05:2300
SON DAKİKA MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Zafer Çağlayan Haberleri


MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN

Mehmet Zafer Çağlayan, 15 Kasım 1957'de Muş'ta doğdu. Babasının adı M.Salih, annesinin adı Muhlise'dir. Makine Mühendisi ve Sanayici; Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Sanayici olarak çalıştı. 1987'de Ankara Sanayi Odası'na Oda Meclisi Üyesi oldu. 1989'da... Devamı

   

  Özel Okula Gidecek Öğrencilere Para Desteğini Protesto Ettiler

  Özel Okula Gidecek Öğrencilere Para Desteğini Protesto Ettiler

  Bursa'da eğitimciler, Milli Eğitim Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı'nın özel okullara gidecek olan 250 bin öğrencilere yapacağı para desteğini protesto etti. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Devletin Özel Eğitim Desteğine Eğitimcilerden Protesto

  Devletin Özel Eğitim Desteğine Eğitimcilerden Protesto

  Bursa'da bir grup eğitimci, Milli Eğitim Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı'nın özel okullara gidecek olan 250 bin öğrenciye, maddi destek verme kararına tepki gösterdi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Türkiye Yolsuzluk İddialarını 'Unuttu' Mu?

  Türkiye Yolsuzluk İddialarını "Unuttu" Mu?

  CHP'nin hukukçu milletvekillerinden Ali Özgündüz, ''Rüşvet almak, görevi kötüye kullanmak, ihaleye fesat karıştırmak gibi suçlar eğer suç olmaktan çıkarılmazsa, ki bu suçlar için zaman aşımı şu anda 15 yıldır. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  MHP Milletvekili Yılmaz: Suçu Sandık Aklamaz

  MHP Milletvekili Yılmaz: Suçu Sandık Aklamaz

  MHP Adana Milletvekili Yılmaz, demokrasinin gereği olan sandık sonuçlarına saygı duyduklarını ancak sandığın yolsuzlukların aklanacağı bir yer olmadığını aktardı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Çağlayan: 'İşte meydan, yarın da hodri meydan' -

  Çağlayan: "İşte meydan, yarın da hodri meydan" -

  Ekonomi eski Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan, "Türkiye'de gerekli çoğunluğu, anayasayı değiştirme, referanduma götürme çoğunluğunu elde ettiğimiz zaman tekrar milletimize geleceğiz ve milletimizin takdiriyle Türkiye'ye başkanlık sistemini getirerek Recep Tayyip Erdoğan'ı devlet başkanı yapacağız" dedi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Çağlayan: Türkiye'ye Başkanlık Sistemi Getirip Erdoğan'ı Devlet Başkanı Yapacağız

  Çağlayan: Türkiye'ye Başkanlık Sistemi Getirip Erdoğan'ı Devlet Başkanı Yapacağız

  Sağlık sorunları nedeniyle yaklaşık 1 aydır ABD'de tedavi gören Zafer Çağlayan, Ak Parti il binası önünde partilileri tarafından 'Mersin İçin Akan Bir Zaferdir, Çağlayan' yazılı pankartlarla karşılandı. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Dört eski bakan hakkındaki soruşturma komisyonundan istifa eden CHP'li Havutça'nın yerine Tekirdağ Milletvekili Köprülü seçildi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Polisler, Zekeriya Öz'ün Emniyete Neden Geldiğini Anlattı

  Polisler, Zekeriya Öz'ün Emniyete Neden Geldiğini Anlattı

  17 Aralık yolsuzluk soruşturmasında Bakan çocuklarının sorgusu sürerken dönemin Başsavcı Vekili Zekeriya Öz'ün neden Emniyet'e gittiğini bu kez polisler anlattı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Hsyk, Sulh Ceza Hakimlerini Belirledi

  Sulh Ceza Mahkemeleri'nin son yargı paketiyle kaldırılmasının ardından, HSYK yeni kurulan Sulh Ceza hakimliği hakimlerini belirledi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Zafer Çağlayan'a 'Hesaplar Rezza'dan mı?' Diye Sordular

  Zafer Çağlayan'a "Hesaplar Rezza'dan mı?" Diye Sordular

  Daha önce 'saat kaç' sataşmasıyla karşılaşan eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın, şimdi de 'hesaplar Rezza'dan mı?" sataşmalarına maruz kaldığı iddia edildi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 05:23:24. #1.13#