SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ

Son Dakika Memur Sen Haberleri

 • 16:12Sofuoğlu'ndan Teröre TepkiSofuoğlu'ndan Teröre TepkiMemur Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Manisa Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, "Biz terörle mücadeleyi bırakmayacağız. Biz, terörü besleyen kirli mahfilleri ortaya çıkarmakta, ifşa etmekte kararlı olacağız." dedi.
 • 15:52Aşkar, Ankara'daki Terör Saldırısını KınadıAşkar, Ankara'daki Terör Saldırısını KınadıMemur-Sen Zonguldak İl Başkanı Kamuran Aşkar, Ankara’daki terör saldırısına tepki gösterdi.
 • 15:33Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerMemur-Sen Sivas Temsilcisi İlhan Karakoç, terörden medet umanları ve bunun üzerinden milleti ayrıştırmak isteyenleri sevindirmeyeceklerini ifade etti.
 • 15:30Diyanet Sen Camiler ve Din Görevlileri Haftasını KutladıDiyanet Sen Camiler ve Din Görevlileri Haftasını KutladıDiyanet Sen Manisa Şube Başkan Yardımcısı Ramazan Şahin, "15 asırdır aynı dine inanan aynı kıbleye yönelen aynı Ezan’ı dinleyen erkeği kadını ve çocuklarıyla tüm halkımızı camilerimizde bir araya gelmeyi, camilerimizi doldurmayı, camilerimizde bir ve beraber olmayı, devletimizde birliği beraberliği ve bekası için beraber dua etmeye onları beklediğimizi belirtmek isteriz."Diyanet Sen Manisa Şubesi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Memur-Sen’de bir araya gelerek basın açıklaması yaptı.
 • 15:14Hayatı Durdurma Çağrıları Terörün Amacına Hizmet Edebilir"Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Ankara'daki terör saldırısının ardından bazı sivil toplum kuruluşlarının "hayatı durdur" yönündeki çağrılarıyla ilgili, "Grev kararı alma ve iş durdurma gibi çağrı ve kararlar tam da terör eylemlerinin amaçladığı sonuçtur.
 • 15:11Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerMemur-Sen Bilecik Şube Başkanı Ahmet Selöz, "Terör örgütleri, Türkiye'nin mazlumları kucaklamasını, insanlarımızın kardeşçe kucaklaşmasını engellemek isteyen küresel şebekelerin taşeronluğunu üstleniyor" dedi.
 • 14:18Terör Olayında İhmali ve Kusuru Bulunanlar Hukuk Önünde Hesap Vermeli'Terör Olayında İhmali ve Kusuru Bulunanlar Hukuk Önünde Hesap Vermeli'Ankara'daki bombalı terör saldırısıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Aydın Şube Başkanı İsmail Yiğit, terörü kınadı ve birlik mesajı verdi.
 • 13:40Memur-sen İl Temsilcisi Aydın Kalkan AçıklamasıMemur-sen İl Temsilcisi Aydın Kalkan AçıklamasıMemur-Sen Kayseri İl Temsilcisi Aydın Kalkan, düzenlenen basın toplantısında Ankara’da 97 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı kınayarak, "Terör örgütlerini ve patronlarını hak ettikleri şekilde tarihin çöp sepetine göndereceğiz" dedi.
 • 13:35Teröre Tepkiler SürüyorTeröre Tepkiler SürüyorMemur-Sen Kilis Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Kilis Şube Başkanı Bekir Şen, “İnsanlığımız, kardeşliğimiz ve birliğimizle terörü bitireceğiz” dedi.
 • 13:02Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerMemur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Aydın Şube Başkanı İsmail Yiğit, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Terörü, terörden medet umanları, terör üzerinden bizi ayrıştırmak isteyenleri sevindirmeyeceğiz ve birbirimize can olma hasletimizi kaybetmeyeceğiz" dedi.
 • 12:51Ankara'daki Terör SaldırısıÇanakkale Baro Başkanı Bülent Şarlan ile Memur-Sen Çanakkale İl Başkanı Suat Özen, Ankara'daki terör saldırısını kınadı.
 • 12:46Metin Memiş: "Bombadan Rant Elde Etmeye Çalışmak, Ülkeye İhanettir"Memur-Sen Genel Başkanvekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Ankara’da patlatılan bombanın Türkiye’nin huzuru ve geleceğine yönelik olduğunu, terörden rant elde etmeye çalışanlara fırsat verilmemesi gerektiğini belirtti.
