SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Melih Gökçek Haberleri

 • 21:22 Başkan Gökçek'e Ahilik Haftası Ziyareti Başkan Gökçek'e Ahilik Haftası Ziyareti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırladı.
 • 18:53 Gökçek'in Kabine Değerlendirmesi Gökçek'in Kabine Değerlendirmesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, açıklanan 65’inci Hükümet ile ilgili olarak, “Mükemmel bir kabine tablosu ortaya çıktı” dedi.
 • 17:52 65. Hükümet'in Kurulması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 65. Hükümet'in kurulmasına ilişkin, "İnşallah bu dönemin içerisinde terörle mücadele, diğer ülkelerle aradaki münasebetlerin düzeltilmesi, paralel yapıyla mücadele aynen devam edecek.
 • 10:53 Başkent'e 20 Kilometrelik Dev Bulvar Başkent'e 20 Kilometrelik Dev Bulvar Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’e yeni dev bir bulvar daha kazandırıyor.
 • 23:39 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ATA" ile saat 23.40'da Ankara'ya geldi.
 • 15:40 Beypazarı'na Arıcılık Desteği Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı ve Beypazarı Belediye Başkanlığı işbirliğiyle arı yetiştiricilerine arı, kovan ve arıcılık malzemesi desteğinde bulunuldu.
 • 17:44 CHP Grup Başkan Vekili Levent Gök CHP Grup Başkan Vekili Levent Gök GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Milletvekili Levent Gök'ün açıklamaları CHP'nin Antalya kampı CHP Grup Başkan Vekili Gök: "Genel Başkanımıza yapılan yumurtalı saldırının, çok organize, planlı, bilinçli, önceden planlanmış bir saldırı olduğu kesinlik kazanmıştır" "Biz biliyoruz ki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kendisinin içinde bulunduğu provokatif eylemlerin olduğu ortaya çıkacaktır" "Biz şehitlerimizin Türkiye için verdikleri mücadeleyi biliyoruz.
 • 17:11 Antalya CHP'li Gök: Gökçek'in Azmettirmesiyle Gelen Bir Avuç Çapulcu Antalya CHP'li Gök: Gökçek'in Azmettirmesiyle Gelen Bir Avuç Çapulcu CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Ankara'da şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yumurtalı saldırının arkasında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in olduğu iddiasını yineleyerek, "Bunlar Melih Gökçek'ten güç alarak, onun planlamasıyla, onun azmettirmesiyle oraya gelen bir avuç çapulcudur" dedi.
 • 16:25 CHP'nin Antalya Kampı CHP Grup Başkan Vekili Levent Gök, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan yumurtalı saldırının, çok organize, planlı, bilinçli, önceden planlanmış bir saldırı olduğunun kesinlik kazandığının belirterek, "Biz biliyoruz ki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kendisinin içinde bulunduğu provokatif eylemlerin olduğu ortaya çıkacaktır.
 • 16:06 CHP'li Gök: Gökçek'in Azmettirmesiyle Gelen Bir Avuç Çapulcu CHP'li Gök: Gökçek'in Azmettirmesiyle Gelen Bir Avuç Çapulcu Chp Grup Başkanvekili Levent Gök, Ankara'da şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yumurtalı saldırının arkasında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in olduğu iddiasını yineleyerek, "Bunlar Melih Gökçek'ten güç alarak, onun planlamasıyla, onun azmettirmesiyle oraya gelen bir avuç çapulcudur" dedi.
 • 18:04 Kılıçdaroğlu'na Yapılan Yumurtalı Protesto Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan yumurtalı protestoya ilişkin kendisinin ve Büyükşehir Belediyesinin sorumlu olduğunu iddia edenleri mahkemeye vereceğini bildirdi.
 • 17:04 Melih Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na Tepki Açıklaması Melih Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na Tepki Açıklaması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, CHP yöneticilerinin kendisini suçlamasına tepki göstererek "Yumurta atılması için kimseyi görevlendirmedim" dedi.
 • 11:39 Başkan Gökçek, Arı Kovanı Dağıttı Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Beypazarı ve Nallıhan’da bal üreticilerine destek projesi kapsamında oğullu arı kovanı dağıttı.
 • 17:50 Kılıçdaroğlu'na Yumurtalı Protesto Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, Şehitler için Kocatepe Camisi'nde düzenlenen cenaze töreninde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yumurta atanların Ankara Büyükşehi·r Beledi·ye Başkanı Meli·h Gökçek'in ekibi olduğunu iddia ederek, "Eğer Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı hakkında soruşturmayı başlatmazsanız, olayın faillerini bulmazsanız halk bunun hesabını sizden mutlaka soracaktır" dedi.
 • 12:16 Başkan Gökçek Sincanlılar'la Buluştu Başkan Gökçek Sincanlılar'la Buluştu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, devraldığı 22 yıl önceki Ankara ile bugünkü Ankara arasında dağlar kadar fark bulunduğunu söyledi.
 • 09:04 Gökçek Yeni Genel Başkanı Twitter'dan Açıkladı Gökçek Yeni Genel Başkanı Twitter'dan Açıkladı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek attığı tweetle, AK Parti'nin yeni genel başkanının Binali Yıldırım olacağı yönünde sinyal verdi.
 • 16:16 AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne Doğru İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Tek ses çıkar bizde.
 • 15:17 Melih Gökçek - AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne Doğru Melih Gökçek - AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne Doğru GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in konuşması ANKARA - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gazetecilerin sorularını cevapladı.
 • 00:52 Nevin Gökçek Hafızlık Kursu'nun Temeli Atıldı Nevin Gökçek Hafızlık Kursu'nun Temeli Atıldı Nevin Gökçek Hafızlık Kursu’nun yeni binası için temel atma töreni yapıldı.
 • 17:08 Aso Başkanı Özdebi·r Açıklaması Ankara Sanayi· Odası (ASO) Başkanı Nuretti·n Özdebi·r, Ankara'ya uluslararası bir fuar merkezi kazandırılmasının önemli olduğunu yıllarca savunduklarını bildirdi.
 • 17:07 Aso Başkanı Nurettin Özdebir Açıklaması Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ’yan çizdiler’ ifadesine yönelik, "Sayın Başkanın bu çıkışına bir anlam veremedim. Herhalde kendisi bu sözleri niye sarfettiğini kamuoyuna daha açık olarak anlatacaktır" dedi.
 • 21:42 Gökçek: 'Tobb, Atb ve Aso Daha Önce Yaptığımız Anlaşmadan Yan Çizdi, Kendilerini Ankaralılara... Gökçek: 'Tobb, Atb ve Aso Daha Önce Yaptığımız Anlaşmadan Yan Çizdi, Kendilerini Ankaralılara... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : "Uluslararası İdeal Kentler Zirvesi" Katılımcılardan detaylar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in açıkalamaları "Uluslararası İdeal Kentler Zirvesi" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: "Biz belediye başkanlığını kazandığımızda, kişi başına düşen yeşil alan 2 metrekareydi, şimdi nüfus ikiye katladı ama buna rağmen şu anda kişi başına düşen yeşil alan 19,8 metrekare" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'yı güzelleştirmek için büyük gayret gösterdiklerini belirterek, "Biz belediye başkanlığını kazandığımızda, kişi başına düşen yeşil alan 2 metrekareydi, şimdi nüfus ikiye katladı ama buna rağmen şu anda kişi başına düşen yeşil alan 19,8 metrekare." dedi.
 • 18:27 İdeal Kentler Zirvesi İdeal Kentler Zirvesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “İdeal Kentler Zirvesi”nde yerli ve yabancı kent tasarımcılarına, Ankara’nın dünü, bugünü ve gelecekteki projelerini anlattı.
 • 18:00 Uluslararası İdeal Kentler Zirvesi" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'yı güzelleştirmek için büyük gayret gösterdiklerini belirterek, "Biz belediye başkanlığını kazandığımızda, kişi başına düşen yeşil alan 2 metrekareydi, şimdi nüfus ikiye katladı ama buna rağmen şu anda kişi başına düşen yeşil alan 19,8 metrekare." dedi.
