03:3100
SON DAKİKA MEMUR HABERLERİ

Son Dakika Memur Haberleri

   

  Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi"

  Eğitim Bir Sen Eskişehir Şube Başkanı Karaman: "Projenin hedefinde 50 bin çocuğa yetim sponsoru olmak noktasında bir gayret söz konusu olacaktır. (Dün 15:30)

   

  Bafra'da Vefat Eden Eğitimciler ve Öğrenciler İçin Mevlid Okundu

  Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği, merhum öğretmenler ve eğitim personeli ile trafik kazasında hayatını kaybeden 3 öğrenci için Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi mescidinde Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. (Dün 15:03)

   

  Kamu Personeli Danışma Kurulu Yarın Toplanacak

  Kamu Personeli Danışma Kurulu Yarın Toplanacak

  Kamu Personeli Danışma Kurulunda, 4/C'lilere kadro verilmesi ve kadın istihdamının önündeki engellerin kaldırılmasının görüşüleceği öğrenildi. (Dün 14:53)

   

  "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi"

  Eğitim-Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Karaman "Projenin hedefinde 50 bin çocuğa yetim sponsoru olmak noktasında bir gayret söz konusu olacaktır." dedi. (Dün 14:48)

   

  Günaydın'dan Asü Rektörü Acar'a Ziyaret

  Günaydın'dan Asü Rektörü Acar'a Ziyaret

  AKSARAY (AA) Eğitim Bir Sen Aksaray Şube Başkanı Murat Günaydın, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ı ziyaret etti. (Dün 14:26)

   

  Nüfus Memurlarına Fazla Çalışma Ücreti Verilsin

  Büro Memur-Sen Genel Başkanı, "Nüfus memurlarının maaşlarında iyileştirme yapılması ve fazla çalışma ücretlerinin ödenmesi için İçişleri Bakanlığı gerekli çalışmaları başlatmalıdır" dedi. (Dün 14:09)

   

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Maliye Bakanı Şimşek (2): "Memur ve emeklileri arasında reel olarak maaşı artmayan bir tek kesim vardır. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Kadına Şiddete 'Hayır'

  Kadına Şiddete "Hayır"

  Erzincan Büro Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Hülya Coşkun Akpunar’ın, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Ve Dayanışma Günü" münasebetiyle bir mesaj yayımladı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Eğitim Bir Sen Kırşehir Şubesi Öğretmenler Günü Basın Açıklaması

  Eğitim Bir Sen Kırşehir Şube Başkanı Oktay Cebeci, ”12 Eylül darbesinden sonra ihdas edilen ve 1981’de kutlanmasına karar verilen Öğretmenler Günü 12 Eylül 1983 tarihinde Öğretmenler Günü Kutlama Yönetmeliği’nin yayınlanmasından sonra kışla düzeni anlayışıyla her yıl kutlanmaya devam etmekte” dedi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Türk Eğitim-Sen Üyelerinden Anayasa Mahkemesi'ne Mektup

  Türk Eğitim-Sen Üyelerinden Anayasa Mahkemesi'ne Mektup

  Türk Eğitim-Sen üyeleri, eğitim alanında yapılan son yasal düzenlemenin iptali için Anayasa Mahkemesi’ne mektup gönderip, basın açıklaması yaptı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Eğitim Alanındaki Düzenlemeler Anayasa'ya Aykırı' Eylemi

  Eğitim Alanındaki Düzenlemeler Anayasa'ya Aykırı" Eylemi

  Türk eğitim Sen üyesi bir grup, eğitim alanında yapılan düzenlemenin iptali için Anayasa Mahkemesi'nin kapısını çaldı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Hükümetin Eğitim Politikasını Anayasa Mahkemesi'ne Şikayet Ettiler

  Türk Eğitim Sen üyeleri, hükümetin eğitim alanında yaptığı 6528 sayılı kanun ve kanun hükmündeki kararnameleri protesto etti. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Sağlıkta Şiddetin Mağduru da Kadınlar

  Sağlıkta Şiddetin Mağduru da Kadınlar

  Kadına şiddetin önlenmesine yönelik çalışmalar yapılırken, sağlıktaki şiddetin en büyük mağdurunun da yine kadınlar olduğu ortaya çıktı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Urfa Başbakandan Ne Bekliyor?

  Urfa Başbakandan Ne Bekliyor?

  Başbakan Davutoğlu'nun Urfa çıkarması öncesi kent geneindeki STK'lar bölgeyi yakından ilgilendiren sorunları sıraladı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Bayburt Sivil Toplum Kuruşlarından Milli Eğitim Müdürüne Anlamlı Ziyaret

  Bayburt Sivil Toplum Kuruşlarından Milli Eğitim Müdürüne Anlamlı Ziyaret

  Bayburt’ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve dernek temsilcileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle tüm eğitim çalışanları adına Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’ı makamında ziyaret ettiler. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Malatya'daki Suriyeli Öğretmenlerin Buruk Kutlaması

  Malatya'daki Suriyeli Öğretmenlerin Buruk Kutlaması

  Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli öğretmenler, Malatya'daki konteyner kentte, Türk meslektaşlarıyla 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ağrı'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Yemeği

  Eğitim-Bir-Sen Ağrı Temsilciği, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenlere yemek verdi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Suriyeli Öğretmenlerin Buruk Kutlaması

  Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli öğretmenler, Malatya'daki konteyner kentte, Türk meslektaşlarıyla Öğretmenler Günü'nü kutladı Suriyeli öğretmen Halil: "Allah'tan duamız, kardeşlerimizin bir an önce bu sıkıntılı süreçten kurtulmasıdır" (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir Sen) Gercüş İlçe Temsilciliği, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle ilçede görev yapan öğretmenelere yönelik bir program düzenledi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 03:31:30. #1.12#