23:3900
SON DAKİKA MENTEŞ HABERLERİ

Son Dakika Menteş Haberleri

  Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı

  Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı

  Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kentte 1 Aralık'ta bir günlük zorunlu su kesintisi yapılacağını duyurdu. (Dün 19:40)

   

  Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi

  Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi

  Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak proje kapsamında, Yalova Belediyesi ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandı. (Dün 15:52)

   

  Tonami Meydanı'nda 158 Ağacın Kesimine Başlandı

  Tonami Meydanı'nda 158 Ağacın Kesimine Başlandı

  Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki köprülü kavşak projesi- Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak proje kapsamında, Yalova Belediyesi ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandıYALOVA (AA) - Yalova'daki Tonami Meydanı'nda Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak köprülü kavşak projesi kapsamında, belediye ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandı. (Dün 15:15)

   

  Avukatların Hakime "Hakaret" İddiasına İlişkin Dava

  Gezi parkı odaklı olaylar sürecinde müvekkilleri olan şüphelilerin tutuklanmasının ardından nöbetçi mahkeme hakimi ve bazı görevli polislere hakaret ettikleri iddiasıyla 4 avukatın, "hakaret" ve "görevi yaptırmamak" suçlarından 1 yıl 2 ay ile 5 yıl 4 ay arasında değişen hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Mahkeme Başkanı'nın Hem Güldüren, Hem Özür Dileten Argosu

  Mahkeme Başkanı'nın Hem Güldüren, Hem Özür Dileten Argosu

  Gezi'de "tutuklama kararı" veren hakim ve polislere hakaret ettikleri iddiasıyla yargılanan avukatların, avukatı Ömer Kavili'nin "Müşteki hakim ve polisler İçişleri ve Adalet bakanlığının memurlarıdır" ifadesine mahkeme başkanı "Hakimler memur değildir" diye tepki gösterdi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Yalova'da Kavşak İçin Ağaç Kesimine Protesto

  Yalova'da Kavşak İçin Ağaç Kesimine Protesto

  Yalova Platformu üyeleri, Karayolları 14'üncü Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak olan köprülü kavşak projesi kapsamında Tonami Meydanı'ndaki kesilecek ağaçlar için protesto gösterisi yaptı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Mahcupyan: İslami Kesimin Yarısı Rahatsız

  Mahcupyan: İslami Kesimin Yarısı Rahatsız

  Başbakan danışmanı Etyen Mahcupyan yeni gezi olayları uyarısı yaparak "İslami kesimin yarısı rahatsız" dedi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Liv Hospital Türkiye'nin Kalbi Ankara'da Açıldı

  İki yıl önce İstanbul Ulus'ta yaptığı dev hastane yatırımı ile sağlık sektörüne ivme kazandıran Liv Hospital Grup, ikinci hastanesini 40 milyon dolarlık yatırımla Ankara'da açtı. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin Teknoloji Geleceğini 1500 Kişi Şekillendirecek

  Türkiye'nin Teknoloji Geleceğini 1500 Kişi Şekillendirecek

  Türkiye Bilişim Derneği’nin 31. Ulusal Bilişim Kurultayı ve CITEX Ankara Bilişim Fuarı, 3 bin 500’e yakın katılımcı ile Ankara’da gerçekleşti. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Türk-Rus Hukuk Forumu, İstanbul'da Yapıldı

  Türk-Rus Hukuk Forumu, İstanbul'da Yapıldı

  Avrasya İnisiyatif ve İş Birliği Derneği'nin düzenlediği 'Uluslararası Türk-Rus Hukuk Forumu İstişare Toplantısı' İstanbul’da yapıldı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  HSYK 1. Daire Başkanı Koç: 'Bu Toplantı, Bizim Ülkemizdeki 'Suç ve Ceza'ya Bakış Açısını Değiştiren...

  HSYK 1. Daire Başkanı Koç: "Bu Toplantı, Bizim Ülkemizdeki 'Suç ve Ceza'ya Bakış Açısını Değiştiren...

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1. Daire Başkanı Halil Koç, suç ve ceza felsefesinin çok evrensel bir konu olduğunu ifade ederek, “İnşallah bu toplantımız bizim ülkemizdeki suç ve cezaya bakış açısını da değiştiren bir başlangıç oluşturur” dedi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Burhan Kuzu: Siyasetçi Ufak Tefek Hata Yapar, Su da Götürür

  Burhan Kuzu: Siyasetçi Ufak Tefek Hata Yapar, Su da Götürür

  TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Kuzu, adalet üzerine yaptığı konuşmada; "Siyasetçi ufak tefek hata yapar, su da götürür, sandıkta hesabını verir " dedi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Tbd 31. Ulusal Bilişim Kurultayı ve Cıtex 2014 Ankara Bilişim Fuarı

  BTK Başkanı Acarer: "Kişisel veriler geleceğin ticareti üzerinde etkili olacağı için bu konu üzerinde konuşup belli politikaları belirlememiz gerekiyor" "Burada büyük fırsat var, kaçıracağımızdan endişe ediyorum. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bilişimciden Korsan Yazılım Tepkisi: Yasal Boşluk Var

  Bilişim sektörü, korsan yazılıma müdahale edilemediğinden şikâyetçi. Sektörün önde gelen isimlerinden Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Menteş, yasal boşluktan yakınıyor; Başarsoft CEO’su Âlim Küçükpehlivan ise telif hakları ile ilgili kanunun, yazılımda tam anlamı ile uygulanamadığından dert yanıyor. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bilişim Kurultayı'nda 'Sayısal Tek Pazar' Masaya Yatırılacak

  Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Ulusal Bilişim Kurultayı, bu sene CITEX 2014 Ankara Bilişim Fuarı ile 6-9 Kasım 2014 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda (Congresium) yapılacak. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ankara'da Dijital Avrupa Birliği Zirvesi Gerçekleşiyor

  Ankara'da Dijital Avrupa Birliği Zirvesi Gerçekleşiyor

  Türkiye Bilişim Derneği tarafından Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği olan Bilişim 2014, Ulusal Bilişim Kurultayı ve bu yıl ilk kez CITEX’2014 Ankara... (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 23:39:27. #1.12#