SON DAKİKA MEHMET TAHMAZOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Tahmazoğlu Haberleri

 • 16:30 Gazi Kentin Öğrencileri Ecdadıyla Buluştu Gazi Kentin Öğrencileri Ecdadıyla Buluştu Çanakkale Zaferi’nin anlaşılabilmesi ve milli bilincin geliştirilmesi amacıyla iki yıl içerisinde 32 bin 958 öğrenci, Gaziler diyarından Çanakkale’ye götürülerek, gezdirildi.
 • 17:42 Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Açıklaması Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Açıklaması ŞAHİNBEY Belediyesi Çanakkale’nin 100. Yıl etkinliklerinde başlattığı ve bu yıl da devam ettirdiği “Gaziler Diyarından, Şehitler Diyarına” projesinde Çanakkale’ye gidecek öğrenciler Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun katıldığı toplantıyla bilgilendirildi.
 • 12:52 Tahmazoğlu Öğrencilere İslam Bilim Tarih Müzesini Tanıttı Tahmazoğlu Öğrencilere İslam Bilim Tarih Müzesini Tanıttı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 18-24 Mayıs tarihleri arasında kutlanan müzeler haftası dolayısıyla Şahinbey Belediyesi bünyesinde bulunan İslam Bilim Tarih Müzesi’ni öğrencilere gezdirdi.
 • 12:47 İslam Bilim Tarihi Müzesi Tanıtıldı Şahinbey Belediyesince, "Müzeler Haftası" dolayısıyla İslam Tarih Müzesi öğrencilere tanıtıldı.
 • 17:19 Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu İslam aleminin Beraat kandilini kutlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Mübarek gün ve gecelerin, kendimizi bir kez daha gözden geçirmek, manevi sorumluluklarımızı hatırlamak bakımından bir fırsat olarak düşünülmesi gerekmektedir” dedi.
 • 14:27 Öğrencilere Müze Dersi Verildi Öğrencilere Müze Dersi Verildi Gaziantep’in Şahinbey İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 18-24 Mayıs Müzeler haftası kapsamında öğrencilere İslam Bilim Müzesini gezdirdi.
 • 18:03 Başkan Tahmazoğlu, Forma Dağıttı Başkan Tahmazoğlu, Forma Dağıttı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, okul takımlarına forma dağıttı.
 • 18:46 Tahmazoğlu Gençlerle Bir Araya Geldi Tahmazoğlu Gençlerle Bir Araya Geldi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 19 Mayıs Lisesinde öğrencilerle bir araya gelerek Voleybol, Basketbol ve Futbol Topu hediye etti.
 • 16:18 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na Doğru Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Araban Belediye Başkanı Ahmet Özdemir, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 15:54 Tahmazoğlu'ndan 19 Mayıs Mesajı Tahmazoğlu'ndan 19 Mayıs Mesajı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda gençliğin milletin gücü ve yarınları olduğunu belirtti.
 • 17:38 Başkan Tahmazoğlu, Hemşireler Haftasını Kutladı Başkan Tahmazoğlu, Hemşireler Haftasını Kutladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, özveri gerektiren hemşirelik mesleğinin insan sevgisiyle ve insanların sağlığına kavuşması için yürütülen kutsal bir meslek olduğunu ifade etti.
 • 14:34 Şahinbey'den İnovasyon Eğitimi Şahinbey'den İnovasyon Eğitimi Şahinbey Belediyesi personelleri yeni, özgün, yenilikçi ve başarılı projeler geliştirmek, yoğun çalışma ortamını kolaylaştırmak için yapılacak tekniklerini ihtiva eden ve Türkiye’nin en büyük ve Kurumsal yapılarının gerçekleştirdiği İnovasyon ve Fasilitasyon eğitimi gerçekleştirdi.
 • 13:14 Cumhurbaşkanı Danışmanı Şeref Malkoç Yer Altı Mağaralarını İnceledi Cumhurbaşkanı Danışmanı Şeref Malkoç Yer Altı Mağaralarını İnceledi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Şeref Malkoç ve beraberindeki heyeti Şehreküstü Konakları, Savaş Müzesi ve Gaziantep’in kurtuluş mücadelesinde önemli rol oynamış mağaraları gezdirdi.
