SON DAKİKA MEHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Gündoğdu Haberleri

  İzmir'de Kaza: 1 Ağır Yaralı

  İzmir'de Kaza: 1 Ağır Yaralı

  İzmir'in Çiğli ilçesinde yolun karşısına geçmek isteyen Mehmet Gündoğdu (49) otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı. (09 Ağustos 2012 Perşembe )

   

  Yolun Karşısına Geçerken Otomobil Çarptı

  Yolun Karşısına Geçerken Otomobil Çarptı

  İzmir'in Çiğli İlçesi'nde, yolun karşısına geçerken otomobilin çarptığı 49 yaşındaki Mehmet Gündoğdu, ağır yaralandı. (09 Ağustos 2012 Perşembe )

   

  Diyanet'in Spor Kursları Yüzlerce Öğrenciyle Başladı

  Diyanet'in Spor Kursları Yüzlerce Öğrenciyle Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan, yaz Kur'an kurslarına giden çocuk ve gençlere sabah dini eğitim, öğleden sonra spor eğitimi verilmesi protokolü çerçevesinde başlatılan spor kursları başladı. (05 Temmuz 2012 Perşembe )

   

  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Emiralioğlu Göreve Başladı

  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan Emiralioğlu görevine başladı. (28 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  Orman Yangınları ile Mücadele Komisyon Toplantısı

  Orman Yangınları ile Mücadele Komisyon Toplantısı

  Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Ahir Dağı eteklerindeki ormanlık alanların kent için büyük önem taşıdığını belirterek, "Bütün vatandaşlarımızın ormanların korunması noktasında davranışlarını kontrol edici bir tutum sergilemesi lazım."... (21 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  Kirazda Hasat Başladı

  Türkiye'nin önemli meyve üretim merkezleri arasında yer alan Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde kiraz hasadı başladı. (21 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  2 Köyün İçme Suyu Sorunu Çözüldü

  Gaziantep'in Araban ilçesine bağlı Hasanoğlu ile Sarıtepe köylerinin uzun yıllardan beri süren içme suyu sorunu, Araban Kaymakamı Emre Nebioğlu tarafından çözüme kavuşturuldu. (08 Mayıs 2012 Salı )

   

  'Okul Sütü Projesi'

  "Okul Sütü Projesi"

  Kahramanmaraş'ta "Okul Sütü Projesi" kapsamında il genelinde 124 bin 686 öğrenciye süt dağıtımı yapıldı. (02 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

  "Halk Elinde Hayvan Islahı" Konferansı

  Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Zafer Ulutaş, "Halk Elinde Hayvan Islahı" projesiyle, yerli ırkların potansiyelinin ortaya çıkarılması, artırılması ve korunmasının hedeflendiğini söyledi. (28 Nisan 2012 Cumartesi )

   

  Giresun'da, Köprü Yaparken Dereye Düşen Genç Boğuldu

  Giresun'un Güce İlçesi'nde, köprü yaparken dereye düşen geç boğuldu. (23 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  İzmir'de Kutlu Doğum Programına Yoğun İlgi

  İzmir'de Kutlu Doğum Programına Yoğun İlgi

  İzmir'de Gülçağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlediği program büyük ilgi gördü. (19 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Türk Tur Operatöründen Ukraynalı 100 Yetime Antalya'da Tatil Hediyesi

  Türk Tur Operatöründen Ukraynalı 100 Yetime Antalya'da Tatil Hediyesi

  Türk tur operatörü Anex Tour, Ukrayna'nın farklı bölgelerindeki yetimhanelerinden toplam 100 yetime "Çocuklara dünyayı göster" etkinliği çerçevesinde Antalya'da 5 yıldızlı tatil yaptıracak. (16 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  Kahramanmaraş'ta Çiftçilere Budama Eğitimi Veriliyor

  Pazarcık'ta çiftçilere budama eğitimi verildiği bildirildi. (04 Nisan 2012 Çarşamba )

   

  Akseki Heyetinden TBMM Ziyareti

  Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren, ilçenin sorunlarına çözüm bulmak ve projelere destek istemek amacıyla gerçekleştirdikleri TBMM ziyaretinin verimli geçtiğini söyledi. (31 Mart 2012 Cumartesi )

   

  Meü Öğretim Üyelerinden 222 Yeni Türkçe Terim

  Meü Öğretim Üyelerinden 222 Yeni Türkçe Terim

  Mersin Üniversitesi (MEÜ) Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri Prof.Dr.Adnan Erkuş ve Yrd.Doç.Dr.Hakan Mehmet Gündoğdu, TÜBA'nın Sosyal Bilimler Terimleri Sözlüğü için 2 bine yakın terimin sözlük çalışmasını yaparken 222 adet yeni Türkçe terimi de... (23 Mart 2012 Cuma )

   

  Nitrat Kirliliği İzlenecek

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından nitrat kirliliğinin izlenmesi amacıyla Kahramanmaraş'a mobil araç tahsis edildiği bildirildi. (21 Mart 2012 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 22:21:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ
[Hata Bildir]