SON DAKİKA MEMUR HABERLERİ

Son Dakika Memur Haberleri

11:36
Midyat Eğitim Bir Sen Üyeleri Umreye Uğurlandı Eğitimciler Birliği Sendikası Mardin'in Midyat temsilciliği üyelerinden oluşan bir gurup öğretmen umre ziyaretine uğurlandı.
Midyat Eğitim Bir Sen Üyeleri Umreye Uğurlandı
10:44
Hanefi Bostan: "Memurun 12 Yıldaki Kaybı Yüzde 35" Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, memurun 12 yıldaki kaybının yüzde 35, öğretmeninkinin ise yüzde 42 olduğunu söyledi.
18:17
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü'ne Veda Ziyareti Eğitim-Bir-Sen Mardin Şubesi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mevlüt Kuntoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü'ne Veda Ziyareti
14:57
Eğitim Bir-Sen 2 Nolu Şubesi Açıldı Eğitim Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan, yaptığı basın toplantısında Eğitim Bir-Sen 2 Nolu Şubesinin açıldığını söyledi.
Eğitim Bir-Sen 2 Nolu Şubesi Açıldı
13:02
Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" Kampanyası İHH ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle geçen yıl Türkiye'nin tüm okullarında uygulanmaya başlanan kampanyaya katılım, bu yıl yaklaşık iki kat arttı.
13:01
Türkiye Kamu-Sen'in Ekonomi Raporu Rapordan: ''Gerek yoksulluk sınırındaki bir yıllık artış, gerekse gerçekleşen enflasyon verileri dikkate alındığında, yalnızca 2014 yılında memur maaşlarında yaşanan kayıpların karşılanması için yüzde 12 oranında ek zam yapılmasına ihtiyaç vardır''
19:23
Yılın En İyi Gazetecisi" Ödülü Tgrt Haber ve İha Ankara Temsilcisi Yaşar'ın Oldu Kültür, Turizm ve Sanat Çalışanları Sendikası (Kültür Memur-Sen) düzenlediği ödül töreniyle basın kuruluşlarını ödüllendirdi.
15:32
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Merkepçioğlu'ndan Memur-Sen'e Ziyaret Yaklaşan Milletvekili Genel seçimler öncesi AK Parti'den aday adaylığını açıklayan Mehmet Merkepçioğlu Memur-Sen'i ziyaret etti.
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Merkepçioğlu'ndan Memur-Sen'e Ziyaret
21:55
Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri Sahiplerini Buldu Kültür Memur-Sen'in düzenlediği Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri, sahiplerini buldu.
Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri Sahiplerini Buldu
21:50
Ardahan'da Tek Kişilik "Soğuk Hava" Eylemi Ardahan'da tek kişilik "soğuk hava" eylemi Büro Memur-Sen Ardahan Temsilcisi Ümit Sarıkaya, tek başına "soğuk hava" eylemi yaptı.
Ardahan'da Tek Kişilik 'Soğuk Hava' Eylemi
20:49
Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri Kültür Memur Sen tarafından düzenlenen Kültür Sanat ve Basın Ödülleri sahiplerine verildi.
20:33
İha ve Tgrt'ye Bir Ödül Daha Kültür, Turizm ve Sanat Çalışanları Sendikası (Kültür Memur-Sen) düzenlediği ödül töreniyle basın kuruluşlarını ödüllendirdi.
İha ve Tgrt'ye Bir Ödül Daha
16:46
Memur-Sen'den Belediye Başkanı Çimen'e Ziyaret Memur-Sen'e bağlı Gümüşhane birim başkanları Belediye Başkanı Ercan Çimen'i ziyaret etti.
18:04
Büro Memu Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan Açıklaması Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez’le sendika genel merkezinde bir araya geldi.
Büro Memu Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan Açıklaması
16:56
Burhaniye'de Karikatür Tepkisi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde Memur-Sen öncülüğünde bir araya gelen vatandaşlar, Hz. Muhammed karikatürlerine tepki gösterdi.
Burhaniye'de Karikatür Tepkisi
15:19
Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Yaptı Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi genişletilmiş İl Divan Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Yaptı
10:52
Memur-Sen'den AK Parti'ye Ziyaret AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Memur-Sen'den AK Parti'ye Ziyaret
08:58
Sağlıkçıların Lisans Tamamlama Talebi YÖK'e İletildi Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Sağlık-Sen olarak sağlıkçıların lisans tamamlama talebini YÖK’e ilettiklerini belirtti.
Sağlıkçıların Lisans Tamamlama Talebi YÖK'e İletildi
14:52
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepkiler Charlie Hebdo karikatürlerinin yayınlanmasına tepkiler- Charlie Hebdo dergisinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürler yayınlanması, Rize'de protesto edildi Charlie Hebdo dergisinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürler yayınlanması, Rize'nin Pazar ilçesinde protesto edildiPazar ilçesi Meydan Parkı'nda toplanan gruptakiler, "Siz Charlie olun, biz elhamdülillah Müslümanız", "Deden söndüremedi İslamiyet'in nurunu, sen mi söndüreceksin Ebu Cehil'in torunu" yazılı dövizler taşıyarak slogan
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepkiler
13:44
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepkiler Charlie Hebdo dergisinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürler yayınlanması, Rize'de protesto edildi.
