21:1400
SON DAKİKA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mevlüt Çavuşoğlu Haberleri


MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

Mevlüt Çavuşoğlu, 5 Şubat 1968'de Alanya'da doğdu. Baba adı Osman, anne adı Fatma'dır. İş Adamı; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. ABD Long Island Üniversitesi'nde Ekonomi dalında master yaptı ve öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1993'te Ankara... Devamı

  Çavuşoğlu: 'Türkiye'nin Bilişim ve İletişim Teknolojilerine Ayırdığı Bütçe 30 Milyar Dolar'

  Çavuşoğlu: "Türkiye'nin Bilişim ve İletişim Teknolojilerine Ayırdığı Bütçe 30 Milyar Dolar"

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye'nin bilişim ve iletişim teknolojilerine ayırdığı bütçe 30 milyar dolar" dedi. (Bugün 13:11)

   

  Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri

  Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu: "Sosyal medyada iletişim özgürlüğü ve özel hayatın gizliliğinin korunması noktasında bir dengenin global anlamda hukuki güvence altına alınması için tam bir mutabakat yok. Uluslararası terörizmle mücadelede, çevre sorunlarının çözümünde, göç ve entegrasyon konularında olduğu gibi" "Ülkemizin bugün bilişim ve iletişim teknolojilerine ayırdığı bütçenin 30 milyar doları aşmış olduğunu görüyoruz. (Bugün 12:38)

   

  Bakan Çavuşoğlu: Sosyal Medya İçin Denge Mutabakatı Yok

  Bakan Çavuşoğlu: Sosyal Medya İçin Denge Mutabakatı Yok

  Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakareci Mevlüt Çavuşoğlu, sosyal medya ortamında iletişim özgürlüğü ve özel hayatını gizliliği dengesinin dünyanın gündemi olduğunu belirterek, "Bu dengenin global anlamda hukuki güvence altına alınması için tam bir mutabakat yok. Uluslararası terörizmle mücadelede, çevre sorunlarını çözümünde, göç ve entegrasyon konularında olduğu gibi" dedi. (Bugün 12:26)

   

  Gündem / 18 Nisan 2014

  Gündem / 18 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 09:04)

   

  Çavuşoğlu, Harvard Mezunları Derneği Üyeleriyle Buluştu

  Çavuşoğlu, Harvard Mezunları Derneği Üyeleriyle Buluştu

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Harvard Mezunları Derneği üyeleriyle Harbiye Crowne Plaza Otel'deki sohbet toplantısında bir araya geldi. (Bugün 00:08)

   

  Gündem Özeti / 18 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:03)

   

  Çavuşoğlu'nun Kabulü

  Çavuşoğlu'nun Kabulü

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, İSO Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı üyelerini kabul etti Çavuşoğlu: "Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın yaptığı ziyaretler ve başkente yapılan ziyaretlerde herkesin ortak görüşü, müzakerelerin hızlandırılması ve bu yıl içerisinde bazı önemli fasılların açılmasıdır" "Türkiye'nin enerji kaynağı olmasa da enerji güvenliği ve koridoru olarak önemli ülke haline geldi. (Dün 22:56)

   

  AB Bakanı Çavuşoğlu: 'Reformları Sürdürmemiz Lazım'

  AB Bakanı Çavuşoğlu: "Reformları Sürdürmemiz Lazım"

  Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, “2014 yılının Avrupa Birliği yılı olabilmesi için reformlarımızı sürdürmemiz lazım” dedi. (Dün 20:07)

   

  Turgut Özal Mezarı Başında Anıldı

  Turgut Özal Mezarı Başında Anıldı

  Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal, vefatının 21’inci yıl dönümünde kabri başında anıldı. (Dün 12:38)

   

  Özdil Nami: 'Bağlar Kıbrıs'ta federal çözüm olsa da olmasa da kopmaz' -

  Özdil Nami: "Bağlar Kıbrıs'ta federal çözüm olsa da olmasa da kopmaz" -

  Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC ile Rum kesimi arasındaki müzakere sürecine ilişkin, "Bu yıl içerisinde bir sonuca ulaşılmasını yani adada kalıcı adil bir barışa ulaşılmasını arzu ediyoruz" dedi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Çavuşoğlu, KKTC Dışişleri Bakanı Nami'yi Kabul Etti

  Çavuşoğlu, KKTC Dışişleri Bakanı Nami'yi Kabul Etti

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu: “Bu yıl içerisinde bir sonuca ulaşılmasını yani adada kalıcı adil bir barışa ulaşılmasını arzu ediyoruz” KKTC Dışişleri Bakanı Nami: "(Türkiye ile) bağlar Kıbrıs'ta federal çözüm olsa da olmasa da kopmaz" (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AB Bakanı Çavuşoğlu, KKTC Dışişleri Bakanı Nami ile Görüştü

  AB Bakanı Çavuşoğlu, KKTC Dışişleri Bakanı Nami ile Görüştü

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, "İnşallah bu yıl içinde de bir sonuca ulaşılmasını, adada kalıcı, adil bir barışa ulaşılmasını arzu ediyoruz. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Engelli Bireyler İçin Hizmetlerin Geliştirilmesi Projesi - Çavuşoğlu -

  Engelli Bireyler İçin Hizmetlerin Geliştirilmesi Projesi - Çavuşoğlu -

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, engelsiz bir Avrupa arzu ettiklerini belirterek, "Bugün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hala vize ile Avrupa'ya gidebilmesi, gerçekten ne insani ne de bugüne kadar imzaladığımız anlaşmalar bakımından ve de hukuki açıdan kabul edilebilir bir durum değildir" dedi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

  Bakan Çavuşoğlu: Arzumuz Vizesiz Avrupa

  Bakan Çavuşoğlu: Arzumuz Vizesiz Avrupa

  AB Bakanı Çavuşoğlu, arzularının engelsiz herkes için yaşanabilir ve herkesin rahatça serbest dolaşabileceği vizesiz bir Avrupa olduğunu söyledi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Engelli Bireyler İçin Hizmetlerin Geliştirilmesi Projesi Tamamlandı

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu: "Bugün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hala vize ile Avrupa'ya gidebilmesi gerçekten ne insani ne de bugüne kadar imzaladığımız anlaşmalar bakımından ve de hukuki açıdan kabul edilebilir bir durum değildir" "Zihinlerdeki önyargılar, engelli kardeşlerimize yönelik. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri