SON DAKİKA MEHMET KELEŞ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Keleş Haberleri

 • 13:42 İngiltere'de Düzce Tanıtılacak Düzce Belediyesi tanıtım çalışmalarını uluslar arası arenaya taşıyor.
 • 13:37 Başkan Keleş: "Hain Saldırılar Milletimizi Yıldıramaz" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Van Çaldıran’da bölücü terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit olan askerler için bir taziye mesajı verdi.
 • 13:37 Başkan'dan Sakarya Üniversitesi'ne Ziyaret Başkan'dan Sakarya Üniversitesi'ne Ziyaret Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye eski Daire Başkanı Sabri Yalın ile birlikte Sakarya Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı ziyaret etti.
 • 20:07 Bilim Şenliği Bilim Şenliği" Düzenlendi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalışmaların görüntüleri Öğrencilerden röportaj Etkinlikten görüntüler - Düzce'de, 34 okuldan öğrencilerin katılımıyla Bilim Şenliği düzenlendi Düzce Valisi Ali Fidan, 34 okuldan öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen Bilim Şenliği'nin açılışını yaptı Vali Fidan, Düzce Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Bilim Şenliği'nin açılışını Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile birlikte yaptı.
 • 15:29 Düzce'de "Bilim Şenliği" Düzenlendi Düzce Valisi Ali Fidan, 34 okuldan öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen Bilim Şenliği'nin açılışını yaptıVali Fidan, Düzce Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Bilim Şenliği'nin açılışını Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile birlikte yaptı.
 • 14:44 Ahi Heyeti Belediye'de Ahi Heyeti Belediye'de Esnaf ve Sanatkarın en büyük bayramı olan Ahi’lik programı çerçevesinde AHİ heyeti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i makamında ziyaret etti.
 • 14:43 Bilim Şenliği Gerçekleştirildi Bilim Şenliği Gerçekleştirildi Her yıl gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen, ortaokullar ve liselere yönelik ‘Bilim Şenliği’ Anıt Park meydanında gerçekleştirildi.
 • 14:09 Otogar Esnafı Başkan Keleş ile Görüştü Otogar Esnafı Başkan Keleş ile Görüştü Düzce Şehirlerarası Otogar’ında faaliyet gösteren esnaflar, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i makamında ziyaret etti.
 • 14:08 Düzce'de Alt ve Üst Yapı Çalışmaları Ele Alındı Düzce'de Alt ve Üst Yapı Çalışmaları Ele Alındı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş başkanlığında düzenlenen Yönetim Koordinasyon Toplantısı’nda gündemi, belediyenin yaz dönemi alt ve üst yapı çalışmaları oluşturdu.
 • 13:40 Düzce'de Bakan Sevinci Düzce'de Bakan Sevinci Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü’nün 65. Hükümette Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olmasını değerlendirdi.
 • 15:43 Önce Öğrenecekler Sonra Satabilecekler Önce Öğrenecekler Sonra Satabilecekler Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen kursların sergisini açtı.
 • 15:26 Düzce'de Ahilik Haftası Kutlandı Düzce'de Ahilik Haftası Kutlandı Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Ahilik Haftası çeşitli etkinlikle kutlanıyor.
 • 12:19 Başkan Keleş Başkan Keleş "Yeni Başbakan Düzce İçin Bir Şanstır" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, hafta sonu gerçekleşen AK Parti Olağanüstü Kongresinde tek aday olarak katıldığı seçimlerde genel başkanlık koltuğuna oturan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı tebrik etti.
 • 10:58 Başkan Keleş, Başkan Keleş, "Ahi'lik Bir Esnaf Kültürüdür" Ahi’lik Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, esnafın en önemli bayramı olan AHİ’liğin esnaf ve sanatkarlar için bir yaşam ve ticaret kültürü olduğunu belirtti.
 • 13:15 Başkan Keleş "Rahmet ve Bereket Rüzgarı" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 • 13:14 Ot Festivali Sonrası Teşekkür Ziyareti Ot Festivali Sonrası Teşekkür Ziyareti Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyeleri ‘Tyche’ Düzce Otları Festivali sonrası Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i makamında ziyaret etti.
