SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Melih Gökçek Haberleri

 • 18:06 Melih Gökçek, Ahmet Hakan'ın Metro Fotoğrafıyla Dalga Geçti Melih Gökçek, Ahmet Hakan'ın Metro Fotoğrafıyla Dalga Geçti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter'da Ahmet Hakan Coşkun'un metroda yolculuk yaparken fotoğrafını paylaşarak "Baston yutmuş gibi duruyorsun" dedi.
 • 11:11 TMMOB Şube Başkanına Açılan "Hakaret" Davası TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan hakkında, "Parselasyon paylaşımına girenler, kimin rant için çalıştığını herkes biliyor.
 • 10:30 Bülent Arınç'ın Tanık Olarak Dinlensin' Talebi Reddedildi Ankara Mimarlar Odası Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan hakkında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e hakaret ettiği gerekçesi ile açılan davanın dördüncü duruşması yapıldı.
 • 13:10 Başkan Gökçek'ten CHP'li Erdoğdu'ya Twıtter'dan 'Peynir' Cevabı Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun TBMM’deki konuşmasında ,“Halkı soyuyorsunuz Migros’taki peynir, sizin dağıttığınız peynirden daha ucuz” sözlerine Twitter’dan, “Sazan faturaya dikkat etmemişsin.
 • 11:28 Başkan Gökçek, CHP'li Vekillerle Mahkemede Hesaplaşacak Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisine iftira atan Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleriyle mahkemede hesaplaşacağını bildirdi.
 • 02:48 Ego Otobüsleri Polis Tarafından Takip Edilebilecek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Polisimizle işbirliği yapacağız ve araçlarımız polis tarafından da takip edilebilecek.
 • 23:19 Polis Ego Otobüslerini Güvenlik Kamerasından İzleyecek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, EGO otobüsleri içinde yer alan kameraların, güvenlik gerekçesiyle polis tarafından takip edilebilecek hale getirileceğini ve ses kaydı alınabileceğini bildirdi.
 • 17:48 Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Gaziantep Deneyimini Anlattı Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Gaziantep Deneyimini Anlattı Gaziantep Büyükşehir belediye Başkanı Fatma Şahin Ankara’da 5. Yerel Yönetimler Sempozyumunda deneyimini anlattıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ankara’da AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu’na konuşmacı olarak Oturum başkanlığını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in yaptığı sempozyumda, yerel yönetimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 • 17:33 Fatma Şahin, Yerel Yönetimler Sempozyumu'na Katıldı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ankara'da AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu'na katıldı.
 • 13:17 CHP'li Aksünger: Basına Sızan Seçmen Listeleriyle, Partimiz Arşivinde Bulunan Liste Örtüşmüyor CHP'li Aksünger: Basına Sızan Seçmen Listeleriyle, Partimiz Arşivinde Bulunan Liste Örtüşmüyor CHP'li Aksünger: Basına sızan seçmen listeleriyle, partimiz arşivinde bulunan liste örtüşmüyor"Kaynağı ve sızıntıyı çözemeyen hükümet, bunu bir fırsata çevirmek amacıyla CHP'yi suçluyor""Çalıntı, sızıntı aradığımız seçmen verileri aslında Melih Gökçek'te mi?""Basına sızan kişi bilgileri kayıt sayısı : 49.611.709. Mükerrer kayıtlar temizlendikten sonra : 48.090.463.""AKP'li avukatlar UYAP'a dosya parası ödememek için "akbis" AKP internet sitesinde vatandaş sorguluyor"CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, kişisel verilerin sızdırılmasıyla ilgili tartışmalar üzerine bir basın toplantısı yaptı.
 • 13:08 CHP'den CHP'den "Veriler Bizdekiyle Uyuşmuyor" Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, kişisel verilerin sızdırılmasıyla ilgili "Sızdırılanan Seçmen Listeleriyle, Partimiz Arşivinde Bulunan Liste Örtüşmüyor" dedi.
 • 18:25 Ankara Büyükşehir'e Ankara Büyükşehir'e "Gençlik Hizmetleri" Ödülü Ankara Büyükşehir Belediyesi, “2016 Gençlik ve Belediye Proje Yarışması”nda, “Gençlerin Ankarası Projesi”yle Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.
 • 16:39 Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu, bir televizyon kanalında yaptığı açıklamalarla kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve gazeteci Latif Şimşek hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 15:40 Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu * Suç duyurusu öncesi yapılan açıklamaya CHP eski milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de destek verdiHaber-Kamera: Serpil KIRKESER / İstanbul DHACHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu, bir televizyon programında kendisi hakkında gerçeğe aykırı beyanlarda bulunduğu gerekçesiyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 15:35 Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu Melih Gökçek Hakkında Suç Duyurusu Chp İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu, bir televizyon programında kendisi hakkında gerçeğe aykırı beyanlarda bulunduğu gerekçesiyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 11:42 Pursaklar ve Sarayköy'e Yeni Minibüs Hattı Pursaklar ile Saray bölgesinde oturan ve İvedik-OSTİM sanayi bölgelerinde çalışanlar için minibüs seferleri başladı.
 • 13:36 Başkan Gökçek'ten CHP Değerlendirmesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, son günlerde özellikle şehit cenazelerinde Kılıçdaroğlu’na ve CHP milletvekillerine gösterilen tepkilerin, CHP’nin terör örgütü PKK yanlısı tutumlarından kaynaklandığını, gazete kupürü, video görüntüleri ve fotoğraflarla anlattı.
 • 11:25 Başkan Gökçek'ten 2 Ego Şoförüne Plaket Başkan Gökçek'ten 2 Ego Şoförüne Plaket Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, EGO Otobüs şoförleri; Necati Yılmaz’a Başkent’te meydana gelen terör saldırısında gösterdiği cesaretten dolayı, Cemalettin Yılmaz da otobüste bulduğu para dolu keseyi sahibine teslim ettiği için ödül ve teşekkür plaketi verdi.
 • 20:56 Ankara'da Şehit 3 Polis Gözyaşlarıyla Uğurlandı Ankara'da Şehit 3 Polis Gözyaşlarıyla Uğurlandı Kocatepe Camisi'ndeki törene MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Levent Gök, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Cemil Çiçek ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek katıldı.
 • 18:08 Şehit Cenazesinde Efkan Ala ve Melih Gökçek'e Tepki Şehit Cenazesinde Efkan Ala ve Melih Gökçek'e Tepki Nusaybin şehitlerinin uğurlandığı cenaze töreninde, şehit yakınları İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e tepki gösterdi.
 • 21:12 Gülbaba Türbesi Açıldı Gülbaba Türbesi Açıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gülbaba Türbesinin olduğu yerden genel görüntü Açılışa gelen vatandaşların görüntüsü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un gelişi Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Kurtulmuş'tan detaylar Dua okunması Gökçek'in konuşması Kurtulmuş'un konuşması Türbenin açılışı Gülbaba Türbesi açıldı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "İslam adına elinden her türlü zarar gelenlerin, maalesef Allah'ın adını anarak Müslümanları öldürenlerin, Müslümanlara zarar verenlerin olduğu bir dünyada tam da böyle bir ortamda, İslam'ın gönüller yapmak olduğunu öğreten erenlere çok büyük ihtiyacımız var" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "İslam adına elinden her türlü zarar gelenlerin, maalesef Allah'ın adını anarak Müslümanları öldürenlerin, Müslümanlara zarar verenlerin olduğu bir dünyada tam da böyle bir ortamda, İslam'ın gönüller yapmak olduğunu öğreten erenlere çok büyük ihtiyacımız var." dedi.
 • 15:04 Başkan Gökçek: "Kılıçdaroğlu, Bir Kadına Yapılabilecek En Büyük Hakareti Yaptı" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili sözlerinden dolayı tepki göstererek, "Yaptığı rezilliktir" dedi.
 • 13:38 Ankapark'a 6 Bin 500 Araçlık Otopark Yapılacak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yapımı devam eden ANKAPARK'ta 6 bin 500 aracın park edebileceği bir otopark yapacaklarını ve enerji maliyetini düşürmek için otopark alanına güneş panelleri yerleştirmeyi düşündüklerini bildirdi.
 • 13:31 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek Açıklaması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ailenin güçlenmesi ve ayakta kalabilmesi için çeşitli çalışmalara imza attıklarını belirterek, "Dünyadaki belediyeler arasında sosyal ve kültürel proje sayısı en büyük olan belediyeyiz.
 • 12:43 Kurul Üyelerinden Ankapark'a Ziyaret Kurul Üyelerinden Ankapark'a Ziyaret Ankara’da kültür ve tabiat varlıklarının korunmasında etkin bir görev üstlenen koruma kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen ANKAPARK’ı gezerek, Başkan Melih Gökçek’ten bilgi aldılar.
