SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

 • 08 Aralık 2016 17:52Zehirli Atık İddiası ile Gündeme Gelen Firmadan Yanıt GecikmediZehirli Atık İddiası ile Gündeme Gelen Firmadan Yanıt GecikmediKayseri (İha) – Bugün Kayseri’de yayımlanan Deniz Postası haberinde iddia edilen, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de yüzde 3 ortaklığı olan Ravaber firmasının, çevreye zehirli atık bıraktığı iddiasına firma yetkililerinden açıklama geldi.
 • 08 Aralık 2016 17:27Kayseri'de Fabrikanın Çevreyi Kirlettiği İddiasıKayseri'de bir yerel gazetenin, "Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin ortağı olduğu" taşyünü fabrikasının çevreyi kirlettiği iddialarının gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
 • 08 Aralık 2016 16:17Kayseri'de Gazete Toplatma Kararı Tartışma ÇıkardıCHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Kayseri'de yerel Deniz Postası gazetesinin Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin ortağı olduğu şirketle ilgili haberi nedeniyle toplatıldığını belirterek, "Kabul edilecek bir iş değil. Bu sadece, sıkıyönetim anlayışıdır" dedi.
 • 08 Aralık 2016 15:25Kayseri'de Yerel Gazete Toplatma Kararı Tartışma ÇıkardıKayseri'de Yerel Gazete Toplatma Kararı Tartışma ÇıkardıKayseri'de yerel gazete toplatma kararı tartışma çıkardıKayseri'de yerel gazete toplatma kararı tartışma çıkardıCHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Kayseri'de yerel Deniz Postası gazetesinin Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin ortağı olduğu şirketle ilgili haberi...
 • 08 Aralık 2016 15:16CHP'li Vekillerden Gazetenin Toplanmasına TepkiCHP'li Vekillerden Gazetenin Toplanmasına TepkiKayseri’de yayın yapan Deniz Postası gazetesinin gece saatlerinde toplanmasına CHP’li milletvekilleri tepki gösterdi.
 • 08 Aralık 2016 14:44Kayseri'de Gazete Toplatma Kararı Tartışma ÇıkardıKayseri'de Gazete Toplatma Kararı Tartışma ÇıkardıCHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Kayseri'de yerel Deniz Postası gazetesinin Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin ortağı olduğu şirketle ilgili haberi nedeniyle toplatıldığını belirterek, "Kabul edilecek bir iş değil. Bu sadece, sıkıyönetim anlayışıdır" dedi.
 • 08 Aralık 2016 14:30Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "hissedarı olduğu şirketin zehir atık ürettiği" şeklindeki iddialara ilişkin, "Bu tesiste herhangi bir kimyasal işlem olmadığı için zehirli atık çıkmamaktadır.
 • 07 Aralık 2016 16:59Kentsel Dönüşümde Çözüm Tarafların İş Birliğinde"İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olmak üzere tüm paydaşların kentsel dönüşümde hızlı ve etkin çözüm için çalıştığını belirterek, kentsel dönüşümde hızlı ve etkin bir çözümün bakanlık, kamu ve ilgili sivil...
 • 07 Aralık 2016 16:19Sahil Yolu Projesinin İlk Ayağı İçin Büyükşehir Belediyesi Çalışmalara BaşlayacakSahil Yolu Projesinin İlk Ayağı İçin Büyükşehir Belediyesi Çalışmalara BaşlayacakAK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı’nın geçtiğimiz günlerde Malatya’ya yapılacak olan yatırımlar hakkında yaptığı açıklamada sahil yolu projesini netleştirdiklerini söylemesi baraja kıyısı olan köylerde sevinçle karşılandı.
 • 07 Aralık 2016 13:59Bakan Özhaseki ve Başkan Karaosmanoğlu, Mardin'de Temaslarda BulunduBakan Özhaseki ve Başkan Karaosmanoğlu, Mardin'de Temaslarda BulunduKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Mardin’de bir dizi temaslarda bulundu.
 • 07 Aralık 2016 01:27Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AK Parti Ilçe Teşkilatını Ziyaret EttiÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AK Parti Ilçe Teşkilatını Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakanın karşılanması Ak Parti ilçe binasında açıklamaları MARDİN - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Mardin Nusaybin ilçesinde Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti.
 • 06 Aralık 2016 21:55Özhaseki: 'Devlet Yavaş Yavaş Gelir Ama Sıkı Gelir'Özhaseki: 'Devlet Yavaş Yavaş Gelir Ama Sıkı Gelir'Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yedi düvel üzerimize gelse, şu anda ekonomik boğulma hareketi de yapsalar biz bunların altından kalkacağız ve kalkıyoruz.
