SON DAKİKA MİHALGAZİ HABERLERİ

Son Dakika Mihalgazi Haberleri

12:34
2014 Nüfus Sayım Sonuçları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 2014 yılı sonu itibarı ile Eskişehir nüfusu ise 812 bin 320 bine ulaştı.
2014 Nüfus Sayım Sonuçları
16:00
Milletvekili Salih Koca 2014'ü Değerlendirdi AK Parti Eskişehir Milletvekili Koca, 2014'ün Eskişehir'de yatırımların yılı olduğunu söyleyerek "Ülkemizdeki kalkınma hamlesinden Eskişehirimiz de yararlandı." dedi.
Milletvekili Salih Koca 2014'ü Değerlendirdi
11:40
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde hemen hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirdi.
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi
11:18
Çiftçimizi 2015 de Afetlerle Karşıladı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde kuraklık ve don başta olmak üzere hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirerek, “Çiftçimizi 2015 de afetlerle karşıladı.
13:20
Bilecik Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Bilecik Belediye Meclisi’nin Ocak ayı toplantısı, Başkan Selim Yağcı başkanlığında gerçekleştirildi.
Bilecik Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı
15:47
Eskişehir'de Kar Yağışı Tarım Alanlarına Zarar Verdi Yağış nedeniyle 872 dekar örtü altı tarım alanının zarar gördüğü bildirildi.
Eskişehir'de Kar Yağışı Tarım Alanlarına Zarar Verdi
14:48
Kar Yağışı Seraları Vurdu Eskişehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Salih Söğüt, yoğun kar yağışı sebebi ile Sarıcakaya, Mihalgazi, İnönü ve Tepebaşı’nda 445 çiftçiye ait 872 dekar örtü altı tarım alanlarında zarara neden olduğunun tespit edildiğini açıkladı.
17:43
Seraların Çökmesi ile Ürünü Karın Altında Kalan Çiftçiden Yardım Çağrısı Eskişehir’de Orta Sakarya’yı içine alan Sarıcakaya, Mihalgazi, Bilecik-Söğüt, Çaltı ve İnhisar bölgesindeki yağış nedeniyle çok sayıda serası kar yığınları altında kalan çiftçiler hükümetten yardım bekliyor.
Seraların Çökmesi ile Ürünü Karın Altında Kalan Çiftçiden Yardım Çağrısı
11:03
Mihalgazi'de Kar Yağışı Seralara Zarar Verdi Eskişehir'in Mihalgazi ilçesinde etkili olan kar yağışı seralarda zarara yol açtı.
17:54
Uşak Valiliği'nin Acı Günü Uşak Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Osman Okay geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 63 yaşında hayatını kaybetti.
Uşak Valiliği'nin Acı Günü
12:54
Mihalgazi'de Kış Lastiği Kontrolü Yapıldı Mihalgazi'de trafik ekipleri, kış lastiği uygulaması yaptı.
Mihalgazi'de Kış Lastiği Kontrolü Yapıldı
14:56
MHP'de Kongreler Devam Ediyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanlığı, ilçe kongrelerine hafta sonunda da devam ederek, ilçe başkanlarını seçti.
MHP'de Kongreler Devam Ediyor
22:40
Başbakan Davutoğlu Çapulculardan da Ak Gençlik Çıkarın Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Eskişehir kongresinde partili gençlere seslenerek, AK gençlik sizden bir ricam var Diğer genç arkadaşlarınıza bu yanlışı yapmış olsalar bile gidin ve o çapulculardan da AK gençlik çıkarın.
Başbakan Davutoğlu Çapulculardan da Ak Gençlik Çıkarın
21:11
Başbakan Davutoğlu: Çözüm Sürecini Başarıyla Tamamlayacağız Başbakan Davutoğlu "Ak gençlik sizden bir ricam var: Diğer genç arkadaşlarınıza bu yanlışı yapmış olsalar bile gidin ve o çapulculardan da Ak gençlik çıkarın." dedi.
Başbakan Davutoğlu: Çözüm Sürecini Başarıyla Tamamlayacağız
19:30
Davutoğlu - Yalova'da Kesilen Ağaçlar AK Parti Eskişehir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3)"Kılıçdaroğlu 'ağaç kesilmesine karşıyım' deyince, kendi belediye başkanı 'bu ağaçların kesileceğinden genel başkanın haberi var' dedi.
Davutoğlu - Yalova'da Kesilen Ağaçlar
19:19
AK Parti Eskişehir 5. Olağan Kongresi Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Kılıçdaroğlu 'ağaç kesilmesine karşıyım' deyince, kendi belediye başkanı 'bu ağaçların kesileceğinden genel başkanın haberi var' dedi.
AK Parti Eskişehir 5. Olağan Kongresi
17:44
Davutoğlu'nu Abdülhamid Afişiyle Karşıladılar AK Parti Eskişehir 5. Olağan Genel Kurulu'nda Eskişehir’den evli olan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu Abdülhamid ile yan yana gösteren afiş azıldı.
Davutoğlu'nu Abdülhamid Afişiyle Karşıladılar
14:08
Ahmet Davutoğlu'na Sürpriz Hazırlık Başbakan sıfatıyla ilk kez Eskişehir’e gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Eskişehir 5. Olağan Genel Kurulu’nda bir konuşma yapacak.
Ahmet Davutoğlu'na Sürpriz Hazırlık
12:29
Başbakan Davutoğlu'na Eskişehir'de Sürpriz Hazırlık AK partililer, Başbakan sıfatıyla ilk kez Eskişehir'e gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu'na; "Padişahım, sultanım, Abdülhamid'im, emanetim" yazılı pankart hazırladı.
Başbakan Davutoğlu'na Eskişehir'de Sürpriz Hazırlık
13:51
Mihalgazi'de Erik Ağacı Çiçek Açtı Mihalgazi ilçesinde erik ağacı çiçek açtı.
Mihalgazi'de Erik Ağacı Çiçek Açtı
18:40
Mihalgazi'de Esnaflar Toplantıda Bir Araya Geldi Mihalgazi Belediyesi ve Mihalgazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğiyle düzenlenen toplantıda esnaflar bir araya geldi.
17:23
Vali Tuna'nın "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" Mesajı Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle mesaj yayımladı.
10:24
Mihalgazi Panayırı 18 Eylül'de Başlayacak Geleneksel olarak düzenlenen Mihalgazi Panayırı'nın 18 Eylül'de başlayacağı bildirildi.
Mihalgazi Panayırı 18 Eylül'de Başlayacak
10:39
Eskişehir'de İpek Böcekçiliği Türkiye’de ipek böceği kozasının üretim merkezi olan Sınırlı Sorumlu 137 Numaralı Mihalgazi Koza Tarım Satış Kooperatifi’ne bu yıl üreticiler tarafından 16 bin 500 kilogram koza getirildi.
Eskişehir'de İpek Böcekçiliği
09:07
Mihalgazi'de Sıcak Hava Mihalgazi Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, vatandaşlardan ilgi görüyor.
Mihalgazi'de Sıcak Hava
08:55
Mihalgazi'de Asker Eğlencesi Eskişehir'in Mihalgazi ilçesinde askere gidecekler için eğlence düzenlendi.
18:34
Erdoğan: ''Hayallerin peşine düştük ve Türkiye'yi bu günlere taşıdık'' - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Biz büyük bir dava çınarının mirasçısı olarak, emanetçisi olarak bu kutlu yolculuğa çıktık. O dava çınarı Selçuklu çınarıdır, o dava çınarı Osmanlı çınarıdır, o büyük dava çınarı Türkiye Cumhuriyeti çınarıdır.
Erdoğan: ''Hayallerin peşine düştük ve Türkiye'yi bu günlere taşıdık'' -
18:20
Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (1) ''Biz büyük bir dava çınarının mirasçısı olarak, emanetçisi olarak bu kutlu yolculuğa çıktık. O dava çınarı Selçuklu çınarıdır, o dava çınarı Osmanlı çınarıdır, o büyük dava çınarı Türkiye Cumhuriyeti çınarıdır.
Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı
18:08
Mihalgazi Geçmişine Sahip Çıkıyor Belediye Başkanı Akgün: "İlçenin satış merkezinin hayata geçirilmesi ile ekonomik açıdan da canlanacak"
Mihalgazi Geçmişine Sahip Çıkıyor
14:34
Eskişehir'deki "Küspe İhalesi" Kavgası "Küspe ihalesi" nedeniyle çıkan silahlı kavgada, 2 kişiyi öldürdüğü 1 kişiyi de yaraladığı öne sürülen sanığa 35 yıl hapis cezası verildi.
Eskişehir'deki 'Küspe İhalesi' Kavgası
11:43
İpek Böcekçiliği Daha Çok Üretici Bekliyor İpek böcekçiliği konusunda Türkiye’nin merkezi haline gelen Eskişehir’de, geçen yıl üretimin yüzde 80’inin İran’a ihraç edildiği kuru kozalar, daha fazla üreticiye ulaşarak dev bir üretim bekliyor.
İpek Böcekçiliği Daha Çok Üretici Bekliyor
10:15
Mihalgazi Domatesi Pazarlardaki Yerini Alıyor Mihalgazi ilçesinde seralarda yetiştirilen domates pazarlardaki yerini almaya başladı.
Mihalgazi Domatesi Pazarlardaki Yerini Alıyor
14:06
Türkiye'nin İpek Böceği Merkezi Eskişehir Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesi Mayıslar Mahallesi'nde bulunan ve Türkiye’nin ipekböcekçiliği üretiminin merkezi halindeki Sınırlı Sorumlu 137 Numaralı Mihalgazi Koza Tarım Satış Kooperatifi’ne, bu yıl çeşitli bölgelerdeki 250 ipekböceği üreticisinden yaklaşık 15 ton koza getirilecek.
Türkiye'nin İpek Böceği Merkezi Eskişehir
12:30
"Planlı Çalışmayla İpek Böcekçiliğinden Çok Para Kazanılabilir" Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesi Mayıslar Mahallesi'nde Türkiye’nin ipek böcekçiliği üretiminin merkezi halindeki Sınırlı Sorumlu 137 Numaralı Mihalgazi Koza Tarım Satış Kooperatifi’ne bu yıl çeşitli bölgelerdeki 250 ipek böceği üreticisinden yaklaşık 15 ton koza getirileceği açıklanırken, Kooperatif Müdürü Eyyüp Ceylan, "Üreticiler biraz gayret ederek planlı çalışsalar çok ciddi paralar kazanabilirler" dedi.
'Planlı Çalışmayla İpek Böcekçiliğinden Çok Para Kazanılabilir'
17:45
Kozacılık Yeniden Hayata Geçirilmeli Eskişehir Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Buluşan, özellikle Sakarya Vadisi’nde 10 yıl öncesine kadar sıkça yapılan ve vatandaşın çeşitli nedenlerle bıraktığı kozacılığın yeniden hayata geçirilmesi gerektiğini ifade etti.
Kozacılık Yeniden Hayata Geçirilmeli
16:53
Milletvekili Koca'nın Mihalgazi Ziyareti AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Migalgazi ilçesine bağlı Karaoğlan Köyü’nde düzenlenen şükür duası etkinliğine katıldı.
Milletvekili Koca'nın Mihalgazi Ziyareti
14:48
Eskişehir'deki "Küspe İhalesi" Kavgası "Küspe ihalesi" nedeniyle çıktığı öne sürülen ve 2 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin davanın görülmesine devam edildi.
17:03
Mihalgazi'de Çocuklara Meteorolojik Eğitim Mihalgazi ilçesinde, ilkokul öğrencilerine meteorolojik eğitim verildi.
11:43
Sarıcakaya'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Sarıcakaya'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
16:50
İş Kadınlarımızın Başarı Öyküleri" Eskişehir'in Mihalgazi ilçesinde, 30 Mart'ta belediye başkanlığını kazanarak, yaşmak ve şalvardan oluşan ilçeye özgü kıyafetiyle koltuğa oturan Akgün: "Ben kendi başıma bir şey yapabilirim ama ekiple daha iyi şeyler yapabilirim' diyeceksiniz.
İş Kadınlarımızın Başarı Öyküleri'
19:24
Eskişehir'de Kuvvetli Yağış Mihalgazi ilçesinden geçen Yanal Çayı, yağış nedeniyle taştı.
18:40
Bakan İslam, Şalvarlı Belediye Başkanı Akgün'den "Şalvar" İstedi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, kamuoyunda “şalvarlı belediye başkanı” olarak bilinen Eskişehir’in Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün’den “şalvar” istedi.
Bakan İslam, Şalvarlı Belediye Başkanı Akgün'den 'Şalvar' İstedi
10:57
Derenin Çocukları Halı Saha Futbol Turnuvası" Sarıcakaya Kaymakamlığı tarafından düzenlenen turnuvada Gümelespor şampiyon oldu.
18:23
Mihalgazi'de "Tübitak 4006 Bilim Fuarı" Mihalgazi ilçesinde açılan bilim fuarı, ilgi gördü.
Mihalgazi'de 'Tübitak 4006 Bilim Fuarı'
17:59
Mihalgazi'de Öğrencilere Uygulamalı Trafik Eğitimi Mihalgazi ilçesinde, öğrencilere uygulamalı trafik eğitimi verildi.
Mihalgazi'de Öğrencilere Uygulamalı Trafik Eğitimi
20:36
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'de Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine Katıldı Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesinde toplu açılış ve temel atma törenine katıldı.
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'de Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine Katıldı
20:24
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Mihalgazi'de Açıklaması "Milli Eğitim Bakanlığı olarak çocukların sadece fen bilimlerinde değil, sosyal bilimlerde de gizli kalmış yanlarını açığa çıkartmak için zeminler oluşturmaya devam edeceğiz"
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Mihalgazi'de Açıklaması
20:09
Bakan Avcı İçin 'Eğitimin Eınsteın'ı' Pankartı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde 'Hocaların hocası seni görmeye geldik' ve 'Eğitimin Eınsteın'ı' yazılı pankartlarla karşılandı.
17:02
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Sarıcakaya'da Açıklaması "Millete hizmet sevdasıyla yola çıkan hükümetimiz kalkınmış bir Türkiye hayaliyle birçok değişime, dönüşüme, yeniliğe imza attı"
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Sarıcakaya'da Açıklaması
16:06
Eskişehir'deki "Küspe İhalesi" Kavgası "Küspe ihalesi" nedeniyle çıktığı öne sürülen ve 2 kişinin öldüğü 1 kişinin de yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin davanın görülmesine devam edildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:10:38. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MİHALGAZİ HABERLERİ
[Hata Bildir]