SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ

Son Dakika Memur Sen Haberleri

 • 08 Aralık 2016 15:25Memur-Sen ve İhh Genel Başkanları Aksaray'dan Dünyaya SeslendiMemur-Sen ve İhh Genel Başkanları Aksaray'dan Dünyaya SeslendiMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, "Halep’e Yol Açın" ve "Yetim Gülerse Dünya Güler" adlı konferansta Aksaray halkı ile buluştu.
 • 08 Aralık 2016 10:40Memur-Sen Kasım Ayı Açlık ve Yoksulluk Sınırını AçıkladıMemur-Sen Kasım Ayı Açlık ve Yoksulluk Sınırını AçıkladıMemur-Sen tarafından her ay düzenli olarak yapılan “açlık-yoksulluk” araştırmasına göre Türkiye’deki 4 kişilik bir ailenin açlık sınırının bin 497 TL, yoksulluk sınırının ise 4 bin 309 TL olduğu bildirildi.
 • 08 Aralık 2016 01:27Halep'e Yol AçınHalep'e Yol Açın" KampanyasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "İHH İnsani Yardım Vakfınca, bu ayın 14'ünde, 'insani ve İslami duyarlılığı sahaya sürme, sivil itaatsizliği yola koyma vakti' diyerek, Suriye sınırına doğru geniş bir insani yardım konvoyunun çıkmasına ilişkin çok önemli bir faaliyet gerçekleştirilecek.
 • 08 Aralık 2016 00:59Halep'e Yol AçınHalep'e Yol Açın" KampanyasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "İHH İnsani Yardım Vakfınca, bu ayın 14'ünde, 'insani ve İslami duyarlılığı sahaya sürme, sivil itaatsizliği yola koyma vakti' diyerek, Suriye sınırına doğru geniş bir insani yardım konvoyunun çıkmasına ilişkin çok önemli bir faaliyet gerçekleştirilecek.
 • 07 Aralık 2016 17:47Stk'lar İslami İlimler Fakültesi'nin İlk Öğrencileri ile BuluştuStk'lar İslami İlimler Fakültesi'nin İlk Öğrencileri ile BuluştuÖmer Halisdemir Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim görevlileri ve öğrencileri ile Niğde’de faaliyet gösteren STK İmam Hatipliler Platformu Üyeleri arasında tanışma ve kaynaşma programı düzenlendi.
 • 07 Aralık 2016 16:30Diyanet-Sen'den Seyahat Acentelerine ÇağrıDiyanet-Sen'den Seyahat Acentelerine ÇağrıTürkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Van Şube Başkanı Nurullah Arvas, yurtdışına yapılan seyahatler başta olmak üzere hac ve umre seyahatlerinde dolar yerine TL’nin tercih edilmesini istedi.
 • 07 Aralık 2016 15:53AK Parti Stk'lar ile İstişare HalindeAK Parti Stk'lar ile İstişare HalindeAK Parti Adıyaman İl Başkanlığı, ülke ve Adıyaman gündemiyle ilgili sivil toplum kuruluşlarına istişare ziyaretleri gerçekleştiriyor.
 • 07 Aralık 2016 15:41Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi İş Yeri Temsilcilerine Sendikal Eğitim VeriyorEğitim-Bir-Sen Adana Şubesi İş Yeri Temsilcilerine Sendikal Eğitim VeriyorAdana’da 15 ilçede 11 bin üyesi bulunan Eğitim-Bir-Sen, yaklaşık 900 iş yeri temsilcisine ‘Sendikal Hareket ve Teşkilat Kültürü’, ‘Sendikal Temsil ve Algı Yönetimi’ ve ‘Kazanımlar’ konularında eğitim veriyor.
 • 07 Aralık 2016 13:26Cumhurbaşkanın Çağrısına Kırşehir'den 1 Milyon 800 Bin Liralık DestekCumhurbaşkanın Çağrısına Kırşehir'den 1 Milyon 800 Bin Liralık DestekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, "dolarınızı bozdurun" çağrısı üzerine Kırşehirliler döviz bürolarına akın etti.
 • 07 Aralık 2016 13:10Başkan Sekmen Memur-Sen'e Projelerini AnlattıBaşkan Sekmen Memur-Sen'e Projelerini AnlattıErzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Memur-Sen Erzurum İl Temsilciliği’ni ziyaret etti.
 • 07 Aralık 2016 13:10Memur-Sen Halep İçin Harekete GeçiyorMemur-Sen Halep İçin Harekete GeçiyorMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Halep’te insanlık ölüyor, 300 bine yakın insan, kurşun isabet etmese bile açlıktan ölüyor.
 • 06 Aralık 2016 16:50Halep'teki Sivillere Yönelik Saldırılara TepkilerKırşehir Ahi Sivil Akıl Platformu (KAHİSA) Başkanı İbrahim Küçükdeveci, Halep'te sivilleri hedef alan saldırıları protesto ettiklerini belirterek, "Halep tüm dünyanın gözü önünde yanıyor.
