SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

 • 25 Eylül 2016 05:03Kayseri Bakan Özhaseki Aklis?li Genç Kızın Cenaze Törenine KatıldıKayseri Bakan Özhaseki Aklis?li Genç Kızın Cenaze Törenine KatıldıBakan Özhaseki Aklis'li genç kızın cenaze törenine katıldıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti liseliler grubundan bir ay önce geçirdiği trafik kazası sonucu bu gün yaşamını yitiren 17 yaşındaki Hatice Kavafoğlu'nun cenaze törenine katılarak, bir süre tabutunu taşıdıAklis üyesi, lise 3.sınıf öğrencisi Hatice Kavafoğlu, bundan bir ay önce babası Mustafa Kavafoğlu'nun kullandığı otomobilin Mersin'e giderken Kayseri-Adana karayolunda yaptığı kazada ağır yaralanarak, Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Hastanesi yoğun bakımında tedaviye alınmıştı.
 • 24 Eylül 2016 22:48Özhaseki: 'Cerablus'taki Yapım Faaliyetleri Önümüzdeki Günlerde Başlayacak' - KayseriÖzhaseki: 'Cerablus'taki Yapım Faaliyetleri Önümüzdeki Günlerde Başlayacak' - KayseriÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Suriye'nin Cerablus kentinin yeniden yapılandırılmasına ilişkin, "Orada yapım faaliyetleri tahmin ediyorum ki önümüzdeki günlerde başlayacak ama bunların esasları, nasıl olacağı hususu, kimin tarafından finanse edileceği hususu, bir soru işareti olarak önümüzde duruyor.
 • 24 Eylül 2016 19:46Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Suriye'nin Cerablus kentinin yeniden yapılandırılmasına ilişkin, "Orada yapım faaliyetleri tahmin ediyorum ki önümüzdeki günlerde başlayacak ama bunların esasları, nasıl olacağı hususu, kimin tarafından finanse edileceği hususu, bir soru işareti olarak önümüzde duruyor.
 • 24 Eylül 2016 19:39Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Cerablus’ta yapım faaliyetlerinin esasları ve kim tarafından yapılacağı belirlendikten sonra inşaat faaliyetlerinin başlayacağını söyledi.
 • 24 Eylül 2016 17:32Bakan Özhaseki Aklis'li Genç Kızın Cenaze Törenine KatıldıBakan Özhaseki Aklis'li Genç Kızın Cenaze Törenine KatıldıÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bir ay önce geçirdiği trafik kazası sonucu bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamanı yitiren AK Parti liseliler grubundan (Aklis) 17 yaşındaki Hatice Kavafoğlu'nun cenaze törenine katılarak, bir süre tabutunu taşıdı.
 • 24 Eylül 2016 17:01Bakan Özhaseki, Kavafoğlu'nun Cenaze Törenine KatıldıBakan Özhaseki, Kavafoğlu'nun Cenaze Törenine KatıldıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, vefat eden AK Parti Kayseri Gençlik Kolları üyesi Hatice Kavafoğlu'nun cenaze törenine katıldı.
 • 23 Eylül 2016 22:16Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: 'İstanbul Dönüşmek Zorunda'Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: 'İstanbul Dönüşmek Zorunda'Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Kimse bundan sonra bizim Bakanlığımıza yoğunluk artışı için gelmesin.
 • 23 Eylül 2016 19:14Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Kimse bundan sonra bizim Bakanlığımıza yoğunluk artışı için gelmesin.
 • 23 Eylül 2016 18:07Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "Sağlıksız Yapılara Sahibiz"Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nin açılışını gerçekleştiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Türkiye’de sağlıksız yapılar olduğuna dikkat çekerek, “Sağlıksız yapılara sahibiz. Her türlü sağlıksız yapılar” dedi.
 • 23 Eylül 2016 10:59Başkan Delican: Başkan Delican: "Sözümüzün Eriyiz"AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin bol müjdeli İzmir ziyaretinin ardından değerlendirme yaptı.
 • 22 Eylül 2016 16:48İzmir - Bakan Özhaseki: Önce Kirletip Sonra Temizlemeye Çalışıyoruzİzmir - Bakan Özhaseki: Önce Kirletip Sonra Temizlemeye ÇalışıyoruzBakan Özhaseki: Önce kirletip sonra temizlemeye çalışıyoruzÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İzmir'in Çeşme İlçesi Dalyan Mahallesi'nden açıldığı yatla Ildır Körfezi'nde inceleme gezisi yaptı.
 • 22 Eylül 2016 15:20Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki İzmir'deÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki İzmir'deÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "(Ildır Körfezi Özel Çevre Koruma Bölgesi İlan Edilmesi Projesi) Çeşme'nin 2 aylık yaşanan bir tatil beldesi olmaktan ziyade 12 ay yaşanan ve körfezinde, özellikle kendine has bir çok balık türünün barındığı bir alan haline gelmesini sağlayacak" dedi.
