SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Melih Gökçek Haberleri


MELİH GÖKÇEK

ADAY - AKP - ANKARA - BÜYÜKŞEHİR

Melih GÖKÇEK 20 Ekim 1948 Yılında Ankara Keçiören'de doğdu. Üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olan Melih GÖKÇEK 5 yaşına kadar Başkent Ankara'da ikamet etti. Babasının avukatlık mesleğini icra etmek istemesi üzerine GÖKÇEK Ailesi Gaziantep'e taşındı.... Devamı

15:29
Başkan Gökçek'in İddiası Açıklaması Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Rabbim dilemedikçe kimse bana bir şey yapamaz ama benim başıma bir şey gelirse şayet bu MOSSAD’tan gelmiştir.
21:20
AK Parti Keçiören İlçe Gençlik Kolları 4.olağan Kongresi Büyük Bir Şölen Şeklinde Gerçekleştirildi. (SNA) Büyük bir şölen havasında geçen Ak Parti Keçiören Gençlik Kolları 4.Olağan Kongresi, coşku ve heyecanla Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirildi.
17:01
CHP'li Milletvekillerinden Rüşvet İddiası 1- CHP'li milletvekillerinden rüşvet iddiası CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanının 1998 yılındaki 250 otobüs alımında, otobüs başına 3 bin 315 Alman markı rüşvet aldığını iddia etti.
CHP'li Milletvekillerinden Rüşvet İddiası 1-
17:01
CHP'li Milletvekillerinden Rüşvet İddiası 2 CHP'li milletvekillerinden rüşvet iddiası CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanının 1998 yılındaki 250 otobüs alımında, otobüs başına 3 bin 315 Alman markı rüşvet aldığını iddia etti.
CHP'li Milletvekillerinden Rüşvet İddiası 2
16:48
CHP'li Milletvekillerinden Rüşvet İddiası Chp Konya Milletvekili Atilla Kart, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanının 1998 yılındaki 250 otobüs alımında, otobüs başına 3 bin 315 Alman markı rüşvet aldığını iddia etti.
12:31
Ankara Büyükşehir Belediyesinden 142 Bin Aileye Yaşam Desteği Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılında yaklaşık 142 bin ihtiyaç sahibi ailenin gıda, temizlik ve ısınma malzemesi ihtiyacını karşılayarak yaşam desteği sağladı.
12:27
Büyükşehir Belediyesi'ne Ödül Yağmuru Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Kuzey Yıldızı Rekreasyon Alanı, Plant Dergisi’nin “peyzaj mimarisinin en iyileri” arasına girerek, kamusal uygulamalar dalında ödüle layık görüldü.
20:11
Başkent BM Çölleşme Konferansına Ev Sahipliği Yapacak Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Sözleşmesi 12. Taraflar Konferansı, Ekim ayında Ankara'da yapılacak.
18:57
Birlemiş Milletler'den Başkan Gökçek'e Ziyaret Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ekim ayında Ankara’da düzenlenecek, “Birleşmiş Milletler Çölleşme İle Mücadele Sözleşmesi 12. Taraflar Konferansı”na her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.
Birlemiş Milletler'den Başkan Gökçek'e Ziyaret
12:23
Gökçek'ten CHP'li Haluk Koç'un "Torpil Listesi"Ne Sert Tepki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Haluk Koç’un “torpil listesi”nde Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürünün de isminin olmasını, “Be vicdansız, Fevzi Yılmaz (Özel Kalem Müdürü) 1985 yılında ben Keçiören Belediye Başkanı iken işe girdi” sözleriyle yalanladı.
11:00
Çerçioğlu En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Seçildi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan bir ankette, En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.
Çerçioğlu En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Seçildi
10:22
Ankaralı Yatırımcılara Yeni Adres Büyümesini sürdüren Başkent Ankara farklı bölgelerin gelişimine de olanak tanırken, gayrimenkul uzmanları yatırımcılara yeni gelişim noktasının sinyalini verdi.
09:03
Başkan Çerçioğlu, En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Oldu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan bir araştırmada 'En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı' seçildi.
