SON DAKİKA METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Meteoroloji Genel Müdürlüğü Haberleri

19:23
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak Hafta sonunda etkili olacak kuvvetli lodos fırtınası hava sıcaklıklarını hissedilir derecede artıracak Hava sıcaklığı hafta sonunda ve Pazartesi günü ülke genelinde mevsim normallerinin yaklaşık 6 ila 12 derece üzerinde seyredecek Sıcaklığın Pazar ve Pazartesi günleri Ankara'da 16, İstanbul'da 20, Sakarya'da 24, İzmir'de 21 Antalya'da 19, Kocaeli, Zonguldak ve Samsun'da ise 22 dereceye ulaşması bekleniyor.
15:49
Bodrum'a Fırtına Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı uyarıda Cuma gününden itibaren güney yönlerinden esecek kuvvetli rüzgarla birlikte bölgede fırtına beklendiğini açıkladı.
Bodrum'a Fırtına Uyarısı
14:11
Meteoroloji'den Antalya İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Antalya'nın merkezi ve doğu ilçeleri için kuvvetli yağış uyarısında bulundu.
17:18
Marmara Bölgesi İçin Fırtına Uyarısı Rüzgarın 30 Ocak Cuma akşamından 2 Şubat Pazar sabahına kadar fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.
14:01
4 İle Yoğun Kar Uyarısı, Kar Bu İllerde Etkili Olacak (Hava Durumu) Tüm yurtta hava durumu. Etkili kar yağışları tekrar geliyor. Meteoroloji'ye göre, Hakkari, Bitlis, Van'ın güneyi ve Şırnak'ın doğusunda yoğun kar etkili olacak.
4 İle Yoğun Kar Uyarısı, Kar Bu İllerde Etkili Olacak (Hava Durumu)
13:46
Hafta Sonunda Lodos Fırtınasına Dikkat Meteoroloji, rüzgarın Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz'de 80 km, Marmara'da ise 100 km hızla eseceğini açıkladı ve uyarıda bulundu.
Hafta Sonunda Lodos Fırtınasına Dikkat
12:36
Hafta Sonunda Kuvvetli Lodos Fırtınasına Dikkat! Meteoroloji, cuma günü öğle saatlerinde Ege Denizi'nde, akşam saatlerinden itibaren Marmara bölgesi ve Kıyı Ege'de rüzgarın hızını artıracağını bildirdi.
Hafta Sonunda Kuvvetli Lodos Fırtınasına Dikkat!
09:03
4 İle Yoğun Kar Uyarısı Meteoroloji'ye göre, Hakkari, Bitlis, Van'ın güneyi ve Şırnak'ın doğusunda yoğun kar etkili olacak.
4 İle Yoğun Kar Uyarısı
08:53
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı Meteoroloji; Edirne, Bilecik, Bursa, Kütahya, Afyon, Isparta, Muğla, Aydın ve Antalya'da yağmur ve yüksek kesimlerde kar yağışı olacağını açıklayıp uyardı.
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı
20:24
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Aydın’ın kıyı ilçelerinde beklenen kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor
20:18
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beklenen kuvvetli yağışa karşı Bodrumluları uyardı.
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı
20:09
Güneybatı Kesimlerde Kuvvetli Yağış Uyarısı Güneybatı kesimlerde kuvvetli yağış bekleniyor.
15:22
Meteoroloji'den 4 İle "Kuvvetli Yağış" Uyarısı Muğla, Aydın, İzmir ve Antalya çevrelerinde kuvvetli gökgürültülü sağanak bekleniyor.
Meteoroloji'den 4 İle 'Kuvvetli Yağış' Uyarısı
14:25
Kuzeydoğu Anadolu'daki Yıldırım Düşmeleri Erzurum'dan Takip Edilecek Meteoroloji Genel Müdürlüğü Erzurum'a 3 adet Yıldırım Tespit ve Takip Sistemi (YTTS) kuracak.
Kuzeydoğu Anadolu'daki Yıldırım Düşmeleri Erzurum'dan Takip Edilecek
11:55
Malazgirt'te Sibirya Soğukları Muş’un Malazgirt ilçesinde, hava sıcaklığının geceleri eksi 23 dereceye kadar düşmesi hayatı olumsuz etkiliyor.
Malazgirt'te Sibirya Soğukları
11:23
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı 244 santimetreyle Kartalkaya'da, en düşük 5 santimetreyle Elmadağ'da ölçüldü.
Kayak Merkezlerinde Son Durum
11:16
Sis'in Etkili Olduğu Sinop'ta Kartpostallık Görüntüler Sabah saatlerinde Sinop merkezine düşen sis kartpostallık görüntülere sahne oldu.
Sis'in Etkili Olduğu Sinop'ta Kartpostallık Görüntüler
08:33
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre; yurt geneli yeni haftaya yağışla başlıyor.
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var
15:27
Batı Akdeniz İçin Yağış Uyarısı Meteoroloji 4'üncü Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Batı Akdeniz'de bu gece başlayacak yağışların önümüzdeki hafta boyunca aralıklı devam edeceği belirtildi.
13:03
Meteoroloji'den Batı Akdeniz'e Fırtına Uyarısı Meteoroloji, Doğu Karadeniz açıkları ile Batı Akdeniz'de fırtına beklendiğinden vatandaşların dikkatli ve tedbirli olunması uyarısında bulundu.
08:55
Meteoroloji'den Yağmur ve Kar Yağışı Uyarısı Mevsim normallerinin üstünde devam eden sıcaklıklar hafta sonundan itibaren yerini yağmur ve kara bırakacak.
Meteoroloji'den Yağmur ve Kar Yağışı Uyarısı
08:54
Yurtta Hava Durumu Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, yurt genelinin parçalı ve az bulutlu, zamanla batı bölgelerin çok bulutlu, Marmara’nın batısı ile Kıyı Ege’nin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
18:13
Ege Denizi'nde Fırtına Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege Denizi'nde cuma günü (23 Ocak) ilk saatlerden itibaren güney ve güneydoğu yönlerden, 8 kuvvetinde (60-75km/s) fırtına beklendiği uyarısı yaptı.
16:13
Hafta Sonunda Batı Bölgeleri Yağışlı Havanın Etkisinde Kalacak Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurdun bir süredir üzerinde bulunan yüksek basınç merkezi sebebiyle genellikle yağışsız ve büyük bölümünde normallerine göre sıcak havanın etkisinde olduğunu, yapılan son tahminlere göre yarın akşam saatlerinden sonra yurdun batı kıyıları orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı sistemin etkisine gireceğinin tahmin edildiğini açıkladı.
Hafta Sonunda Batı Bölgeleri Yağışlı Havanın Etkisinde Kalacak
16:10
Meteoroloji, Hafta Sonu Planı Yapanları Uyardı Mevsim normallerinin üstünde devam eden sıcaklıklar hafta sonundan itibaren yerini yağmur ve kara bırakacak. Meteoroloji vatandaşları uyardı.
Meteoroloji, Hafta Sonu Planı Yapanları Uyardı
15:52
Türkiye Yeni Bir Yağışlı Sisteminin Etkisine Girecek Türkiye'nin batı kıyıları, yarın, akşam saatlerinden sonra, orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı sistemin etkisine girecek.
11:38
Son Dakika Haberler 22.01.2015 Gazete Manşetleri 22.01.2015 Gazete manşetleri. Gündemin öne çıkan haberleri ve en çok takip edilen gazetelerden gazete manşetleri.
Son Dakika Haberler 22.01.2015 Gazete Manşetleri
11:36
Gazete Manşetleri , Yüksek Tirajlı Gazeteler (22.01.2015) 22.01.2015 Gazete manşetleri. Gündemin öne çıkan haberleri ve en çok takip edilen gazetelerden gazete manşetleri.
Gazete Manşetleri , Yüksek Tirajlı Gazeteler (22.01.2015)
11:34
Son Dakika Haberler ve Gazete Manşetleri (22 Ocak Perşembe) 22 Ocak Perşembe gününden güncel - son dakika haberler ve gazete manşetleri. Gazeteler hangi haberleri ele aldı ? Gündemden öne çıkan manşetler ve gazete manşetlerini sizler için derledik..
Son Dakika Haberler ve Gazete Manşetleri (22 Ocak Perşembe)
11:33
22 Ocak Perşembe Gazete Manşetleri Ve Son Dakika Haberler 22 Ocak Perşembe gününden güncel - son dakika haberler ve gazete manşetleri. Gazeteler hangi haberleri ele aldı ? Gündemden öne çıkan manşetler ve gazete manşetlerini sizler için derledik..
22 Ocak Perşembe Gazete Manşetleri Ve Son Dakika Haberler
11:24
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı Kocaeli'ndeki Kartepe Kayak Merkezinde 276, en düşük kar kalınlığı ise 5 santimetreyle Ankara'daki Elmadağ Kayak Merkezinde ölçüldü.
Kayak Merkezlerinde Son Durum
10:59
Uzmanlar Uyardı: Asıl Kış Şubatta, Tüm Yurtta Hava Durumu Tüm yurtta hava durumu. Türkiye'nin batısının kış ortasında yaz yaşamasını küresel iklim değişikliğine bağlayan uzmanlar, soğuk hava dalgasının şubatın ilk günlerinde beklendiğini belirtti.