 • 11:39Aydın Memur-sen, Terör Saldırısını KınadıAydın Memur-sen, Terör Saldırısını KınadıMemur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı İsmail Yiğit, “Terör; yöntemi, hedefi ve gerekçelerine bakmaksızın insanlık dışıdır ve insanlık suçudur” dedi.
 • 10:30Eğitim-bir-sen'den Suriyeli Öğrencilere Eğitim YardımıEğitim-bir-sen'den Suriyeli Öğrencilere Eğitim YardımıEğitim-Bir-Sen Adıyaman Şubesi, Suriyeli öğrencilere eğitim yardımında bulundu.
 • 18:59Adıyaman Diyanet- Sen'den, Ankara'daki Terör Saldırısına TepkiAdıyaman Diyanet- Sen'den, Ankara'daki Terör Saldırısına TepkiDiyanet-Sen Adıyaman Şube Başkanı Emin Çil, Ankara’da meydana gelen terör saldırısına tepki gösterdi.
 • 18:37Grup Başkan Vekili Aydın, Memur-sen Üyeleriyle Bir Araya GeldiGrup Başkan Vekili Aydın, Memur-sen Üyeleriyle Bir Araya GeldiMemur-Sen Adıyaman İl ve İlçe Memur-Sen temsilcileriyle bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Gürsoy, AK Partinin 1 Kasım seçimi için hazırlamış olduğu seçim beyannamesi hakkında bilgiler verdi.
 • 17:30Sağlık-sen Cizre Başkanlığından Ankara'daki Patlamaya KınamaSağlık-sen Cizre Başkanlığından Ankara'daki Patlamaya KınamaSağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN) Cizre İlçe Başkanı Sabgatullah Anmal, Ankara’daki terör saldırısını kınadı.
 • 16:55Başkan Duman Ankara'da Yaşanan Saldırıyı LanetlediBaşkan Duman Ankara'da Yaşanan Saldırıyı LanetlediMemur Sen Erzurum İl Temsilcisi Abdullah Duman, Ankara’da yaşanan hain terör saldırısının ülkemizin birlik ve beraberliğine vurulmak istenen bir darbe olduğunu belirterek, “Ankara’daki hain terör saldırısını, lanetliyor; yüzyıllarca üzerinde birlikte kardeşçe yaşadığımız topraklarımıza, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları kınıyoruz” dedi.
 • 16:54Kerem Yıldırım: Kerem Yıldırım: "Terörün Her Çeşidini Lanetliyoruz"Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım Ankara’daki bombalı saldırıya tepki gösterdi.
 • 14:07Ankara'daki Terör SaldırısıAnkara'daki Terör SaldırısıMemur Sen İl Temsilcisi Muammer Karaman, Ankara’da yaşanan hain saldırıyı değerlendirerek, terörü ve teröristi şiddet ve nefretle kınadıklarını belirtti.
 • 19:39Sofuoğlu'ndan Sağduyu ÇağrısıSofuoğlu'ndan Sağduyu ÇağrısıEğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı ve Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mehmet Emin Sofuoğlu, Ankara Tren Garı kavşağında miting için oluşturulan kortejde meydana gelen terör saldırılarısının hain bir provokasyon olduğunu söyledi.
 • 17:15Memiş: Milletimizin Başı SağolsunMemur-Sen Diyarbakır İl Temsilcisi Yunus Memiş, Ankara'daki bombalı saldırıyı yaptığı açıklama ile kınadı.
 • 16:40Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerToplam 14 sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu "Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Buluşması" Tertip Komitesince, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, vatandaşların can güvenliğinin ve huzurunun tam olarak sağlanması yönünde gerekli tüm tedbirlerin gözden geçirilmesi ve suçlularının ortaya çıkarılmasının hayati derecede önemli olduğu belirtildi.
 • 14:54Memur-sen Sason Şube Başkanlığı Bombalı Saldırıya KınadıMemur-sen Sason Şube Başkanlığı Bombalı Saldırıya KınadıMemur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Sason Şube Başkanı Mutalip Çelik, Ankara Tren Gar’ında gerçekleştirilen menfur saldırıyı kınadı.
