SON DAKİKA MEHMET KELEŞ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Keleş Haberleri

 • 12:25Düzce Tanıtım Günleri" ToplantısıDüzce Valiliği'nde, "Düzce Tanıtım Günleri" toplantısı düzenlendi.
 • 10:55Adalet Komisyonu Başkanına ZiyaretAdalet Komisyonu Başkanına ZiyaretDüzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, bir süre önce Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu ( HSYK) tarafından Düzce’ye atanan 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı ve Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Göztaş’ı makamında ziyaret etti.
 • 17:18Düzce'de Metrobüs Dönemi BaşlıyorDüzce Belediyesince, toplu taşımada metrobüs sistemine geçmek için hazırlıkların yapıldığı bildirildi.
 • 16:27Metrobüs, Düzce'de Yola ÇıkacakMetrobüs, Düzce'de Yola ÇıkacakDüzce Belediyesi toplu taşımada metrobüs sistemine geçmeye hazırlanıyor. Düzce Belediye Başkanı, ilk aşamada 3 adet metrobüs alınacağını ardından da bu sayısı 6'ya çıkaracaklarını ifade etti.
 • 11:42Düzce Belediye Başkanı Keleş'e ZiyaretSerdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'i makamında ziyaret etti.
 • 15:42Başkan Keleş, Mehmet Ali Şahin ile GörüştüBaşkan Keleş, Mehmet Ali Şahin ile GörüştüDüzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Belediye Başkanlar Birliği’ni ziyaret eden Adalet eski Bakanı, TBMM eski Başkanı, Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile görüştü.
 • 12:30Düzce Belediyesi Yoğun Mesai YapıyorDüzce Belediyesi Yoğun Mesai YapıyorDüzce Belediyesi ‘Karla Mücadele Programı’nı eksiksiz olarak uyguluyor.
 • 12:03Düzce Belediyesi Kar Çalışmalarında Hız KesmiyorDüzce Belediyesi Kar Çalışmalarında Hız KesmiyorDüzce’de ikinci kar dalgası ile birlikte belediye karla mücadele ekipleri sahada teyakkuz durumunda.
 • 18:57Çerkezköy Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel KuruluÇerkezköy Malatyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olağan genel kurul toplantısı yapıldı.
 • 12:07Başkandan Bakan ZiyaretiBaşkandan Bakan ZiyaretiDüzce Belediye Başkanı ve Türkiye Belediye Başkanlar Birliği Genel Başkanı Mehmet Keleş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret etti.
 • 15:16Başkanların Sorunları Özhaseki'ye İletildiBaşkanların Sorunları Özhaseki'ye İletildiDüzce Belediye Başkanı ve Türkiye Belediye Başkanlar Birliği Genel Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti.
 • 11:37Muhtardan Muhtardan "Sarhoşlara" Bariyerli ÖnlemSivas'ın Suşehri ilçesine bağlı Küçükgüzel köyü muhtarı Mehmet Keleş, "alkol alan kişilerin geçiş güzergahı haline geldiği" gerekçesiyle köyden Kılıçkaya Baraj Gölü'ne giden stabilize yolu her gün saat 20.00'den itibaren demir bariyerle kapatarak, araçların saat 07.00'ye kadar geçişine izin vermiyor.
 • 10:25Kültür Merkezi İnşaatından Kabloları ÇaldılarKültür Merkezi İnşaatından Kabloları ÇaldılarDüzce’de, kültür merkezi inşaatında bulunan kablolar kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı.
 • 15:52Depremde Yerle Bir Olan Düzce, Teşviklerle Yeniden YapıldıDepremde Yerle Bir Olan Düzce, Teşviklerle Yeniden Yapıldı16 yıl önce, 17 Ağustos ve 12 Kasım depremleriyle sarsılan, binalarının yüzde 60'ı kullanılamaz hale gelen ve altyapısı çöken Düzce, yaralarını teşviklerle sardı.
 • 16:29Diyarbakır'da Zırhlı Polis Aracıyla Kamyonetin Çarpışması - Şehit Polis Memuru KeleşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenazenin araca bindirilmesi- Şehit yakınlarından genel ve detay görüntüler- Cenaze namazının kılınması- Cenazenin defnedilmesi- Genel görüntü ve detaylar Diyarbakır'da zırhlı polis aracıyla kamyonetin çarpışması- Kazada şehit olan polis memuru Adem Keleş, memleketi Malatya'nın Darende ilçesinde toprağa verildi Diyarbakır'da zırhlı araçla kamyonetin çarpışması sonucu şehit olan polis memuru Adem Keleş (28), memleketi Malatya'nın Darende ilçesinde defnedildi.
