SON DAKİKA MENEMEN HABERLERİ

Son Dakika Menemen Haberleri

 • 15:08Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nin Acil Servisi YenilendiBuldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nin Acil Servisi YenilendiDenizli’nin Buldan ilçesinde bulunan Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde, Arif Cerit Hizmet Binası’nın yenilenen acil servisi törenle açıldı.
 • 10:40MHP Adayı Tanrıkulu: Çerez Paralarını Üretene, Çalışana, Emekliye VereceğizMHP Adayı Tanrıkulu: Çerez Paralarını Üretene, Çalışana, Emekliye VereceğizMHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. bölge milletvekili adayı Ahmet Kenan Tanrıkulu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
 • 10:21İzmir'deki AK Parti Seçim Aracına SaldırıMenemen ilçesinde AK Parti Aliağa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yasin Keskin'in de içinde bulunduğu seçim aracına saldırıda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 4 kişi, serbest bırakıldı.
 • 09:18Tarihe SaygılarımızlaTarihe Saygılarımızlaİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 13. kez düzenlediği "Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri" için başvurular başladı.
 • 19:24Rahvan Atlar Menemen'de YarıştıRahvan Atlar Menemen'de Yarıştıİzmir'in Menemen İlçesi'nde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Rahvan At Yarışları renkli görüntülere sahne oldu.
 • 16:54Davutoğlu Altılı Çeteye Karşı Mücadele Ediyoruz-Detay 3Davutoğlu Altılı Çeteye Karşı Mücadele Ediyoruz-Detay 3Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa mitinginde yaptığı konuşmada, CHP, MHP ve HDP'nin, 'paralel yapı', Kandil ve DHKP-C ile birlikte altılı çete kurduğunu savunarak, "Altısına karşı biz mücadele ediyoruz" dedi.
 • 15:43Davutoğlu: Altılı Çeteye Karşı Mücadele EdiyoruzDavutoğlu: Altılı Çeteye Karşı Mücadele EdiyoruzBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa mitinginde yaptığı konuşmada, CHP, MHP ve HDP'nin, 'paralel yapı', Kandil ve DHKP-C ile birlikte altılı çete kurduğunu savunarak, "Altısına karşı biz mücadele ediyoruz" dedi.
 • 16:44İzmir Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurdu 2-İzmir Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurdu 2-Kocaoğlu: AKP'li İçten'in tweetleri kanımı dondurdu İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'le ilgili attığı tweetlerle tepki çeken Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten'in sözlerinin kanını dondurduğunu söyledi.
 • 14:43İzmir Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurdu 1-İzmir Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurdu 1-Kocaoğlu: AKP'li İçten'in tweetleri kanımı dondurdu İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'le ilgili attığı tweetlerle tepki çeken Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten'in sözlerinin kanını dondurduğunu söyledi.
 • 14:31Şehit Kubilay Köprülü Kavşağı Açıldıİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Menemen'de yapımını tamamladığı Şehit Kubilay Köprülü Kavşağı ve bağlantı yolları törenle hizmete girdi.
 • 14:29Kocaoğlu'ndan AK Parti'li İçten'e Tepki: Kendini Bilmez MilletvekiliKocaoğlu'ndan AK Parti'li İçten'e Tepki: Kendini Bilmez Milletvekiliİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Menemen ilçesinde yapımını tamamlanan Şehit Kubilay Köprülü Kavşağı ve bağlantı yollarının açılış törenine katıldı.
 • 13:46Menemen'in "İki Yakası" Buluştuİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Menemen'de yapımını tamamladığı Şehit Kubilay Köprülü Kavşağı ve bağlantı yolları törenle hizmete girdi.
 • 13:03Kocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı DondurduKocaoğlu: AKP'li İçten'in Tweetleri Kanımı Dondurduİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'le ilgili attığı tweetlerle tepki çeken Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten'in sözlerinin kanını dondurduğunu söyledi.
 • 13:56Başkan'dan "40 Gün Raporu" İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Gaziemir Belediyesi'yle birlikte projelendirdiği Sarnıç Çok Amaçlı Spor Salonu'nun temeli törenle atıldı.
 • 11:03Özel Yamanlar Öğrencileri Uluslararası Proje Yarışmasında Dört Madalya AldıÖzel Yamanlar Öğrencileri Uluslararası Proje Yarışmasında Dört Madalya AldıRomanya’nın başşehri Bükreş’te düzenlenen 13. Uluslararası İnfomatrix proje Yarışması'nda Özel Yamanlar okulları öğrencileri bir altın, iki gümüş ve bir bronz madalya aldı.
