SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Melih Gökçek Haberleri


MELİH GÖKÇEK

ADAY - AKP - ANKARA - BÜYÜKŞEHİR

Melih GÖKÇEK 20 Ekim 1948 Yılında Ankara Keçiören'de doğdu. Üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olan Melih GÖKÇEK 5 yaşına kadar Başkent Ankara'da ikamet etti. Babasının avukatlık mesleğini icra etmek istemesi üzerine GÖKÇEK Ailesi Gaziantep'e taşındı.... Devamı

13:00
Başkan Gökçek, Ekonomi Kulübü Toplantısı'na Katıldı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ekonomi Kulübü Toplantısı’nda Arap işadamlarından dünyanın en büyük 4. hastanesinin Ankara’ya kurulması için söz aldıklarını söyledi.
Başkan Gökçek, Ekonomi Kulübü Toplantısı'na Katıldı
11:08
Ekonomi Kulübünün Konuğu Gökçek Oldu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AŞTİ'nin Mamak'ta Nata Vega Outlet yakınlarına taşınacağını, söyledi.
08:59
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, şike davasının Türk futboluna zarar verdiğini açıkladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız
00:17
Kılıç: Zarar Vermedi Dersek Yanılırız... Şike davasının Türk futboluna zarar verdiğini belirten Bakan Kılıç, katıldığı bir televizyon programında özel açıklamalarda bulundu.
Kılıç: Zarar Vermedi Dersek Yanılırız...
00:06
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "(Şike davası) Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız. Zararların giderilmesi konusunda hep beraber, el birliğiyle geleceğe yürümemiz gerekiyor"
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
10:21
Ankara Büyükşehir'den Etlik Esertepe'ye Görkemli Park ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’e dev bir park daha kazandırıyor.
Ankara Büyükşehir'den Etlik Esertepe'ye Görkemli Park
14:03
Gökçek: "Paralel Yapı ve Beynelmilel Güçler Türkiye'de Muhalefeti Seçime Hazırlıyor" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, paralel yapının son seçim stratejilerinden, Yunanistan seçimlerine, yurt dışındaki gelişmelerden son seçim anketlerine kadar pek çok konuda açıklama yaptı.
Gökçek: 'Paralel Yapı ve Beynelmilel Güçler Türkiye'de Muhalefeti Seçime Hazırlıyor'
14:47
Oda Yöneticileri, "Gökçek'e İftira" Soruşturmasında İfade Verdi Gökçek'in şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Bozoğlu, Peyzaj Mimarları Odası Başkanı Oruçkaptan ve Şehir Plancıları Odası Ankara Şube Başkanı Sevim, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'e "iftirada bulundukları" ve "suç uydurdukları" iddiasıyla ifade verdi.
14:37
Üç Meslek Odasının Başkanı Melih Gökçek'in Suç Duyurusu Üzerine İfade Verdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in haklarında suç duyurusunda bulunduğu meslek odalarının başkanları Ankara Adliyesi’ne giderek savcıya ifade verdi.
Üç Meslek Odasının Başkanı Melih Gökçek'in Suç Duyurusu Üzerine İfade Verdi
23:55
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile 22.15'te Batman'dan Ankara'ya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi
23:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından saat 22.45'te özel uçakla Ankara'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi
23:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali’deki temaslarını tamamlayarak yurda döndü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Geldi
23:13
Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Davutoğlu, özel uçak “ANA” ile Batman’dan Ankara’ya geldi.
Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi
23:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından saat 22.45'te özel uçakla Ankara'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi
22:21
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile 22.15'te Batman'dan Ankara'ya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi
12:40
Gökçek, Kılıçdaroğlu'dan Alacağı Tazminatla Ne Yapacağına Karar Verdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek,CHP lideri Kılıçdaroğlu'dan alacağı 6 bin TL ile, takipçilerine Gençlik Parkı'nda 'kaymaklı kadayıf' ikram edecek.
Gökçek, Kılıçdaroğlu'dan Alacağı Tazminatla Ne Yapacağına Karar Verdi
11:19
Kılıçdaroğlu, Gökçek'e Tazminat Ödeceyek CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gökçek'e yönelik konuşmasından dolayı 6 bin lira tazminat ödeyecek.
Kılıçdaroğlu, Gökçek'e Tazminat Ödeceyek
03:23
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yurda Döndü Başbakan Ahmet Davutoğlu, İsviçre ziyaretinin ardından, özel uçağı ANA ile Türkiye’ye döndü.
