19:5900
SON DAKİKA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mevlüt Çavuşoğlu Haberleri


MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

Mevlüt Çavuşoğlu, 5 Şubat 1968'de Alanya'da doğdu. Baba adı Osman, anne adı Fatma'dır. İş Adamı; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. ABD Long Island Üniversitesi'nde Ekonomi dalında master yaptı ve öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1993'te Ankara... Devamı

   

  Çavuşoğlu - İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Çavuşoğlu - İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Alanya'da: - "(İstanbul merkezli 'paralel yapı' operasyonuna ilişkin) Yargı kendi içerisinde bu süreci ilerletti ve kararları verdi. (Bugün 19:43)

   

  Devletimizin Kurumları Gereğini Yapar'

  Devletimizin Kurumları Gereğini Yapar'

  Bakan Çavuşoğlu, Fethullah Gülen’in ABD’den iadesinin istenip istemeyeceğiyle ilgili, “Yargının bundan sonra şahıslarla ilgili alacağı kararı kimlerin takip edeceği, nasıl isteneceği, kırmızı bültene girip girmeyeceği zaten hukukta var. Kararlar çıktıktan sonra kanunlar çerçevesinde devletimizin kurumları gereğini yapar” dedi. (Bugün 19:42)

   

  Bakan Çavuşoğlu: 'Devletimizin Kurumları Gereğini Yapar'

  Bakan Çavuşoğlu: "Devletimizin Kurumları Gereğini Yapar"

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Fethullah Gülen’in ABD’den iadesinin istenip istemeyeceğiyle ilgili, “Yargının bundan sonra şahıslarla ilgili alacağı kararı kimlerin takip edeceği, nasıl isteneceği, kırmızı bültene girip girmeyeceği zaten hukukta var. Kararlar çıktıktan sonra kanunlar çerçevesinde devletimizin kurumları gereğini yapar” dedi. (Bugün 19:20)

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Alanya'da Açıklaması

  "(İstanbul merkezli 'paralel yapı' operasyonuna ilişkin) Yargı kendi içerisinde bu süreci ilerletti ve kararları verdi. (Bugün 19:08)

   

  Alanya Bakan Çavuşoğlu: Zirvenin En İyisini Türkiye Yapar

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'da Büyükşehir Belediyesi'nin MUBİM sistemi tanıtım töreni, Belek'te turizmcilerle Kasım ayında Antalya'da toplanacak G-20 zirvesinin hazırlık toplantısının ardından Alanya İlçesi'ne geldi. (Bugün 18:59)

   

  Bakan Çavuşoğlu: Zirvenin En İyisini Türkiye Yapar (3)

  Bakan Çavuşoğlu: Zirvenin En İyisini Türkiye Yapar (3)

  'devletimizin KURUMLARI GEREĞİNİ YAPAR' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'da Büyükşehir Belediyesi'nin MUBİM sistemi tanıtım töreni, Belek'te turizmcilerle Kasım ayında Antalya'da toplanacak G-20 zirvesinin hazırlık toplantısının ardından Alanya İlçesi'ne geldi. (Bugün 18:40)

   

  Bakan Çavuşoğlu: Zirvenin En İyisini Türkiye Yapar

  Bakan Çavuşoğlu: Zirvenin En İyisini Türkiye Yapar

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Muhtarlar Bilgi Merkezi sistemi tanıtım toplantısında Türkiye'nin Kasım ayında G20 zirvesine ev sahipliği yapacağını belirterek, "Zirve deyince akla Türkiye gelir, zirvenin en iyisini Türkiye yapar" dedi. (Bugün 13:41)

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 'Antalya'yı Diplomasinin Merkezi Haline Getireceğiz'

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Antalya'yı Diplomasinin Merkezi Haline Getireceğiz"

  MUBİM Bilgilendirme Toplantısı- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "Zirvenin en iyisini Türkiye yapar. 2015 yılının Mayıs ayında NATO üyesi ülkelerin dışişleri bakanları toplantısını Antalya'da gerçekleştireceğiz. (Bugün 13:22)

   

  Bakan Çavuşoğlu: Zirvenin En İyisini Türkiye Yapar

  Bakan Çavuşoğlu: Zirvenin En İyisini Türkiye Yapar

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Muhtarlar Bilgi Merkezi sistemi tanıtım toplantısında Türkiye'nin Kasım ayında G20 zirvesine ev sahipliği yapacağını belirterek, "Zirve deyince akla Türkiye gelir, zirvenin en iyisini Türkiye yapar" dedi. (Bugün 12:28)

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Zirve Denince Akla Türkiye Gelir

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Zirve Denince Akla Türkiye Gelir

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, G20 zirvesi önümüzdeki yıl Antalya'da yapılacağını belirterek, "Dünyanın en zengin 20 ülkesini ve liderlerini Antalya'da ağırlayacağız." dedi. (Bugün 12:07)

   

  Mubim Bilgilendirme Toplantısı

  Mubim Bilgilendirme Toplantısı

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Zirvenin en iyisini Türkiye yapar. 2015 yılının Mayıs ayında NATO üyesi ülkelerin dışişleri bakanları toplantısını Antalya'da gerçekleştireceğiz. (Bugün 11:54)

   

  Çavuşoğlu'ndan 'Casus' Açıklaması

  Çavuşoğlu'ndan 'Casus' Açıklaması

  Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Almanya'da 3 Türk'ün casusluk iddiasıyla gözaltına alınmasına ilişkin açıklamada bulundu. (Bugün 11:17)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hırvatistan Başbakan 1. Yardımcısı Pusiç'i Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hırvatistan Başbakan 1. Yardımcısı Pusiç'i Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hırvatistan Başbakan 1. Yardımcısı Dış ve Avrupa İşleri Bakanı Vesna Pusiç’i kabul etti. (Dün 18:01)

   

  Mevlüt Çavuşoğlu, Hırvatistan Dışişleri Bakanı ile Görüştü

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye’de bulunan Hırvatistan Başbakan Birinci Yardımcısı ve Dış ve Avrupa İşleri Bakanı Vesna Pusiç ile bir araya geldi. (Dün 17:38)

   

  Almanya'da 3 Türk'ün Gözaltına Alınması

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Bu kişilerin MİT ya da YTB ile bir bağı yok" "Alman makamları ilgili başkonsolosluğumuza bilgi verdi. (Dün 16:29)

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: de Mistura'nın Dondurulmuş Bölge Teklifini Destekliyoruz"

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hırvatistan Başbakan Birinci Yardımcısı ve Dış ve Avrupa İşleri Bakanı Vesna Pusic ile ortak basın toplantısı düzenledi. (Dün 16:00)

   

  "Almanya'da Gözaltına Alınan 3 Türkün MİT'le Bağlantısı Yok"

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 3 Türkün ajanlık suçlamasıyla gözaltına alındığı haberlerine ilişkin, gözaltına alınan kişilerin MİT'le bağlantısı olmadığını söyledi. (Dün 15:57)

   

  Çavuşoğlu-Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura’nın Suriye’de ’dondurulmuş bölgeler’ teklifini desteklediklerini belirterek, “Biz çatışmayı, zulmü, kanı ve insanların öldürülmesini durduracak her türlü öneriyi destekleriz” dedi. (Dün 14:41)

   

  Çavuşoğlu - Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Çavuşoğlu - Pusiç Ortak Basın Toplantısı

  Çavuşoğlu-Pusiç ortak basın toplantısı- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura'nın Suriye için önerdiği dondurulmuş bölgeler planı) İyi niyetle yapılmış bir teklif, ama uygulanmasının güvence altına alınması gerekiyor"- Hırvatistan Dışişleri Bakanı Pusiç: "Türkiye ve Hırvatistan, AB'ye katılım müzakerelerine beraber başladı. (Dün 13:50)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 19:59:51. #1.13#