 • 12:02 Avrupalı Kent Tasarımcıları Ankapark'a Hayran Kaldı Avrupalı Kent Tasarımcıları Ankapark'a Hayran Kaldı Avrupalı kent tasarımcıları, şehircilik uzmanları ve Ankaralı iş adamlarından oluşan heyet, ilk kez gezdikleri ANKAPARK’a hayran kaldı.
 • 11:22 Başkan Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na Ağır Eleştiri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Böyle bir başkanlık sistemi kan dökülmeden gerçekleştirilemez" sözlerini sert şekilde eleştirerek, "Kılıçdaroğlu, Sosyal Sigortalar (SSK) Genel Müdürü olduğu dönemde sigortanın imkanlarını PKK’ya vermişti.
 • 11:07 İkinci El Oto Alım Satımı Yapan Galerilerin Taşınması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ikinci el oto alım satımı yapan galerilerin Akyurt'taki Otonomi'ye taşınmasına ilişkin, "Ankara'da bizim yeni bir yere müsaade etmemiz, kesinlikle ve kesinlikle söz konusu değil. Bunu unutsunlar artık." değerlendirmesini yaptı.
 • 10:54 Gökçek: Bizim Oto Galerilere Yeni Bir Yer Müsaade Etmemiz Mümkün Değil Gökçek: Bizim Oto Galerilere Yeni Bir Yer Müsaade Etmemiz Mümkün Değil Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, 2. el oto alım satımı yapan galerilerin OTONOMİ'ye taşınmamalarıyla ilgili net konuştu: Yeni bir yer mümkün değil, bunu unutsunlar.
 • 15:37 İdeal kent değil, sermaye kenti Bu zirvede Ankara'nın Başkent kimliğini ortadan kaldıracak, neoliberalizmin, sermayenin hizmetine sunacak bir yoğunlaşma öngörülecek.
 • 14:07 İdeal Kentler Zirvesi Başladı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "İdeal şehircilik, insanın doğumundan ölümüne kadar her yerde olması demektir.
 • 13:15 Gökçek'ten Mania Hattı Müjdesi Gökçek'ten Mania Hattı Müjdesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent’te uzun yıllardır sıkıntıya yol açan mania hattının, yapılan görüşmeler sonucunda Yenimahalle ve Etimesgut bölgelerinde kaldırıldığını bildirdi.
 • 13:08 Başkentin İki İlçesinde "Mania Hattı" Uygulaması Kaldırıldı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Milli Savunma Bakanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı ile yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlanmasıyla, uçuş güvenliği hattı olarak bilinen mania hattının Yenimahalle ve Etimesgut bölgelerinde kaldırıldığını bildirdi.
 • 11:54 Ankara'daki Bilboardlarda Akçakoca Tanıtım Rüzgarı Esiyor Ankara'daki Bilboardlarda Akçakoca Tanıtım Rüzgarı Esiyor Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin girişimleriyle ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in desteğiyle, Ankara’nın en gözde noktalarına verilen bilboardlarda sergilenen fotoğraflarda Akçakoca’nın Ankara’ya sadece 2.5 saat uzaklıkta olduğu mesajı verildi.
 • 14:50 Giresun'daki Jandarma Karakoluna Terör Saldırısı Giresun Çaldağ Jandarma Karakolu'na teröristlerce roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda şehit olan Karakol Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Zafer Çalışkan, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22:48 Bakan Ünal: Bakan Ünal: "Müslüman Türk Şuurunun, Çanakkale'de ve Kut'ül Amare'de Bileği Bükülmedi" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : 1. Uluslararası Çanakkale Buluşması Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın gelişi ve açıklamaları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in açıklamaları Projeye katkı sunanlara teşekkür plaketi takdim edilmesi 1. Uluslararası Çanakkale Buluşması Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: "Tarihin içinden akıp gelen Müslüman Türk şuurunun, Çanakkale'de ve Kut'ül Amare'de bileği bükülmedi.
 • 21:01 1. Uluslararası Çanakkale Buluşması Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Müslüman Türk şuurunun, Çanakkale'de ve Kut'ül Amare'de bileğinin bükülemediğini belirterek, "Bugünkü genç Cumhuriyet, Çanakkale'de kazanılan savaşın yüksek morali ve Kut'ül Amare'de kazanılan savaşın yüksek morali üzerine kurulmuştur.
