09:1800
SON DAKİKA MİLLİYET GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Milliyet Gazetesi Haberleri

  HÜDA-PAR'dan Diyarbakır Emniyeti'ne Tepki

  HÜDA-PAR'dan Diyarbakır Emniyeti'ne Tepki

  HÜDA-PAR Diyarbakır İl Başkanı Tanrıkulu, Kobani olayları bahanesiyle Diyarbakır polisinin, üyelerin ve gönüllülerin evlerini bastığını ve gözaltına aldığını söyledi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Aa Foto Muhabiri Berk Özkan'a Ödül

  Özkan'ın "Ailece namazda" başlıklı fotoğrafı, "Cami ve İnsan" konulu fotoğraf yarışmasında üçüncü oldu Yarışmada, Hüseyin Bostancı'nın fotoğrafı birinciliğe, Leyla Emektar'ın fotoğrafı ikinciliğe değer bulundu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Cami ve İnsan' Fotoğraf Yarışmasını Kazananlar Ödüllerini Aldı

  Cami ve İnsan" Fotoğraf Yarışmasını Kazananlar Ödüllerini Aldı

  Üsküdar Belediyesi tarafından Camiler Haftası dolayısıyla düzenlenen “Cami ve İnsan” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Utanç Müzesi' İkinci Kez İstanbul'da...

  Utanç Müzesi" İkinci Kez İstanbul'da...

  Devrinmci 78'liler Federasyonu tarafından, uzun yıllar süren arşiv çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan belge, doküman ve özel eşyaların sergilendiği, 12 Eylül dönemini anlatan 'Utanç Müzesi', ikinci kez İstanbul'da. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Türk Eczacıları Birliği Basın Ödülleri

  Türk Eczacıları Birliğinin basın teşvik ödülleri, törenle sahiplerine verildi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Türkiye'nin Işid Çıkmazı

  Türkiye'nin Işid Çıkmazı

  Batı ülkeleri, Türkiye'nin IŞİD'le mücadelede nasıl bir rol üstleneceği konusunda karar vermesini bekliyor. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Gazeteciler Cemiyeti'nden Başsağlığı Mesajı

  Gökhan HEBEPÇİ - İSTANBUL / DHA Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), bugün hayatını kaybeden sporcu ve spor yazarı İlhan Söyler için başsağlı mesajı yayınladı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  TGC, İlhan Söyler'in Ailesine ve Basın Camiasına Başsağlıgı Diledi

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, gazeteci İlhan Söyler'in ölümüyle ilgili yayınladığı mesajda, "Ailesine ve basın camiamıza başsağlığı diliyoruz." dedi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  CIA Başkanı'ndan Hakan Fidan'a Tebrik Telefonu

  CIA Başkanı'ndan Hakan Fidan'a Tebrik Telefonu

  IŞİD'in elindeki 49 rehinenin başarılı bir operasyonla kurtarılmasının ardından CIA Başkanı John Brennan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı tebrik etti. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Özel Harekat Köpeği, Musul'da mı Kaldı?

  Özel Harekat Köpeği, Musul'da mı Kaldı?

  Musul'da konsoloslukta çalışan özel harekat köpeğinin akıbeti konusunda bugün gazetelerde farklı bilgiler yer aldı. Köpek öldü mü, ya da IŞİD'in elinde mi? (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Fenerbahçe Sadece Bir Kişinin Alabileceği Özel Saat Yaptırıyor

  Fenerbahçe Sadece Bir Kişinin Alabileceği Özel Saat Yaptırıyor

  Dünya’nın önde gelen saat markalarından Hublot’a 99 adet özel tasarım saat yaptıran ve bunları 29 bin İsviçre frangı karşılığı satmayı planlayan yönetim, sadece bir kişinin alabileceği altın kaplama saati Fenerbahçeli işadamları için açık artırmaya çıkaracak. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  TGC Sedat Simavi Ödüllerine Son Başvuru Süresı 30 Eylül

  TGC Sedat Simavi Ödüllerine Son Başvuru Süresı 30 Eylül

  Türkiye Gazeteciler Cemiyetinin kurucu başkanı Sedat Simavi adına, 38 yıldır 9 dalda verilen ödüllere başvurular için geri sayım başladı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Musa Anter Gazetecilik Ödülleri'nin Sahipleri Belli Oldu

  Musa Anter Gazetecilik Ödülleri'nin Sahipleri Belli Oldu

  Musa Anter ve Özgür Basın Şehitleri Gazetecilik Ödülleri'nin sahipleri belli oldu. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Musa Anter Haber Ödülü Dha'ya Verildi

  Musa Anter Haber Ödülü Dha'ya Verildi

  Diyarbakır'da 20 Eylül 1992 tarihinde öldürülen yazar Musa Anter anısına düzenlenen 'Musa Anter ve Özgür Basın Şehitleri Gazetecilik Ödülleri'nin sahipleri belli oldu. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Utanç Müzesi Ankara'da Açıldı

  Utanç Müzesi Ankara'da Açıldı

  Devrimci 78’liler Federasyonu tarafından uzun yıllar süren arşiv çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan belge, doküman özel eşyaların sergilendiği 12 Eylül Utanç Müzesi, bu yıl "İyi şeyler de oluyor hayatımızda. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  12 Eylül Utanç Müzesi

  12 Eylül Utanç Müzesi

  Devrimci 78'liler Federasyonu tarafından uzun yıllar süren arşiv çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan belge, doküman ve tarihe ışık tutan özel eşyaların sergilendiği 12 Eylül Utanç Müzesi, bu yıl 'İyi şeyler de oluyor hayatımızda. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 09:18:20. #1.11#