SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Melih Gökçek Haberleri

 • 12:38Başkan Gökçek İftarda İmam Hatiplilerle Bir Araya GeldiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Bir zamanlar hor görülen ve devamlı engellenmeye çalışılan İmam Hatipler, bugün en gözde okullar, en fazla tercih edilen okullar olmaya başladı.
 • 12:02Gökçek, İmam Hatiplilerle İftarda BuluştuAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Bir zamanlar hor görülen ve devamlı engellenmeye çalışılan imam hatipler, bugün en gözde okullar, en fazla tercih edilen okullar olmaya başladı.
 • 12:31Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek AçıklamasıBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ODA Tv’nin Hacı Bayram Camii çevresindeki çalışmaları eleştirip, bilgileri Google Earth’teki görüntülere dayandırmasına tepki göstererek,“Yalan haberinizi yeni bir yalanla örtmekten vazgeçin” dedi.
 • 12:14Ak-ev Hoşdere Camii'nin Temeli AtıldıBaşkanlığını Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay’ın yaptığı AK-EV Hoşdere Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği, Ankara Çankaya’ya yeni bir cami kazandırdı.
 • 15:01Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek AçıklamasıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Oda Tv’nin Augustus Tapınağı’na iş makineleri girdiği haberi üzerine, "Oda Tv diye bir internet sitesi var. Özellikle iktidar ve Melih Gökçek hakkında asılsız haber yapmayı, iftira atmayı gazetecilik sanıyor" dedi.
 • 12:03Nevin Gökçek Taş Evde Oturan Özürlüye Ev Sözü VerdiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Akçakocalı Nevin Gökçek, hafta sonunu geçirdiği Akçakoca’da birçok mağdur aileyi ziyaret ederek taş evde oturan ve çatısı yıkık olan özürlü kişiye ev sözü verdi.
 • 00:58Özlü ve Gökçek Yoksul ve Kimsesizlere İftar VerdilerÖzlü ve Gökçek Yoksul ve Kimsesizlere İftar VerdilerBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün eşi Onur Özlü ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Akçakoca MTA tesislerinde yoksul ve kimsesiz ailelere iftar yemeği verdiler.
 • 12:40Nevin Gökçek'i Duygulandıran DiplomaNevin Gökçek'i Duygulandıran DiplomaAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde mezun olduğu Mustafa Açıkalın Ortaokulu tarafından okul bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
 • 17:23Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek AçıklamasıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Kadınlara özel vagon uygulaması için yaptığımız anket, solcuları telaşa soktu.
 • 13:37Başkan Gökçek'ten 'Para Saçan Avukat' AçıklamasıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bir gazetede yer alan ve bazı internet siteleri tarafından paylaşılan “Melih Gökçek’in avukatı düğünde 100 liraları saçtı” haberiyle ilgili olarak, Twitter’dan yaptığı açıklamada, adı geçen avukat Mustafa Semiz’i iki yıl önce avukatlığından azlettiğini bildirdi.
 • 12:09Jülide Ateş'ten Gökçek'e Pembe Vagon Tepkisi: Ayıptır, GünahtırJülide Ateş'ten Gökçek'e Pembe Vagon Tepkisi: Ayıptır, GünahtırAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yaptırdığı pembe vagon anketini eleştiren sunucu Jülide Ateş, "Biz sizin yüzünüzden neden izole olalım? Ayıptır, günahtır" dedi.
 • 11:45Gökçek: Metrolarda Kadınlara Ayrı Vagon Uygulamasını DeneyebilirizGökçek: Metrolarda Kadınlara Ayrı Vagon Uygulamasını DeneyebilirizAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Twitter hesabından başlattığı "Kadınlara ayrı vagon uygulamasını deneyelim mi" anketinin sonuçlarını açıkladı: Evet diyenler yüzde 52.
