SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ

Son Dakika Memur Sen Haberleri

16:47
Diyarbakır ve Bingöl'de "Charlie Hebdo" Protestosu Diyarbakır ve Bingöl'de bir grup, Charlie Hebdo dergisinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
16:34
Düzce'de Vatandaşlar Gazeteleri Yaktı Düzce’de Cuma namazı çıkışında vatandaşlar Fransa’da Hz. Muhammed’e hakaret içerikli karikatürler yayınlayan Charlie Hebdo Dergisi’nden bazı bölümleri yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi’ne tepki gösterdi.
14:40
Askeri Hastane Çalışanları Sağlık Hizmet Koluna Üye Olacak Danıştay 10. Dairesi, Sağlık-Sen’in başvurusu üzerine, Genelkurmay Başkanlığı’na bağlı hastanelerde çalışan personelin büro hizmet koluna üye olmasına yönelik yönetmeliğin yürütmesinin durdurulması kararını verdi.
13:36
Birlik Haber-Sen'den AK Parti Merkez İlçe Başkanı Güneşe Ziyaret Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen)’ne bağlı Birlik Haber-Sen Erzincan İl Temsilcisi Mustafa Sevilir ve beraberindeki sendika temsilcileri, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş’i ziyaret etti.
Birlik Haber-Sen'den AK Parti Merkez İlçe Başkanı Güneşe Ziyaret
08:51
Memur Maaşlarında Büyük Kayıp KAMUSEN kamu emekçilerinin geçtiğimiz yıl eriyen zammını telafi etmeye yanaşmayan hükümeti ve Memur Sendikaları Konfederasyonu'nu (MEMUR-SEN) topa tuttu.
Memur Maaşlarında Büyük Kayıp
18:35
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Memur Sen İzmir Temsilcisi Abdurrahim Şenocak: "Derginin bütün yaşananlara rağmen yeniden Hz. Muhammed'in karikatürünü yayınlaması ve bu karikatürlerin Türkiye'de de bazı gazetelerde kullanılması küstahça bir davranıştır" Sağlık Sen İzmir Şube Başkanı Atçı: "İslam peygamberini karikatürize etmek asla.
16:38
Balıkesir'de Memurlar Maaş Bordrolarını Yaktı Türkiye Kamu-Sen üyeleri, memur ve emeklilere enflasyon farkı verilmemesi ve memurların ek zam talebinin karşılanmamasını protesto etmek amacıyla Balıkesir'de basın açıklaması yapıp maaş bordrolarını yaktı.
Balıkesir'de Memurlar Maaş Bordrolarını Yaktı
15:55
Vergi Dairesi Önünde Bordrolarını Yaktılar KESK Manisa Şubeler Platformu üyeleri, Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı önünde bordro yakma eylemi yaptı.
Vergi Dairesi Önünde Bordrolarını Yaktılar
15:54
Balıkesir Bordro Yakarak Zammı Protesto Ettiler Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilciliği, Alihikmetpaşa Meydanında gerçekleştirdiği eylemle maaş bordrolarını yakıp, memur maaşlarına yapılan 3+3'lük zammı protesto etti.
Balıkesir Bordro Yakarak Zammı Protesto Ettiler
15:47
Memurlar Bordro Yaktı Yurt genelinde kamu çalışanları memur zammını protesto etmek amacıyla bordro yaktı.
15:30
Bordro Yakarak Zammı Protesto Ettiler Türk Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilciliği, Alihikmetpaşa Meydanı'nda toplanarak maaş bordrolarını yaktı, hükümetin memur maaşlarına yaptığı '3+3'lük zammı protesto etti.
Bordro Yakarak Zammı Protesto Ettiler
15:11
Kamu Çalışanları Bordro Yaktı Mersin'de Kamu-Sen ve KESK üyeleri, çalışan ve emeklilere yönelik toplu sözleşmelerdeki zam oranlarını protesto etmek için bordro yakma eylemi gerçekleştirdi.
Kamu Çalışanları Bordro Yaktı
15:05
Yandaş Sendika Memur ve Emekliler Adına Sevr Anlaşması İmzaladı' Türkiye Kamu Sen İzmir İl Temsilcisi Ahmet Doğruyol, 2013 Ağustos’unda imzalanan toplu sözleşme ile memur ve emekliler adına adeta bir Sevr anlaşması imzalandığını söyledi.
14:46
Bordro Yakan Memurlar Ayakkabı Kutusuna Toprak Doldurup Ankara'ya Gönderdi Hükümetin memur maşa zamlarını protesto eden memurlar bordro yaktı, ayakkabı kutusuna toprak doldurup Ankara'ya gönderdi.
Bordro Yakan Memurlar Ayakkabı Kutusuna Toprak Doldurup Ankara'ya Gönderdi
14:44
Türkiye Kamu-Sen Bordroları Yaktı Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika üyeleri maaş zamlarını protesto ederek, maaş bordrolarını yaktı.
Türkiye Kamu-Sen Bordroları Yaktı
14:41
Kayseri'de KESK ve Türk Kamu-Sen Bordro Yaktı Kayseri'de KESK ve Türkiye Kamu- Sen üyeleri, hükümetin verdiği yüzde 3 zamma tepki göstererek, bordrolarını yaktı.
Kayseri'de KESK ve Türk Kamu-Sen Bordro Yaktı
13:15
Kara'dan Pilot İl Uygulama Önerisi Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet Ali Kara, 112 Acil Sağlık Hizmetleri ile ilgili basın açıklaması yaptı.
Kara'dan Pilot İl Uygulama Önerisi
13:02
Memur-Sen Etiyopya'da 6 Su Kuyusu Açacak Konfederasyon Genel Başkan Yardımcısı Esen: "Bölgede yaşayan Habeşistanlı kardeşlerimiz suya ulaşmak için 4 saatlik yol kat etmek zorunda kalıyorlar.
Memur-Sen Etiyopya'da 6 Su Kuyusu Açacak
11:23
Kimi 'Özgür Basın' Kimi 'Kışkırtıcı Yayın' Dedi Şanlıurfa'da kimi STK'lar Charlie Hebdo dergisine yönelik saldırıyı kınarken, kimi STK'lar ise basın özgürlüğünü savundu.
Kimi 'Özgür Basın' Kimi 'Kışkırtıcı Yayın' Dedi
17:21
Memur Sen'den Cumhuriyet Gazetesi'ne Kınama Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, geçtiğimiz günlerde Paris’te Charlie Hebdo dergisine yönelik yapılan saldırı sonrasında Türkiye’de yayın yapan Cumhuriyet Gazetesi tarafından verildiği iddia edilen desteğe sert tepki gösterdi.
Memur Sen'den Cumhuriyet Gazetesi'ne Kınama
16:40
Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç'ten Bilecik Ziyareti Bilecik’e gelen Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, il ve ilçe belediye başkanlarıyla Sosyal Denge Sözleşmeleri (SDS) yenileme toplantısında bir araya geldi.
Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç'ten Bilecik Ziyareti
09:06
Aydın Sağlık-Sen, Acil Serviste Taşeronlaşma İstemiyor Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı Baki Karaer, en riskli ve kamu eliyle görülmesi zaruri olan acil servis hizmetini taşeron eliyle yürütülmenin mümkün olmayacağını söyledi.
Aydın Sağlık-Sen, Acil Serviste Taşeronlaşma İstemiyor
15:28
Türk Tarım Orman Sen'den Memur-Sen'e Dava Türkiye Kamu-Sen ve Türk Tarım Orman Sen 7 Nolu Bursa şubesi 2013 toplu sözleşmede memurun hak kaybına uğramasına neden oldukları gerekçesi ile Memur-Sen'e dava açtı.
Türk Tarım Orman Sen'den Memur-Sen'e Dava
14:16
Balıkesir'de 12 Müdüre Mahkeme Kararı ile Soruşturma İzni Balıkesir'de okul müdürlerinin görev sürelerinin uzatılması ile ilgili performans değerlendirmesinde kişiye özel farklı uygulamalar yaptıkları, yanlı davrandıkları ve subjektif değerlendirmelerde bulundukları iddia edilen 4 ilçe milli eğitim müdürü ve 8 şube müdürü için soruşturma izni verildi.
Balıkesir'de 12 Müdüre Mahkeme Kararı ile Soruşturma İzni
13:29
Türk Tarım-Sen 7 No'lu Şube Üyelerinden Basın Açıklaması Türk Tarım Sen 7 No'lu Şube üyesi Muzaffer Genç, 2013 toplu sözleşme ile eksik maaş aldıkları iddiasıyla Memur Sen'e dava açtı.
Türk Tarım-Sen 7 No'lu Şube Üyelerinden Basın Açıklaması
18:18
Filistinli Heyet, Niyazi Karakoç'u Ziyaret Etti İstanbul’a çeşitli temaslar için gelen Filistin heyeti BEM-BİR-SEN İstanbul 7 No’lu Şube Başkanı Niyazi Karakoç’u ziyaret etti.
Filistinli Heyet, Niyazi Karakoç'u Ziyaret Etti
17:01
Mehmet Öz, Sağlık-Sen Genel Disiplin Kuruluna Seçildi Sağlık-Sen Kastamonu Şube Başkanı Mehmet Öz, Sağlık-Sen Genel Merkez Disiplin Kuruluna yeniden seçildi.
Mehmet Öz, Sağlık-Sen Genel Disiplin Kuruluna Seçildi
11:22
Pasinler Genç Memur-Sen İlk Toplantısını Yaptı Genç Memur Sen İl Başkanı Yunus Demir başkanlığında, Genç Memur Sen Pasinler İlçe Temsilciliği ilk toplantısını yaptı.
Pasinler Genç Memur-Sen İlk Toplantısını Yaptı
10:33
Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Deniz: "Sendikal Mücadele Hak Arama Mücadelesidir" Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Şerafettin Deniz, sendikal mücadelenin hak arama mücadelesi olduğunu söyledi.
Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Deniz: 'Sendikal Mücadele Hak Arama Mücadelesidir'
09:37
Pasinler Genç Memur-Sen ve İlçe Yönetim Kurulu Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirdi Genç Memur-Sen Erzurum İl Başkanı Yunus Demir’in başkanlığında, Genç Memur-Sen Pasinler İlçe Temsilciliği ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Pasinler Genç Memur-Sen ve İlçe Yönetim Kurulu Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirdi
18:03
Büro Memur-Sen'den "Milli Arşiv Kanunu" Çağrısı Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, sahip olduğu belgelerle dünyanın en zengin arşivine sahip olan Türkiye’nin milli arşiv kanununun olmamasının üzücü olduğunu belirterek, "En kısa zamanda milli arşiv kanunu çıkarılması gerekiyor" dedi.
Büro Memur-Sen'den 'Milli Arşiv Kanunu' Çağrısı
16:41
Kanaat Önderleri ve Stk Temsilcileri Diyarbakır'da Toplandı İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) öncülüğünde, Diyarbakır’da bir araya gelen Doğu ve Güneydoğu'nun kanaat önderleri ile sivil toplum kuruluşları, çözüm sürecine destek verirken PKK’yı eleştirdi.
Kanaat Önderleri ve Stk Temsilcileri Diyarbakır'da Toplandı
15:32
Sağlık-Sen 5. Olağan Genel Kurulu Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "(Paris'teki silahlı saldırı) Ne IŞİD'in ne de bu saldırının asla İslam ile ilgisi olamaz. Şehitlerine bile 'kul hakkı ile huzuruma gelmeyin' diyen bir dini, terörle bir araya getirmek siyonizmin ve emperyalizmin bir projesidir" Sağlık Bakan Yardımcısı Kandemir: "Yıpranma payı, ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması konularında Hükümetimiz çok ciddi çalışmalar yapıyor.
19:38
Mehmet Akif İnan Sempozyumu Yapıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, "Türkiye'nin sendikal ve maarif tarihi Mehmet Akif İnan'sız düşünülemeyeceği gibi onsuz da yazılamaz." dedi.
Mehmet Akif İnan Sempozyumu Yapıldı
19:19
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlamalarına Yoğun İlgi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamaları, bazı kurumlardan ve sivil toplum kuruluşlarından gönderilen mesajlarla devam etti.
18:50
Mehmet Akif İnan Sempozyumu Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Bugün Yeni Türkiye iklimini soluyan herkes siyasetçiler başta olmak üzere Mehmet Akif İnan’a borçludur.
