09:4200
SON DAKİKA MİLUPA APTAMİL HABERLERİ

Son Dakika Milupa Aptamil Haberleri

   

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması

  "Milupa Aptamil Sütlü Tahıl Karışımı Ekopaket, ürünü hakkında bir internet sitesinde yer alan 'GDO'nun varlığının kesinlik kazandığı' iddiası gerçeği yansıtmamakta olup, kesin sonuç firmanın itirazı halinde yapılacak şahit analiz sonucu ile ortaya konacaktır" (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca, mamada GDO iddiaları ile ilgili “'GDO’nun varlığının kesinlik kazandığı' iddiası gerçeği yansıtmamakta olup, kesin sonuç firmanın itirazı halinde yapılacak şahit analiz sonucu ile ortaya konacaktır” denildi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Çocuk Mamasındaki Gdo Meclis'e Taşındı

  CHP Bursa Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Üyesi İlhan Demiröz, çocukların sağlığını tehdit eden GDO'lu mamalar hakkında TBMM'ye soru önergesi verdi. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

 • Düğünde Oynarken Arkadaşını Vurdu

  Düğünde Oynarken Arkadaşını Vurdu Irak'ta bir düğünde toplu bir şekilde halay çekilirken bir anda dengesini kaybeden genç yanlışlıkla tetiğe basınca arkadaşını vurdu.

 • Arda'dan Muhteşem Asist

  Arda'dan Muhteşem Asist Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda geçen yılın finalisti Atletico Madrid, Malmö'yü ikinci yarıda bulduğu gollerle 5-0 yenerken Arda Turan ilk golde muhteşem bir asist yaptı.

[Hata Bildir]
23.10.2014 09:42:46. #1.13#