SON DAKİKA MERSİN 3368 HABERLERİ

Son Dakika Mersin 3368 Haberleri

 • 19:11Mersin - Kamu Emekçileri SokaktaMersin - Kamu Emekçileri SokaktaKamu emekçileri sokakta Mustafa ERCAN-Mustafa İNSAN/ MERSİN, (DHA)- MERSİN'de kamu çalışanları, Ankara'da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden 95 vatandaş için iş bırakarak yürüdü.
 • 19:02Mersin Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ Besledikleri Işid Çeteleri Bu Katliamı Gerçekleştirdi-2Mersin Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ Besledikleri Işid Çeteleri Bu Katliamı Gerçekleştirdi-2Mersin HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ Besledikleri IŞİD çeteleri bu katliamı gerçekleştirdi-2 (Tür: Yurt)
 • 18:04Mersin 'Nasıl Tutuklayamazlar'Mersin 'Nasıl Tutuklayamazlar'Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: Besledikleri IŞİD çeteleri bu katliamı gerçekleştirdi (ek) 'NASIL TUTUKLAYAMAZLAR?
 • 16:16Mersin Smmmo'dan Hain Saldırıya TepkiMersin Smmmo'dan Hain Saldırıya TepkiMersin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ömer Faruk Tokgöz, Ankara’daki hain saldırının kimler tarafından ve ne amaçla yapılmış olursa olsun affedilemez bir eylem olduğunu söyledi.
 • 15:48Mersin - Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: Besledikleri Işid Çeteleri Bu Katliamı GerçekleştirdiMersin - Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: Besledikleri Işid Çeteleri Bu Katliamı GerçekleştirdiHdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: Besledikleri IŞİD çeteleri bu katliamı gerçekleştirdi HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Ankara'da 97 kişinin öldüğü bombalı terör saldırısı ile ilgili, "Bu katliamın sorumlusu saraydan ve AKP hükümetinden başkası değildir.
 • 14:33Mersin Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: Besledikleri Işid Çeteleri Bu Katliamı GerçekleştirdiMersin Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: Besledikleri Işid Çeteleri Bu Katliamı GerçekleştirdiHdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: Besledikleri IŞİD çeteleri bu katliamı gerçekleştirdi HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Ankara'da 97 kişinin öldüğü bombalı terör saldırısı ile ilgili, "Bu katliamın sorumlusu saraydan ve AKP hükümetinden başkası değildir.
 • 10:40Mersin Teknopark'a 2'ncilik ÖdülüMersin Teknopark'a 2'ncilik ÖdülüMersin Teknopark, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 3. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi’nden ödülle döndü.
 • 21:44Mersin Eğitim İş, Ankara'daki katliamı lanetledi!Mersin Eğitim İş, Ankara'daki katliamı lanetledi!Eğitim İş Mersin Şübesi öncülüğünde Forum Mersin havuz başında Ankara'da Barış Mitingi Katliamını protesto ederek, yaşamını kaybedenler anısına bir eylem gerçekleştirildi.
 • 20:11Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu Maçının Hazırlıklıklarını SürdürdüTrabzonspor, Mersin İdmanyurdu Maçının Hazırlıklıklarını SürdürdüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antremandan detaylar- Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak'tan detaylar Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıklarını sürdürdü Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'de 19 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • 18:37Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu Maçı Hazırlıklarını SürdürdüTrabzonspor, Spor Toto Süper Lig'de 19 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • 16:44Mersin Üniversitesi'nde Eğitime 2 Gün Ara VerildiMersin Üniversitesi'nde (MEÜ) Ankara'da 97 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırı sonrası eğitime 2 gün ara verildi.
 • 16:33Mersin Üniversitesi'nde Eğitime İki Gün Ara VerildiMersin Üniversitesi (MEÜ) Rektörlüğü, Ankara’daki bombalı terör saldırısında üç öğrencilerinin de yaşamlarını yitirmeleri nedeniyle eğitime 2 gün ara verdi.
 • 15:03Mersin Üniversitesi'nde Boykot ve TatilMersin Üniversitesi'nde Boykot ve TatilMersin Üniversitesi öğrencileri Ankara'da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden 97 vatandaş için dersleri boykot etti.