 • 15:18Keleş: Belediye Başkanlarımızın Saygınlığının Eksikliğini GörüyorumKeleş: Belediye Başkanlarımızın Saygınlığının Eksikliğini GörüyorumBelediye Başkanları Birliği Genel Başkanı, Düzce Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Keleş, "Belediye başkanlarımızın saygınlığı konusunda, birçok noktada bunun eksikliğini belediye başkanı olarak görüyorum" dedi.
 • 07:53AK Partili Belediye Başkanı Savurganlıktan Suçlu BulunduAK Partili Belediye Başkanı Savurganlıktan Suçlu BulunduAK Partili Belediye Başkanı Mehmet Keleş hakkında belediyeye lüks makam aracı alındığı iddiasıyla başlatılan soruşturmada Keleş'in 'savurganlık' yaptığına karar verildi.
 • 19:05Engellilerin Rafting HeyecanıEngellilerin Rafting HeyecanıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Etkinliğe katılanlardan zipline detayı- Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Müşaviri Kenan Önalan'ın açıklamaları- Engellilerin rafting hazırlık detayları- Melen Çayı'nda rafting detayları Engellilere yönelik "Aşmak İçin Hareket Projesi"- Türkiye Beyazay Derneğinin projesi kapsamında engelliler ve aileleri Melen Çayı'nda rafting heyecanı yaşadı Engellilerin toplumdaki diğer kişilerle etkinliklerde bir araya getirilerek düzenli spor yapmalarının teşvik edilmesi amacıyla yürütülen "Aşmak İçin Hareket" projesi kapsamında engelliler ve aileleri Melen Çayı'nda rafting yaptı.
 • 10:56Başkan Mehmet Keleş'ten, Aziz Yıldırım'a TeşekkürBaşkan Mehmet Keleş'ten, Aziz Yıldırım'a TeşekkürDüzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Fenerbahçe-Zob Ahan maçının gelirini Düzcespor'a bırakan Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'a teşekkür etti.
 • 16:31Belediye Başkanları Birliği Olağanüstü Genel KuruluBelediye Başkanları Birliği Olağanüstü Genel KuruluBelediye Başkanları Birliği Başkanı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “Belediyelerimizin ve belediye başkanlarımızın hak ve menfaatlerini gözeten bir birlik olarak hizmet ve başarıyla büyümeyi hedefliyoruz” dedi.
 • 13:56Bakan İslam: Bakan İslam: "Düzce'ye Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Kazandırıyoruz"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Düzce’ye Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi yapacaklarını açıkladı.
 • 17:45Düzce - Düzce Üniversitesi'nde Kadından Kadına Rektörlük DevriDüzce Üniversitesi'nin yeni rektörü Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar (39) görevi Prof.Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu'ndan teslim aldı.
 • 10:09Düzceli Engelli Çocuklar At BiniyorDüzceli Engelli Çocuklar At BiniyorDüzce Belediyesi ve BEYZAY Derneği tarafından hayata geçirilen Geleceğe Dört Nala Projesi ile Düzce’deki engelli çocuklar hayvan sevgisiyle engelleri aşacak.
 • 14:2792 Yaşındaki Kapıcının 6 Milyon Dolar Mirası Çıktı92 Yaşındaki Kapıcının 6 Milyon Dolar Mirası ÇıktıABD'de kapıcılık yapan ve çevresinde yoksul biri olarak tanınan sıkı borsacı 92 yaşındaki Ronald Read 6 milyon dolar servet bıraktı.
 • 18:08Engelliler Atlarla Rehabilite EdilecekEngelliler Atlarla Rehabilite EdilecekEngelliler atlarla rehabilite edilecek- Düzce'de hayata geçirilen "Geleceğe Dört Nala Projesi" kapsamında 30 zihinsel ve bedensel engellinin atlarla rehabilite edilmesi hedefleniyor- Projenin tanıtım toplantısının düzenlendiği salona getirilen iki at, yoğun ilgi gördü Düzce Belediyesi'nce yürütülen "Geleceğe Dört Nala Projesi" kapsamında engellilerin at üzerindeki egzersizlerle rehabilite edilmesi hedefleniyor.
 • 20:26Belediye Başkanları Düzce Buluşması Sona ErdiDüzce Belediyesi tarafından organize edilen ve 9 ilin belediye başkanının katıldığı etkinlik sona erdi.