02:59
Başbakan Davutoğlu, Yurda Döndü Başbakan Ahmet Davutoğlu, tamamladığı İsviçre programının ardından özel uçak ANA ile saat 01.42'de Türkiye'ye döndü.
Başbakan Davutoğlu, Yurda Döndü
02:04
Başbakan Davutoğlu, Yurda Döndü Başbakan Ahmet Davutoğlu, tamamladığı İsviçre programının ardından özel uçak ANA ile saat 01.42'de Türkiye'ye döndü.
20:51
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek Açıklaması "Jeotermal tesis kurmak isteyen vatandaşlarımıza alt yapıyı biz getiriyoruz.
18:16
Başkan Gökçek, Jeotermal Enerji Teknolojileri Fuarı'na Katıldı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’da jeotermal turizmin geliştirilmesi için yatırımcılara çağrıda bulundu.
Başkan Gökçek, Jeotermal Enerji Teknolojileri Fuarı'na Katıldı
18:14
Gökçek'in Şikayet Ettiği Oda Başkanları Savcıya İfade Verdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in suç duyurusunda bulunduğu Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan ve Ziraat Mühendisleri Odası Genel başkanı Özden Güngör bugün savcılığa giderek ifade verdi.
16:43
Aykut Erdoğdu'dan Melih Gökçek'e Videolu Yanıt Chp Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı Aykut Erdoğdu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Daimler Benz Şirketi'nden aldığını iddia ettiği rüşvetle ilgili olarak kendisini mahkemeye verdiği haberine video ile yanıt verdi.
16:33
Oda Yöneticileri, "Gökçek'e İftira" Soruşturmasında İfade Verdi Gökçek'in şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada ZMO Başkanı Güngör ve Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Candan'ın ifadeleri alındı.
12:59
Gökçek'ten Çevre Mühendisleri Odası Hakkında Suç Duyurusu Melih Gökçek, son dönemde Ankara'daki projelerle ilgili yargıya başvuran Çevre Mühendisleri Odası hakkında suç duyurusunda bulundu.
Gökçek'ten Çevre Mühendisleri Odası Hakkında Suç Duyurusu
12:35
Türkiye'nin "En Umutlu" İnsanları Ankaralılar Uluslararası araştırma şirketi BAREM’in anket sonuçlarına göre Türkiye’nin en umutlu insanları Ankara’da yaşarken, en umutsuz insanları ise İzmirliler oldu.
17:50
Fikret Orman'dan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'e Ziyaret Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Saray Spor Tesisleri dünyanın en büyük tesisiydi.
Fikret Orman'dan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'e Ziyaret
17:12
Beşiktaşlılar, Gökçek'i Ziyaret Etti Beşiktaşlılar, Gökçek'i ziyaret etti- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: "15 kişilik stadın ihalesine çıktık" Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, başkentte yapmayı planladıkları 15 bin kişilik stadın ihalesine çıktıklarını söyledi.
Beşiktaşlılar, Gökçek'i Ziyaret Etti
16:34
Beşiktaşlılar, Gökçek'i Ziyaret Etti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: "15 kişilik stadın ihalesine çıktık"
15:33
Başkan Gökçek 'Rüşvet İddiasını' Değerlendirdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, otobüs alım ihalesinde rüşvet iddialarını ortaya atan iki milletvekilini de mahkemeye verdiğini belirterek, “O milletvekillerini hem maddi hem de cezai yönden mahkum ettireceğim. O, benim boynumun borcu” dedi.
13:16
Tuşba, Başarılı Belediyeler Listesine Girdi Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, yılın başarılı belediye başkanları arasına girdi.
Tuşba, Başarılı Belediyeler Listesine Girdi
09:51
Yılın En Başarılı Belediye Başkanları Van’ın Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, ‘Yılın En Başarılı Belediye Başkanları’ arasındaki yerini aldı.
Yılın En Başarılı Belediye Başkanları
16:40
Sosyal Medya Ünlülerinden Başkan Saka'ya Ziyaret Sosyal medya hesaplarında ki binlerce takipçileri ile fenomen haline gelen Odun Herif takma isimli Kadir Doğrubakar, Argostroloji takma isimli kullanıcı Eray Efe, ve Kişisel Marka Uzmanı İsmail Hilmi Adıgüzel, söyleşi için geldikleri Edremit’te Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler.
Sosyal Medya Ünlülerinden Başkan Saka'ya Ziyaret
07:24
Başbakan Davutoğlu, İngiltere'ye Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi bir ziyaret gerçekleştirmek üzere İngiltere’ye gitti.
Başbakan Davutoğlu, İngiltere'ye Gitti
00:41
Başbakan Davutoğlu İngiltere'ye Gitti Başbakan Davutoğlu İngiltere'ye gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 23.25'te İngiltere'ye hareket etti.
