SON DAKİKA MENEMEN HABERLERİ

Son Dakika Menemen Haberleri

 • 15:24Menemen'de Feci Kaza: 1 Ölü, 2 Yaralıİzmir’in Menemen ilçesinde meydana gelen kazada, kamyonetin direğe çarpması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 14:45Kaçak Göçmenlere Bot Yapan İmalathaneye Operasyonİzmir'de kanunsuz göç faaliyetiyle mücadele kapsamında polis tarafından, üç bot imalathanesine operasyon düzenlendi.
 • 10:20İzmir Polisten Mülteci Botu İmalathanelerine Baskınİzmir Polisten Mülteci Botu İmalathanelerine BaskınPolisten mülteci botu imalathanelerine baskın İZMİR'de polis, umuda yolculuğa çıkmak isteyen sığınmacıların kullandığı ve olumsuz koşullarda hazırlanan botların üretildiği 3 ayrı imalathaneye operasyon düzenledi.
 • 09:40Polis, Mültecilere 2 Bin 500 Liraya Polis, Mültecilere 2 Bin 500 Liraya "Ölüm Botu" Satan İmalathaneleri Bastıİzmir polisi, umuda yolculuğa çıkmak isteyen sığınmacıların kullandığı ve olumsuz koşullarda hazırlanan botların üretildiği 3 ayrı imalathaneye operasyon düzenledi.
 • 07:35İzmir'de Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadeleİzmir'de göçmen kaçakçılığıyla mücadele kapsamında yılbaşından bu yana organizatör oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 160 şüpheliden 74'ü tutuklandı.
 • 02:12Cüruf Depolama Alanında İncelemeCüruf Depolama Alanında İncelemeAliağa ve Foça ilçelerinde termik santral kül ve cüruf depolama sahalarının faaliyetlerinin durdurulması davasında, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu’nca yürütmeyi durdurma kararı verildi.
 • 15:46Yağmur Altında Cüruf EylemiYağmur Altında Cüruf EylemiVerilen karar doğrultusunda oluşturulan bilirkişi heyeti İzmir Demir Enerji Santrali ve cüruf depolama alanında incelemelerde bulundu.
 • 12:57Orduspor'un Maç Primi TaraftardanOrduspor'un Maç Primi TaraftardanOrduspor taraftar gruplarının önerdiği ve Orduspor Yönetim Kurulu’nun ortaklaşa aldığı kararla, Menemen Belediyespor maçından elde edilecek bilet geliri maç sonrası futbolculara ödenecek.
 • 10:46İzban, Torbalı Seferlerine BaşlıyorİZBAN'ın Torbalı hattında günde 76 seferle hizmete başlayacağı bildirildi.
 • 10:07Açılış Töreni Ertelenen İzban Torbalı Seferleri 6 Şubat'ta BaşlıyorAçılış Töreni Ertelenen İzban Torbalı Seferleri 6 Şubat'ta Başlıyorİzmir ulaşımında büyük payı olan İZBAN’ın, açılış töreni ertelenen Torbalı hattındaki seferlerine, 6 Şubat 2016 Cumartesi saat 05.25’ten itibaren başlanacak.
 • 09:22Mithat Can Özer 'Hadi Be'ye KonuştuMithat Can Özer 'Hadi Be'ye Konuştu'Her Şey Aşktan' adlı sinema filmiyle izleyici karşısına çıkan Mithat Can Özer, Younow takipçilerinin ve Emre Saygı'nın sorularına, samimi açıklamalarda bulundu.
 • 15:34Hasta Hükümlü ve TutuklularAdalet Bakanlığınca, 24 Aralık 2015 tarihi itibarıyla ağır ve sürekli hastalığı sağlık kurulu raporuyla tespit edilen 387 hükümlü ve tutukludan 114'ünün kanser hastası olduğu bildirildi.
 • 15:30Bakan Bozdağ: 387 Hasta Hükümlü ve Tutuklunun 114'ü KanserAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, 24 Aralık 2015 tarihi itibarıyla ağır ve sürekli hastalığı sağlık kurulu raporuyla tespit edilen hükümlü ve tutuklu sayısının 387 olduğunu bunların 114'ünün kanser hastası olduğunu belirtti.
 • 11:15Bakan Yıldırım: Kanal İstanbul'un Güzergahı DeğişecekBakan Yıldırım: Kanal İstanbul'un Güzergahı DeğişecekUlaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Kanal İstanbul Projesi'nin, jeolojik yapılar, doğal sitler, yer altı su kaynakları, meralar yüzünden güzergahının değişeceğini söyledi.
 • 08:59Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 21:13Alaçatı Ot Festivali'ne HazırlanıyorAlaçatı Ot Festivali'ne HazırlanıyorBu yıl yedincisi düzenlenecek olan Alaçatı Ot Festivali’nin marka değerinin yükselmesi nedeniyle hazırlıkları da iki ay önceden başladı.
 • 18:12Kamer Genç, Yedek Subay Öğretmen Olduğu Seyrek'de AnıldıKamer Genç, Yedek Subay Öğretmen Olduğu Seyrek'de AnıldıChp Tunceli eski Milletvekili Kamer Genç için, askerliğini yedek subay öğretmen olarak yaptığı İzmir'in Menemen İlçesi Seyrek Mahallesi'nde anma töreni düzenlendi.
 • 15:11En Romantik Sevgililer Günü Vogue'daİstanbul manzarasıyla göze ve damağa hitap eden Vogue Restaurant, misafirleri için çok özel Sevgililer Günü menüleri sunuyor.
 • 15:01Ebso Heyetinin Ankara TemaslarıEge Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Suriyeli sığınmacıların istihdamında mesleki sınıflandırma ihtiyacının söz konusu olduğunu belirterek bu konuda İzmir'de bir pilot uygulama başlatılmasını istediklerini bildirdi.
 • 11:50Ebso'nun Reform Talebi Birer Birer Yanıt BuluyorEbso'nun Reform Talebi Birer Birer Yanıt BuluyorEge Bölgesi Sanayi Odasının sürdürülebilir büyüme ve istikrar vurgusu ile başladığı kabine üyelerini ziyaretlerinde gündeme getirdiği, ekonomik büyümeye ivme kazandıracak reform talepleri birer birer yanıt buluyor.
 • 13:31Kadın Kooperatifleri Balçova'da BuluştuKadın Kooperatifleri Balçova'da Buluştuİzmir’deki 11 ilçede faaliyet gösteren kadın kooperatifleri, Balçova’da buluşarak İzmir Koordinasyon Kurulu’nu oluşturdu.
 • 10:06Haftanın Tarihine BakışKıbrıs'ta "cumhuriyet" ilan edilmesine giden adım, Türkiye Başbakanı Adnan Menderes ve Yunanistan Başbakanı Konstantin Karamanlis arasında, 5-11 Şubat 1959'da Zürih Konferansı'nda varılan anlaşmayla atıldı.
 • 08:44Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 15:38Futbol: Spor Toto 2. LigStat: Menemen ilçe Hakemler: Celal Bayraklı, Ahmet Çifci, Kasım Oyarçin Menemen Belediyespor: Ömer Alıcı, Mazlum Demir, Veli Çetin, Efe Karaoğlu, Yasin Güreler, Murat Erdemir, Ersin Aslantoğ (Dk. 80 Onurcan Güler), Özkan Toprak, Mustafa Şen, Umut Kaya, Yasin Avcı (Dk. 51 Tayfur Emre Yılmaz) Pazarspor: Fethi Bilgin, Aykut Civelek, Ozan Solak, Evren Kürkçü, Serhat Keskinsoy, Taner Yıldız (Dk. 82 Hacı Şükrü Çiçek), Caner Yılmaz, Hakan Sayar (Dk. 85 Mustafa Akpulat), Fatih Mustafa Baydemir (Dk. 46 Devrimcan Beyaz), Gökhan Ünver, Muhammet Emre Kalkan Goller: Dk. 9 Caner Yılmaz, Dk. 13 Hakan Sayar (Pazarspor), Dk. 18 ve 72 Veli Çetin, Dk. 78 Tayfur Emre Yılmaz (Menemen Belediyespor) Sarı kartlar: Dk. 63 Serhat Keskinsoy, Dk. 84 Caner Yılmaz (Pazarspor), Dk. 71 Yasin Güreler, Dk. 78 Tayfur Emre Yılmaz (Menemen Belediyespor) Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Menemen Belediyesyor, Pazarspor'u 3-2 yendi.
 • 13:13Almanlar İzmir'den MemnunAlmanlar İzmir'den Memnunİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret eden Alman Bakan Martin Günthner, İzmir’in gelişme potansiyelinin çok yüksek olduğunu, 5 yıl önce bu kentte Bremen Yatırım Ofisi açmakla çok doğru bir karar vermiş olduklarını söyledi.
 • 11:25Almanlar, İzmir'den Çok MemnunAlmanlar, İzmir'den Çok Memnunİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret eden Alman Bakan Martin Günthner, İzmir'in gelişme potansiyelinin çok yüksek olduğunu, 5 yıl önce bu kentte 'Bremen Yatırım Ofisi' açmakla çok doğru bir karar verdiklerini söyledi.
 • 11:19Alman Bakan Günthner: İzmir'e Yatırım Yapmakla Doğru Karar VermişizAlman Bakan Günthner: İzmir'e Yatırım Yapmakla Doğru Karar Vermişizİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret eden Alman Bakan Martin Günthner, İzmir’in gelişme potansiyelinin çok yüksek olduğunu, 5 yıl önce bu kentte 'Bremen Yatırım Ofisi' açmakla çok doğru bir karar vermiş olduklarını söyledi.
 • 10:34Kavaklılar Tirit Gecesinde Bir Araya GeldiKavaklılar Tirit Gecesinde Bir Araya GeldiKavaklılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, ’Kaz Tiridi’ gecesinde bir araya geldi.
 • 17:41Kavak Kaymakamlığı'ndan AçıklamaKavak Kaymakamlığı'ndan AçıklamaSamsun’un Kavak İlçe Kaymakamlığı, naylon barakada yaşayan 53 yaşındaki Durmuş Işık’a daha önce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ev yapıldığı, küçükbaş hayvan alındığı ve birçok kez yardımda bulunulduğunu bildirdi.
 • 08:46Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 17:31Pfdk'dan Fenerbahçe'ye Fbtv CezasıProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Başkan Avukat Hüseyin Karaahmetoğlu başkanlığında yaptığı toplantıda Süper Lig'in 19. haftası ile PTT 1. Lig, 2. ve 3. Lig maçlarında yaşanan olaylarla ilgili 26 dosyayı görüşerek karara bağladı.
 • 16:41Bursa - Patlatılan Şüpheli Paketten Çıkan Yumurtaları Menemen YapacakBursa - Patlatılan Şüpheli Paketten Çıkan Yumurtaları Menemen YapacakPatlatılan şüpheli paketten çıkan yumurtaları menemen yapacak Edip TEKİN/BURSA, (DHA) - BURSA Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde şüpheli paket ihbarını alan polis, terminal girişlerini yaya ve araç trafiğine kapattı.
 • 13:57Patlatılan Şüpheli Paketten Çıkan Yumurtaları Menemen YapacakPatlatılan Şüpheli Paketten Çıkan Yumurtaları Menemen YapacakBursa Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde şüpheli paket ihbarını alan polis, terminal girişlerini yaya ve araç trafiğine kapattı.
 • 17:01Ormanda Erkek Cesediİzmir'in Menemen İlçesi'ndeki ormanlık alanda, av tüfeğiyle vurularak öldüğü belirlenen 28 yaşındaki Serkan Polat'ın cesedi bulundu.
 • 16:48Kosgeb 13. Dönem Girişimcilik Kursu Foça'da BaşladıKosgeb 13. Dönem Girişimcilik Kursu Foça'da BaşladıİZMİR (İHA) – Küçük ve Orta ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme Dairesi Başkanlığı’nın (KOSGEB)13. dönem “Girişimcilik Kursu” Foça’da başladı.
 • 14:09Menemen'de CinayetMenemen ilçesinde, ormanlık alanda silahla vurularak öldürülen kişinin cesedi bulundu.
 • 13:29Silahla Vurulmuş Erkek Cesedi Bulunduİzmir'in Menemen ilçesinde, ormanlık alanda silahla vurulmuş bir erkek cesedi bulundu.
 • 13:20Ormanlık Alanda Ceset Bulunduİzmir’in Menemen ilçesinde, ormanlık alanda Serkan Polat’ın silahla vurulmuş cesedi bulundu.
 • 12:0413. Dönem KOSGEB Girişimcilik Kursu, Foça'da GerçekleşiyorBölgede yapılacak eğitim ve girişimcilik çalışmalarına olan desteklerinin süreceğini belirten Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, tüm katılımcılara başarılar diledi.
 • 12:28Göçmen Kaçakçılarına Kefaletle TahliyeGöçmen Kaçakçılarına Kefaletle Tahliyeİzmir'de, geçen yıl nisan ayında polis tarafından insan tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınıp tutuklanan ve 48'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan, aralarında şebekenin başı Suriyeli Ahmad A.'nın da bulunduğu 7 göçmen kaçakçısı, kefaletle tahliye oldu.
 • 10:57Foça'da Sığınmacıları Taşıyan Teknenin BatmasıFoça ilçesi açıklarında sığınmacıları taşıyan teknenin batması sonucu kaybolan sığınmacıları arama çalışmaları, sabahın ilk ışıklarıyla yeniden başladı.
 • 17:27Terör Gösterisi Gözaltısına 6 TutuklamaTerör Gösterisi Gözaltısına 6 TutuklamaAnkara Tren Garı'ndaki patlama sonrasında İzmir'de yaptıkları protesto gösterilerinde, terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları ve polise molotoflu saldırılarda bulundukları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişi ile polise teslim olan 1 kişinin işlemleri tamamlandı.
 • 10:54İzmir'deki Terör Operasyonunda Gözaltına Alınanlar Adliyedeİzmir'in Karabağlar, Konak, Bornova, Bayraklı ve Menemen ilçelerinde eşzamanlı düzenlenen terör operasyonlarında gözaltına alınan yedi kişiden beşi adliyeye sevk edildi.
 • 21:05Yurtta KışManisa-İzmir karayolu, kar temizleme ve tuzlama çalışmasının ardından yeniden trafiğe açıldı.
 • 17:54Manisa'da Kar 1.5 Saatte Hayatı DurdurduManisa'da Kar 1.5 Saatte Hayatı DurdurduManisa'da birkaç gün önce yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı, kent merkezinde de başladı.
 • 16:59Yurtta KışManisa-İzmir karayolunda kar yağışı nedeniyle ulaşım aksıyor.
 • 10:46İzmir'de Terör Operasyonu: 7 Gözaltıİzmir'in Karabağlar, Konak, Bornova, Bayraklı ve Menemen ilçelerinde eşzamanlı düzenlenen terör örgütü operasyonlarında 7 kişi gözaltına alındı.
 • 10:04İzmir'de Terör Operasyonuİzmir'de terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H üyesi olduğu iddiasıyla 7 kişi gözaltına alındı.
 • 09:37İzmir'de, 'Ankara Protestosu' Operasyonu; 7 GözaltıAnkara Tren Garı yakınındaki bombalı eylem sonrasında İzmir'de düzenledikleri protesto gösterilerinde, terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları ve polise molotofkokteyli ile saldırılarda bulundukları gerekçesiyle 7 kişi gözaltına alındı.
 • 14:44İzmir'de Kar Alarmıİzmir'de Kar Alarmıİzmir Büyükşehir Belediyesi, kar yağışı sebebiyle şehrin yüksek bölgelerinde kapanan yollara küreme ve tuz serim araçları, greyderler ve iş makineleriyle müdahale ediyor.