19:1500
SON DAKİKA MERZİFON HABERLERİ

Son Dakika Merzifon Haberleri

  Merzifon'a Fakülte Kurulacak

  Merzifon'a Fakülte Kurulacak

  Merzifon'da Amasya Üniversitesi'ne bağlı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) kurulacağı belirtildi. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  Amasya'da Lastiği Patlayan Otomobil Duvara Çarptı: 6 yaralı

  Amasya'da Lastiği Patlayan Otomobil Duvara Çarptı: 6 yaralı

  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde lastiği patlayan bir otomobilin duvara çarpmasıyla meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 6 kişi yaralandı. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Samsun'da Elektrik Kesintisi

  Samsun'da Elektrik Kesintisi

  Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Lastiği Patlayan Otomobil Duvara Çarptı: 6 Yaralı

  Lastiği Patlayan Otomobil Duvara Çarptı: 6 Yaralı

  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 6 kişi yaralandı. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  "Belki İsrail'le geliştirilme ihtimali olan projelerin siyasi fizibilitesi hiç bu kadar bozulmamıştı" "Eğer İsrail'den veya Doğu Akdeniz'den bu şartlarda doğalgaz boru hattı çekersek oradan doğalgaz değil, masum yavruların, annelerin kanı akar" "Doğu Akdeniz'de İsrail orijinli bir doğalgaz projesinin. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Enerji Bakanı Yıldız, Malta Enerji ve Sağlık Bakanı Mizzi ile Bir Araya Geldi

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İspanya’dan avukat olduğunu iddia eden bir kişi tarafından mektup alarak 15,7 milyon Euro’luk miras parasını alabileceğini bildiren mektuba ilişkin, “Ben şunu net olarak biliyorum, benim ne İspanya’da ne de Türkiye’de böyle bir miras bırakabilecek her hangi bir akrabam bulunmamaktadır. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.09.2014 19:15:11. #1.13#