SON DAKİKA MEHMET TAHMAZOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Tahmazoğlu Haberleri


MEHMET TAHMAZOĞLU

1959 yılında Gaziantep ili Şahinbey İlçesinde doğdu. İlkokulu Şehreküstü Ahmet Çelebi İlkokulunda, Orta ve Lise tahsilimi Atatürk Lisesinde tamamladı. 1982 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

1983-1984 yılları arasında askerlik görevini yedek subay olarak... Devamı

15:49
Şahinbey'de "İş Kazalarına Sıfır Tolerans" Kentsel dönüşüm çalışmalarıyla adından söz ettiren Şahinbey Belediyesi, yapılan çalışmalar sırasında yüklenici firma ve belediye çalışanlarının şantiyelerde iş kazasına maruz kalmaması için “İş Kazalarına Sıfır Tolerans” projesi başlattı.
Şahinbey'de 'İş Kazalarına Sıfır Tolerans'
16:25
Bir Evden 2 Kamyon Atık Çıktı Şahinbey'e bağlı Bekirbey Mahallesinde bir evden kötü kokuların yükselmesi sebebiyle mahalle sakinleri durumu Şahinbey Belediyesine bildirdi.
Bir Evden 2 Kamyon Atık Çıktı
17:19
Gaziantep'te İş Yeri Açma Ruhsatına Sembolik Ücret Şahinbey Belediye Meclisinin başlattığı kampanyadan faydalanmak isteyen esnaf, metrekare başı 1 lira ödeyecek.
17:22
Gaziantep - Davul Zurnayla Yıkım Ekibini Beklediler Davul zurnayla yıkım ekibini beklediler Gaziantep'te, konfeksiyon atölyesi çalışanları, merkez ilçe Şahinbey Belediyesi'nin bugün için yıkılacağını bildirdikleri işyerinin en üst katını yıkmaya gelecek ekibi davul zurna ile bekledi.
Gaziantep - Davul Zurnayla Yıkım Ekibini Beklediler
16:53
Şahinbey'in 3'üncü Yüzme Havuzu Yeşilvadi'de Yapılıyor Şahinbey Belediyesi, Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi ile Akkent yüzme havuzu ardından 3’üncü kapalı yüzme havuzunu Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi Parkı içerisine yapıyor.
Şahinbey'in 3'üncü Yüzme Havuzu Yeşilvadi'de Yapılıyor
15:23
Davul Zurnayla Yıkım Ekibini Beklediler Gaziantep'te, konfeksiyon atölyesi çalışanları, merkez ilçe Şahinbey Belediyesi'nin bugün için yıkılacağını bildirdikleri işyerinin en üst katını yıkmaya gelecek ekibi davul zurna ile bekledi.
Davul Zurnayla Yıkım Ekibini Beklediler
13:33
Gaziantep'teki "Hoş Geldin Bebek" Projesi Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, 25 bininci aileyi ziyaret ederek bebeğe çeyrek altın taktı.
13:04
Şahinbey'in 25 Bininci Bebeğine 'Hoş Geldin' Ziyareti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey’de oturan ve yeni doğan bebeklerin evlerinde ziyaret edildiği, ‘Hoş Geldin Bebek Projesi’ kapsamında 25 bininci bebeği ziyaret etti.
Şahinbey'in 25 Bininci Bebeğine 'Hoş Geldin' Ziyareti
12:59
Çekül Başkanı Sözen, İslam Bilim Tarihi Müzesi'ni Ziyaret Etti Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan İslam Bilim Tarihi Müzesi’ni ziyaret eden Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı(ÇEKÜL) Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen, “Bu müze gerçekten çok heyecan verici” diye konuştu.
Çekül Başkanı Sözen, İslam Bilim Tarihi Müzesi'ni Ziyaret Etti
17:43
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şanlıurfa’da bir toplantı sonrası paralel yapının güçlü isimlerinden birisinin kendisine ‘Türkiye’yi karıştıran dış güçler kim?’ diye mail attığını söyledi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Açıklaması
14:25
Açık Veri Portalı' Projesi, Gaziantep'te Hayata Geçti Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) ev sahipliğini yaptığı 12. eTR ödülünü Şahinbey Belediyesi alırken, Şahinbey Belediyesi e-belediyecilik uygulaması dalında ‘Açık Veri Portalı’ projesiyle orta ölçekli belediyelerde 1. oldu.
Açık Veri Portalı' Projesi, Gaziantep'te Hayata Geçti
14:12
Müsiad 21. Olağan Genel Kurulu Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesi’nin 21. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Müsiad 21. Olağan Genel Kurulu
14:11
Türkiye'de Bir İlk Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) ev sahipliğini yaptığı programda 12. eTR ödülünü alan Şahinbey Belediyesi, e-belediyecilik uygulaması dalında ‘Açık Veri Portalı’ projesiyle orta ölçekli belediyeler arasında birinci oldu.
