SON DAKİKA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Mevlüt Çavuşoğlu Haberleri

 • 13:07Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 13.00 itibarıyla şöyle: 1- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı'nın (İİT) 42. Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere gittiği Kuveyt'te İranlı mevkidaşı Cevad Zarif ve Kuveyt Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Şeyh Sabah el-Halid el-Sabah ile görüştü.
 • 12:56Çavuşoğlu- Al-Jubeir GörüşmesiÇavuşoğlu- Al-Jubeir GörüşmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çavuşoğlu'nun Suudi Bakan Al-Jubeir ile el sıkışıp poz vermesi,- Bakanların karşılıklı oturup sohbet etmeleri, KUVEYT - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suudi ArabistanDışişleri Bakanı Adel Bin Ahmed Al-Jubeir ile görüştü.
 • 11:28Çavuşoğlu'nun Sözleri Rum Gazetelerinde ManşetDha DIŞ HABER- Ali RUHLUEL/LEFKOŞA/DHA Rum gazetelerinin çoğu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun, KKTC'ye dün gerçekleştirdiği günübirlik ziyaret çerçevesinde KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile düzenlediği ortak basın toplantısında söylediklerini manşetten ve geniş şekilde aktardı.
 • 19:33KKTC Başbakanı Yorgancıoğlu, Çavuşoğlu'nu Kabul EttiKKTC Başbakanı Özkan Yorgancıoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 18:39Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Spekülatif Haberlerden Kaçınmak Gerekir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu- KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı- Ortak basın toplantısı LEFKOŞA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile görüştü.
 • 18:35Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Her İki Tarafta Kararlılık Olursa Kıbrıs'ta Kalıcı Bir Çözüm Olabilir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu- KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı- Ortak basın toplantısı LEFKOŞA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile görüştü.
 • 18:29Akıncı: Akıncı: "Yeni Bir Döneme Geçmenin Zamanı Gelmiştir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu- KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı- Ortak basın toplantısı LEFKOŞA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile görüştü.
 • 18:11KKTC Meclis Başkanı Siber, Çavuşoğlu'nu Kabul EttiKKTC Meclis Başkanı Siber, Çavuşoğlu'nu Kabul EttiKKTC Meclis Başkanı Sibel Siber, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 18:01Çavuşoğlu-Akıncı Ortak Basın ToplantısıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriyeli muhalifler için eğit-donat programının küçük gruplarla başladığını belirterek, "Tüm altyapı oluşturuldu gerekli teçhizat kuruldu.
 • 18:01Bakan Çavuşoğlu: "Eğitilip Donatılacak İnsanları Türkiye ve ABD Birlikte Yürütüyor"Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Eğit-Donat’ı yapacak hem Türk hem Amerikan askeri personel yerini aldı.
 • 17:41Çavuşoğlu: "Bu Yıl İçinde Her İkitaraf da Kararlı Olursa Kıbrıs'ta Kalıcı Bir Çözüm, Barış Olabilir"Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, her iki tarafın da kararlı olması halinde bu yıl içerisinde Kıbrıs’ta kalıcı bir çözüm ve barış olabileceğini vurgulayarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kıbrıs’ta kalıcı ve adil bir çözüm için kararlılığının her zamankinden fazla olduğunu ifade etti.
 • 17:32Çavuşoğlu: Kararlılık Sürerse Kıbrıs'ta Bu Yıl Çözüme UlaşılabilirDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs’ta iki kesim arasında yürütülen müzakerelerdeki kararlılığın devam etmesi durumunda bu yıl içerisinde çözüm olabileceğini söyledi.
 • 17:17Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Eğit Donat Başladı Diyebiliriz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu- KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı- Ortak basın toplantısı LEFKOŞA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile görüştü.
 • 16:54Çavuşoğlu, 'Suriyeli Muhaliflere Hava Desteği' Haberini DoğrulamadıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, eğit-donat programı kapsamındaki muhalif güçlere Suriye'ye savaşmaya gittiklerinde hava desteği verilmesi konusunda Washington ile "prensip anlaşmasına" vardıkları şeklindeki sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.
 • 16:09Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Kktc?deDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Kktc?deDha DIŞ HABER- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC'de Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu resmi temaslarda bulunmak için KKTC'ye günü birlik ziyarette bulunuyor.
 • 16:03Mevlüt Çavuşoğlu, Akıncı ile Bir Araya GeldiKKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu kabul etti.
 • 15:29Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC'deDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC'deDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu resmi temaslarda bulunmak için KKTC'ye günü birlik ziyarette bulunuyor.
 • 15:15Bakan Çavuşoğlu, Antalyaspor Tesisleri'nin Temelini AttıBakan Çavuşoğlu, Antalyaspor Tesisleri'nin Temelini AttıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalyaspor’un 26 milyon TL’lik tesislerinin temelin attı.
 • 07:34Çavuşoğlu Türk Vatandaşlarına SeslendiÇavuşoğlu Türk Vatandaşlarına SeslendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun karşılanışı- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun salona girişi- Bakan Çavuşoğlu'nun konuşması- Çavuşoğlu'na hediye takdim edilmesi- Lahey Büyükelçiliği'nde düzenlenen Başkonsoloslar Eşgüdüm Toplantısı'ndan görüntü Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Hollanda'da- Çavuşoğlu, Lahey'de Türk vatandaşlarına seslendi: - "Bugünkü Türkiye 15 sene öncesine göre çok daha iyi. Her yönüyle... Bunu tüm dünya söylüyor, rakamlar söylüyor"- "Bu ülkeye, bu millete hizmet borcumuz var. Gönül borcumuz var. Türkiye'ye borcumuz var. Hedeflerimiz var. Durmak yok yola devam" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugünkü Türkiye 15 sene öncesine göre çok daha iyi. Her yönüyle... Bunu tüm dünya söylüyor, rakamlar söylüyor.
 • 05:21Bakan'dan Çocuk İtirafı: Utanıyorum ki Bir Çocuğum VarBakan'dan Çocuk İtirafı: Utanıyorum ki Bir Çocuğum VarTek çocuğunun olduğunu söyleyen Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Hanıma hala baskı yapıyoruz, Cumhurbaşkanımız baskı yapıyor, Emine hanım baskı yapıyor. Sözünde dursun" dedi.
 • 02:42Bakan Çavuşoğlu İş Adamları ile Bir Araya GeldiBakan Çavuşoğlu İş Adamları ile Bir Araya GeldiDışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Lahey'de Tüm Sanayici ve İşadamları Derneğinde iş adamlarıyla bir araya geldi.
 • 21:17Çavuşoğlu, Türk Esnafları Ziyaret EttiÇavuşoğlu, Türk Esnafları Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Türk esnafları ziyareti ve sohbeti Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Hollanda'da- Bakan Çavuşoğlu, Rotterdam'da Türk esnafları ziyaret etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hollanda'da Türk esnafları ziyaret etti.
 • 20:23Çavuşoğlu, Luton Türk Kültür Merkezi'nde Vatandaşlarla Bir Araya GeldiÇavuşoğlu, Luton Türk Kültür Merkezi'nde Vatandaşlarla Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Luton Türk Kültür Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya geldi- Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Londra'da- Çavuşoğlu, Luton Türk Kültür Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya geldi- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "7 Haziran'dan sonra yola devam, istikrara devam, büyümeye devam. Onlar konuşacak, biz yapacağız"- "15 sene önce IMF kapılarında borç aramak için adeta bekleyen ülkenin bugünkü geldiği durum çok farklı. O nedenle biz sizlerden göğsümüzü gere gere başımız dik bir şekilde oy istiyoruz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, genel seçimin sorunsuz ve demokratik bir şekilde tamamlanacağını belirterek, "7 Haziran'dan sonra yola devam, istikrara devam, büyümeye devam. Onlar konuşacak, biz yapacağız" dedi.
 • 17:42Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Yarın KKTC'deDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere yarın KKTC’ye geliyor.
 • 15:46Bakan Çavuşoğlu'ndan, İngiliz Siyasetçiye Türk Nüfus CüzdanıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, temasları kapsamında geldiği Londra’da İngiliz siyasetçi Robert John Walter’a kendi imzaladığı Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanını düzenlenen törenle takdim etti.
 • 13:30Bakan Çavuşoğlu: "Kürt Kardeşim Senin Marksist, Leninist İdeolojine Oy Vermek Zorunda Mı?"Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bazı kesimlerde milleti tehdit ederek vatandaşların özgür şekilde oy kullanmalarını engelleyen bölücülerin olduğunu ifade ederek, “Kürt kardeşim muhafazakardır, dindardır.
