01:3700
SON DAKİKA MENTEŞ HABERLERİ

Son Dakika Menteş Haberleri

   

  Vali Balkanlıoğlu'ndan Kapanan Beldelere Ziyaret

  Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, köy statüsüne dönüşen Sandıklı ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Deniz Leasing, Filo Araç Kiralama Faaliyetine Başlayacak

  Deniz Leasing Genel Müdürü Günaydın: "Haziran 2014'ten itibaren bu konuda hizmet vermeye başlayacağız" "Türkiye’nin her yerinde küçük boy işletmelerden büyük kurumsal şirketlere, her marka ve tipte binek aracı kiralayacağız" (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Denizleasing'den Bir Yenilikçi Adım Daha!

  Deniz Leasing, finansal kiralama sektöründeki son yasal düzenlemelere paralel olarak bünyesinde kurduğu Filo Araç Kiralama Bölümü ile sektörüne yeni bir hizmet daha kazandırmaya hazırlanıyor. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Konya'da Üst Düzey Yargı Toplantısı

  Konya'da Adalet Bakanlığı ve HSYK yetkililerinin yanı sıra bölgelerden hakim ve savcıların katılımı ile bir toplantı düzenlendi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Çavuşoğlu Sosyal Medya İçin Denge Mutabakatı Yok

  Bakan Çavuşoğlu Sosyal Medya İçin Denge Mutabakatı Yok

  Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakareci Mevlüt Çavuşoğlu, sosyal medya ortamında iletişim özgürlüğü ve özel hayatını gizliliği dengesinin dünyanın gündemi olduğunu belirterek, 'Bu dengenin global anlamda hukuki güvence altına alınması için tam bir mutabakat yok. Uluslararası terörizmle mücadelede, çevre sorunlarını çözümünde, göç ve entegrasyon konularında olduğu gibi dedi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Çavuşoğlu: 'Türkiye'nin Bilişim ve İletişim Teknolojilerine Ayırdığı Bütçe 30 Milyar Dolar'

  Çavuşoğlu: "Türkiye'nin Bilişim ve İletişim Teknolojilerine Ayırdığı Bütçe 30 Milyar Dolar"

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye'nin bilişim ve iletişim teknolojilerine ayırdığı bütçe 30 milyar dolar" dedi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri

  Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu: "Sosyal medyada iletişim özgürlüğü ve özel hayatın gizliliğinin korunması noktasında bir dengenin global anlamda hukuki güvence altına alınması için tam bir mutabakat yok. Uluslararası terörizmle mücadelede, çevre sorunlarının çözümünde, göç ve entegrasyon konularında olduğu gibi" "Ülkemizin bugün bilişim ve iletişim teknolojilerine ayırdığı bütçenin 30 milyar doları aşmış olduğunu görüyoruz. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Bakan Çavuşoğlu: Sosyal Medya İçin Denge Mutabakatı Yok

  Bakan Çavuşoğlu: Sosyal Medya İçin Denge Mutabakatı Yok

  Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakareci Mevlüt Çavuşoğlu, sosyal medya ortamında iletişim özgürlüğü ve özel hayatını gizliliği dengesinin dünyanın gündemi olduğunu belirterek, "Bu dengenin global anlamda hukuki güvence altına alınması için tam bir mutabakat yok. Uluslararası terörizmle mücadelede, çevre sorunlarını çözümünde, göç ve entegrasyon konularında olduğu gibi" dedi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Sandıklı ve Başmakçı'da Kamulaştırma Çalışmaları

  Sandıklı ve Başmakçı'da Kamulaştırma Çalışmaları

  Afyonkarahisar'ın Sandıklı ve Başmakçı ilçelerinde inşa edilecek göletlerin kamulaştırmalarının yapılabilmesi için gerekli olurların Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu tarafından imzalandığını bildirdi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

 

  Kapatılan ÖYM'lerin Yerine, 9 Ağır Ceza Mahkemesi Kuruldu

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tarafından kapatılan Özel Yetkili Mahkemelerin yerine 9 tane daha yeni ağır ceza mahkemesi kuruldu. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Başkan Aksoy Mazbatasını Aldı

  Başkan Aksoy Mazbatasını Aldı

  30 Mart Pazar günü yapılan Mahalli İdareler seçimlerinin ardından 10 bin 706 oy ile yeniden Safranbolu Belediye Başkanlığına seçilen Dr. Necdet Aksoy, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Yusuf Menteş’ten mazbatasını alarak görevine başladı. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  AK Parti'den yeniden Safranbolu Belediye Başkanı seçilen Aksoy, mazbatasını alarak göreve başladı. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Niğde'deki Saldırıda Yaralanan Askerler Taburcu Edildi

  Niğde'deki Saldırıda Yaralanan Askerler Taburcu Edildi

  Niğde Ulukışla'daki saldırının ardından yaralanan ve Niğde Devlet Hastanesi'nde tedavi edilen 4 asker taburcu edildi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Ata Mesleği Babadan Oğula Yaşatılıyor

  Çine'ye bağlı Akçaova beldesinde orak, çapa, balta ve kazma gibi tarım aletleri yaparak geçimlerini sağlayan demirci ustaları, çırak bulamadıkları mesleklerini çocuklarına öğretip gelecek nesillere taşımaya çalışıyor. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  HSYK'da Atama

  HSYK'da Atama

  Hakimler ve savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) toplam 271 hakim ve savcının atamasını yaptı. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Niğde'deki Çatışmada Yaralanan Er Kayseri'de Ameliyata Alındı

