SON DAKİKA MEHMET ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Erdoğan Haberleri


MEHMET ERDOĞAN

Mehmet Erdoğan, 30 Ekim 1956'da Adıyaman Besni'de doğdu. Babasının adı Hasan, annesinin adı Zeynep'tir. İş Adamı; AÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. Gaziantep MÜSİAD Şube Başkanlığı, Gaziantep Halıcılar Odası Yönetim Kurulu Üyeliği, Gaziantep Ekonomisini Güçlendirme Vakfı... Devamı

15:27
Cavit Çağlar'ın Annesinin Cenazesi Toprağa Verildi Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar'ın, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede dün 91 yaşında hayatını kaybeden annesi Hacer Çağlar'ın cenazesi Bursa'da defnedildi.
12:58
Erdoğan Mevsimlik Tarım İşçileri ile Görüştü Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu Başkanvekili Mehmet Erdoğan, Adıyaman Mevsimlik Tarım İşçileri Derneği’nde (AMİD) tarım işçilerinin temsilcileriyle görüştü.
Erdoğan Mevsimlik Tarım İşçileri ile Görüştü
19:06
AK Parti'li Erdoğan Madencilerin Sorunlarına Değindi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, maden kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına dair kanun tasarısı ile ilgili TBMM’de bir konuşma yaptı.
AK Parti'li Erdoğan Madencilerin Sorunlarına Değindi
17:30
Septimus Severus Köprüsünü Kurtaracağız AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan; bakımsızlıktan yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Roma dönemine ait tarihi Septimus Severus köprüsünün kurtarılması için yıllardır yaptıkları çalışmaların sonucunu aldıklarını ve köprünün kurtarılacağını bildirdi.
Septimus Severus Köprüsünü Kurtaracağız
14:42
Gaziantep'e 22 Adet Yeni Ambulans Geliyor AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, 20 adet yeni ambulansın Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü hizmetine tahsis edildiğini açıkladı.
Gaziantep'e 22 Adet Yeni Ambulans Geliyor
17:32
Trabzon'daki Trafik Kazası Of ilçesindeki kazada ölen Rüstem Çakıroğlu, toprağa verildi.
22:53
Marmaris MHP'de Kemal Kalemci Dönemi MUĞLA(İHA)-MHP Marmaris İlçe Teşkilatı olağan kongresinde Kemal Kalemci başkan seçildi.
Marmaris MHP'de Kemal Kalemci Dönemi
12:11
Septimius Severus Köprüsü" Restorasyon Bekliyor Araban ilçesinde yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan tarihi "Septimius Severus Köprüsü" restorasyon yapılarak kurtarılmayı bekliyor.
15:25
Başkan Kasap, Çalışmaları Değerlendirdi Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Sanayi ve Ticaret Odası'nda düzenlenen Rize Organize Sanayi Bölgesi İstişare Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.
09:15
Emitt Fuarına İlgi Giderek Artıyor Turizm sektörünün gelişmesinde etkin rol oynayacağı düşünülen Uluslar arası EMİTT Fuarı, ikinci gününde ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Emitt Fuarına İlgi Giderek Artıyor
11:56
Gaziantep'in Elektrik Sorunu Masaya Yatırıldı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, Gaziantep'te sıklıkla yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili EPDK Başkanı Yılmaz ve bakanlık yetkilileriyle bir araya geldi.
11:33
Gaziantep'in Elektrik Sorunu Ankara'da Masaya Yatırıldı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep'te sıklıkla yaşanan elektrik kesintilerine son vermek için Enerji Piyasası Düzenleme (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz ve bakanlık yetkilileriyle bir araya geldi.
Gaziantep'in Elektrik Sorunu Ankara'da Masaya Yatırıldı
11:11
Gaziantep'teki Elektrik Kesintileri Ankara'da Masaya Yatırıldı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı, Gaziantep'te sıklıkla yaşanan elektrik kesintilerine son vermek için Enerji Piyasası Düzenleme Başkanı , Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerjisa Dağıtım Şirketi yetkilileriyle bir araya geldi.
12:48
Araban'a Yeni Hastane Yapılacak AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Araban ilçesine 30 yataklı yeni devlet hastanesi yapılacağını söyledi.
Araban'a Yeni Hastane Yapılacak
11:58
Araban'a Yeni Bir Devlet Hastanesi Müjdesi AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Araban ilçesine 30 yataklı yeni bir devlet hastanesi yapılacağı müjdesini verdi.
Araban'a Yeni Bir Devlet Hastanesi Müjdesi
18:25
İç Güvenlik Paketi" TBMM İçişleri Komisyonu'nda Tasarının görüşmeleri, 3 madde kabul edildikten sonra, TBMM Genel Kurulu'ndaki dört eski bakanla ilgili Soruşturma Komisyonu raporunun görüşmeleri için yarına ertelendi.