 • 12:16 Kılıçdaroğlu'nun Bakan Ramazanoğlu'na Yönelik Sözleri TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerine CHP'li bazı vekillerin desteğine ilişkin, "Cinsiyetçi ve ayrımcı bir yaklaşımdır bu. Bugüne kadar bu anlamda yaptıkları tüm eleştirileri ya da tüm doğruları reddeden bir açıklamadır.
 • 16:26 Yeni Keçiören Bulvarının Yapımına Yarın Başlanacak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, trafiği önemli ölçüde rahatlatması beklenen yeni Keçiören Bulvarının yapımına yarın başlanacağını bildirdi.
 • 15:16 Keçiören Trafiğini Rahatlatacak Yeni Bulvar Keçiören Trafiğini Rahatlatacak Yeni Bulvar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Keçiören’de trafiği önemli ölçüde rahatlatacak “Yeni Keçiören Bulvarı”nın yapımına yarın başlanacağını bildirdi.
 • 18:45 Kılıçdaroğlu'nun Bakan Ramazanoğlu'na Yönelik Sözleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleri için, "Bir parti genel başkanının bu üslubunun seviyesi için ancak 'çukur' ifadesini kullanmak gerekir" dedi.
 • 12:40 Ankapark, Tüm Heybetiyle Ortaya Çıkıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen dünyanınen büyük tema parklarından ANKAPARK’ın Baharla birlikte hızlanan çalışmalarla, eğlence ve adrenalin dolu oyuncaklar teker teker bitiriliyor.
 • 12:29 Komisyona, "Melih Gökçek" Başvurusu TBMM Aile Bütünlüğünün Araştırılması Komisyonu üyesi, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in komisyona yapacağı sunumun iptalini istedi.
 • 09:50 Gökçek, Osmanlı Halk Pazarı'nın İnşaatını İnceledi Gökçek, Osmanlı Halk Pazarı'nın İnşaatını İnceledi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yangın sonrası kullanılamaz hale gelen Osmanlı Halk Pazarı’nın inşası konusunda Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan talimat aldıklarını belirterek, “Biz de Başbakanımızın talimatını özellikle zamanında yerine getirmenin mutluluğundayız. AK Partimizin bir özelliği var bir söz veriliyorsa zamanında tutulur.
 • 20:37 Gökçek, Osmanlı Halk Pazarını İnceledi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, geçen yıl sonundaki yangından sonra yeniden inşa edilen Osmanlı Halk Pazarında inceleme yaptı.
 • 19:50 CHP'li Gök: Melih Gökçek'in Yakın Korunması, Konut ve Ofis Korumasının Ankara Halkına Aylık... Chp Ankara Milletvekili ve Grup Başkanvekili Levent Gök, TBMM Başkanlığına verdiği soru önergesinde, "Her gün yüzlerce vatandaşın gittiği AVM'leri sadece 5 polisin koruduğu Ankara'da, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 60 kişilik koruma ordusuyla dolaşmasının Ankara halkına olan maliyetini açıklamalı" dedi.
 • 12:31 Antalya Başkan Melih Gökçek, Expo 2016 Antalya'yı Gezdi Antalya Başkan Melih Gökçek, Expo 2016 Antalya'yı Gezdi Başkan Melih Gökçek, EXPO 2016 Antalya'yı gezdiANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Antalya'nın Aksu İlçesi'ndeki EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret ederek alanı gezdi, bilgi aldı.
 • 12:12 Expo 2016 Antalya'ya Doğru Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, EXPO 2016 Antalya sergi alanında Ankara'yı temsil etmek için bahçe kuracaklarını belirterek, "Ümit ediyorum Türkiye'ye turist açısından da çok ciddi bir katkısı olur.
 • 11:46 Başkan Gökçek Expo 2016 Antalya'yı Gezdi Başkan Gökçek Expo 2016 Antalya'yı Gezdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Antalya’nın Aksu ilçesinde bulunan EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.
 • 13:16 Gökçek'ten Brüksel'e Başsağlığı Mesajı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Brüksel’de gerçekleşen terör saldırısı ile ilgili Twitter’dan yaptığı açıklamada başsağlığı diledi.
 • 13:44 Başkan Gökçek'ten "Chp ve Selina Doğan Tahlili" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP ve HDP Milletvekilleri ile PKK arasındaki ilişkileri, “Kimlerin el ele çalıştığına ve Türkiye’nin nereye götürülmek istendiğine” dair yaptığı tahlilleri yorum ve belgeleriyle açıkladı.
