SON DAKİKA MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Zafer Çağlayan Haberleri


MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN

Mehmet Zafer Çağlayan, 15 Kasım 1957'de Muş'ta doğdu. Babasının adı M.Salih, annesinin adı Muhlise'dir. Makine Mühendisi ve Sanayici; Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Sanayici olarak çalıştı. 1987'de Ankara Sanayi Odası'na Oda Meclisi Üyesi oldu. 1989'da... Devamı

15:47
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Açıklaması "(HDP'nin seçime parti olarak girmesi) Risklerini alarak seçime siyasi parti olarak katılmalarında fayda vardır.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Açıklaması
15:06
2beşir Atalay "4 Eski Bakan Aday Olacak Mı?" Sorusuna "Bir Şey Duymadım Bilgim Yok" Dedi Dha ANKARA- Beşir Atalay "4 eski bakan aday olacak mı?" sorusuna "Bir şey duymadım bilgim yok" dedi Ak Parti Sözcüsü Beşir Atalay, düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirerek gazetecilerin sorularını yanıtladı.
2beşir Atalay '4 Eski Bakan Aday Olacak Mı?' Sorusuna 'Bir Şey Duymadım Bilgim Yok' Dedi
14:41
Beşir Atalay: Kılıçdaroğlu Ciddiye Alınmayacak Biri Beşir Atalay, Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan gafıyla ilgili; "Kılıçdaroğlu ciddiye alınmayacak bir siyasetçidir" dedi.
Beşir Atalay: Kılıçdaroğlu Ciddiye Alınmayacak Biri
10:56
Sp İl Başkanı Taşkın: AKP Dosyayı Kapattı Ama Milletimiz Kapatmadı SP Balıkesir İl Başkanı Ömer Taşkın, cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluk ve rüşvet olayına karışan dört eski bakanla ilgili olarak, "AKP dosyayı kapattı ama milletimiz kapatmadı.
Sp İl Başkanı Taşkın: AKP Dosyayı Kapattı Ama Milletimiz Kapatmadı
17:22
Kılıçdaroğlu: "Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?" CHP TBMM Grup Toplantısı-Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)-"TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
Kılıçdaroğlu: 'Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?'
17:08
Hdp TBMM Grup Toplantısı Eş Genel Başkan Yüksekdağ: "Kobani zaferi ilan edildikten sonra Kobani'ye selam gönderiyor Başbakan. Selamı söyleyene değil, söyletene bakın.
17:05
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1) "TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
16:15
3kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar "Bu mahkumiyet baro başkanına değil Tunceli halkına verilen bir mahkumiyettir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
3kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
16:04
1kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar Dha ANKARA- Kılıçdaroğlu: O kadar azdılar ki Cumhuriyet'e 90 yıllık parantez söylemini dillerine alıyorlar "Bu mahkumiyet baro başkanına değil Tunceli halkına verilen bir mahkumiyettir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
1kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
15:50
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar. Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar.
15:21
Kılıçdaroğlu: "Adalet Konusunda Kaygımız Var" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Davutoğlu’nun Başbakanlık koltuğuna oturtulan 23 Nisan çocuğu olduğunu söyledi.
Kılıçdaroğlu: 'Adalet Konusunda Kaygımız Var'
14:05
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi CHP lideri Kılıçdaroğlu, "4 bakan aklandı, Şimdi bakanlık koltuğuna geri dönmek istiyoruz diyecekler. Adamlar haklı. Ben bunlarla ilgili bakanlıkları buldum." dedi.
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi
21:50
Emre Kınay: Cumhurbaşkanımızdan Korkumuzdan Fikrimizi Beyan Edemiyoruz Ünlü oyuncu Emre Kınay, "Sayın Cumhurbaşkanımızdan korkumuzdan fikrimizi beyan edemiyoruz, korkuyoruz." dedi.
