SON DAKİKA MİLUPA APTAMİL HABERLERİ

Son Dakika Milupa Aptamil Haberleri

19:23
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması "Milupa Aptamil Sütlü Tahıl Karışımı Ekopaket, ürünü hakkında bir internet sitesinde yer alan 'GDO'nun varlığının kesinlik kazandığı' iddiası gerçeği yansıtmamakta olup, kesin sonuç firmanın itirazı halinde yapılacak şahit analiz sonucu ile ortaya konacaktır"
19:09
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca, mamada GDO iddiaları ile ilgili “'GDO’nun varlığının kesinlik kazandığı' iddiası gerçeği yansıtmamakta olup, kesin sonuç firmanın itirazı halinde yapılacak şahit analiz sonucu ile ortaya konacaktır” denildi.
13:51
Çocuk Mamasındaki Gdo Meclis'e Taşındı CHP Bursa Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Üyesi İlhan Demiröz, çocukların sağlığını tehdit eden GDO'lu mamalar hakkında TBMM'ye soru önergesi verdi.
12:47
Milupa Türkiye'den Bakterili Mama Açıklaması Bebek maması üreticisi Milupa'nın Türkiye ofisi, bakterili çıkan bebek mamalarının Almanya için üretildiğini, söz konusu ürünlerin Türkiye'de satılmadığını açıkladı.
Milupa Türkiye'den Bakterili Mama Açıklaması
12:14
Bebekler Yeterli Miktarda Süt Almıyor Anneler özellikle altıncı aydan sonra bebeklerine verdikleri süt miktarını bilemiyorlar.
Bebekler Yeterli Miktarda Süt Almıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:35:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MİLUPA APTAMİL HABERLERİ
[Hata Bildir]