SON DAKİKA MENTEŞ HABERLERİ

Son Dakika Menteş Haberleri

13:35
AK Parti Bağlar İlçe Gençlik Kongresi Yapıldı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bağlar İlçe 3. Olağan Gençlik Kolları kongresi yapıldı.
AK Parti Bağlar İlçe Gençlik Kongresi Yapıldı
08:21
İstanbul'da Tatil Günü Elektrikler Kesilecek Bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle 2 Ocak 2015 Cuma günü İstanbul'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.
İstanbul'da Tatil Günü Elektrikler Kesilecek
19:01
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle 2 Ocak 2015 Cuma günü İstanbul'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.
16:37
Ytso Hizmet Binası İnşaatı İçin Ağaçların Kesileceği İddiası Yalova Platfortmu üyeleri, inşaat için ağaç kesimi yapılacağı iddiasıyla eylem gerçekleştirdi.
16:13
Yalova Platformu Ağaç Kesimini Protesto Etti Yalova Platformu, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün yanındaki arsada yapılması planlanan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) hizmet binası için buradaki 50 kadar ağacın kesilmek istenmesini protesto etti.
Yalova Platformu Ağaç Kesimini Protesto Etti
15:30
Yalova'da Yeni Bir Ağaç Katliamına Tepki Yalova’da Halk Eğitim Merkezi bahçesindeki ağaçların kesilmek istenmesine tepki gösteren çevreciler imza kampanyası başlattı.
Yalova'da Yeni Bir Ağaç Katliamına Tepki
14:40
Yalova Platformu Ağaç Kesimini Protesto Etti Yalova Platformu, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün yanındaki arsada yapılması planlanan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) hizmet binası için buradaki 50 kadar ağacın kesilmek istenmesini protesto etti.
Yalova Platformu Ağaç Kesimini Protesto Etti
12:51
Kartala 'Tak Kondu' Kartal Belediyesi'nin başlattığı Tasarım Araştırma Katılım (TAK) Kondu proje yarışması sonuçlandı.
Kartala 'Tak Kondu'
09:44
Kartal'a "TAK Kondu" Kartal Belediyesinin başlattığı "Tasarım Araştırma Katılım Kondu" proje yarışması sonuçlandı.
00:57
Milas BBP'de Erol Aktay Dönemi Büyük Birlik Partisi (BBP) Milas İlçe Teşkilatı 1. olağanüstü kongresi, BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan’ın katılımıyla yapıldı.
Milas BBP'de Erol Aktay Dönemi
16:03
Sp İl Başkanı Asiltürk, Güven Tazeledi Saadet Partisi (SP) Malatya İl Başkanlığına Mehmet Kaya Asiltürk yeniden seçildi.
18:17
Sp'de Asiltürk Güven Tazeledi Saadet Partisi (SP) Malatya İl Başkanı Mehmet Kaya Asiltürk, güven tazeledi.
Sp'de Asiltürk Güven Tazeledi
02:08
"9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali Sona Erdi Bilecik Belediyesi'nce bu yıl 9'uncusu düzenlenen Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali, sahnelenen "Annemin şoförü" adlı oyunla sona erdi.
'9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali Sona Erdi
14:19
17 Aralık Hırsızlıklarını Örtmek İçin 14 Savcı Az Değil mi Diyen Kadın Hakim Sanık * Kadın hakim Sevgi Övüç'ü 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılayan mahkemenin hakimi ilk duruşmaya mazeret bildirerek katılmadı.
17 Aralık Hırsızlıklarını Örtmek İçin 14 Savcı Az Değil mi Diyen Kadın Hakim Sanık
13:36
17 Aralık Hırsızlıklarını Örtmek İçin 14 Savcı Az Değil Mi" Diyen Kadın Hakim Sanık Özel Yetkili Mahkemelerin kaldırılması ile yerlerine kurulan Terör ve Örgütlü suçlar Bürosu'nda görevlendirilen 14 savcı için, "17 Aralık hırsızlık ve yolsuzluklarının üzerini örtmek için 14 tane savcı biraz az değil mi" diyen İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nda görevli hakim Sevgi Övüç hakkında "Kamu görevlisine hakaret etmek" iddiasıyla açılan davanın görülmesine başlandı.
11:44
Savcılara Hakaret Ettiği İddia Edilen Hakimin Yargılanmasına Başlandı İstanbul Adliyesi bünyesinde Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu’ndaki 14 savcıya hakaret ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Anadolu Adliyesi 14. Sulh Hukuk Mahkemesi Hâkimi Sevgi Övüç’ün yargılanmasına başlandı.
Savcılara Hakaret Ettiği İddia Edilen Hakimin Yargılanmasına Başlandı
19:40
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kentte 1 Aralık'ta bir günlük zorunlu su kesintisi yapılacağını duyurdu.
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı
15:52
Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak proje kapsamında, Yalova Belediyesi ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandı.
Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi
15:15
Tonami Meydanı'nda 158 Ağacın Kesimine Başlandı Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki köprülü kavşak projesi- Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak proje kapsamında, Yalova Belediyesi ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandıYALOVA (AA) - Yalova'daki Tonami Meydanı'nda Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce yapılacak köprülü kavşak projesi kapsamında, belediye ekipleri tarafından bölgedeki 158 ağacın kesimine başlandı.
Tonami Meydanı'nda 158 Ağacın Kesimine Başlandı
13:38
Yalova'da Köprülü Kavşak İçin 158 Ağaç Kesiliyor Yalova'da Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nün yapacağı köprülü kavşak projesi kapsamında Tonami Meydanı'ndaki 158 ağacın kesimine, belediye ekiplerince başlandı.
Yalova'da Köprülü Kavşak İçin 158 Ağaç Kesiliyor
12:41
Yalova'da Köprülü Kavşak İçin 158 Ağaç Kesimine Başlandı Yalova'da Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nün yapacağı köprülü kavşak projesi kapsamında Tonami Meydanı'ndaki 158 ağacın kesimine, belediye ekiplerince başlandı.
Yalova'da Köprülü Kavşak İçin 158 Ağaç Kesimine Başlandı
18:10
Dağıstan Halkları Diaspora Temsilcilerinden "Atayurtlarına" Ziyaret Konya Karatay Kaymakamı Altıntaş: "Türkiye ve Dağıstan arasındaki ilişkileri üst düzeye çıkaracağız"
14:11
8 Bakanlıktan Uyuşturucu ile Mücadele Çalıştayı Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde 8 bakanlık tarafından 'Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Koordinasyon Çalıştayı' düzenlendi.
8 Bakanlıktan Uyuşturucu ile Mücadele Çalıştayı
12:59
8 Bakanlıktan Uyuşturucu ile Mücadele Çalıştayı Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde 8 bakanlık tarafından 'Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Koordinasyon Çalıştayı' düzenlendi.
8 Bakanlıktan Uyuşturucu ile Mücadele Çalıştayı
16:19
Duruşma Salonunda "Bana Giren Çıkan Bir Şey Yok" Krizi Gezi Parkı olaylarında görevli memura hakaret ettikleri gerekçesiyle yargılanan avukatların davasına, mahkeme başkanının "Bana giren çıkan yok" sözleri damga vurdu.
Duruşma Salonunda 'Bana Giren Çıkan Bir Şey Yok' Krizi
15:33
Avukatların Hakime "Hakaret" İddiasına İlişkin Dava Gezi parkı odaklı olaylar sürecinde müvekkilleri olan şüphelilerin tutuklanmasının ardından nöbetçi mahkeme hakimi ve bazı görevli polislere hakaret ettikleri iddiasıyla 4 avukatın, "hakaret" ve "görevi yaptırmamak" suçlarından 1 yıl 2 ay ile 5 yıl 4 ay arasında değişen hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.
15:15
Mahkeme Başkanı'nın Hem Güldüren, Hem Özür Dileten Argosu Gezi'de "tutuklama kararı" veren hakim ve polislere hakaret ettikleri iddiasıyla yargılanan avukatların, avukatı Ömer Kavili'nin "Müşteki hakim ve polisler İçişleri ve Adalet bakanlığının memurlarıdır" ifadesine mahkeme başkanı "Hakimler memur değildir" diye tepki gösterdi.