 • 11:41 Başkan Keleş 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını Kutladı Başkan Keleş 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını Kutladı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 • 14:40 Başkandan Sgk Ziyareti Başkandan Sgk Ziyareti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Sosyal Güvenlik Kurulu (SGK) Düzce İl Müdürü Erkin Avcı’yı makamında ziyaret etti.
 • 12:13 Başkan Keleş Temayül Yoklamasına Katıldı Başkan Keleş Temayül Yoklamasına Katıldı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş AK Parti Genel Başkanı adayını belirlemek amacıyla Ankara’da temayül yoklamasına katıldı.
 • 12:23 Başkan Keleş Terörü Lanetledi Başkan Keleş Terörü Lanetledi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Hakkari Çukurca’da meydana gelen çatışmalarda ve askeri helikopterin düşmesi sonucunda hayatını kaybeden 8 asker için başsağlığı diledi.
 • 11:21 Melen Su Park Projesinde Çalışmalara Hız Verildi Melen Su Park Projesinde Çalışmalara Hız Verildi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in “Mega Proje”si Melen Su Park 1. Etap için ilk kazma geçtiğimiz günlerde vurulmuştu.
 • 11:21 Başkan Keleş, Başkan Keleş, "Düzce Çok Planlı Gelişen Bir Şehir" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Ankara’da özel bir radyo programının konuğu oldu.
 • 12:59 Başkan Mehmet Keleş Başkan Mehmet Keleş "Düzce Engelli Dostu Kent Olacak" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Engelliler Haftası nedeniyle yayınladığı mesajda engellilerin sosyal hayata katılması için sosyal belediyeciliğin gerekliliklerini yerine getirdiklerine dikkat çekerek Düzce’nin engelli dostu kent olacağını belirtti.
 • 16:37 Müsiad Düzce Şubesi'nden "Dost Toplantısı" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesi tarafından "Dost Toplantısı" düzenlendi.
 • 14:55 Başkan Keleş Müsiad Dost Meclisine Katıldı Başkan Keleş Müsiad Dost Meclisine Katıldı MÜSİAD Düzce Şubesi tarafından düzenlenen Dost Meclisi Toplantısına Düzce Belediye başkanı Mehmet Keleş konut olarak katıldı.
 • 14:39 Düzce Dernekler Federasyonu Ziyareti Düzce Dernekler Federasyonu Ziyareti Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Keleş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i makamında ziyaret etti.
 • 12:18 Türkiye Belediye Başkanları Birliği'nin Amerika Ziyareti İstikrarlı Geçti Türkiye Belediye Başkanları Birliği'nin Amerika Ziyareti İstikrarlı Geçti Türkiye Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna’nın, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’in ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin Amerika Birleşik Devletleri’ne (ABD) varmalarının ardından, ilk gün Houston Hayvanat Bahçesi gezildi ve sonrasında Johnson Uzay Merkezi, NASA ziyaret edildi.
 • 12:59 Başkan Keleş Başkan Keleş "Hıdrellez Uğur ve Kısmet Sembolüdür" .Başkan Mehmet Keleş, Hıdrellezin bahar coşkusu içinde kutlanması gerektiğini belirttiDüzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Türk dünyasının kültür, gelenek ve göreneklerinden olan baharın müjdeleyicisi ile baharın gelişi anlamına gelen ’Hıdrellez’ için bir mesaj yayımladı.
 • 12:18 Başkan Keleş ABD'de İncelemelerine Başladı Başkan Keleş ABD'de İncelemelerine Başladı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve beraberindeki belediye başkanları adına bir dizi inceleme yapmak üzere gittikleri ABD’de bir resepsiyon verildi.
 • 12:14 Başkan Keleş Başkan Keleş "Koşulsuz Sevginin Kaynağı Annedir" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, "İyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek Anneler Günü´nü kutluyorum" dedi.
 • 15:02 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, "Dünya Basın Özgürlüğü Günü "dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 13:53 Basın Demokrasinin Vazgeçilmez Aracıdır Basın Demokrasinin Vazgeçilmez Aracıdır Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü nedeniyle yayınladığı mesajında basını demokrasinin vazgeçilmez bir aracı olarak nitelendirdi ve ‘ Basın, faaliyetleri nedeniyle kamuoyunun hem bilgilendirme faktörü hem de kurumların denetleme aracıdır’ dedi.
