SON DAKİKA MEZİTLİ HABERLERİ

Son Dakika Mezitli Haberleri

 • 15:02Mezitli Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi'nde İngilizce KursuMezitli Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi'nde İngilizce KursuMezitli Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi’nde İngilizce kursları devam ediyor.
 • 10:33Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Mut, Tarsus, Mezitli ve Toroslar ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 13:37Mezitli Belediyesi, Derelerde Islah Çalışmasını SürdürüyorMezitli Belediyesi, Derelerde Islah Çalışmasını SürdürüyorMersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Mezitli Deresi’nde çevre düzenleme ve dere ıslah çalışması başlattı.
 • 13:18Mezitli Belediyesi'den Davultepe'de İftar YemeğiMezitli Belediyesi'den Davultepe'de İftar YemeğiMersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi, Davultepe 75. Yıl Mahallesi’nde halka iftar yemeği verdi.
 • 09:15Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Anamur, Bozyazı, Çamlıyayla, Tarsus, Mezitli, Yneişehir ve Akdeniz ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:08Başkan Kıratlı: Başkan Kıratlı: "Verilen Sözleri Tek Tek Yerine Getiriyoruz"AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Ali Kıratlı, seçim öncesi Mersin’e ve Mezitli’ye verilen sözlerin tek tek yerine getirildiğini ifade ederek, "Biz Mersin ve Mezitli için çalışıyoruz, yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz.
 • 16:25Başkan Tarhan, Merkez Mahallesi Sakinleriyle Halk Günü'nde BuluştuBaşkan Tarhan, Merkez Mahallesi Sakinleriyle Halk Günü'nde BuluştuMersin’in merkez ilçe Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Merkez Mahallesi’nde düzenlediği ‘Halk Günü’ne, sıcak hava dolayısıyla toplantıya katılamayan vatandaşların sorun ve taleplerini internet üzerinden yapılan canlı yayınla dinledi.
 • 09:50Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Anamur, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Mezitli, Silifke ve Toroslar ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 13:44Mezitli İçin Çal" ProjesiMezitli ilçesindeki Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, ilçenin tanıtımı için "Mezitli İçin Çal" projesi hazırladı.
 • 13:07Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Mezitli İçin SöylediGüzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Mezitli İçin SöylediMersin’in merkez Mezitli ilçesindeki Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nden bir grup öğrenci ve öğretmen bir araya gelerek, ilçe sahillerinde klip çekti.
 • 14:41Mezitli'de Yazlık Sinema KeyfiMezitli'de Yazlık Sinema KeyfiMezitli Belediyesi tarafından Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin katkılarıyla organize ettiği yazlık sinemada, ‘Nadide Hayat’ adlı film, sinemaseverlerle buluştu.
 • 02:49Kalkınma Bakanı Elvan (2)Kalkınma Bakanı Elvan (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kalkınma Bakanı Elvan'ın ASKON Mersin Şubesinin Suphi Öner Öğretmenevi'nde düzenlediği toplantıya katılması Bakan Elvanın mısır satan çocuğun yanına gelmesi ve mısır satması Kalkınma Bakanı Elvan Mersin'de Elvan: "Avrupa'daki ülkelerin hükümetlerinin 3-4 bin mülteciyi almak için birbirleriyle veya kendi halklarıyla mücadele ettiğini görüyoruz.
 • 00:58Kalkınma Bakanı ElvanKalkınma Bakanı ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Mersin Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneğinin hal meydanında düzenlediği iftar programından detaylar ve konuşma ASKON Mersin şubesi toplantısından detaylar ve konuşma Kalkınma Bakanı Elvan Mersin'de Elvan: "Avrupa'daki ülkelerin hükümetlerinin 3-4 bin mülteciyi almak için birbirleriyle veya kendi halklarıyla mücadele ettiğini görüyoruz.
 • 23:41Kalkınma Bakanı Elvan Mersin'deKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Avrupa'daki ülkelerin hükümetlerinin 3-4 bin mülteciyi almak için birbirleriyle veya kendi halklarıyla mücadele ettiğini görüyoruz.
 • 23:14Bakan Elvan'dan Mersinlilere Bir Müjde DahaBakan Elvan'dan Mersinlilere Bir Müjde DahaKalkınma Bakanı Lütfü Elvan, kendileri için en önemli konunun birlik, bütünlük ve dayanışma olduğunu ifade ederek, "Fabrika kuracağız ki yeni işletmeler açacağız ki çocuklarımız, evlatlarımız işe yerleşsin, işsiz kalmasınlar, evlerine aş götürsünler.