 • 12:15'Poşetli Dede'nin Parası Mirasçılara Dağıtıldı'Poşetli Dede'nin Parası Mirasçılara DağıtıldıKonya'da 'Poşetli dede' olarak tanınan ve geçtiğimiz aylarda otobüsün altında kalarak ölen Mehmet Keleş'in 1 milyon 85 bin lirası, 17 mirasçısı tarafından paylaşıldı.
 • 14:41"Biz Kürtler Üzerindeki Asimilasyonu Kaldırdık"AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, çözüm süreci konusunda tüm provokasyonlara rağmen ellerini taşın altına koyduklarını söyledi.
 • 16:23Uluslararası Düzce Tarih ve Kültür Sempozyumu BaşladıUluslararası Düzce Tarih ve Kültür Sempozyumunda yurt içi ve dışından 51 akademisyenin katılımıyla kentin tarihi ve kültürel geçmişi ele alınacak.
 • 17:17Lahit Mezar AçıldıLahit Mezar AçıldıDüzce Belediyesi ekiplerinin yaptığı kanalizasyon çalışması esnasında bulunan yaklaşık iki bin yıllık lahit mezar açıldı.
 • 20:37Düzce Depreminin 15. Yıl DönümüDüzce'de, 12 Kasım 1999'da meydana gelen depreminin 15. yıl dönümü dolayısıyla kentte çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • 14:4512 Kasım Düzce Depreminin Yıldönümü12 Kasım Düzce Depreminin YıldönümüDüzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce’nin altyapısıyla, ekipmanlarıyla, yapı güvenliği alanında çıkarılan yasa ve yönetmeliklerle depreme eskisinden daha hazır olduğunu söyledi.
 • 13:24Düzce'de İlgi Görmeyen İş Merkezi Harabeye DöndüDüzce'de İlgi Görmeyen İş Merkezi Harabeye DöndüDüzce'de, 12 Kasım 1999 depreminden sonra Kalıcı Konutlar bölgesinde yapılan iş merkezi ilgi görmeyince, boş kalan dükkanlar talan edildi.
 • 11:37Poşetli Dedenin Mirasçılarına Kötü HaberPoşetli Dedenin Mirasçılarına Kötü HaberKonya'da 27 Eylül'de geçirdiği kazada ölen 'Poşetli Dede' Mehmet Keleş'in iki ayrı devlet bankasında bulunan yaklaşık 1,5 milyon lirası miras konusu olamayacak.
 • 19:11Poşetli Dede' Özel Araçla Alınıp Para Yatırmaya Gidiyormuş(2)Poşetli Dede' Özel Araçla Alınıp Para Yatırmaya Gidiyormuş(2)Avukatlardan 'PARASI KAMUYA KALSIN' BAŞVURUSU Konya'da bir grup avukat, 'Poşetli Dede' ve 'Garip' olarak tanınan 75 yaşındaki Mehmet Keleş'in, çevredekilerin verdiği paraları toplayıp iki kamu bankasına yatırdığı yaklaşık 1 milyon 100 bin liranın, 'dilencilikten elde edildiği için' kamuya kalması için Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve Cumhuriyet Başsavcılığı'na müracaatta bulundu.
 • 18:11Poşetli Dede' Özel Araçla Alınıp Para Yatırmaya GidiyormuşPoşetli Dede' Özel Araçla Alınıp Para Yatırmaya GidiyormuşKonya'da sokaklarda yaşayan, halk arasında 'Garip' veya 'Poşetli dede' olarak tanınan ve manevra yapan otobüsün altında kalarak yaşamını yitiren 75 yaşındaki Mehmet Keleş'in, iki kamu bankasındaki yaklaşık 1 milyon 100 bin lira parasıyla ilgili ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.
 • 18:09Konya'da "Poşetli Dede" Olarak Tanınan Kişinin ÖlümüÜç avukat, yolcu otobüsünün çarpması sonucu hayatını kaybeden ve "poşetli dede" olarak tanınan Mehmet Keleş'in banka hesabındaki paranın kamuya aktarılması için başvuruda bulundu.
 • 18:02Konya'da Poşetli Dede Olarak Tanınan Kişinin Mirası Kamuya AktarılacakKonya'da Poşetli Dede Olarak Tanınan Kişinin Mirası Kamuya AktarılacakKonya'da 3 avukat, "poşetli dede" olarak tanınan Mehmet Keleş'in banka hesabındaki paranın kamuya aktarılması için başvuruda bulundu.