 • 06 Aralık 2016 14:59Eğitim-Bir-Sen'den Şuçgad'a ZiyaretEğitim-Bir-Sen'den Şuçgad'a ZiyaretEğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) Başkanı Tahir Gülebak’ı ziyaret etti.
 • 06 Aralık 2016 14:29Halep'teki Katliam Muş'ta KınandıHalep'teki Katliam Muş'ta Kınandıİlim Yayma Cemiyeti Muş Şube Başkanlığı, Halep’te yaşanan katliama tepki gösterdi.
 • 06 Aralık 2016 13:20Yıllık İzinlerini Toplu Kullanamayan Çalışanlar Artık KullanabilecekYıllık İzinlerini Toplu Kullanamayan Çalışanlar Artık Kullanabilecek4/C statüsünde çalışan personelin talebi halinde, çalışmadığı aylara karşılık gelen ücretli izinlerin tamamını kullanabilecek.
 • 06 Aralık 2016 12:454/c'lilerin "İzin" KullanımıMemur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, 4/C statüsünde çalışan personelin talebi halinde, çalışmadığı aylara karşılık gelen ücretli izinlerin tamamını kullanabileceğini bildirdi.
 • 06 Aralık 2016 11:44Türk Lirasına "EVET" Diyen Diyanet İşleri Başkanlığımıza TeşekkürlerMEMURSEN ve DİYANETSEN Giresun İl Başkanı Sami ŞİMŞEK Dolardan Türk Lirasına dönen Diyanet İşleri Başkanlığına teşekkür eden açıklamasında şunları ifade etti:
 • 06 Aralık 2016 11:01Gümüşhane'den Halep'e Yol Açın' Kampanyası BaşladıGümüşhane'den Halep'e Yol Açın' Kampanyası BaşladıGümüşhane’de sivil toplum kuruluşlarının öncülüğünde Valilik ve Belediye Başkanlığı’nın destekleriyle Halep’te yaşanan acil un ihtiyacına karşılık ’Gümüşhane’den Halep’e yol açın’ sloganıyla yardım kampanyası başlatıldı.
 • 05 Aralık 2016 13:57Bayındır Memur-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı Ürgüp'te YapıldıBayındır Memur-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı Ürgüp'te YapıldıMemur-Sen Konfederasyonuna Bağlı Bayındır Memur-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı 3-4 Aralık tarihleri arasında Ürgüp Dinler Otel’de gerçekleştirildi.
 • 05 Aralık 2016 11:53Kamu-Sen Antalya İl Temsilciliği'ne İndirimli Sağlık ProtokolüKamu-Sen Antalya İl Temsilciliği'ne İndirimli Sağlık ProtokolüMedical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Türkiye Kamu-Sen Antalya İl Temsilciliği Antalya Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.
 • 05 Aralık 2016 10:55Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Onlar Şehit Oluyor, Biz Şahitlik Ediyoruz"Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Bosna’da yaşanan soykırım, katliam ve işkence görüntülerinin aynısına Halep’te tanıklık ediyoruz.
 • 04 Aralık 2016 18:16Dha Yurt Bülteni-12Dha Yurt Bülteni-121)ERDOĞAN: MİLLİYİZ BİZ. BİZİM TÜRK LİRA'MIZ BEREKETLİDİRCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, döviz yükselmesine karşılık halka çağrıda bulunarak, "Yastık altında dövizi olan kardeşlerim, doları, avrosu olanlar; diyorum ki bu paraları altına ve Türk Lirası'na yatırın.
 • 04 Aralık 2016 17:45Erdoğan: Milliyiz Biz. Bizim Türk Lira'mız Bereketlidir (Fotoğraflar)Erdoğan: Milliyiz Biz. Bizim Türk Lira'mız Bereketlidir (Fotoğraflar)CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, döviz yükselmesine karşılık halka çağrıda bulunarak, "Yastık altında dövizi olan kardeşlerim, doları, avrosu olanlar; diyorum ki bu paraları altına ve Türk Lirası'na yatırın.
 • 04 Aralık 2016 17:39Erdoğan: Milliyiz Biz. Bizim Türk Lira'mız BereketlidirErdoğan: Milliyiz Biz. Bizim Türk Lira'mız BereketlidirCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, döviz yükselmesine karşılık halka çağrıda bulunarak, "Yastık altında dövizi olan kardeşlerim, doları, avrosu olanlar; diyorum ki bu paraları altına ve Türk Lirası'na yatırın.
 • 04 Aralık 2016 15:56Malatyalılar Halep Için Seferber OlduMalatyalılar Halep Için Seferber OlduAğır bombardıman altındaki Halep'te yaşanan insanlık dramına kayıtsız kalmayan Malatya'daki 63 sivil toplum kuruluşu, ağır şartların yaşandığı Halep'e yardım ulaştırabilmek için kampanya başlattı.