SON DAKİKA MİLAS HABERLERİ

Son Dakika Milas Haberleri

23:13
Muğla'nın En Kalabalık İlçesi Yine Bodrum Oldu Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, TÜİK verilerine göre Bodrum’un 152 bin 440 kişilik nüfusuyla Muğla’nın en kalabalık ilçesi olduğunu belirtti.
Muğla'nın En Kalabalık İlçesi Yine Bodrum Oldu
09:05
Arıcılar Bal ve Arı Hırsızlığının Organize Suç Olarak Değerlendirilmesini İstiyor Geçtiğimiz yıllarda, Güzelçamlı ve Kalamaki Bölgesi’ne Türk arılarının girişinin yasaklanması olayı nedeniyle Yunan arılarına karşı hukuk mücadelesi veren Aydın İli Arı Yetiştiricileri Birliği, şimdi de hırsızlara karşı hukuk mücadelesi vermeye başladı.
Arıcılar Bal ve Arı Hırsızlığının Organize Suç Olarak Değerlendirilmesini İstiyor
16:24
Gümrüklerde "Hızlı" İhracat Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Kılıç: "2014 yılında ihracat beyannamelerinin yüzde 95'i ilk 4 saatte tamamlandı"
Gümrüklerde 'Hızlı' İhracat
15:42
Milas'ta Deve Güreşi Selimiye Mahallesi'nde düzenlenen etkinlikte, 105 deve güreştirildi.
19:33
Milas'ta Zabıta Aynı Dilencileri Tekrar Yakaladı Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, dilenci problemini çözmek için tekrar operasyon düzenledi.
Milas'ta Zabıta Aynı Dilencileri Tekrar Yakaladı
19:29
Uğur Mumcu Milas'ta Karanfillerle Anıldı Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi ve Cumhuriyet Kadınları Derneği Milas Şubesi, uğradığı bombalı suikast sonucu yaşamını yitiren Gazeteci Yazar Uğur Mumcu’yu adına dikilen anıt çınara karanfil bırakarak andı.
Uğur Mumcu Milas'ta Karanfillerle Anıldı
19:28
Milas'ta Öğrenciler Sınav Stresini Azaltmak İçin Doğa Yürüyüşün Yaptı Milas Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri, Sodra Dağı’na düzenlenen doğa yürüyüşüyle hem sınav stresini attı hem de bölge hakkında bilgi aldı.
Milas'ta Öğrenciler Sınav Stresini Azaltmak İçin Doğa Yürüyüşün Yaptı
12:33
Muğla'da Dört Mevsim Patates Yetiştirilecek Muğla'da son yıllarda patates üretiminin çiftçinin yüzünü güldürmesi sonucu kentte yıl boyunca bu ürünün yetiştirilmesi için çalışma yürütülüyor.
Muğla'da Dört Mevsim Patates Yetiştirilecek
12:26
Milas Yörük Türkmen Kültür Derneğinden Konser Milas Yörük Türkmen Kültür Derneğince ikincisi düzenlenen etkinlikte, Türk halk müziği konseri verildi.
11:05
Muğla'da Her Mevsim Patates Yetiştirilecek Muğla'da son yıllarda patates üretiminin çiftçinin yüzünü güldürmesi sonucu kentte yıl boyunca bu ürünün yetiştirilmesi için çalışma yürütülüyor.
16:17
Başarılı Öğrenciler Milas Belediye Başkanı Tokat'ı Ziyaret Etti Muğla'nın Milas ilçesinde, TEOG sınavında bütün soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan öğrenciler, Belediye Başkanı Muhammet Tokat'ı ziyaret etti.
14:30
İTO'dan Milaslı Öğrencilere Yüzde 15 Burs Muğla’nın Milas ilçesinde, gençlerin aydınlık geleceği için Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Ekrem Demirtaş arasında bir protokol imzalandı.
İTO'dan Milaslı Öğrencilere Yüzde 15 Burs
09:39
Milas'ta Kursiyerler Engelli Öğrencilere Hediyelik Eşya Hazırladı Milas Halk Eğitimi Merkezi kurs öğreticileri ile kursiyerleri, rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrenciler için hediye hazırladı.
08:54
Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Bodrum Kaş arasında fırtına, Muğla ve bazı ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
20:02
Milas'ta Özel Öğrencilere Sürpriz Etkinlik Düzenlendi Milas Halk Eğitimi Merkezi’nde eğitim gören dikiş nakış ve giyim kursiyerleri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdikleri sürpriz etkinlikle özel öğrencileri sevindirdi.
