SON DAKİKA METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Meteoroloji Genel Müdürlüğü Haberleri

14:06
Marmara Denizi, Batı Karadeniz ve Batı Akdeniz'de Fırtına Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara Denizi ile Batı Karadeniz'de fırtına Batı Akdeniz'de tam fırtına ikazı yaptı.
13:54
Meteorolojiden Yeni 'Soğuk Hava' Uyarısı Meteoroloji, Türkiye'nin yeni bir yağışlı sistemin etkisi altına gireceğini bildirdi.
Meteorolojiden Yeni 'Soğuk Hava' Uyarısı
13:18
Batı Akdeniz'de Yarın Fırtına Bekleniyor Batı Akdeniz’de fırtına bekleniyor.
13:11
Batı Bölgelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor Batı bölgelerinin yarın sabah saatlerinden itibaren yeni bir yağışlı sistemin etkisine gireceği tahmin ediliyor.
13:11
Marmara Denizi ile Batı Karadadeniz'de Fırtına Bekleniyor Marmara Denizi ile Batı Karadeniz’de fırtına bekleniyor.
11:55
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı 290 santimetreyle Uludağ, en düşük 20 santimetreyle Elmadağ Kayak Merkezi'nde kayıtlara geçti.
10:12
Hava Sıcaklığı 6 İla 10 Derece Artacak Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verilerine göre, soğuk hava yerini sıcak havaya bırakacak.
21:43
Meteoroloji Çığ Tehlikesine Karşı 2 Gün Önce Uyarmıştı Trabzon’un Çaykara ilçesi Kalınçam mahallesinde bugün bir HES inşaatında yaşanan çığ felaketi Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün 2 gün önce yaptığı çığ uyarısını akıllara getirdi.
11:46
Burdur Burdur'da Onaç Baraj Göleti Buz Tuttu Burdur'da Onaç Baraj Göleti buz tuttu BURDUR'un Bucak İlçesi'nde etkisini sürdüren soğuk hava Onaç Baraj Göleti'nin donmasına neden oldu.
Burdur Burdur'da Onaç Baraj Göleti Buz Tuttu
10:20
Burdur'da Onaç Baraj Göleti Buz Tuttu Burdur'un Bucak ilçesinde etkisini sürdüren soğuk hava Onaç Baraj Göletinin donmasına neden oldu.
Burdur'da Onaç Baraj Göleti Buz Tuttu
16:18
Çorum Barajının Yüzeyi Buz Tuttu Çorum'da aşırı soğuk nedeniyle kent merkezine 5 kilometre uzaklıktaki Çorum Barajının yüzeyi tamamen buz tuttu.
15:28
Meteorolojiden Zirai Don ve Buzlanma Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Zonguldak ve çevresinde oluşabilecek zirai don ve buzlanma olaylarına karşı vatandaşları uyardı.
11:54
Doğu Buz Kesti Doğu Anadolu Bölgesi, kışın en sert günlerini yaşıyor.
Doğu Buz Kesti
08:32
Yurtta Hava Durumu Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı Marmara ile Kıyı Ege’de 2 ila 4 derece artacak, iç ve doğu kesimlerde ise 2 ila 4 derece azalacak.
Yurtta Hava Durumu
19:44
Kocaeli'nde Yarın da Okullar Tatil Kocaeli Vsliligi, kent genelinde devam eden kar yağışı nedeniyle yarın da okulların tatil edildiğini duyurdu.
Kocaeli'nde Yarın da Okullar Tatil
18:20
Havacılık Tazminatı Torba Kanunda Yer Alacak Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan’ın Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile yaptığı görüşmeden Meteoroloji Genel Müdürlüğü çalışanlarına havacılık tazminatının ödenmesiyle ilgili olumlu haber çıktı.
16:54
İstanbul'da Kar Yağışı Hafta başından bu yana devam eden yağışın gece sona ermesi bekleniyor.
16:00
İstanbul -11 Dereceyi Gördü 11 dereceyle Kınalı ile Selimpaşa oldu.
