SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Melih Gökçek Haberleri

 • 12:25Osmanlı Halk Pazarı'nın Temeli AtıldıOsmanlı Halk Pazarı'nın Temeli AtıldıKeçiören’de elektrik kontağından çıkan yangında tamamen kül olan Osmanlı Halk Pazarı’nı yeniden ayağa kaldıracak ve yüzlerce esnafa yeniden işlerine kavuşma fırsatı verecek olan Ankara Büyükşehir Belediyesi, zemin düzenlemesi ve altyapı çalışmalarını kısa sürede tamamladığı yeni Halk Pazarı’nın temelini attı.
 • 12:45Nazlıaka'nın Gökçek'e Açtığı Davaya RetCHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın, "kişilik haklarını ihlal ettiği" iddiasıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek aleyhine açtığı 50 bin liralık manevi tazminat davası reddedildi.
 • 11:55CHP Ankara Milletvekili Emir AçıklamasıCHP Ankara Milletvekili Murat Emir, EGO'nun özelleştirileceğini savunarak, "EGO'nun önce itibarsızlaştırıldığını ve sonrasında da bir yandaş firmaya peşkeş çekileceğini öğrenmiş bulunuyoruz" dedi.
 • 15:39Bayırbucak Türkmenlerine Yardım Konvoyu Yola ÇıktıBayırbucak Türkmenlerine Yardım Konvoyu Yola ÇıktıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Etkinliğe katılan AK Parti Ankara milletvekilleri AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı'nın konuşması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in konuşması Yardım tırlarının uğurlanması Bayırbucak Türkmenlerine yardım konvoyu yola çıktı AK Parti Ankara İl Başkanı Yamalı: "Bu malzemelere hayırsever halkımız, belediyelerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız yardım etti ve bugün 23 tır daha gönderiyoruz" AK Parti İl Başkanı Nedim Yamalı, hayırseverlerin, belediyelerin ve sivil toplum kuruluşlarının desteklediği Bayırbucak Türkmenleri için başlatılan kampanya kapsamında, bugün de 23 tırdan oluşan yardım konvoyunun yola çıktığını açıkladı.
 • 15:02Başkent'ten Bayırbucak'a Yardım EliAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Hükümetimizin yapmış olduğu hizmetleri kimse inkar edemez. Hükümetimiz bugüne kadar 8 milyar dolar göçmenlere yardımcı oldu” dedi.
 • 15:38CHP'li Gençlerin Ulaşım Protestosuna 'Temizlik' EngeliCHP'li Gençlerin Ulaşım Protestosuna 'Temizlik' EngeliUlaşım ücretlerine yapılan zamları protesto etmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde protesto gösterisi yapmak isteyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları üyeleri, temizlik engeliyle karşılaştı.
 • 21:56Kılıçdaroğlu'ndan Aylin Nazlıaka Yorumu: Bunların Tamamını TemizleyeceğimKılıçdaroğlu'ndan Aylin Nazlıaka Yorumu: Bunların Tamamını TemizleyeceğimCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP içindeki Atatürk tartışmalarına katılarak "Ülkede bu kadar sorun varken bunları tartışmak doğru değil. Bunların tamamını temizleyeceğim." dedi.
 • 12:28Ankara Halk Ekmek, Zammı Geri ÇektiAnkara Halk Ekmek, Zammı Geri ÇektiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in "Ekmek fiyatını biraz indirin" talebine jestle karşılık verdi.
 • 13:17Bakan Çelik'ten, Başkan Gökçek'e Çağrı: Ekmek Fiyatını İndirBakan Çelik'ten, Başkan Gökçek'e Çağrı: Ekmek Fiyatını İndirGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, ekmek ve et fiyatlarına son dönemde yapılan zamları değerlendirirken, "Nihai satış fiyatı 61 kuruş olması gereken bir ekmeğin bugün 1, 1.25 TL'den satılması kabul edilir değildir" dedi.
 • 12:21Bakan Faruk Çelik: Ekmek Zamının Suçlusunu Buldu(!)Bakan Faruk Çelik: Ekmek Zamının Suçlusunu Buldu(!)Tarım Bakanı Faruk Çelik, ekmeğe gelen yüzde 33'lük zammın gerekçesinin olmadığını, fırıncıların "beceriksizliklerinin faturasını vatandaşa yüklediğini" söyledi. Melih Gökçek'e de kızdı(!)
 • 10:27Parsel Parsel Sattı' Davasında Arınç'ın Tanık Olarak Dinlenilmesi İstendiAnkara Mimarlar Odası Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan hakkında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e hakaret ettiği gerekçesi ile açılan davanın ikinci duruşması yapıldı.
 • 22:30Melih Gökçek: "Ben Bu Takımın Fanatik Taraftarıyım"Ercan ATA - ANKARA/ DHA Osmanlıspor'un Galatasaray'ı 3-2 yendiği karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek, Ankara'da Osmanlıspor taraftarının oluştuğunu belirterek, futbolcuların da taraftara güzel bir galibiyet hediye ettiğini söyledi.
 • 08:33Melih Gökçek'ten ABD Büyükelçisi John Bass'a: Ülkene DönMelih Gökçek'ten ABD Büyükelçisi John Bass'a: Ülkene DönABD Ankara Büyükelçisi John Bass'ın, akademisyenlerin gözaltına alınmasına ilişkin yaptığı açıklamaya en sert tepki Melih Gökçek'ten geldi.
 • 00:35Amerika Akademisyenlere Yönelik Eleştirilere Sert Cevap VerdiAmerika Akademisyenlere Yönelik Eleştirilere Sert Cevap VerdiABD, akademisyenlere yönelik eleştirileri "Hükümeti eleştirmek ihanet değildir" diyerek ağır bir dille eleştirdi. Gökçek'in sözlerini ise "Rahatsız edici" olarak niteledi.
 • 22:28Nallıhan'ın Oyaları Giyisileri SüsleyecekNallıhan'ın iğne oyası geleneğinin dünyaya tanıtımı amacıyla yöresel el emeği, göz nuru oyalarının yer aldığı giysiler, düzenlenen defileyle sergilendi.
 • 16:59Melih Gökçek'ten ABD Büyükelçisi John Bass'a: Ülkene DönMelih Gökçek'ten ABD Büyükelçisi John Bass'a: Ülkene DönABD Ankara Büyükelçisi John Bass'ın, akademisyenlerin gözaltına alınmasına ilişkin yaptığı açıklamaya Melih Gökçek, "Türkiye için yanlış tercihsin, ülkene dön" yanıtını verdi.
 • 16:47Yargıtay Başkanı Cirit'ten Kılıçdaroğlu'na CevapYargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in düzenlediği “2016 Yılı ve Sonrası Projeler” toplantısına katıldığı için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisini eleştirmesine ilişkin olarak, “Bu tamamen protokol gereği bir katılımdır.
 • 18:14CHP TBMM Grup ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in proje tanıtım toplantısına yargı organları başkanlarının katılmasını eleştirerek, "Oraya neyin karşılığında gittiniz, ne vaat edildi?
 • 14:02Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek AçıklamasıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Mimarlar Odası’nın 22 seneden beri tek amacı var; o da Ankara’da Büyükşehir Belediyesi’ne iş yaptırmamaktır” dedi.
 • 12:04Melih Gökçek'in Yargı Yöneticileriyle Proje Tanıtımı TBMM GündemindeAnkara Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, ‘2016 Yılı ve Sonrası Projeleri’ hakkında yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı siyasi bir toplantıya Başbakan ile birlikte Yargıtay, Danıştay ve Sayıştay gibi yüksek yargı organlarının başkanlarının da katılmış olmasını TBMM gündemine taşıdı.
 • 11:58Gökçek, En Başarılı Belediye BaşkanıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, halkın oylarıyla yine yılın en başarılı belediye başkanı seçildi.
 • 20:35AK Parti'li Mehmet Metiner: Ona da (Bülent Arınç) İnanmıyoruzCHP Ankara Milletvekili Murat Emir, 7 Haziran seçimlerine giderken eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın, Melih Gökçek'in Ankara'yı parsel parsel sattığını söylediğini hatırlattı.
 • 13:52ODTÜ Öğrencileri, Osman Gökçek Hakkında Suç Duyurusunda BulunduODTÜ Öğrencileri, Osman Gökçek Hakkında Suç Duyurusunda BulunduAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in Beyaz TV'de ODTÜ öğrencilerini hedef göstermesi üzerine, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) öğrencileri Osman Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 16:25Başkan Gökçek, Başbakan'a Projelerini AnlattıBaşkan Gökçek, Başbakan'a Projelerini AnlattıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yaptığı 2016 yılı ve sonrası projeler sunumunda, Başkentlilere verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini söyledi.
 • 15:06Ankara Büyükşehir Belediyesi Proje Tanıtım ToplantısıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, özerklik, öz yönetim gibi illegal yapıların bölgeyi geliştireceğini iddia edenlerin, vatandaşa harcanması için kendilerine emanet edilen paraları yatırımdan başka her şeye harcadığını belirterek, "Teröristin kazması, greyderi, kamyonu, iş makinesi bunlardan. Bazıları terör örgütünün lojistik merkezi gibi çalışan bu belediyelerin yöneticileri elbette ki bütün bu ihanetlerin, yanlış uygulamaların hesabını verecekler" dedi.
 • 14:25Başkan Gökçek, Başbakan'a Projelerini AnlattıBaşkan Gökçek, Başbakan'a Projelerini AnlattıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na 2016 yılı ve sonrası projeleri hakkında sunum yaptı.
 • 13:28Davutoğlu Ulus'un Durumunu Eleştirdi, Melih Gökçek AlkışladıDavutoğlu Ulus'un Durumunu Eleştirdi, Melih Gökçek AlkışladıBaşbakan Davutoğlu'nun "Ulus'un artık ulusumuza layık hale gelmesi lazım" diyerek Ankara'ya yönelik eleştiriler yöneltmesini Melih Gökçek de alkışlamak zorunda kaldı.
 • 10:53Gökçek Twitter'da Rekor Kırdı! Takipçi Sayısı 3 Milyonu AştıGökçek Twitter'da Rekor Kırdı! Takipçi Sayısı 3 Milyonu AştıTwitter'daki takipçi sayısı 3 milyonu aşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, takipçilerine yemek sözü verdi.
 • 14:23Başkan Gökçek'ten Sert UyarıBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) ve Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından yapılan iş bırakma eylemi çağrısına tepki gösterdi.
 • 12:07Büyükşehir Belediyesi, Tam Donanımlı Araç Filosuyla Göreve HazırBüyükşehir Belediyesi, Tam Donanımlı Araç Filosuyla Göreve HazırBüyükşehir Belediyesi, tam donanımlı araç filosu ve personeliyle karla mücadele çalışmalarına hazır. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Ankara’da karla mücadeleyi, 25 ilçemizde 709 adetlik araç filomuz ve 2 bin 500 personelimizle yürüteceğiz” dedi.
 • 11:09Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 96. Yıl DönümüAtatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 96. Yıl DönümüBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 96. yıl dönümü nedeniyle bir resepsiyon verdi.
 • 08:45Fikret Orman, Melih Gökçek'ten Ndiaye'yi İstediFikret Orman, Melih Gökçek'ten Ndiaye'yi İstediBeşiktaş Başkanı Fikret Orman, Melih Gökçek'ten Osmanlıspor'un Senegalli forveti Badou Ndiaye'yi istedi.
 • 16:29Yanan Osmanlı Halk Pazarı Yeniden İnşa EdilecekAnkara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tamamen yanan Keçiören'deki Osmanlı Halk Pazarı'nı yeniden inşa etmek için alan temizliğine başladı.
 • 15:19Osmanlı Halk Pazarı'ndaki YangınAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Keçiören'deki Osmanlı Halk Pazarı'nda meydana gelen yangında zarar gören esnafa 30'ar bin lira yardım yapılacağını belirterek, "Bunun dışında düşük faizli kredi verilmesi, sigorta ve vergi borçlarının ertelenmesi de Başbakanımızın müjdeleri arasında" dedi.
 • 10:59Gökçek, Dükkanları Kül Olan Esnafa 3 Öneri SunduGökçek, Dükkanları Kül Olan Esnafa 3 Öneri Sundu250 işyerinin yandığı Keçiören Osmanlı Halk Pazarı'nda incelemelerde bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, zararı büyük olan esnafa 3 seçenek sundu.
 • 07:37En Başarılı Belediye Başkanları Anketinde Topbaş İlk 3'e GiremediEn Başarılı Belediye Başkanları Anketinde Topbaş İlk 3'e GiremediGezici'nin en başarılı belediye başkanları anketinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek birinci, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ise beşinci oldu.
 • 11:08Melih Gökçek Ankapark'ta Çocuklar Gibi EğlendiMelih Gökçek Ankapark'ta Çocuklar Gibi EğlendiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, belediye meclisi üyeleri ve aileleriyle birlikte Ankapark'ı gezdi, adrenalin dolu oyuncaklara bindi, çocuklar gibi eğlendi.
 • 19:37Belediye Meclisi Üyeleri Ankapark'taBelediye Meclisi Üyeleri Ankapark'taGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ankapar'tan detaylar, - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek ve belediye meclis üyelerinin Ankapark'ı gezmesi, - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'ın konuşması, - Detaylar, Belediye Meclisi üyeleri Ankapark'ta- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek tarafından Ankapark'ta ağırlanan Belediye Meclisi üyeleri ve aileleri, yapımı tamamlanan oyuncaklara bindi- Gökçek: "Ankapark'a 10 milyon ziyaretçi bekliyoruz.
 • 16:54Şehit Ahmet Kabukçu'nun Cenaze Töreni (1)Şehit Ahmet Kabukçu'nun Cenaze Töreni (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun gelişi - Şehidin ailesinin yanına oturması- Kadın polisin şehidin çocuğu ile ilgilenmesi- Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın gelişi- Aileye başsağlığı dilemesi- Elvan'ın şehidin çocuğunu sevmesi- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gelişi, başsağlığı dilemesi- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gelişi, başsağlığı dilemesi- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun gelişi, başsağlığı dilemesi- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelişi, başsağlığı dilemesi- Şehidin babasının sedyeyle getirmesi- Babasının ağlaması- Şehidin çocukları ve kardeşinden görüntüler Diyarbakır'ın Sur ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Özel Hareket Şube müdürü Ahmet Kabukçu için Kocatepe Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
 • 13:19Başkan Gökçek Radyo Programına Konuk OlduANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 16 radyonun ortak yayınına katılarak, 2016 yılı projelerini anlattı.
 • 12:05Ankara'da Suya Yüzde 10,11 ZamAnkara'da Suya Yüzde 10,11 ZamAnkara'da belediye, Büyükşehir Yasası'yla birlikte Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) giderlerinin 'artmasını' gerekçe göstererek, suya yüzde 10.11 oranında zam yaptı.
 • 16:10Gökçek, 2016 Projelerini AnlattıGökçek, 2016 Projelerini AnlattıBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 2016 yılında yapıma devam edeceklerle yeni gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi verdi.
 • 14:19Gökçek, Ahmet Hakan'dan Kazandığı Elbiseyle Poz VerdiGökçek, Ahmet Hakan'dan Kazandığı Elbiseyle Poz VerdiMelih Gökçek, Ahmet Hakan ile 1 Kasım seçimleriyle ilgili girdikleri iddiayı kazandı. Kazandığı takım elbiseyle poz verdi, Hakan'a mesaj yolladı: İddiada dolandırıcılık bu.
 • 13:59Gökçek'ten Ankara'ya Boğaz MüjdesiGökçek'ten Ankara'ya Boğaz MüjdesiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İmrahor Vadisi üzerinde yapılması planlanan Ankara Boğazı Projesi’nin planının Meclis’ten geçtiğini açıkladı.
 • 12:33Melih Gökçek: Moskova Belediye Başkanı'nı ÇağırdımMelih Gökçek: Moskova Belediye Başkanı'nı ÇağırdımAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, konuk olduğu radyo programında Moskova Belediye Başkanı'nın arkadaşı olduğunu belirterek, "Onu Türkiye'ye davet ettim" dedi.
 • 19:00Armenian-origin Columnist Fined For 'İnsulting' Ankara MayorArmenian-origin Columnist Fined For 'İnsulting' Ankara MayorA local court in Ankara has ordered Turkish-Armenian journalist Hayko Bağdat to pay 1,160 Turkish Liras for "insulting" Ankara Mayor Melih Gökçek, saying in its ruling Bağdat had committed the crime under "provocation" by Gökçek, who made statements that "could be assumed as insulting" to the Armenian.
 • 10:14Gökçek'e Hakaret Ettiği Gerekçesi ile Hayko Bağdat'a CezaGazeteci Hayko Bağdat’a, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e hakaret ettiği gerekçesi ile bin 160 TL adli para cezası verildi.
 • 16:56Gökçek: "Bu Adamın Hakemliği Bırakması Lazım"Osmanlıspor-Kasımpaşa karşılaşması sonrası hakem Fırat Aydınus’a tepki gösteren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Bu adamın hakemliği bırakması lazım. Hakem falan değil bu adam” dedi.
 • 16:04Melih Gökçek: "Fırat Aydunus Kasıtlı Yaptı. Kesinlikle Hakemliği Bırakması Lazım"Osmanlıspor'un Kasımpaşa'ya sahasında 1-0 yenilmesinin ardından, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten karşılaşmanın hakemi Fırat Aydunus'a tepki geldi.
 • 14:31Adem Metan Melih Gökçek'i Gözüne KestirdiAdem Metan Melih Gökçek'i Gözüne KestirdiAlem FM'de geçtiğimiz günlerde sosyal medyanın tüm gücünü seferber ederek, Gülben Ergen'i konuk almayı başaran Adem Metan'ın yeni hedefi Melih Gökçek oldu.