08:4500
SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Melih Gökçek Haberleri


MELİH GÖKÇEK

ADAY - AKP - ANKARA - BÜYÜKŞEHİR

Melih GÖKÇEK 20 Ekim 1948 Yılında Ankara Keçiören'de doğdu. Üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olan Melih GÖKÇEK 5 yaşına kadar Başkent Ankara'da ikamet etti. Babasının avukatlık mesleğini icra etmek istemesi üzerine GÖKÇEK Ailesi Gaziantep'e taşındı.... Devamı

   

  AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Türkiye 12 Yılda Siyah ve Beyaz Gibi Bir Değişime Uğradı"

  AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Ülkemiz ne zaman çevresiyle ilgilenen ve bölgesel bir güç olma yolunda ilerlemeye başlasa ya darbelerle, ya koalisyon dönemleriyle önü kesilmektedir. (Dün 23:18)

   

  AK Parti Genel Sekreteri İpek, Kazan'da

  AK Parti Genel Sekreteri İpek, Kazan'da

  AK Parti Kazan İlçe Kongresi- Genel Sekreter İpek: - "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz"ANKARA (AA) - AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz" dedi. (Dün 20:59)

   

  AK Parti Kazan İlçe Kongresi

  Genel Sekreter İpek: "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz" (Dün 18:05)

   

  Başkan Gökçek'ten, Akyurt'a Fuar Alanı, Yeni İlçelere Yatırım Müjdesi

  Başkan Gökçek'ten, Akyurt'a Fuar Alanı, Yeni İlçelere Yatırım Müjdesi

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Akyurt’taki fuar alanının inşaatının Ocak ayında başlayacağını müjdesini verdi. (Dün 12:40)

   

  Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı

  Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı

  Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, inşaat sektörünün lokomotif görev üstlendiği, sanayinin inovasyon, Ar-Ge, tasarım ve markalaşma ile katkı sağladığı Başkent’teki değişime tarım sektörünün de ayak uydurabilmesi için, tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgeleri kurulmasını önerdi. (Dün 11:39)

   

  AK Parti Akyurt 5. Olağan Kongresi

  AK Parti Akyurt ilçe başkanlığının 5. Olağan kongresinde Veysel Fırat ikinci kez başkanlığa seçildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Mersin İdmanyurdu Puanı Zor Kurtardı: 1-1

  Mersin İdmanyurdu Puanı Zor Kurtardı: 1-1

  Mersin İdman Yurdu, Akhisar Belediyespor karşısında yenik duruma düşse de son bölümlere doğru bulduğu golle bir puana razı oldu. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Babacan: 'Hiçbir Şeyden Korkmaya Gerek Yok'

  Babacan: "Hiçbir Şeyden Korkmaya Gerek Yok"

  Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Özellikle son 1,5 yıldır uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız. Bunların hiçbirinin önemi yok. Dünya manşetleri ne yazarsa yazsın, biz doğruyu yaptığımızdan eminsek, hiçbir şeyden korkmaya gerek yok"- "2003'te yardım edilen ülke listesindeydik. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Madenci Aileleri Nevin Gökçek'i Ağlattı

  Madenci Aileleri Nevin Gökçek'i Ağlattı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Ermenek’teki madenci ailelerini ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Futbol: Spor Toto Süper Lig

  Akhisar Belediyespor: 0 Mersin İdmanyurdu: 0 (İlk yarı) (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ali Babacan'dan Standard & Poor's'un Raporuna Tepki

  Ali Babacan'dan Standard & Poor's'un Raporuna Tepki

  Babacan Uluslararası derecelendirme kuruluşu S&P's'un Türkiye raporundaki eleştirilere gönderme yaptı. Uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "Özellikle son 1,5 yıldır uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız. Bunların hiçbirinin önemi yok. Dünya manşetleri ne yazarsa yazsın, biz doğruyu yaptığımızdan eminsek, hiçbir şeyden korkmaya gerek yok" "2003'te yardım edilen ülke listesindeydik. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başkanlar Ankara'yı Termal Turizmin Başkent'i Yapacak

  Başkanlar Ankara'yı Termal Turizmin Başkent'i Yapacak

  ASİAD Başkanı ve beraberindeki heyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i makamında ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Melih Gökçek'in Oğlu Osman Gökçek Sosyal Medyayı Salladı

  Beyaz TV Genel Koordinatörü Osman Gökçek katıldığı bir programda tarih ve Atatürk hakkında açıklamalar yapınca sosyal medyadan mesaj yağdı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Kargı'ya İtfaiye Aracı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Kargı'ya İtfaiye Aracı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorum’un Kargı Belediyesi’ne, itfaiye aracı hibe edildi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Mke Ankaragücü Taraftarları, 'Açlık' Grevi'ne Başlıyor

  Mke Ankaragücü Taraftarları, "Açlık" Grevi'ne Başlıyor

  Yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı, 3 yılda Spor Toto Süper Ligi'nden 2. Lig'e düşen MKE Ankaragücü taraftarları açlık grevine başlıyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ankaragücü Taraftarı Açlık Grevine Başlıyor