09:44
Boşaltma Kararı Verilen Köy Korkudan Uyuyamıyor Gaziantep'in Aşağıhocüklü köyünde bulunan köylüler, sel ve deprem nedeniyle korkudan uyuyamıyorlar. Yaklaşık 10 yıldır aynı korkuyla yaşayan köy, artık boşaltılıyor.
Boşaltma Kararı Verilen Köy Korkudan Uyuyamıyor
17:43
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şanlıurfa’da bir toplantı sonrası paralel yapının güçlü isimlerinden birisinin kendisine ‘Türkiye’yi karıştıran dış güçler kim?’ diye mail attığını söyledi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Açıklaması
11:32
Şamil Tayyar'a "Kuzulu Safran Pilavı" Sürprizi AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Yavuzeli ve Araban ilçe belediyelerini ziyaret etti.
Şamil Tayyar'a 'Kuzulu Safran Pilavı' Sürprizi
20:35
Altay 101 Yaşında İzmir'in asırlık çınarı Altay'ın 101. kuruluş yıl dönümü büyük coşkuyla kutlandı.
20:27
Bakan Güllüce: Faiz, Hayatın Her Alanında Problem Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Faizler daha aşağı inse yeni Türkiye, yoluna daha hızlı gidecek." dedi.
Bakan Güllüce: Faiz, Hayatın Her Alanında Problem
19:39
"Faiz, Hayatın Her Alanında Problem" Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, "Faizler daha aşağı inse, yeni Türkiye yoluna daha hızlı gidecek." dedi.
18:24
Bakan Güllüce, Adıyaman'da Kentsel Dönüşüm Alanlarını Gezdi Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Adıyaman’da kentsel dönüşüm yapılacak alanları gezdi, kredi faizleri ile ilgili konuştu.
Bakan Güllüce, Adıyaman'da Kentsel Dönüşüm Alanlarını Gezdi
15:02
Bakan Güllüce'den Batı Ülkelerine Tepki Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Adıyaman’da katıldığı MÜSİAD Genel Kurulunda batı ülkelerini eleştirerek, "Terörün kaynağı kendileridir.
Bakan Güllüce'den Batı Ülkelerine Tepki
19:05
İçişleri Bakan Yardımcısı Güneş Açıklaması "Terör örgütünün güvenlik akademisi kurup kurmadığı bir ekip tarafından araştırıldı, Türkiye sınırları içinde böyle bir şeyin olmadığı raporu verildi"
14:09
CHP'li Toprak, Cumhuriyet Gazetesini Ziyaret Etti Charlie Hebdo eki yayınladığı için güvenlik tedbirleri artırılan Cumhuriyet gazetesine destek ziyaretleri de sürüyor.
19:06
TBMM Genel Kurulu Kadına yönelik şiddet ve mevsimlik işçilerin sorunlarına ilişkin araştırma komisyonlarının üyeleri belirlendi.
18:52
Araştırma Komisyonlarına Üye Seçimi Yapıldı TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerini Araştırma Komisyonu Başkanlığına AK Parti'li Dedegil, Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu başkanlığına AK Parti'li Kaçar seçildi.
20:10
Ak Partinin Yeni Yönetimi Tanışma Yemeğinde Buluştu Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı 5. Olağan Kongrede AK Parti Gaziantep İl Başkanı olarak seçilen Eyüp Özkeçeci ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensupları ve partililerle bir araya geldi.
Ak Partinin Yeni Yönetimi Tanışma Yemeğinde Buluştu
14:12
Gaziantep 'Başbakanımız Hasta Olmasına Rağmen Yürüyüşe Katıldı' 'Başbakanımız hasta olmasına rağmen yürüyüşe katıldı' GAZİANTEP'te dün yapılan kongrede AK Parti İl Başkanlığı'na seçilen Mehmet Eyüp Özkeçeci, "Sayın Başbakanımız hasta olmasına rağmen Fransa'da yapılan yürüyüşe katıldı.
Gaziantep 'Başbakanımız Hasta Olmasına Rağmen Yürüyüşe Katıldı'
13:22
Yılın Gazetecisi Ödülü İsmail Tunç'a Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından ilk kez bu yıl düzenlenen ve jüri üyeliğini Gaziantep’te bulunan çeşitli üniversitelerden öğretim üyelerinin yaptığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği Basın Ödülleri kategorisinde yılın gazetecisi ödülünü Bizde Varız Gazetesi sahibi İsmail Tunç kazandı.
Yılın Gazetecisi Ödülü İsmail Tunç'a
15:27
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nden Dha ya 2 Ödül Bölge Temsilcisi Hasan Kırmızıtaş birincilik, 'Spor fotoğrafı' kategorisinde de DHA muhabiri Metin Faruk Tamer'e mansiyon ödülü verildi.
