07:1400
SON DAKİKA MERZİFON HABERLERİ

Son Dakika Merzifon Haberleri

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  "(Emniyetteki "paralel yapı" operasyonu) Rıza Zarraf'ı serbest bırakan hakim eğer bugün belli bir yerde pozisyonunu koruyup belli kişilerin tutuklanmasına karar veriyorsa o hakimin kendi vicdanı ile o kararları verdiğine ben inanmıyorum" (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu - Emniyetteki 'paralel yapı' operasyonu -

  Kılıçdaroğlu - Emniyetteki "paralel yapı" operasyonu -

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emniyetteki "paralel yapı" operasyonuyla ilgili, "Rıza Zarraf'ı serbest bırakan hakim eğer bugün belli bir yerde pozisyonunu koruyup belli kişilerin tutuklanmasına karar veriyorsa o hakimin kendi vicdanı ile o kararları verdiğine ben inanmıyorum" dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Amasya'da

  Kılıçdaroğlu: "Mısır şu anda İsrail ile Filistin arasında bir ateşkes anlaşmasını yapmak için çaba harcıyor. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Başkan Kargı: İlçemizin Tanıtımı İçin Basın Çok Önemli

  Başkan Kargı: İlçemizin Tanıtımı İçin Basın Çok Önemli

  Amasya’nın Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, 24 Temmuz Basın ve Gazeteciler Günü’nde ilçede görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcilerini makamında misafir ederek kendilerine günün anısına onurluk takdim etti. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bayramda Otobüslerde Muhbir Polisler Bulundurulacak

  Bayramda Otobüslerde Muhbir Polisler Bulundurulacak

  Emniyet, bayram tatilinde trafik kazaları ve ölümlerin önüne geçmek için belirlenen kara yolu güzergahlarında sivil polisleri yolcu gibi otobüslere bindirecek. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Şehit Yakınından Şehit Ailelerine Ücretsiz Yemek

  Amasya'nın Merzifon ilçesinde otobüs terminalinde köfte dükkanı işleten şehit yakını, şehit ailelerine ücretsiz yemek hizmeti veriyor. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 07:14:58. #1.11#