Milas'ta Özel Öğrencilere Sürpriz Etkinlik Düzenlendi
20:02
Milas'ta Dilenci Operasyonu Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, cadde ve sokaklarda dilencilik yaptığı belirlenen kişilere yönelik operasyon düzenledi.
Milas'ta Dilenci Operasyonu
18:45
Aydın'dan Kısa Kısa AK Parti Aydın Milletvekili Kılınç: "159 kilometre uzunluğunda olması beklenen demiryolu hattı Çine ve komşusu Milas için hayati önem taşıyor"
13:44
Milas'ta Cip Otomobille Çarpıştı: 4 Yaralı Muğla’nın Milas ilçesinde bir cip ile otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Milas'ta Cip Otomobille Çarpıştı: 4 Yaralı
13:00
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılının İlk Yarıyılının Sona Ermesi Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılının sona ermesiyle ilgili, "Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2014-2015 yarıyıl karnesinin kırıklarla dolu olduğunu gözler önüne sermektedir.
12:41
Muğla'da Otomobil ile Cip Çarpıştı: 4 Yaralı Milas'ta cip ve otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
10:32
Türk Eğitim Sen: İktidara Bağlılığını Bildirenler Okullara Müdür Yapıldı Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılına damgasını vuran konuların başında okul yönetici görevlendirmelerinin geldiğini söyledi.
09:03
Adnan Menderes Barajı'ndan Sonra Çine'ye En Büyük Müjde Çine Adnan Menderes Barajını yaparak 141 yıllık bir hayali gerçekleştiren AK Parti hükümeti, çok önemli bir başka projeyi tamamlamak için düğmeye bastı.
Adnan Menderes Barajı'ndan Sonra Çine'ye En Büyük Müjde
23:38
Milas'ta TGB'liler Uğur Mumcu'yu Unutmadı Muğla'nın Milas ilçesinde, Gazeteci- Yazar Uğur Mumcu'nun ölümünün 22. yıl dönümü öncesi Türkiye Gençlik Birliği üyeleri etkinlik düzenledi.
Milas'ta TGB'liler Uğur Mumcu'yu Unutmadı
18:40
Milas'ta Tgb'liler Uğur Mumcu'yu Unutmadı Muğla'nın Milas İlçesi'nde, gazeteci- yazar Uğur Mumcu'nun ölümünün 22'nci yıl dönümü öncesi Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyeleri etkinlik düzenledi.
Milas'ta Tgb'liler Uğur Mumcu'yu Unutmadı
16:43
Muğla'da Uyuşturucu Operasyonu Milas ilçesinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı ileri sürülen bir kişi tutuklandı.
11:47
Milas'ta Dilenci Sorunu Devam Ediyor Milas’taki en işlek caddelerden biri olan Cumhuriyet Caddesi’nde mendil satan ya da dilenen küçük yaşta çocuklar rahatsızlığa neden oluyor.
Milas'ta Dilenci Sorunu Devam Ediyor
16:40
Muğla'da 2 Milyon Süs Bitkisi Üretildi Muğla Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde başlatılan, alım garantili Süs Bitkisi projesi kapsamında yaklaşık 2 milyon süs bitkisi üretildi.
Muğla'da 2 Milyon Süs Bitkisi Üretildi
11:06
Artık "Aman Ormancı" Değil "Canım Ormancı" Diyorlar Muğla'da orman alanlarının arıcılara açılması, çam balı üretimini arttırdı.
Artık 'Aman Ormancı' Değil 'Canım Ormancı' Diyorlar
20:07
Davutoğlu, Muğla'da Çocuklara Oyuncak Dağıttı Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Muğla İl Kongresine katıldıktan sonra salondan yaklaşık bir kilometrelik mesafeyi yürüyerek Muğla Valiliğini ziyaret etti.
Davutoğlu, Muğla'da Çocuklara Oyuncak Dağıttı
19:10
Başbakan Davutoğlu, Şahidi Türbesi'ni Ziyaret Etti Başbakan Davutoğlu, Şahidi Türbesi'ni ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şahidi Türbesi'ni ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu, Şahidi Türbesi'ni Ziyaret Etti
19:01
Başbakan Davutoğlu, İstanbul'a Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 18.50'de İstanbul'a hareket etti.
18:34
Genel Başkan Yardımcılarından Başkan Kocadon'a Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcıları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u Ortakent Yahşi’deki makamında ziyaret etti.
Genel Başkan Yardımcılarından Başkan Kocadon'a Ziyaret
18:23
Başbakan Davutoğlu, Şahidi Türbesi'ni Ziyaret Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şahidi Türbesi'ni ziyaret etti.
