07:3400
SON DAKİKA MİCHAEL SCHUMACHER HABERLERİ

Son Dakika Michael Schumacher Haberleri


MİCHAEL SCHUMACHER

İlk Yılları
Almanya'nın Köln şehri yakınlarında Hürth-Hermülheim'de, Rolf ve Elisabeth çiftinin çocukları olarak doğar. Henüz dört yaşında iken babası kendi olanakları ile ona basit bir karting aracı yapar. Karting'e çok ilgi gösteren Schumacher'i ailesi, Kerpen-Horrem'de bir karting pistine... Devamı

  Schumacher'in Dosyalarını Biz Çalmadık'

  Schumacher'in Dosyalarını Biz Çalmadık"

  Michael Schumacher'in hasta dosyasının çalınmasının ardından yeni gelişmeler yaşanıyor. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ünlülerin Koruması Anılarını İha'ya Anlattı

  Ünlülerin Koruması Anılarını İha'ya Anlattı

  Halk arasında “ünlülerin koruması” olarak tanınan Savaş Menteş, dünya yıldızlarıyla olan anılarını İHA’ya anlattı. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Temmuz 2014 Dünya Gündemi

  Temmuz 2014 Dünya Gündemi

  Temmuz ayında İran ile 5+1 ülkeleri arasında İran’ın nükleer programına kapsamlı çözüm bulunması amacıyla yürütülen müzakerelerin altıncı turu ve Almanya Başbakanı Merkel'in Çin ziyareti önemli gündem maddeleri olarak ön plana çıkıyor Endonezya'da cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağı temmuzda ayrıca AB Dönem Başkanlığı İtalya’ya geçecek. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Schumacher'in Hastanedeki Kaydı Sahte Adla Yapılmış

  Fransız polisi, Formüla 1 pilotu Schumacher'in hastalığına ait bilgileri içeren dosyanın nasıl çalındığını ve bu işi kimlerin yaptığını araştırıyor. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Belgeleri Hackerlar Çalmış Olabilir'

  Belgeleri Hackerlar Çalmış Olabilir"

  Michael Schumacher'in menajeri abine Kehm, Alman pilotun hasta belgerini hackerların çalmış olabileceğini açıkladı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Schumacher'in Hasta Dosyasını Çaldılar

  Schumacher'in Hasta Dosyasını Çaldılar

  Schumacher'in taburcu edildiği Grenoble Hastanesi'nin yetkilileri, Alman sporcunun hasta dosyasının çalınması üzerine savcılığa suç duyurusunda bulundu. (24 Haziran 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 07:34:06. #1.12#