 • 06 Aralık 2016 21:37Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Nusaybin Esnafını Ziyaret EttiÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Nusaybin Esnafını Ziyaret EttiÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bölgede terör örgütü PKK mensuplarının saldırılarına ilişkin, "Çatışma yaşanan bütün bölgelerde en geç bir seneye kadar evi yıkılmış herkesin evini yapabilecek durumdayız." dedi.
 • 06 Aralık 2016 21:11Özhaseki: 'Ot Kadar Hükmü Yok mu Bu Insanların?'Özhaseki: 'Ot Kadar Hükmü Yok mu Bu Insanların?'Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yedi düvel üzerimize gelse, şu anda ekonomik boğulma hareketi de yapsalar biz bunların altından kalkacağız ve kalkıyoruz.
 • 06 Aralık 2016 21:04Bakan Özhasaki, Nusaybin Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisinin Açılışını YaptıBakan Özhasaki, Nusaybin Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisinin Açılışını YaptıMARDİN (İHA) – Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Mardin’in Nusaybin ilçesinde sokağa çıkma yasağında evleri yıkılan vatandaşların başvurabileceği Nusaybin Kentsel Dönüşüm irtibat ofisini açılışını yaptı.
 • 06 Aralık 2016 20:50Özhaseki: 'Envai Çeşit Oyunlar Oynamaya Devam Ediyorlar'Özhaseki: 'Envai Çeşit Oyunlar Oynamaya Devam Ediyorlar'Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yedi düvel üzerimize gelse, şu anda ekonomik boğulma hareketi de yapsalar biz bunların altından kalkacağız ve kalkıyoruz.
 • 06 Aralık 2016 20:44Özhaseki: 'En Geç Bir Seneye Kadar Evi Yıkılmış Herkesin Evini Yapabilecek Durumdayız'Özhaseki: 'En Geç Bir Seneye Kadar Evi Yıkılmış Herkesin Evini Yapabilecek Durumdayız'Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bölgede terör örgütü PKK mensuplarının saldırılarına ilişkin, "Çatışma yaşanan bütün bölgelerde en geç bir seneye kadar evi yıkılmış herkesin evini yapabilecek durumdayız." dedi.
 • 06 Aralık 2016 20:44Bakan Özhaseki Nusaybin'deBakan Özhaseki Nusaybin'deÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yedi düvel üzerimize gelse, şu anda ekonomik boğulma hareketi de yapsalar biz bunların altından kalkacağız ve kalkıyoruz.
 • 06 Aralık 2016 20:05Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Nusaybin'de (1)Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Nusaybin'de (1)Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yedi düvel üzerimize gelse, şu anda ekonomik boğulma hareketi de yapsalar biz bunların altından kalkacağız ve kalkıyoruz.
 • 06 Aralık 2016 19:56Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bölgede terör örgütü PKK mensuplarının saldırılarına ilişkin, "Çatışma yaşanan bütün bölgelerde en geç bir seneye kadar evi yıkılmış herkesin evini yapabilecek durumdayız." dedi.
 • 06 Aralık 2016 18:02Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AçıklamasıMardin’in Nusaybin ilçesinde incelemelerde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “Çatışma yaşanan bütün bölgelerde en geç 1 seneye kadar evi yıkılmış herkesin evini yapabilecek ve ev verebilecek durumdayız” dedi.
 • 06 Aralık 2016 16:54Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "Devletin Merhametli Yüzünü Gösterme Zamanı Geldi"Mardin’in Nusaybin ilçesine gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, devletin merhametli yüzünü gösterme zamanının geldiğini kaydetti.
 • 06 Aralık 2016 15:34Özhaseki: Bir Seneye Kalmadan Her Şeyi Yeniden YapacağızÖzhaseki: Bir Seneye Kalmadan Her Şeyi Yeniden YapacağızÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Mardin'in Nusaybin ilçesinde çatışmalar nedeniyle 6 bin 182 adet ağır hasarlı ve yıkık binanın olduğunu belirterek, "Bir seneye kalmadan her şeyi olduğu gibi yeniden yapacağız" dedi.
 • 06 Aralık 2016 15:25Mardin Bakan Özhaseki Mardin'deMardin Bakan Özhaseki Mardin'deBakan Özhaseki Mardin'deÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Mardin'in Nusaybin ilçesinde yaşanan çatışmalar nedeniyle 6 bin 182 adet ağır hasarlı ve yıkık binanın olduğunu belirterek, "Bir seneye kalmadan her şeyi olduğu gibi yeniden yapacağız" dedi.
 • 06 Aralık 2016 15:00Dha Yurt Bülteni-7Çöp arıtma tesisinde kesik bacaktan sonra kol da bulunduADANA'da geçen hafta sonu çöp arıtma ve ayrıştırma tesislerinde bulunan kadın bacağından sonra, sağ kol bulundu.