00:4500
SON DAKİKA MEHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Gündoğdu Haberleri

  Sabah Kur'an Kursu Öğleden Sonra Spor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında yapılan protokol ile yaz aylarında açılacak olan Kur'an kurslarına gelen çocuk ve gençlere sabah dini eğitim, öğleden sonra ise spor eğitimi verilmesi planlanıyor. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Kuran Kurslarında Spor Eğitimi

  Kuran Kurslarında Spor Eğitimi

  Kuran kurslarında sabahları dini eğitim görecek öğrenciler, öğleden sonra ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri nezaretinde spor yapacak. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Yaz Kur'an Kurslarında Çocuklara Spor da Yaptırılacak

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında yapılan protokolle yaz Kur'an kurslarına giden çocuk ve gençlere sabah din, öğleden sonra ise spor eğitimi verilecek. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  'Okul Sütü Projesi'

  "Okul Sütü Projesi"

  Kahramanmaraş'ta "Okul Sütü Projesi" kapsamında il genelinde 124 bin 686 öğrenciye süt dağıtımı yapıldı. (02 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

  "Halk Elinde Hayvan Islahı" Konferansı

  Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Zafer Ulutaş, "Halk Elinde Hayvan Islahı" projesiyle, yerli ırkların potansiyelinin ortaya çıkarılması, artırılması ve korunmasının hedeflendiğini söyledi. (28 Nisan 2012 Cumartesi )

   

  Giresun'da, Köprü Yaparken Dereye Düşen Genç Boğuldu

  Giresun'un Güce İlçesi'nde, köprü yaparken dereye düşen geç boğuldu. (23 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  İzmir'de Kutlu Doğum Programına Yoğun İlgi

  İzmir'de Kutlu Doğum Programına Yoğun İlgi

  İzmir'de Gülçağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlediği program büyük ilgi gördü. (19 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Türk Tur Operatöründen Ukraynalı 100 Yetime Antalya'da Tatil Hediyesi

  Türk Tur Operatöründen Ukraynalı 100 Yetime Antalya'da Tatil Hediyesi

  Türk tur operatörü Anex Tour, Ukrayna'nın farklı bölgelerindeki yetimhanelerinden toplam 100 yetime "Çocuklara dünyayı göster" etkinliği çerçevesinde Antalya'da 5 yıldızlı tatil yaptıracak. (16 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  Kahramanmaraş'ta Çiftçilere Budama Eğitimi Veriliyor

  Pazarcık'ta çiftçilere budama eğitimi verildiği bildirildi. (04 Nisan 2012 Çarşamba )

   

  Akseki Heyetinden TBMM Ziyareti

  Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren, ilçenin sorunlarına çözüm bulmak ve projelere destek istemek amacıyla gerçekleştirdikleri TBMM ziyaretinin verimli geçtiğini söyledi. (31 Mart 2012 Cumartesi )

   

  Meü Öğretim Üyelerinden 222 Yeni Türkçe Terim

  Meü Öğretim Üyelerinden 222 Yeni Türkçe Terim

  Mersin Üniversitesi (MEÜ) Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri Prof.Dr.Adnan Erkuş ve Yrd.Doç.Dr.Hakan Mehmet Gündoğdu, TÜBA'nın Sosyal Bilimler Terimleri Sözlüğü için 2 bine yakın terimin sözlük çalışmasını yaparken 222 adet yeni Türkçe terimi de... (23 Mart 2012 Cuma )

   

  Nitrat Kirliliği İzlenecek

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından nitrat kirliliğinin izlenmesi amacıyla Kahramanmaraş'a mobil araç tahsis edildiği bildirildi. (21 Mart 2012 Çarşamba )

   

  Nitrat Kirliliği Mobil Araçla Belirlenecek

  Nitrat Kirliliği Mobil Araçla Belirlenecek

  Kahramanmaraş'ta tarımsal sahalardaki yüzey ve yer altı sularında bulunan nitrat kirliliği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından tahsis edilen mobil araçla tespit edilecek. (21 Mart 2012 Çarşamba )

   

  Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması

  Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması

  Kahramanmaraş İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Gündoğdu, "Kadın tarlada üreten, evini yöneten ve ailesini besleyendir." (15 Mart 2012 Perşembe )