 • 10:54Mezitli Belediyesi'nden "Tüketici Masası" HizmetiMezitli Belediyesi ile Mersin Ticaret İl Müdürlüğü, bankalarda ve elden satışlarda mağdur olan vatandaşların sorunlarını çözmek için "Tüketici Masası" projesini hayata geçirecek.
 • 10:41Başkan Tarhan, Köylüye İlaç Sözünü TuttuBaşkan Tarhan, Köylüye İlaç Sözünü TuttuMersin’de geçen hafta dolu felaketi yaşayan köyleri ziyaret ederek, dolu nedeniyle ağaçlarda oluşan hasarın giderilmesi için afetzede köylülere ilaç sözü veren Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, verdiği sözü yerine getirdi.
 • 09:40Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Anamur, Çamlıyayla, Erdemli, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Yenişehir ve Toroslar ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:14Mezitli Belediyesi Su Parkı Hizmete AçıldıMezitli Belediyesi Su Parkı Hizmete AçıldıMersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi Su Parkı, yaz sıcaklarının etkisini göstermesi ile birlikte kapılarını vatandaşlara açtı.
 • 15:09Mezitli'de 'Tüketici Masası' OluşturuyorMezitli'de 'Tüketici Masası' OluşturuyorMersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi ile Mersin Ticaret İl Müdürlüğü, ilçede yaşayan vatandaşların sorunlarını çözebilmek için ’Tüketici Masası’ projesini hayata geçiriyor.
 • 11:42Büyükşehir'in İftar Sofrası Mezitli'de KurulduBüyükşehir'in İftar Sofrası Mezitli'de KurulduMersin Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde düzenlediği iftar yemekleri devam ediyor.
 • 15:54Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'in İlçelerini GezdiKalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, Mersin'in İlçelerini GezdiKalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Mersin’in ilçelerini gezerek, vatandaşlarla görüştü.
 • 19:31Müsiad'tan Başarılı Öğrencilere ÖdülMüsiad'tan Başarılı Öğrencilere ÖdülMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şubesi tarafından düzenlenen 'Eğitimde Başarı' ödül töreni yapıldı.
 • 09:58Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Bozyazı, Çamlıyayla, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:53Mersinli Çocuklar Çanakkale ve Bursa Gezilerini SürdürüyorMersinli Çocuklar Çanakkale ve Bursa Gezilerini Sürdürüyor"Asım’ın Nesli Çanakkale’de Ceddini Arıyor" projesi kapsamında, Mersinli öğrencilerin Çanakkale ve Bursa’daki tarihi alanlara yönelik ziyaretlerinin dördüncü turu tamamlandı.
 • 09:47Kızılay'dan Suriyeli Ailelere YardımTürk Kızılayı Mezitli Şubesi, ramazan ayında ihtiyaç sahibi Suriyeli ailelere gıda paketleri ulaştırdı.
 • 13:28Emre Aydın Mersinlileri CoşturduEmre Aydın Mersinlileri CoşturduMezitli Belediyesi tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen Soli Güneş Festivali kapsamında sahne alan Emre Aydın, bir birinden popüler şarkılarıyla Mersinli hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 10:02Mersin'de Emre Aydın RüzgarıMersin'de Emre Aydın RüzgarıMersin'de Mersin Mezitli Belediyesi tarafından bu yıl 7.'si düzenlenen Güneş Festivali'nde sevilen sanatçı Emre Aydın Mersinli hayranları ile buluştu.
 • 03:08Mersin-Emre Aydın, Hayranlarını CoşturduMersin-Emre Aydın, Hayranlarını CoşturduMersin'de Mezitli Belediyesi'nin düzenlediği 7'nci Soli Güneş Festivali kapsamında sahneye çıkan Emre Aydın, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 02:15Emre Aydın, Hayranlarını CoşturduEmre Aydın, Hayranlarını Coşturdu– MERSİN'de Mezitli Belediyesi'nin düzenlediği 7'nci Soli Güneş Festivali kapsamında sahneye çıkan Emre Aydın, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 20:127. Soli Güneş Festivali Başladı7. Soli Güneş Festivali BaşladıMersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen Soli Güneş Festivali renkli görüntülerle başladı.
 • 11:23Mezitli Köylerini Dolu VurduMezitli Köylerini Dolu VurduMersin’in merkez Mezitli ilçesine bağlı mahalleye dönüşen eski köylerde bahçe ve bağları dolu afeti vurdu.
