SON DAKİKA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mevlüt Çavuşoğlu Haberleri


MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

Mevlüt Çavuşoğlu, 5 Şubat 1968'de Alanya'da doğdu. Baba adı Osman, anne adı Fatma'dır. İş Adamı; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. ABD Long Island Üniversitesi'nde Ekonomi dalında master yaptı ve öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1993'te Ankara... Devamı

22:37
Unesco'da "Türk Pasaportu" Filmi Gösterildi Cannes Film Festivalinde ödül alan yönetmenliğini Burak Arlıel ve yapımcılığını Güneş Çelikcan'ın üstlendiği 2011'de tamamlanan 'Türk Pasaportu' adlı belgesel filmi UNESCO'da gösterildi.
22:29
Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı El-Nuceyfi Açıklaması "Bana gelen bilgilere göre PKK, Sincar ile Rabia bölgesi arasındaki Umu l Habari ve Umu l Sebaya ve El Cahiş aşiretinin yaşadığı üçüncü bir köye silahlı baskın düzenleyerek 5 kişiyi öldürdü onlarcasını da yaralı bıraktı.
22:05
Unesco?da ?türk Pasaportu? Filmi Gösterildi Dha DIŞ HABER - UNESCO'da 'Türk Pasaportu' Filmi Gösterildi Yönetmenliğini Burak Arlıel ve yapımcılığını Güneş Çelikcan'ın üstlendiği 2011'de tamamlanarak Cannes film festivalinde ödül alan 'Türk Pasaportu adlı belgesel filmi UNESCO'da gösterildi.
Unesco?da ?türk Pasaportu? Filmi Gösterildi
18:17
Holokost Kurbanlarını Anma Günü Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Polonya'daki anma törenine katılacak Çavuşoğlu'na Musevi cemaatinden isimler eşlik edecek Türkiye Musevileri Hahambaşı Haleva: "Çok fevkalade bir şey. Devletin, hükümetin kendisi gidiyor.
17:41
Macaristan, "Türk Akımı"Nı Bekliyor - Peter Szijjarto Macaristan, "Türk Akımı"nı bekliyor- Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto: "Türkiye ve Rusya anlaştığında, yeni hat üzerinden doğalgaz almaya hazırız" DİYAR GÜLDOĞAN/HALİT GÜLŞEN - Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, Güney Akım projesinin iptal edilmesinin ardından, Rusya'dan Türkiye'nin Yunanistan sınırına ulaşması planlanan ve "Türk Akımı" olarak adlandırılan yeni boru hattından doğalgaz almaya hazır olduklarını söyledi.
Macaristan, 'Türk Akımı'Nı Bekliyor - Peter Szijjarto
14:46
Çavuşoğlu-Szijjarto Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(ABD ile yürütülen eğit donat görüşmeleri) Başkan Yardımcısı Joe Biden ve Dışişleri Bakanı John Kerry'ye bu görüşmelere artık siyasilerin de katılmasını ve hız verilmesini önerdim ve her ikisi de bu fikre sıcak baktı" "Önümüzdeki görüşmelerde hep beraber oturup artık buna bir karar vermemiz ve başlatmamız lazım. Detaylar da bu alınacak kararlar sonunda netleşecek" "(Kıbrıs'ta) Hem müzakerelerin tekrar başlaması ve hızlandırılması hem de gerginliğin azaltılması
Çavuşoğlu-Szijjarto Ortak Basın Toplantısı
14:35
Davutoğlu, Macaristan Dışişleri Bakanı Szijjarto'yu Kabul Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'yu kabul etti.
Davutoğlu, Macaristan Dışişleri Bakanı Szijjarto'yu Kabul Etti
13:17
Çavuşoğlu-Szijjarto Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ulaşım ve enerji konularında oluşturulacak ortak komisyonlarla Macaristan ile ilişkilerin geliştirileceğini söyledi.
