki Görüşmeler Başladı.
15:08
'Lüksemburg İle Her Alanda İşbirliğine Hazırız' Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, Lüksemburg ile Öncelik Ticaret Başta Olmak Üzere Her Alanda İşbirliğine Hazır Olduklarını Söyledi.
'Lüksemburg İle Her Alanda İşbirliğine Hazırız'
13:18
Kck Duruşması Başladı, İddianamenin Sanıklarla İlgili Bölümü Okunuyor Terör Örgütü PKK'yı Kapsayan 'Kürdistan Topluluklar Birliği/türkiye Meclisi Duruşması, Sanıklar Hakkındaki İddiaların Okunmasıyla Başladı.
10:53
Gaziantep Basınında Bugün Gaziantep'te Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Zafer: 'Yerel Basın Eğitim Semineri' Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Tarafından Düzenlenen 56
17:28
Kayseri Erciyesspor: 1 – Boluspor: 1 Stat: Atatürk Spor Kompleksi Dış Saha Hakemler: Hakan Özkan, Emin Yıldırım, Ahmet Şimşek Kayseri Erciyesspor: Yavuz 5, Fatih 5, Yusuf 5 (Dk. 79 Emrah 7), Aytek 5, İbrahim 6, Mehmet Ayaz 5, Volkan 5, Mehmet Türkmehmet 6, Köksal 6, Sertan 6 (Dk. 50 Zafer 5), Bikoko 5 (Dk. 55 Ömer 5) Boluspor: Atacan 6, Erdem 5, Sefa 5 (Dk.
16:24
Bank Asya 1. Lig -Kayseri Erciyesspor: 1 - Boluspor: 1 Bank Asya 1. Lig'de Kayseri Erciyesspor, Boluspor ile 1-1 berabere kaldı.
16:18
Enka'da Kışlar da Sanatla Dolu Geçer 22. Enka Kültür Sanat Kış Etkinlikleri, 2 Kasım – 14 Aralık 2010 Tarihleri Arasında
Enka'da Kışlar da Sanatla Dolu Geçer
11:58
Antalyaspor, Mehmet Özdilek'le Yeni Bir Rekora Koşuyor Medical Park Antalyaspor, Mehmet Özdilek'le yeni bir rekora koşuyor.
12:42
Bin 271 Hakim ve Savcının Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de(3) Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK), 2010 Adli Yargı Yaz Kararnamesi Resmi Gazete'de Yayımlandı.
13:38
Maliye Bakanı Şimşek Çocuklar ve Yaşlılarla Bayramlaştı Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ramazan Bayramı Öncesinde Çocuk Yuvası ve Huzurevine Ziyaret Etti
14:08
Batman - Maliye Bakanı Şimşek, Batman´ Da Referandum İçin 'Evet 'İstedi Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Batman'da Sivil Toplum Örgütleri Temsilcileri ve İşadamlarıyla Yaptığı Toplantıda, Anayasa Değişikliği Paketini Değerlendirerek, Referandumda "evet" Demelerini İstedi. Bakan Şimşek, Paketin Mükemmel Olmadığını Ancak Özgür ve Demokratik Bir Türkiye İçin Çok Önemli Olduğunu Savundu.
Batman - Maliye Bakanı Şimşek, Batman´ Da Referandum İçin 'Evet 'İstedi
12:58
Bakan Şimşek Batman'da Referandumun Önemine Dikkat Çekti Anayasal Değişikliğin Ekonomik Gelişim İçin de Şart Olduğunu Söyleyen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 1960 Darbesini Yapan Generallerin Bu Günkü Muhalefetten Daha Demokrat Olduğunu İleri Sürdü. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Temaslarda Bulunmak Üzere Batman'a Geldi. Bakan Şimşek'e Ziyaretlerinde Batman Milletvekilleri Ahmet İnal ve M.
12:28
Maliye Bakanı Şimşek, Batman' da Referandum İçin 'Evet 'İstedi MALİYE Bakanı Mehmet Şimşek, Batman'da sivil toplum örgütleri temsilcileri ve işadamlarıyla yaptığı toplantıda, anayasa değişikliği paketini değerlendirerek, referandumda "evet" demelerini istedi.
18:48
Zılgıtlı 'Sandık' Daveti Erdoğan: Kardeşliğimizi Bozmak İsteyenlere 12 Eylül Bir Manifestodur.
Zılgıtlı 'Sandık' Daveti
10:53
Darıca Adsm’de İkisi Uzman 15 Diş Hekimi Göreve Başladı Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 15 Yeni Diş Hekimi Göreve Başladı.
Darıca Adsm’de İkisi Uzman 15 Diş Hekimi Göreve Başladı
17:17
İçişleri Bakanlığı'nda Atamalar İçişleri Bakanlığının internet sitesinde yer alan açıklamaya göre atamalarla ilgili açıklama şöyle: Mülki İdare Amirleri Atama, Değerlendirme ve Yer değiştirme Yönetmeliği ve diğer mevzuat hükümleri uyarınca İçişleri Bakanlığı tarafından her yıl hazırlanarak çıkartılan rutin atama kararnamesi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanmıştır.
10:18
Dörtyol Kaymakamı Vali Yardımcısı Oldu 4 Polisin Şehit Edildiği Dörtyol Kaymakamı Hayri Sandıkçı, Konya Vali Yardımcılığına Atandı.
09:27
Mülki İdare Amirliklerine Atama Yapıldı İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirliklerine İlişkin Atama Kararnamesini Yayınladı.
15:52
Derince Belediyespor'dan Partilerin İlçe Başkanlarına Ziyaret Derince Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Özer ve Yöneticiler, Partilerin İlçe Başkanlarını Ziyaret Etti
09:37
Cihan Haber Ajansı Gündemi 03.07.2010 Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Atatürk'ün Erzurum'a Gelişinin 91. Yıl Dönümü Törenlerine Katılacak. (11.00)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 09:06:18. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET EMİN ŞİMŞEK HABERLERİ
[Hata Bildir]