Mahkeme Başkanı'nın Hem Güldüren, Hem Özür Dileten Argosu
14:12
Yalova'da Kavşak İçin Ağaç Kesimine Protesto Yalova Platformu üyeleri, Karayolları 14'üncü Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak olan köprülü kavşak projesi kapsamında Tonami Meydanı'ndaki kesilecek ağaçlar için protesto gösterisi yaptı.
Yalova'da Kavşak İçin Ağaç Kesimine Protesto
11:36
Mahcupyan: İslami Kesimin Yarısı Rahatsız Başbakan danışmanı Etyen Mahcupyan yeni gezi olayları uyarısı yaparak "İslami kesimin yarısı rahatsız" dedi.
Mahcupyan: İslami Kesimin Yarısı Rahatsız
14:31
Liv Hospital Türkiye'nin Kalbi Ankara'da Açıldı İki yıl önce İstanbul Ulus'ta yaptığı dev hastane yatırımı ile sağlık sektörüne ivme kazandıran Liv Hospital Grup, ikinci hastanesini 40 milyon dolarlık yatırımla Ankara'da açtı.
21:43
Türkiye'nin Teknoloji Geleceğini 1500 Kişi Şekillendirecek Türkiye Bilişim Derneği’nin 31. Ulusal Bilişim Kurultayı ve CITEX Ankara Bilişim Fuarı, 3 bin 500’e yakın katılımcı ile Ankara’da gerçekleşti.
Türkiye'nin Teknoloji Geleceğini 1500 Kişi Şekillendirecek
17:04
Türk-Rus Hukuk Forumu, İstanbul'da Yapıldı Avrasya İnisiyatif ve İş Birliği Derneği'nin düzenlediği 'Uluslararası Türk-Rus Hukuk Forumu İstişare Toplantısı' İstanbul’da yapıldı.
Türk-Rus Hukuk Forumu, İstanbul'da Yapıldı
14:52
HSYK 1. Daire Başkanı Koç: "Bu Toplantı, Bizim Ülkemizdeki 'Suç ve Ceza'ya Bakış Açısını Değiştiren... Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1. Daire Başkanı Halil Koç, suç ve ceza felsefesinin çok evrensel bir konu olduğunu ifade ederek, “İnşallah bu toplantımız bizim ülkemizdeki suç ve cezaya bakış açısını da değiştiren bir başlangıç oluşturur” dedi.
HSYK 1. Daire Başkanı Koç: 'Bu Toplantı, Bizim Ülkemizdeki 'Suç ve Ceza'ya Bakış Açısını Değiştiren...
13:58
Burhan Kuzu: Siyasetçi Ufak Tefek Hata Yapar, Su da Götürür TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Kuzu, adalet üzerine yaptığı konuşmada; "Siyasetçi ufak tefek hata yapar, su da götürür, sandıkta hesabını verir " dedi.
Burhan Kuzu: Siyasetçi Ufak Tefek Hata Yapar, Su da Götürür
17:46
Tbd 31. Ulusal Bilişim Kurultayı ve Cıtex 2014 Ankara Bilişim Fuarı BTK Başkanı Acarer: "Kişisel veriler geleceğin ticareti üzerinde etkili olacağı için bu konu üzerinde konuşup belli politikaları belirlememiz gerekiyor" "Burada büyük fırsat var, kaçıracağımızdan endişe ediyorum.
12:46
Bilişimciden Korsan Yazılım Tepkisi: Yasal Boşluk Var Bilişim sektörü, korsan yazılıma müdahale edilemediğinden şikâyetçi. Sektörün önde gelen isimlerinden Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Menteş, yasal boşluktan yakınıyor; Başarsoft CEO’su Âlim Küçükpehlivan ise telif hakları ile ilgili kanunun, yazılımda tam anlamı ile uygulanamadığından dert yanıyor.
16:48
Bilişim Kurultayı'nda 'Sayısal Tek Pazar' Masaya Yatırılacak Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Ulusal Bilişim Kurultayı, bu sene CITEX 2014 Ankara Bilişim Fuarı ile 6-9 Kasım 2014 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda (Congresium) yapılacak.
