SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ

Son Dakika Memur Sen Haberleri

 • 26 Eylül 2016 18:23Adliyedeki Fişleme Davasına Devam EdildiAdliyedeki Fişleme Davasına Devam EdildiİZMİR'deki Bayraklı Adliye Sarayı'nda 'Kadrolaşma ve fişleme' ile 'Bazı bilgilerin örgüte aktarılması' ve 'Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)' mensuplarına yönelik İzmir 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan 3'ü tutuklu 8 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 26 Eylül 2016 16:44Burdur CHP'li Mehmet Göker'den Burdur Milli Eğitim Müdürü Bayram'ın 2 Yıl Önceki Paylaşımına TepkiBurdur CHP'li Mehmet Göker'den Burdur Milli Eğitim Müdürü Bayram'ın 2 Yıl Önceki Paylaşımına TepkiCHP'li Mehmet Göker'den Burdur Milli Eğitim Müdürü Bayram'ın 2 yıl önceki paylaşımına tepkiCHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Milli Eğitim İl Müdürü Mahmut Bayram'ın 2 yıl önce sosyal medya hesabından yaptığı 'Bir kadın evinden süslenip çıkıp evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse o kadar erkekle zina yapmış gibidir' paylaşımını gündeme getirerek, bunun kabul edilemez olduğunu söyledi.
 • 26 Eylül 2016 15:5115 Temmuz Milli İrade Destanı15 Temmuz Milli İrade Destanı" ProgramıSağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, "Milletimiz, iradesine sahip çıkmış, tıpkı Çanakkale destanını yazan ecdadımız gibi 15 Temmuz günü hainlere ve iş birlikçilerine büyük ders vermiştir.
 • 26 Eylül 2016 13:19Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş AçıklamasıSağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş AçıklamasıSağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, “Çanakkale’de 7 düvele karşı destan yazan şehitlerimizle birlikte, içimizdeki hainlere karşı destan yazan şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyoruz” dedi.
 • 25 Eylül 2016 19:25Yeşilyurt Kent Konseyi Hizmet Binası Hizmete GirdiYeşilyurt Kent Konseyi Hizmet Binası Hizmete GirdiYeşilyurt Kent Konseyi Hizmet Binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • 25 Eylül 2016 10:19Sağlık Sen'de Zafer Özdemir'inSağlık Sen'de Zafer Özdemir'inSağlık Sen 2 No’lu Şube Olağan Genel Kurul toplantısında başkan adayı Ekrem Özdemir ve ekibi zafer kazandı.
 • 24 Eylül 2016 15:51Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın AçıklamasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın AçıklamasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalıçın, "Hasan Sabbah’ı ve Alamut Kalesi’ni önceleyen, bu ülkenin 28 Şubat’tan sonra, kendilerine kalacağını düşünenler, Emperyalizmin bekçisi Eric Edelman’la, ‘Türkiye’de Erbakan’ı gömdük, üzerine beton döktük’ dediler ama kar çiçekleri betonu deldi ve çıktı" dedi.
 • 24 Eylül 2016 14:05Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Genel KuruluCihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Genel KuruluAK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, "FETÖ ile mücadele, milli bir meseledir, Türkiye'nin istikbali meselesidir ve inşallah bu mücadelede de hepimiz kararlı bir şekilde duruşumuzu göstermeye devam edeceğiz.
 • 24 Eylül 2016 00:00Milletvekili Göker'in Sosyal Medya Paylaşımı Protesto EdildiMilletvekili Göker'in Sosyal Medya Paylaşımı Protesto EdildiBurdur'da bazı sivil toplum kuruluşu ve sendikalar, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in sosyal medya hesabından bir hadis ile ilgili yaptığı yoruma tepki gösterdi.
 • 23 Eylül 2016 21:06Milletvekili Göker'in Sosyal Medya Paylaşımı Protesto EdildiMilletvekili Göker'in Sosyal Medya Paylaşımı Protesto EdildiBurdur'da bazı sivil toplum kuruluşu ve sendikalar, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in sosyal medya hesabından bir hadis ile ilgili yaptığı yoruma tepki gösterdi.
 • 23 Eylül 2016 17:41Büyükşehir Kent Konseyinden 'Şiirli Fotoğraf' SergisiBüyükşehir Kent Konseyinden 'Şiirli Fotoğraf' SergisiMalatyalı Şair ve Fotoğrafçı Hasan Basri Tuncel’in 1960 yılından günümüze kadar çektiği Malatya temalı 105 adet fotoğrafı ile şiirleri MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sergilendi.
 • 23 Eylül 2016 10:31Memur-Sen'den Üyelerine Dev HizmetMemur-Sen'den Üyelerine Dev HizmetMemur-Sen’in 1 milyona yakın üyesi ve birinci dereceden yakınlarının yararlanacağı memursensigorta.
 • 22 Eylül 2016 15:27Bakan Müezzinoğlu: PKK Bağlantılı Kamu Çalışanları da İhraç Edilecek!Bakan Müezzinoğlu: PKK Bağlantılı Kamu Çalışanları da İhraç Edilecek!Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu, "PKK bağlantılı kamu çalışanlarıyla ilgili ihraçlar olacak. Twitter hesapları da kriter" dedi.
 • 22 Eylül 2016 15:21Medicana'dan Memur-Sen'e Sağlık SemineriMedicana'dan Memur-Sen'e Sağlık SemineriMedicana Konya Hastanesi, Memur-Sen çalışanlarına, çocukları için öğrenci motivasyonunda yapılması gerekenlere ilişkin seminer gerçekleştirdi.
 • 22 Eylül 2016 13:54AK Parti Karabük İl Başkanı Saylar'dan ZiyaretlerAK Parti Karabük İl Başkanı Saylar'dan ZiyaretlerAK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Karabük Belediye Başkanlığı, siyasi partilerin il başkanlıklarını, sendikaları ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığını ziyaret etti.
 • 21 Eylül 2016 16:08Sağlık Sen'den Personele 'Mobbing' İddiasıSağlık Sen'den Personele 'Mobbing' İddiasıSen Manisa İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa İrğat, Soma, Kırkağaç ve Kula ilçelerinde sağlık çalışanlarına 'mobbing' uygulandığını öne sürerek, görevlileri tedbir almaya davet etti.
 • 21 Eylül 2016 14:22Eğitim-Bir Sen'den "Eğitime Bakış 2016" RaporuMemur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Onuncu Kalkınma Planı'nda belirlenen hedef dogˆrultusunda, o¨gˆretmenlerin dezavantajlı bo¨lgelerde ve okullarda uzun su¨reli c¸alıs¸masını o¨zendirecek birtakım du¨zenlemelerin yapılması gerekmektedir.
 • 20 Eylül 2016 20:32Diyarbakır - Eğitim Sen'den Danıştay ve AİHM'e İttiraz HazırlığıDiyarbakır - Eğitim Sen'den Danıştay ve AİHM'e İttiraz HazırlığıEğitim Sen'den Danıştay ve AİHM'e ittiraz hazırlığıEĞİTİM Sen başta olmak üzere çeşitli sendikalara üye 11 bin öğretmenin açığa alınmasından sonra bölgedeki okullarda başgösteren öğretmen açığı devam ederken, Eğitim Sendikası Danıştay'a itiraz edeceklerini gerekirse de konuyu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne kadar taşımanın hesaplarını yapıyor.
 • 20 Eylül 2016 18:01Omü Rektörü Bilgiç'e Ziyaretler Devam EdiyorOmü Rektörü Bilgiç'e Ziyaretler Devam EdiyorOndokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğü’ne atanan Prof.Dr. Sait Bilgiç’e tebrik ziyaretleri devam ediyor.
 • 20 Eylül 2016 17:11Eğitim Sen'den Danıştay ve AİHM'e İtiraz HazırlığıEğitim Sen'den Danıştay ve AİHM'e İtiraz HazırlığıEĞİTİM Sen başta olmak üzere çeşitli sendikalara üye 11 bin öğretmenin açığa alınmasından sonra bölgedeki okullarda öğretmen açığı devam ederken, sendikalar Danıştay'a itiraz edeceklerini, gerekirse de konuyu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne taşıyacaklarını açıkladı.
 • 20 Eylül 2016 16:55İzmir'de Sendikalardan 'Eğitim Sıkıntılı Başladı' İddiası (2)'EĞİTİMİM KÖK SORUNLARINA İLGİSİZ KALINMAMALI'Eğitim- Bir- Sen İzmir 1 No'lu Şube Başkanı ve Memur-Sen İzmir İl Temsilcisi Ali Musa Bina, 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle eğitimin de ağır şartlardan geçtiğini belirterek, eğitimde kadro ve müfredat değişikliğinin bir mecburiyete dönüştüğünü söyledi.
 • 20 Eylül 2016 10:15Teröre Tepki İçin Almanya'dan Düzce'ye GeldiTeröre Tepki İçin Almanya'dan Düzce'ye GeldiTeröre tepki için Münih’ten yola çıkan Abdurrahman Serdar Çakmak, 2 bin 550 kilometre kat ederek Düzce’ye geldi.
 • 19 Eylül 2016 21:54Darbeye Karşı 2 Bin 500 Kilometre Pedal ÇevirdiDarbeye Karşı 2 Bin 500 Kilometre Pedal ÇevirdiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ve PKK terörüne tepki için Almanya'nın Münih kentinden Ankara'ya bisikletle yolculuğa çıkan Abdurrahman Serdar Çakmak, 23 günde 2 bin 500 kilometre yol katederek Düzce'ye ulaştı.
 • 19 Eylül 2016 20:28Darbeye Karşı 2 Bin 500 Kilometre Pedal ÇevirdiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ve PKK terörüne tepki için Almanya'nın Münih kentinden Ankara'ya bisikletle yolculuğa çıkan Abdurrahman Serdar Çakmak, 23 günde 2 bin 500 kilometre yol katederek Düzce'ye ulaştı.
 • 19 Eylül 2016 18:34Eğitim Bir-Sen'in Yeni Eğitim Öğretim Yılı AçıklamasıEğitim Bir-Sen'in Yeni Eğitim Öğretim Yılı AçıklamasıAdıyaman Eğitim Bir-Sen Ali Deniz, 2016-2017 eğitim öğretim yılı nedeniyle yaptığı basın açıklamasında, “Geleceğimiz eğitimcilere, demokrasimiz milletimize emanettir” dedi.