 • 10:55Yamanlar Romanya'dan Dört Madalya ile DöndüYamanlar Romanya'dan Dört Madalya ile DöndüRomanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen, 13. Uluslararası İnfomatrix proje yarışmasından Özel Yamanlar Okulları dört madalya ile döndü.
 • 20:26Yıldız: Yıldız: "Devletin Nasıl Yönetildiğini Hep Beraber Gördüler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın alana gelmesi- Bakan Yıldız, Menderes Belediye Başkanı Soylu ve İZMİRGAZ AŞ Genel Müdürü Yandımata'nın doğalgaz borusunu imzalamaları- Tören alanında küçük bir çocuğu kucağına alması- Lokma yemesi- Menderes Belediyesini ziyareti - Bakan Yıldız: "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:27Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, İzmir'deEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 13:25Çapa Koleji'nden Bilim Temalı Kültür HaftasıÇapa Koleji'nden Bilim Temalı Kültür Haftasıİzmir’de, Çapa Koleji Menemen Şubesi, Kültür Haftası kapsamında öğrencilerin geliştirdiği projeleri ve ortaya çıkarılan çalışmaları sergiledi.
 • 10:28İzmir'de Şehit Kubilay Köprülü Kavşağı Cumartesi Açılıyorİzmir'de Şehit Kubilay Köprülü Kavşağı Cumartesi Açılıyorİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, Menemen ilçesi Esatpaşa Mahallesi’nde yaptığı köprülü kavşak, 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü törenle hizmete açılacak.
 • 18:22İzmir ve Manisa'da Yağış ve Dolu UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, İzmir ve Manisa çevresinde gök gürültülü sağanak yağış ve dolu uyarısında bulundu.
 • 15:10Başkan Kocaoğlu'ndan Çed İsyanıÇiğli’deki spor salonu açılışında, İzmir Körfezi'nin iki yıldır onay bekleyen ÇED raporunu bir kez daha gündeme getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Taş ocaklarına, maden ruhsatlarına ÇED raporu istemiyorsun ama yüzülebilir körfez için iki yıldır bahane uyduruyorsun. Efemçukuru’na ÇED nasıl verildi?
 • 12:55CHP'li Gençlerden 19 Mayıs İçin Fener AlayıCHP'li Gençlerden 19 Mayıs İçin Fener AlayıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Gençlik Kolları'nın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği fener alayı bu gece büyük bir katılımla gerçekleştirildi.
 • 23:13CHP'li Gençlerden 19 Mayıs İçin Fener AlayıCHP'li Gençlerden 19 Mayıs İçin Fener Alayıcumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Gençlik Kolları'nın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği fener alayı bu gece büyük bir katılımla gerçekleştirildi.
 • 11:53Menemen Nasıl Yapılır?Menemen Nasıl Yapılır?Bir porsiyon menemen yapmak için tek yumurta yeterli olsa da isteğe göre iki yumurta da kullanılabilir.
 • 15:10Balbay'dan Cezaevi ZiyaretiBalbay'dan Cezaevi ZiyaretiChp İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay Aliağa Şakran Cezaevi Kampusu'nde incelemelerde bulundu, burada kalan çocuklarla görüştü.
 • 16:08Tır'ın Altında Kalan Kadın ÖldüTır'ın Altında Kalan Kadın Öldüİzmir'in Aliağa İlçesi'nde, yolun karşısına geçmeye çalışırken TIR'ın altında kalann 23 yaşındaki Raziye Ağünlü, yaşamını yitirdi.
 • 14:36İzmir'de 23 Yaşındaki Kızın Feci Ölümüİzmir'de 23 Yaşındaki Kızın Feci Ölümüİzmir’in Aliağa ilçesinde yaşanan kazada, TIR’ın altında can veren 23 yaşındaki genç kızın cesedi, yaklaşık 1 buçuk saatlik çabanın ardından bulunduğu yerden çıkarılabildi.
 • 14:54Aliağa'da 'Organ Nakli ve Bağışı' KonferansıAliağa'da 'Organ Nakli ve Bağışı' Konferansıİzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Aliağa ilçesinde ’Organ Nakli ve Bağışı’ adlı konferans düzenlendi.
 • 13:45Uluslararası 1. İşitme Engelliler Festivaline Foça DesteğiUluslararası 1. İşitme Engelliler Festivaline Foça DesteğiUluslararası 1. İşitme Engelliler Festivali Türkiye, Rusya, Makedonya, Bulgaristan ve Romanya'dan festivale katılan 200'e yakın işitme engellinin katılımı ile 11-15 Mayıs tarihleri arasında İzmir'de gerçekleşiyor.