 • 17:14 Şahinbey'den Çölyak Hastalarına Destek Şahinbey'den Çölyak Hastalarına Destek Şahinbey Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Market aracılığıyla, çölyak hastası bulunan ailelere glutensiz un dağıtımına devam ediyor.
 • 15:51 Gaziantep?te 57 Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı Gaziantep?te 57 Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı Gaziantep'te 57 engelliye tekerlekli sandalye dağıtıldıGAZİANTEP'in merkez ilçesi Şahinbey Belediyesi Engelliler Haftası dolayısıyla engellilere 57 akülü ve manuel tekerlekli sandalye dağıttı.
 • 14:43 Gaziantep'te 57 Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı Gaziantep'te 57 Engelliye Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı Gaziantep'in merkez ilçesi Şahinbey Belediyesi Engelliler Haftası dolayısıyla engellilere 57 akülü ve manuel tekerlekli sandalye dağıttı.
 • 14:02 Şahınbey Belediyesinden Engellilere Akülü ve Manüel Tekerlekli Sandalye Şahınbey Belediyesinden Engellilere Akülü ve Manüel Tekerlekli Sandalye Gaziantep’in Şahinbey ilçe belediyesi, Engelliler Haftası dolayısıyla 57 engelli vatandaşa akülü ve manüel tekerlekli sandalye dağıttı.
 • 17:15 Tahmazoğlu Engelli Vatandaşları Unutmadı Tahmazoğlu Engelli Vatandaşları Unutmadı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Engelliler Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Tasarladığımız her projede engelli vatandaşlarımızın rahatını düşünüyor ve adımlarımızı buna göre atıyoruz.
 • 11:19 Ömürlerinin Son Deminde İkinci Baharlarını Yaşıyorlar Ömürlerinin Son Deminde İkinci Baharlarını Yaşıyorlar Gaziantep’te 89 yaşında Musa Kazım Kuzucu ile 76 yaşındaki Zekiye Keçiş, gerçekleştirilen sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi.
 • 11:42 Tahmazoğlu'ndan Eğitime Destek Tahmazoğlu'ndan Eğitime Destek Şahinbey Belediyesi tarafından Cengiz Topel Ortaokulu’na yaptırılan Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nun açılışı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu tarafından yapıldı.
 • 14:57 Tahmazoğlu'ndan Kimsesiz Anneye Ziyaret Tahmazoğlu'ndan Kimsesiz Anneye Ziyaret Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ’Anneler Günü’ dolayısı 84 yaşındaki Münire Küçükaslan’ı evinde ziyaret etti.
 • 15:52 Tahmazoğlu Şehit ve Yetim Anneleri ile Bir Araya Geldi Tahmazoğlu Şehit ve Yetim Anneleri ile Bir Araya Geldi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ’Anneler Günü’ dolayısı ile düzenlenen kahvaltıda şehit ve yetim anneleri ile bir araya geldi.
 • 19:47 Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Açıklaması Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Açıklaması Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep MÜSİAD’ı ziyaretinde Şahinbey bölgesinde yapılan çalışmaları ve projelerini anlattı.
 • 11:32 Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Anneler Gününü Kutladı Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Anneler Gününü Kutladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yayımladığı mesajla annelerin gününü kutladı.
 • 15:42 Şahin Bey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Açıklaması Şahin Bey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Açıklaması Şahinbey Belediyesi Çanakkale’nin 100. Yıl etkinliklerinde başlattığı ve bu yılda devam ettirdiği “Gaziler Diyarından, Şehitler Diyarına” projesinde Çanakkale’ye gidecek öğrenciler Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun da katıldığı toplantıyla bilgilendirildi.
 • 15:37 Başkan Tahmazoğlu Hıdrellez Bayramını Kutladı Başkan Tahmazoğlu Hıdrellez Bayramını Kutladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu , Hıdrellez Kültür bayramının baharın galerisini müjdeleyen bir gün olduğunu söyledi.
 • 15:29 Eğitimlerini Tamamlayan 101 Çifte Çifte Sertifika ve Hediye Eğitimlerini Tamamlayan 101 Çifte Çifte Sertifika ve Hediye Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen Evlilik Okulu’ndaki eğitimlere katılan evli ve yeni evlenen çiftler eğitimlerini tamamlayan 101 çift düzenlenen törenle sertifikalarını ve çamaşır makinelerini aldı.
 • 12:24 Tahmazoğlu' Müsiad Üyelerine Faaliyetlerini Aktardı Tahmazoğlu' Müsiad Üyelerine Faaliyetlerini Aktardı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediyecilik faaliyetleri ile ilgili Gaziantep MÜSİAD üyelerine bilgiler verdi.
 • 16:31 Şahinbey Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Şahinbey Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Şahinbey Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısının 1. oturumu Şahinbey Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında Belediye Meclis salonunda yapıldı.
 • 14:07 Başkan Tahmazoğlu Miraç Kandilini Kutladı Başkan Tahmazoğlu Miraç Kandilini Kutladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, üç aylar olarak bilinen kutsal günlerdeki kandillerden biri olan Miraç Kandiline kavuşmanın sevinç, huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
 • 12:34 Miraç Kandili Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Miraç Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 16:58 Gaziantep'teki Terör Saldırısına Tepkiler Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Köken, Birlik Vakfı Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Fatih Aslan ve Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Gaziantep'teki terör saldırısını kınadı.
 • 15:05 Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Terör Saldırısını Kınadı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Terör Saldırısını Kınadı Emniyet Müdürlüğü önünde yaşanan bombalı saldırının barışa ve kardeşliğe yapılmış bir saldırı olduğunu söyleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve halkının bu tür saldırıya asla boyun eğmeyeceğini belirterek, şehitlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diledi.
 • 13:56 Gaziantep'teki Kan Bağışı Kampanyası Gaziantep'te 2013 yılında bir günde 2 bin 883 ünite kan toplayan Şahinbey Belediyesi, dün yeni başlatılan kampanyada 3 bin 156 rakamına ulaştı.
 • 13:59 Gaziantep'te Geleneksel Kan Bağışı Etkinliği Düzenlendi Gaziantep'te Geleneksel Kan Bağışı Etkinliği Düzenlendi Gaziantep'te, Valilik ile Şahinbey Belediyesi ve Türk Kızılayı işbirliğiyle kan bağışı etkinliklerinin 7'ncisi düzenlendi.
 • 13:23 Gaziantep'te Kan Bağışı Kampanyası Gaziantep'te 2013'te bir günde 2 bin 883 ünite kan toplayan Şahinbey Belediyesi, bu yıl bu rekorunu geçmeyi hedefliyor.
 • 18:44 Şahinbey Gökyüzünü Uçurtmalarla Renklendirdi Şahinbey Gökyüzünü Uçurtmalarla Renklendirdi Şahinbey Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen ve 7’ncisi düzenlenen Uçurtma Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.
 • 16:53 Şahinbeyli Miniklerin 23 Nisan Coşkusu Şahinbeyli Miniklerin 23 Nisan Coşkusu Şahinbey Belediyesi’ne bağlı sosyal tesislerin ana sınıfı öğrencileri gerçekleştirdikleri şenlik programında renkli görüntüler ortaya çıktı.
 • 17:15 Başkan Tahmazoğlu Turizm Haftasını Kutladı Başkan Tahmazoğlu Turizm Haftasını Kutladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 15-21 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Ekonomimizin bacasız sanayisi durumundaki turizm sektörü sayesinde ülkemizin dolayısıyla da ilimizin dünyaya tanıtımında çok önemli mesafeler alınmış ve alınmaya devam etmektedir” ifadelerini kullandı.
 • 12:47 Şahinbey Esnafına Müjde Şahinbey Esnafına Müjde Şahinbey Belediyesi tarafından 2015 yılında başlatılan ve iş yeri açma ruhsatında metrekareye 1 lira harç parası alınan kampanya 1 Haziran 2016’ya kadar uzatıldı.