 • 11:37Ankara Belediyesi 7 Adet Bomba Arama Köpeği AlacakAnkara Belediyesi 7 Adet Bomba Arama Köpeği AlacakAnkara Büyükşehir Belediyesinin halkın yoğun olarak bulunduğu alanlardaki güvenlik hizmetleri için 7 adet patlayıcı madde arama köpeği alması kabul edildi.
 • 11:21Kadınlara Özel Vagon Uygulaması Anketi Sonuçları Belli OlduAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından başlattığı “Japonya’da olduğu gibi, Ankara metrosunda da kadınlara ayrı bir vagon uygulamasını deneyelim mi?” anketinin sonuçlarını açıkladı.
 • 12:59Ankara'dan Ceylanpınar'a Kardeşlik SofrasıAnkara'dan Ceylanpınar'a Kardeşlik SofrasıRamazan ayının gelmesiyle Ceylanpınar Belediyesi tarafından her yıl kurulan ve geleneksel hale getirilen iftar sofraları bu yılda kurulmaya başlandı.
 • 11:29Büyükşehir'den Mogan Gölü'ne Sıkı DenetimAnkara Büyükşehir Belediyesi, Mogan Gölü’nü kirlettiği iddia edilen göl çevresindeki tüm işletmeleri tek tek denetledi.
 • 16:50Başbakan Yıldırım Ankara'ya GeldiBaşbakan Binali Yıldırım, özel uçak "DAP" ile saat 16.45'te Ankara'ya geldi.
 • 14:52Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ATA" ile saat 14.35'te Ankara'ya geldi.
 • 14:28Türkiye'nin En Başarılı Belediye Başkanları BelirlendiTürkiye'nin En Başarılı Belediye Başkanları BelirlendiSon yapılan Yerel Yönetimler Performans Araştırmasının sonuçlarına göre Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek birinci oldu.
 • 19:56Osmanlı Halk Pazarı Açılış TöreniOsmanlı Halk Pazarı Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Açılıştan genel görüntü Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in konuşması Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşması Kurdele kesimi Osmanlı Halk Pazarı açılış töreni Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: "Sözümüzü tuttuk, 78 günde inşaat tamamlandı.
 • 17:38Osmanlı Halk Pazarı Açılış TöreniAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Osmanlı Pazarı'ndaki yangının ardından esnafa bir söz verdiklerini belirterek, "Sözümüzü tuttuk, 78 günde inşaat tamamlandı.
 • 15:31Başbakan Yıldırım Osmanlı Halk Pazarını AçtıBaşbakan Yıldırım Osmanlı Halk Pazarını AçtıBaşbakan Binali Yıldırım, Osmanlı Halk Pazarı’nın açılışına katıldı.
 • 12:44Gökçek, Gençlere Kentsel Dönüşüm Projelerini AnlattıBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kentsel dönüşüm projelerinde tartışmasız Türkiye’de bir numara olduklarını söyledi.
 • 12:17Keçiören Osmanlı Halk Pazarı, Başbakan Binali Yıldırım'ın Katılımıyla AçılacakKeçiören Osmanlı Halk Pazarı, Başbakan Binali Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de katılacağı törenle yarın saat 14.00’te yapılacak törenle açılacak.
 • 13:38Başkan Gökçek, Gençlerle 4. Kez Bir Araya GeldiBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal ve kültürel projelerde rekorlara imza attıklarını belirterek “Çocuklara, gençlere, yaşlılara, kadınlara ve engellilere yönelik 164 projeyi aynı anda yürütüyoruz” dedi.
 • 13:40Metro'dan Metro'dan "Atatürk" İsminin Kaldırıldığı İddiasıAnkara Büyükşehir Belediyesi, bazı gazetelerde metrodaki “Atatürk Kültür Merkezi” ibaresinin değiştirilerek, ‘Atatürk’ isminin çıkarıldığı yönündeki haberlerin art niyetli olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 11:04Suudi Turizmcilerden, Başkan Gökçek'e ZiyaretSuudi Turizmcilerden, Başkan Gökçek'e ZiyaretANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bir süredir Büyükşehir Belediyesi’nin proje alanlarını gezen ve bilgiler alan Suudi Arabistanlı seyahat acentesi temsilcilerini makamında ağırladı.
