02:4800
SON DAKİKA MELİKGAZİ HABERLERİ

Son Dakika Melikgazi Haberleri

   

  Valilikten Öğrenciler İçin Gürültü Önlemi

  Valilikten Öğrenciler İçin Gürültü Önlemi

  Kayseri Valiliği, hafta sonu başlayacak ve 21 – 22 Haziran tarihlerinde tamamlanacak Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) maratonuna ilişkin, öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda sınava girebilmeleri amacıyla gürültüye neden olacak konular başta olmak üzere ulaşım, güvenlik, konaklama ve nüfus cüzdanı gibi konularda bazı tedbirlerin alınması amacıyla genelge yayınladı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kayseri Valiliği Lys Önlemlerini Açıkladı

  Kayseri Valiliği Lys Önlemlerini Açıkladı

  Kayseri Valiliği, hafta sonu başlayacak, 21-22 Haziran'da tamamlanacak Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) maratonuna ilişkin, öğrencilerin rahat ve huzurlu ortamda sınava girebilmeleri amacıyla, gürültü, ulaşım, güvenlik, konaklama ve nüfus cüzdanı gibi konularda önlem alınması amacıyla genelge yayımladı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kayseri Valiliği'nden Lys Genelgesi

  Kayseri Valiliği'nden Lys Genelgesi

  Kayseri Valiliği, hafta sonu başlayacak ve 21-22 Haziran tarihlerinde tamamlanacak Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) maratonuna ilişkin, öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda sınava girebilmeleri amacıyla gürültüye neden olacak konular başta olmak üzere ulaşım, güvenlik, konaklama ve nüfus cüzdanı gibi konularda bazı tedbirlerin alınması amacıyla genelge yayınladı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Isınma İçin Katı ve Sıvı Yakıt Kullanımı Yasaklandı

  Isınma İçin Katı ve Sıvı Yakıt Kullanımı Yasaklandı

  Kayseri'de Mahalli Çevre Kurulu, önümüzdeki kış sezonunda merkezi ısıtma sistemlerinde kömür ve fueloil kullanımını yasakladı. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Isınmada Zorunlu Doğalgaz Dönemi

  Kayseri Mahalli Çevre Kurulu, çevre ve insan sağlığı açısından gerekli önlemlerin zamanında alınarak hava kirliliğinin en aza indirilmesi amacıyla 2014-15 kış sezonunda 36 mahallede doğalgaz kullanımını zorunlu hale getirdi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Kocasinan ve Melikgazi Muhtarları Kayseri Şeker'de

  Kocasinan ve Melikgazi Muhtarları Kayseri Şeker'de

  Kayseri Pancar Kooperatifi ve Kayseri Şeker Fabrikası yöneticileri 2014 yılında seçilen muhtarlarla tanışma faaliyetleri kapsamında Kocasinan ve Melikgazi ilçelerinde pancar ekimi yapılan köylerin muhtarları ile bir araya geldi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Ağırnas'da Yeni Sinanlar Yetişecek

  Ağırnas'da Yeni Sinanlar Yetişecek

  Ağırnas Koramaz Vadisi Meslek Yüksek Okulu ile ilgili olarak bölgede incelemelerde bulunan Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ağırnas bölgesinde yer alan Koramaz Vadisi'nin bir doğal sit alanı olması yanında bundan böyle bilimin ve sanatın merkezi olacağını bildirdi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 02:48:21. #1.12#