Başkan Çerçioğlu, En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Oldu
18:14
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek Açıklaması ''Vatandaşların yeniden sayaç alması yasal değil'' "2015 yılından itibaren dökülecek asfaltlardan para alınmayacak.
14:47
Melih Gökçek Türkiye'nin En Başarılı Belediye Başkanı Seçildi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ORC'nin, 2014 Yılının En Başarılı Belediye Başkanları anketinde yüzde 58,1 başarı oranıyla birinci oldu.
Melih Gökçek Türkiye'nin En Başarılı Belediye Başkanı Seçildi
13:37
Ankara'da Uyuşturucuyla Mücadele Çalıştayı Ankara Valisi Kılıçlar: "2013 Uyuşturucu Raporu'na göre, ülkemizde uyuşturucudan ölen kişi sayısı 162 olarak kayıtlara geçmiş, 2014'te ise bu rakam tam 4 kat artarak 648'e çıkmıştır" "Uyuşturucuya başlama nedeni olarak en yüksek oranın yüzde 49 ile arkadaş etkisi olması ve uyuşturucuya bağlı ölümlerin.
Ankara'da Uyuşturucuyla Mücadele Çalıştayı
17:01
Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan ankette en başarılı büyükşehir belediye başkanları listesinde yer aldı.
Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu
16:35
ORC'nin Anketinde En Başarılı Başkan Melih Gökçek ORC'nin 81 ilde 12 bin 600 kişi ile yaptığı araştırmada en başarılı büyükşehir belediye başkanı Melih Gökçek, en başarılı il belediye başkanı ise Recep Gürkan oldu.
ORC'nin Anketinde En Başarılı Başkan Melih Gökçek
14:39
Başkan Gökçek, 1998 Yılında Yapılan Otobüs İhalesine Açıklık Getirdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 17 yıl önce açtığı toplu taşıma ihalesi ile ilgili iddialarına Twitter üzerinden cevap verdi.
14:32
Sarıgül'den Mansur Yavaş'a Sürpriz Teklif Yerel seçimlerde Ankara'da Melih Gökçek'i zorlayan Mansur Yavaş'ın, 2015 seçimlerine Sarıgül'le birlikte gireceği iddiası siyaset arenasına bomba gibi düştü.
Sarıgül'den Mansur Yavaş'a Sürpriz Teklif
00:52
Melih Gökçek: Paris Saldırılarının Arkasında Mossad Var! Melih Gökçek, Fransa'da 17 kişinin hayatını kaybettiği saldırıların arkasında İsrail istihbarat örgütü Mossad'ın olduğunu öne sürdü.
Melih Gökçek: Paris Saldırılarının Arkasında Mossad Var!
22:37
Gökçek: "Bu Tip Olayların Arkasında Kesinlikle Mossad Var" AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi yapıldı Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde Selim Akceylan, yeniden başkan seçildi.
Gökçek: 'Bu Tip Olayların Arkasında Kesinlikle Mossad Var'
21:53
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi Yapıldı Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde Selim Akceylan, yeniden başkan seçildi.
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi Yapıldı
17:37
Başkan Gökçek Yoğun Tezahürat Nedeniyle Konuşamadı AK Parti Keçiören Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kongresi’ne katılan Başkan Gökçek, “Keçiören benim ilk göz ağrım” diyerek konuşmasına başlamasıyla birlikte salonda bulunan gençlerin yoğun tezahüratı nedeniyle uzun süre konuşamadı.
Başkan Gökçek Yoğun Tezahürat Nedeniyle Konuşamadı
12:24
Başkan Gökçek'in Çağrısı Yerini Buldu Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Melih Gökçek’in sokakta yaşam mücadelesi veren kişiler için yaptığı çağrı yerini buldu.
Başkan Gökçek'in Çağrısı Yerini Buldu
11:47
Ankara'da Elektrik Kesintisi Ankara'nın Sincan ilçesinde 13 Ocak Salı günü bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle bazı mahalle ve sokaklarda elektrik kesintisi yapılacak.
11:46
Sincan'da Salı Günü 6 Saat Elektrik Kesintisi Başkent Elektrik, Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden olan Sincan’da 13 Ocak Salı günü 6 saat süreyle elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı.
12:44
CHP Grup Başkanvekili Gök Açıklaması "Seçim barajının düşürülmesi, seçimlere bir yıl kaldığı için de bunun uygulanabilir olması açısından Anayasa'ya geçici madde eklenmesi suretiyle önümüzdeki seçimlerde uygulanmasını teklif ediyoruz" "Tapeleri imha etmeyi düşünen her kimse, bu tapeleri imha etmek için her kim orada bulunacaksa, tutanak tutacaksa, herkes ciddi bir suç işler.
11:33
Gökçek'ten Mimarlar Odası'na Demokratik Tepki Çağrısı ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’nın en önemli turizm çalışmalarından Ankapark ve Ulus Tarihi Kent Merkezi Yenileme Alanı projeleri hakkında dava açan ve yürütmeyi durdurma kararı verilmesine neden olan Mimarlar Odası’na “demokratik tepki çağrısı” yaptı.
14:14
Kılıçdaroğlu'na "İlk Geçmiş Olsun" Gökçek'ten Ankara’da katıldığı toplantıda bir vatandaşın ayakkabı fırlatarak protesto ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ilk geçmiş olsun dileği, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten geldi.
Kılıçdaroğlu'na 'İlk Geçmiş Olsun' Gökçek'ten
14:07
Kılıçdaroğlu'na Saldırıda Dosyasını Alıp Kaçan CHP'li CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ayakkabı fırlatıldığı sırada Mehmet Bekaroğlu'nun önündeki dosyaları alarak olay yerinden uzaklaştığı görülüyor.
Kılıçdaroğlu'na Saldırıda Dosyasını Alıp Kaçan CHP'li
17:55
Başkan Gökçek'ten Aylin Nazlıaka'ya Twıtler Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’ya Twitter üzerinden seslenerek, "Sen sen ol Aylin, boyundan büyük yorumlara kalkma" dedi.
Başkan Gökçek'ten Aylin Nazlıaka'ya Twıtler
15:41
Gökçek, Twıtter'dan Ankapark'ın Videosunu Paylaştı ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, yapımı hızla devam eden Ankapark’ı bitirmekte kararlı olduklarını belirtti.
12:05
Başkan Gökçek, Vatandaşlardan Toplu Taşıma Araçlarını Kullanmalarını İstedi ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankaralılara toplu taşıma araçlarını tercih etmeleri ve aşınmış lastikli araçlarla trafiğe çıkmamaları konusunda uyarıda bulundu.
Başkan Gökçek, Vatandaşlardan Toplu Taşıma Araçlarını Kullanmalarını İstedi
22:12
Mersin İdmanyurdu, Gençlerbirliği ile 1-1 Berabere Kaldı Spor Toto Süper Ligin 16. haftasında Mersin İdmanyurdu, Gençlerbirliği ile sahasında 1-1 berabere kaldı.
Mersin İdmanyurdu, Gençlerbirliği ile 1-1 Berabere Kaldı
21:17
Mersin İdmanyurdu, Gençlerbirliği'ni Konuk Etti Spor Toto Süper Ligin 16. haftasında Mersin İdmanyurdu, Gençlerbirliği'ni konuk etti.
Mersin İdmanyurdu, Gençlerbirliği'ni Konuk Etti
14:13
Belediyenin Aşk Tarifi Sosyal Medyayı Salladı Twitterda Edremit Belediyesi’nin aşk tarifi rüzgârı esti.
Belediyenin Aşk Tarifi Sosyal Medyayı Salladı
17:44
Mersin İdmanyurdu, Centone Karagümrüksporu 3-0 Mağlup Etti Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 4. hafta müsabakasında Mersin İdmanyurdu, sahasında konuk ettiği Centone Karagümrüksporu 3-0 mağlup etti.
Mersin İdmanyurdu, Centone Karagümrüksporu 3-0 Mağlup Etti
14:58
Melih Gökçek: Musluğu Açık Bırakıp Buzlanmaya Sebep Oldular Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, çok tartışılacak ilginç bir iddiada bulunarak Ankara'daki gizli buzlanmayı kimliği belirsiz kişilerin yaptığını söyledi.
Melih Gökçek: Musluğu Açık Bırakıp Buzlanmaya Sebep Oldular
13:55
İhtisas Gazetecileri "Türkiye Başarı Oskarları"Nı Belirledi Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu tarafından "Türkiye’nin Başarı Oskarları 2014" ödülleri açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yılın devlet adamı olarak Başarı Oskarı'nın sahibi oldu AA, dünyanın en etkin beş haber ajansından biri olma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmesi dolayısıyla ödüle layık görüldü.
23:55
Başkentte Dev Fıskiye Gösterisi Başkentte dev fıskiye gösterisi-Ankapark'taki dev havuzda yer alan suların, ışık ve müzikle dansı, ilk gösterisiyle Ankaralıların beğenisini kazandı Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı hızla devam eden Ankapark'taki dev havuzda yer alan suların, ışık ve müzikle dansı, ilk gösterisiyle Ankaralıların karşısına çıktı.
Başkentte Dev Fıskiye Gösterisi
22:17
Başkentte Dev Fıskiye Gösterisi Ankapark’taki dev havuzda yer alan suların, ışık ve müzikle dansı, ilk gösterisiyle Ankaralıların beğenisini kazandı.
21:08
Ankapark'ta Muhteşem Su ve Işık Gösterisi Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Ankapark’taki "Suların Işık ve Müzikle Dansı" gösterisi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Ankapark'ta Muhteşem Su ve Işık Gösterisi
19:37
Ankara'da Dev Fıskiye Gösterisi Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankapark'ta 120 metreye su fırlatan dünyanın en büyükleri arasında yer alan fıskiyenin ışık ve müzikli ilk gösterisini bugün yaptı.
Ankara'da Dev Fıskiye Gösterisi
15:01
Başkan Gökçek'ten Ulaşımla İlgili Açıklamalar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent yollarında yaşanan buzlanmalara ilişkin, “Başkent’te kimliği belirsiz kişilerin refüjlerdeki çim sulama musluklarını açarak yollarda buzlanma yaşanmasına neden olduklarını tespit ettik. Polis bu kişileri arıyor” dedi.
Başkan Gökçek'ten Ulaşımla İlgili Açıklamalar
12:41
Melih Gökçek Mahkemenin Kararına Meydan Okudu: ANKAPARK Bitecek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Ankara 18. İdare Mahkemesi'nin ANKAPARK'ın yapımını durdurması ile ilgili kararına ilişkin, "Çaresi yok ANKAPARK bitecek" dedi.
Melih Gökçek Mahkemenin Kararına Meydan Okudu: ANKAPARK Bitecek
12:47
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, başkent Ankara’nın değerine değer katan dev projeleri üretmeye devam ettiklerini söyledi.
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi
09:55
Ankara Büyükşehir Belediyesinden 27 Aralık Resepsiyonu Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 95. yıldönümü kutlamaları nedeniyle resepsiyon düzenledi.
Ankara Büyükşehir Belediyesinden 27 Aralık Resepsiyonu
11:34
Tuğçe Kazaz Tartışma Programında Yorumcu Oldu Son dönemlerde yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen Tuğçe Kazaz, Beyaz TV'de konuk olduğu programda ülke gündemini yorumladı.
Tuğçe Kazaz Tartışma Programında Yorumcu Oldu
11:25
Başkent'in Çin Malı Olduğu Söylenen Metrosu TBMM Gündeminde CHP'li Karaahmetoğlu, Melih Gökçek'in bitiremeyip Ulaştırma Bakanlığı'na devrettiği ve böylelikle hizmete giren metro hatlarındaki arızaları TBMM'ye taşıdı.
Başkent'in Çin Malı Olduğu Söylenen Metrosu TBMM Gündeminde
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:14:41. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MELİH GÖKÇEK HABERLERİ
[Hata Bildir]