 • 14:29Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerCHP Giresun İl Başkanı Sinan Kitapçı ve Memur Sen'e bağlı Eğitim Bir Sen Giresun Şube Başkanı Mustafa Öz, Ankara'da meydana gelen terör saldırısını kınadı.
 • 14:17Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerMemur-Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer, Ankara'daki bombalı terör saldırısına ilişkin, geleceğini kan ve rant üzerine kurmuş terör örgütlerini lanetlediklerini belirterek, bu hain terör saldırısının faillerinin, azmettiricilerinin bir an önce tespit edilerek, haklarında gerekenin yapılmasını talep ettiklerini ifade etti.
 • 21:18Memur Sen Ağrı Şubesi, Ankara'daki Terör Saldırısını KınadıMemur Sen Ağrı Şubesi, Ankara'daki Terör Saldırısını KınadıMemur-Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer, Ankara’da yaşanan terör saldırısı ile ilgili basın açıklamasında bulunduAnkara’da yaşanan terör saldırısı ile ilgili basın açıklamasında bulunan Memur-Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer, ”Ankara’daki hain terör saldırısını, lanetliyor; yüzyıllarca üzerinde birlikte kardeşçe yaşadığımız topraklarımıza, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları kınıyoruz.
 • 18:06Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerAnkara'daki terör saldırısı, Balıkesir, Eskişehir ve Bursa'da protesto edildi.
 • 18:05Hakkari Memur-sen Ankara'daki Katliamı KınadıHakkari Memur-Sen yaptığı yazılı açıklama ile Ankara’da meydana gelen katliamı kınadı.
 • 17:54Eğitim-bir-sen Şanlıurfa Şubesi Ankara'daki Saldırıyı KınadıEğitim-bir-sen Şanlıurfa Şubesi Ankara'daki Saldırıyı KınadıEğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Ankara’da yaşanan terör saldırısını kınadı.
 • 17:39Eğitim Bir Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi AçıklamasıEğitim Bir Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi AçıklamasıMemur Sen üyeleri, “1 Milyon Üye” kampanyası çerçevesinde Kocaeli’de buluştu.
 • 17:35Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerDoğu ve Güneydoğu Anadolu'daki bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve akademisyenler, Ankara'da düzenlenen terör saldırısını kınadı.
 • 17:34Memur-sen'de Hedef 1 Milyon ÜyeMemur-sen'de Hedef 1 Milyon ÜyeMemur-Sen’in ‘Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye İçin Hedef 1 Milyon Üye’ çalışması kapsamında Çorum’da toplantı düzenlendi.
 • 16:59Memur-sen'in Memur-sen'in "Öncü Medeniyet Güçlü Sendika" ProgramıMemur-Sen Bilecik İl Başkanı Ahmet Selöz, “Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye Hedef 1 Milyon Üye” sloganı ile çıktıkları dönemde iradelerini ortaya koyacaklarını söyledi.
 • 16:15Memur-sen Ankara'daki Saldırıyı LanetlediMemur-sen Ankara'daki Saldırıyı LanetlediMemur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, Ankara’daki bombalı saldırıyı kınadı.
 • 15:46Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı EsenMemur-Sen Genel Başkan Yardımcısı EsenGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntüler- Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Esen'in konuşması Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Esen: - "İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün derdindeyken içeriden ve dışarıdan şer odakları bizi durdurmaya, bölmeye ve engellemeye çalışıyor" Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, "İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün derdindeyken içeriden ve dışarıdan şer odakları bizi durdurmaya, bölmeye ve engellemeye çalışıyor" dedi.
 • 15:28Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye"Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliği tarafından "Öncü medeniyet, güçlü sendika, büyük Türkiye" hedef 1 milyon üye sloganıyla toplantı düzenlendi.
 • 15:14Ankara'daki Patlamayla İlgili AçıklamaAnkara'daki Patlamayla İlgili AçıklamaMemur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Siirt Şubesi, Ankara’da meydana gelen patlamayı kınadı.
 • 15:01Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Esen AçıklamasıMemur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, "İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün derdindeyken içeriden ve dışarıdan şer odakları bizi durdurmaya, bölmeye ve engellemeye çalışıyor" dedi.
