07:1300
SON DAKİKA MİHALIÇÇIK HABERLERİ

Son Dakika Mihalıççık Haberleri

   

  Mihalıççık'ta Hırsızlık İddiası

  Mihalıççık ilçesinde bir iş yerine giren hırsızların bin lira nakit para ile 10 bin lira tutarında sigara çaldıkları iddia edildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gürleyik Çayı Yok Olacak' İddiası

  Gürleyik Çayı Yok Olacak' İddiası

  Eskişehir Mihalıççık Gürleyik Doğal ve Tarihi Varlıkları Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Halit Gürsoy, yapılması planlanan kapalı boru sulama sistemine karşı olduklarını ifade ederek, bu sistemin Gürleyik Çayı’nın ve buradaki doğal güzelliğin sonu olacağına dikkat çekti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı

  Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı

  Sabancı Topluluğunun on-line alışveriş platformu Kliksa, Eskişehir'in on-line alışveriş haritasını hazırladı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

  Eskişehir Valisi Tuna, Mihalıççık'da

  Eskişehir Valisi Tuna, Mihalıççık'da

  Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Mihalıççık ilçesine bağlı Çalkaya, Gürleyik ve Sorgun köylerinde incelemelerde bulundu. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Mihalıççık'ta Maden İşçileri Grevde

  Mihalıççık'ta Maden İşçileri Grevde

  Eskişehir'in Mihalıççık ilçesinde greve çıkan Türkiye Maden İşçileri Sendikası üyesi işçilere, Belediye Başkanı Uysal'dan destek geldi. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Eskişehir'de 4 Kişi Yedikleri Mantardan Zehirlendi

  Eskişehir’de, üç farkı olayda 4 kişi yedikleri mantardan zehirlenerek tedavi altına alındı. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Nestea Pro Beach Tour'un Ilıca Etabında Şampiyonlar Belli Oldu

  Nestea Pro Beach Tour'un Ilıca Etabında Şampiyonlar Belli Oldu

  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından, Nestea ana sponsorluğunda organize edilen Nestea Pro Beach Tour’un ikinci ayağı olan Ilıca etabı, üçüncü ve son gün karşılaşmaları ile tamamlandı. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Türk Maadin'de Grev Kararı

  Maden-İş Sendikası Kırka ve Havalisi Şube Başkanı Yılmaz Ayrancı, Türkiye’nin önde gelen krom konsantre cevheri üreticilerinden biri olan Türk Maadin Şirketi’ne bağlı madenlerde 15 Haziran 2014 günü greve çıkılacağını açıkladı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Eskişehir'de 3 Kişi Daha Mantardan Zehirlendi

  Eskişehir’in Alpu ve Mihalıççık ilçelerinde toplam 3 kişi yedikleri mantardan zehirlenerek tedavi altına alındılar. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Mihalıççıkta "Halk Günü" Etkinliği

  Mihallıççık Belediyesi tarafından, vatandaşların sorunlarını dile getirdiği "Halk Günü" etkinliğinin ilki gerçekleştirildi Mihalıççık Belediye Başkanı Uysal: "Amacımız belediye çalışmaları hakkında halkı bilgilendirmek ve ilçemizin öncelikli sorunlarını tespit etmek ve çözüme kavuşturmaktır" (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Mihalıççık'ta Orman Yangınlarına Karşı Tatbikat Yapıldı

  Eskişehir'in Mihalıççık ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü, yaz aylarında artış gösteren orman yangınlarına karşı, yangın eğitim tatbikatı yaptı. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Mihalıççık Kaymakamlığından Çanakkale Gezisi

  Mihalıççık Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından öğrencilere yönelik Çanakkale gezisi düzenledi. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  MHP İl Başkanı Sezer: Çiftçi Can Çekişiyor

  MHP İl Başkanı Sezer: Çiftçi Can Çekişiyor

  MHP Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer, mevsimin kurak gitmesi nedeni ile çiftçilerin can çekiştiği söyledi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Mihalıççık'ta Öğrenciler Yararına Kermes

  Mihalıççık'ta Öğrenciler Yararına Kermes

  Mihalıççık ilçesinde, yurtta kalan öğrenciler için kermes düzenlendi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  MHP'den Çiftçi Sorunları İçin "Acil Eylem Planı" Talebi

  MHP Eskişehir İl Başkanı Sezer, "Hükümetin ve Eskişehir'deki vekillerinin, eylem planı yapmalarını istiyoruz" dedi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Şehit Gün Sazak Mezarı Başında Anıldı

  Şehit Gün Sazak Mezarı Başında Anıldı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir Odunpazarı İlçe Teşkilatı ve Mihalıççık İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği anma töreninde, MHP Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaparken uğradığı silahlı saldırı sonucu 27 Mayıs 1980 yılında şehit düşen Eski Gümrük ve Tekel Bakanı Gün Sazak mezarı başında anıldı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Gürleyikliler Soma'nın Acısını Paylaştı

  Gürleyikliler Soma'nın Acısını Paylaştı

  Eskişehir Mihalıççık Gürleyik Doğal ve Tarihi Varlıkları Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Halit Gürsoy ve Mihallıççıklılar Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şener, Manisa'nın Soma ilçesindeki maden faciasında yaşamını yitiren işçilere başsağlığı diledi. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  Ktü Öğrencileri, Eskişehir Ormanlarını İnceleyecek

  Ktü Öğrencileri, Eskişehir Ormanlarını İnceleyecek

  Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi son sınıf öğrencileri, ormanları gezmek üzere Eskişehir'e geldi. (17 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Ktü Orman Fakültesi Öğrencileri Eskişehir'de

  Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Orman Fakültesi son sınıf öğrencileri, teknik bir gezi için Eskişehir’e geldi. (17 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Beylikova'da 'Küçük Mucitler Bilim Fuarı'Na Yoğun İlgi

  Beylikova'da "Küçük Mucitler Bilim Fuarı"Na Yoğun İlgi

  Eskişehir'in Beylikova ilçesinde açılan "Küçük Mucitler Bilim Fuarı"na ilgililer yoğun ilgi gösterdi. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Mihalıççık'ta Polis Vatandaşları Uyardı

  Mihalıççık'ta polis, vatandaşları telefon dolandırıcılığına ve hırsızlığa karşı uyardı. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Mihalıççık'ta Ev Yangını

  Mihalıççık'ta Ev Yangını

  Eskişehir’in Mihalıççık ilçesine bağlı Çalkaya köyünde çıkan yangında, 2 ahşap ev tamamen yandı. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Mihalıççık Belediye Başkanı İsmail Uysal'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

  Mihalıççık Belediye Başkanı İsmail Uysal'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

  Eskişehir'in Mihalıççık İlçe Belediye Başkanı İsmail Uysal'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  İl İl Enerji Verimliliği Projesi'

  İl İl Enerji Verimliliği Projesi"

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Mercan: "Alpu civarında 1.3 milyar (ton) şu anda ispatlanmış ve yaklaşık 2 bin, 2 bin 500 kalorisi olan kömür rezervi bulunmuştur" "O bölgede dünyanın en temiz kömür enerjisi santrallerinin kurulacağını da bilmeniz gerekir. 10 bin megavat civarında bir santral. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Uluslararası Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası'

  Uluslararası Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası"

  Eskişehir'de 5 9 Mayıs'ta gerçekleştirilecek hafta, kapsamında konserler verilecek, tiyatro gösterileri sunalacak sergiler açılacak, çalıştay ve konferanslar düzenlenecek. (01 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Aü Biyoloji Bölümü Öğrencileri Mihalıççık'ta Fidanları İnceledi

  AÜ Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü öğrencileri Mihalıççık ilçesine gelerek, Orman İşletme Müdürlüğü'nün ağaçlandırma sahalarındaki çalışmalarını ve doğal yolardan oluşan genç fidanları inceledi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Orman Zararlısıyla Kırmızı Karıncalı Mücadele

  Eskişehir'deki Mihalıççık, Çatacık ve Kalabak ormanlarında doğal olarak bulunan kırmızı orman karıncaları (Formica Rufa) ile zararlılarla mücadele ediliyor. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ormanların Koruyucusu 'Kırmızı Karıncalar' Çoğaltılıyor

  Ormanların Koruyucusu "Kırmızı Karıncalar" Çoğaltılıyor

  Mihalıççık, Çatacık ve Kalabak ormanlarında doğal olarak bulunan kırmızı orman karıncalarının (Formica Rufa) yaşam alanları genişletiliyor. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 07:13:22. #1.12#