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nden Dha ya 2 Ödül
15:19
Dereceye Giren Gazeteciler Ödüllerini Aldı Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi.
14:31
Ggc'den Aa'ya Ödül AA Foto Muhabiri Orhan Çiçek, "Spor Fotoğrafı" dalında ödüle layık görüldü.
13:28
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nden Dha'ya 2 Ödül Bölge Temsilcisi Hasan Kırmızıtaş birincilik, 'Spor fotoğrafı' kategorisinde de DHA muhabiri Metin Faruk Tamer'e mansiyon ödülü verildi.
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nden Dha'ya 2 Ödül
17:23
Gaziantep'te "Uluslararası Kongre Merkezi" Kurulacak GAZİANTEP (İHA) – Gaziantep’te Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi ve Turizm Ziyaretçi Bürosu açılacak.
Gaziantep'te 'Uluslararası Kongre Merkezi' Kurulacak
16:07
Öğrenciler, Kaymakam'dan Kendilerine Sahip Çıkmasını İstedi Hani'deki yardıma muhtaç öğrenciler, Hani Kaymakamı Hidayet Sarı'dan kendilerine sahip çıkmasını istedi.
15:48
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı AK Parti'li Fatma Şahin, kente 'Uluslararası Kongre Merkezi' kurulması için çalıştıklarını söyledi.
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak
15:29
Gaziantep'e Uluslararası Kongre Merkezi Yapılacak TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ulusoy: "Kongre turizminde kültürel ve tarihi mekanlar, otellerin çeşitliliği, havalimanı yakınlığı avantaj. Bu avantaj Gaziantep'te var"
15:15
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı AK Partili Fatma Şahin, kente 'Uluslararası Kongre Merkezi' kurulması için çalıştıklarını söyledi.
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak
14:05
Gaziantep'te "ULUSLURARASI Kongre Merkezi" Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, "Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi ve Turizm Ziyaretçi Bürosu" kurulması için çalıştay gerçekleştirildi.
Gaziantep'te 'ULUSLURARASI Kongre Merkezi' Kurulacak
13:42
Hani'de İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yemek ve Giysi Yardımı Diyarbakır'ın Hani İlçesi Kaymakamlığı, soğuk kış günlerinde dar gelirli ailelere sıcak yemek verirken, 500 çocuğa da kışlık giysi yardımında bulundu.
Hani'de İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yemek ve Giysi Yardımı
12:09
Şahin, Müsiad Üyelerine Belediyenin Hizmetlerini Anlattı MÜSİAD Gaziantep Şubesi tarafından Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Toplantı Salonu’nda (GAİB) Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetlerinin anlatıldığı değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Şahin, Müsiad Üyelerine Belediyenin Hizmetlerini Anlattı
17:56
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Adıyaman’da ki bürokratlar ve siyasiler mesaj yayınladı.
17:03
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor Gaziantep’te geleneksel baklava üretimi üzerine iki yıldır aralıksız AR-GE çalışmaları sürdüren Fıstıkzade, franchising yöntemiyle baklavayı anavatanından tüm dünyaya taşımayı hedefliyor.
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor
15:59
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor AR-GE çalışmaları sürdüren Fıstıkzade, franchising yöntemiyle baklavayı anavatanından tüm dünyaya taşımayı hedefliyor.
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor
19:35
İç Güvenlik Paketi" Komisyonda MHP'li Erdoğan: "Bulunduğu il ve ilçede AK Parti teşkilatlarıyla iyi geçinmeyen her asker artık bavulunu hazır etmeli" CHP'li Özcan: "Terörle müzakere ederken terörle mücadele için bu yasayı çıkarıyoruz derseniz kargalar bile güler"
18:19
"Saldırganın Nasıl Geldiği, Toplantı Yerini Nasıl Bildiği Araştırmalı" CHP İstanbul Milletvekili Toprak, "Saldırganın oraya nasıl geldiği, toplantı saatini ve yerini nasıl bildiği araştırmalıdır." dedi.
17:27
CHP'li Toprak'tan Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya İlişkin Açıklama CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan ayakkabılı saldırının kendisiyle ilişkilendirilmeye çalışılmasının maksatlı ve yıpratmaya yönelik çirkin bir komplo olduğunu belirterek, saldırganın babasının kardeşinin yönetici olduğu firmada çalışmadığını kaydetti.
15:32
Toprak: Bu Kişi (Saldırgan) Kardeşimin Yönetici Olduğu Firmanın Çalışanı Değil CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na ayakkabı fırlatan şahsın, kardeşinin yönetici olduğu firmanın çalışanı olmadığını açıkladı.
Toprak: Bu Kişi (Saldırgan) Kardeşimin Yönetici Olduğu Firmanın Çalışanı Değil
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:07:38. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET ERDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]