 • 11:47Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Spor Teknik Direktörü Güneş AçıklamasıSpor Toto 3. Lig 3. Grubu 12. sırada bitiren Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor'un Teknik Direktörü Bahaddin Güneş, "Belki Bayburt halkının beklentilerine cevap veremedik ama 12 yıldır amatör olan bir takımın profesyonel ligdeki ilk sezonunda aldığı bu sonuç başarıdır" dedi.
 • 11:14Bahaddin Hocayla Dobra Dobur Sezon DeğerlendirmesiBahaddin Hocayla Dobra Dobur Sezon DeğerlendirmesiBayburt Grup Özel İdare Gençlikspor Teknik Direktörü Bahattin Güneş, "Belki Bayburt halkının beklentilerine cevap veremedik ama 12 yıldır amatör olan bir takımın profesyonel ligdeki ilk sezonunda aldığı bu sonuç başarıdır" dedi.
 • 18:39Bitlis'te Tiyatro Oyunu SahnelendiBitlis Anadolu Komedram Oyuncuları Tiyatrosu (Tiyatro AKOT), Nejat Uygur Tiyatrosu tarafından yıllarca oynanan "Sizinki Can da Bizimki Patlıcan mı" adlı komedi oyununu günümüze uyarlayarak sahneledi.
 • 13:12Menemen'deki Tarihi Rum Kilisesinde 93 Yıl Sonra AyinMenemen'deki Tarihi Rum Kilisesinde 93 Yıl Sonra Ayinİzmir'in Menemen İlçesi'ndeki Agios Konstantinos Rum kilisesinde 93 yıl aradan sonra yeniden ayin gerçekleştirildi.
 • 11:59Ezan Sesi Eşliğinde Kilise AçılışıEzan Sesi Eşliğinde Kilise Açılışı93 yıl aradan sonra yeniden ayin gerçekleştirilen İzmir Menemen’deki Rum Kilisesi Agios Konstantinos’un açılış kurdelesini, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ve İstanbul Rum Ortodoks Patriği 1. Bartholomeos ezan sesi eşliğinde birlikte kesti.
 • 11:50Menemen'de 93 Yıl Sonra Kilise AçıldıMenemen'de 93 Yıl Sonra Kilise AçıldıMenemen Belediyesi tarafından restore edilen Rum kilisesi Agios Konstantinos, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, İstanbul Rum Ortodoks Patriği 1. Bartholomeos, Yunanistan İzmir Başkonsolosu Theodore Tsakiris'in katılımıyla hizmete açıldı.
 • 13:24Menemen Belediyespor'da Haluk ŞokuSpor Toto 2'nci Lig play off çeyrek finali rövanş maçında Pendikspor'la pazartesi deplasmanda karşılaşacak Menemen Belediyespor'a golcüsü Haluk'tan kötü haber geldi.
 • 12:59Patrik Bartholomeos Foça'yı Ziyaret EttiPatrik Bartholomeos Foça'yı Ziyaret EttiFoça’yı ziyaret eden Fener Rum Patriği Bartholomeos, Foça’ya olan sevgisini “Yaşasın Foça, Yaşasın Foçalılar” diyerek ifade etti.
 • 12:31MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Vaatlerimiz Adana Mavrası Değil, Devlet Sözüdür"MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 3 Mayıs’ta Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıkladığı seçim beyannamesinin Türkiye’nin kurtuluş reçetesi olduğunu savunarak, “Vaatlerimiz Adana mavrası değil, Devlet sözüdür” dedi.
 • 00:38İzmir - Patrik Bartholomeos Foça'daİzmir - Patrik Bartholomeos Foça'daBartholomeos, Selçuk'ta Aziz Ioannis Yortusu ayinini yönetti (2) Fener Rum Patriği Bartholomeos Selçuk Efes, İzmir ve Gediz Üniversitesi'ndeki programının ardından beraberindeki heyet ve 100 kişilik davetli grubuyla akşam yemeği için İzmir'in Foça İlçesi'ne geldi.
 • 23:36Bartholomeos, Selçuk'ta Aziz Ioannis Yortusu Ayinini Yönetti (2)Bartholomeos, Selçuk'ta Aziz Ioannis Yortusu Ayinini Yönetti (2)Patrik BARTHOLOMEOS FOÇA'DA Fener Rum Patriği Bartholomeos Selçuk Efes, İzmir ve Gediz Üniversitesi'ndeki programının ardından beraberindeki heyet ve 100 kişilik davetli grubuyla akşam yemeği için İzmir'in Foça İlçesi'ne geldi.
