11:4100
SON DAKİKA MERSİN HABERLERİ

Son Dakika Mersin Haberleri

   

  5. Akdeniz Kent Araştırmaları Kolokyumu Başladı

  5. Akdeniz Kent Araştırmaları Kolokyumu başladı- Mersin Üniversitesi Akdeniz Kent Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen etkinlikte "Akdeniz Kentlerinin Dönüşümü: 19. ve 20. yüzyıllar" teması ele alınıyorMERSİN (AA) - Mersin Üniversitesi (MEÜ), Akdeniz Kent Araştırmaları Merkezi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Akdeniz Kent Araştırmaları Kolokyumu'nda, liman kentlerinin 19. ve 20. yüzyıllardaki dönüşümü tartışılacak. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Mersin Limanı'nda Genişletme Çalışmaları

  MTB Başkanı Özdemir: "Yürütülen genişletme çalışmaları nedeniyle Mersin Limanı'nda işler yavaşladı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ebola Şüphesi Acil Servisi Kapattırdı

  Ebola Şüphesi Acil Servisi Kapattırdı

  Mersin'in Mut ilçesindeki devlet hastanesine getirilen hasta, Ebola şüphesiyle Mersin Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Elvan: "Mevcut Otoyol Güzergahını Habur'a Kadar Uzatacağız"

  2. KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Kapıkule'den Mersin'e Akdenize kadar kesintisiz otoyola sahip olacağız. Bununla da yetinmeyeceğiz bu mevcut otoyol güzergahını Habur'a kadar uzatacağız"- "Ulaşım ve iletişimin olmadığı bir yerde kalkınma olmaz. Hangi medeniyete bakarsanız bakın çok güçlü bir ulaşım alt yapısı olduğunu görüyoruz"NİĞDE (AA) - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Kapıkule'den Mersin'e Akdenize kadar (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Eskişehirspor'da Hedef 3 Puan

  Eskişehirspor'da Hedef 3 Puan

  Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Fatih Sezer, Mersin'e 3 puan için gideceklerini söyleyerek "Takımımızda birlik beraberlik üst seviyede. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  2. Kop Bölgesel Kalkınma Sempozyumu

  2. Kop Bölgesel Kalkınma Sempozyumu

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Kapıkule'den Mersin'e Akdenize kadar kesintisiz otoyola sahip olacağız. Bununla da yetinmeyeceğiz bu mevcut otoyol güzergahını Habur'a kadar uzatacağız" "Ulaşım ve iletişimin olmadığı bir yerde kalkınma olmaz. Hangi medeniyete bakarsanız bakın çok güçlü. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yılın En İyileri Ödüllerini Aldı

  Yılın En İyileri Ödüllerini Aldı

  İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 13-19 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinliği kapsamında, yıl boyunca uluslararası şampiyonalarda dereceye giren sporcu ve takımlara plaket verdi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ukraynalı Üç Arkadaşın Yatla Türkiye Turu

  Ukraynalı üç arkadaş yatla çıktıkları Türkiye turu kapsamında Sinop'a uğradı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Limandaki Yavaşlamanın Önüne Geçmek İçin Rıhtımlar Devreye Alınsın'

  Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir, Mersin Limanı'ndaki genişletme çalışmaları nedeniyle işlerin yavaşlamasının önüne geçmek için Serbest Bölge'de yer alan rıhtımların devreye alınmasını istedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Eskişehirspor'un Gelecek Endişesi Yok

  Eskişehirspor'un Gelecek Endişesi Yok

  Eskişehirspor Basın Sözcüsü Fatih Sezer, "Bizim gerçekten hiç endişemiz yok. Bu takım kalitesiyle buradan gerçek yerine kısa sürede gidecektir diye düşünüyorum" dedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 11:41:49. #1.11#