Türkiye'de Bir İlk
17:43
Hakim Gözyaşları İçinde Son Yolculuğuna Uğurlandı Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde, aracının park halindeki bir TIR’ın dorsesine arkadan çarpması sonucu hayatını kaybeden Gaziantep 3. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi Hasan Şahingöz, adliye önünde düzenlenen törenle gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
20:06
Yurtta Kış Şahinbey ve Şehitkamil belediyeleri kar temizleme çalışması başlattı.
15:43
Şahinbey'den Kara Anında Müdahale Kar yağışıyla birlikte herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için seferber olan Şahinbey Belediyesi karla mücadele ekipleri, sabahın erken saatlerinde de vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda kar kürüme çalışmaları yaptı.
Şahinbey'den Kara Anında Müdahale
15:19
Dereceye Giren Gazeteciler Ödüllerini Aldı Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi.
17:23
Gaziantep'te "Uluslararası Kongre Merkezi" Kurulacak GAZİANTEP (İHA) – Gaziantep’te Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi ve Turizm Ziyaretçi Bürosu açılacak.
Gaziantep'te 'Uluslararası Kongre Merkezi' Kurulacak
15:48
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı AK Parti'li Fatma Şahin, kente 'Uluslararası Kongre Merkezi' kurulması için çalıştıklarını söyledi.
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak
15:29
Gaziantep'e Uluslararası Kongre Merkezi Yapılacak TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ulusoy: "Kongre turizminde kültürel ve tarihi mekanlar, otellerin çeşitliliği, havalimanı yakınlığı avantaj. Bu avantaj Gaziantep'te var"
15:15
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı AK Partili Fatma Şahin, kente 'Uluslararası Kongre Merkezi' kurulması için çalıştıklarını söyledi.
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak
14:05
Gaziantep'te "ULUSLURARASI Kongre Merkezi" Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, "Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi ve Turizm Ziyaretçi Bürosu" kurulması için çalıştay gerçekleştirildi.
Gaziantep'te 'ULUSLURARASI Kongre Merkezi' Kurulacak
17:03
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor Gaziantep’te geleneksel baklava üretimi üzerine iki yıldır aralıksız AR-GE çalışmaları sürdüren Fıstıkzade, franchising yöntemiyle baklavayı anavatanından tüm dünyaya taşımayı hedefliyor.
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor
15:59
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor AR-GE çalışmaları sürdüren Fıstıkzade, franchising yöntemiyle baklavayı anavatanından tüm dünyaya taşımayı hedefliyor.
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor
16:45
Şahinbey'de 113 Bin İşyeri Denetlendi Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl 113 bin işyerini denetledi.
20:28
Şahinbey'in Kar Hazırlıkları Aylar Önce Tamamlandı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki karla mücadele ekiplerinin aylar öncesinden hazır hale getirildiğini söyledi.
Şahinbey'in Kar Hazırlıkları Aylar Önce Tamamlandı
17:00
Ebu Bekir Sıddık Camii ve Sosyal Tesisi Tamamladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yenileme çalışmalarının tamamlandığı Ebu Bekir Sıddık Camii yanına yapılan sosyal tesisin yakın zamanda hizmete açılacağını söyledi.
Ebu Bekir Sıddık Camii ve Sosyal Tesisi Tamamladı
15:36
Yazıcık Konutlarının Temeli Atıldı Şahinbey Belediyesi tarafından sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yapılacak olan Yazıcık Konutlarının temeli törenle atıldı.
Yazıcık Konutlarının Temeli Atıldı
14:51
Yazıcık Konutlarının Temeli Atıldı Şahinbey Belediyesi, sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yapılacak olan Yazıcık Konutlarının temelini attı.
14:01
Gaziantep?te 162 Konut ve 15 İşyerinin Temeli Atıldı Gaziantep'in merkez ilçesi Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan 162 konut ve 15 işyeri için temel atma töreni düzenlendi.
Gaziantep?te 162 Konut ve 15 İşyerinin Temeli Atıldı
13:22
Gaziantep'te 162 Konut ve 15 İşyerinin Temeli Atıldı Gaziantep'in merkez ilçesi Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan 162 konut ve 15 işyeri için temel atma töreni düzenlendi.
Gaziantep'te 162 Konut ve 15 İşyerinin Temeli Atıldı
16:21
Şahinbey'in Projelerine Ziyaretçi Akını Şahinbey Belediyesi’nin yaptığı projeleri yurt dışından ve şehir dışından gelen heyetlerde dahil 41 bin 815 kişi gezdi.
Şahinbey'in Projelerine Ziyaretçi Akını
15:55
Şahinbey Belediyesinin Aile Ziyaretleri Bu Yıl da Sürecek Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, aile ziyaretlerinin yeni yılda da devam edeceğini bildirdi.
14:54
Başkan Tahmazoğlu Yeni Yılın İlk Bebeğine "Hoş Geldin" Dedi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni yılın ilk bebeğine “Hoş Geldin” dedi.