 • 18:02Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Terörle Irkçı Akımlar Birbirini Tetikliyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu salona gelişi ve Cüneyt Zapsu karşılama - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması- Katılımcı detayları - Altın Fındık ödülü verilmesi Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: (1)- "Bugün maalesef terörle ırkçı akımlar birbirini tetikliyor, birbirinden besleniyor.
 • 15:41Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 34'üncü Dünya Kabuklu Yemiş ve Kuru Meyve Kongresi'ne KatıldıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 34'üncü Dünya Kabuklu Yemiş ve Kuru Meyve Kongresi'ne KatıldıAntalya’da düzenlenen 34. Dünya Kabuklu Yemiş ve Kuru Meyve Kongresi’nin onur konuşmacısı Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu oldu.
 • 00:01Gündem Özeti/ 24 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'un üçüncü bölge ilçelerine ziyarette bulunarak, halka hitap edecek.
 • 20:03Cumhurbaşkanı, Adaşı Recep Tayyip Erdoğan'la TanıştıCumhurbaşkanı, Adaşı Recep Tayyip Erdoğan'la TanıştıAntalya'daki toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 aylık adaşı Recep Tayyip Erdoğan'la tanıştı.
 • 06:24Mıkta Dışişleri Bakanları ToplantısıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Andaman Denizi'nde yaşanan insani trajediye dikkati çekerek, insan kaçakçılarıyla mücadele edilmesi ve Arakanlı Müslümanların Myanmar'daki durumunun iyileştirilmesi gerektiğini vurguladı.
 • 16:29Çavuşoğlu Güney Kore'deÇavuşoğlu Güney Kore'deDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bazı temaslarda bulunmak için Güney Kore’ye geldi.
 • 10:06Çavuşoğlu: Yurt Dışında Oy Kullanımı Cumhurbaşkanlığı Seçimini GeçtiÇavuşoğlu: Yurt Dışında Oy Kullanımı Cumhurbaşkanlığı Seçimini GeçtiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yurt dışında oy kullanımının cumhurbaşkanlığı seçimini geçtiğini ve yüzde 14'lere yaklaştığını söyledi.
 • 22:55Çavuşoğlu, Türkiye'nin Brüksel Başkonsolosluğu'nun Yenilen Binasını AçtıÇavuşoğlu, Türkiye'nin Brüksel Başkonsolosluğu'nun Yenilen Binasını AçtıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye'nin Brüksel Başkonsolosluğu'nun yenilen binası- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Brüksel'de- Çavuşoğlu, Türkiye'nin Brüksel Başkonsolosluğu'nun yenilenen binasını açtı- Çavuşoğlu: - "Bu yıl içinde dış temsilcilik sayımızı 245'e ulaştıracağız ve dünyada beşinci sıraya yükseleceğiz"BRÜKSEL (AA) – Türkiye'nin Brüksel Başkonsolosluğu'nun yenilenen hizmet binası Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından açıldı.
 • 22:53Bakan Çavuşoğlu Brüksel'de Türk Esnafı Ziyaret EttiBakan Çavuşoğlu Brüksel'de Türk Esnafı Ziyaret EttiBrüksel'de bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Brüksel Başkonsolosluğu'nun yenilenen binasının açılışını yaptıktan sonra, Büyükelçi Hakan Olcay, Bursa AK Parti Milletvekili Tülin Erkal Kara, Basın Müşaviri Veysel Filiz, UETD Belçika Başkanı Basir Hamarat ile Belçika Diyanet Vakfını ve Türk esnafı ziyaret etti.
 • 13:27Türkiye AB Üyeliği Konusunda Bazı Siyasi Engeller Yüzünden Yavaş İlerlemektedirTürkiye AB Üyeliği Konusunda Bazı Siyasi Engeller Yüzünden Yavaş İlerlemektedir"Dha DIŞ HABER ¬– -AB Komiserleri, Bakan Çavuşoğlu ve Bozkır ortak basın toplantısı düzenledi Türkiye-AB Ortaklık Konseyi'nin 53. Toplantısına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır katıldı.
 • 13:27Türkiye-Ab Ortaklık KonseyiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'de gazetecilik faaliyetinden dolayı cezaevinde tek bir basın mensubu bile bulunmadığını, "gazeteci olmanın kimseye dokunulmazlık sağlamayacağını" söyledi.
 • 11:01Türkiye AB Ortaklık Konseyi Toplantısı BaşladıTürkiye AB Ortaklık Konseyi Toplantısı BaşladıTürkiye AB Ortaklık Konseyi Toplantısı başladı Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen Türkiye-AB Ortaklık Konseyi'nin 53. Toplantısına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır katıldı.