 • 15:19 Gaziantep Kanser Hastası Anne, Asker Oğlunu Kışlada Ziyaret Etti Gaziantep Kanser Hastası Anne, Asker Oğlunu Kışlada Ziyaret Etti Çanakkale'de yaşayan kanser hastası İhsane Sevim Naldöken, Vali Ali Yerlikaya ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun girişimleriyle oğlu Ömer Oğuzhan Naldöken'i vatani görevini yaptığı Gaziantep'teki kışlada ziyaret etti.
 • 13:26 Belediye Başkanı Tahmazoğlu'dan Asker Ailesine Sürpriz Belediye Başkanı Tahmazoğlu'dan Asker Ailesine Sürpriz GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Er Ömer Oğuzhan Naldöken'in 5. Zırhlı Tuğay Komutanlığından çıkışı Ailesiyle buluşması Anne Sevim Naldöken'in konuşması Er Naldöken'in konuşması Baba İbrahim Naldöken'in konuşması Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun açıklaması Komutana teşekkür etmeleri Belediye Başkanı Tahmazoğlu'dan asker ailesine sürpriz "Gaziler Diyarından Şehitler Diyarına" projesi kapsamında Çanakkale'ye giden Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, burada görüştüğü anne-babayı, Gaziantep'te asker olan çocuklarıyla buluşturdu Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Çanakkaleli anne-babayı, Gaziantep'te vatani görevini yapan oğullarıyla buluşturdu.
 • 12:06 Asker Annesine Büyük Sürpriz Asker Annesine Büyük Sürpriz Gaziantepli öğrencileri Çanakkale'ye götüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun içinde bulunduğu otobüsün üzerindeki Gaziantep yazısını gören Sevim Naldöken, vatani görevini Gaziantep'de yapan oğlu aklına gelerek duygulandı.
 • 11:56 Kanser Hastası Anne, Asker Oğlunu Kışlada Ziyaret Etti Kanser Hastası Anne, Asker Oğlunu Kışlada Ziyaret Etti Çanakkale'de yaşayan kanser hastası İhsane Sevim Naldöken, Vali Ali Yerlikaya ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun girişimleriyle oğlu Ömer Oğuzhan Naldöken'i vatani görevini yaptığı Gaziantep'teki kışlada ziyaret etti.
 • 10:43 Belediye Başkanı Tahmazoğlu'dan Asker Ailesine Sürpriz Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Çanakkaleli anne-babayı, Gaziantep'te vatani görevini yapan oğullarıyla buluşturdu.
 • 09:54 Oğlunun Askerlik Yaptığı Şehrin Otobüsü Bile Anneyi Duygulandırdı Oğlunun Askerlik Yaptığı Şehrin Otobüsü Bile Anneyi Duygulandırdı Şahinbey Belediyesi'nin Çanakkale ziyareti sırasında, Gaziantep'te askerlik yapan oğlunun hasretini gidermek için otobüse selam veren anne, askeri birliğinde oğluyla buluşturuldu.
 • 16:53 20 Bin Öğreci Çanakkale'ye Uçarak Gidecek 20 Bin Öğreci Çanakkale'ye Uçarak Gidecek Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından 20 bin öğrenci uçaklarla Çanakkale’ye götürülmeye başlandı.
 • 14:54 Gazi Kentte Şehit Kardeş Gazi Kentte Şehit Kardeş Gaziantep Şahinbey Belediyesi ile Çanakkale Eceabat Belediyesi arasında kardeş Şehir protokolü imzalandı.
 • 16:55 Başkan Tahmazoğlu, Birlik Vakfının Konuğu Oldu Başkan Tahmazoğlu, Birlik Vakfının Konuğu Oldu Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Birlik Vakfının konuğu oldu.
 • 14:09 Antep'in Kurtuluş Mağaralarını Gezdiler Antep'in Kurtuluş Mağaralarını Gezdiler Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve beraberindeki öğrencilere Şehreküstü Konakları, Savaş Müzesi ve Gaziantep’in kurtuluş mücadelesinde önemli rol oynamış mağaraları gezdirdi.