İstanbul -11 Dereceyi Gördü
13:05
Uludağ'da Kar Kalınlığı 285 Santimetreye Ulaştı Bursa'daki Uludağ Kayak Merkezinde kar kalınlığı 285 santimetreye ulaştı.
10:32
Antalya En Soğuk Gecesini Yaşadı Antalya'da yılın en soğuk gecelerinden birini yaşadı.
09:27
İzmir'de Dondurucu Hava Son 51 Yılın Rekorunu Kırdı İzmir'de hava sıcaklığı son 51 yılın rekorunu kırarak eksi 7 dereceye düştü.
İzmir'de Dondurucu Hava Son 51 Yılın Rekorunu Kırdı
09:15
İzmir'de Dondurucu Hava Son 51 Yılın Rekorunu Kırdı İzmir’de hava sıcaklığı son 51 yılın rekorunu kırarak eksi 7 dereceye düştü.
İzmir'de Dondurucu Hava Son 51 Yılın Rekorunu Kırdı
09:00
Ünye Beyaz Gelinliğini Giydi Hafta başında yurdun çeşitli bölgelerinde etkili olan kar yağışı, Ünye’yi de etkisi altına aldı.
Ünye Beyaz Gelinliğini Giydi
18:42
İstanbul'da Kar Yağışı Kentte aralıklarla devam eden kar yağışının etkisi yarın öğle saatlerinden sonra azalacak.
15:06
Bakan Eroğlu: "Barajlardaki Doluluk Oranı Çok İyi" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Gezi’de üç tane ağaç için ortalığı yakıp yıkanlara şunu teklif ediyoruz.
14:24
En Yüksek Kar Kalınlığı Kartepe'de Ölçüldü Türkiye'deki kayak merkezleri arasında en yüksek kar kalınlığı 272 santimetre ile Kartepe Kayak Merkezi'nde ölçüldü.
11:34
Antalya'da Evsizler Geceyi Spor Salonunda Geçirdi Antalya'da hava sıcaklığının gece 5 dereceye kadar düşmesi nedeniyle Büyükşehir Belediyesi ve emniyet, evsizleri Atatürk Spor Salonunda topladı.
Antalya'da Evsizler Geceyi Spor Salonunda Geçirdi
09:57
Antalya Seralarında Çiftçinin 'Don' Nöbeti Antalya’da, hava sıcaklıklarının düşmesiyle don olayına karşı ürünlerini korumak isteyen üreticiler, seralarında soba yakarak ’don’ nöbeti tutuyor.
Antalya Seralarında Çiftçinin 'Don' Nöbeti
09:50
Çiftçinin 'Don' Nöbeti Antalya'da, hava sıcaklıklarının düşmesiyle don olayına karşı ürünlerini korumak isteyen üreticiler, seralarında soba yakarak 'don' nöbeti tutuyor.
Çiftçinin 'Don' Nöbeti
09:11
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun büyük bir bölümünde görülecek yağışların, Doğu Akdeniz’de yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde kar şeklinde olmak üzere; Doğu Akdeniz, Doğu Karadeniz, ile Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın, Ordu, Erzurum, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Hakkari, Şırnak, Batman ve Siirt çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.
19:35
Isparta'da Eğitime Kar Engeli Isparta'da tüm okullarda eğitim öğretime yarın için ara verildi.
17:32
İstanbul'da Kar Yağışı Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM’un uyarılarının ardından beklenen kar İstanbul’a geldi.
İstanbul'da Kar Yağışı
16:56
Giresun Valiliğinden Kar Uyarısı Giresun Valiliği, yoğun kar yağışı uyarısında bulundu.
Giresun Valiliğinden Kar Uyarısı
16:48
Yalova'da Okullar Yarın Tatil Yalova Valiliği, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün olumsuz hava şartları uyarıları nedeniyle tüm il genelinde okullarda eğitime yarın için bir gün ara verildi.