Başbakan Davutoğlu İngiltere'ye Gitti
23:49
Başbakan Davutoğlu İngiltere'ye Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 23.25'te İngiltere'ye hareket etti.
Başbakan Davutoğlu İngiltere'ye Gitti
23:46
Başbakan Davutoğlu, İngiltere'ye Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi bir ziyaret gerçekleştirmek üzere İngiltere’ye gitti.
Başbakan Davutoğlu, İngiltere'ye Gitti
10:42
Topbaş ve Gökçek En Başarılı Başkanlar Sıralamasında İlk 5'e Giremedi 30 büyükşehirde yapılan araştırmada en başarılı başkan Mehmet Özhaseki olurken, Kadir Topbaş ve Melih Gökçek ilk 5'e giremeyerek büyük bir sürprize imza attı.
Topbaş ve Gökçek En Başarılı Başkanlar Sıralamasında İlk 5'e Giremedi
15:35
AK Parti Çubuk Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı AK Parti Çubuk Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kongresi Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
14:55
Başkanlar Tika, Anıtkabir ve Gökçek'i Ziyaret Ettiler Moldova Cumhuriyeti Gök oğuz Yeri Özerk Bölgesinden Belediye Başkanları ile Belediye temsilcilerinden oluşan heyet, TİKA, Anıtkabir ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i ziyaret etti.
Başkanlar Tika, Anıtkabir ve Gökçek'i Ziyaret Ettiler
14:09
Osman Gökçek'ten Paralel Yapıya Eleştiri: "Eğer Tırnağımın Ucu Kadar Hakkım Geçtiyse Haram Zıkkım... Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek, paralel yapıyı eleştirerek, ’’Eğer benim tırnağımın ucu kadar onlara hakkım geçtiyse haram zıkkım olsun” dedi.
13:07
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in İddiası Açıklaması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Charlie Hebdo dergisine yapılan saldırının, Filistin’in Fransa tarafından tanınmasının engellenmesi için MOSSAD tarafından organize edildiğini ileri sürdü,Kazan Aile Yaşam Merkezinde düzenlenen AK Parti Kazan İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları 4. Kongresinde konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, konuşmasında ağırlıklı olarak Fransa’da haftalık yayın yapan mizah dergisi Charlie Hebdo binasına yapılan saldırıya ve İslamofobi
20:58
"Avrupa'da Artık Müslümanlar Çoğalıyor, Hristiyan Nüfusu Azalıyor" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Avrupa'da artık Müslümanlar çoğalıyor, buna karşılık Hristiyan nüfusu azalıyor." dedi.
13:01
CHP'li Erdoğdu Rüşvet Belgesi Yayınladı; Melih Gökçek Hala Sessiz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 1998 yılında belediyeye alınan 250 otobüs için Daimler Benz Şirketi'nden 1 milyon 215 bin lira rüşvet aldığını iddia etti, belgesini yayınladı.
CHP'li Erdoğdu Rüşvet Belgesi Yayınladı; Melih Gökçek Hala Sessiz
18:32
Moldova Cumhuriyeti'nden Başkan Gökçek'e Ziyaret Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Türkiye’nin kent merkezi en yeşil olan şehri olan Ankara’da, Dünyanın en büyük Temaparkını yapıyoruz" dedi.
Moldova Cumhuriyeti'nden Başkan Gökçek'e Ziyaret
15:29
Başkan Gökçek'ten Önemli Açıklamalar ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte sorumluluk alanlarına dahil olan 9 ilçeye 300 trilyon liraya yakın yatırım yaptıklarını söyledi.
15:29
Başkan Gökçek'in İddiası Açıklaması Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Rabbim dilemedikçe kimse bana bir şey yapamaz ama benim başıma bir şey gelirse şayet bu MOSSAD’tan gelmiştir.
21:20
AK Parti Keçiören İlçe Gençlik Kolları 4.olağan Kongresi Büyük Bir Şölen Şeklinde Gerçekleştirildi. (SNA) Büyük bir şölen havasında geçen Ak Parti Keçiören Gençlik Kolları 4.Olağan Kongresi, coşku ve heyecanla Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirildi.
17:01
CHP'li Milletvekillerinden Rüşvet İddiası 1- CHP'li milletvekillerinden rüşvet iddiası CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanının 1998 yılındaki 250 otobüs alımında, otobüs başına 3 bin 315 Alman markı rüşvet aldığını iddia etti.
CHP'li Milletvekillerinden Rüşvet İddiası 1-
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 09:06:48. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ
[Hata Bildir]