SON DAKİKA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mevlüt Çavuşoğlu Haberleri

 • 14:44Çavuşoğlu, Avrupa'nın Mülteci Alımını Eleştirdi: Hayvan mı Seçiyorsunuz?Çavuşoğlu, Avrupa'nın Mülteci Alımını Eleştirdi: Hayvan mı Seçiyorsunuz?AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, "Avrupa ülkeleri Türkiye'den göçmen alırken kriterler koyuyor. Çok özür dilerim ama hayvan pazarından hayvan mı seçiyorsunuz?" dedi.
 • 11:56Mevlüt Çavuşoğlu: Mevlüt Çavuşoğlu: "Türk ve Müslüman Olduğumuz İçin Neler Yaptılar Neler"Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclis Başkanlığı dönemiyle ilgili açıklamalar yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, o dönemle ilgili kitap yazmaya hazırlandığını açıkladı.
 • 01:08Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Bunlar (Deaş Terör Örgütü) Müslüman Olamaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun selamlaşması- Çavuşoğlu'nun konuşması - Çavuşoğlu'nun çocuklarla öz çekim yapması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Bunlar (DEAŞ terör örgütü) Müslüman olamaz. Bunlar insan bile olamaz. Bu kadar hunharca kadınlara, insanlara zulüm edenlere, Müslümanları katleden insanlara biz Müslüman diyemeyiz.
 • 23:12Burdur - Mevlüt Çavuşoğlu: Onların İçinden de Bir Yiğit ÇıktıBurdur - Mevlüt Çavuşoğlu: Onların İçinden de Bir Yiğit ÇıktıMevlüt Çavuşoğlu: Onların içinden de bir yiğit çıktı Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, MHP'yi eleştirerek, 'Onların içinden de bir yiğit çıktı.
 • 15:45Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Biz O Dişleri Sökeriz"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "Hükümetin kurulmadığı dönemde içeriden ve dışarıdan çakallar ortaya çıktı, dişlerini göstermeye başladılar.
 • 13:04Çavuşoğlu: Türkiye İnsani Yardımda Dünya BirincisiÇavuşoğlu: Türkiye İnsani Yardımda Dünya BirincisiAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin gelirine oranla en çok insani yardım yapan ülkeler arasında ilk sırada yer aldığını söyledi.
 • 13:02Çavuşoğlu: Türkiye İnsani Yardımda Dünya BirincisiÇavuşoğlu: Türkiye İnsani Yardımda Dünya BirincisiAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin gelirine oranla en çok insani yardım yapan ülkeler arasında ilk sırada yer aldığını söyledi.
 • 15:16AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÇavuşoğluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÇavuşoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantı öncesi detay görüntüler, - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun açıklamaları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "(Rusya'nın Suriye'deki DAEŞ hedeflerini vurması) Suriye'yi tekrar soğuk savaş dönemine dönmek için bir alan olarak görüyorlarsa ve bunu bir güç savaşı, güç göstergesi olarak da kullanıyorlarsa ki sadece DAEŞ'i değil, oradaki ılımlı muhalefeti de vurdular, sivilleri de vurdular, bu son derece yanlıştır.
 • 14:07Çavuşoğlu'ndan, Rusya'nın Suriye'ye Hava Saldırısına İlişkin AçıklamaÇavuşoğlu'ndan, Rusya'nın Suriye'ye Hava Saldırısına İlişkin AçıklamaAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya’nın Suriye’ye düzenlediği hava saldırısı ile ilgili olarak, “Suriye’yi tekrar soğuk savaş dönemine dönmek için bir alan olarak görüyorlarsa ve bunu bir güç savaşı, güç göstergesi olarak da kullanıyorlarsa ki sadece DAEŞ’i değil oradaki ılımlı muhalefeti de vurdular.
 • 13:44Çavuşoğlu, Avrupa'nın Mülteci Alımını Eleştirdi: Hayvan mı Seçiyorsunuz?Çavuşoğlu, Avrupa'nın Mülteci Alımını Eleştirdi: Hayvan mı Seçiyorsunuz?Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin mülteciler için 7 milyar doların üzerinde para harcadığını belirterek, "Avrupa ülkeleri Türkiye'den göçmen alırken kriterler koyuyor.
 • 21:55Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Antalya, Tatil İçin En Güvenli Yerlerden Birisi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, RTK genek kuruluna katılması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Antalya'da- Çavuşoğlu: - "Antalya, tatil için en güvenli yerlerden birisi. 'Türkiye güvenilir değil, Antalya güvenilir değil' deniliyor.
 • 18:10Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Omuz Omuza Verdiğimiz Zaman Yapamayacağımız Hizmet Yoktur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu'nun Akseki Belediyesi önünde karşılanması- Partililer ve vatandaşlar ile tokalaşması- Belediye Meclis Toplantı salonunda partililere konuşması. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Birlik beraberlik içinde olduğumuz zaman, omuz omuza verdiğimiz zaman yapamayacağımız hizmet yoktur" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "Birlik beraberlik içinde olduğumuz zaman, omuz omuza verdiğimiz zaman yapamayacağımız hizmet yoktur" dedi.
 • 13:54Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Terörün Kökünü Kazıyacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gündoğmuş ilçe merkezi, - Belediye binası yanına asılan pankart,- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun vatandaşlarla tokalaşması, - Yeni alınan iş makinelerinin hizmete girmesi dolayısıyla Kur'an-ı Kerim okunması, - Dua edilmesi, - Mevlüt Çavuşoğlu'nun kürsüye gelmesi ve konuşması, - İş makineleri, - Çavuşoğlu'nun minibüsteki yolcularla sohbet etmesi,- Çavuşoğlu'nun AK Parti ilçe başkanlığı ziyareti görüntüleri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Devletimizin güvenliğine, güvenlik güçlerine, polisine, askerine kurşun sıkanların belini kırdık, kökünü de kazıyacağız inşallah. Sonuna kadar temizleyeceğiz bunları"- "Sağlık konusunda bütçe, para problemimiz yok, sağlık konusunda hastane yapma gibi bir sıkıntımız yok, sağlık konusunda tek sıkıntımız maalesef doktor eksiğimiz, Türkiye'nin gerçeği bu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "Devletimizin güvenliğine, güvenlik güçlerine, polisine, askerine kurşun sıkanların belini kırdık, kökünü de kazıyacağız inşallah. Sonuna kadar temizleyeceğiz bunları" dedi.
 • 01:12Ünlü Sanayici: Artık Seçim Değil, İstikrar İstiyoruzÜnlü Sanayici: Artık Seçim Değil, İstikrar İstiyoruzOSBÜK Başkanı olan ünlü sanayici Cahit Nakıboğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na, "Memlekette istikrar istiyoruz." dedi.
 • 19:483 Kilo Veren Eto'o, AK Parti'li Çavuşoğlu'nun Baklava İkramını Geri Çevirdi3 Kilo Veren Eto'o, AK Parti'li Çavuşoğlu'nun Baklava İkramını Geri ÇevirdiAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Antalyaspor Kulübü'nü ziyaretinde Kamerunlu golcü Samuel Eto'o, baklava ikramını geri çevirdi.
 • 19:08Antalyasporlu Eto'o 3 Kilo VerdiAntalyasporlu Eto'o 3 Kilo VerdiAntalyasporlu yıldız futbolcu Eto’o, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu’nun kulübü ziyareti sırasında, ikram edilen baklavayı geri çevirerek, “3 haftada 3 kilo verdim” dedi.
 • 16:48Expo 2016 İçin Rekor Katılımcı BeklentisiExpo 2016 İçin Rekor Katılımcı BeklentisiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Expo 2016 sergi alanında incelemelerde bulundu.
 • 13:40AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Partimizin kurulduğu ilk günkü aşkla ’Haydi Bismillah’ diyoruz.
