22:5200
SON DAKİKA MERZİFON HABERLERİ

Son Dakika Merzifon Haberleri

  Dernekpazarı'na Yeni Emniyet Amiri

  Emniyet Amir Vekili Aziz Koç'un Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü emrine atanmasıyla boşalan Dernekpazarı İlçe Emniyet Amirliğine Komiser Servet Kuga atandı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  1 Gün Önce Konulduğu Cezaevinden Firar Etti

  1 Gün Önce Konulduğu Cezaevinden Firar Etti

  Amasya’da işlediği suçtan cezaevine konulan şahıs, ertesi gün firar etti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Merzifon'da da Asayiş Kontrolleri

  Merzifon'da da Asayiş Kontrolleri

  Amasya'nın Merzifon ilçesinde gerçekleştirilen asayiş kontrollerinde 160 kişinin Genel Bilgi Toplama sorgulaması yapıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Çorum Tso'dan THY'nin Uçuş Saatleri ile İlgili Açıklama

  Çorum Tso'dan THY'nin Uçuş Saatleri ile İlgili Açıklama

  Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ÇTSO) Çetin Başaranhıncal, Türk Hava Yolları, İstanbul-Merzifon / Merzifon-İstanbul uçuş sefer saatlerinde 1 Kasım 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yapacağı değişikliğin iş dünyası açısından verimlilik arz etmediğini açıkladı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Öğrenciler Görerek Öğreniyor

  Öğrenciler Görerek Öğreniyor

  Merzifon Ümit Eğitim Kurumları Özel Ahi Koleji 6. sınıf öğrencilerinin hazırladığı hücre maketleri sergisi tüm öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çekül'ün Güz Dönemi Eğitim Programı Niksar'da Yapılıyor

  Çekül'ün Güz Dönemi Eğitim Programı Niksar'da Yapılıyor

  Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) Akademi’nin 2014 yılı güz dönemi alanda eğitim programı Tokat’ın Niksar ilçesinde başladı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

  Mesiad Başkanı Erkek: Ahilik, Eşyaya Teslim Olmayan Ahlaktır

  Mesiad Başkanı Erkek: Ahilik, Eşyaya Teslim Olmayan Ahlaktır

  Merzifon Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Başkanı Hayati Erkek, Türk insanının kişiliğini, mesleğini, marifetlerini, mertlik ve cömertlik anlayışıyla bütünleştiren Ahilik kültürünün, asırlar boyu milli birlik, toplumsal dirlik ve düzenin güç kaynağı olduğunu söyledi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Kargı: Bayramda Büyüklerimizi Unutmayalım

  Başkan Kargı: Bayramda Büyüklerimizi Unutmayalım

  Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı; bayramların milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin en yoğun yaşandığı sevgi, saygı ve hoşgörünün zirveye çıktığı, toplum olarak birlik, beraberlik duygularının kuvvetlendiği günler olduğunu belirtti. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kurban Bayramına Doğru

  Kurban Bayramına Doğru

  Yaklaşan kurban bayramı öncesinde kurbanlıklar pazara inerken Belediyelere ait veteriner hekimler kontrolleri sıkı tutuyor. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Merzifon'da Mutfak Tüpü Patladı: 1 Yaralı

  Merzifon'da mutfak tüpünün patladığı evde büyük hasar meydana gelirken 1 kişi yaralandı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  'İnsanların Parası Yoksa Kurban Kesmesin'

  "İnsanların Parası Yoksa Kurban Kesmesin"

  Merzifon Müftüsü Mustafa Altun, bankadan kredi çekilerek kurban kesilmesinin caiz almadığını söyledi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Merzifon'da Gerçeği Aratmayan Deprem Tatbikatı Gerçekleştirildi

  Merzifon'da Gerçeği Aratmayan Deprem Tatbikatı Gerçekleştirildi

  Merzifon'da, yangın ve Doğal afetlere karşı gerçeğini aratmayan tatbikat gerçekleştirildi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Merzifon'da Deprem Tatbikatı Yapıldı

  Merzifon'da Deprem Tatbikatı Yapıldı

  Merzifon Karamustafa Paşa Devlet Hastanesinde deprem tatbikatı yapıldı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Merzifon Belediyesi ile Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Protokol İmzaladı

  Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Merzifon Şubesi’yle telsiz haberleşme çevrimi hizmetlerinde işbirliği ve koordinasyon sağlanmasına ilişkin imzaladıkları protokolle Karadeniz Bölgesi’nde bir ilki gerçekleştirdiklerini söyledi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  14 İlin Yöresel Ürünleri Söke Belediye Meydanında

  14 İlin Yöresel Ürünleri Söke Belediye Meydanında

  14 ayrı İlden ürünler Sökelilerle buluştu. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Tır ile Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı

  Merzifon ilçesinde tır ile otomobilin çarpışması sonucu, bir kişi yaralandı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Gümüşhacıköy'de Hacı Adayları Törenle Uğurlandı

  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinden kutsal topraklara Hac vazifesini yerine getirmek için gidecek hacı adayları için tören düzenlendi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Musul'da rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesine ilişkin, "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" dedi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi bir can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Amasya Şeker Fabrikası'nda 61. Pancar Alım Kampanyası Başladı

  Amasya Şeker Fabrikası'nın 61. pancar alım kampanyası, Suluova'daki tesislerde düzenlenen törenle başladı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Merzifon'da YDV Yardımları

  Merzifon'da YDV Yardımları

  Merzifon SYDV Müdürü Handan Ekinci Bal, ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin eğitim gören çocukları için 55 bin TL eğitim yardımı yapıldığını söyledi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Merzifon'da Tarla Günü

  Merzifon'da Tarla Günü

  Merzifon ilçesinde ayçiçeği hasadının başlaması ile birlikte sertifikalı tohumların verim artışına katkısının anlatıldığı tarla günü düzenlendi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  40 Yıllık Hacı Murat'ı Cem Yılmaz'a Bile Satmadı

  40 Yıllık Hacı Murat'ı Cem Yılmaz'a Bile Satmadı

  Amasya'da yaşayan oto elektrik ustası 'Hacı Murat' olarak adlandırılan ve şu anda 2 bin kilometrede bulunan 40 yıllık Murat 124 marka otomobilini, kimseye satmıyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  40 Yaşında 2 Bin Km'de 'Hacı Murat'

  40 Yaşında 2 Bin Km'de 'Hacı Murat'

  Amasya’da yaşayan bir oto elektrik ustası ’Hacı Murat’ olarak adlandırılan ve şu anda 2 bin kilometrede bulunan 40 yıllık Murat 124 marka otomobilini, kimseye satmıyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  2014 - 2015 Eğitim Öğretim Dönemi Başladı

  2014 - 2015 Eğitim Öğretim Dönemi Başladı

  Merzifon'da yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'nda tören düzenlendi. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Merzifon Milli Eğitim Müdürü Yozgat Açıklaması

  "Merzifon, 29 Ekim'de çifte bayram yaşayacak" (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Yeni Eğitim-öğretim Yılı

  Yeni Eğitim-öğretim Yılı

  Merzifon Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yozgat: "Merzifon'da yeni eğitim öğretim yılına hazırız, fiziki ortam ve eğitim açısından ilçede problem bulunmamaktadır" (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Aile, Evdeki Düzeni Okula Göre Değiştirmeli'

  Aile, Evdeki Düzeni Okula Göre Değiştirmeli"

  Merzifon Ümit Eğitim Kurumları Özel Ahi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Osman Eker, Okullar açılırken anne babalara düşen görevler hakkında bilgi verdi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Merzifon Piri Baba Kültür ve Sanat Şenlikleri

  Merzifon Piri Baba Kültür ve Sanat Şenlikleri

  Piri Baba Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından bu yıl 18'incisi düzenlenen Merzifon Piri Baba Kültür ve Sanat Şenlikleri başladı. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  Samsun'da Avlanmaya Yasak Alanlar

  Samsun’un bazı ilçelerindeki bulunan av alanlarında 2014-2015 Av Dönemi Merkez Av Komisyonu Kararı’nca yasaklar getirildi. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  Suluova Ziraat Odası'nın Kapatılması

  Suluova Ziraat Odası'nın Kapatılması

  Suluova'da, köy ve mahalle muhtarları ile sivil toplum kuruluşları, Suluova Ziraat Odası'nın kapatılmasına tepki gösterdi. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

 • Gizli Tehlike Mantar! Önce Balıkkesir Sonra Ordu

  Gizli Tehlike Mantar! Önce Balıkkesir Sonra Ordu Ordu'da mantardan zehirlenen iki kişi öldü, bir kişi tedavi altına alındı. Balıkesir'de mantar yiyen küçük çocuğun karaciğeri iflas etmiş ve nakil yapılmıştı.

 • Şampiyonlar Ligi'nde 3. Maçlar Başladı

  Şampiyonlar Ligi'nde 3. Maçlar Başladı Şampiyonlar Ligi'nde 3. maçlar başladı. İlk maçta Manchester City, deplasmanda City'le 2-2 berabere kaldı. Heyecan, şu an oynanan 7 maçla devam ediyor.

 • Öcalan: Süreç Yeni Aşamada

  Öcalan: Süreç Yeni Aşamada HDP heyetiyle görüşen Abdullah Öcalan, süreçte 15 Ekim itibariyle yeni bir aşamaya geçildiğini söyleyip "Umudumun arttığını bu anlamda ifade etmek isterim." dedi.

[Hata Bildir]
21.10.2014 22:52:29. #1.13#