  Niğde'deki Çatışmada Yaralanan Er Kayseri'de Ameliyata Alındı

  Niğde'nin Ulukışla İlçesi'ndeki çatışmada ağır yaralanan jandarma er Selahattin Menteş, kaldırıldığı Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ameliyata alındı Tıp Fakültesi Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret Doğru, dün akşam saatlerinde Niğde'den Kayseri'ye nakledilen Jandarma er Selahattin Menteş'in başına bir kurşunun girip çıktığını söyledi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Niğde'de Şehit Düşen ve Yaralananların İsimleri Belli Oldu

  Niğde'de teröristlerle çatışmaya giren güvenlik güçlerinden şehit olanların ve yaralıların isimleri belli oldu. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Saldırıdan Yaralı Kurtulan Asker Kayseri'ye Getirildi

  Niğde'de meydana gelen saldırıda ağır yaralanan asker, Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne getirildi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Yaralı Asker, Kayseri'de Tedavi Altına Alındı

  Yaralı Asker, Kayseri'de Tedavi Altına Alındı

  Niğde Ulukışla'da yol kontrolü yaptıkları sırada uğradıkları silahlı saldırıda yaralanan Jandarma Er Selahattin Menteş, Kayseri'de tedavi altına alındı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Otoyolda Silahlı Çatışma; 2 Şehit, 1 Ölü, 5 Yaralı (3)

  Yaralı ASKER KAYSERİ'YE GETİRİLDİ Niğde'nin Ulukışla İlçesi'ndeki çatışmada yaralanan askerlerden jandarma er Selahattin Menteş, durumu ağır olduğu için Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine getirildi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Konuşma Rehabilitasyonunda Yenilikler ve Yalçın Menteş ile Söyleşi

  Konuşma Rehabilitasyonunda Yenilikler ve Yalçın Menteş ile Söyleşi

  Acıbadem Üniversitesi Fizik Tedavi Bölümü'nce, "Konuşma Rehabilitasyonunda Yenilikler ve Yalçın Menteş ile söyleşi" programı gerçekleştirildi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  Diyarbakır Yenişehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla etkinlik düzenledi. (07 Mart 2014 Cuma )

   

  Başbakan İçin Güvenlik Tedbirleri Alınıyor

  Başbakan İçin Güvenlik Tedbirleri Alınıyor

  Niğde’de seçim mitingi yapacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için il merkezinde güvenlik tedbirleri arttırıldı. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Kartal'da Suret ve Süreç Sergisi

  Kartal'da Suret ve Süreç Sergisi

  Ressam Harika Menteş, ‘Suret ve Süreç’ başlıklı sergisiyle yeni eserlerini Kartal Belediyesi yeni hizmet binasında sanatseverlerin beğenisine sundu. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  Mehmet Akif'in Torunu Kastamonuda

  Mehmet Akif'in Torunu Kastamonuda

  Kastamonu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 1. Sınıf öğrencileri anlamlı bir etkinliğe imza attı. (23 Şubat 2014 Pazar )

   

  Çubuk'ta Kanser Semineri Verildi

  Ankara'nın Çubuk ilçesinde, Kanser'de Erken Teşhis ve Korunma Yöntemleri semineri verildi. (20 Şubat 2014 Perşembe )

   

  AK Parti ve CHP Listelerini Açıkladı

  AK Parti ve CHP Listelerini Açıkladı

  Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) belirlediği takvime göre partiler başkan, il genel üyesi ve belediye meclis üyelerinin listelerini il ve ilçe seçim müdürlüklerine teslim etti. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Türkşeker'in 5 İldeki 15 Taşınmazının Satışına Onay

  Türkşeker'in 5 İldeki 15 Taşınmazının Satışına Onay

  Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Türkiye Şeker Fabrikaları'na (Türkşeker) ait 5 ildeki toplam 15 taşınmazın, TTA Gayrimenkul'ün Tekirdağ'daki, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin Mersin'deki gayrimenkulünün özelleştirme ihalelerinde en yüksek teklifi veren kişi ve kuruluşlara satışına karar verdi. (15 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Bartın Güzel Sanatlar Derneği Kuzey İrlanda'da

  Bartın Güzel Sanatlar Derneği Kuzey İrlanda'da

  Bartın Güzel Sanatlar ve Turizm Derneği, AB Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı Grundvig Projesi kapsamında 2. uluslararası buluşma toplantısı gerçekleştirildi. (11 Şubat 2014 Salı )

   

  Artık Dns Ayarlarını Değiştirseniz Bile Yasaklı Sitelere Giremeyeceksiniz

  Artık Dns Ayarlarını Değiştirseniz Bile Yasaklı Sitelere Giremeyeceksiniz

  Kamuoyunda oldukça tartışılan ve kimi kesimler tarafından 'internete sansür' olarak yorumlanan tartışmalı internet yasası TBMM'de kabul edildi. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Köy Ortamında Hafızlık Eğitimi Görüyorlar

  Köy Ortamında Hafızlık Eğitimi Görüyorlar

  Bitlis’in Mutki Ilçe Müftülüğüne bağlı Göztepe köyü Kur'an kursunda Izmir, Ankara, Istanbul, Muş, Van, Batman ve Muş gibi illerden gelen öğrencilere köy ortamında hafızlık ve güzel ahlak eğitimleri veriliyor. (06 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Öib'den Taşınmaz Satışı

  Öib'den Taşınmaz Satışı

  TEDAŞ'a ait bazı taşınmazların özelleştirme ihalesinde nihai pazarlık görüşmeleri yapıldı. (04 Şubat 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri