SON DAKİKA METEOROLOJİ İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Haberleri

08:53
Bu İllerde Yaşayanlar Dikkat! Sağanak Yağış Var Marmara'nın batısı, Kıyı Ege ve Akdeniz ile Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu kıyıları, Denizli, Sivas, Gaziantep ve Kilis'te sağanak yağış görülecek.
Bu İllerde Yaşayanlar Dikkat! Sağanak Yağış Var
14:46
Kuvvetli Lodos Hafta Sonu Fırtınaya Dönüşecek Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, cuma gününden itibaren Ege Denizinde beklenen kuvvetli lodos fırtınasına karşı vatandaşları uyardı.
Kuvvetli Lodos Hafta Sonu Fırtınaya Dönüşecek
08:53
Hava Sıcaklığında Önemli Bir Değişiklik Olmayacak Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Hava Sıcaklığında Önemli Bir Değişiklik Olmayacak
14:26
Meteoroloji'den 11 İle Şiddetli Kar Uyarısı, Kar Nereleri Etkileyecek? Meteoroloji'nin son tahminlerine göre İstanbul'da sıcaklık artarken Konya, Ankara, Eskişehir, Sivas, Kayseri, Aksaray ve 5 ilde yoğun kar yağışı olacak.
Meteoroloji'den 11 İle Şiddetli Kar Uyarısı, Kar Nereleri Etkileyecek?
13:42
Meteoroloji'den 11 İle Şiddetli Kar Uyarısı Meteoroloji'nin son tahminlerine göre İstanbul'da sıcaklık artarken Konya, Ankara, Eskişehir, Sivas, Kayseri, Aksaray ve 5 ilde yoğun kar yağışı olacak.
Meteoroloji'den 11 İle Şiddetli Kar Uyarısı
09:32
Dondurucu Soğuklar Zam Olarak Yağdı Mevsim normallerinin altındaki hava sıcaklıklarından dolayı yaşanan zirai don, tarım üretimini olumsuz etkiledi.
Dondurucu Soğuklar Zam Olarak Yağdı
08:56
Dondurucu Soğuklar Zam Olarak Yağdı Mevsim normallerinin altındaki hava sıcaklıklarından dolayı yaşanan zirai don tarımsal üretimi olumsuz etkiledi.
17:25
'20 Yılın En Çetin Kışı Olacak' Tahmini Meteorolojiyi İsyan Ettirdi Meteoroloji Analiz ve Tahminler Müdürü Ahmet Uçar, Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ahmet Köse'nin "20 yılın en çetin kışı olacak" öngörüsünü yalanladı.
'20 Yılın En Çetin Kışı Olacak' Tahmini Meteorolojiyi İsyan Ettirdi
08:58
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, Batı Akdeniz, Güney Ege, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu’nun güney ve batısı, Erzurum, Muş, Bingöl, Gümüşhane, Bayburt, Tokat, Sivas, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Uşak, Afyonkarahisar, Konya, Bursa, Yalova ve İstanbul çevreleri ile Adana’nın doğu ilçelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Yurtta Hava Durumu
09:33
Marmara'da Fırtına Etkisini Artıracak Güney ve güneybatıdan esen rüzgar kuvvetini artırarak fırtına şeklinde esecek. Şiddetli fırtına akşam saatlerinde etkisini kaybedecek.
Marmara'da Fırtına Etkisini Artıracak
17:34
Denizli'de 51 Yıl Önceki Soğuklar Yaşandı Denizli'nin Çardak ilçesinde sıcaklık sıfırın altında 24,9 derece olarak ölçüldü.
Denizli'de 51 Yıl Önceki Soğuklar Yaşandı
13:24
Denizli'de 51 Yıl Önceki Soğuklar Yaşandı Denizli'de, meteoroloji verilerine göre, dün gece ölçülen sıfırın altında 10,5 derecelik sıcaklık değeri ayında son 51 yılda ocak ayında ölçülen en düşük sıcaklık oldu.
12:29
Denizli'de Termometre Sıfırın Altında 22,2 Gördü Kentte dün gece 1964 yılından bu yana en düşük Ocak ayı sıcaklığı ölçüldü.
Denizli'de Termometre Sıfırın Altında 22,2 Gördü
08:42
Meteoroloji'den 9 İle Kar Uyarısı, Sıcalık da 15 Derece Düşecek Meteoroloji; Samsun, Ordu, Tokat, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Sivas, Kayseri ve Niğde'ye kar uyarısı yaptı, doğu ve iç kesimlerde sıcaklığın 15 derece düşeceğini açıkladı.
Meteoroloji'den 9 İle Kar Uyarısı, Sıcalık da 15 Derece Düşecek
13:14
Soğuk Hava ve Kar Twitter'i Isıttı Soğuk hava dalgası Türkiye'yi etkisi altına alır almaz sosyal medyayı, özellikle de Twitter'ı ısıttı.
10:41
Kar, Çiftçinin Yüzünü Güldürdü Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, üreticinin dört gözle beklediği kar yağışının gerçekleştiğini, üreticinin yüzünün güldüğünü söyledi.
Kar, Çiftçinin Yüzünü Güldürdü
11:14
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması "7, 8, 9 Ocakta Akdeniz ve Ege kıyı kesiminde hafif ve orta, diğer bölgelerimizde çok kuvvetli don riski bekleniyor" "Üreticilerimizin, Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaları takip etmeleri ve gerekli önlemleri erken almaları yararlarına olacaktır"
10:35
Don Riskine Dikkat Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, don riskine dikkat çekerek, “Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, 7, 8, 9 Ocak tarihlerinde Akdeniz ve Ege kıyı kesiminde hafif ve orta, diğer bölgelerimizde çok kuvvetli don riski bekliyor” dedi.
Don Riskine Dikkat
10:06
Tzob Don Riskine Karşı Uyardı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, “Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, 7-9 Ocak tarihlerinde Akdeniz ve Ege kıyı kesiminde hafif ve orta, diğer bölgelerimizde çok kuvvetli don riski bekliyor.
16:44
Saski'den Don Uyarısı Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, abonelerin su sayaçlarını, don tehlikesine karşı korumaları uyarısında bulundu.
Saski'den Don Uyarısı
16:42
Aydın'da Kuvvetli Kar Yağışı Bekleniyor Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Aydın genelinde beklenen kuvvetli kar yağışına karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'da Kuvvetli Kar Yağışı Bekleniyor
11:18
İstanbul'da Soğuk Hava ve Kar Uyarısı Yapıldı Türkiye yeni bir soğuk hava dalgasının etkisi altına giriyor. Trakya ve İstanbul karla kaplanacak, sıcaklıklar -16 dereceyi bulacak.
İstanbul'da Soğuk Hava ve Kar Uyarısı Yapıldı
09:13
Meteoroloji'den Yurt Geneline Yağış Uyarısı Meteoroloji, ülkemizin genelinin çok bulutlu, Edirne ve Kırklareli çevreleri dışında tüm yurdun yağışlı geçeceğini açıkladı.
Meteoroloji'den Yurt Geneline Yağış Uyarısı
18:01
Yarın Yoğun Kar Yağışı Bekleniyor Yarın Marmara ve Ege’de yoğun kar yağışı bekleniyor.
18:01
Marmara'nın Batısında Fırtına Uyarısı Marmara Bölgesi’nin batısında fırtına bekleniyor.
10:24
Aydın'ın Batısında Kuvvetli Yağış Bekleniyor Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Aydın’ın batı kesimlerinden beklenen kuvvetli sağanak yağışlara karşı uyarıda bulundu.
Aydın'ın Batısında Kuvvetli Yağış Bekleniyor
08:35
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
17:02
Ege'de Buzlanma ve Don Uyarısı Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, bu gece saatlerinden itibaren kıyı Ege ve Balıkesir çevresinde beklenen buzlanma ve don olayına karşı uyarılarda bulundu.
08:51
Yurtta Hava Durumu Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Yurtta Hava Durumu
09:50
Sağanak Yağış Geliyor Meteorolojiden yapılan değerlendirmeye göre son günlerde etkili olan yağışlar, Marmara, Kıyı Ege ile Manisa, Antalya ve Trabzon'da sağanak olarak etkisini gösterecek.
Sağanak Yağış Geliyor
09:14
Aydın'ın Batısında Kuvvetli Yağış Bekleniyor Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Aydın’ın batı ilçelerinde beklenen gök gürültülü kuvvetli sağanak yağışa karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'ın Batısında Kuvvetli Yağış Bekleniyor
08:59
Bu Hafta Havalar Daha da Soğuyacak Meteoroloji'den yapılan açıklamada, yurdun kuzey ve doğu kesimlerinde sıcaklıkların düşmesiyle birlikte yağışların kar şeklinde olması bekleniyor.
Bu Hafta Havalar Daha da Soğuyacak
10:03
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri) Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri)
09:08
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı
17:06
Aydın'a Zirai Don Uyarısı Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, ani sıcaklık düşmesi sonucu beklenen don olaylarına karşı Aydınlı üreticileri uyardı.
Aydın'a Zirai Don Uyarısı
09:51
Meteoroloji'den Yağmur ve Karla Karışık Yağmur Uyarısı Meteoroloji, ülke genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu olacağını bazı bölgelerde yağmur bazı bölgelerde ise karla karışık yağmur beklendiğini açıkladı.
Meteoroloji'den Yağmur ve Karla Karışık Yağmur Uyarısı
08:59
Meteoroloji'den 22 İle Yağmur ve Karla Karışık Yağmur Uyarısı Meteoroloji, ülke genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu olacağını bazı bölgelerde yağmur bazı bölgelerde ise karla karışık yağmur beklendiğini açıkladı.
Meteoroloji'den 22 İle Yağmur ve Karla Karışık Yağmur Uyarısı
03:25
İstanbul'da Beklenen Yağış Etkisini Gösterdi Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünün, İstanbul için yaptığı uyarıların ardından sağanak yağmur gece saatlerinde etkisini göstermeye başladı.
İstanbul'da Beklenen Yağış Etkisini Gösterdi
03:15
İstanbul'da Beklenen Yağış Etkisini Gösterdi Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nün, İstanbul için yaptığı uyarıların ardından sağanak yağmur gece saatlerinde etkisini göstermeye başladı.
İstanbul'da Beklenen Yağış Etkisini Gösterdi
09:31
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın kuzeyi, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ile Çanakkale’nin iç kesimleri, Balıkesir’in kuzeyi, Bursa, Adana, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Sivas, Kayseri, Niğde’nin doğusu, Düzce, Bartın ve Zonguldak çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Yurtta Hava Durumu
08:51
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.
Yurtta Hava Durumu
17:38
Kesilen Zeytinlerin Yerine Yenilerini Diktiler Çevre Mühendisleri Odası ve Ziraat Mühendisleri Odası, Kolin Şirketler Grubu tarafından Manisa'nın Soma İlçesi, Yırca Mahallesi'ndeki termik santral yapılacak sahadaki 6 bin zeytin ağacının üzerindeki tonlarca ürünün toplanması bile beklenmeden kökünden sökülmesini protesto edip, yerlerine 300 zeytin fidanı dikerek, köylülere ve çevrecilere destek verdi.
Kesilen Zeytinlerin Yerine Yenilerini Diktiler
12:43
Çed Raporunun Hiçbir Yerinde Zeytin Ağaçlarının Kesileceğinden Bahsedilmiyor" TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baran Bozoğlu, ÇED raporunun hiçbir yerinde zeytin ağaçlarının kesileceğinden bahsedilmediğini söyledi.
08:52
Yurtta Hava Durumu Meteoroloji'den alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı Marmara ve doğu bölgelerde 2 ila 4 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.
Yurtta Hava Durumu
10:44
Kar Yağışı Van'ı Beyaza Bürüdü Van'da gece başlayan kar yağışı, şehri beyaza bürüdü.
Kar Yağışı Van'ı Beyaza Bürüdü
08:58
Meteoroloji'den 5 İle Kar Uyarısı Meteoroloji, Artvin'in iç kesimleri, Ardahan, Van, Hakkari ve Şırnak çevrelerinde etkili olacak kar yağışına karşı vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Kar Uyarısı
10:10
Meteoroloji'den Yağış Uyarısı Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Trabzon ve Diyarbakır çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
08:57
Meteoroloji'den Sağanak Yağış Uyarısı Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Trabzon ve Diyarbakır çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji'den Sağanak Yağış Uyarısı
08:57
Yurtta Hava Durumu Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Yurtta Hava Durumu
09:42
Yurtta Hava Durumu Hava sıcaklığı kuzeybatı kesimler ile Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında 4 ila 6 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.
Yurtta Hava Durumu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:27:29. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA METEOROLOJİ İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]