19:44
Ankara'da Dijital Avrupa Birliği Zirvesi Gerçekleşiyor Türkiye Bilişim Derneği tarafından Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği olan Bilişim 2014, Ulusal Bilişim Kurultayı ve bu yıl ilk kez CITEX’2014 Ankara...
Ankara'da Dijital Avrupa Birliği Zirvesi Gerçekleşiyor
16:26
HSYK Asıl Üye ve Yedekler Mazbatalarını Aldı 12 Ekim’de yapılan seçimlerde Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kuruluna (HSYK) seçilen üyeler Yüksek Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldı.
HSYK Asıl Üye ve Yedekler Mazbatalarını Aldı
16:24
HSYK'nın Yeni Üyeleri Mazbatalarını Aldı Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyeliğine seçilen 10 asil 6 yedek üyeye mazbatasını verdi.
HSYK'nın Yeni Üyeleri Mazbatalarını Aldı
10:45
HSYK Üyeleri Yarın Mazbatalarını Alacak Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) 10 asıl ve 6 yedek üyesini belirlemek için yapılan seçimlerin kesin sonuçları açıklandı Seçilenlere mazbataları yarın saat 15.00'te YSK'da verilecek.
08:58
Ysk, HSYK Üyelik Seçimlerinin Kesin Sonuçlarını Açıkladı Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimlerinin resmi sonuçlarını açıkladı.
01:28
YSK, HSYK Üyelik Seçimi Kesin Sonuçlarını Açıkladı YSK, 12 Ekim'de gerçekleşen Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu üyelik seçiminin kesin sonuçlarını açıkladı.
YSK, HSYK Üyelik Seçimi Kesin Sonuçlarını Açıkladı
12:46
Çaldıranlı İşadamından Ak Partili Vekillere Yemek Daveti Van’ın Çaldıran Genç İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı Zafer Çınarbay, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van milletvekilleri ve vatandaşlara yemek verdi.
Çaldıranlı İşadamından Ak Partili Vekillere Yemek Daveti
23:51
Tatvan'da Esnaflara Geçmiş Olsun Ziyareti Tatvan Kaymakamı Erkan, Belediye Başkan Yardımcısı Menteş ve TSO Başkanı Dağdoğan ile ilçede meydana gelen olaylar nedeniyle zarar gören esnafları ziyaret etti.
Tatvan'da Esnaflara Geçmiş Olsun Ziyareti
20:21
Tatvan'da Zarar Gören Esnafa "Geçmiş Olsun" Ziyareti Bitlis’in Tatvan ilçesinde çıkan olaylarda zarar gören esnaf, Tatvan protokolü tarafından ziyaret edildi.
Tatvan'da Zarar Gören Esnafa 'Geçmiş Olsun' Ziyareti
20:11
Tatvan'da İlçe Protokolünden Zarar Gören Esnafa Geçmiş Olsun Ziyareti Kobani'ye destek amacıyla Bitlis'in Tatvan ilçesinde düzenlenen gösterilerde çıkan olaylardan dolayı zarar gören esnafları, ilçe protokolü ziyaret etti.
Tatvan'da İlçe Protokolünden Zarar Gören Esnafa Geçmiş Olsun Ziyareti
18:11
Tatvan'da Esnaflara "Geçmiş Olsun" Ziyareti Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Belediye Başkan Yardımcısı Baki Menteş ve Ticaret Sanayi Odası Başkanı Bilal Dağdoğan ile ilçede meydana gelen olaylar nedeniyle zarar gören esnafları ziyaret ederek "geçmiş olsun" dileklerini iletti.
08:33
HSYK Seçiminde 'Ergenekon' Farkı HSYK seçimlerinde Ergenekon şüphelisi başsavcı 5836 oyla birinci olurken, eski Ergenekon hakimi ise aldığı 35 oyla sonuncu oldu.
HSYK Seçiminde 'Ergenekon' Farkı
16:44
1. Ulusal Resim ve Müzik Yarışmaları Ödülleri Sahiplerini Buldu KBÜ Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen 1. Ulusal Resim ve Müzik Yarışmalarında ödüller sahiplerini buldu.
1. Ulusal Resim ve Müzik Yarışmaları Ödülleri Sahiplerini Buldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:08:40. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MENTEŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]