 • 11:41 Melih Gökçek: Ankaragücü'nü Süper Lig'e Çıkarmak İstiyorum Melih Gökçek: Ankaragücü'nü Süper Lig'e Çıkarmak İstiyorum Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Düşündüğüm şartlar oluşursa, Ankaragücü'ne sahip çıkmak ve Ankaragücü'nü yeniden Süper Lig'e çıkarmak istiyorum" dedi.
 • 10:28 Ankaragücü'ne 1,5 Milyon Lira Maddi Destek Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi, sıkıntılı günler geçiren Ankaragücü’ne 1,5 milyon lira maddi yardımda bulunacak.
 • 13:16 Ankara'daki Bombalı Terör Saldırısı Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından, Kızılay’da meydana gelen terör saldırısını lanetledi.
 • 03:15 Türkiye'nin İlk Toplu Taşıma Teleferiği Teste Başladı Türkiye'nin İlk Toplu Taşıma Teleferiği Teste Başladı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Türkiye'nin ilk toplu taşıma amaçlı teleferiği olan Yenimahalle-Şentepe teleferiğini törenle açtı.
 • 02:49 Gökçek, Provokasyon İddialarını Değerlendirdi Gökçek, Provokasyon İddialarını Değerlendirdi AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Melih Gökçek, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş tarafından gündeme getirilen iddialara ilişkin, "100 kişi. Sayıları belli. Nereden geleceği belli. Bildiği halde ihbar etmiyorsa...
 • 18:03 Sare Davutoğlu'ndan Şehit Aileleriyle Duygusal Buluşma Sare Davutoğlu'ndan Şehit Aileleriyle Duygusal Buluşma GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Nevin Gökçek'in şehit aileleri ile selamlaşması ve ağlaması -Nevin Gökçek bir şehit çocuğunu kucağına alıp sevmesi Melih Gökçek'in şehit aileleri ile selamlaşması Sare Davutoğlu'nun programa gelişi Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması Kuran-ı Kerin okunması, dua edilmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun konuşması Sare Davutoğlu'nun konuşması Melih Gökçek'in konuşması Nevin Gökçek2in konuşması Sare Davutoğlu'ndan şehit aileleriyle duygusal buluşma Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, şehit ailelerine hitap ederken gözyaşlarını tutamadı Sare Davutoğlu: "Terörün bu ülkenin birliğine, insanlarımızın kardeşliğine gölge düşürmesine asla izin vermeyeceğiz" "Hiçbir terör odağı, milletimizin tarih şuuruna halel getiremez, getiremeyecek.
 • 15:00 Sinan Şamil Sam'ın Adı Büyüdüğü Sokakta Yaşayacak Sinan Şamil Sam'ın Adı Büyüdüğü Sokakta Yaşayacak Karaciğer yetmezliği nedeniyle geçtiğimiz yıl Ekim ayında hayatını kaybeden Amatör Boks Dünya Şampiyonu ve Dünya Kıtalararası Ağır Siklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam’ın adı, büyüdüğü ve annesinin oturduğu sokakta yaşayacak.
 • 14:02 Sinan Şamil Sam'ın İsmi Yaşadığı Sokağa Verildi Sinan Şamil Sam'ın İsmi Yaşadığı Sokağa Verildi Ercan ATA-ANKARA /DHAKaraciğer yetmezliğinden 30 Ekim 2015 tarihinde vefat eden Boğazın Boğası Sinan Şamil Sam'ın ismi, Ankara Sincan'da yaşadığı sokakta yaşatılacak.
 • 11:00 Çin Büyükelçisi'nden Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret Çin Büyükelçisi'nden Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret Çin Halk Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang, beraberinde Çinli iş adamlarıyla birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i ziyaret etti.
 • 17:27 Şehit Üsteğmeni, 10 Bin Kişi Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Üsteğmeni, 10 Bin Kişi Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Üsteğmeni, 10 bin kişi son yolculuğuna uğurlandı ŞIRNAK'ın İdil İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Jandarma Özel Harekat'ta görevli Üsteğmen Mehmet Çiftçi memleketi Ankara'nın Beypazarı ilçesinde 10 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:13 Şehit Üsteğmeni, 10 Bin Kişi Son Yolculuğuna Uğurlandı Şırnak'ın İdil İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Jandarma Özel Harekat'ta görevli Üsteğmen Mehmet Çiftçi memleketi Ankara'nın Beypazarı ilçesinde 10 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.