 • 14:37Banka Cüzdanını Emanet Ettiği Esnaf, Poşetli Dede'yi AnlattıBanka Cüzdanını Emanet Ettiği Esnaf, Poşetli Dede'yi AnlattıKonya'da dilenerek hayatını kazanan 'Poşetli Dede' lakaplı Mehmet Keleş'in bankaya para yatırmaya giderken sakallarını ayakkabı boyasıyla boyadığı ortaya çıktı.
 • 09:33Poşetli Dede Kendisine Para Verenlere Enayi DiyormuşPoşetli Dede Kendisine Para Verenlere Enayi DiyormuşKazada ölümü sonrası 1 milyon 100 bin TL'si olduğu ortaya çıkan 'Poşetli Dede' lakaplı dilenci, para aldığı vatandaşlara "Enayilere acımayacaksın" dediği ortaya çıktı.
 • 15:20Poşetçi Dede' Toprağa VerildiPoşetçi Dede' Toprağa VerildiKonya’da şehirlerarası otobüs terminalinde geri manevra yapan otobüsün altında kalarak hayatını kaybeden “Poşetli Dede” ve “Garip” olarak tanınan Mehmet Keleş’in (75) cenazesi, Çorum’un Laçin ilçesine bağlı Çamlıpınar köyünde toprağa verildi.
 • 15:11Poşetli Dede Çorum'da Toprağa VerildiPoşetli Dede Çorum'da Toprağa VerildiKonya'da yolcu otobüsünün çarpması sonucu hayatını kaybeden ve 'Poşetli Dede' olarak bilinen Mehmet Keleş'in cenazesi memleketine getirilerek, toprağa verildi.
 • 15:09Poşetli Dede"Nin Cenaze TöreniKonya'da yolcu otobüsünün çarpması sonucu hayatını kaybeden "Poşetli dede" olarak tanınan ve banka hesaplarında bir milyondan fazla parası bulunduğu öğrenilen Mehmet Keleş'in cenazesi, Çorum'da toprağa verildi.
 • 14:19Poşetçi Dede' Toprağa VerildiPoşetçi Dede' Toprağa VerildiKonya’da şehirlerarası otobüs terminalinde geri manevra yapan otobüsün altında kalarak hayatını kaybeden “Poşetli Dede” ve “Garip” olarak tanınan Mehmet Keleş’in (75) cenazesi, Çorum’un Laçin ilçesine bağlı Çamlıpınar köyünde toprağa verildi.
 • 14:01Poşetli Dede' Çorum'da Toprağa VerildiPoşetli Dede' Çorum'da Toprağa VerildiKonya'da otobüsün altında kalarak yaşamını yitiren 'Garip' ve 'Poşetli dede' olarak tanınan 75 yaşındaki Mehmet Keleş'ın cenazesi, memleketi Çorum'un Laçin İlçesi'ne bağlı Çamlıpınar Köyü'nde toprağa verildi.
 • 13:09Poşetli Dede"Nin Cenaze TöreniKonya'da yolcu otobüsünün çarpması sonucu hayatını kaybeden "Poşetli dede" olarak tanınan ve banka hesaplarında bir milyondan fazla parası bulunduğu öğrenilen Mehmet Keleş'in cenazesi, Çorum'da toprağa verildi.
 • 13:09Konya'da Ölen Poşetli Dedenin Cenazesi Toprağa VerildiKonya'da poşetli dede olarak tanınan ve banka hesaplarında bir milyondan fazla parası bulunduğu belirtilen 75 yaşındaki Mehmet Keleş'in cenazesi Çorum'da toprağa verildi.
 • 09:41Konya'da Poşetli Dedenin Cenazesi Yakınlarına Teslim EdildiKonya'da Poşetli Dedenin Cenazesi Yakınlarına Teslim EdildiKonya'da otobüsün altında kalarak hayatını kaybeden, "Poşetli dede" olarak tanınan Mehmet Keleş'in cenazesi yakınlarına teslim edildi.
 • 00:56Konya'da Poşetli Dedenin Kimliği Teşhis EdildiKonya'da Poşetli Dedenin Kimliği Teşhis EdildiKonya'da yolcu otobüsünün çarpması sonucu hayatını kaybeden poşetli dede olarak tanınan kişinin, yakınlarının yaptığı teşhis sonucu Mehmet Keleş olduğu belirlendi.
 • 23:57Konya'da Poşetli Dedenin Cenazesi Yakınlarına Teslim EdildiKonya'da Poşetli Dedenin Cenazesi Yakınlarına Teslim EdildiKonya'da otobüsün altında kalarak hayatını kaybeden Poşetli Dede ve Garip olarak tanınan Mehmet Keleş'in cenazesi, Çorum'dan giden ablasına ve yeğenlerine teslim edildi.