22:3000
SON DAKİKA MERSİN HABERLERİ

Son Dakika Mersin Haberleri

  Tarım İşçilerinin Zor Yaşamı

  Tarım İşçilerinin Zor Yaşamı

  Mersin'in Silifke İlçesi'nde, çilek hasadının yoğunlaşması ile birlikte Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden çalışmak için bölgeye gelen tarım işçileri, zor şartlar altında yaşam mücadelesi veriyor. (Bugün 19:27)

   

  Tarım İşçilerinin Zor Yaşamı

  Mersin'in Silifke İlçesi'nde, çilek hasadının yoğunlaşması ile birlikte Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden çalışmak için bölgeye gelen tarım işçileri, zor şartlar altında yaşam mücadelesi veriyor. (Bugün 18:31)

   

  Kaymakam, Öğrencilerle Çifte Telli Oynadı

  Mersin'in Tarsus İlçesi'nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde Kaymakam Hasan Göç miniklerle çiftetelli oynadı. (Bugün 17:50)

   

  Gülnarlılar 'Menan Cinleri'ni İzledi

  Mersin’in Gülnar ilçesinde düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinliğinde Hekimoğlu İsmail’in yazdığı ve ‘Menan Cinleri’ isimli oyun Tiyatro Greyfurt tarafından sahnelendi. (Bugün 15:31)

   

  Mersin'de Cinayet Zanlıları Yakalandı

  Mersin'de Cinayet Zanlıları Yakalandı

  Mersin'de, dün saldırıya uğrayan bir kadını kurtarmak isteyen lokanta sahibini bıçaklayarak öldürdükleri iddiası ile aranan 3 kişi, polisin takibi sonucu yakalandı. (Bugün 15:30)

   

  Okula Dönüştürülen Depoda 23 Nisan Coşkusu

  Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Mersin'e gelen Suriyeli çocuklar, öğretmenleri tarafından okula dönüştürülen atıl mermer deposunda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı. (Bugün 15:26)

   

  Bozyazı'da 23 Nisan Coşkusu

  Bozyazı'da 23 Nisan Coşkusu

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 94. Yıldönümü, Mersin’in Bozyazı ilçesinde coşkuyla kutlandı. (Bugün 15:25)

   

 

Manşet Haberleri