18:2400
SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Melih Gökçek Haberleri


MELİH GÖKÇEK

ADAY - AKP - ANKARA - BÜYÜKŞEHİR

Melih GÖKÇEK 20 Ekim 1948 Yılında Ankara Keçiören'de doğdu. Üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olan Melih GÖKÇEK 5 yaşına kadar Başkent Ankara'da ikamet etti. Babasının avukatlık mesleğini icra etmek istemesi üzerine GÖKÇEK Ailesi Gaziantep'e taşındı.... Devamı

   

  Melih Gökçek'ten Yerel Yönetimler Dersi

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, resmi bir ziyaret için Ankara’da bulunan İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler Bölümü öğrencileri ile Ankapark’taki Koordinasyon Merkezi’nde bir araya geldi. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  AK Parti Pursaklar İlçe Kongresi Yapıldı

  AK Parti Pursaklar İlçe Kongresi Yapıldı

  AK Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi çok sayıda milletvekili, belediye başkanı ve partililerin katılımıyla büyük bir coşku içinde yapıldı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ankara Büyükşehir Belediyesiden Suriyeli Çocuklara Yardım

  Ankara Büyükşehir Belediyesiden Suriyeli Çocuklara Yardım

  Türkiye'ye sığınan Suriyeli ailelerin çocuklarına, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından içerisinde oyuncak ve giysi bulunan 20 bin paket dağıtıldı. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin'in Eşi Vefat Etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin'in Eşi Vefat Etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in eşi Saniye Şahin, tedavi gördüğü Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetti. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Çubukluların Yatırım Hayali Başka Bahara Kaldı

  Ankara'nın Çubuk ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağı vadedilen rekreasyon alanı için 2015 yılı bütçesinden 1 TL ayrıldığı ortaya çıktı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Mimarlardan İller Bankası Yıkımına Jet Dava

  Mimarlardan İller Bankası Yıkımına Jet Dava

  Mimarlar Odası Ankara Şubesi, İller Bankasının tescilinin kaldırılarak yıkılması kararıyla ilgili 2 dava birden açtı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  ODTÜ Yolu'ndaki Bakım Çalışmalarına Papa ve Putin Ertelemesi

  ODTÜ Yolu'ndaki Bakım Çalışmalarına Papa ve Putin Ertelemesi

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, yapımı ve açılışı tartışmalara neden olan ODTÜ Yolu'nu 28-29 Kasım tarihleri arasında ‘bakım ve onarım' nedeniyle kapatacağını duyurdu. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Genel Sekreteri İpek: 'Türkiye 12 Yılda Siyah ve Beyaz Gibi Bir Değişime Uğradı'

  AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Türkiye 12 Yılda Siyah ve Beyaz Gibi Bir Değişime Uğradı"

  AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Ülkemiz ne zaman çevresiyle ilgilenen ve bölgesel bir güç olma yolunda ilerlemeye başlasa ya darbelerle, ya koalisyon dönemleriyle önü kesilmektedir. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Genel Sekreteri İpek, Kazan'da

  AK Parti Genel Sekreteri İpek, Kazan'da

  AK Parti Kazan İlçe Kongresi- Genel Sekreter İpek: - "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz"ANKARA (AA) - AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz" dedi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Kazan İlçe Kongresi

  Genel Sekreter İpek: "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz" (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkan Gökçek'ten, Akyurt'a Fuar Alanı, Yeni İlçelere Yatırım Müjdesi

  Başkan Gökçek'ten, Akyurt'a Fuar Alanı, Yeni İlçelere Yatırım Müjdesi

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Akyurt’taki fuar alanının inşaatının Ocak ayında başlayacağını müjdesini verdi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı

  Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı

  Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, inşaat sektörünün lokomotif görev üstlendiği, sanayinin inovasyon, Ar-Ge, tasarım ve markalaşma ile katkı sağladığı Başkent’teki değişime tarım sektörünün de ayak uydurabilmesi için, tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgeleri kurulmasını önerdi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Akyurt 5. Olağan Kongresi

  AK Parti Akyurt ilçe başkanlığının 5. Olağan kongresinde Veysel Fırat ikinci kez başkanlığa seçildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Mersin İdmanyurdu Puanı Zor Kurtardı: 1-1

  Mersin İdmanyurdu Puanı Zor Kurtardı: 1-1

  Mersin İdman Yurdu, Akhisar Belediyespor karşısında yenik duruma düşse de son bölümlere doğru bulduğu golle bir puana razı oldu. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Babacan: 'Hiçbir Şeyden Korkmaya Gerek Yok'

  Babacan: "Hiçbir Şeyden Korkmaya Gerek Yok"

  Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Özellikle son 1,5 yıldır uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız. Bunların hiçbirinin önemi yok. Dünya manşetleri ne yazarsa yazsın, biz doğruyu yaptığımızdan eminsek, hiçbir şeyden korkmaya gerek yok"- "2003'te yardım edilen ülke listesindeydik. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Madenci Aileleri Nevin Gökçek'i Ağlattı

  Madenci Aileleri Nevin Gökçek'i Ağlattı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Ermenek’teki madenci ailelerini ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Futbol: Spor Toto Süper Lig

  Akhisar Belediyespor: 0 Mersin İdmanyurdu: 0 (İlk yarı) (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ali Babacan'dan Standard & Poor's'un Raporuna Tepki

  Ali Babacan'dan Standard & Poor's'un Raporuna Tepki

  Babacan Uluslararası derecelendirme kuruluşu S&P's'un Türkiye raporundaki eleştirilere gönderme yaptı. Uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "Özellikle son 1,5 yıldır uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız. Bunların hiçbirinin önemi yok. Dünya manşetleri ne yazarsa yazsın, biz doğruyu yaptığımızdan eminsek, hiçbir şeyden korkmaya gerek yok" "2003'te yardım edilen ülke listesindeydik. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başkanlar Ankara'yı Termal Turizmin Başkent'i Yapacak

  Başkanlar Ankara'yı Termal Turizmin Başkent'i Yapacak

  ASİAD Başkanı ve beraberindeki heyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i makamında ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Melih Gökçek'in Oğlu Osman Gökçek Sosyal Medyayı Salladı

  Beyaz TV Genel Koordinatörü Osman Gökçek katıldığı bir programda tarih ve Atatürk hakkında açıklamalar yapınca sosyal medyadan mesaj yağdı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Kargı'ya İtfaiye Aracı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Kargı'ya İtfaiye Aracı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorum’un Kargı Belediyesi’ne, itfaiye aracı hibe edildi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Mke Ankaragücü Taraftarları, 'Açlık' Grevi'ne Başlıyor

  Mke Ankaragücü Taraftarları, "Açlık" Grevi'ne Başlıyor

  Yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı, 3 yılda Spor Toto Süper Ligi'nden 2. Lig'e düşen MKE Ankaragücü taraftarları açlık grevine başlıyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ankaragücü Taraftarı Açlık Grevine Başlıyor

  Ankaragücü Taraftarı Açlık Grevine Başlıyor

  3 yılda Spor Toto Süper Ligi'nden 2. Lig'e düşen MKE Ankaragücü taraftarları açlık grevine başlıyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Su Pompa İstasyonunun Aylık Enerji Maliyeti 20 Milyon

  Su Pompa İstasyonunun Aylık Enerji Maliyeti 20 Milyon

  ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent’te içme suyu dağıtımını sağlayan merkez ilçelerde büyük kapasiteli 61 adet, çevre ilçe ve mahallelerde de küçük kapasiteli toplamda 950 adet su pompa istasyonu bulunduğunu belirterek, bu istasyonların aylık enerji maliyetinin 20 milyon lirayı bulduğunu söyledi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  ODTÜ'de Ağaç Gerginliği

  ODTÜ'de Ağaç Gerginliği

  ODTÜ'de ağaç katliamı yapıldığını iddia eden Ankara Kent Konseyi üyeleri ve bazı vatandaşlar, olayın yaşandığı Eymir Gölü kıyısında protesto gösterisi düzenledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Belediye ve ODTÜ Bu Sefer de Eymir İçin Karşı Karşıya Geldi

  Geçtiğimiz yıl üniversite arazisinden geçen yol nedeniyle karşı karşıya gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ODTÜ yönetimi bu kez Eymir için karşı karşıya geldi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Eymir'de Ağaçların Kesildiği İddiası

  Eymir'de Ağaçların Kesildiği İddiası

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ODTÜ'nün gözetimindeki Eymir Gölü'nde çok sayıda ağacın kesildiğini iddia etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 18:24:16. #1.13#