 • 14:53Memur-sen Genel Başkanı Yalçın Ankara'daki Saldırıyı KınadıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Suruç’ta 32 gencin hayatına kıyanlar, Danıştay saldırısında olayın gerçekleştiği saatte kameraları kapatanlar, şimdi yeniden harekete geçti.
 • 14:41AK Parti Vekil Adayları Toç Bir-sen Toplu Sözleşme Kazanımları Bilgilendirme ve Eğitim...AK Parti Vekil Adayları Toç Bir-sen Toplu Sözleşme Kazanımları Bilgilendirme ve Eğitim...Memur Sendikaları Konfederasyonu Tarım-Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BİR-SEN) tarafından Toplu Sözleşme Kazanımları Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı düzenlendi.
 • 14:39Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Uslu AçıklamasıZONGULDAK (AA) – Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu, "Terörle arasına mesafe koyamayanlara, teröre açıktan veya dolaylı olarak destek verenlere haddini bildirmek için 'yeniden istikrar' diyeceğiz" dedi.
 • 14:17Yalova'dan Kısa KısaMilli Sporcu Sema Acartürk, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu'nu ziyaret etti.
 • 14:14Siirt'te Aday Öğretmenler Deneme Sınavına GirdiEğitim Bir-Sen Siirt Şube Başkanlığı, pazar günü yapılacak olan aday öğretmenlikten asli öğretmenliğe geçiş sınavı öncesi deneme sınavı düzenledi.
 • 02:24Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı EsenMemur-Sen Genel Başkan Yardımcısı EsenGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Memur-Sen Türkiye Buluşması Toplantısı genel ve detay görüntüler- Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen konuşması Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Esen: - "Tarihi bir toplu sözleşmeye imza attık ve 213 kazanımla bugüne kadarki en çok kazanım elde edildiği bir toplu sözleşme imzaladık"- "28 Şubat döneminde namaza gidenlerin fişlendiği, cumaya gidenlerin engellendiği bir dönemden bugün sala sesi ile birlikte herkes rahat bir şekilde cumaya gidebilecek ve huşu içerisinde namazını kılabilecektir.
 • 02:17Memur-Sen Genel Başkanı Ali YalçınMemur-Sen Genel Başkanı Ali YalçınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan görüntüler- Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın konuşması Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın: - "1 Kasım'dan istikrar çıkmalı. Bu ülkenin bir daha istikrarsızlığı kaldırabilecek gücü yok. Bu kadar planların, mizansenlerin bu ülke üzerinde operasyon yapmak için uygulandığı bir ortamda bu ülkenin güçsüz olmaya şansı yok" Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "1 Kasım'dan istikrar çıkmalı. Bu ülkenin bir daha istikrarsızlığı kaldırabilecek gücü yok. Bu kadar planların, mizansenlerin bu ülke üzerinde operasyon yapmak için uygulandığı bir ortamda bu ülkenin güçsüz olmaya şansı yok" dedi.
 • 23:49Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Esen AçıklamasıMemur Sendikaları Federasyonu (Memur-Sen) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, tarihi bir toplu sözleşmeye imza attıklarını belirterek, "28 Şubat döneminde namaza gidenlerin fişlendiği, cumaya gidenlerin engellendiği bir dönemden bugün sala sesi ile birlikte herkes rahat bir şekilde cumaya gidebilecek ve huşu içerisinde namazını kılabilecektir" dedi.
 • 23:19Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın AçıklamasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "1 Kasım'dan istikrar çıkmalı. Bu ülkenin bir daha istikrarsızlığı kaldırabilecek gücü yok. Bu kadar planların, mizansenlerin bu ülke üzerinde operasyon yapmak için uygulandığı bir ortamda bu ülkenin güçsüz olmaya şansı yok" dedi.
 • 23:14Memur-sen Genel Başkanı Yalçın: Memur-sen Genel Başkanı Yalçın: "Amaç Türkiye'yi Ateşin İçerisine Sokmak"Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Türkiye’nin hedefte olduğunu belirterek, “Şu an NATO kuvvetlerinin komutanı 48 saatte ’Türkiye’ye konuşlanabiliriz’ diyor.
 • 23:04Memur-sen Üyeleri Tekirdağ'da BuluştuMemur-sen Üyeleri Tekirdağ'da BuluştuSen üyeleri, Tekirdağ buluşmasında bir araya geldi.