00:5500
SON DAKİKA MELİKGAZİ HABERLERİ

Son Dakika Melikgazi Haberleri

   

  4 Sentetik Saha,2 Basketbol Sahası Melikgazi'den Çocuklar ve Gençlere Müjde

  4 Sentetik Saha,2 Basketbol Sahası Melikgazi'den Çocuklar ve Gençlere Müjde

  Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çocukların ve gençlerin büyük ilgi gösterdiği ve 2014 yılı içerisinde 10 ayrı bölgede yapımı tamamlanan sentetik çim yüzeyli futbol sahasının vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine bölgelere hitap edecek semtlere 4 adet daha yaptırılacağını, bunun yanında 2 adet mini basketbol sahasının da yaptırılarak hizmete sunulacağını söyledi. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Şehitler ve Gaziler Derneği Melikgazi Belediyesi'ni Ziyaret Etti

  Şehitler ve Gaziler Derneği Melikgazi Belediyesi'ni Ziyaret Etti

  Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Yönetim Kurulu ve Harb-İş Sendikası Kayseri Şubesi Yönetim kurulu üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, yapmış olduğu hizmetler ve sivil toplum örgütlerine göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ettiler. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kayseri'de Kömür Yasağı

  Kayseri Mahalli Çevre Kurulu'nun hava kirliliğini en aza indirmek amacıyla 36 mahallede doğalgaz kullanımını zorunlu hale getirilmesinin ardından vatandaşlara dönüşüm için 31 Temmuz'a kadar süre verildi. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  36 Mahallede Bu Kış Doğalgaz Kullanmak Zorunlu Hale Geldi

  Kayseri Mahalli Çevre Kurulunun hava kirliliğini önlemek amacıyla 36 mahallede doğalgaz kullanımını zorunlu hale getirmesiyle başlayan süreç işliyor. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Yıllık Asansör Hizmet Protokol Sözleşmesi İmzalandı

  Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Belediye sınırları içerisinde yer alan asansörlerin bakım ve işletmelerin 18.11.2008 tarih ve 27058 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan yönetmeliğe göre özel sektörce yaptırıldığını söyledi. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Melikgazi'nin 3 Boyutlu Kent Modeli Oluşturuluyor

  Melikgazi'nin 3 Boyutlu Kent Modeli Oluşturuluyor

  Melikgazi Belediye Başkanı Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi ilçesinin üç boyutlu kent modelinin oluşturulması için proje çalışmalarına başlanıldığını bildirdi. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 00:55:35. #1.11#