 • 09:52Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Anamur, Çamlıyayla, Bozayazı, Çamlıyayla, Mezitli, Mut, Tarsus ve Toroslar ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:33Göletler İhale EdiliyorGöletler İhale EdiliyorKalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın seçim döneminde söz verdiği gölet ve sulama projeleri için çalışmalar hızla sürüyor.
 • 19:53Mersinliler, Nükleer Santrali İstemiyorMersinliler, Nükleer Santrali İstemiyorMersinliler, nükleer santrali istemiyorMersin'de bir araya gelen sivil toplum örgütlerinin yaptırdığı anketin sonuçları, Gülnar İlçesi'ne bağlı Büyükeceli Mahallesi'nde yapımı planlanan Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin halk tarafından istenmediğini ortaya çıkarttı.
 • 18:37Mersinliler, Nükleer Santrali İstemiyorMersinliler, Nükleer Santrali İstemiyorMersin'de bir araya gelen sivil toplum örgütlerinin yaptırdığı anketin sonuçları, Gülnar İlçesi'ne bağlı Büyükeceli Mahallesi'nde yapımı planlanan Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin halk tarafından istenmediğini ortaya çıkarttı.
 • 17:38Mersin Kent Konseyi Mersin Kent Konseyi "Nükleer Santral Anketi" Sonuçları AçıklandıMezitli Kent Konseyi Başkanı ve Mersin Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erkan Aktaş, yaptıkları nükleer santral anketine göre, Mersin halkının yüzde 79’unun Türkiye’de nükleer enerjiye geçilmemesini istediğini belirterek, “Mersin halkının yüzde 86’sı da ‘Biz Akkuyu’da nükleer santral istemiyoruz’ diyor.
 • 12:26Bakan Elvan: Bakan Elvan: "Verdiğimiz Sözleri Bir Bir Gerçekleştireceğiz"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Mersin’e gelişinde söz verdiği 33 göletten 10’unun proje yapım ihalesinin 30 Mayıs 2016 tarihinde yapıldığını, 7’sinin göletin ihalesinin de 9 Haziran 2016’da yapılacağını açıkladı.
 • 11:12Mezitli Belediye Meclisi, Milletvekili Atıcı'yı AğırladıMezitli Belediye Meclisi, Milletvekili Atıcı'yı AğırladıMersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi’nin meclis toplantısına konuk olan CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, “Büyükşehir’i MHP, Türkiye’yi AK Parti yönetiyor diye ’başarısız olsun’ demek bana göre vatan hainliğidir.
 • 11:11Mersin'de Gölet ve Sulama Projeleri Devam EdiyorKalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın seçim döneminde söz verdiği gölet ve sulama projeleri için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
 • 09:49Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Anamur, Çamlıyayla, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:35Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Anamur, Çamlıyayla, Mezitli, Mut ve Toroslar ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:58Mezitli'de Çevre Avcıları Ödüllerini AldıMezitli'de Çevre Avcıları Ödüllerini AldıMezitli’de ’Çevre ve Geri Dönüşüm’ konulu afiş yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.
 • 20:09Sağlık İçin YürüdülerSağlık İçin YürüdülerMersin'in merkez Mezitli İlçesi'nde, Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında doğa yürüyüşü yapıldı.
 • 17:56Sağlık İçin YürüdülerSağlık İçin YürüdülerMersin'in merkez Mezitli İlçesi'nde, Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında doğa yürüyüşü yapıldı.
 • 16:52Mezitli'de Çevre Haftası YürüyüşüMezitli'de Çevre Haftası YürüyüşüMezitli Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla doğa yürüyüşü düzenlendi.
 • 16:08Mersin Soli Güneş Festivali Gün SayıyorMersin Soli Güneş Festivali Gün SayıyorMersin'in merkez Mezitli İlçesi'nde Roma döneminin en önemli liman kentleri arasında gösterilen Soli Pompeiopolis Antik Liman Kenti, Soli Güneş Festivali'ne hazırlanıyor.
 • 11:027. Güneş Festivali 11 Haziran'da Başlıyor7. Güneş Festivali 11 Haziran'da BaşlıyorMersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi tarafından bu yıl 7.’si düzenlenecek olan Güneş Festivali, 11 Haziran’da başlayacak.
 • 09:50Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Akdeniz, Çamlıyayla, Gülnar, Mezitli, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:34Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Grand Tarabya Otel'de TİM 23. Olağan Genel Kurulu ve ihracat şampiyonları ödül törenine, Ora İstanbul Arena'da Medipol Üniversitesi 2015-2016 akademik yılı mezuniyet törenine ve Yahya Kemal Beyazlı Kültür Merkezi'nde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2015-2016 akademik yılı mezuniyet törenine katılacak.