08:1600
SON DAKİKA MİHALIÇÇIK HABERLERİ

Son Dakika Mihalıççık Haberleri

   

  Orman Zararlısıyla Kırmızı Karıncalı Mücadele

  Eskişehir'deki Mihalıççık, Çatacık ve Kalabak ormanlarında doğal olarak bulunan kırmızı orman karıncaları (Formica Rufa) ile zararlılarla mücadele ediliyor. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ormanların Koruyucusu 'Kırmızı Karıncalar' Çoğaltılıyor

  Ormanların Koruyucusu "Kırmızı Karıncalar" Çoğaltılıyor

  Mihalıççık, Çatacık ve Kalabak ormanlarında doğal olarak bulunan kırmızı orman karıncalarının (Formica Rufa) yaşam alanları genişletiliyor. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Orman Dostu' Karıncalar, Düşük Rakımlara Taşınıyor

  Orman Dostu" Karıncalar, Düşük Rakımlara Taşınıyor

  Eskişehir'deki ormanlarda doğal olarak bulunan ve yüksek rakımlarda yaşayan kırmızı karınca kolonileri, orman zararlısı böceklerle mücadele için daha düşük rakımlara naklediliyor Eskişehir Orman Bölge Müdürü Ateş: "Nisan ayında yapılan bu çalışmayla Eskişehir ve Afyonkarahisar illerinde 22 yuva. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ek Ödemelerimiz Emekliliğe Yansıtılsın'

  Ek Ödemelerimiz Emekliliğe Yansıtılsın'

  Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Abdulbaki Tekin, Alpu, Beylikova ve Mihalıççık ilçelerindeki hastaneleri, 112 istasyonlarını, aile hekimliklerini ve toplum sağlığı merkezlerini ziyaret etti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

  Etkinlikler kapsamında Mihalıççık ilçesinde müftülük tarafından program düzenlendi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Eskişehir'de de Havadan Aşı Çalışmaları Başlıyor

  Eskişehir'de de Havadan Aşı Çalışmaları Başlıyor

  Gıda, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından, yaban hayatında kuduz hastalığı ile mücadele amacıyla başlatılan “Türkiye’de Kuduza Karşı Ağızdan Aşılama Projesi’nin Eskişehir’de de uygulanacak. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  AK Parti'den Mihalıççık Belediye Başkanı seçilen Uysal, mazbatasını alarak göreve başladı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Eskişehir'de Büyükşehir ve 4 İlçe CHP'nin

  Eskişehir'de Yılmaz Büyükerşen'in adaylığında Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı alan CHP, 2'si merkez olmak üzere 4 ilçe belediye başkanlığını da kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara göre, Eskişehir büyükşehir ve 14 ilçe belediye başkanı belli oldu Büyükşehir'i CHP'nin adayı mevcut başkan kazanırken, 10 ilçede AK Parti'nin adayları, 4 ilçede ise CHP'nin adayları sandıktan birinci çıktı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara göre Eskişehir'de belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 8'ini AK Parti, 1'ini CHP aldı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Mihalıççık (Eskişehir) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını - 2014 Yerel Seçim Sonuçlar

  Mihalıççık (Eskişehir) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını - 2014 Yerel Seçim Sonuçlar

  Türkiye genelinde 52 milyon seçmen 169 binin üzerinde sandıkta oy kullandı ve yaşadığı şehri yönetecek başkanı seçti. Yerel Seçim Sonuçları'na (30 Mart Yerel Seçim Sonuçları) dair detaylar. Linke tıklayıp Mihalıççık (Eskişehir) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını öğrenebilirsiniz. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Eskişehir'in Mihalıççık ilçesinde belediye başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti adayı İsmail Uysal kazandı. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de Açıklaması

  "Parti veya kendi çıkarı için değil, ülkesi ve milleti için siyaset yapan, asla ayrıştırmadan, kamplaştırmadan, çatıştırmadan, asla oy için yalan söylemeyen, milleti aldatmayan, kandırmayan bir siyaset anlayışı belirledik. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'li Can'dan Mihalıççık'a Ziyaret

  AK Parti Eskişehir Milletvekili Ülker Can, Mihalıççık ilçesini ziyaret etti. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Sağlık-Sen Yönetimi Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Sağlık-Sen Yönetimi Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Abdulbaki Tekin, Alpu, Beylikova ve Mihalıççık ilçelerindeki sağlık kuruluşlarını ziyaret etti. (25 Mart 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri