02:1100
SON DAKİKA MEHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Gündoğdu Haberleri

   

  İzmir'de Kaza: 1 Ağır Yaralı

  İzmir'de Kaza: 1 Ağır Yaralı

  İzmir'in Çiğli ilçesinde yolun karşısına geçmek isteyen Mehmet Gündoğdu (49) otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı. (09 Ağustos 2012 Perşembe )

   

  Yolun Karşısına Geçerken Otomobil Çarptı

  Yolun Karşısına Geçerken Otomobil Çarptı

  İzmir'in Çiğli İlçesi'nde, yolun karşısına geçerken otomobilin çarptığı 49 yaşındaki Mehmet Gündoğdu, ağır yaralandı. (09 Ağustos 2012 Perşembe )

   

  Diyanet'in Spor Kursları Yüzlerce Öğrenciyle Başladı

  Diyanet'in Spor Kursları Yüzlerce Öğrenciyle Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan, yaz Kur'an kurslarına giden çocuk ve gençlere sabah dini eğitim, öğleden sonra spor eğitimi verilmesi protokolü çerçevesinde başlatılan spor kursları başladı. (05 Temmuz 2012 Perşembe )

   

  Aa Bayramiç Muhabiri Sabahattin Sallama'nın Kayınpederi Vefat Etti

  Anadolu Ajansı (AA) Bayramiç Yurt Muhabiri Sabahattin Sallama'nın kayınpederi vefat etti. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Sabah Kur'an Kursu Öğleden Sonra Spor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında yapılan protokol ile yaz aylarında açılacak olan Kur'an kurslarına gelen çocuk ve gençlere sabah dini eğitim, öğleden sonra ise spor eğitimi verilmesi planlanıyor. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Kuran Kurslarında Spor Eğitimi

  Kuran Kurslarında Spor Eğitimi

  Kuran kurslarında sabahları dini eğitim görecek öğrenciler, öğleden sonra ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri nezaretinde spor yapacak. (21 Haziran 2012 Perşembe )

   

  2 Köyün İçme Suyu Sorunu Çözüldü

  Gaziantep'in Araban ilçesine bağlı Hasanoğlu ile Sarıtepe köylerinin uzun yıllardan beri süren içme suyu sorunu, Araban Kaymakamı Emre Nebioğlu tarafından çözüme kavuşturuldu. (08 Mayıs 2012 Salı )

   

  'Okul Sütü Projesi'

  "Okul Sütü Projesi"

  Kahramanmaraş'ta "Okul Sütü Projesi" kapsamında il genelinde 124 bin 686 öğrenciye süt dağıtımı yapıldı. (02 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

  "Halk Elinde Hayvan Islahı" Konferansı

  Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Zafer Ulutaş, "Halk Elinde Hayvan Islahı" projesiyle, yerli ırkların potansiyelinin ortaya çıkarılması, artırılması ve korunmasının hedeflendiğini söyledi. (28 Nisan 2012 Cumartesi )

   

  Giresun'da, Köprü Yaparken Dereye Düşen Genç Boğuldu

  Giresun'un Güce İlçesi'nde, köprü yaparken dereye düşen geç boğuldu. (23 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  İzmir'de Kutlu Doğum Programına Yoğun İlgi

  İzmir'de Kutlu Doğum Programına Yoğun İlgi

  İzmir'de Gülçağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlediği program büyük ilgi gördü. (19 Nisan 2012 Perşembe )

   

  Türk Tur Operatöründen Ukraynalı 100 Yetime Antalya'da Tatil Hediyesi

  Türk Tur Operatöründen Ukraynalı 100 Yetime Antalya'da Tatil Hediyesi

  Türk tur operatörü Anex Tour, Ukrayna'nın farklı bölgelerindeki yetimhanelerinden toplam 100 yetime "Çocuklara dünyayı göster" etkinliği çerçevesinde Antalya'da 5 yıldızlı tatil yaptıracak. (16 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  Kahramanmaraş'ta Çiftçilere Budama Eğitimi Veriliyor

  Pazarcık'ta çiftçilere budama eğitimi verildiği bildirildi. (04 Nisan 2012 Çarşamba )

   

  Akseki Heyetinden TBMM Ziyareti

  Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren, ilçenin sorunlarına çözüm bulmak ve projelere destek istemek amacıyla gerçekleştirdikleri TBMM ziyaretinin verimli geçtiğini söyledi. (31 Mart 2012 Cumartesi )

   

  Meü Öğretim Üyelerinden 222 Yeni Türkçe Terim

  Meü Öğretim Üyelerinden 222 Yeni Türkçe Terim

  Mersin Üniversitesi (MEÜ) Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri Prof.Dr.Adnan Erkuş ve Yrd.Doç.Dr.Hakan Mehmet Gündoğdu, TÜBA'nın Sosyal Bilimler Terimleri Sözlüğü için 2 bine yakın terimin sözlük çalışmasını yaparken 222 adet yeni Türkçe terimi de... (23 Mart 2012 Cuma )

   

  Nitrat Kirliliği İzlenecek

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından nitrat kirliliğinin izlenmesi amacıyla Kahramanmaraş'a mobil araç tahsis edildiği bildirildi. (21 Mart 2012 Çarşamba )

   

  Nitrat Kirliliği Mobil Araçla Belirlenecek

  Nitrat Kirliliği Mobil Araçla Belirlenecek

  Kahramanmaraş'ta tarımsal sahalardaki yüzey ve yer altı sularında bulunan nitrat kirliliği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından tahsis edilen mobil araçla tespit edilecek. (21 Mart 2012 Çarşamba )

   

  Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması

  Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması

  Kahramanmaraş İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Gündoğdu, "Kadın tarlada üreten, evini yöneten ve ailesini besleyendir." (15 Mart 2012 Perşembe )

   

  Kahramanmaraş'ta Kadın Çiftçiler Yarıştı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "Kadın Çiftçiler Yarışıyor" bilgi yarışmasını Türkoğlu'nu temsilen katılan Fatma Yasemin Sarı kazandı. (15 Mart 2012 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 02:11:06. #1.11#