19:1800
SON DAKİKA MENEMEN HABERLERİ

Son Dakika Menemen Haberleri

  Menemen Ahilik Haftasını Coşkuyla Kutladı

  Menemen Ahilik Haftasını Coşkuyla Kutladı

  Her yıl Eylül ayının 3. haftasında tüm yurtta kutlanan Ahilik Haftası dolayısıyla bu yıl Menemen’de alternatif bir kutlama programı düzenlendi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Menemenli Üreticinin Alternatifi Ayçiçeği

  Menemenli Üreticinin Alternatifi Ayçiçeği

  Menemenli üreticileri, alternatif ürün çeşitlerine yönlendirmek amacıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından‘Tarla Günü’ düzenlendi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Gediz Nehri Doğduğu Yerde Tertemiz

  Gediz Nehri Doğduğu Yerde Tertemiz

  Gediz Nehri’ndeki kirliği yerinde incelemek amacı ile harekete geçen Gediz Havzası Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma, Çevre ve Kalkınma Vakfı (GEMA) Başkanı Şener Kilimcigöldelioğlu ile Yönetim Kurulu üyelerinden oluşturulan araştırma ve geliştirme grubu, Gediz Nehri’nin doğduğu Murat Dağı’nda incelemelerde bulundu. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Manisa'da Feci Kaza: 4 Ölü, 3 Yaralı

  Manisa'da Feci Kaza: 4 Ölü, 3 Yaralı

  Manisa’da meydana gelen trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  150 Kilometre Hızla Kaza: 4 Ölü, 3 Ağır Yaralı

  150 Kilometre Hızla Kaza: 4 Ölü, 3 Ağır Yaralı

  Manisa'daki trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ece'nin Canı İçin 500 TL Taksitle 12 Bin Lira Ceza

  Ece'nin Canı İçin 500 TL Taksitle 12 Bin Lira Ceza

  İzmir'in Bostanlı semtinde, anne ve babasını henüz 1.5 yaşındayken trafik kazasında kaybeden üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Ece Yüzbaşı, yıllardır hayalini kurduğu motosikletiyle deneme turu attığı sırada yola düşüp öldü. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

  Başkan Kocaoğlu'ndan Ak Partili Vekillere Çöp Tepkisi

  Başkan Kocaoğlu'ndan Ak Partili Vekillere Çöp Tepkisi

  İzmir’de AK Partili bazı milletvekillerinin Yamanlar Dağı’na kurulmak istenen katı atık tesisine karşı çıkmalarına tepki gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Duyarlı çevre örgütlerine, bilim adamlarına ve İzmir’i sevenlere sesleniyorum: Bu kentin geleceğinin üç beş siyasetçinin hırsına kurban edilmesine izin vermeyin. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Kocaoğlu'ndan Tarihi Çağrı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, iktidar partisine mensup bazı milletvekillerinin Katı Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi'nin kurulmasına yönelik engelleme çabalarını "samimiyet sınavından ikmale kalmış siyasetçilerin küçük hesapları" olarak nitelendirdi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Yanlış İğne Sakat Bırakıyordu İddiası

  Yanlış İğne Sakat Bırakıyordu İddiası

  İzmir'in Dikili İlçesi'nde oturan 57 yaşındaki İsa Mintaş, diyaliz için koluna açılan fistülün bakımı sırasında yapılan iğnenin atar damarına hasar verdiğini ve kolunu kaybetmenin eşiğine geldiğini öne sürdü. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Kocaoğlu'ndan Katı Atık Tesisi Çıkışı

  Başkan Kocaoğlu'ndan Katı Atık Tesisi Çıkışı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka’da yapılması planlanan katı atık tesisine karşı AK Parti'li bazı milletvekillerinin açıklamalarına tepki gösterdi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Menemen Belediyespor'un Konuğu Pendikspor

  Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta ilk 3 haftada 2 galibiyet 1 beraberlikle 7 puan toplayıp zirve yarışında iddialı konuma gelen Menemen Belediyespor, yarın sahasında Pendikspor'la kozlarını paylaşacak. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  CHP İzmir'de Görev Dağılımları Belli Oldu

  Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetim Kurulunun yönetim kurulu toplantısında, İl Başkan Yardımcılıkları ve İlçe Sorumlusu Yöneticiler arasında yeni görev dağılımı yapıldı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Menemen Belediyesi'ne 'Hayvan Haklarına Muhalefet' Yaptırımı

  Menemen Belediyesi'ne "Hayvan Haklarına Muhalefet" Yaptırımı

  Menemen Belediyesi'ne 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun 14. maddesinin a bendindeki "hayvanlara kasıtlı olarak kötü davranmak, acımasız ve zalimce işlem yapmak, dövmek, aç ve susuz bırakmak, aşırı soğuğa ve sıcağa maruz bırakmak, bakımlarını ihmal etmek, fiziksel ve psikolojik acı çektirmek" ifade gereğince idari yaptırım uygulandı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Karabağlar'da Kentsel Dönüşümde Önemli Adım

  Karabağlar'da Kentsel Dönüşümde Önemli Adım

  İzmir’in en büyük ilçesi Karabağlar’da, kentsel dönüşüm kapsamında riskli alan olarak belirlenen 540 hektarlık alanın 1. etabı için kamulaştırma konusunda bölge sakinleri ile anlaşma sağlandı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  İzmir Kent Konseyleri Birliğinin İlk Toplantısı Urla'da

  İzmir Kent Konseyleri Birliğinin İlk Toplantısı Urla'da

  Her ay bir ilçede toplanan İzmir Kent Konseyleri Birliğinin bu dönem ilk toplantısı Urla Belediyesinde gerçekleşti. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Menemen'e 'ikinci' Arıtma Geliyor

  Menemen'e "ikinci" Arıtma Geliyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Menemen Türkelli'ye kurulacak arıtma tesisi için 29 Eylül tarihinde yapım ihalesine çıkıyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Futbolda Türkiye Kupası 2. Tur Kuraları Çekildi

  Futbolda Türkiye Kupası 2. Tur Kuraları Çekildi

  Futbolda Türkiye Kupası 2. tur kuraları, Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonunda çekildi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Türkiye Kupası 2. Tur Kuraları Çekildi

  Türkiye Kupası 2. Tur kuraları Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu’nda çekildi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Menemen'de Haluk Türkeri Şoku !

  Menemen'de Haluk Türkeri Şoku !

  Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden Menemen Belediyespor'da forma giyen Haluk Türkeri, deplasmanda oynanan Karagümrükspor maçında şok bir sakatlık yaşadı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  2. Körfez Yunusu Sefere Başladı

  2. Körfez Yunusu Sefere Başladı

  İZBAN, yolcularına sunduğu güvenli, konforlu ve hızlı toplu taşıma alternatifinin kalitesini daha da artırmak ve okulların açılmasıyla birlikte artacak yolcu sayısına yanıt verebilmek amacıyla, testleri sona eren ikinci Körfez Yunusu da işletmeye aldı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Körfez Yunusu' Sefere Başladı

  Körfez Yunusu" Sefere Başladı

  İzmir'de kent içi raylı ulaşımı rahatlatmak için alınan 210 metre uzunluğundaki tren, sefere başladı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Menemen'e Yapılacak İkinci Arıtma Tesisi İçin İhaleye Çıkılıyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Menemen Türkelli’ye kurulacak ikinci ileri biyolojik atık su arıtma arıtma tesisi için 29 Eylül tarihinde yapım ihalesine çıkıyor. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Menemenli çömlek ustasından uluslararası başarı -

  Menemenli çömlek ustasından uluslararası başarı -

  Menemenli çömlek ustası Ayhan İde, Bulgaristan'da düzenlenen çömlekçilik yarışmasında birinci oldu. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Çömlek Ustasından Uluslararası Başarı

  Menemenli çömlek ustası Ayhan İde, Bulgaristan’da düzenlenen uluslararası el sanatları yarışmasında birinci oldu İde: "Yurtdışında bu sanata çok önem veriliyor. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Menemen'e İkinci Arıtma Tesisi Yapılacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Menemen Türkelli’ye kurulacak arıtma tesisi için 29 Eylül tarihinde yapım ihalesine çıkıyor. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Dayısını Pompalı Tüfekle Yaraladı

  Dayısını Pompalı Tüfekle Yaraladı

  Cezaevinden daha önce kaçarak karısını bıçaklayan zanlı, cezasını tamamlayıp çıktıktan sonra bu kez dayısını vurdu. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Gökçek'e İzmir'den 'İçme Suyu' Yanıtı

  Gökçek'e İzmir'den 'İçme Suyu' Yanıtı

  İZSU Genel Müdürlüğü yetkilileri, kentte içme suyu kaynaklı bir bağırsak enfeksiyonu vakası bulunmadığını, şebeke suyunun temiz ve güvenilir olduğunu açıkladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Festival Coşkusunda Binlerce Binlerce Yürek

  Festival Coşkusunda Binlerce Binlerce Yürek

  Festivali Kortejinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi Bandosu eşliğinde binlerce vatandaşın katılımıyla coşkulu bir geçiş töreni yapıldı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Melih Gökçek'in İddialarına İzmirli Bilimadamları Cevap Verdi

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in İzmir’de bağırsak enfeksiyonlarındaki artış iddiasıyla ilgili açıklama yapan İZSU Genel Müdürlüğü yetkilileri, kentte içme suyu kaynaklı bir bağırsak enfeksiyonu vakası bulunmadığını, şebeke suyunun temiz ve güvenilir olduğunu açıkladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Tatil Kilo Kabusuna Dönüşmesin 

  Tatil Kilo Kabusuna Dönüşmesin 

  Eğer siz de,bu yaz tatilde kilo aldıysanız, aldığınız bu kiloların kalıcı olmaması için ve hemen vermek için aşağıda ki önerileri yapmaya başlamalısınız… (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Menemen'in Başkanı Şahin'in Gurur Abideleri

  Menemen'in Başkanı Şahin'in Gurur Abideleri

  Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, bu yıl TEOG’da yüzde 99, YGS-LYS’de ise yüzde 85 başarı oranı ile başarı çıtasını daha da yükselten Menemen Belediye Dershanesi (MEBDER) öğrencilerinin başarılarıyla gurur duyduğunu açıkladı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 19:18:50. #1.12#