 • 10:57Başkan Gökçek Gençlerle Üçüncü Kez Bir Araya GeldiBaşkan Gökçek Gençlerle Üçüncü Kez Bir Araya GeldiANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, göreve ilk başladığı 1994 yılında Ankara’da Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı 19 park bulunduğunu ifade ederek, şu anda Başkent’in değişik bölgelerinde 393 adet parkın hizmet verdiğini anlattı.
 • 11:42Başkent'te Metro Sefer Saatleri UzatıldıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, özellikle gençlerden gelen yoğun talep üzerine Ankara Metrosu son sefer saatlerinin yeniden saat 24.00’e kadar uzatılması talimatını verdi.
 • 11:05Başkan Gökçek'le Buluşan Gençler, Ankapark'taBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’le bir araya gelerek, “Ulaşım ve Trafik Düzeni” konusunda bilgi alan ve taleplerini ileten gençler, daha sonra ANKAPARK’a giderek gönüllerince eğlendi.
 • 10:24Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: Karcemarskas Osmanlıspor'daAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: Karcemarskas Osmanlıspor'daAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Osmanlıspor'a ilk müjde! Türkiye'nin en iyi iki kalecisinden biri Osmanlı'da" sözleriyle Karcemarskas transferini duyurdu.
 • 00:21Karcemarskas'ın Yeni Takımı Belli OlduKarcemarskas'ın Yeni Takımı Belli OlduÖnümüzdeki sezon ülkemizi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil edecek Osmanlıspor transfer çalışmalarını sürdürüyor.
 • 22:35Başkentlilere Metro MüjdesiBaşkentlilere Metro MüjdesiBaşkent’te metro seferleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in talimatıyla saat 00.00’a kadar uzatıldı.
 • 15:52Nazlıaka, Hakkındaki İddialara Yanıt VerdiAnkara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yıllardır kendini ve oturduğu site sakinlerini itibarsızlaştırmaya çalıştığını ve kaçak su kullandığı iddiasında bulunduğunu belirterek, "Bugün bu dava sonuçlandı, kaçak su kullanmadığımız mahkeme kararı ile tescil edildi.
 • 14:11Bağımsız Ankara Milletvekili Nazlıaka AçıklamasıBağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, kendisinin ve komşularının kaçak su kullanmadığının yargı kararıyla tescil edildiğini belirtti.
 • 12:07Başkan Gökçek Gençlerle Ankara'yı TartışıyorAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yapımı büyük bir hızla sürdürülen ANKAPARK’ın Başkent’te turizminin geliştirilmesi açısından çok önemli bir yere sahip olacağını belirterek, “ANKAPARK, Ankara’nın turizmi açısından makus talihini müspete çevirecektir.
 • 11:13Osmanlıspor'a 2 Bomba TransferOsmanlıspor'a 2 Bomba TransferAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankaragücü’nün yaşadığı sıkıntılı süreçten kurtulabilmesi için özellikle taraftarlardan gelen “destek” çağrılarına cevap verdi.
 • 23:21Çubuk'ta Kovan ve Damızlık Koç DağıtıldıÇubuk'ta Kovan ve Damızlık Koç DağıtıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çubuk'ta kovan ve damızlık koç dağıtıldı Halk Eğitim Merkezinden genel görüntü Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in konuşması Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı ve Çubuk Belediye Başkanlığı işbirliği ile küçükbaş hayvan yetiştiricilerine damızlık koç ile arı yetiştiricilerine arı, kovan ve arıcılık malzemesi desteğinde bulunuldu.
 • 20:22Çubuk'ta Damızlık Koç ve Arılı Kovan DağıtımıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çubuk ilçesinde çiftçileri ve üreticileri destekleme projesi kapsamında köylülere damızlık koç ve arılı kovan dağıttı.