 • 10:30Türkiye AB Ortaklık Konseyi Toplantısı BaşladıDha DIŞ HABER ¬– Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen Türkiye-AB Ortaklık Konseyi'nin 53. Toplantısına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır katıldı.
 • 00:11Gündem Özeti/ 18 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisince Cumhuriyet meydanlarında düzenlenecek mitinglerde halka hitap edecek.
 • 16:46Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Strasburg'da Başkonsolosluk Binasının Temel Atma Törenine KatıldıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Strasburg'da Başkonsolosluk Binasının Temel Atma Törenine KatıldıDha DIŞ HABER- -Fransa'da Türkiye'nin en büyük temsilcilik binası olacak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Strasburg'da Türkiye'nin Strasburg Başkonsolosluğu ve Avrupa Konseyi Nezdinde Daimi Temsilciliği hizmet binalarının temel atma törenine katıldı.
 • 16:301 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Strasburg?da Başkonsolosluk Binasının Temel Atma Törenine...1 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Strasburg?da Başkonsolosluk Binasının Temel Atma Törenine...Dha DIŞ HABER- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Strasburg'da başkonsolosluk binasının temel atma törenine katıldı -Fransa'da Türkiye'nin en büyük temsilcilik binası olacak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Strasburg'da Türkiye'nin Strasburg Başkonsolosluğu ve Avrupa Konseyi Nezdinde Daimi Temsilciliği hizmet binalarının temel atma törenine katıldı.
 • 15:03Bakan Çavuşoğlu, Brüksel'e GidecekDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesi’nin Dönem Başkanı Belçika’nın evsahipliğinde düzenlenecek 125. toplantısına katılmak üzere Brüksel’e gidecek.
 • 13:25Çavuşoğlu, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Jagland ile Bir Araya GeldiÇavuşoğlu, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Jagland ile Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun gelişi-Çavuşoğlu'nun Jagland tarafından karşılanması-Birlikte binadan çıkışları Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Strazburg'ta Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland ile bir araya geldi.
 • 05:58Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Türkiye, İnsani Yardımlarda Amerika ve İngiltere'den Sonra Dünyada Üçüncü Sırada"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Türkiye, insani yardımlarda Amerika ve İngiltere'den sonra dünyada üçüncü sırada.
 • 03:05Agc 2014 Medya Başarı Ödülleri TöreniAgc 2014 Medya Başarı Ödülleri TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Deniz Baykal ve törene katılanlar - Çavuşoğlu'nun konuşması- Baykal'ın konuşması- Ödüllerin dağıtılması AGC 2014 Medya Başarı Ödülleri Töreni- Alanya Gazeteciler Cemiyeti 2014 Medya Başarı Ödülleri sahiplerini buldu- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "Herkes kendi görev çizgisini, saygı duymasını bildiği zaman ortak çıkarlarda birleştiğimiz zaman her şey güzel oluyor.
 • 01:32Çavuşoğlu, Letonya'nın Fahri Konsolosluğunun Açılışına KatıldıÇavuşoğlu, Letonya'nın Fahri Konsolosluğunun Açılışına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Letonya'nın Alanya Fahri Konsolosluğu'na gelmesi, Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "Letonya ile ikili ticaret hacmi 380 milyon dolara çıktı.
 • 00:00Gündem Özeti/ 17 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sincan, Etimesgut, Çankaya ve Altındağ ilçelerinde seçim çalışması yapacak.
 • 23:01Çavuşoğlu, Albimo Alanyaspor-Orduspor Maçını İzlediÇavuşoğlu, Albimo Alanyaspor-Orduspor Maçını İzlediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çavuşoğlu'nun stada gelişi- Taraftarları selamlaması- Alanyaspor taraftarlarının Çavuşoğlu'na sevgi gösterisi- Detaylar ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, PTT 1. Lig'de oynanan Albimo Alanyaspor-Orduspor maçını izledi.
 • 22:18Dışişleri Bakanı Mevlüt ÇavuşoğluDışişleri Bakanı Mevlüt ÇavuşoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun alana gelmesi- Çavuşoğlu'nun babasına sarılması- Çavuşoğlu'nun babasının gözlerinin yaşarması- Halk oyunları gösterisi- Detaylar- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Alanya'da- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "Türkiyenin sağlık sosyal hizmet uygulamaları dünyaya örnektir.