01:5500
SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ

Son Dakika Memur Sen Haberleri

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu - TOBB'un boykot uyarısı -

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu - TOBB'un boykot uyarısı -

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) İsrail'e yönelik boykot uyarısına ilişkin, "Bu boykotun Türkiye ekonomisine zararı olacaksa ve Türkiye bu zararı göze alamayacaksa, insanın ve insanlığın yanında nasıl duracak, bunu yersiz kaygı görüyorum" dedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Ortada bir savaş yok, katliam var. Haneye tecavüz var. Doğuştan gelen, can, mal, akıl emniyeti gibi tüm kutsallara saldırı var " (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Bilecik'te Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Bilecik'te Açıklaması

  "İnanıyorum ki milletimiz kendisinden olan, kendi değerini bilen, barışık, hangi konuda ne şekilde düşüncesi olduğunu bildiği, siyasetin ve milletin içinden gelen bir adaya destek verecektir" (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanlığı seçimine doğru -

  Cumhurbaşkanlığı seçimine doğru -

  Yalova'da 60 sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu Milli İrade Platformu üyeleri, basın açıklaması yaparak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediklerini açıkladı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Suriye'deki iç savaş mağdurlarına Ramazan yardımı -

  Suriye'deki iç savaş mağdurlarına Ramazan yardımı -

  Bursa İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (İHH) Başkanlığı, Suriye'deki iç savaş mağdurlarına 18 tırlık gıda yardımı gönderdi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Bilecik'te

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Bilecik'te

  BİLECİK (İHA) – AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, Bilecik'te bir takım ziyaretlerde bulundu. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Milli İrade Platformu'ndan Erdoğan'a Destek Açıklaması

  Yalova'da 60 sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu Milli İrade Platformu, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan'ı desteklediklerini açıkladı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: 'Gazze, insanlığın meselesidir' -

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Gazze, insanlığın meselesidir" -

  Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Gazze'nin insanlığın meselesi olduğunu belirterek, "Dini, inancı, ırkı ne olursa olsun, doğuştan gelen haklar kutsaldır. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  TOBB'un Boykot Uyarısı

  TOBB'un Boykot Uyarısı

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "Bu boykotun Türkiye ekonomisine zararı olacaksa ve Türkiye bu zararı göze alamayacaksa, insanın ve insanlığın yanında nasıl duracak, bunu yersiz kaygı görüyorum" (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen'den Gazze İçin Yardım Kampanyası

  Konfederasyon, Gazze'ye genel başkanlardan oluşan bir heyetin gönderilmesi ve Filistin için dev yardım kampanyası başlatılmasının da aralarında olduğu kararlar aldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Memur-Sen'den Gazze'ye Dev Yardım Kampanyası

  Memur-Sen Gazze için önemli kararlar aldı, açıklamaya göre, Filistin için dev yardım kampanyası başlatılacak ve Gazze'ye genel başkanların katılımıyla heyet gönderilecek. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kadir Gecesinde Gazze Halkı İçin Dua Talebi

  Kadir Gecesinde Gazze Halkı İçin Dua Talebi

  Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Aydınlılardan Kadir Gecesi’nde İsrail saldırılarıyla karşı karşıya kalan Gazze halkı için dua istedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Giresun'da İsrail Protestosu

  Giresun'da İsrail Protestosu

  Giresun'da bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını protesto etti. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 01:55:36. #1.12#