SON DAKİKA METRİS CEZAEVİ RESİMLERİ HABERLERİ

Son Dakika Metris Cezaevi Resimleri Haberleri

 • 13:59İngiltere, Jamaika'ya Cezaevi Yapacakİngiltere, 25 milyon Sterlin’lik bir bütçe ile Jamaika’ya cezaevi inşa edeceğini açıkladı.
 • 18:18Cezaevi Firarisi, Kahramanmaraş'ta YakalandıCezaevi Firarisi, Kahramanmaraş'ta YakalandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cezaevi firarisi- Zanlının hastaneye getirilişi- Hastaneden çıkarılışı ve araca bindirilmesi. Cezaevi firarisi Kahramanmaraş'ta yakalandı Mersin'de hükümlü bulunduğu cezaevinden firar eden kişi Kahramanmaraş'ta polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
 • 17:35Cezaevi Firarisi Kahramanmaraş'ta YakalandıMersin'de hükümlü bulunduğu cezaevinden firar eden kişi Kahramanmaraş'ta polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
 • 13:49Cezaevi Firarisi Suç Makinesi Hükümlü YakalandıMersin'in Anamur İlçesi'nde, cezaevinden firar eden gasp hükümlüsü ve çeşitli suçlardan 23 sabıkası bulunan 39 yaşındaki Murat G., Kahramanmaraş'ta pompalı tüfekle yakalandı.
 • 10:40Cezaevi Firarisi YakalandıTutuklu bulunduğu Geyve Açık Cezaevi İnfaz Kurumu'ndan yaklaşık 4,5 ay önce firar eden M.K. (29) Akyazı'da yakalandı.
 • 16:14Kütahya'da Cezaevi Firarisi OperasyonuKütahya'da Cezaevi Firarisi OperasyonuKütahya’da yaklaşık 1 ay önce tedavi gördüğü hastaneden firar eden tutuklu şahıs, polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
 • 15:50Cezaevi Firarisi Operasyonla YakalandıCezaevi Firarisi Operasyonla YakalandıOperasyondan görüntüler- Şahsın teslim olması ve gözaltına alınması - Şahsın hastaneye kaldırılması - Kütahya'da tedavi gördüğü hastaneden firar eden tutuklu, polisin düzenlediği operasyonla yakalandı Kütahya'da tedavi gördüğü hastaneden yaklaşık bir ay önce firar eden tutuklu, saklandığı evinde polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
 • 14:59Cezaevi Firarisi Operasyonla YakalandıKütahya'da tedavi gördüğü hastaneden yaklaşık bir ay önce firar eden tutuklu, saklandığı evinde polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
 • 13:58Cezaevi Firarisi Dehşet Dolu Anlar YaşattıCezaevi Firarisi Dehşet Dolu Anlar YaşattıKütahya'da geçtiğimiz ay götürüldüğü hastaneden firar eden tutuklu Süleyman Geriş, polise uzun süre direndikten sonra biber gazı ve sis bombası atılarak etkisiz hale getirildi.
 • 12:53Kütahya'da Cezaevi Firarisi Dehşet Dolu Anlar YaşattıKütahya'da tutuklu bulunduğu cezaevinden bir ay önce firar eden Süleyman Geriş, evinde bir arkadaşını kısa süre rehin alıp serbest bıraktı.
 • 13:20Cezaevi Elmalarına Arap Ülkelerinden Yoğun TalepCezaevi Elmalarına Arap Ülkelerinden Yoğun TalepGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ceza infaz kurumu girişi - Hükümlülerin elma toplaması- Bahçeden görüntüler- Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu 2. Müdürü Tahsin Yalçın ile röportaj- Cezaevinde üretilen elmaları alan firmanın yöneticisi Hüseyin Morkan ile röportaj Cezaevi elmalarına Arap ülkelerinden yoğun talep- Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumunda 117 dekar alanda hükümlüler tarafından yetiştirilen kırmızı ve kokulu yazlık çeşidi elmalar, Mısır, Ürdün, Irak ve Endonezya gibi ülkelerden yoğun talep görüyor- Cezaevi 2. Müdürü Yalçın: "Yazlık çeşitlerimiz genelde Arap ülkelerine ihraç edilmekte, kışlık elmalarımız ise iç piyasada tüketilmektedir.
 • 11:20Cezaevi Elmalarına Arap Ülkelerinden Yoğun TalepNiğde Açık Ceza İnfaz Kurumundaki hükümlülerin yetiştirdiği kırmızı ve kokulu yazlık elma çeşitleri, bir firma aracılığıyla Arap ülkelerine ihraç ediliyor.
 • 12:02Halep Cezaevi Eşlerine Mezar OlduHalep Cezaevi Eşlerine Mezar OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ.- Eşleri ölen Suriyeli Şua ve Hakime Cedan'ın görüntüleri - Şua ve Hakime Cedan ile röportaj Halep cezaevi eşlerine mezar oldu- Suriye'de, kardeşlerle evlenen iki kız kardeş, eşlerini rejimin elindeki Halep Merkez Cezaevi'nde kaybetti- Acı haberi 3,5 yıl sonra alan biri 4, diğeri 2 çocuklu acılı kardeşler, sığındıkları Türkiye'de hayata tutunmaya çalışıyor- Şua Cedan: - "Eşimi günlerce, aylarca aradım. Ama sonuç alamadım. Aynı kaderi kız kardeşim de yaşadı.