 • 18:44Futbol: Spor Toto 2. Lig Play-offStat: Menemen İlçe Hakemler: Abdullah Yılmaz, Serhan Malkoç, Samet Çiçek Menemen Belediyespor: Ömer, Murat, Efe, Veli, Yasin, Samet, Ercüment, Ersin (Dk. 82 Hakan), Muhammed, Tayfun (Dk. 46 Mithat), Haluk (Dk. 62 Tayfur) Pendikspor: Yakup, Hakan, Hayrullah, Osman, Salih, Berat, Fahri (Dk. 63 Uğur), Ali Kemal, Tevfik (Dk. 88 Emre), İlhan, Yaser (Dk. 77 İlyas) Sarı kartlar: Dk. 39 Ersin (Menemen Belediyespor), Dk. 41 Hayrullah, Dk. 82 Osman (Pendikspor) Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup play-off çeyrek final ilk maçında Menemen Belediyespor ile Pendikspor 0-0 berabere kaldı.
 • 18:41Menemen Belediyespor-Pendikspor: 0-0Stat: İlçe HAKEMLER: Abdullah Yılmaz (xx), Serhan Malkoç (xx), Samet Çiçek (xx) MENEMEN BELEDİYESPOR: Ömer (xx)- Veli (xx), Efe (xxx), Murat (xxx), Yasin (xxx), Samet (xx), Muhammed (xx), Ersin (xxx) (Dk.82 Hakan ), Tayfun (x) (Dk.46 Mithat xx), Ercüment (xx), Haluk (xx) (Dk.62 Tayfur x) PENDİKSPOR: Yakup (xx)- Berat (xx), Hakan (xxx), Salih (xxx), Hayrullah (xx), Ali Kemal (xxx), İlhan (xxx), Fahri (xx) (Dk.63 Uğur xx), Osman (xx), Tevfik (xx) (Dk.88 Emre), Yaser (xx) (Dk.77 İlyas x) SARI KARTLAR: Ersin (Menemen Belediyespor), Hayrullah, Osman (Pendikspor) SPOR Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta normal sezonu 5'inci tamamlayan Menemen Belediyespor ile Ligi 2'nci sırada bitiren Pendikspor arasında Menemen'de oynanan play off çeyrek final ilk maçında gol sesi çıkmadı: 0-0. İlçe Stadı'ndaki karşılaşmada iki takım da girdiği pozisyonları değerlendiremedi.
 • 16:23İzmir Anadolu Yıldızları- 2015'te Kayıp Dağcılar Tatbikatıİzmir Anadolu Yıldızları- 2015'te Kayıp Dağcılar TatbikatıAnadolu Yıldızları- 2015'te kayıp dağcılar tatbikatı TÜRK Silahlı Kuvvetleri Arama Kurtarma (AK) unsurlarının geniş çaplı katıldığı, icra koordinatörlüğünü Hava Eğitim Komutanlığı'nın yaptığı Anadolu Yıldızı-2015 Arama Kurtarma Tatbikatı'nın ikinci gününde kara safhası, Menemen İlçesi Dumanlı Dağı mevkiinde gerçekleştirildi.
 • 13:40Anadolu Yıldızları- 2015'te Kayıp Dağcılar TatbikatıAnadolu Yıldızları- 2015'te Kayıp Dağcılar TatbikatıTürk Silahlı Kuvvetleri Arama Kurtarma (AK) unsurlarının geniş çaplı katıldığı, icra koordinatörlüğünü Hava Eğitim Komutanlığı'nın yaptığı Anadolu Yıldızı-2015 Arama Kurtarma Tatbikatı'nın ikinci gününde kara safhası, Menemen İlçesi Dumanlı Dağı mevkiinde gerçekleştirildi.
 • 12:36Anadolu Yıldızı-2015 Nefes KestiAnadolu Yıldızı-2015 Nefes KestiDün Ege Denizi’nin uluslararası sularında başlayan Anadolu Yıldızı-2015 Arama Kurtarma tatbikatı, 12 ülkeden 25’i yabancı 73 gözlemcinin katılımıyla İzmir Menemen Dumanlı Dağı mevkiinde devam etti.
 • 09:00Gündem/ 7 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da düzenlenen TI·KA toplu ac¸ılıs¸ to¨renine ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki "Cumhurbas¸kanlıgˆı Sofrası"na katılacak.
 • 08:26Jandarmadan Kaçak ve Sahte İçki Operasyonuizmir'in Menemen İlçesi'nde, bir evde kaçak üretilen çok miktarda rakı ve bandrolsüz içki ele geçirildi.
 • 00:08Gündem Özeti/ 7 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da düzenlenen TI·KA toplu ac¸ılıs¸ to¨renine ve Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki "Cumhurbas¸kanlıgˆı Sofrası"na katılacak.
 • 17:23İzmir'de Kaçak İçki OperasyonuMenemen ilçesinde bir eve düzenlenen operasyonda 570 litre etil alkol ele geçirildi.