SON DAKİKA MEHMET KELEŞ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Keleş Haberleri


MEHMET KELEŞ

ADAY - AKP - DÜZCE - MERKEZ

1963 yılında Düzce de doğdu. İlk, orta ve liseyi Düzce de okudu.1988 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinden mezun oldu.

Memuriyete İçişleri Bakanlığı Sivil Savunma Genel Müdürlüğünde başladı. Cumayeri ve Uzunköprü Sivil Savunma Müdürlüğü... Devamı

17:40
Başkan Keleş, Düzcespor'a Destek Verdi Türkiye Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Düzcespor, Serdivanspor ile karşı karşıya geldi.
Başkan Keleş, Düzcespor'a Destek Verdi
14:36
Sahte Diplomada Da, Hakimlik Sınavında da Adı Geçenler Ak Partili Çıktı Sahte diploma ile TÜBİTAK'a girdiği ve kısa sürede müdürlüğe yükseldiği belirlenen Hasan Başaran'ın, eski Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanı Nihat Ergün'ün yeğeninin eşi olduğu ortaya çıktı.
10:43
EMİTT Fuarında Akçakoca Standı Doldu Taştı İstanbul Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Karadeniz'in şirin ilçesi Akçakoca'nın tanıtıldığı stant yoğun ilgi gördü.
EMİTT Fuarında Akçakoca Standı Doldu Taştı
11:51
Düzce Şehir Tiyatrolarından Muhteşem Açılış Düzce Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından hazırlanan "Salaklar Sofrası" adlı tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.
Düzce Şehir Tiyatrolarından Muhteşem Açılış
13:30
AK Parti'den Birlik Mesajı AK Parti Düzce il teşkilatının düzenlediği kahvaltılı toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verildi.
AK Parti'den Birlik Mesajı
22:34
Başkan Keleş'ten Medyaya Destek Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, basın mensuplarına şiddet kullanılarak engellemenin doğru bir yaklaşım olmadığını söyledi.
Başkan Keleş'ten Medyaya Destek
19:49
Düzce'deki Gazetecilerin Darbedildiği İddiası Düzce Belediye Başkanı Keleş, "Medya mensuplarını şiddet kullanarak engellemek, doğru bir yaklaşım değildir." dedi.
15:27
Mirasçıları, "Poşetli Dede"Nin Bankalardaki Parasını Çekti Konya'da yolcu otobüsünün çarpması sonucu yaşamını yitiren ve "poşetli dede" olarak bilinen Mehmet Keleş'in bankalardaki 1 milyon 85 bin lirası, mirasçıları tarafından çekildi.
13:14
Poşetli Dede'nin 1 Milyon 58 Bin Lirası Mirasçılara Dağıtıldı Konya'da yıllarca sokaklarda yaşayan ve insanların acıyıp verdiği 'Poşetli dede' lakaplı 75 yaşındaki Mehmet Keleş'in ölümünden sonra banka hesaplarından çıkan 1 milyon 85 bin lira, varisleri tarafından alındı.
Poşetli Dede'nin 1 Milyon 58 Bin Lirası Mirasçılara Dağıtıldı
12:15
'Poşetli Dede'nin Parası Mirasçılara Dağıtıldı Konya'da 'Poşetli dede' olarak tanınan ve geçtiğimiz aylarda otobüsün altında kalarak ölen Mehmet Keleş'in 1 milyon 85 bin lirası, 17 mirasçısı tarafından paylaşıldı.
'Poşetli Dede'nin Parası Mirasçılara Dağıtıldı
14:56
Başkan Keleş'ten Ömer Küçük'e Geçmiş Olsun Ziyareti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Üniversitesi Araştırma Hastanesinde tedavi gören Ömer Küçük’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Keleş'ten Ömer Küçük'e Geçmiş Olsun Ziyareti
23:13
Düzce Belediyesi Iso 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesinin Devamına Hak Kazandı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in ilk görev sürecinde, 2006 yılında Düzce Belediyesi’nin sunduğu hizmetlerin kalitesini belirlemek, geliştirmek ve iyileştirmek amacıyla başlanan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesinin devamına hak kazanıldı.
Düzce Belediyesi Iso 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesinin Devamına Hak Kazandı
14:41
"Biz Kürtler Üzerindeki Asimilasyonu Kaldırdık" AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, çözüm süreci konusunda tüm provokasyonlara rağmen ellerini taşın altına koyduklarını söyledi.
'Biz Kürtler Üzerindeki Asimilasyonu Kaldırdık'
17:21
Kar Yağışı Simav'daki Seraları Çökertti Kütahya'nın Simav İlçesi'nde etkili olan kar yağışı, seraların çatılarının çökmesine ve mahsulün zarar görmesine yol açtı.
Kar Yağışı Simav'daki Seraları Çökertti
16:57
Yoğun Kar Yağışı Seraları Yıktı Kütahya şehir merkezinde 70 santimetre olarak ölçülen kar kalınlığı, yüksek kesimlerde 1 metreyi buldu.
Yoğun Kar Yağışı Seraları Yıktı
16:45
Simav Kar Yağışı Simav'daki Seraları Çökertti Kütahya'nın Simav İlçesi'nde etkili olan kar yağışı, seraların çatılarının çökmesine ve mahsulün zarar görmesine yol açtı.
Simav Kar Yağışı Simav'daki Seraları Çökertti
12:12
Başkan Mehmet Keleş Mevlid Kandilini Kutladı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Mevlid Kandili mesajında “Bu gece insanlığın önündeki iyilik, dostluk ve bereket kapılarını aralayan bir gece” dedi.
14:48
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in 2015 Yeni Yıl Mesajı Düzce Belediye Başkanı Keleş, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında 2015 yılının Düzce'ye ve Düzcelilere birlik, beraberlik, huzur ve bereket getirmesini diledi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in 2015 Yeni Yıl Mesajı
15:53
Düzce'ye 50 Ton Boya Filli Boya’nın sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Türkiye’de ilk defa Düzce Belediyesi ile Filli Boya arasında protokol imzalandı.
Düzce'ye 50 Ton Boya
11:38
Başkan Keleş Muhtarlarla Bir Araya Geldi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, paraya ihtiyaç olduğunu belirterek "İmkanlar kısıtlı ihtiyaçlar ise sınırsız" dedi.
Başkan Keleş Muhtarlarla Bir Araya Geldi
14:25
Düzce'de Belediye Başkanları Toplantısı Akçakoca ilçesinde belediye başkanları toplantısı düzenlendi.
12:44
Başkan Keleş Bütün Şehir'i Anlattı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İstanbul’da düzenlenen Belediye Başkanları toplantısında bütün şehri anlattı Düzce’nin taleplerini iletti.
Başkan Keleş Bütün Şehir'i Anlattı
11:50
Düzce Belediyesi Kışa Hazır Düzce Belediyesi, kış hazırlığı çalışmalarını tamamladı.
Düzce Belediyesi Kışa Hazır
12:02
Düzce Merkez ile Üniversite Arası 5 Dk Olacak Düzce Belediyesi araç filosuna 2'si körüklü 5 otobüs daha takviye yapıyor.
Düzce Merkez ile Üniversite Arası 5 Dk Olacak
11:35
Düzce'de İlk Kez Uygulanacak Düzce Belediyesi bu yıl karla mücadelede ilk kez dik rampalar ve kaldırımlarda karı eriten solüsyon kullanacak.
Düzce'de İlk Kez Uygulanacak
10:13
Başkan Keleş Mevlana Haftasını Kutladı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Hz. Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin 741. Vuslat Yıl Dönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında sevgi, kardeşlik, barış, hoşgörü ve iyi niyetin sembol ismi olarak bütün dünyada saygıyla anılan Hz. Mevlana’yı şükranla andı.
Başkan Keleş Mevlana Haftasını Kutladı
11:33
Başkan Keleş Mevlana Haftasını Kutladı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Hz. Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin 741. Vuslat Yıl Dönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında sevgi, kardeşlik, barış, hoşgörü ve iyi niyetin sembol ismi olarak bütün dünyada saygıyla anılan Hz. Mevlana’yı şükranla andı.
Başkan Keleş Mevlana Haftasını Kutladı
11:15
Hz. Mevlana'yı Anma Haftası Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Hz. Mevlana'yı Anma Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
14:16
Düzce'nin İl Oluşunun 15. Yılı Düzce Belediye Başkanı Keleş: " En kısa zamanda, 'turizm cenneti' olarak adını altın harflerle yazdıracağımız 'yeni Düzce'yi konuşuyor' olacağız"
Düzce'nin İl Oluşunun 15. Yılı
14:56
Ahmet Özhan Mest Etti Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ahmet Özhan Sky Tower Hotel'in açılışında verdiği konserle dinleyicilerini coşturdu.
Ahmet Özhan Mest Etti
14:47
Milletvekili Arslan'a Geçmiş Olsun Ziyareti AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan rahatsızlığı sebebiyle Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Bölümünde tedavi altına alındı.
Milletvekili Arslan'a Geçmiş Olsun Ziyareti
12:23
Akçakoca'nın 5 Yıldızlı Oteli Açıldı Akçakoca’nın ve Batı Karadeniz bölgesinin tek 5 yıldızlı otelinin resmi açılışı yapıldı.
Akçakoca'nın 5 Yıldızlı Oteli Açıldı
22:36
TBMM İdare Amiri Uslu Açıklaması "Bizim çabamız aslında sadece legal değil aynı zamanda helal olan bir nizamı kurmaktır"
21:06
Orhan Osmanoğlu: Osmanlıca'nın Seçmeli Olması İyi Olur Sultan 2. Abdülhamit'in torunlarından Orhan Osmanoğlu liselerde Osmanlıca dersinin olmasının iyi olacağını belirterek, "Gençler başka bir dil öğreneceğiz diye korkmasınlar.
Orhan Osmanoğlu: Osmanlıca'nın Seçmeli Olması İyi Olur
19:48
Orhan Osmanoğlu: Osmanlıca'nın Seçmeli Olması İyi Olur Sultan 2. Abdülhamit'in torunlarından Orhan Osmanoğlu liselerde Osmanlıca dersinin olmasının iyi olacağını belirterek, "Gençler başka bir dil öğreneceğiz diye korkmasınlar.
Orhan Osmanoğlu: Osmanlıca'nın Seçmeli Olması İyi Olur
21:02
Düzce'de Adige Kültür Evi Açıldı Düzce'nin Gölyaka ilçesinde Adıge Çerkez Kültür Derneği tarafından oluşturulan Kültür Evi törenle açıldı.
17:49
Düzce'de Adıge Kültür Evi Açıldı Düzce Valisi Su: "Kültürler bizi geçmişe bağlayan ve geleceğe taşıyan çok önemli değerlerimizdir"
14:54
10 Bin Lale Soğanı Toprakla Buluştu Düzce Belediyesi ve Doğa Koleji iş birliği ile il genelinde ki parklara 10 bin lale soğanı dikildi.
10 Bin Lale Soğanı Toprakla Buluştu
14:50
Resimlerimde Engel Yok" Sergisi Açıldı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Düzce’deki engelli öğrencilerin marifetleri elleriyle çizdikleri resimler, "Resimlerimde Engel Yok" Sergisinde bir araya geldi.
Resimlerimde Engel Yok' Sergisi Açıldı
14:36
AK Parti İlçe Başkanı Yavuz'a Ziyaret Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Alaplı İlçe Müdürü Mehmet Keleş, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz'u ziyaret etti.
20:30
Düzce'de "Katı Atık Depolama Tesisi" Açıldı Düzce'de "Katı Atık Depolama Tesisi" açıldı.
Düzce'de 'Katı Atık Depolama Tesisi' Açıldı
19:57
Düzce'de "Katı Atık Depolama Tesisi" Açıldı Tesisin açılışı, düzenlenen törene video konferansla bağlanan Başbakan Davutoğlu tarafından gerçekleştirildi.
16:57
Düzce Katı Atık Tesisi Törenle Açıldı Düzce’yi vahşi çöp depolama yönteminden kurtaracak olan Yığılca yolu üzerinde Hecinler mevkiinde yapımına geçen yıl başlanan Katı Atık Depolama Tesisi, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Ankara’dan telekonferans sistemi ile bağlandığı bir törenle hizmete açıldı.
Düzce Katı Atık Tesisi Törenle Açıldı
09:55
Başkan Keleş 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, yeni nesiller yetiştirmek gibi önemli bir görevi üstlenen öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.
Başkan Keleş 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı
18:37
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına Fatih Çakır Seçildi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti ilçe kongresi gerçekleştirildi.
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına Fatih Çakır Seçildi
11:36
Sempozyuma Katkıda Bulunanlara Plaket Düzce’nin saklı kalmış tarihini ortaya çıkartmak amacıyla düzenlenen Uluslararası Düzce Tarih ve Kültür Sempozyumu’na katkıda bulunanlara plaket verildi.
Sempozyuma Katkıda Bulunanlara Plaket
09:55
Düzce'de Kaldırımlar Kışa Hazırlanıyor Düzce’de özellikle kar yağdığında vatandaşların kabusu haline gelen mermer kaldırımlar kışa hazırlanıyor.
Düzce'de Kaldırımlar Kışa Hazırlanıyor
22:29
Uluslararası Düzce Kültür ve Tarih Sempozyumu Başladı Yurt içi ve dışından 51 akademisyenin katılımıyla "Uluslararası Düzce Tarih ve Kültür Sempozyumu" başladı.
Uluslararası Düzce Kültür ve Tarih Sempozyumu Başladı
16:23
Uluslararası Düzce Tarih ve Kültür Sempozyumu Başladı Uluslararası Düzce Tarih ve Kültür Sempozyumunda yurt içi ve dışından 51 akademisyenin katılımıyla kentin tarihi ve kültürel geçmişi ele alınacak.
12:34
Gençlik Spor ve Belediye El Ele Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binası önünde yıllardır her yağmur yağdığında yaşanan büyük su birikintisi sorunu Düzce Belediyesinin yaptığı çalışmayla sona erdi.
Gençlik Spor ve Belediye El Ele
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:29:22. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET KELEŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]