SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

 • 30 Temmuz 2016 00:01Gündem Özeti/ 30 Temmuz 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Fetullahçı Terör Örgütü'nün başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmeler ile yurt içi ve yurt dışındaki tepkiler izleniyor.
 • 29 Temmuz 2016 18:14Bakan Özhaseki, Mahalli İdarelerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Bağlanacağını AçıkladıBakan Özhaseki, Mahalli İdarelerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Bağlanacağını AçıkladıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, mahalli idarelerin Bakanlığa bağlanmasına ilişkin, “Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında yapılan Bakanlar Kurulu Toplantısı’nda İçişleri Bakanlığı’ndaki mahalli idarelerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlanmasına karar verildi.
 • 29 Temmuz 2016 16:08Bakan Özhaseki: "Mahalli İdareler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Bağlandı"Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "İçişleri Bakanlığı’ndaki mahalli idareler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlandı" dedi.
 • 29 Temmuz 2016 11:55Özhaseki: Özhaseki: "Mikroba Merhamet Olmaz"YILDIZ NEVİN GÜNDOĞMUŞ/ BURCU ÇALIK - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Güzel bir söz var, 'mikroba merhamet, hastaya eziyet olur' diye. Mikroba merhamet olmaz. Herkes aklını başına alacaksa önceden almalıydı.
 • 28 Temmuz 2016 16:41Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Anadolu Ajansı (AA) tarafından hazırlanan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabıyla ilgili "Bir anda 2-3 dakika içerisinde kitaba bakarken sanki 13 günün özetini gördüm. 13 gün boyunca dolu dolu yaşanan gelişmenin, gidişatın özetini gördüm." dedi.
 • 27 Temmuz 2016 20:11Kartal'da Kentsel Dönüşüm ÇalışmalarıKartal'da kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında, 4 bloktan oluşan bir sitenin yıkımına başlandı.
 • 27 Temmuz 2016 02:34Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Bunlardan Hesap Sormazsak Bu Dünya Bize Dar Olsun"Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "İslamı değiştirecek kadar alçalan bu adamların şeytani planları hala bitmedi.
 • 27 Temmuz 2016 00:34Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "İslamı değiştirecek kadar alçalan bu adamların şeytani planları hala bitmedi.
 • 26 Temmuz 2016 14:01Bakan Özhaseki; 'Gaziosmanpaşa'da Kentsel Dönüşüm Hızlanacak'Bakan Özhaseki; 'Gaziosmanpaşa'da Kentsel Dönüşüm Hızlanacak'Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, yaptığı açıklamada, “Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm hız kazanacak” dedi.
 • 25 Temmuz 2016 12:33Büyükşehir Nöbette Ülke GüvendeBüyükşehir Nöbette Ülke GüvendeBüyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile Kayseri halkının kesintisiz sürdürdüğü demokrasi nöbetinin onuncu gününe Çevre ve Şehircilik Başkanı Mehmet Özhaseki ile Şarkıcı Mustafa Ceceli de katıldı.
 • 25 Temmuz 2016 07:12Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Çevre ve Şehircilik Bakanı ÖzhasekiFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Çevre ve Şehircilik Bakanı ÖzhasekiÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu ülkeyi çökertmek istiyorlardı, bu ülke çöktüğü zaman mazlumların ümidi sönecekti.
 • 25 Temmuz 2016 00:59Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu ülkeyi çökertmek istiyorlardı, bu ülke çöktüğü zaman mazlumların ümidi sönecekti.
 • 24 Temmuz 2016 23:35Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “Bazıları diyorlar ki ‘Bu işi şenliğe döktünüz’ evet şenliğe döktük. Ne olacak.
 • 23 Temmuz 2016 22:42Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki (3)Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki (3)Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, teröre destek veren belediyelerin durumuna ilişkin, "Orada bir sıkıntı vardı ama yeni bir kanun taslağı hazırlıyorlardı.
 • 23 Temmuz 2016 21:17Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki (2)Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki (2)Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Bu meydanları boşaltmayacağız. Orada dostluğumuzu pekiştireceğiz.
 • 23 Temmuz 2016 19:39Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki (1)Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki (1)Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Onların hesap edemedikleri iki şey vardı.
 • 23 Temmuz 2016 19:09Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: (3)Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, teröre destek veren belediyelerin durumuna ilişkin, "Orada bir sıkıntı vardı ama yeni bir kanun taslağı hazırlıyorlardı.
 • 23 Temmuz 2016 18:30Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: (2)Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Bu meydanları boşaltmayacağız. Orada dostluğumuzu pekiştireceğiz.
 • 23 Temmuz 2016 16:49Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: (1)Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Onların hesap edemedikleri iki şey vardı.
 • 23 Temmuz 2016 16:18Kayseri Özhaseki Teröre Bulaşan Başkanlara Ohal Değil Torba YasaKayseri Özhaseki Teröre Bulaşan Başkanlara Ohal Değil Torba YasaÖzhaseki: Teröre bulaşan başkanlara OHAL değil Torba YasaOktay ENSARİ- Yasin DALKILIÇ/KAYSERİ, (DHA) - ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Doğu ve Güneydoğu'da terörE destek veren belediye başkanlarının Olağanüstü Hal uygulamasıyla değil, kısa sürede Meclis'e getirecekleri Torba Yasa ile ele alacaklarını söyledi.
 • 23 Temmuz 2016 15:42Özhaseki: Özhaseki: "Terör Bölgesinde Belediye Başkanları Görevden Alınacak"Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında, Paralel Devlet Yapılanması ile ilgili çalışmalar devam ederken, sosyal yaşamda aksama olmayacağını, vatandaşların endişelenmemesi gerektiğini söyledi.
 • 23 Temmuz 2016 13:14Başkan Çelik Ailece NöbetteBaşkan Çelik Ailece NöbetteBüyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbetini ailesiyle birlikte tutmaya devam ediyor.
 • 23 Temmuz 2016 07:45Özhaseki: Özhaseki: "Eğer Bunlardan Hesap Sormazsak Bu Yediklerimiz Bize Haram Olsun"- Alanda toplanan vatandaşlar Vatandaşların ellerindeki Türk Bayrakları Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin konuşması FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Sokağa çıkarak, buraları bekleyerek vatan nöbeti tutuyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun ama tehlike geçmedi.
 • 23 Temmuz 2016 02:01Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Sokağa çıkarak, buraları bekleyerek vatan nöbeti tutuyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun ama tehlike geçmedi.
 • 23 Temmuz 2016 01:02Bakan Özhaseki, Demokrasi Nöbeti İçin Kayseri'deBakan Özhaseki, Demokrasi Nöbeti İçin Kayseri'deÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, demokrasi nöbetinin 8. gününde memleketi Kayseri'de onbinlerce vatandaşla bir araya geldi.
 • 22 Temmuz 2016 23:37Bakan Özhaseki: Deprem Bitti, Artçılar GelebilirBakan Özhaseki: Deprem Bitti, Artçılar GelebilirÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de Demokrasi nöbeti tutulan hemşehrilerine hitap etti.
 • 22 Temmuz 2016 23:30Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, demokrasi nöbetinin 8. gününde memleketi Kayseri’ye gelerek hemşehrileriyle buluştu.
 • 22 Temmuz 2016 17:36Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı KılındıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini engellemeye çalışırken şehit edilenler için gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 20 Temmuz 2016 15:04Bakan Özhaseki Darbe Girişimini Habertürk'te DeğerlendirdiBakan Özhaseki Darbe Girişimini Habertürk'te DeğerlendirdiÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki 15 Temmuz yaşanan darbe girişimini HaberTürk'te değerlendirdi. Özhaseki darbe girişimini Kayseri'ye giderken öğrendiğini açıkladı.
 • 20 Temmuz 2016 12:38Özhaseki: Üst Düzey Görevlilerin Yarısının İlişiği KesiliyorÖzhaseki: Üst Düzey Görevlilerin Yarısının İlişiği KesiliyorÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kamu kurumlarındaki görevden almalara ilişkin, "Bizde üst düzey görevli arkadaşların yarısının bugün ilişiği kesiliyor." dedi.
 • 19 Temmuz 2016 18:55Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Yaralıları Ziyaret EttiÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Yaralıları Ziyaret EttiÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, darbe girişimine direnirken yaralanan polis ve vatandaşları ziyaret etti.
 • 19 Temmuz 2016 18:24"Bayrağı Tutuğum Elimi Vurdular"Gazi Polisin bu sözleri Bakan Özhaseki'yi duygulandırdı. Özhaseki kahraman polisi anlından öptü.
 • 19 Temmuz 2016 18:14Kaya ve Özhaseki'nin Yaralıları ZiyaretiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini durdurmaya çalışırken, yaralanan ve hastanede tedavi altına alınan vatandaşları ziyaret etti.
 • 16 Temmuz 2016 16:06Özhaseki: Özhaseki: "Sizler Sahip Çıktığınız İçin Bizler Dik Duruyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'nin konuşması Vatandaşların slogan atması Detay görüntü Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Bundan sonra hala onlara sempatiyle bakanlar varsa Allah onların gözlerini açsın.
 • 16 Temmuz 2016 16:00Kayseri - Bakan Özhaseki?? Bunların Hiç Biri Milli Değil??Kayseri - Bakan Özhaseki?? Bunların Hiç Biri Milli Değil??Bakan Özhaseki " Bunların hiç biri milli değil??ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, darbecilerle ilgili yaptığı açıklamada " Bu çıldırma halini yapanlar, cinnet getirenler, bu darbeye kalkışanlar milli değil. Örgütü yönetenlerde milli değil. Bunlar yurt dışında ve görüldü ki yurt içindeki en önemli ihanet şebekesidir?
 • 16 Temmuz 2016 14:44Özhaseki: Özhaseki: "Türkiye Geleceğine Sahip Çıkıyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'nin konuşması Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Eskiden bir şey olduğu zaman boynunu yıkıp, eve gidip rıza gösteren 'ben ne olacağım' diyenler bitti, o dönemler bitti.
 • 16 Temmuz 2016 14:16Özhaseki: Demokrasi İçin Canını Feda Edenlere, Bekleyenlere Teşekkür EdiyorumÖzhaseki: Demokrasi İçin Canını Feda Edenlere, Bekleyenlere Teşekkür EdiyorumÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, memleketi Kayseri'de hemşehrilerine seslenerek, "Sabaha kadar nöbet tutup, bu millet için demokrasi için canını feda eden, bekleyen insanlara teşekkür ediyorum.
 • 16 Temmuz 2016 13:52Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili "Bundan sonra hala onlara sempatiyle bakanlar varsa Allah onların gözlerini açsın.
 • 16 Temmuz 2016 13:23Bakan Özhaseki; Artık Bu Örgütle İlişkinizi KesinBakan Özhaseki; Artık Bu Örgütle İlişkinizi KesinÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, darbe girişimiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Bu çıldırma halini yapanlar, cinnet getirenler, bu darbeye kalkışanlar milli değil. Örgütü yönetenler de milli değil. Bunlar yurt dışında ve görüldü ki yurt içindeki en önemli ihanet şebekesidir" dedi.
 • 16 Temmuz 2016 13:05Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Eskiden bir şey olduğu zaman boynunu yıkıp, eve gidip rıza gösteren 'ben ne olacağım' diyenler bitti, o dönemler bitti.
 • 16 Temmuz 2016 11:51Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri'de KonuştuÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki memleketi Kayseri’de hemşehrilerine seslenerek, “Bütün bu olanlardan sonra bu örgüte iyi diyenin aklına şaşarım” dedi.
 • 15 Temmuz 2016 16:20Özhaseki: Kentsel Dönüşümde Yol Haritası BelirlenecekÖzhaseki: Kentsel Dönüşümde Yol Haritası BelirlenecekÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Türkiye'deki yapıların bir kısmının sağlam ve sağlıklı olmadığını belirterek, gelecek hafta belediyeler ve firma temsilcileriyle İstanbul'da bir toplantı yapılacağını ve kentsel dönüşümle ilgili bir yol haritasının belirleneceğini ifade etti.
 • 15 Temmuz 2016 15:55Bakan Özhaseki Suriyelilerin Hepsinin Vatandaşlığa Alınması Söz Konusu DeğilBakan Özhaseki Suriyelilerin Hepsinin Vatandaşlığa Alınması Söz Konusu DeğilDha ANKARA- Bakan Özhaseki: Suriyelilerin hepsinin vatandaşlığa alınması söz konusu değil"Kentsel dönüşümle ilgili yol haritası belirlenecek"Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Suriyelilerin vatandaşlığa alınıp TOKİ tarafından ev verileceği iddialarının sorulması üzerine "Baştan sona yanlış anlaşılan, hepsinin vatandaşlığa alıp ev vereceğimiz gibi muhalefetten kaynaklı çarpıtma söz konusu" dedi.
 • 15 Temmuz 2016 15:48Mogan Gölü Dip Çamurunun Temizlenmesi ProtokolüÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Mogan Gölü'nün dip çamurunun temizlenmesine yönelik projeye ilişkin, "Ankara'nın göbeğinde bulunmaz bir nimet ama kirli ve kokuyor.
 • 15 Temmuz 2016 14:46Mogan Gölü'nün Dip Çamuru Temizlenmesi Çalışması Protokolü İmzalandıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Şimdi muhalefetin dediği gibi bunları kapıya, sınıra gönderelim mi? Bombalayıp hepsini öldürsünler mi? Nihayetinde bir fok balığı için bile günlerce ağıt yakan insanların, denizde olan bir olaydan dolayı bir canlının başına gelen felaketi televizyon kanallarında defalarca gösterip ağıt yakanların konu insan olduğunda bu kadar nasıl vicdansız konuştuklarını ben hala anlayamıyorum" dedi.
 • 15 Temmuz 2016 14:38Suriyeli Sığınmacılara Vatandaşlık VerilmesiÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Suriyeli sığınmacıların vatandaşlığa alınmasına ilişkin, "Bu insanlar burada yaşıyorlar.
 • 15 Temmuz 2016 14:00Mogan Gölü Yeniden Doğuyor"Mogan Gölü'nün Dip Çamuru Temizleme Çalışması Protokolü", Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından imzalandı.
 • 15 Temmuz 2016 13:50Özhaseki: Özhaseki: "Hiç Kimseye Bedava Ev Verildiği Yok, Bu Evlerin de Meccanen Suriyelilere Dağıtıldığı Yok"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin açıklamaları ANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gazetecilerin sorularını cevapladı.
 • 10 Temmuz 2016 13:26Çevre Bakanı Özhaseki Koordinasyon Toplantısına KatıldıÇevre Bakanı Özhaseki Koordinasyon Toplantısına KatıldıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fethiye’de Muğla Çevre ve Şehircilik İl Koordinasyon kurulu toplantısına katıldı.
 • 10 Temmuz 2016 00:25Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Muğla'daÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Muğla Çevre ve Şehircilik Koordinasyon Toplantısına katıldı.