11:44
Başbakan Davutoğlu Muğla'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak ''ANA'' ile saat 11.15'te Muğla'ya gitti.
Başbakan Davutoğlu Muğla'da
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
02:18
Milas'ta Alkollü Sürücü Dehşeti: 1 Ölü Milas'ta alkollü ve ehliyetsiz olduğu iddia edilen motosiklet sürücüsünün çarptığı yaya hayatını kaybetti.
Milas'ta Alkollü Sürücü Dehşeti: 1 Ölü
19:32
Milas'ta Evsiz Yaşlıya Devlet Sahip Çıktı Milas’ta kahvehane köşelerinde yaşam mücadelesi veren 79 yaşındaki Hasan Soykan, vatandaşların yetkililere haber vermesi üzerine huzur evine yerleştirildi.
Milas'ta Evsiz Yaşlıya Devlet Sahip Çıktı
19:31
Milas Ülkü Ocakları Uygur Türklerine Destek Verenlere Teşekkür Etti Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın Uygur Türklerine destek olmak amacıyla başlatmış olduğu imza kampanyasının sona erdiğini duyuran Milas Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Kalyoncu, duyarlılık göstererek kampanyaya destek verenlere teşekkür etti.
Milas Ülkü Ocakları Uygur Türklerine Destek Verenlere Teşekkür Etti
14:07
Bodrum'da DSİ Hattında Patlama Bodrum'da, DSİ boru hattında meydana gelen patlama nedeniyle Bodrum-Milas kara yolunda ulaşım bir süre tek şeritten verildi.
Bodrum'da DSİ Hattında Patlama
13:29
Bodrum'da DSİ Boru Hattında Patlama Bodrum Milas Karayolu'nda meydana gelen patlama nedeniyle trafiğe kapanan karayolunda ulaşımda aksamalar yaşandı.
Bodrum'da DSİ Boru Hattında Patlama
12:05
Dhmi Açıklaması Açıklaması Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünden, Ankara Esenboğa, Milas Bodrum ve Zafer Bölgesel Havalimanları ile ilgili, DHMİ tarafından tahsil edilen tutar ile ödenen tutar kıyaslandığında "havaya çıkan" bir tutarın olmadığı, aksine 7 milyon 365 bin 718 avro kazanç elde edildiğinin görüldüğü bildirildi.
11:51
Bodrumlu Şoförler Muğla Büyükşehir'e Tepkili Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’nın, ilçedeki şehiriçi hatların düzenlemesinde muhatap alınmamalarına tepkisi gösterdi.
Bodrumlu Şoförler Muğla Büyükşehir'e Tepkili
10:07
Akyaka Sahilindeki Deniz Çekilmesi Korkuttu Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi'nin dünyaca ünlü sahilinde denizin yaklaşık 7 metre çekilmesi, deprem korkusu yarattı.
Akyaka Sahilindeki Deniz Çekilmesi Korkuttu
14:36
Genç Kız Babasıyla Aynı Kaderi Paylaştı Milas’ta bir otomobilin uçuruma devrilmesiyle meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.
Genç Kız Babasıyla Aynı Kaderi Paylaştı
14:15
Kazada Ölen Buse Hemşire, Babasının Yanına Defnedildi Muğla'nın Milas İlçesi'nde, 50 metrelik uçurama yuvarlanan otomobilden fırlayarak yaşamını yitiren hemşire 23 yaşındaki Buse Deveci, geçen Mart ayında kendisi gibi trafik kazasında yaşamını yitiren babası Mustafa Deveci'nin mezarı yanında gözyaşları içinde toprağa verildi.
Kazada Ölen Buse Hemşire, Babasının Yanına Defnedildi
11:30
Sedir Adası ve Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesine Ziyaretçi İlgisi Bünyesindeki pek çok antik kenti UNESCO Kültürel Miras Geçici Listesi'nde bulunan, Muğla'de geçen yıl en çok Sedir Adası ve Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi ilgi çekti.
11:17
Geçen Yıl 23 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı 2014 yılında ülke genelindeki havaalanlarında 23 saniyede bir uçak trafiği yaşandı.
Geçen Yıl 23 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı
00:38
Milas Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 2 Yaralı Muğla'nın Milas İlçesi'nde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil yaklaşık 50 metrelik uçuruma yuvarlandı.
Milas Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 2 Yaralı
23:10
Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 2 Yaralı Muğla'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 1 ölü, 2 yaralı Milas ilçesinde uçuruma yuvarlanan otomobildeki 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 2 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:16:11. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MİLAS HABERLERİ
[Hata Bildir]