SON DAKİKA MERAM HABERLERİ

Son Dakika Meram Haberleri

 • 13:05Meram'da Kardeşlik İftarları SürüyorMeram'da Kardeşlik İftarları SürüyorKonya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, iftar programları kapsamında ilçenin yeni mahallelerinden Yeşiltekke, Çukurçimen, Çomaklar ve Sadıklarlı vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 16:32Başbakan Yıldırım'ın Çiftçilere Yönelik AçıklamalarıKonya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Hüseyin Çevik, Başbakan Binali Yıldırım'ın çiftçiler ve üreticilere yönelik açıklamalarına ilişkin, "Açıklanan müdahale alım fiyatları, son yıllarda buğday fiyatlarının sürekli düştüğü uluslararası piyasalar da göz önüne alındığında, çiftçinin desteklendiğini göstermektedir.
 • 15:02Meram'da 14 Sokak AsfaltlandıKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi altyapı çalışmaları tamamlanan Doğu Hadimi ve Pirebi Mahallelerinde sıcak asfalt serimi çalışmalarını sürdürüyor.
 • 14:47Meram'da Asfalt ÇalışmalarıMeram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, altyapı çalışmaları tamamlanan Doğu Hadimi ve Pirebi mahallelerinde sıcak asfalt serimi çalışmalarını sürdürüyor.
 • 14:18Meram şantiye gibiMeram şantiye gibiDoğu Hadimi Mahallesinde 14 sokak asfaltlandı.
 • 14:05Karabük'teki Trafik Kazasında Yaralanan ÇocukKarabük'ün Yenice ilçesinde, 16 Haziran'da bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanan ve hava ambulansıyla Konya'ya sevk edilen 8 yaşındaki Emirhan İnam, hayatını kaybetti.
 • 14:07Gençlerin Yüreği Mazlum Milletler İçin ÇarptıGençlerin Yüreği Mazlum Milletler İçin ÇarptıKonya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri, “Susuz Ümmet Coğrafyasına Can Suyu Olmaya” düşüncesiyle iftarlarını hurma, simit ve su ile açarak bir günlük iftar bedelini Afrika’ya gönderdi.
 • 13:28Toru'dan Çayırbağı Mahallesi'ne 'Kompleks' MüjdesiToru'dan Çayırbağı Mahallesi'ne 'Kompleks' MüjdesiKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından farklı mahallelerde düzenlenen iftar programlarına Çayırbağı ve Hatıp mahallelerinde devam edildi.
 • 09:15Neü Meram Tıp Fakültesi Çocukların Yüzünü GüldürdüNeü Meram Tıp Fakültesi Çocukların Yüzünü GüldürdüNecmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Meram Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Servisi ve Çocuk Acil Sevisinde tedavi gören çocuklar için etkinlik düzenlendi.
 • 18:12Meram'da 'Sağlık'lı protokol Meram'a 3 sağlık merkezi Meram ilçesine kazandırılacak 3 ayrı sağlık merkezinin protokolü Konya Valisi Yakup Canpolat, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Öznavruz tarafından imzalandı.
 • 12:05Meram'a 3 Sağlık MerkeziMeram'a 3 Sağlık MerkeziKonya’nın merkez Meram ilçesine kazandırılacak 3 ayrı sağlık merkezinin protokolü Konya Valisi Yakup Canpolat, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Öznavruz tarafından imzalandı.
 • 13:40Meram'da Asfalt Çalışmaları SürüyorMeram'da Asfalt Çalışmaları SürüyorKonya’nın Meram İlçe Belediyesi, hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte sıcak asfalt serimi çalışmalarına hız verirken, sathi kaplama, parke, bordür ve altyapı çalışmalarını da yoğun bir tempoyla devam ettiriyor.
 • 17:01Midesinden 15 Santimetrelik Çatal ÇıktıMidesinden 15 Santimetrelik Çatal ÇıktıKonya’da zihinsel engelli 20 yaşındaki bir gencin yuttuğu 15 santimetrelik metal çatal, gerçekleştirilen ameliyatla midesinden çıkarıldı.
 • 15:12Öğrenciler İç Anadolu Gezisinden DöndüÖğrenciler İç Anadolu Gezisinden DöndüBitlis’in Güroymak Selahaddin Rahime Dur İmam Hatip Okulu öğrenci ve öğretmenlerinin yapmış olduğu "Selam projesi" kapsamında ki gezileri son buldu.
 • 14:38Konya Yuttuğu 15 Santimlik Metal Çatal, Ameliyatla Midesinden ÇıkarıldıKonya Yuttuğu 15 Santimlik Metal Çatal, Ameliyatla Midesinden ÇıkarıldıKonya'da zihinsel engelli 20 yaşındaki O.A.'nın yuttuğu 15 santimetrelik metal çatal, ameliyatla midesinden çıkarıldı.
 • 13:59Meram En Güzel Bahçesini SeçiyorKonya’nın Meram ilçesinde güzel bahçelerin oluşturulmasını teşvik amacıyla Meram Belediyesi tarafından “En Güzel Bahçe” yarışması düzenleniyor.
 • 12:13Midesinden "Çatal" ÇıkarıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Midedeki çatalın röntgeni Mideden çıkan çatal Hastanenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Erikoğlu ile röportaj Midesinden "çatal" çıkarıldı Konya'da 20 yaşındaki bir gencin yuttuğu 15 santimetrelik metal çatal operasyonla alındı Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erikoğlu: "Çatal tersten yutulduğu için vücuda bir zararı olmamış.
 • 11:40Midesinden Midesinden "Çatal" ÇıkarıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Midedeki çatalın röntgeni Mideden çıkan çatal Hastanenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Erikoğlu ile röportaj Midesinden "çatal" çıkarıldı Konya'da 20 yaşındaki bir gencin yuttuğu 15 santimetrelik metal çatal operasyonla alındı Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erikoğlu: "Çatal tersten yutulduğu için vücuda bir zararı olmamış.
 • 11:23Konyalı Genç 15 Santimetrelik Çatal YuttuKonyalı Genç 15 Santimetrelik Çatal YuttuKonya'da bir genç, 15 santimetrelik metal çatal yuttu. Yemek borusuna kadar inip midede kalan çatal, ameliyatla çıkarıldı.
 • 10:06Define Ararken Metan Gazından Zehirlenen 3 Kişiden 1'i ÖldüDefine Ararken Metan Gazından Zehirlenen 3 Kişiden 1'i ÖldüKonya'nın Bozkır İlçesi'nde define aramak için kazdıkları 15 metre derinlikteki kuyuda patlama yaptıkları sırada çıkan metan gazından zehirlenen 1 kişi öldü, 2 kişi de hastaneye kaldırıldı.
 • 18:07Hasta Taşıyan Ambulans Otomobille ÇarpıştıHasta Taşıyan Ambulans Otomobille ÇarpıştıKonya’da hasta taşıyan ambulansın otomobille çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında şans eseri yaralanan olmadı.
 • 13:14Yolun Karşısına Geçerken Otomobil ÇarptıYolun Karşısına Geçerken Otomobil ÇarptıKonya'nın Kulu İlçesi'nde iddiaya göre trafik ışığını ihlal edip yolun karşısına geçmek isteyen Suriye uyruklu 15 yaşındaki Şabi Sefer, otomobilin çarpması sonucu yaralandı.
 • 11:49Yolun Karşısına Geçerken Otomobil ÇarptıYolun Karşısına Geçerken Otomobil ÇarptıKonya'nın Kulu İlçesi'nde trafik ışığını ihlal edip yolun karşısına geçmek isteyen Suriyeli 15 yaşındaki Şabi Sefer, otomobilin çarpması sonucu yaralandı.
 • 11:35Meram Belediyesi'nden Anlamlı İftar ProgramıMeram Belediyesi'nden Anlamlı İftar ProgramıKonya’nın Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, öksüz ve yetim çocuklar, engelliler, şehit aileleri, harp malulü gazileri ve Huzurevi sakinleriyle düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
 • 14:28Başkan Akyürek'ten Meclis Üyelerine İftarBaşkan Akyürek'ten Meclis Üyelerine İftarKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, eşi Fatma Akyürek ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerini iftar programında konuk etti.
 • 13:52Başkan Akyürek'ten Meclis Üyelerine İftarKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, eşi Fatma Akyürek ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerini iftar programında konuk etti.
 • 20:01Karabük Kazada Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı ile Sevk EdildiKarabük Kazada Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı ile Sevk EdildiKazada yaralanan çocuk hava ambulansı ile sevk edildiKarabük'ün Yenice İlçesi'nde trafik kazasında yaralanan 8 yaşındaki Emirhan İnam, hava ambulansı ile Konya'ya sevk edildi.
 • 19:53Kazada Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı ile Sevk EdildiKazada Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı ile Sevk EdildiKarabük Karayolu'nun Yeşilköy mevkiinde dün meydana gelen kazada, yolun karşısına geçmek isteyen Emirhan İnam'a Aykut K. yönetimindeki 67 NH 674 plakalı otomobil çarptı.
 • 14:57Meram Protokolü İftarda BuluştuMeram Protokolü İftarda BuluştuKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında ilçeye hizmet eden protokol mensupları bir araya geldi.
 • 14:17Meram protokolü iftarda buluştuMeram protokolü iftarda buluştu Meram Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında ilçeye hizmet eden protokol mensupları bir araya geldi.
 • 12:11Akınsoft Ailesi 21. Geleneksel İftar Yemeğinde BuluştuAkınsoft Ailesi 21. Geleneksel İftar Yemeğinde BuluştuTürkiye’de yüksek teknoloji alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ve sektörlere yönelik ürettiği çözüm önerileriyle alanında lider firma olan AKINSOFT, 21 yıldır düzenlediği gelenekselleşen iftar yemeğinde çalışanlar ve çözüm ortaklarıyla bir araya geldi.
 • 13:20Meram'da Cami Çevreleri Gül Suyuyla YıkanıyorMeram Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından ramazanda geleneksel hale getirilen cami çevrelerini gül suyuyla yıkama projesi devam ediyor.
 • 12:16Meram'da Cami Çevreleri Gül Suyuyla YıkanıyorMeram'da Cami Çevreleri Gül Suyuyla YıkanıyorKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, ramazan aylarında geleneksel hale getirdiği “Cami Çevrelerini Gül Suyuyla Yıkama” projesini bu yıl da sürdürüyor.
 • 12:08Camilerde gül kokusuMeram Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, ramazan aylarında geleneksel hale getirdiği "Cami Çevrelerini Gül Suyuyla Yıkama" projesini bu yıl da sürdürüyor.
 • 11:59Ben Kurtuldum, İnşallah Diğer Çocuklar da Kurtulur"Konya'da 10 yaşındaki Rabia Ağırkaya'nın kadavradan yapılan karaciğer nakli sonrası yoğun bakımda gözlerini açar açmaz "Çok şükür ben kurtuldum, inşallah diğer çocuklar da kurtulur" demesi, doktorunu ve çevresindekileri duygulandırdı.
 • 11:55Ben Kurtuldum, İnşallah Diğer Çocuklar da KurtulurBen Kurtuldum, İnşallah Diğer Çocuklar da Kurtulur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Rabia Ağırkaya'nın görüntüsü Rabia Ağırkaya'nın konuşması Hastanenin Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı Doktor Aylin Yücel ile röportaj METİN BOLAT - Konya'da 10 yaşındaki Rabia Ağırkaya'nın kadavradan yapılan karaciğer nakli sonrası yoğun bakımda gözlerini açar açmaz "Çok şükür ben kurtuldum, inşallah diğer çocuklar da kurtulur" demesi, doktorunu ve çevresindekileri duygulandırdı.
 • 12:14Başkan Toru, Karadiğinlilerle İftarda BuluştuBaşkan Toru, Karadiğinlilerle İftarda BuluştuKonya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, Karadiğin ve Karadiğin Deresi Mahallesi sakinleriyle iftarda buluştu.