13:36
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler 2015 genel seçimlerine az bir zaman kala, AK Parti'den milletvekili adayı olacağı konuşulanlar arasında sürpriz isimler yer alıyor.
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler
12:47
Stajer Öğretmenlere Eğitim Bir Sen'e Geçmeleri İçin Baskı Yapılıyor' Türk Eğitim Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Bünyamin Kamçı, stajer öğretmenlere hükümete yakın sendika olarak bilinen Eğitim Bir Sen’e geçmeleri için baskı yapıldığını söyledi.
11:11
Liselilerin Okul Dışındaki Yumurtalı Eylemine Soruşturma Eskişehir'de ders sonrası okul dışında hükümetin Osmanlıcanın ders olarak okutulması protestosuna katılan 7 lise öğrencisi hakkında soruşturma başlatıldı.
09:59
Toç Bir-Sen Nevşehir Şubesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Toç Bir-Sen Şube Başkanlığı, işyeri temsilcileri ile yönetim, denetim, disiplin kurulları ve komisyon üyelerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı düzenledi.
Toç Bir-Sen Nevşehir Şubesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
18:31
İlim Yayma Cemiyeti'nde Fatih Köse Dönemi İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesi’nin 28. Olağan Kongresinde Fatih Köse, başkan olarak seçildi.
İlim Yayma Cemiyeti'nde Fatih Köse Dönemi
16:43
Eğitim Bir-Sen'den Yarıyıl Değerlendirmesi Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir Sen) Mardin Şube Başkanı Eyyüp Değer, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Eğitim Bir-Sen'den Yarıyıl Değerlendirmesi
12:24
Eğitim-Bir-Sen Sendikası Yöneticileri, Rektör Uluçam'ı Ziyaret Etti Eğitim Bir-Sen Batman Şubesi Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam'ı makamında ziyaret etti.
Eğitim-Bir-Sen Sendikası Yöneticileri, Rektör Uluçam'ı Ziyaret Etti
12:22
Eğitim-Bir-Sen, Milli Eğitimdeki Sıkıntıları Dile Getirdi Eğitim-Bir-Sen Batman Şubesi, eğitim alanındaki sorunların çözülmesini istedi.
Eğitim-Bir-Sen, Milli Eğitimdeki Sıkıntıları Dile Getirdi
11:35
İzinsiz Gösterilerde Çocukların Kullanılmasına Tepki Siirt'teki izinsiz gösterilerde çocukların güvenlik güçlerine taş ve molotofkokteyli saldırıda bulunan grup içerisinde kullanılmasına kentteki bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri tepki gösterdi Tüm Eğitim Sen Genel Başkanı Aksu: "Çocukların okulda olması gerekirken sokaklarda ön saflarda eylem yapmaları.
19:33
Antalya Enerji Firmasına 15 Metre Pankartlı Protesto Enerji firmasına 15 metre pankartlı protesto Emre BAYLAN/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da elektrik dağıtım hizmeti veren CLK Adeniz'in fatura tarihlerinde yaptığı değişiklik sonrası abonelerine iki aylık fatura göndermesini protesto etmek için Halkevi üyesi bir grup, Cumhuriyet Meydanı'nda 15 metre uzunluğunda pankart açtı.
Antalya Enerji Firmasına 15 Metre Pankartlı Protesto
17:24
Enerji Firmasına 15 Metre Pankartlı Protesto Antalya'da elektrik dağıtım hizmeti veren CLK Adeniz'in fatura tarihlerinde yaptığı değişiklik sonrası abonelerine iki aylık fatura göndermesini protesto etmek için Halkevi üyesi bir grup, Cumhuriyet Meydanı'nda 15 metre uzunluğunda pankart açtı.
Enerji Firmasına 15 Metre Pankartlı Protesto
16:40
Yüksek Bedelli Elektrik Faturalarına Tepkiler Devam Ediyor Antalya, Budur ve Isparta illerinin elektrik dağıtımını üstlenen şirketin gecikmeli gönderdiği yüksek bedelli elektrik faturalarına vatandaşların tepkisi devam ediyor.
22:24
Kütahya'da Hz. Peygambere Saygı Yürüyüşü AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanlığı öncülüğünde, 8 sivil toplum kuruluşunun desteğiyle ’Hz. Peygamber’e Saygı’ yürüyüşü gerçekleştirildi.
Kütahya'da Hz. Peygambere Saygı Yürüyüşü
19:08
Göstericilerden AK Parti Karnesi Taksim Tünel'de toplanan Devrimci Liseliler (Dev Lis) üyesi bir gurup, karne eylemi gerçekleştirdi.