 • 22 Eylül 2016 14:25Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki İzmir'deÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "(Ildır Körfezi Özel Çevre Koruma Bölgesi İlan Edilmesi Projesi) Çeşme'nin 2 aylık yaşanan bir tatil beldesi olmaktan ziyade 12 ay yaşanan ve körfezinde, özellikle kendine has bir çok balık türünün barındığı bir alan haline gelmesini sağlayacak" dedi.
 • 22 Eylül 2016 13:40Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "Önce Kirletip Sonra Temizlemeye ÇalışıyoruzÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İzmir'in Çeşme İlçesi Dalyan Mahallesi'nden açıldığı yatla Ildır Körfezi'nde inceleme gezisi yaptı.
 • 22 Eylül 2016 08:37Heybesinde müjdeyle geldiHeybesinde müjdeyle geldiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yoldan gelenin heybesine bakarlar" dedi, İzmir'e müjdeyle geldi.
 • 22 Eylül 2016 08:29Heybesinde müjdeyle geldiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yoldan gelenin heybesine bakarlar" dedi, İzmir'e müjdeyle geldi.
 • 21 Eylül 2016 21:08İzmir - Özhaseki Sur Hariç, Cizre ve Silopi Gibi Yerleri 1 Yılda Yaparızİzmir - Özhaseki Sur Hariç, Cizre ve Silopi Gibi Yerleri 1 Yılda YaparızÖzhaseki Sur hariç, Cizre ve Silopi gibi yerleri 1 yılda yaparız (2)KATI ATIK TESİSİ İZMİR'E KAZANDIRILACAKÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, aldıkları prensip kararı gereği tüm kentlerdeki tıkanmış işleri, sorunları yapacakları dokunuşlar, müdahaleler ile çözüme kavuşturacaklarını, İzmir'de de bu yönde çalışmalara başladıklarını söyledi.
 • 21 Eylül 2016 20:11Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Kentsel Dönüşüm Alanını İncelediÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Kentsel Dönüşüm Alanını İncelediÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Doğru kentsel dönüşüm yapmak lazım. Bu doğru dönüşümü gerek zemin etüdüne, gerek üstündeki yapıya, bilimi, feni ne tarif ediyorsa ona uyarak yapmak lazım. Sonra da bu kentsel dönüşümü adil bir şekilde yapmak lazım ki adı rantsal dönüşüme geçmesin.
 • 21 Eylül 2016 19:23Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, İzmir'de AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümün doğru ve adil yapılması durumunda faydalı olacağını belirtti.
 • 21 Eylül 2016 19:14Bakan Özhaseki'den Terör Mağduru İlleri Restore AçıklamasıBakan Özhaseki'den Terör Mağduru İlleri Restore AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terörün zarar verdiği doğu illerinin yeniden inşasına değinerek, “Sur hariç Cizre, Silopi, İdil gibi yerlerde tahmin ediyorum bir sene içerisinde bütün konutları yaparız, altyapısı ve üst yapısı ile mükemmel şehirler haline getirip vatandaşlara veririz” dedi.
 • 21 Eylül 2016 18:44İzmir - Bakan Özhaseki,?sur Dışındaki Bölgeler 1 Yıl İçinde Tamamlanırİzmir - Bakan Özhaseki,?sur Dışındaki Bölgeler 1 Yıl İçinde TamamlanırBakan Özhaseki, 'Sur dışındaki bölgeler 1 yıl içinde tamamlanırİZMİR'deki yatırımları yerinde görmek üzere kente gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Karabağlar İlçesi'ndeki kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulundu.
 • 21 Eylül 2016 18:43Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Sur hariç Yüksekova, Cizre, Silopi, İdil gibi yerlerde tahmin ediyorum bir sene içinde bütün konutları yaparız, altyapısıyla üstyapısıyla mükemmel şehirler haline getirip vatandaşlara dağıtırız." dedi.
 • 21 Eylül 2016 18:16Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki İzmir'deÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki İzmir'deÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Doğru kentsel dönüşüm yapmak lazım. Bu doğru dönüşümü gerek zemin etüdüne, gerek üstündeki yapıya, bilimi, feni ne tarif ediyorsa ona uyarak yapmak lazım. Sonra da bu kentsel dönüşümü adil bir şekilde yapmak lazım ki adı rantsal dönüşüme geçmesin.
 • 16 Eylül 2016 10:38Uluslararası Ozon Tabakasının Korunması GünüÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Ülkemiz ozon tabakasının korunması için taraf ülkelerin çabalarına ortak olmuş ve ilgili tüm sektörlerin katkıları ile başarılı çalışmalara imza atmıştır.
 • 12 Eylül 2016 10:15Kayseri Bakan Özhaseki: Kayseri Bakan Özhaseki: "Anadolu Birçok Mazlumun Sığınma Coğrafyası"Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bayram namazını Hunat Camiinde kıldı.