 • 14:44Mersin Üniversitesi'nde Boykot ve TatilMersin Üniversitesi'nde Boykot ve TatilMersin Üniversitesi'nde boykot ve tatil Ali Ekber ŞEN/ MERSİN, (DHA)-Mersin Üniversitesi öğrencileri Ankara'da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden 95 vatandaş için dersleri boykot etti.
 • 16:31Şehit Polis Mersin? de Toprağa VerildiŞehit Polis Mersin? de Toprağa VerildiDiyarbakır'ın Sur İlçesi'nde zırhlı polis aracının geçişi sırasında patlatılan bomba sonucunda şehit olan 23 yaşındaki Polis Memuru Cem Tayfun, memleketi Mersin'in Erdemli İlçesi'nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
 • 15:13Mersin- Şehit Polis Memuru Cem Tayfun İçin Tören DüzenlendiMersin- Şehit Polis Memuru Cem Tayfun İçin Tören Düzenlendi(Tür: Yurt)
 • 17:30Mersin İş Dünyası Ankara'daki Terör Saldırısını LanetlediMersin İş Dünyası Ankara'daki Terör Saldırısını LanetlediMersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, Ankara’daki terör saldırısını ‘insanlık dışı’ olarak niteleyerek, bu terör olayında birçok farklı kirli elin olduğunu belirtti ve “Bunu ortaya çıkartmak hayatını kaybeden vatandaşlarımıza borcumuzdur” dedi.
 • 13:59Başbakan'ın Mersin Mitingi ErtelendiBaşbakan Ahmet Davutoğlu’nun, yarın Mersin’de yapacağı miting ertelendi.
 • 13:35Lütfi Elvan, Mersin İdmanyurdu'nu Ziyaret EttiLütfi Elvan, Mersin İdmanyurdu'nu Ziyaret EttiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu’nu kamp yaptığı tesislerde ziyaret etti.
 • 13:27Başbakan Davutoğlu'nun Mersin Mitingi ErtelendiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yarın Mersin'de gerçekleştireceği miting ileri bir tarihe ertelendi.
 • 12:39Mersin - Engelli Diren'e Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi BulunamıyorMersin - Engelli Diren'e Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi BulunamıyorEngelli Diren'e çocuk yoğun bakım ünitesi bulunamıyor MERSİN'in Erdemli İlçesi'nde doğuştan solunum yetmezliği nedeniyle felç olan 6 yaşındaki Diren Deniz Sevim rahatsızlanınca götürüldüğü hastane ve çevre kentlerinde çocuk yoğun bakım ünitesi bulunamayınca erişkin yoğun bakıma alındı.
 • 11:43Mersin - Başbakan Başdanışmanı Yetiş: Sınırlarınızı Korumayın, İnsanları KoruyunMersin - Başbakan Başdanışmanı Yetiş: Sınırlarınızı Korumayın, İnsanları KoruyunBaşbakan Başdanışmanı Yetiş: Sınırlarınızı korumayın, insanları koruyun MERSİN'e, kentteki Suriyeli göçmenlerin durumunu değerlendirmek ve incelemek üzere gelen Başbakan Başdanışmanı M.Murtaza Yetiş, cansız bedeni sahile vuran Aylan bebeği hatırlatarak "Sınırlarınızı korumayın, insanları koruyun" dedi.
 • 22:06Lütfi Elvan'dan Mersin İdmanyurdu'na ZiyaretLütfi Elvan'dan Mersin İdmanyurdu'na ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın tesise gelmesi- Teknik direktör Bülent Korkmaz'ın Elvan'ı karşılaması- Elvan'ın teknik heyet ve oyuncularla selamlaşması- Elvan'a forma hediye edilmesi- Elvan'ın konuşması- Oyunculardan detay- Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı'nın konuşması- Elvan'ın takımla birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesinden detay Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Mersin İdmanyurdu Mersinimiz ile Mersin halkı ile bütünleşmiş bir kulüp. Sorunları dinledim. Önümüzdeki dönemde neler yapabiliriz, neleri gerçekleştirebiliriz, bizlerin nasıl ve ne şekilde katkısı olur bunları konuşacağız. Biz de kulübümüze sahip çıkmaya çalışacağız"- "Mersin İdmanyurdu Kulübüne sahip çıkmak demek bir anlamda Mersin'e Mersin halkına sahip çıkmak demek.
 • 21:58Mersin - Prof. Dr. Canan Karatay: Zeytin Ağacını Kesen KatildirMersin - Prof. Dr. Canan Karatay: Zeytin Ağacını Kesen KatildirProf. Dr. Canan Karatay: Zeytin ağacını kesen katildir BESLENME üzerine hazırladığı kitapları ve adıyla anılan diyeti ile tanınan Prof. Dr. Canan Karatay, zeytinin doğanın bir harikası olduğunu belirterek, "Zeytin ağacını kesmek cinayettir.
 • 17:30Mersin - Eski Bakan Elvan: Kişi Başı 10 Bin Dolar Bizden Önceki Hükümetler İçin Bir HayaldiMersin - Eski Bakan Elvan: Kişi Başı 10 Bin Dolar Bizden Önceki Hükümetler İçin Bir HayaldiEski bakan Elvan: Kişi başı 10 bin Dolar bizden önceki hükümetler için bir hayaldi MERSİN'de seçim çalışmalarını sürdüren eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin 1'nci Sıra Milletvekili adayı Lütfi Elvan, iş adamları ile bir araya geldiği toplantıda, kişi başına düşen milli gelirin Ak Parti döneminde 10 bin dolara yükseldiğini ve bu rakamın daha önceki hükümetler için hayal olduğunu söyledi.
 • 14:42Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu Maçının Hazırlıklıklarını SürdürdüTrabzonspor, Spor Toto Süper Lig'de 19 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • 14:01Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu Maçı Hazırlıklarını SürdürdüTrabzonspor, Mersin İdmanyurdu Maçı Hazırlıklarını SürdürdüTrabzonspor, deplasmanda oynayacağı Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıklarını sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 • 13:06Mersin Emniyeti İçki Kaçakçılarına Göz AçtırmadıMersin Emniyeti İçki Kaçakçılarına Göz AçtırmadıMersin Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, son iki ayda düzenledikleri 7 ayrı operasyonda, kaçak içki yaptığı tespit edilen 17 şüpheliyi yakalarken, kaçak içki yapımında kullanılan düzenekler ve 4 bin 164 şişe kaçak içki ele geçirdi.
 • 12:47Mersin İdmanyurdu'nda Hedef TrabzonsporMersin İdmanyurdu'nda Hedef TrabzonsporSpor Toto Süper Lig’de geçen 7 haftada sadece 2 puan toplayabilen Mersin İdmanyurdu, galibiyet hasretine Trabzonspor maçıyla son vermek istiyor.
 • 12:36Mersin İdmanyurdu Ligde "Korkulan Ekip" Olmak İstiyorMersin İdmanyurdu Kulübü Basın Sözcüsü Ayhan Erdem, milli takım arasını çok iyi değerlendireceklerini belirterek, "Teknik direktörümüz Bülent Korkmaz'a olan güvenimizle bu zor günleri geride bırakarak, yeniden ligde korkulan bir ekip olacağız" ifadelerini kullandı.
 • 11:35Vali Çakacak'tan, Mersin Alevi Kültür Derneği'ne ZiyaretVali Çakacak'tan, Mersin Alevi Kültür Derneği'ne ZiyaretMersin Valisi Özdemir Çakacak, Cemevi’ni ziyaret ederek, Alevi Kültür Derneği Mersin Şubesi Başkanı Hasan Kılavuz’dan sorun ve talepleri hakkında bilgi aldı.
 • 10:45Mersin İdmanyurdu Trabzonspor Maçında 3 Puanla Tanışmak İstiyorMersin İdmanyurdu Trabzonspor Maçında 3 Puanla Tanışmak İstiyorSüper Lig'de 2 puanla son sıraya demir atan ve bir türlü galibiyetle tanışamayan Mersin İdmanyurdu’nda hedef Trabzonspor maçı. Milli maçlar sebebiyle lige verilen arayı iyi değerlendireceklerini belirten Kulüp Basın Sözcüsü Ayhan Erdem, Trabzonspar karşısında galip gelerek ligde artık 3 puanla tanışmak istediklerini söyledi.
 • 09:51Uluslararası 3. Mersin Bisiklet Festivali BaşladıUluslararası 3. Mersin Bisiklet Festivali BaşladıMersin Bisiklet Derneği (MERBİSDER) tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Uluslararası Mersin Bisiklet Festivali başladı.
 • 20:39Trabzonspor'da Mersin İdmanyurdu Maçı HazırlıklarıTrabzonspor'da Mersin İdmanyurdu Maçı HazırlıklarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Trabzonspor- Antrenman Trabzonspor'da Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıkları Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'de 19 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • 19:52Trabzonspor'da Mersin İdmanyurdu Maçı HazırlıklarıTrabzonspor, Spor Toto Süper Lig'de 19 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 • 17:04Mersin Emniyetinden Trafiğe Başbakan ÖnlemiMersin İl Emniyet Müdürlüğü, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 11 Ekim Pazar günü Mersin’de yapacağı miting dolayısıyla bazı caddelerde alınacak trafik önlemleri konusunda sürücüleri uyardı.
 • 16:56Vali Çakacak, Mersin Esob'da Esnaf Temsilcileriyle BuluştuVali Çakacak, Mersin Esob'da Esnaf Temsilcileriyle BuluştuMersin Valisi Özdemir Çakacak, esnafın alın teriyle yaptığı çalışmaları başarıyla sürdürmelerinin büyük önem taşıdığını belirterek, “Esnafımızın derdi bizlerin derdi.
 • 16:12Hdp Mersin Adaylarını TanıttıHdp Mersin Adaylarını TanıttıHalkların Demokratik Partisi (HDP), 1 Kasım’da Mersin’den seçime girecek 11 milletvekili adayını kamuoyuna tanıttı.
 • 01:07Eski Bakan Elvan, Mersin Ortodoks Kilisesi'ni Ziyaret EttiEski Bakan Elvan, Mersin Ortodoks Kilisesi'ni Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lütfi Elvan'ın kiliseye yaptığı ziyaretten görüntüler- Elvan'ın konuşması- Mersin Ortodoks Kilisesi Ruhani Lideri Coşkun Teymur'un konuşması- Teymur'un Elvan'a Mersin Ortodoks Kilisesi'ni gezdirmesinden görüntüler Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Mersin'de- Elvan Mersin Ortodoks Kilisesi'ne ziyaret etti- Elvan: "Farklı kesimlerin birbirleriyle etkileşim halinde olması son derece önemlidir.
 • 00:11Genel Seçime Doğru - Mersin/Genel Seçime Doğru - Mersin/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MERSİN- Lütfi Elvan'ın Memur-Sen'in buluşmasına katılması- Elvan'ın açıklamaları- Katılımcılardan görüntüler- Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın konuşması- Lütfi Elvan'ın Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ziyaretinden görüntüler- Lütfi Elvan'ın ile Mersin Deniz Ticaret Odası ziyaretinden görüntüler- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan'ın konuşması- Lütfi Elvan'ın stantları gezmesi- Lütfi Elvan'ın eşi ve milletvekili adaylarıyla birlikte ürünleri incelemesi- Elvan'ın konuşmasıANKARA- AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in vatandaşların sorunlarını dinlemesi ve konuşması- Vatandaşlar ile selamlaşması- Detaylar Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Mersin'de- Elvan Mersin Ortodoks Kilisesi'ne ziyaret etti- Elvan: "Farklı kesimlerin birbirleriyle etkileşim halinde olması son derece önemlidir.
 • 21:23Mersin - 'Mafyatik Bir Devlete Dönüşme Çabası Var'Mersin - 'Mafyatik Bir Devlete Dönüşme Çabası Var'Mersin'de HDP'nin kadın milletvekili adayı gözaltına alındı (ek) 'MAFYATİK BİR DEVLETE DÖNÜŞME ÇABASI VAR' HDP Mersin Milletvekilleri Dengir Mir Mehmet Fırat, Çilem Küçükkeleş, İl Başkanı Selman Günbat ile milletvekili adayları ve partililer, parti binasında bir açıklama yaparak milletvekili adayı İkram Vural'ın da aralarında bulunduğu 7 kişinin terör örgütü propagandası yaptıkları suçlamasıyla gözaltına alınmasına tepki gösterdi.
 • 21:13Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Korkmaz Arayı İyi Değerlendirmek İstiyoruzMersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Korkmaz Arayı İyi Değerlendirmek İstiyoruzMersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Korkmaz Arayı iyi değerlendirmek istiyoruz Geride kalan 7 haftada 2 beraberlik, 5 yenilgiyle elde ettiği 2 puanla küme düşme korkusu yaşamaya başlayan Mersin İdmanyurdu'nun teknik direktörü Bülent Korkmaz, milli takım maçları yüzünden verilen arayı iyi değerlendirmek arzusunda olduklarını söyledi.
 • 15:48Mersin Emniyeti'nden Başarılı Öğrencilere ÖdülMersin Emniyet Müdürlüğü tarafından girdikleri sınavlarda çeşitli dereceler alan polis memurlarının çocuklarına ödül verildi.
 • 15:02Mersin İdmanyurdu: Mersin İdmanyurdu: "Arayı İyi Değerlendirmek İstiyoruz"Geride kalan 7 haftada 2 beraberlik, 5 yenilgiyle elde ettiği 2 puanla küme düşme korkusu yaşamaya başlayan Mersin İdmanyurdu'nun teknik direktörü Bülent Korkmaz, milli takım maçları yüzünden verilen arayı iyi değerlendirmek arzusunda olduklarını söyledi.
 • 12:46Eski Bakan Elvan Mersin Giad Üyeleriyle Bir Araya GeldiEski Bakan Elvan Mersin Giad Üyeleriyle Bir Araya GeldiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, 3 büyük denizde 3 büyük liman inşa edeceklerini belirterek, "Biz Türkiye’yi dünyanın deniz ticaretinde, ticaret merkezi, özellikle transit ticaret merkezi olmasını hedefledik" dedi.
 • 12:075. Mersin İş ve Kariyer Fuarı'nın Tanıtımı Üniversitelerde Yapılıyor5. Mersin İş ve Kariyer Fuarı'nın Tanıtımı Üniversitelerde YapılıyorMersin Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü koordinesinde 17-18 Kasım 2015 tarihlerinde Mersin Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan ’5. Mersin İş ve Kariyer Fuarı’nın tanıtım çalışmaları üniversitelerde sürdürülüyor.
 • 11:04Mersin Ak Partili Elvan, MHP'li Belediye ile CHP'yi Ziyaret EttiMersin Ak Partili Elvan, MHP'li Belediye ile CHP'yi Ziyaret EttiÖğretmenevi'ndeki basın toplantısının ardından seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz'ı ziyaret etti.
 • 21:35Mersin Büyükşehir Belediyespor, Orekhova ile Yollarını AyırdıKadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Mersin Büyükşehir Belediyespor, Ukraynalı forvet Inga Orekhova ile sözleşmesini karşılıklı feshetti.
 • 20:02Trabzonspor'da Mersin İdmanyurdu Maçı HazırlıklarıTrabzonspor'da Mersin İdmanyurdu Maçı HazırlıklarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Trabzonspor- Antremandan detaylar Trabzonspor, Mersin İdmanyurdu maçının hazırlığına başladı Trabzonspor, milli maç arası nedeniyle verilen 3 günlük izinin ardından, Spor Toto Süper Lig'de 19 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maçın hazırlığına çift antrenmanla başladı.
 • 19:33Mersin - MHP'li Belediye ile CHP'yi Ziyaret EttiMersin - MHP'li Belediye ile CHP'yi Ziyaret EttiAk Partili Elvan: Muhalefet partilerinin iktidara gelme şansı yok (ek) MHP'Lİ BELEDİYE İLE CHP'Yİ ZİYARET ETTİ Öğretmenevi'ndeki basın toplantısının ardından seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz'ı ziyaret etti.