16:35
Meteoroloji'den Yoğun Kar Yağışı Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesi ile Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey ve doğusu için kuvvetli kar yağışı uyarısı yaptı.
12:45
Zirai Don ve Kuvvetli Buzlanma ve Don Olayı Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ocak ayında zirai faaliyetlerin devam ettiği kıyı bölgelerden Marmara ile Karadeniz kıyı kesimlerinde bu gece ve yarın sabah saatlerinde orta kuvvette, Ege ve Akdeniz kıyılarında hafif, Perşembe ve Cuma günü ise Marmara ve Karadeniz kıyı kesimlerinde kuvvetli, Ege ve Akdeniz kıyı kesimlerinde ise orta kuvvette zirai don olayının beklendiği açıkladı.
11:30
İstanbul'da Kar Yağışı Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Köse: "Şu an Üsküdar'da, Kısıklı'da, Çamlıca Tepesi'nde kar yağışı devam ediyor.
09:17
Kar Yağışı, Perşembe Gününe Kadar Devam Edecek Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre; dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışının yurdu perşembe günü terk edeceği tahmin ediliyor.
Kar Yağışı, Perşembe Gününe Kadar Devam Edecek
08:40
Türkiye Donuyor Meteoroloji’nin uyarılarının ardından havalar hissedilir şekilde düştü.
Türkiye Donuyor
03:15
Görüntülü Haber) - İstanbul'da Kar Yağışı Başladı (2) İstanbul'da beklenen kar yağışı gece saatlerinden itibaren başladı.
03:11
İstanbul'da Kar Yağışı Başladı (2) İstanbul'da beklenen kar yağışı gece saatlerinden itibaren başladı.
İstanbul'da Kar Yağışı Başladı (2)
03:11
İstanbul'da Kar Yağışı Yer Yer Etkili Oluyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün günlerdir uyarısını yaptığı kar yağışı İstanbul’da gece yarısında başladı.
İstanbul'da Kar Yağışı Yer Yer Etkili Oluyor
03:07
İstanbul'da Kar Yağışı Başladı * Beylikdüzü'nde çatılar, park halindeki araçlar ve yeşil alanlar karla kaplandı.
İstanbul'da Kar Yağışı Başladı
02:44
İstanbul'da Kar Yağışı Yer Yer Etkili Oluyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün günlerdir uyarısını yaptığı kar yağışı İstanbul’da gece yarısında başladı.
01:52
İstanbul'da Kar Yağışı Başladı (1) Uzay KESMEN-Soner HASIRCIOĞLU-Ozan URAL/İSTANBUL, (DHA9- İSTANBUL'da beklenen kar yağışı gece saatlerinden itibaren başladı.
İstanbul'da Kar Yağışı Başladı (1)
01:49
İstanbul'da Kar Yağışı Başladı Haber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU - Ozan URAL / İstanbul DHA İstanbul'da beklenen kar yağışı gece saatlerinden itibaren başladı.
İstanbul'da Kar Yağışı Başladı
19:41
Kocaeli'nde Beklenen Kar Yağışı İçin Kriz Masası Kuruldu Hafta içinden başlayarak hafta sonuna kadar etkili olması beklenilen soğuk hava dalgası sonrasında yaşanacak olumsuzluklara karşı Kocaeli’nde kriz masası oluşturuldu.
Kocaeli'nde Beklenen Kar Yağışı İçin Kriz Masası Kuruldu
19:15
Meteoroloji'nin Uyardığı Kar Yağışı Başladı! İstanbul’a için yapılan yağış uyarısının ardından beklenen yoğun kar yağışı Hadımköy’de başladı.
Meteoroloji'nin Uyardığı Kar Yağışı Başladı!
19:07
Hadımköy'de Yoğun Kar Yağışı İstanbul’a için yapılan yağış uyarısının ardından beklenen yoğun kar yağışı Hadımköy’de başladı.
18:45
Batı Karadeniz ve Marmara'da Fırtına Batı Karadeniz ve Marmara’da fırtına bekleniyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 22:55:25. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]