09:2300
SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ

Son Dakika Memur Sen Haberleri

  Karaer: 'Yıpranma Payıyla İlgili Müjdeyi Sağlık Çalışanlarımıza Vereceğiz'

  Karaer: "Yıpranma Payıyla İlgili Müjdeyi Sağlık Çalışanlarımıza Vereceğiz"

  Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, sağlıkçılara yıpranma payıyla ilgili müjdeyi vereceklerini belirtti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Neden Etek Giyiyorlar?

  Kobani bahanesiyle çıkarılan olaylar başta olmak üzere düzenlenen izinsiz gösterilerde polise taş ve molotofkokteyli atan erkek PKK yandaşlarının etek giymesi tartışma konusu olurken, STK temsilcileri, bu yöntemin kadını aşağıladığını ve dine uygun olmadığını belirtiyor Zeytindalı Barış Platformu Sözcüsü Akar: "Etek giyilerek şifre veriliyor olabilir" Memur Sen Diyarbakır Şube Başkanı Memiş: "Kim ne yapıyorsa erkekçe, mertçe ortaya çıkıp benliğiyle yapsın. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını

  İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını

  Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde bir grup, İsrail askerlerinin Mescid i Aksa'ya yönelik saldırılarını protesto etti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  'Davamızın Mekanı Türkiye'

  "Davamızın Mekanı Türkiye"

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Medeniyetimizin ihyası için ülkemizi büyük davanın mekanı yapmalıyız." dedi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Hanefi Bostan: 'Ek Zam İçin Ankara'da Yürüyüş ve Miting Yapacağız'

  Hanefi Bostan: "Ek Zam İçin Ankara'da Yürüyüş ve Miting Yapacağız"

  Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, toplu sözleşmede memura haksızlıkların yapıldığını belirterek, “Ek zam için 6 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da yürüyüş ve miting yapacağız” dedi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Sinop'ta 'Mescid-i Aksa' Eylemi

  Sinop'ta "Mescid-i Aksa" Eylemi

  Sinop'ta Uğur Mumcu Meydanı'nda toplanan grup, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarını protesto etti. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.11.2014 09:23:41. #1.12#