SON DAKİKA MHP LİDERİ BAHÇELİ HABERLERİ

Son Dakika Mhp Lideri Bahçeli Haberleri

 • 24 Ocak 2017 23:25CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de kabul edilen anayasa değişikliğine ilişkin, "Bir CHP'li de başkan olsa, biz ona da karşı çıkarız. Bu sistem, doğru bir sistem değil. Bütün yetkiler bir kişiye verilemez.
 • 24 Ocak 2017 20:16MHP İlkadım İlçe Başkanı Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Görevinden AlındıMHP İlkadım İlçe Başkanı Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Görevinden AlındıMHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, partilerinin İlkadım İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerinin görevlerinden alındığını bildirdi.
 • 24 Ocak 2017 18:37MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kaya: MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kaya: "Bir Oyum Var Oda 'Evet' Olacak"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Hakan Aytaç Kaya, “Anayasa değişikliği referandumunda benim ve partimin oyu ‘evet’ olacaktır” dedi.
 • 24 Ocak 2017 18:36EvetEvet" Kararına Uymayan MHP'li Başkan Görevden AlındıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, genel merkezin kararına uymayan MHP İlkadım İlçe Başkanı Av. Ali Korkmaz’ın görevden alındığını açıkladı.
 • 24 Ocak 2017 16:22CHP'li Öztürk: Korkunun Bizi Yönetmesine İzin VermeyelimCHP'li Öztürk: Korkunun Bizi Yönetmesine İzin VermeyelimCHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, referandum sürecinde herkesi mücadeleye çağırarak, "Demokratik bir savaşa hazır olmalıyız. Bu öneriyi getirenleri pişman etmeliyiz.
 • 24 Ocak 2017 11:33Ahmet Türk'ün Tahliyesini Sağlayacak Sağlık Raporu Ortada YokAhmet Türk'ün Tahliyesini Sağlayacak Sağlık Raporu Ortada YokMARDİN Cumhuriyet Başsavcılığının hakkında yürüttüğü soruşturma kapsamında tutuklanan Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün avukatı Zeynep Boztoprak, 2 hafta önce bütün tetkikleri tamamlanan müvekkilinin ağır sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilmesi gerektiğini söyledi.
 • 24 Ocak 2017 11:27Saadet Partisi Ocak Ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı YapıldıSaadet Partisi Ocak Ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı YapıldıSaadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı Ocak Ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı, Parti Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun da katılımıyla yapıldı.
 • 24 Ocak 2017 10:51Kurtulmuş Aa Editör Masası'na Konuk OlduKurtulmuş Aa Editör Masası'na Konuk OlduBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "İki farklı partinin bir anayasa değişiklik paketine 'evet' oyu vermesiyle bir müştereklik söz konusudur.
 • 24 Ocak 2017 07:09AK Parti ve MHP İşbirliği için 3 Farklı SenaryoAK Parti ve MHP İşbirliği için 3 Farklı SenaryoKulislerde AK Parti ile MHP ittifakının bundan sonra nasıl devam edeceğine ilişkin senaryolar konuşuluyor. İki partinin planında seçim barajından, seçim sistemine bir dizi başlık var.
 • 24 Ocak 2017 01:46AK Parti Manisa Il Yönetimi TanıtıldıAK Parti Manisa Il Yönetimi TanıtıldıAK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Darbeleri İnceleme ve Araştırma Komisyonu Başkan Vekili Selçuk Özdağ, "Dünyanın en tehlikeli örgütüyle karşı karşıya kaldığımızı gördüm.
 • 23 Ocak 2017 22:31AK Parti Manisa İl Yönetimi TanıtıldıAK Parti Manisa İl Yönetimi TanıtıldıAK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Darbeleri İnceleme ve Araştırma Komisyonu Başkan Vekili Selçuk Özdağ, "Dünyanın en tehlikeli örgütüyle karşı karşıya kaldığımızı gördüm.
 • 23 Ocak 2017 20:20AK Parti Manisa'da Referandum Çalışmalarını BaşlattıAK Parti Manisa'da Referandum Çalışmalarını BaşlattıGeçtiğimiz haftalarda AK Parti Manisa İl Başkanı olarak atanan Berk Mersinli 50 kişilik yönetim kurulunu düzenlenen bir toplantı ile tanıttı.
 • 23 Ocak 2017 17:13Dha Yurt Bülteni - 12Dha Yurt Bülteni - 12CHP'Lİ ÖZCAN: TÜRKİYE, ÖZERKLİK YA DA FEDERASYONA CUMHARBAŞKANI KARARNAMESİYLE GEÇEBİLİRCHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, TBMM'de kabul edilen yeni anayasa teklifini değerlendirerek, "Cumhurbaşkanı kamu tüzel kişilikleri kurabilecek, bürokrasiyi tek başına belirleyebilecek.
 • 23 Ocak 2017 17:05Antalya Hizmet-Iş Taşeron Işçiler Konusunda Hükümetten Ayrı DüşünüyorAntalya Hizmet-Iş Taşeron Işçiler Konusunda Hükümetten Ayrı DüşünüyorHizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, özel sözleşmeli personel uygulamasının çalışanların toplu sözleşme haklarının, ikramiye haklarının elinden alınması için bir yöntem olduğunu belirterek, Türkiye'nin yaşadığı 15 Temmuz krizine rağmen hala bu anlayışın devam ettirilmesini...