Başkan Tahmazoğlu Yeni Yılın İlk Bebeğine 'Hoş Geldin' Dedi
14:54
Başkan Tahmazoğlu: "Aile Ziyaretlerimiz 2015'te de Devam Edecek" Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni yılın ilk gününde de aile ziyaretlerini sürdürdü.
Başkan Tahmazoğlu: 'Aile Ziyaretlerimiz 2015'te de Devam Edecek'
14:01
Şahinbey Belediye Başkanı, Yeni Yılın İlk Bebeğini Ziyaret Etti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu belediyenin yürüttüğü "Hoşgeldin Bebek Projesi" kapsamında, yeni yılın ilk bebeğine "Hoşgeldin" dedi.
17:34
Mevlit Kandili Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Mevlit Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
14:12
Başkan Tahmazoğlu'nun Mevlid Kandili Mesajı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu yayınladığı mesajla, 2 Ocak 2015 Cuma gününü Cumartesi’ye bağlayan gece kutlanacak olan Mevlid Kandili’nin İslam aleminin birlik ve dirliğine, insanlığın hidayet ve barışına vesile olmasını diledi.
Başkan Tahmazoğlu'nun Mevlid Kandili Mesajı
13:57
Başkan Tahmazoğlu Yılbaşı Denetimlerine Katıldı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi Zabıta ekiplerinin yılbaşı nedeniyle düzenlendiği denetimlere katıldı.
Başkan Tahmazoğlu Yılbaşı Denetimlerine Katıldı
13:51
Başkan Tahmazoğlu Yetim Aileleriyle Bir Araya Geldi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yetim çocuklar ve aileleriyle bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi.
Başkan Tahmazoğlu Yetim Aileleriyle Bir Araya Geldi
14:48
Mavikent Konutları'na "Mavi Çarşı" Şahinbey Belediyesi tarafından Mavikent Konutları yanına yaptırılan Mavi Çarşı inşaatında son aşamaya gelindiği bildirildi.
13:23
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, "Morglarda Yer Kalmayınca" ve "Arafat’ta Vakfe Heyecanı" adlı fotoğraflara oy verdi.
15:50
Şahinbey Belediyesi Bin 273 Kursiyere Sertifikalarını Verdi Şahinbey Belediyesi, çeşitli branşlarda eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan bin 273 öğrenciye sertifikalarını, düzenlenen törenle verdi.
Şahinbey Belediyesi Bin 273 Kursiyere Sertifikalarını Verdi
14:07
Suç Mağduru Gençler Kurtuluşu Yaşar Torun'da Kutladı Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıldönümü nedeniyle, Şahinbey Belediyesi Yaşar Torun Gençlik Merkezi’nde yapılan kutlama programında, suç mağduru olan ve aynı gençlik merkezinde 3 ay müzik eğitimi alan 10 genç oluşturdukları koro ile şarkılar söyleyerek dinleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.
Suç Mağduru Gençler Kurtuluşu Yaşar Torun'da Kutladı
11:06
Şahinbey Ampute Fark'ını Gösterdi Ampute Futbol Süper Lig’inde Gaziantep’i temsil eden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Ampute Futbol takımı, kendi sahasında konuk ettiği Antalya Engelliler Ampute Futbol takımını attığı 5 golle mağlup etti.
Şahinbey Ampute Fark'ını Gösterdi
18:00
Gaziantep Şamil Tayyar Üniversiteyi Kazanınca Annesi 7 Kapıdan Bulgur Toplayıp, Kaz Kesip Dağıtmış Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, annesi Sıdıka Tayyar'ın ölümünün 32'nci yılında adına yaptırdığı camide mevlit okutturdu.
Gaziantep Şamil Tayyar Üniversiteyi Kazanınca Annesi 7 Kapıdan Bulgur Toplayıp, Kaz Kesip Dağıtmış
16:55
Şamil Tayyar Üniversiteyi Kazanınca Annesi 7 Kapıdan Bulgur Toplayıp, Kaz Kesip Dağıtmış Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, annesi Sıdıka Tayyar'ın ölümünün 32'nci yılında adına yaptırdığı camide mevlit okutturdu.
Şamil Tayyar Üniversiteyi Kazanınca Annesi 7 Kapıdan Bulgur Toplayıp, Kaz Kesip Dağıtmış
15:00
Şahinbey Başkan Mehmet Tahmazoğlu Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ihtiyaç sahibi vatandaşları evlerinde ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi.
Şahinbey Başkan Mehmet Tahmazoğlu
17:17
AK Parti Gaziantep 5. Olağan İl Kongresi Pazar Günü Yapılıyor AK Parti Gaziantep 5. Olağan İl Kongresi öncesi Gaziantep AK Parti il binasında basın toplantısı yapıldı.
AK Parti Gaziantep 5. Olağan İl Kongresi Pazar Günü Yapılıyor
14:05
Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 93. Yılı Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılı etkinliklerle kutlanmaya başlandı.
Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 93. Yılı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:55:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET TAHMAZOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]