 • 11:46 Başkan: Her Zaman Esnafın Yanındayız Başkan: Her Zaman Esnafın Yanındayız Düzce Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (DESOB) istişare toplantısı Düzce Belediyesi Erguvan Tesislerinde yapıldı.
 • 11:42 Miraç En Güzel Hediyedir" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında Allah’ın kullarına hediye ettiği kandil gecelerinde manevi dünyamızın aydınlandığını söyledi.
 • 14:27 35 Yeni Araç Törenle Hizmete Girdi 35 Yeni Araç Törenle Hizmete Girdi Düzce İl Özel İdaresine kazandırılan 35 aracın tanıtım töreni gerçekleştirildi.
 • 22:41 Düzce'de "Gencim, Bilinçliyim, Bağımsızım" Projesi Düzce Belediyesi ile Kültürel Aydınlanma ve Sanat Eğitim Merkezinin ortaklaşa düzenlediği "Gencim, Bilinçliyim, Bağımsızım" projesi kapsamında 'Maddenin Halleri" adlı tiyatro oyunu sergilendi.
 • 17:46 Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Düzce'de Start Aldı Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Düzce'de Start Aldı Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın ilk ayağı sıralama turları, Düzce Anıtpark’ta yapıldı.
 • 16:24 Ankara'da Hızlı Tren Temasları Yapıldı Ankara'da Hızlı Tren Temasları Yapıldı Düzce Belediyesi hızlı tren yolunun Düzce’den geçmesi için çalışmalara ve teknik araştırmalara devam ediyor.
 • 13:30 Başkan Mehmet Keleş Koltuğunu Devretti Başkan Mehmet Keleş Koltuğunu Devretti 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Beyciler Ortaokulu öğrencisi Neşe Sorgül Başkanlık koltuğuna oturdu.
 • 15:23 ABD İstanbul Başkonsolosu Hunter Düzce'de ABD İstanbul Başkonsolosu Charles Frederick Hunter, "İstanbul her zaman çok yoğun, yapacak çok şey var fakat İstanbul'u bilmek İstanbul'u anlamak, Türkiye'yi anlamak için yeterli olmuyor.
 • 13:21 Düzce Turizm Açısından Önemli Konumdadır Düzce Turizm Açısından Önemli Konumdadır Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajında, Düzce’nin turizm potansiyelleri ve aktiviteleri ile önemli bir konumda olduğunu belirtti.
 • 12:03 Kutlu Doğum Haftası Düzce Valisi Ali Fidan, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Üniversitesi (DÜ) Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Müstakil İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak 14-20 Nisan Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 15:02 Düzce Belediyesi Asfalt Plenti Tesisi Kurdu Düzce Belediyesi tarafından yollardaki asfaltlamada dünya çapındaki standartlara uygunluk amacıyla asfalt plenti tesisleri kuruldu.
 • 12:45 Düzce'de Katlı Pazar Yeri Yapımına Başlandı Düzce'de katlı pazar yeri yapım çalışmalarına başlandı.
 • 12:04 Başkan Keleş Başkan Keleş"Tevhid, Yaşam Tarzı Olmalıdır" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “Kutlu Doğum Haftası” dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak İslam coğrafyasına birlik ve beraberliğin hakim olması temennisinde bulundu.
 • 11:58 Pazaryeri İçin İlk Kazma Vuruldu Pazaryeri İçin İlk Kazma Vuruldu Düzce Belediyesi’nin en önemli sosyal projelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi Katlı Pazaryeri için hafriyat çalışmaları başladı.
 • 15:06 Başkan Sporculara Moral Verdi Başkan Sporculara Moral Verdi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, birinci lige çıkmak için mücadele veren Düzce Belediyespor Voleybol takımı sporcuları ile bir araya geldi.
 • 12:55 Başkan Keleş'in Regaip Kandili Mesajı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Regaip Kandili’nde bir mesaj yayınladı.
 • 12:55 Başkan Keleş"Polis, Güvenliğimizin Teminatıdır" Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “10 Nisan Polis Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak teşkilatın gününü kutladı.
 • 12:23 Düzce Şehirlerarası Terminalinden Canlı Yayın Düzce Şehirlerarası Terminalinden Canlı Yayın Düzce Valisi Ali Fidan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile birlikte Şehirlerarası Otobüs Terminali inşaatını inceledi.