   

  Kahramanmaraş'ta Kadın Çiftçiler Yarıştı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "Kadın Çiftçiler Yarışıyor" bilgi yarışmasını Türkoğlu'nu temsilen katılan Fatma Yasemin Sarı kazandı. (15 Mart 2012 Perşembe )

   

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Gündoğdu: "Tarım Alanlarının Bölünmesi Büyük Sorun"

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Gündoğdu, Türkiye'de tarım alanlarının mirasçılar arasında pay edilmesi sonucu ortaya çıkan küçük parseller nedeniyle her yıl önemli miktarda ekonomik kaybın yaşandığını söyledi. (13 Mart 2012 Salı )

   

 

  Hayvanlarını Küpeletmeyenlere Ceza Geliyor

  İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Gündoğdu, 2 Haziran'a kadar hayvanlarını küpeletmeyenlere idari para cezası uygulanacağını bildirdi. (13 Mart 2012 Salı )

   

  Samanlı Köyü Muhtarından 3 Cinayeti Aydınlatan Ekibe Plaket

  Samanlı Köyü Muhtarı Çetin Pehlivan, köylerinde işlenen 3 cinayeti aydınlatan Yalova Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekibine plaket verdi. (02 Mart 2012 Cuma )

   

  Kahramanmaraş'ta Meyvecilik Gelişiyor

  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Gündoğdu, Kahramanmaraş'ta meyveciliğin geliştirilmesi amacıyla 217 bin 691 adet fidan dağıtımı yapıldığını söyledi. (10 Şubat 2012 Cuma )

   

  Kahramanmaraş'ta Zabıtaya Canlı Hayvan Nakli Eğitimi

  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Kahramanmaraş Belediyesi zabıta ekiplerine canlı hayvan ve hayvansal ürünlerinin nakilleri konusunda eğitim verildi. (07 Şubat 2012 Salı )

   

  Akdeniz Üniversitesi Akseki Meslek Yüksekokulu Müdürü Doğan'a Ziyaret

  Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren, Akdeniz Üniversitesi Akseki Meslek Yüksekokulu Müdürü Emin Doğan'ı makamında ziyaret etti. (03 Şubat 2012 Cuma )

   

  Sadece Başarıyı Değil, Fair-play'i de Hedefliyorlar

  Emre Umurbilir - İzmir'de, 3 yıl önce kurulmasına rağmen amatör kümede son iki sezonda şampiyon olan ve kadrosunda din görevlilerinin de yer aldığı Diyanet Gençlik Spor İzmir Kulübü, saha içinde futbolcuları, tribünlerde de taraftarıyla futbol... (03 Şubat 2012 Cuma )

   

  Kahramanmaraş'a Dezenfeksiyon Ünitesi Kuruldu

  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından dezenfeksiyon ünitesi kurulduğu bildirildi. (30 Ocak 2012 Pazartesi )

   

  Lapsekispor Yönetim Kurulu Başkanlığına Yeniden Ekim Seçildi

  Lapsekispor'da yapılan kongrede, yönetim kurulu başkanlığına yeniden Gani Mehmet Ekim seçildi. (28 Ocak 2012 Cumartesi )

   

  Vali Yazıcıoğlu'nun Makam Aracı İnternette Satışta

  Vali Yazıcıoğlu'nun Makam Aracı İnternette Satışta

  Tokat'ta 1984-1989 yılları arasında görev yapan efsane Vali Recep Yazıcıoğlu ile birlikte toplam 5 valinin makam aracı olarak kullandığı otomobil internet üzerinden satışa çıkarıldı. (21 Aralık 2011 Çarşamba )

   

  Yazıcıoğlu'nun Makam Aracı Satışta

  Yazıcıoğlu'nun Makam Aracı Satışta

  Vali Recep Yazıcıoğlu ile 5 valinin makam aracı olarak kullandığı otomobil internet üzerinden satışa çıkarıldı. (21 Aralık 2011 Çarşamba )

   

  Yazıcıoğlu'nun Makam Aracı Satışta

  Yazıcıoğlu'nun Makam Aracı Satışta

  Vali Recep Yazıcıoğlu ile toplam 5 valinin makam aracı olarak kullandığı otomobil internet üzerinden satışa çıkarıldı. (21 Aralık 2011 Çarşamba )