 • 20:31 Osmanlı Torunları Osmanlı Torunları "Çanakkale Buluşması" ile Bir Araya Geldi Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, “1. Uluslararası Çanakkale Buluşması” programında yaptığı açıklamada, “Balkan savaşında yaşadığımız hezimet adeta Çanakkale’de zafer duygusuna dönüştü.
 • 17:01 Gökçek'ten Başbakan Davutoğlu'na Teşekkür Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası yaptığı veda konuşması nedeniyle teşekkür etti.
 • 16:34 Başkan Gökçek'ten Başbakan Davutoğlu'na Teşekkür Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası yaptığı veda konuşması nedeniyle teşekkür etti.
 • 11:45 Eryaman'a 20 Bin Kişilik Stat Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Eryaman'da yapılacak 20 bin seyirci kapasiteli stadın temeli, yarın düzenlenecek törenle atılacak.
 • 10:21 Eryaman'da Yapılacak Stadın Temeli Yarın Atılıyor ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Eryaman’da yapılacak 20 bin kişilik dev stadın temeli, yarın Başkan Melih Gökçek’in de katılacağı törenle atılacak.
 • 01:31 Melih Gökçek, Macaristan'da Temaslarda Bulundu Melih Gökçek, Macaristan'da Temaslarda Bulundu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ziyaretlerden görüntüler Budapeşte'de Ankara isminin verildiği caddenin açılışı Budapeşte Belediye Başkanı İstvan Tarlos'un konuşması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in konuşması, Programdan detaylar Melih Gökçek'in açıklamaları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Budapeşte'de fotoğraf sergisi açtı ve çeşitli temaslarda bulundu.
 • 22:02 Melih Gökçek, Macaristan'da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Budapeşte'de fotoğraf sergisi açtı ve çeşitli temaslarda bulundu.
 • 19:14 Budapeşte'de Ankara Sokağı Açıldı Budapeşte'de Ankara Sokağı Açıldı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’nın kardeş şehri Budapeşte’de Ankara fotoğraf sergisinin ve Ankara Sokağı’nın açılışına katıldı.
 • 16:25 Hablemitoğlu'nun Mezarı Onarılacak… Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 18 Aralık 2002’de uğradığı suikast sonucu yaşamını yitiren akademisyen-yazar Necip Hablemitoğlu’nun Karşıkaya mezarlığındaki kaldırım çalışmaları sırasında hasar gören mezarının başucundaki kaidenin eski haline getirileceğini bildirdi.
 • 15:24 "Demir kafes alanı plana doymuyor" Kamuoyunda "Demir Kafes" olarak bilinen yapımı da, sökümü ciddi kamu kaynağı israfına yol açan yapının olduğu Eskişehir Yolu üzerindeki Armada Alışveriş Merkezi'nin karşısındaki arazi, plana doymuyor.
 • 15:06 Ankara'ya 20 Bin Kişilik Stadyum Yapılacak Ankara Büyükşehir Belediyesince, Eryaman'a 20 bin kişilik bir stadyum yapılacak.
 • 11:46 Ankara'ya 20 Bin Kişilik Stadyum Yapılacak Ankara Büyükşehir Belediyesince, Eryaman'a 20 bin kişilik bir stadyum yapılacak.
 • 11:21 Ankara Büyükşehir Belediyesi, Eryaman'a 20 Bin Kişilik Stat Yapıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, Eryaman'a 20 Bin Kişilik Stat Yapıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, Eryaman'da 20 bin kişilik dev bir stadyum yapacak. Stadın temeli, 5 Mayıs'ta düzenlenecek törenle atılacak.
 • 18:03 Belmek'ten Belmek'ten "El Emeği Göz Nuru" Sergisi Ankara Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nın (BELMEK) görsel bir şölen sunan yılsonu ürünlerinden oluşan karma serginin açılışı, Başkan Melih Gökçek ile binlerce kursiyerin katılımıyla gerçekleşti.