18:25
Mehmet Akif İnan Sempozyumu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Etyemez: "Türkiye'nin sendikal ve maarif tarihi Mehmet Akif İnan'sız düşünülemeyeceği gibi onsuz da yazılamaz'' Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem: "Milli manevi değerlerimizi daha öne çıkarıyoruz, Osmanlıcadan bahsediyoruz ve geçmişi yok saymadan geleceğe.
17:44
Türk Büro-Sen Eskişehir Şube Başkanı Metin Ucal Açıklaması 2015 yılında memurlar için öngörülen yüzde 3+3’lük zammın enflasyona denk geldiğini ifade eden Türk Büro-Sen Eskişehir Şube Başkanı Metin Ucal, böylece memurun 2015 yılında ’sıfır’ zam almış olacağını öne sürdü.
13:14
Paket En Çok Urfalı Aileleri Sevindirdi Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ailenin korunması programı çerçevesinde açıkladığı yeni paket Urfa'da sevinçle karşılandı.
Paket En Çok Urfalı Aileleri Sevindirdi
12:53
BES, çalışanların ikramiyelerini istedi BES, SGK ve İŞKUR'da çalışan personelin almakta olduğu yılda iki kez verilen ikramiyenin yasal faiziyle birlikte ödenmesini talep etti.
BES, çalışanların ikramiyelerini istedi
09:40
Memur-Sen Erzurum Temsilciliğinden Vali Altıparmak'a Ziyaret Memur-Sen İl Temsilcisi Abdullah Duman ile Kadın Kolları Temsilcileri ve Genç Memur-Sen üyeleri, Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret etti.
Memur-Sen Erzurum Temsilciliğinden Vali Altıparmak'a Ziyaret
18:20
Havacılık Tazminatı Torba Kanunda Yer Alacak Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan’ın Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile yaptığı görüşmeden Meteoroloji Genel Müdürlüğü çalışanlarına havacılık tazminatının ödenmesiyle ilgili olumlu haber çıktı.
15:26
Gaziantep'te Asgari Ücret Protestosu Gaziantep'te, Büro Emekçileri Sendikası üyeleri yaptıkları protesto ile asgari ücrete yapılan zammı yetersiz bulduklarını dile getirdi.
Gaziantep'te Asgari Ücret Protestosu
14:10
Gaziantep'te Asgari Ücret Protestosu Gaziantep'te, Büro Emekçileri Sendikası üyeleri yaptıkları protesto ile asgari ücrete yapılan zammı yetersiz bulduklarını dile getirdi.
Gaziantep'te Asgari Ücret Protestosu
13:13
Sendikacılardan Bakan Yıldız'a Ziyaret Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Enerji Bir Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul'un, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı ziyaret ettiği bildirildi.
10:51
Talepler Bakan Yıldız'a İletildi Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji-Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ı ziyaret etti.
15:06
Bakan Eroğlu: "Barajlardaki Doluluk Oranı Çok İyi" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Gezi’de üç tane ağaç için ortalığı yakıp yıkanlara şunu teklif ediyoruz.
14:20
Memur-Sen İşbirliğiyle 1 Milyon Fidan Dikilecek Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Gezi'de 3 tane ağaç için ortalığı yakıp yıkanlara şunu teklif ediyoruz: İşte siz de Memur Sen gibi gelin, hadi 1 milyon size çok gelir ama 10 tane ağaç dikin diyoruz.
10:13
Menderes Özer: "2014 Yılında Memur Enflasyona Çarpıldı" Türk Büro-Sen İstanbul 6 Nolu Şube Başkanı Adnan Menderes Özer, memurların enflasyon farkı dâhil her türlü haklarının iadesi için mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceklerini söyledi.
Menderes Özer: '2014 Yılında Memur Enflasyona Çarpıldı'
06:48
Gündoğdu: 'Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılsın!' Memursen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı anma etkinliğinde konuşan Memursen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, üyelerin de kendisi gibi kilo problemi olduğunu söyleyerek, sendikal kaynakların yemekli programlar yerine gençlere aktarılmasını istedi.
Gündoğdu: 'Sendikal Kaynakların Gençlere Aktarılsın!'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:19:00. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ
[Hata Bildir]