Emre Kınay: Cumhurbaşkanımızdan Korkumuzdan Fikrimizi Beyan Edemiyoruz
10:42
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı 17 Aralık soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Kara, "Soruşturmada 1 numaralı isim Erdoğan'dı." dedi.
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı
22:56
Eski Bakan Zafer Çağlayan, Anjiyo Oldu Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara'daki özel bir hastanede anjio oldu.
20:50
Zafer Çağlayan Anjiyo Oldu Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara'da özel bir hastanede anjiyo oldu.
Zafer Çağlayan Anjiyo Oldu
22:23
Mehmet Ali Şahin: Bir Siyasetçi 700 Bin TL'lik Saat Alamaz Kardeşim AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partisinin Yüce Divan oylamasında verilen fireler hakkında değerlendirmelerde bulundu.
21:09
Mehmet Ali Şahin: Bir Siyasetçi 700 Bin TL'lik Saat Alamaz Kardeşim Mehmet Ali Şahin, Yüce Divan oylamasında az destek alan Bağış ve Çağlayan ile ilgili, "O oylar tepki oylarıdır. Saat ve Bakara Suresi olayları yüzündendir." dedi.
Mehmet Ali Şahin: Bir Siyasetçi 700 Bin TL'lik Saat Alamaz Kardeşim
16:40
CHP Myk Toplantısı CHP Sözcüsü Haluk Koç, dört eski bakan için dün TBMM’de yapılan oylamaya ilişkin, “Cumhurbaşkanına rağmen, nöbetçi Başbakana rağmen AK Parti milletvekillerinin bir bölümü 4 bakana karşı tavır almıştır.
CHP Myk Toplantısı
15:19
Sabahat Akkiraz: Oy Kullandıktan Sonra Meclis'ten Ayrıldım 4 eski bakan için yapılan oylamaya katılmadığı eleştirilerine yanıt veren Sabahat Akkiraz "Sağlık sorunum olduğu için oy kullandıktan sonra Meclis'ten ayrıldım" dedi.
Sabahat Akkiraz: Oy Kullandıktan Sonra Meclis'ten Ayrıldım
13:15
Çağlayan, Muş'tan Ayrıldı Ekonomi Eski Bakanı Zafer Çağlayan, önceki gün vefat eden üvey annesinin cenazesinin ardından Muş’tan ayrıldı.
Çağlayan, Muş'tan Ayrıldı
13:10
Zafer Çağlayan, Meclis'teki Oylama Konusunda Konuşmadı TBMM'de yolsuzluk nedeniyle Yüce Divan'a gönderilmesi 242'ye karşı 264 oyla reddedilen Ekonomi eski Bakanı Çağlayan,cenaze için gittiği Muş'tan Ankara'ya döndü.
Zafer Çağlayan, Meclis'teki Oylama Konusunda Konuşmadı
12:50
Zafer Çağlayan, Meclis'teki Oylama Konusunda Konuşmadı TBMM'de yolsuzluk nedeniyle Yüce Divan'a gönderilmesi 242'ye karşı 264 oyla reddedilen Ekonomi eski Bakanı Çağlayan, cenaze için gittiği Muş'tan Ankara'ya döndü.
Zafer Çağlayan, Meclis'teki Oylama Konusunda Konuşmadı
12:22
CHP'li Özkes Açıklaması "Bir İslam ülkesinde, hem de Müslümanlığı kimseye kaptırmayanların hırsızlığı, yolsuzluğu bu kadar savunur hale gelmesi akıl tutulmasıdır"
12:06
AK Parti Fireleri Arıyor, Fire Sayılan AK Partililer Kimler ? AK Parti fireleri arıyor.AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'teki Yüce Divan oturumunda Zafer Çağlayan oylamasında yaşanan fire sonrası "İçimizdeki hainlerdir bunlar." dedi.
AK Parti Fireleri Arıyor, Fire Sayılan AK Partililer Kimler ?