Göstericilerden AK Parti Karnesi
19:03
Eğitim Bir Sen'den Dönem Sonu Açıklaması Eğitim Bir Sen Siirt Şube Başkanı Murat Şeker, öğretmen açığının önüne geçilmesi gerektiğini bildirdi.
17:12
New Yorker Dergisi, Yolsuzluk Konusunda Erdoğan'ı Örnek Gösterdi ABD’de yayınlanan ünlü The New Yorker dergisi, yolsuzluk konusunda başı derde giren 3 lider arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da zikretti.
16:20
Mehmet Akif Ersoy Söyleşiyle Anıldı Eğitim Bir Sen Tokat Şubesi, Yeşilyurt ilçesinde, Mehmet Akif Ersoy'u anma ve anlamak konulu söyleşi düzenledi.
14:01
Eğitim Bir Sen'den Dönem Sonu Değerlendirmesi Eğitim Bir Sen 2 No lu Şube Başkanı Mustafa Karataş, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı dönem sonu dolayısıyla yaptığı açıklamada, öğretmen açığına işaret ederek, “15 Bin Atama Değil 100 Bin Öğretmen Ataması Yapılmalıdır” dedi.
Eğitim Bir Sen'den Dönem Sonu Değerlendirmesi
12:07
Öğretmenlerden Milli Eğitim'e Bol Sıfırlı Karne Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Abdurrahman Bulut, eğitim yılının ilk yarısında eğitimin acil çözüm bekleyen sıkıntılarının arttığını belirterek, Milli Eğitim'e sıfırlarla dolu karne verdi.
Öğretmenlerden Milli Eğitim'e Bol Sıfırlı Karne
10:19
Selendi Eğitim-Bir-Sen ve AK Parti Teşkilatı Yemekte Buluştu Selendi Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı Murat Daban ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Selendi İlçe Başkanı Muharrem Sezer ile dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
Selendi Eğitim-Bir-Sen ve AK Parti Teşkilatı Yemekte Buluştu
09:34
Askeri Hastane Çalışanları Sağlık Hizmet Koluna Üye Olabilecek Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, askeri hastane çalışanlarının da sağlık hizmet koluna üye olabileceklerini söyledi.
Askeri Hastane Çalışanları Sağlık Hizmet Koluna Üye Olabilecek
21:34
Eğitim Bir Sen'den Karma Eğitim Tepkisi Eğitim Bir Sen Diyarbakır Şube Başkan Vekili Naif Keleş, okullardaki karma eğitime son verilmesi gerektiğini savundu.
16:57
Bahşi'den Öğrenci ve Velilere Uyarı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Elazığ 1 No’lu Şube Başkanı İbrahim Bahşi, 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk döneminin ciddi sorunlar yaşanmadan sona erdiğini ifade etti.
Bahşi'den Öğrenci ve Velilere Uyarı
16:54
Vali Yaman, Memurlarla Buluştu Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Memur-Sen'e bağlı sendika başkanlarını ziyaret etti.
Vali Yaman, Memurlarla Buluştu
16:33
Büro Memur-Sen, Sgk'ya Yazı Gönderdi Sendika, SGK'ya ikramiyelerin ödenmemesi ve görevde yükselme sınavında 60 başarı puanını geçen personelin atamalarının yapılmaması nedeniyle resmi yazı gönderdi.
14:35
Büro Memur-Sen, Kamu Çalışanları Arasındaki Ayrımcılığın Önüne Geçilmesini İstedi Büro Memur-Sen Van Şubesi, kamu çalışanları arasındaki ayrımcılığın ve ücret düşüklülüğünün önüne geçilmesi için Adalet Bakanlığı’nın yeni bir düzenleme yaparak bu adaletsizliğin giderilmesini istedi.
Büro Memur-Sen, Kamu Çalışanları Arasındaki Ayrımcılığın Önüne Geçilmesini İstedi
14:13
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili Özer'den Dönem Sonu Değerlendirmesi Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili Ahmet Özer, “15 bin yeni öğretmen atamasının 100 bine çıkarılması için imkanlar zorlanmalı ve öğretmen açığı nedeniyle yaşanan problemlerin önüne geçilmelidir” dedi.
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili Özer'den Dönem Sonu Değerlendirmesi
13:00
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılının İlk Yarıyılının Sona Ermesi Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılının sona ermesiyle ilgili, "Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2014-2015 yarıyıl karnesinin kırıklarla dolu olduğunu gözler önüne sermektedir.
10:32
Türk Eğitim Sen: İktidara Bağlılığını Bildirenler Okullara Müdür Yapıldı Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılına damgasını vuran konuların başında okul yönetici görevlendirmelerinin geldiğini söyledi.
23:18
Mudanya Belediyesi'nde Sözleşme Sevinci Mudanya Belediyesi, memurlar için Tüm-Bel-Sen ile de bir yıllık toplu sözleşme imzaladı.
Mudanya Belediyesi'nde Sözleşme Sevinci
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:07:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEMUR HABERLERİ
[Hata Bildir]