 • 23 Ocak 2017 17:05Hizmet-İş Taşeron İşçiler Konusunda Hükümetten Ayrı DüşünüyorHizmet-İş Taşeron İşçiler Konusunda Hükümetten Ayrı Düşünüyorİş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, özel sözleşmeli personel uygulamasının çalışanların toplu sözleşme haklarının, ikramiye haklarının elinden alınması için bir yöntem olduğunu belirterek, Türkiye'nin yaşadığı 15 Temmuz krizine rağmen hala bu anlayışın devam ettirilmesini anlamanın...
 • 23 Ocak 2017 16:45Hizmet-İş Taşeron İşçiler Konusunda Hükümetten Ayrı DüşünüyorHizmet-İş Taşeron İşçiler Konusunda Hükümetten Ayrı Düşünüyorİş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, özel sözleşmeli personel uygulamasının çalışanların toplu sözleşme haklarının, ikramiye haklarının elinden alınması için bir yöntem olduğunu belirterek, Türkiye'nin yaşadığı 15 Temmuz krizine rağmen hala bu anlayışın devam ettirilmesini anlamanın...
 • 23 Ocak 2017 16:08CHP Anayasa Mahkemesi'ne BaşvuracakCHP Anayasa Mahkemesi'ne BaşvuracakCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Anayasa Değişiklik Teklifiyle ilgili Cumhurbaşkanı’nın onayından sonra Anayasa Mahkemesi’ne başvuracaklarını ifade ederek, “Anayasa Mahkemesi’nden umutluyuz. Açık oy kullanıldı.
 • 23 Ocak 2017 03:43Dha Yurt Bülteni - 16Dha Yurt Bülteni - 16Eskişehir'de Uğur Mumcu ödülleri verildiÇAĞDAŞ Gazeteciler Derneği (ÇGD) Eskişehir Şubesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği'nin (ADD) Tepebaşı Belediyesi destekleriyle düzenlediği Uğur Mumcu Anma Ödülleri sahiplerine verildi.
 • 23 Ocak 2017 02:08Motosiklet Otomobile Vurdu: 1 Ölü 1 YaralıMotosiklet Otomobile Vurdu: 1 Ölü 1 YaralıAdana’da motosikletin otomobile çarpması sonucu Suriye uyruklu Hasan Yakdı hayatını kaybederken, akrabası Ahmet Yakdı ağır yaralandı.
 • 23 Ocak 2017 02:07Motosiklet Araca Çarptı: 1 Ölü, 1 YaralıMotosiklet Araca Çarptı: 1 Ölü, 1 YaralıAdana'da, motosiklet araca çarptı. Kazadan sonra tüm müdahalelere rağmen motosikletin sürücüsü Suriyeli Hasan Yakdı kurtarılamadı. Akrabası Ahmet Yakdı ise ağır yaralı.
 • 23 Ocak 2017 00:05Adana'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 YaralıAdana'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 YaralıAdana'da, motosikletin otomobile çarpması sonucu Suriye uyruklu bir kişi öldü, bir kişi de yaralandı.
 • 22 Ocak 2017 19:07CHP'li Özel: Anayasa Değişikliğini Anayasa Mahkemesi'ne GötüreceğizCHP'li Özel: Anayasa Değişikliğini Anayasa Mahkemesi'ne GötüreceğizTUNCELİ eski Milletvekili Kamer Genç'in ölümünün birinci yıl dönümünde mezarı başında yapılan anma törenine katılan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Anayasa değişikliğinin Cumhurbaşkanı tarafından onaylanmasının ardından zaman kaybetmeden Anayasa Mahkemesi'ne başvuracaklarını söyledi.
 • 22 Ocak 2017 18:42Dha Yurt Bülteni-11Dha Yurt Bülteni-11AK PARTİ VE EMNİYET'E SALDIRAN TERÖRİST, TEKİRDAĞ'DA YAKALANDI (EK)1)İSTANBUL'A SEVK EDİLDİTekirdağ'da yakalanan DHKP/C'li Şerif Turunç, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ndeki ilk sorgusunun tamamlanmasının ardından İstanbul'a sevk edildi.
 • 22 Ocak 2017 14:34Bahçeli: Tavrımız Referandum Sürecinde de Devam EdecekBahçeli: Tavrımız Referandum Sürecinde de Devam EdecekMHP lideri Bahçeli, anayasa değişikliği konusunda partisinin Meclis'teki tavrının referandum sürecinde de devam edeceğini söyledi.
 • 22 Ocak 2017 09:38AK Parti'li Milletvekili Bahçeli'ye Patates İkram EttiAK Parti'li Milletvekili Bahçeli'ye Patates İkram EttiDevlet Bahçeli, dün TBMM Genel Kurul Anayasa görüşmeleri sırasında AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen'i odasında ziyaret etti. Özegen, Bahçeli'ye fırında patates ikram etti.