13:09
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Yunanistan Halkının Demokratik Kararına Herkesin Saygı Duyması Gerekir Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan'daki seçim sonuçlarını değerlendirirken, "Yunanistan halkının demokratik kararıdır.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Yunanistan Halkının Demokratik Kararına Herkesin Saygı Duyması Gerekir
13:00
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Yunanistan Halkının Demokratik Kararına Herkesin Saygı Duyması Gerekir -2 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Yunanistan halkının demokratik kararına herkesin saygı duyması gerekir -2 (Tür: Ankara)
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Yunanistan Halkının Demokratik Kararına Herkesin Saygı Duyması Gerekir -2
12:52
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Yunanistan Halkının Demokratik Kararına Herkesin Saygı Duyması Gerekir... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Yunanistan halkının demokratik kararına herkesin saygı duyması gerekir Yunanistan seçim sonuçlarına saygı duyulması gerektiğini belirten Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Yunanistan halkının demokratik kararıdır.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Yunanistan Halkının Demokratik Kararına Herkesin Saygı Duyması Gerekir...
12:30
Hangi İktidar İş Başına Gelirse Gelsin Onunla Çalışmaya Hazır' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan’da gerçekleştirilen seçimlere ilişkin, “Hem Kıbrıs müzakerelerinin tekrar başlaması ve hızlandırılması hem de var olan sorunların çözümü, gerginliğin azaltılması için gerekli adımların atılmasında Yunanistan ile birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.
Hangi İktidar İş Başına Gelirse Gelsin Onunla Çalışmaya Hazır'
12:06
Çavuşoğlu-Szijjarto Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto ile ortak basın toplantısı düzenledi.
Çavuşoğlu-Szijjarto Ortak Basın Toplantısı
12:00
Bakan Çavuşoğlu, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Szijjarto ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan’da gerçekleştirilen seçimlere ilişkin, “Hem Kıbrıs müzakerelerinin tekrar başlaması ve hızlandırılması hem de var olan sorunların çözümü, gerginliğin azaltılması için gerekli adımların atılmasında Yunanistan ile birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.
Bakan Çavuşoğlu, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Szijjarto ile Görüştü
12:00
Bakan Çavuşoğlu, Yeni Zelanda Gazi İşleri Bakanı Foss ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yeni Zelanda Gazi İşleri Bakanı Craig Foss ile görüştü.
Bakan Çavuşoğlu, Yeni Zelanda Gazi İşleri Bakanı Foss ile Görüştü
11:46
Çavuşoğlu - Yunanistan'daki Erken Seçimler, Suriyeli Muhaliflerin Eğitilmesi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto ile ortak basın toplantısı düzenledi ve basın mensuplarının sorularını cevapladı.
Çavuşoğlu - Yunanistan'daki Erken Seçimler, Suriyeli Muhaliflerin Eğitilmesi
23:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından saat 22.45'te özel uçakla Ankara'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi
23:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali’deki temaslarını tamamlayarak yurda döndü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Geldi
23:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından saat 22.45'te özel uçakla Ankara'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi
18:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'den Ayrıldı Resmi temaslar kapsamında Afrika Boynuzu ülkelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerin son durağı Somali’de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, görüşmelerin ardından bu ülkeden ayrıldı.
17:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'den Ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından bu ülkeden ayrıldı.
15:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açtı Resmi temaslar kapsamında Afrika Boynuzu ülkelerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mevkidaşı Hasan Şeyh Mahmud Adel Abdulle ile Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açtı
14:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açılışına Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud ile birlikte Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin açılışını yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açılışına Katıldı
14:17
Çıray'dan Gezi Raporuna Soru Önergesi CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Avrupa Konseyi İşkenceyi Önleme Komitesi’nin Türkiye’den Gezi olaylarında yaşananlar konusunda bilgi istediğini belirterek ancak, Türk Dışişlerinin sunduğu raporda birçok gerçeğin eksik olduğunu öne sürdü.
Çıray'dan Gezi Raporuna Soru Önergesi
14:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Dha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud Adel Abdulle ile birlikte Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Açılışını Yaptı
13:43
Sloat'tan Rum Yönetimine 'Telkin'..."Barbaros'un Bağlı Olması Erdoğan'ın Jesti, Bu Jeste Olumlu... Abd Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Amanda Sloat'ın geçen hafta adaya yaptığı ziyaret sırasında Rum Yönetimi'ne, Türkiye'nin Navtex yayımlamış olmasına karşın Barbaros Hayreddin Paşa gemisini Gazi Mağusa'da bağlı tutmasının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın jesti olduğu ve buna olumlu yaklaşılması gerektiğini söylediği bildirildi.
13:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açılışına Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika kıtası temasları kapsamında geldiği Somali’de hastane açılışına katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açılışına Katıldı
13:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud Adel Abdulle ile birlikte Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Açılışını Yaptı
13:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'de Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Mahmud ile birlikte Somali Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını yaptı.
11:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'de Resmi temaslar kapsamında Afrika Boynuzu ülkelerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'nin başkenti Mogadişu'da resmi törenle karşılandı.
11:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Erdoğan, Mogadişu Havalimanı'nın yeni terminal binasını hizmete açtı Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu terminal binasının havalimanının gerçekten çok çok sıkıntılar çekmiş olan Somalimize hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum"
11:30
CHP'li Çıray'dan Dışişleri'ne Tepki: Gerçeği Neden Gizliyorsunuz? CHP İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, Dışişleri Bakanlığı’nın, Avrupa Konseyi’nden gizlediği gezi olayları bilançosunu Meclis gündemine taşıdı.
11:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyareti kapsamında Somali'nin başkenti Mogadişu'ya geldi.
10:40
Erdoğan, Bombaların Patladığı Somali'de Diriliş Marşı'yla Karşılandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Türk heyetinin kaldığı otelin önünde bombaların patladığı Somali'ye gitti. Erdoğan'ı karşılama sırasında "Diriliş" marşı çalındı.
Erdoğan, Bombaların Patladığı Somali'de Diriliş Marşı'yla Karşılandı
08:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'den Ayrıldı Erdoğan'ı havalimanından, Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh uğurladı.
15:11
Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı Gulleh ile Baş Başa Görüştü ve Bakanlar İşbirliği Protokolü İmzaladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Gulleh ile başbaşa görüştü.
Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı Gulleh ile Baş Başa Görüştü ve Bakanlar İşbirliği Protokolü İmzaladı
12:47
Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı (2) Erdoğan Cibuti'de resmi törenle karşılandıCumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı (2)
12:18
Barış ve İtidal Daimi Temas Grubu" Ankara'da Toplanacak Diyanet İşleri Başkanlığınca geçen yıl İstanbul'da düzenlenen Dünya İslam Bilginleri Barış, İtidal ve Sağduyu İnisiyatifi Toplantısı'nda alınan kararla oluşturulan grup, ikinci toplantısını Ankara'da yapacak.
11:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de Erdoğan'a seyahatinde eşlik eden Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Cibuti Dışişleri Bakanı Mahmoud Ali Youssouf ile görüştü.
10:45
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreni için gittiği Riyad'dan Cibuti'ye geçti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de
10:17
Erdoğan, Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Erdoğan, Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı
10:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh törenle karşıladı.
20:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'ye Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'ye geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreni için gittiği Riyad'dan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyaretinin ikinci durağı olan Cibuti'ye geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'ye Geldi
19:56
Irak'ta Sünni Koalisyondan "Işid'le Mücadele Toplantısına" Eleştiri Irak Güçleri Koalisyonu, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen "IŞİD ile mücadele" toplantısında Sünniler'in davet edilmemesini eleştirdi.
19:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreni için gittiği Riyad'dan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyaretinin ikinci durağı olan Cibuti'ye geldi.
16:33
Hükümetten İş Dünyasının Ünlü İsimlerine Büyük Darbe Hükümet, cemaate yakın olduğu gerekçesiyle 51 ülkenin fahri konsolosluk belgelerini yenilemedi. İsimler arasında Mustafa Koç, Suzan Sabancı, Ekmeleddin İhsanoğlu var.
Hükümetten İş Dünyasının Ünlü İsimlerine Büyük Darbe
16:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'ye Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreninin ardından, özel uçak "GAP" ile saat 15.30'da Cibuti'ye gitti.
16:08
Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın Vefatı Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Suudi Arabistan Kralı Abdullah'a Allah'tan rahmet, ailesine ve kardeş Suud halkına başsağlığı dilerim" İngiltere, Rusya ve Almanya hükümetleri de Kral Abdullah'ın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
14:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kral Abdulaziz İçin Suudi Arabistan'da Cumhurbaşkanı Erdoğan, hayatını kaybeden Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze törenine katılmak üzere Riyad'a geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kral Abdulaziz İçin Suudi Arabistan'da
13:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan'a Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze törenine katılmak üzere, özel uçak "GAP" ile saat (TSİ) 13.20'de Riyad'a geldi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 03:08:00. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]