  Ankaragücü Taraftarı Açlık Grevine Başlıyor

  3 yılda Spor Toto Süper Ligi'nden 2. Lig'e düşen MKE Ankaragücü taraftarları açlık grevine başlıyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Su Pompa İstasyonunun Aylık Enerji Maliyeti 20 Milyon

  Su Pompa İstasyonunun Aylık Enerji Maliyeti 20 Milyon

  ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent’te içme suyu dağıtımını sağlayan merkez ilçelerde büyük kapasiteli 61 adet, çevre ilçe ve mahallelerde de küçük kapasiteli toplamda 950 adet su pompa istasyonu bulunduğunu belirterek, bu istasyonların aylık enerji maliyetinin 20 milyon lirayı bulduğunu söyledi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  ODTÜ'de Ağaç Gerginliği

  ODTÜ'de Ağaç Gerginliği

  ODTÜ'de ağaç katliamı yapıldığını iddia eden Ankara Kent Konseyi üyeleri ve bazı vatandaşlar, olayın yaşandığı Eymir Gölü kıyısında protesto gösterisi düzenledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Belediye ve ODTÜ Bu Sefer de Eymir İçin Karşı Karşıya Geldi

  Geçtiğimiz yıl üniversite arazisinden geçen yol nedeniyle karşı karşıya gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ODTÜ yönetimi bu kez Eymir için karşı karşıya geldi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Eymir'de Ağaçların Kesildiği İddiası

  Eymir'de Ağaçların Kesildiği İddiası

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ODTÜ'nün gözetimindeki Eymir Gölü'nde çok sayıda ağacın kesildiğini iddia etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başkentte Turizm Atağı

  Büyükşehir Belediyesi, Başkentin turizm potansiyelini artırmak için Beypazarı İnözü Vadisini yeniden düzenleyecek, ayrıca kentte Balmumu Müzesi açacak. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı

  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, Büyükşehir’in sorumluluk alanına dahil olan Beypazarı’nda turizmin geliştirilmesine yönelik çalışmalardan Güdül’deki jeotermal turizmin canlandırılmasına, ünlü şahsiyetlerin balmumu heykellerinin yer alacağı müzeden Ankara simidinin marka değerinin artırılmasına, ilçelerdeki çeşitli yatırımlardan esnafa desteğe kadar pek çok karar alındı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Pursaklar'da Sürpriz Okul Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Pursaklar'da Okul Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Pursaklar'da Okul Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle resmi olarak hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

 

  Erdoğan: Amerika Kıtasının Kolomb'dan Önce Keşfi İddiası Yeni Değil

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ankara'da yapımı tamamlanan 155 eğitim tesisinin toplu açılış törenine katıldı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pursaklar'da

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pursaklar'da

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreniyle resmi olarak hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Okul Ziyareti

  Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Erdoğan: Nitelikli Eğitim - Öğretim Olacak

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle resmi olarak hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Abd'yi Kolomb'dan Önce Müslümanlar Keşfetti' Sözlerini Eleştirenlere Sert...

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Abd'yi Kolomb'dan Önce Müslümanlar Keşfetti" Sözlerini Eleştirenlere Sert...

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika Ülkeleri Dini Liderler Zirvesi’nde sarf ettiği, “ABD kıtasına Kolomb’dan önce hatta Kolomb’dan 300 yıl önce Müslümanları ulaştı” sözlerinin kendi iddiası olmadığını belirterek, eleştirilere sert bir şekilde cevap verdi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Erdoğan, Pursaklar'da Okul Ziyaretinde Vatandaşlara Seslendi

  Erdoğan, Pursaklar'da Okul Ziyaretinde Vatandaşlara Seslendi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan okul ziyareti-Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettiANKARA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle resmi olarak hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Ankara'da 155 Eğitim Tesisi Açıldı

  Ankara'da 155 Eğitim Tesisi Açıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (5) "Biz, büyük medeniyetler inşa ettik. Bugün, fetreti aşabiliriz, yeniden büyük medeniyetler inşa edebiliriz" "Yeter ki kendimize, tarihimize ve ecdadımıza inanalım. Yeter ki ezberlere karşı cesur olalım, yeter ki bize öğretilmiş olan ezberleri, hurafeleri sorgulama cesaretini. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 155 Eğitim Tesisin Açılışını Gerçekleştirdi

  Ankara'da 155 eğitim tesisi açıldı-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (5)"Biz, büyük medeniyetler inşa ettik. Bugün, fetreti aşabiliriz, yeniden büyük medeniyetler inşa edebiliriz"-"Yeter ki kendimize, tarihimize ve ecdadımıza inanalım. Yeter ki ezberlere karşı cesur olalım, yeter ki bize öğretilmiş olan ezberleri, hurafeleri sorgulama cesaretini gösterelim. Yeter ki özgüvenimiz olsun, yeter ki bir asırdır kendisini savunan bir medeniyet olmaktan çıkalım. Artık, ortaya iddialar koyan, bu iddialarına (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Melih Gökçek - AK Parti Sincan İlçe Kongresi

  Melih Gökçek - AK Parti Sincan İlçe Kongresi

  -"Kanun dediğin böyle olur"-Kongreye katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun iyi bir performans sergilediğini, yurdun dört bir yanını dolaştığını söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Arınç - 'Ey 28 Şubatçılar Yaşayın da Görün'

  Arınç - "Ey 28 Şubatçılar Yaşayın da Görün"

  Başbakan Yardımcısı Arınç: (2)- "Sincan'da 28 Şubat'ın fitilini ateşleyen işleri yapanlara şunu söylemek istiyorum: Siz kaybettiniz, biz kazandık. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Arınç - Hizmete Endeksli Bir Siyaset Yaptık

  Arınç - Hizmete Endeksli Bir Siyaset Yaptık

  Başbakan Yardımcısı Arınç: (2)- "Sincan'da 28 Şubat'ın fitilini ateşleyen işleri yapanlara şunu söylemek istiyorum: Siz kaybettiniz, biz kazandık. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "Sincan'da 28 Şubat'ın fitilini ateşleyen işleri yapanlara şunu söylemek istiyorum: Siz kaybettiniz, biz kazandık. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  MHP'li Oktay Vural'ın Eşi Toprağa Verildi

  MHP'li Oktay Vural'ın Eşi Toprağa Verildi

  Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın eşi Tuba Vural, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Oktay Vural'ın Vefat Eden Eşi Tuba Vural'ın Cenaze Namazı

  Oktay Vural'ın Vefat Eden Eşi Tuba Vural'ın Cenaze Namazı

  Oktay Vural'ın eşi Tuba Vural son yolculuğuna uğurlandıMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın eşi Tuba Vural, Kocatepe Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Yenimahalle 5. Olağan İlçe Kongresi

  AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Seçimlere 6 7 ay kala ilk defa AK Parti yüzde 51 gibi yüksek oranla seçimlere hazırlanmaktadır. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Oktay Vural'ın Eşi Tuba Vural, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın eşi Tuba Vural, Kocatepe Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Gökçek: 'Sayın Kılıçdaroğlu'na Sahip Çıkalım'

  Gökçek: "Sayın Kılıçdaroğlu'na Sahip Çıkalım"

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, AK Parti Yenimahalle İlçe Kongresi'ne katıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Gökçek'ten Bir Yol Hikayesi

  Gökçek'ten Bir Yol Hikayesi

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabında Ankara’da kavşak ve yol yapımında muhalefetin karşı çıkmasını ve karşılaştıkları zorlukları sıraladı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  'O İsraflar Gözünüze, Dizinize Dursun'

  "O İsraflar Gözünüze, Dizinize Dursun"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, "Neymiş, cumhurbaşkanlığına bir saray yapılmış ve bu saray büyük büyük israflarla beraber gerçekleştirilmiş." dedi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması

  "Neymiş, Cumhurbaşkanlığına bir saray yapılmış ve bu saray büyük büyük israflarla beraber gerçekleştirilmiş. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  CHP'lilerden Yumurtalı Otopark Protestosu

  Chp Ankara Gençlik Kolları, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin otopark uygulamasını belediye binası önünde protesto etti. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Gençlerden 'Yumurtalı' Otopark Eylemi

  CHP'li Gençlerden 'Yumurtalı' Otopark Eylemi

  CHP Ankara Gençlik Kolları, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin otopark uygulamasını protesto etmek amacıyla eylem yaptı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Çubuk Canlı Hayvan Borsası'nın Alt Yapı Çalışması Başladı

  Çubuk Canlı Hayvan Borsası'nın Alt Yapı Çalışması Başladı

  Ankara’nın Çubuk ilçesinde yapılması planlanan ‘Canlı Hayvan Borsası’nın alt yapı çalışmaları başladı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Taner Yıldız, Hakan Fidan ile Akraba Oldu

  Taner Yıldız, Hakan Fidan ile Akraba Oldu

  Dün akşam son ana kadar gizli tutulan nikah töreninde Mit Müsteşarı Hakan Fidan'ın oğlu ile Enerji Bakanı Taner Yıldız'ın yeğeni evlendi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan’ın oğlunun düğününe katıldı. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

 • Euro Belini Doğrultamıyor

  Euro Belini Doğrultamıyor Euro dolar karşısında, 7. ayda da gerilemesi beklenen Alman iş dünyası güven verisinin açıklanması öncesi 2 yılın en düşüğüne yakın seviyede. Uzmanlar daha da düşebileceği görüşünde.

 • Beşiktaşlıları Çıldırtan Sosa Kararı

  Beşiktaşlıları Çıldırtan Sosa Kararı Beşiktaş, Kasımpaşa'yı 2-0 yenerken hakem Özgür Yankaya'nın Sosa'nın ceza sahası içinde yere düşürüldüğü pozisyonda penaltı kararı verilmemesine isyan etti.

 • Sırplar, Türk Kanı Dökmeye Kararlı

  Sırplar, Türk Kanı Dökmeye Kararlı Sırp taraftarın ölümüyle sonuçlanan olaylar sonrası, Sırp tarafı gerginliği büyütme ve kan davasına dönüştürme amacında.

[Hata Bildir]
24.11.2014 08:45:34. #1.12#