 • 18:13Başkan Gökçek, Çubuk'ta Arı Kovanı ile Damızlık Koç DağıttıBaşkan Gökçek, Çubuk'ta Arı Kovanı ile Damızlık Koç DağıttıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, çiftçi ve üreticileri destekleme projesi kapsamında Çubuk’ta, oğullu arı kovanı ile damızlık koç dağıttı.
 • 21:22Başkan Gökçek'e Ahilik Haftası ZiyaretiBaşkan Gökçek'e Ahilik Haftası ZiyaretiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırladı.
 • 18:53Gökçek'in Kabine DeğerlendirmesiGökçek'in Kabine DeğerlendirmesiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, açıklanan 65’inci Hükümet ile ilgili olarak, “Mükemmel bir kabine tablosu ortaya çıktı” dedi.
 • 17:5265. Hükümet'in KurulmasıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 65. Hükümet'in kurulmasına ilişkin, "İnşallah bu dönemin içerisinde terörle mücadele, diğer ülkelerle aradaki münasebetlerin düzeltilmesi, paralel yapıyla mücadele aynen devam edecek.
 • 10:53Başkent'e 20 Kilometrelik Dev BulvarBaşkent'e 20 Kilometrelik Dev BulvarAnkara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’e yeni dev bir bulvar daha kazandırıyor.
 • 23:39Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ATA" ile saat 23.40'da Ankara'ya geldi.
 • 15:40Beypazarı'na Arıcılık DesteğiAnkara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı ve Beypazarı Belediye Başkanlığı işbirliğiyle arı yetiştiricilerine arı, kovan ve arıcılık malzemesi desteğinde bulunuldu.
 • 17:44CHP Grup Başkan Vekili Levent GökCHP Grup Başkan Vekili Levent GökGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Milletvekili Levent Gök'ün açıklamaları CHP'nin Antalya kampı CHP Grup Başkan Vekili Gök: "Genel Başkanımıza yapılan yumurtalı saldırının, çok organize, planlı, bilinçli, önceden planlanmış bir saldırı olduğu kesinlik kazanmıştır" "Biz biliyoruz ki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kendisinin içinde bulunduğu provokatif eylemlerin olduğu ortaya çıkacaktır" "Biz şehitlerimizin Türkiye için verdikleri mücadeleyi biliyoruz.
 • 17:11Antalya CHP'li Gök: Gökçek'in Azmettirmesiyle Gelen Bir Avuç ÇapulcuAntalya CHP'li Gök: Gökçek'in Azmettirmesiyle Gelen Bir Avuç ÇapulcuCHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Ankara'da şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yumurtalı saldırının arkasında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in olduğu iddiasını yineleyerek, "Bunlar Melih Gökçek'ten güç alarak, onun planlamasıyla, onun azmettirmesiyle oraya gelen bir avuç çapulcudur" dedi.
 • 16:25CHP'nin Antalya KampıCHP Grup Başkan Vekili Levent Gök, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan yumurtalı saldırının, çok organize, planlı, bilinçli, önceden planlanmış bir saldırı olduğunun kesinlik kazandığının belirterek, "Biz biliyoruz ki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kendisinin içinde bulunduğu provokatif eylemlerin olduğu ortaya çıkacaktır.
 • 16:06CHP'li Gök: Gökçek'in Azmettirmesiyle Gelen Bir Avuç ÇapulcuCHP'li Gök: Gökçek'in Azmettirmesiyle Gelen Bir Avuç ÇapulcuChp Grup Başkanvekili Levent Gök, Ankara'da şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yumurtalı saldırının arkasında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in olduğu iddiasını yineleyerek, "Bunlar Melih Gökçek'ten güç alarak, onun planlamasıyla, onun azmettirmesiyle oraya gelen bir avuç çapulcudur" dedi.