10:40
AK Parti Oylamada Fazla Fire Verdi, Yüce Divan Oylaması Detayları Ak Parti oylamada tahmin ettiğinden daha fazla fire verdi. Dört eski bakanla ilgili Meclis'teki Yüce Divan oylamasında AK Parti beklenenin üzerinde fire verdi. AK Parti, Çağlayan'da 38, Güler'de 43, Bağış'ta 48 oy kaybetti.
AK Parti Oylamada Fazla Fire Verdi, Yüce Divan Oylaması Detayları
10:33
Gazete Manşetleri, 21 Ocak En Fazla Satan Gazeteler 21 Ocak Çarşamba gününden gazete manşetleri ve son dakika haberler. Önemli haberlerden derlenmiş haber başlıkları ve en fazla okunan gazetelerden manşetler.
Gazete Manşetleri, 21 Ocak En Fazla Satan Gazeteler
10:22
21 Ocak Gazete Manşetleri, En Çok Okunan Gazeteler 21 Ocak Çarşamba gününden gazete manşetleri ve son dakika haberler. Önemli haberlerden derlenmiş haber başlıkları ve en fazla okunan gazetelerden manşetler.
21 Ocak Gazete Manşetleri, En Çok Okunan Gazeteler
09:23
Egemen Bağış'ın Oy Kullandığı Görüntüler, Çok Konuşulan Fotoğraflar Egemen Bağış'ın oy kullanma anı sosyal medyada büyük yankı buldu. Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesiyle ilgili Meclis'te yapılan oylamada Egemen Bağış'ın oy kullanırken verdiği poz sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Egemen Bağış'ın Oy Kullandığı Görüntüler, Çok Konuşulan Fotoğraflar
09:22
Egemen Bağış'ın Oy Kullanma Anı Sosyal Medyayı Salladı Egemen Bağış'ın oy kullanma anı sosyal medyada büyük yankı buldu. Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesiyle ilgili Meclis'te yapılan oylamada Egemen Bağış'ın oy kullanırken verdiği poz sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Egemen Bağış'ın Oy Kullanma Anı Sosyal Medyayı Salladı
08:54
AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı Yüce Divan görüşmeleri, bir yıldır gündeme damgasını vuran yolsuzluk ve rüşvet iddialarının arkasının kesilmeyeceğinin de işareti oldu.
AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı
08:19
AK Parti En Çok Fireyi Egemen Bağış'ta Verdi Meclis'te 4 eski bakan için yapılan oylamada Egemen Bağış'ın Yüce Divan'a sevkedilmesini içeren önerge 245'e 255 oyla reddedildi. Bağış'ta AK Parti'nin firesi 48'e çıktı.
AK Parti En Çok Fireyi Egemen Bağış'ta Verdi
03:22
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Siyasi parti grupları, uzun aradan sonra Yüce Divan oylaması için Meclis'te tam kadroya yakın katılım sağladı.
Meclis'te Yüce Divan Oylaması
02:53
4 Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylamasında Red Kararı Çıktı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapıldı.
4 Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylamasında Red Kararı Çıktı
02:53
Erdoğan Bayraktar da "Yüce Divan"A Gitmeyecek Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ve eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış’ın "Yüce Divan"a sevk edilmeme kararının ardından son olarak eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar için verilen önerge 219’a karşı 288 oyla reddedildi.
Erdoğan Bayraktar da 'Yüce Divan'A Gitmeyecek
02:47
Erdoğan Bayraktar Hakkındaki Yüce Divan Önergesi de Reddedildi Meclis Genel Kurulunda Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar hakkında verilen Yüce Divan önergesi de reddedildi.
Erdoğan Bayraktar Hakkındaki Yüce Divan Önergesi de Reddedildi
02:44
Yüce Divan Oylamasında AK Parti Beklenenden Fazla Fire Verdi Dört eski bakanla ilgili Meclis'teki Yüce Divan oylamasında AK Parti beklenenin üzerinde fire verdi. AK Parti, Çağlayan'da 38, Güler'de 43, Bağış'ta 48 oy kaybetti.
