16:5100
SON DAKİKA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mevlüt Çavuşoğlu Haberleri


MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

Mevlüt Çavuşoğlu, 5 Şubat 1968'de Alanya'da doğdu. Baba adı Osman, anne adı Fatma'dır. İş Adamı; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. ABD Long Island Üniversitesi'nde Ekonomi dalında master yaptı ve öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1993'te Ankara... Devamı

   

  Hdp Irak ve Suriye Teskerelerine Karşı

  Hdp Irak ve Suriye Teskerelerine Karşı

  HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Meclis’in açılma tarihi olan 1 Ekim’de Meclis gündemine getirilecek olan Suriye ve Irak teskerelerinin sürelerinin uzatılmasının NATO koalisyonu kurulmasından sonra bir anlamı kalmadığını ve teskerelerin çözüm sürecini etkileyeceğini söyledi. (Bugün 15:24)

   

  Berlin'de Terörle Mücadele Konuşuldu

  Berlin'de Terörle Mücadele Konuşuldu

  Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Berlin'de Alman mevkidaşı Frank-Walter Steinmeier ile görüştü. Görüşmede terörle mücadele konusu ön plana çıktı. (Bugün 10:23)

   

  Gündem / 19 Eylül 2014

  Gündem / 19 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 09:04)

   

  Çavuşoğlu: PKK İçin Net Konuştu

  Çavuşoğlu: PKK İçin Net Konuştu

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, PKK’nın AB’nin terör örgütü listesinden çıkarılıp çıkarılmamasına ilişkin bir açıklama yaptı. (Dün 21:28)

   

  Çavuşoğlu-Steinmeier Ortak Basın Toplantısı

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Daha hiç kimse IŞİD ve diğer terör örgütlerini tanımazken Türkiye tam 1 sene önce IŞİD'i terör örgütü listesine almıştır. (Dün 21:04)

   

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Açıklaması

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, PKK’nın AB’nin terör örgütü listesinden çıkarılıp çıkarılmamasına ilişkin bir soruya, “Terör örgütleri, terör faaliyetlerinden tamamen vazgeçmediği sürece ve bu konuda da ikna edici bir faaliyet içine girmedikleri sürece terör listesinden çıkarılmamalıdır” cevabını verdi. (Dün 21:00)

   

  Çavuşoğlu-Steinmeier ortak basın toplantısı (2) -

  Çavuşoğlu-Steinmeier ortak basın toplantısı (2) -

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier'in Almanya Dışişleri Bakanlığında görüşmesinin ardından ortak basın toplantısı düzenlendi. (Dün 20:35)

   

  Çavuşoğlu'nun Berlin Ziyaretinden Stratejik İşbirliği Mesajı

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu göreve geldikten sonra ilk temaslarına Berlin’den başladı. (Dün 20:16)

   

  Çavuşoğlu-Steinmeier ortak basın toplantısı -

  Çavuşoğlu-Steinmeier ortak basın toplantısı -

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bu bölgeye gelen her teröristin her şeyden önce ister yabancı savaşçı, ister bölgeden olsun Türkiye'ye yönelik bir tehdit olduğunu biliyoruz" dedi. (Dün 20:02)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.09.2014 16:51:04. #1.13#