 • 17:53Alanya Çavuşoğlu: Dik Duruşa Devam EdeceğizAlanya Çavuşoğlu: Dik Duruşa Devam EdeceğizAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, koalisyon kurulamadığı için içerde ve dışarda Türkiye karşıtlarının ortaya çıkmış olabileceğini belirterek, "Biz bunun üstesinden geliriz. Terörün de üstesinden geleceğiz" dedi.
 • 16:28Çavuşoğlu: Dik Duruşa Devam EdeceğizÇavuşoğlu: Dik Duruşa Devam EdeceğizAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, koalisyon kurulamadığı için içerde ve dışarda Türkiye karşıtlarının ortaya çıkmış olabileceğini belirterek, "Biz bunun üstesinden geliriz. Terörün de üstesinden geleceğiz" dedi.
 • 16:14Çavuşoğlu, Bayram Ziyaretlerini SürdürüyorÇavuşoğlu, Bayram Ziyaretlerini SürdürüyorAK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, 1 Kasım seçimlerinde Alanyalılardan destek istedi.
 • 21:46Çavuşoğlu, Şehit Jandarma Er Akkabak'ın Dedesini Ziyaret EttiÇavuşoğlu, Şehit Jandarma Er Akkabak'ın Dedesini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu- Mevlüt Çavuşoğlu'nun şehit dedesi ile konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Allah'ın izniyle bu terörü bitireceğiz.
 • 21:29Manavgat - Çavuşoğlu: Dilleri Dönüyorsa Onlar da 'Bismillah' DesinManavgat - Çavuşoğlu: Dilleri Dönüyorsa Onlar da 'Bismillah' DesinÇavuşoğlu: Dilleri dönüyorsa onlar da 'Bismillah' desin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Haydi Bismillah' adlı seçim şarkısını YSK'nın yasaklamasıyla ilgili, "Allah'ın kelamı ile işe başlamanın Cumhuriyet Halk Partisi'ne niye zararı var, neden korkuyorlar?
 • 19:50Antalya Çavuşoğlu'ndan Şehit Ailesine ZiyaretAntalya Çavuşoğlu'ndan Şehit Ailesine ZiyaretÇavuşoğlu'ndan şehit ailesine ziyaret AKParti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Manavgat'ın ardından geçtiği Serik İlçesi'nde Töngüşlü Mahallesi Merkez Camii'nde cuma namazı kıldı.
 • 18:22Antalya 'Ya Bismillah Demeyi Tavsiye EderizAntalya 'Ya Bismillah Demeyi Tavsiye EderizAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili adayı Mevlüt Çavuşoğlu, partisinin seçim şarkısının CHP'nin başvurusu üzerine Yüksek Seçim Kurulu'nca yasaklanmasını 'Kimse de bizi 'Ya bismillah' demekten durduramaz, alıkoyamaz. Onlar demesinler.
 • 17:56Çavuşoğlu: Dilleri Dönüyorsa Onlar da 'Bismillah' Desin (3)Çavuşoğlu: Dilleri Dönüyorsa Onlar da 'Bismillah' Desin (3)'ya BİSMİLLAH DEMEYİ TAVSİYE EDERİZ Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili adayı Mevlüt Çavuşoğlu, partisinin seçim şarkısının CHP'nin başvurusu üzerine Yüksek Seçim Kurulu'nca yasaklanmasını "Kimse de bizi 'Ya Bsmillah' demekten durduramaz, alıkoyamaz. Onlar demesinler.
 • 17:45Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Kimse Bizi Bismillah Demekten Alıkoyamaz"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, ’Haydi Bismillah’ adlı seçim şarkısının Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından yasaklanmasıyla ilgili olarak, “İlk günkü aşkla ‘Ya bismillah’ dedik yola çıktık. Bundan huzursuz oldular.
 • 17:03Çavuşoğlu'ndan CHP'ye: Çavuşoğlu'ndan CHP'ye: "Allah'ın Kelamından Korkulur Mu?"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, ’Haydi Bismillah’ adlı seçim şarkısını Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) yasaklamasıyla ilgili, "Allah’ın kelamı ile işe başlamanın Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) niye zararı var, neden korkuyorlar?
 • 16:52Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Tek Başına İktidar Türkiye'nin Olmazsa Olmazı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mevlüt Çavuşoğlu'nun Serik ilçesinde vatandaşlarla bayramlaşması- Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "Allah'ın izniyle bu terörü bitireceğiz.
 • 15:37Çavuşoğlu: Dilleri Dönüyorsa Onlar da 'Bismillah' DesinÇavuşoğlu: Dilleri Dönüyorsa Onlar da 'Bismillah' DesinAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Haydi Bismillah' adlı seçim şarkısını YSK'nın yasaklamasıyla ilgili, "Allah'ın kelamı ile işe başlamanın Cumhuriyet Halk Partisi'ne niye zararı var, neden korkuyorlar?
 • 15:18Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Bugün Pyd ile PKK Birliktedir, Bize Göre İkisi de Terör Örgütüdür"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Ya onlar silahı bırakacak, silahı gömecek ya biz sonuna kadar mücadelemizi yapacağız, terörü ve teröristleri ülkemizden temizleyeceğiz"- "1 Kasım seçimleri aslında üzerimizde dolaşan kara bulutları atmak için, uzaklaştırmak için önemli bir fırsat"- "Bugün PYD ile PKK birliktedir, bize göre ikisi de terör örgütüdür.
 • 15:13Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Suriyeli ve Iraklı Sığınmacılara 6,5 Milyar Dolar Harcadık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaşların AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı önünde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nu karşılamaları- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun parti binasında vatandaşlarla sohbet etmesi ve bayramlaşması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Ya onlar silahı bırakacak, silahı gömecek ya biz sonuna kadar mücadelemizi yapacağız, terörü ve teröristleri ülkemizden temizleyeceğiz"- "1 Kasım seçimleri aslında üzerimizde dolaşan kara bulutları atmak için, uzaklaştırmak için önemli bir fırsat"- "Bugün PYD ile PKK birliktedir, bize göre ikisi de terör örgütüdür.
 • 15:08Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Seçmenin Taşınması Tavsiye Edildi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Ya onlar silahı bırakacak, silahı gömecek ya biz sonuna kadar mücadelemizi yapacağız, terörü ve teröristleri ülkemizden temizleyeceğiz"- "1 Kasım seçimleri aslında üzerimizde dolaşan kara bulutları atmak için, uzaklaştırmak için önemli bir fırsat"- "Bugün PYD ile PKK birliktedir, bize göre ikisi de terör örgütüdür.
 • 11:24AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÇavuşoğluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÇavuşoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Camiye gelirken görüntü, - Cemaatle saf tutarken, - Cemaat ike bayramlaşırken, - AK Parti İlçe teşkilatından görüntü, - Meydanda vatandaşlarla görüntü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "İnşallah bu bayram ülkemizde terörün bitmesine vesile olur, Suriye'de, Irak'ta ve dünyada zulmün, gözyaşının bitmesine vesile olur"- "Avrupa'nın değişik şehirlerinde, gerekse Avrupa'ya gitmek için yollarda zor durumda olan göçmen kardeşlerimizin de bayramını kutluyorum" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "İnşallah bu bayram ülkemizde terörün bitmesine vesile olur" dedi.
 • 10:10Çavuşoğlu Antalya'da Halkla BayramlaştıÇavuşoğlu Antalya'da Halkla BayramlaştıEski Dışişleri Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde halkla bayramlaştı.
 • 17:13Ak Partili Çavuşoğlu: Başkanlık Sisteminde Hiçbir Zaman Israrcı OlmadıkAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "Başkanlık sistemi bizim olmazsa olmazımız değildir'' dedi.
 • 15:25Mevlüt Çavuşoğlu: Başkanlık Sistemi Olmazsa Olmazımız DeğilMevlüt Çavuşoğlu: Başkanlık Sistemi Olmazsa Olmazımız DeğilAday tanıtım toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "Başkanlık sistemi olmazsa olmazımız değil." dedi.
 • 15:17AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya milletvekili adayı Mevlüt Çavuşoğlu, "Başkanlık sistemi bizim olmazsa olmazımız değildir.
 • 07:46AK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduAK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduMilletvekili aday listesini dün YSK'ya teslim eden AK Parti'de 'öze dönüş' mesajı verilirken, 13 vekil de 7 Haziran'a göre kıyaslandığında Meclis'e gelemeyecek yerlere konuldu.
 • 18:06AK Parti Antalya Birinci Sırada DeğişiklikAK Parti Antalya Birinci Sırada DeğişiklikAK Parti, Antalya’da 7 Haziran seçimlerinde 3 dönem kuralına takılan eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu tekrar birinci sıradan aday gösterirken, Milletvekili, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Mersin’den aday gösterildi.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 18:52AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: Bu Olağanüstü Bir Durum, Normal Bir Uygulama DeğilAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa sınırına doğru hareket eden mülteciler ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 18:35Çavuşoğlu'dan Mülteci Sorununa İlişkin AçıklamaAK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, yaşanan mülteci sorununa ilişkin olarak, "Biz yaklaşık 2 senedir güvenli bir bölge diyoruz Suriye’de. Neden güvenli bir bölge diyoruz?
 • 18:12AK Parti Myk'da Devir Teslim - Çavuşoğlu, Görevi Aktay'dan Devraldı (1)AK Parti Myk'da Devir Teslim - Çavuşoğlu, Görevi Aktay'dan Devraldı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MYK'da devir teslim- Yasin Aktay ve Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşmaları AK Parti MYK'da devir teslim- Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Çavuşoğlu, görevi Aktay'dan devraldı AK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Mevlüt Çavuşoğlu, görevi Yasin Aktay'dan devraldı.
 • 17:20AK Parti Myk'da Devir TeslimAK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Mevlüt Çavuşoğlu, görevi Yasin Aktay'dan devraldı.
 • 17:44Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Çift Toprağa VerildiTrafik Kazasında Hayatını Kaybeden Çift Toprağa VerildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenazeye katılan yakınlar- Mevlüt Çavuşoğlu'nun gelişi- Çavuşoğlu'nun başsağlığı dilemesi- Cenaze namazı- Cenazelerin taşınması Antalya'daki trafik kazası- Serik Caddesi'nde meydana gelen kazada hayatını kaybeden çift toprağa verildi- Cenaze törenine Eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katıldı Antalya'da geçirdikleri trafik kazası sonucu ölen çift toprağa verildi.
 • 19:12Eski Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Aday Adaylığı Başvurusunu YaptıEski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti’den milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.
 • 17:503 Döneme Takılan Çavuşoğlu, Adaylık Başvurusunu Yaptı3 Döneme Takılan Çavuşoğlu, Adaylık Başvurusunu YaptıAk Parti'deki 3 dönem kuralı nedeniyle haziran seçimlerinde liste dışı kalan Dışişleri eski Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 1 Kasım'da yenilenecek seçimler için adaylık başvurusunda bulundu.
 • 21:04Dışişleri Bakanlığı'nda Devir TeslimBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Dışişleri Bakanlığı görevine getirilen Feridun Sinirlioğlu, görevi Mevlüt Çavuşoğlu'ndan devraldı.
 • 22:06Antalya Eski Bakan Çavuşoğlu'nun Makam Aracı Alev Aldı 2-Antalya Eski Bakan Çavuşoğlu'nun Makam Aracı Alev Aldı 2-Eski Bakan Çavuşoğlu'nun makam aracı alev aldı Çavuşoğlu araçtan inerken, korumaları ve şoförü yangın söndürme tüpüyle alevlere müdahale etti ANTALYA'da çeşitli temaslarda bulunan Dışişleri eski Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun makam otomobili, Gazi Bulvarı üzerinde seyir halindeyken motor bölümünden alev aldı.