Yüce Divan Oylamasında AK Parti Beklenenden Fazla Fire Verdi
01:58
Erdoğan Bayraktar İçin "Yüce Divan" Oylaması Başladı Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu’nda gizli oylama işlemine başlandı.
Erdoğan Bayraktar İçin 'Yüce Divan' Oylaması Başladı
01:58
Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divan Oylaması Başladı Dört eski bakanın Yüce Divan’a sevk edilip edilmemesini görüşen Meclis Genel Kurulu’nda Zafer Çağlayan, Muammer Güler ve Egemen Bağış’tan sonra eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar hakkındaki 53 önerge okunmaya başlandı.
Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divan Oylaması Başladı
01:57
Vekiller, Son Olarak Erdoğan Bayraktar İçin Oy Kullanıyor Meclis Genel Kurulunda milletvekilleri, Zafer Çağlayan, Muammer Güler ve Egemen Bağış'tan sonra Erdoğan Bayraktar için oy kullanmaya başladı.
Vekiller, Son Olarak Erdoğan Bayraktar İçin Oy Kullanıyor
01:48
4 Eski Bakan da Yüce Divan'a Gitmeyecek 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması yapıldı. 4 ismin de Yüce Divan'a gönderilmemesine karar verildi.
4 Eski Bakan da Yüce Divan'a Gitmeyecek
01:33
Çağlayan ve Güler'in Ardından Egemen Bağış İçin de Aynı Karar Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in "Yüce Divan"a sevk edilmeme kararının ardından eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış için verilen önerge de 245’e karşı 255 oyla reddedildi.
Çağlayan ve Güler'in Ardından Egemen Bağış İçin de Aynı Karar
01:27
Egemen Bağış Hakkındaki Yüce Divan Önergesi Reddedildi Meclis Genel Kurulu'nda eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış hakkında verilen Yüce Divan önergesi reddedildi.
Egemen Bağış Hakkındaki Yüce Divan Önergesi Reddedildi
01:25
TBMM Genel Kurulu'ndaki Oylamalarda 276 Krizi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapılıyor.
TBMM Genel Kurulu'ndaki Oylamalarda 276 Krizi
01:15
Sabahat Akkiraz Meclis'i Terk Etti CHP milletvekili Sabahat Akkiraz, Muammer Güler hakkındaki Yüce Divan oylamasına katılmayarak Meclis'i terk etti.
Sabahat Akkiraz Meclis'i Terk Etti
00:33
Egemen Bağış İçin "Yüce Divan" Oylaması Başladı Eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış’ın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu’ndaki gizli oylama işlemine başlandı.
Egemen Bağış İçin 'Yüce Divan' Oylaması Başladı
00:30
Milletvekilleri Egemen Bağış İçin Oy Kullanmaya Başladı Dört eski bakanın Yüce Divan’a sevk edilmesinin oylandığı Meclis Genel Kurulu’nda milletvekilleri, Zafer Çağlayan ve Muammer Güler’den sonra eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış için oy kullanmaya başladı.
Milletvekilleri Egemen Bağış İçin Oy Kullanmaya Başladı
00:04
Fireler Şamil Tayyar'ı Kızdırdı: İçimizdeki Hainlerdir Bunlar AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'teki Yüce Divan oturumunda Zafer Çağlayan oylamasında yaşanan fire sonrası "İçimizdeki hainlerdir bunlar." dedi.
Fireler Şamil Tayyar'ı Kızdırdı: İçimizdeki Hainlerdir Bunlar
23:54
Çağlayan ve Güler'den Sonra Bağış da Yüce Divan'a Gönderilmedi Meclis Genel Kurulu'nda eski AB Bakanı Egemen Bağış'ın Yüce Divan'a sevk edilip edilmemesine yönelik oylama sona erdi. Bağış'ın Yüce Divan'a gönderilmesi reddedildi.
Çağlayan ve Güler'den Sonra Bağış da Yüce Divan'a Gönderilmedi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:13:20. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN HABERLERİ
[Hata Bildir]