05:1300
SON DAKİKA MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Zafer Çağlayan Haberleri


MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN

Mehmet Zafer Çağlayan, 15 Kasım 1957'de Muş'ta doğdu. Babasının adı M.Salih, annesinin adı Muhlise'dir. Makine Mühendisi ve Sanayici; Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Sanayici olarak çalıştı. 1987'de Ankara Sanayi Odası'na Oda Meclisi Üyesi oldu. 1989'da... Devamı

   

  Tekinarslan: Kalıcı Barış İhracatı Yükseltiyor

  Tekinarslan: Kalıcı Barış İhracatı Yükseltiyor

  Ağrı Valisi Tekinarslan, "Barışın kalıcı olarak hüküm süreceğine dair umutla Doğubayazıt birçok ilçenin ve ilin önünde olan üst düzeyde ticaret yapan bir ilçe oldu" dedi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Paralel'de 'Abi' Karar Verecek İddiası

  Paralel'de "Abi" Karar Verecek İddiası

  25 Aralık operasyonda görev alan polislerin kendi aralarındaki yazışmalarında "Savcı değil, "Abi" karar verecek" ifadeleri dikkat çekti. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Ağustos Ayı İhracat Rakamlarının Açıklanması

  Ağustos Ayı İhracat Rakamlarının Açıklanması

  Ağrı Valisi Tekinarslan: "Doğubayazıt birçok ilçenin ve ilin önünde olan üst düzeyde ticaret yapan bir ilçe. Bunun parasal değerinden ziyade dış ticaret kültürünü, girişimci ruhunu, ticari dinamiklerini okuyup bunlara adapte olmanın Doğubayazıt açısından binlerce yıllık bir kültürün, binlerce yıllık. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  25 Aralık Soruşturmasına Takipsizlik Kararı Verildi

  25 Aralık soruşturmasında verilen takipsizlik kararında ifadesine başvurulan bir gizli tanığın “Soruşturma ilk önce ihaleye fesat karıştırma dosyası olarak başlatılmıştı, ancak daha sonradan Başbakan’ın örgüt lideri olarak gösterildiği bir örgüt şeması oluşturuldu” ifadelerine yer verildi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  TESK Adayı Palandöken: Partiler Üstüyüm

  TESK Adayı Palandöken: Partiler Üstüyüm

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Bizim partimiz yok, ben partiler üstü bir insanım. Benim siyasetim kullandığım oyla sınırlıdır" dedi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Aso Ağustos Meclis Toplantısı

  Aso Ağustos Meclis Toplantısı

  Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, “Yeni hükümet, üretimi ve büyük yatırımları ekonomi politikalarının merkezine koymalı, sanayiyi öksüz çocuklar gibi sahipsiz bırakmamalıdır” dedi. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Özel Okula Gidecek Öğrencilere Para Desteğini Protesto Ettiler

  Özel Okula Gidecek Öğrencilere Para Desteğini Protesto Ettiler

  Bursa'da eğitimciler, Milli Eğitim Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı'nın özel okullara gidecek olan 250 bin öğrencilere yapacağı para desteğini protesto etti. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Devletin Özel Eğitim Desteğine Eğitimcilerden Protesto

  Devletin Özel Eğitim Desteğine Eğitimcilerden Protesto

  Bursa'da bir grup eğitimci, Milli Eğitim Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı'nın özel okullara gidecek olan 250 bin öğrenciye, maddi destek verme kararına tepki gösterdi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Türkiye Yolsuzluk İddialarını 'Unuttu' Mu?

  Türkiye Yolsuzluk İddialarını "Unuttu" Mu?

  CHP'nin hukukçu milletvekillerinden Ali Özgündüz, ''Rüşvet almak, görevi kötüye kullanmak, ihaleye fesat karıştırmak gibi suçlar eğer suç olmaktan çıkarılmazsa, ki bu suçlar için zaman aşımı şu anda 15 yıldır. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  MHP Milletvekili Yılmaz: Suçu Sandık Aklamaz

  MHP Milletvekili Yılmaz: Suçu Sandık Aklamaz

  MHP Adana Milletvekili Yılmaz, demokrasinin gereği olan sandık sonuçlarına saygı duyduklarını ancak sandığın yolsuzlukların aklanacağı bir yer olmadığını aktardı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Çağlayan: 'İşte meydan, yarın da hodri meydan' -

  Çağlayan: "İşte meydan, yarın da hodri meydan" -

  Ekonomi eski Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan, "Türkiye'de gerekli çoğunluğu, anayasayı değiştirme, referanduma götürme çoğunluğunu elde ettiğimiz zaman tekrar milletimize geleceğiz ve milletimizin takdiriyle Türkiye'ye başkanlık sistemini getirerek Recep Tayyip Erdoğan'ı devlet başkanı yapacağız" dedi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Çağlayan: Türkiye'ye Başkanlık Sistemi Getirip Erdoğan'ı Devlet Başkanı Yapacağız

  Çağlayan: Türkiye'ye Başkanlık Sistemi Getirip Erdoğan'ı Devlet Başkanı Yapacağız

  Sağlık sorunları nedeniyle yaklaşık 1 aydır ABD'de tedavi gören Zafer Çağlayan, Ak Parti il binası önünde partilileri tarafından 'Mersin İçin Akan Bir Zaferdir, Çağlayan' yazılı pankartlarla karşılandı. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 05:13:20. #1.11#