   

  Hayvan Yetiştiricilerine Destek İçin Son 20 Gün

  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, desteklemeden yararlanmak isteyen yetiştiricileri, 31 Aralık'a kadar müracaatlarını yapmaları konusunda uyardı. (09 Aralık 2011 Cuma )

   

  Kahramanmaraş'ta Hayvanlarda Koruyucu Aşılama Kampanyası

  Kahramanmaraş'ta İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen "koruyucu aşılama" kampanyasının tamamlandığı bildirildi. (09 Aralık 2011 Cuma )

   

  AK Parti Akseki İlçe Yönetiminden Kaymakam Çeviren'e Ziyaret

  Yeniden AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet Özdilek ve yönetim kurulu üyeleri, Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren'i ziyaret etti. (08 Aralık 2011 Perşembe )

   

  Gündoğdu: Kirli Pamuk Ekonomiye Zarardır

  Gündoğdu: Kirli Pamuk Ekonomiye Zarardır

  Kahramanmaraş Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından pamuk üretiminin iyileştirilmesi için eğitim ve yayın kampanyası başlatıldı. (05 Aralık 2011 Pazartesi )

   

  "Pamuğu Kirletmeyelim" Kampanyası

  "pamuğu kirletmeyelim' adlı eğitim ve yayın kampanyası başlatıldı. (05 Aralık 2011 Pazartesi )

   

  AK Parti Akseki İlçe Başkanı Özdilek Açıklaması

  AK Parti Akseki İlçe Başkanı Mehmet Özdilek, yeni yönetim ile görev bölümü yapıldığını belirterek, "Buna göre, 15 kişilik ilçe yönetim kurulu üyelerinin görev bölümlerini belirlemiş bulunuyoruz" dedi. (02 Aralık 2011 Cuma )

   

  AK Parti Akseki İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akseki İlçe Teşkilatı 4'üncü olağan kongresinde, Mehmet Özdilek, yeniden başkanlığa seçildi. (26 Kasım 2011 Cumartesi )

   

  "Kahramanmaraş İl Tarım Şurası"

  Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, stratejik unsurların önem kazandığı dünyada, tarımsal değerlerin kıymetinin bilinmesi gerektiğini söyledi.(KSÜ) ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından KSÜ Prof.Dr.Nafi Baytorun konferans salonunda düzenlenen "Kahramanmaraş İl Tarım Şurası'nda" yaptığı konuşmada, tarımın önemi dikkati çekti. (23 Kasım 2011 Çarşamba )

   

  3. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Sergisi

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Tarım ve İnsan Ulusal" fotoğraf yarışmasında ödüle ve sergilenmeye layık görülen eserler, Kahramanmaraş'ta sergilendi. (21 Kasım 2011 Pazartesi )

   

  "Tarımda Doğru ve Dengeli Beslenme" Çalıştayı

  Uluslararası Potasyum Enstitüsü Başkanı Dr. (19 Ekim 2011 Çarşamba )

   

  Vali Yardımcısı Anteplioğlu Açıklaması

  Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Mustafa Anteplioğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) olarak insan yaşamına fayda sağlayan, gelir getirici her türlü projeye destek sağladıklarını söyledi. (08 Ekim 2011 Cumartesi )

   

  İzmir'de Hatay Günleri'ne Atso Damgası

  Hatay'ın sahip olduğu zenginliklerin tanıtılması amacıyla Hatay Valiliği ile İzmir'deki Hataylılar Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca "Hatay Günleri" etkinliği İzmir'de gerçekleştirildi. (06 Ekim 2011 Perşembe )

   

  Korkmaz, Ahlat'ta Çiftçiyle Bir Araya Geldi

  Bitlis Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bülent Korkmaz, Ahlat İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde, çiftçilerle kahvaltıda bir araya geldi. (23 Eylül 2011 Cuma )

   

  Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi

  AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, "Çiftçilerimizin modern tarım ekipmanı kullanması için çaba sarf ediyoruz" dedi. (21 Eylül 2011 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.09.2014 00:45:04. #1.11#