05:0700
SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ

Son Dakika Memur Sen Haberleri

   

  Milletvekili Şahin, Memur-Sen'i Ziyaret Etti

  Milletvekili Şahin, Memur-Sen'i Ziyaret Etti

  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından bugüne kadar özellikle eğitim, sağlık, ulaşım, her alanda bütün sorunları çözmekte muktedir oldu" dedi. (Dün 21:00)

   

  Genç Memur-Sen Üniversitelilerin Yanında

  Genç Memur-Sen, üniversite öğrencileriyle tanışmak ve yardımcı olmak için 81 ilde, 1-5 Eylül kayıt dönemlerinde üniversite yerleşkelerinde tanıtım stantları açtı. (Dün 14:56)

   

  TİSK Başkanı Eyüboğlu'na Tebrik Ziyareti

  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TESK Başkanı Bendevi Palandöken TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Yağız Eyüboğlu'nu ziyaret etti. (Dün 11:20)

   

  TİSK'den Kurumlara Çağrı

  TİSK'den Kurumlara Çağrı

  TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Eyüboğlu, "Türkiye'de sivil toplumun kazandığı güçle kurumlarımızın topluma karşı sorumluluğu artmıştır" dedi. (Dün 09:57)

   

  Dünya Barış Gününde Çocukları Kaçırılan Aileleri Ziyaret Ettiler

  Dünya Barış Gününde Çocukları Kaçırılan Aileleri Ziyaret Ettiler

  Memur-Sen üyeleri, Diyarbakır'daki Şeyh Sait Meydanında çocukları terör örgütü tarafından kaçırıldığı için eylem yapan aileleri ziyaret etti. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Adli Yıl Açılışı

  Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Unat, "Sendikalar ile hükumet arasında imzalanan mutabakat metninin uygulanması için gerekli çalışmaların yapılmasını istiyoruz." dedi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Memur Sen'den 30 Ağustos Mesajı

  Memur Sen'den 30 Ağustos Mesajı

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu, "Tarihten silinmek istenen milletimizin bu zaferi, milli belleğimizden asla silinmeyecektir" dedi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Memur-Sen Başkanı Gündoğdu'dan 30 Ağustos Mesajı

  Memur-Sen Başkanı Gündoğdu'dan 30 Ağustos Mesajı

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında "Bu millet hiçbir zaman esareti ve dayatmaları kabul etmeyecektir" dedi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Memurların Yer Değiştirme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

  Memurların Yer Değiştirme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

  Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, devlet memurlarının yer değiştirme yönetmeliğinde değişiklik yapıldığını belirtti. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Düzeltme<br/>-"Sivil Toplum Kuruluşlarından CHP'li Altay'a Kınama" Başlığı ile Verdiğimiz...

  Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreninde bir araya gelen Türk İş, Hak İş, TOBB, Memur Sen, TESK, TİSK, TESKOMB başkanları, CHP Grup Başkanvekili Altay'ın TBMM Başkanlık Divanı'na Anayasa ve İçtüzük kitapçığını fırlatmasını kınadı Sivil toplum kuruluşu başkanları, "CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’ın bugünkü ant içme töreninde Meclis Genel Kurulu'nda Anayasa ve İçtüzük kitapçığını fırlatarak yaptığı protestoyu kınıyoruz" ifadesini kullandı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır'da Gazetecinin Kaçırılması

  Diyarbakır ve Mardin'deki sivil toplum kuruluşu temsilcileri terör örgütü PKK mensuplarınca Silvan ilçesinde gazetecinin kaçırılmasına tepki gösterdi DİMED Başkanı İrtem: “PKK’nın elinde olan gazeteci Ali Adiyaman’ın sağ salim bir şekilde derhal serbest bırakılmasını bekliyoruz” (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Manisa'da Okul Müdürleri Değerlendirmesine Suç Duyurusu

  Manisa'da Okul Müdürleri Değerlendirmesine Suç Duyurusu

  Müdür atamalarının adil olmadığını söyleyen Türk Eğitim- Sen Başkanı Varlıakman adliyeye suç duyurusunda bulundu. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Okul Müdürleri Atamaları Davalık Oldu

  Okul Müdürleri Atamaları Davalık Oldu

  Türk Eğitim-Sen Manisa Şubesi Başkanı Recep Varlıakman okul müdürleri atamaları ile Manisa Valiliği’ne suç duyurusunda bulundu. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Büro Memur-Sen SGK'lıların Hakları için Alanlara İnecek

  Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, kurumda görev yapan çalışanların mağduriyeti giderilmediği takdirde, haklarını aramak için meydanlara ineceklerini söyledi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Kongresinde CHP'den Dikkat Çekici İsim

  AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi, Ankara Arena Spor Salonu'nda devam ediyor. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi

  AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi

  Kongre, partililerin yanı sıra yurt içinden sivil toplum örgütleri ile yurt dışından davetlilerden yoğun ilgi gördü. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Agd'den Memur-Sen'e Ziyaret

  Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan ve Yönetim Kurulu, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  İnşaat Denetçilerine Dayak İddiası

  İnşaat Denetçilerine Dayak İddiası

  Batmanda bir inşaatın deprem testini yapmaya giden görevli memurların darp edildiği belirtildi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Memur-Sen'den Gazze'ye Yardım Kampanyası

  Memur-Sen'den Gazze'ye Yardım Kampanyası

  Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Siirt Şube Başkanı Beşir Özyeşil, Gazze’nin altyapı ve sağlık hizmetleri için sendika olarak yardım kampanyası başlatıldığını bildirdi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 05:07:48. #1.12#