Uzmanlar Uyardı: Asıl Kış Şubatta, Tüm Yurtta Hava Durumu
09:15
Uzmanlar Uyardı: Asıl Kış Şubatta Türkiye'nin batısının kış ortasında yaz yaşamasını küresel iklim değişikliğine bağlayan uzmanlar, soğuk hava dalgasının şubatın ilk günlerinde beklendiğini belirtti.
Uzmanlar Uyardı: Asıl Kış Şubatta
16:32
Ilgaz Kayak Merkezine Otomatik Gözlem İstasyonu Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine Meteoroloji Genel Müdürlüğünce otomatik gözlem istasyonu kuruldu.
Ilgaz Kayak Merkezine Otomatik Gözlem İstasyonu
13:08
Erzurum, Son 48 Yılın En Sıcak Dönemini Yaşadı Meteoroloji 12. Bölge Müdürü Us: "Erzurum'da 1966'dan beri en sıcak yılı yaşadık.
09:03
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre; Trakya ve Çanakkale çevreleri ile Kuzey Ege kıyılarının yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
Yurtta Hava Durumu
20:53
Ankara'da Yoğun Sis Etkili Oluyor Ankara'da akşam saatlerinden itibaren yoğun sis etkili olmaya başladı.
Ankara'da Yoğun Sis Etkili Oluyor
08:53
Yurtta Hava Durumu Hava sıcaklığı kuzey, iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.
Yurtta Hava Durumu
08:44
Ocak Sonundan İtibaren Kış Bastıracak Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ahmet Köse "Bu sözü ben söylemedim. Ocak sonunda kış tamamen başlayacak, mart sonuna kadar sürecek" dedi.
Ocak Sonundan İtibaren Kış Bastıracak
17:17
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı 293 santimetreyle Kartalkaya'da, en düşük 20 santimetreyle Elmadağ'da ölçüldü.
08:38
Yurtta Hava Durumu Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, yurdun batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu; İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Burdur, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Uşak, Manisa, Balıkesir, Çanakkale’nin güneyi ve Antalya’nın batı ilçelerinin hafif yağmurlu, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
Yurtta Hava Durumu
08:33
12 İlde Kuvvetli Yağış Var Meteoroloji'ye göre, Afyonkarahisar, Uşak, Denizli, Muğla, Konya, Kayseri, Aksaray, Sivas, Ordu, Tokat, Eskişehir ve Ankara'da kuvvetli yağış bekleniyor.
12 İlde Kuvvetli Yağış Var
12:19
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı Bursa'daki Uludağ Kayak Merkezi'nde 320, en düşük kar kalınlığı ise 20 santimetreyle Ankara'daki Elmadağ Kayak Merkezi'nde ölçüldü.
17:46
Meteoroloji'den Sis Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İç Ege, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Marmara'nın güneyinde bu gece ve yarın yer yer yoğun olmak üzere sis hadisesi beklendiğini açıkladı.
12:13
Doğu Kesimlerde Çığ Tehlikesine Dikkat Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu kesimlerde Perşembe günü başlayacak kar yağışından dolayı oluşacak taze kar tabakasının, halen mevcut alttaki eski kar tabakasıyla kaynaşmaması nedeniyle Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksek ve eğimli kesimlerinde çığ tehlikesi bulunduğu açıkladı.
10:48
Meteoroloji'den 3 Kente Şiddetli Yağış Uyarısı, Güncel Hava Durumu Güncel hava durumu haberleri ve gelişmeleri. Meteoroloji şiddetli yağışların etkili olacağı Aydın, Muğla ve Antalya çevrelerinde vatandaşların sel baskınlarına karşı dikkatli olmaları istendi.
Meteoroloji'den 3 Kente Şiddetli Yağış Uyarısı, Güncel Hava Durumu
08:53
Meteoroloji'den 3 Kente Şiddetli Yağış Uyarısı Meteoroloji şiddetli yağışların etkili olacağı Aydın, Muğla ve Antalya çevrelerinde vatandaşların sel baskınlarına karşı dikkatli olmaları istendi.
Meteoroloji'den 3 Kente Şiddetli Yağış Uyarısı
10:58
Marmara'da Fırtına Uyarısı Marmara Bölgesi’nde fırtına bekleniyor.
Marmara'da Fırtına Uyarısı
09:10
Meteoroloji Açıkladı: Hava Sıcaklığı Artıyor Meteoroloji'den yapılan açıklamada hava sıcaklığının Marmara'da 4 ila 7 derece, doğu bölgelerde 3 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor.
Meteoroloji Açıkladı: Hava Sıcaklığı Artıyor
13:49
Sakarya Haftaya Karla Başladı Sakarya’da geçtiğimiz haftada etkili olan kar yağışı 3 günlük aranın ardından yeniden etkisini göstermeye başladı.
Sakarya Haftaya Karla Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:26:47. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]