 • 00:32Konya Bahçeli 19 Haziran Dayatması Art Niyetliliktir, MHP'ye Darbe TeşebbüsüdürKonya Bahçeli 19 Haziran Dayatması Art Niyetliliktir, MHP'ye Darbe TeşebbüsüdürMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Başkan olarak parti tüzüğünden aldığı yetki ile olağanüstü büyük kurultay tarihini 10 Temmuz 2016 olarak belirlediğini belirterek, "Buna karşılık 19 Haziran dayatması art niyetliliktir, MHP'ye darbe teşebbüsüdür.
 • 23:34Bahçeli: 19 Haziran Dayatması Art Niyetliliktir, MHP'ye Darbe TeşebbüsüdürBahçeli: 19 Haziran Dayatması Art Niyetliliktir, MHP'ye Darbe TeşebbüsüdürMhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Başkan olarak parti tüzüğünden aldığı yetki ile olağanüstü büyük kurultay tarihini 10 Temmuz 2016 olarak belirlediğini belirterek, "Buna karşılık 19 Haziran dayatması art niyetliliktir, MHP'ye darbe teşebbüsüdür.
 • 12:29Meram'da Asfalt Çalışmaları SürüyorMeram'da Asfalt Çalışmaları SürüyorKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, altyapı çalışmaları tamamlanan yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki Yorgancı Mahallesi Dörtokka Caddesi’nde sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor.
 • 23:53On Numara Çekildi (2)On Numara oyununun 723'üncü hafta çekilişinde, 10 bilen 3 kişi 174 bin 566 lira 10'ar kuruş ikramiye kazandı.
 • 12:29Meram Belediyesi'den İhtiyaç Sahiplerine Gıda YardımıMeram Belediyesi'den İhtiyaç Sahiplerine Gıda YardımıKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayında da gıda yardımında bulunarak ailelerin yüzünü güldürüyor.
 • 09:35İnşaattan Düşen İşçi Hayatını Kaybettiİnşaattan Düşen İşçi Hayatını KaybettiKonya’da 39 yaşındaki bir işçi, çalıştığı inşaatın 7. katından düşerek hayatını kaybetti.
 • 10:50Başkan Toru Gençlerle İftarda BuluştuBaşkan Toru Gençlerle İftarda BuluştuKonya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, belediye önünde düzenlenen ‘Gençlik İftarı’nda Konya’daki gençlik meclislerinin üyeleri, STK’ların gençlik yapılanmaları ve AK Parti gençlik teşkilatlarının üyeleriyle buluştu.
 • 14:05Komek ve Genç Komek Yaz Okulu'na Başvurular 17 Haziran'a UzatıldıKomek ve Genç Komek Yaz Okulu'na Başvurular 17 Haziran'a UzatıldıKonya Büyükşehir Belediyesi’nin Genç KOMEK bünyesinde Konya genelinde gerçekleştireceği Yaz Okulu ve KOMEK kayıtları devam ediyor.
 • 13:50KOMEK ve Genç KOMEK Yaz Okulu'na Başvurular UzatıldıKonya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu ve KOMEK başvuruları, yoğun ilgi üzerine 17 Haziran Cuma akşamına kadar uzatıldı.
 • 13:52Meram'daki Fırınlara Ramazan DenetimiMeram Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ramazan ayı nedeniyle ilçede faaliyet gösteren fırınlara yönelik denetimlerini artırdı.
 • 13:49Meram'da Fırınlara Ramazan DenetimiMeram'da Fırınlara Ramazan DenetimiKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı nedeniyle ilçede faaliyet gösteren fırınlara yönelik denetimlerini artırdı.
 • 13:46Meram Belediyesi'nden İftar ProgramıMeram Belediyesi'nden İftar ProgramıKonya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından on bir ayın sultanı Ramazan ayında düzenlenen ilk iftar programı Çomaklı Mahallesi’nde gerçekleştirildi.
 • 11:09Ölümlerin Yüzde 46.3'ü Bu HastalıktanÖlümlerin Yüzde 46.3'ü Bu HastalıktanProf. Dr. Peri Meram Arbak, Düzce’de dolaşım sistemine bağlı hastalıklar sebebiyle ölüm oranının yüzde 46.3 ve sindirim sistemi kaynaklı hastalıkların ölüm oranının ise yüzde 11.7 olduğunu dile getirdi.